Lezbike

Sexnoveller vijim shënuar me etiketë lezbike.

Një ëndërr e vërtetë vjen!

Ne ulemi dhe të punojmë dhe email si zakonisht dhe ne kemi rezervuar një dhomë hoteli,
kemi shkruar për njëri-tjetrin dhe planifikoni se çfarë të bëni gjatë mbrëmjes dhe natës .. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 vota, mesatarja: 2,27 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Koha ime e parë

Unë nuk jam e virgjër. Unë kam pasur marrëdhënie seksuale me burra, por kurrë nuk u nda i kënaqur me të vërtetë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3,79 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Aventura Nina vazhdon - Pjesa 4 nga 5

Shkatërruar përsëri!

Kur unë kam qenë në shtrat këto ditë kam pasur kohë për të menduar për atë që kishte ndodhur, kur unë isha duke menduar qartë dhe të ndjeshme, unë nuk mund të kuptoj se unë nuk guxonte për të bërë diçka në mënyrë tepër të trashë dhe të trashë, por kur kam mbetur vetëm dhe luajti deri gjithçka si një film në kokën time, unë dëshiroj me zjarr për të vazhduar lojën me Sara! [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, mesatarja: 2,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Aventura Nina vazhdon - Pjesa 3 nga 5

Shoplifting me probleme.

Pasi ne u ul në dhomën e ngrënies, ne doli për të rökrutan, ajo ishte plot me njerëz atje kështu që ne shkuan në jashtë gardhit të shkollës deri në qendër. Sara kishte qenë e re në qytetin tonë, kur ajo filloi klasën e shtatë, nga Stokholm, dhe për këtë arsye kishte qenë dikur të njohura me blondes në lulëzim në turmë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, mesatarja: 2,50 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Ninas äventyr fortsätter – Del 2/5

Avslöjad.

Jag hade inga fler t-shirts klänningar rena så jag tog den längst t-shirten jag hade, den var betydligt kortare än klänningen jag hade dagen innan men efter allt som hänt kändes det inte så farligt att visa trosorna i skolan längre. [...] Läs sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! ( 9 röster, snitt: 3.11 av 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Ninas äventyr på 70-talet – del 1 av 5

Badstranden.

Det här hände för ganska länge sedan, 1978 på försommaren och jag gick i 8:de klass. I skolan jag gick i var det vid den här tiden “på modet” att man som tjej bara skulle ha trosor och lång t-shirt eller t-sirtklänning, givetvis var detta inget man gick hemifrån i om föräldrarna var hemma fast i mitt fall hade de alltid åkt till jobbet långt innan jag skulle till skolan. [...] Läs sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, mesatarja: 3,36 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dashuri im është shfrytëzuar [Pjesa I]

Unë nuk e di se si kjo është e zakonshme, por këtu është një histori krejtësisht të merret nga realiteti.

Unë kurrë nuk kam qenë një vajzë e mirë, unë e di.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (69 vota, mesatarja: 2,64 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Anna dhe unë

Kam takuar Anna për herë të parë në shkollën e re. Unë isha 15 vjeç dhe ne kishim lëvizur në një fshat jashtë Amerikës, Detit të Veriut. Ajo ishte prill dhe filloi të lehta për t'u kthyer. Ajo ishte kuota gjinore në klasë dukej si. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 vota, mesatarja: 3,13 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Një mbrëmje vere në qershor ... (seksi lezbike)

Ajo ishte vetëm para javës mes i verës dhe Mia, Anna, Sara dhe Maja kishte huazuar një kasolle për 2 javë deri në Leksand nga një prej prindërve Anna "kolegët e punës. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, mesatarja: 3,60 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Kompania Girl

Ajo kishte filluar si asistent në dimër gjashtë muaj më parë. Ajo ishte një çokollatë miratoi Indian kafe me karakteristika cisselerade ëmbël, grua të pabesueshme në rrugën e saj, dhe shumë të tenderit. Kam pasur atë në departamentin e mia dhe u frustruar shumë. Ajo e dinte atë shumë, ajo që kishte ndikuar mbi ne meshkujt, dhe ne të gjithë dukej pas saj. Jo se ajo ishte i pasjellshëm apo ndonjë gjë, por ajo ishte e largët. Në pranverë, ajo ishte edhe më keq, jo se ajo veshur lehtë. Jo, ajo ishte se ajo ishte veshur vetëm të drejtë si një mënyrë shumë të vetëdijshme-biznesmene. Forma e saj, këmbët e hollë e saj të gjata me gomar raundin fit pak cilit string Tanga nganjëherë mund të shihni se ku ajo kishte pantallona të bardha në ose vendosur thellë përpara. Banesë çokollatë kafe stomaku ndonjëherë paraqitje e shkurtër kur ajo ishte shtrirë dhe zemrat e vogla të rrumbullakëta si theksuara nga të shijshme e saj push-up-së. Vendos imagjinatën tuaj në lëvizje që punojnë gjode pësuar pabesueshme jo vetëm me mua por me mertalet prej nesh burra.

Gjëja më e keqe ishte se ajo ishte e vetme, e cila nuk ishte vetë. Ajo tashmë ishte qershor dhe ne kishim një parti tipike zyre. Gjithkush do të jenë të lumtur dhe të bëjë të gjitha intrigat dhe lojërat politike pak mënjanë. Ajo ishte asgjë, por njerëzit lajkatues që ju jeni duke folur pakuptimta me. Ajo tashmë ishte njëmbëdhjetë dhe unë isha gati për të pirë më trim.

Po, ajo ishte shfaqur në një palë çizme të zeza, pantallona të zeza dhe një bluzë vezullim që me të vërtetë u kthye kokat. Kam vënë re se unë ndoshta do të kat, para bujë do të ketë kohë për të ardhur. Unë qëndrova në bar dhe përfundoi pikërisht një uiski falas kur ndjeva dikush përgjuar mua mbi supe - "Hi Gjoni" dhe unë u kthye dhe pa këmbë e saj ka qeshur - "Hello" kam arritur të dal nga mua dhe pastaj nuk ishte zi. Kam dëgjuar atë që ajo tha, "John, John jooohaaaaan", pak më vonë - "Më ndihmo të marrë atë në makinë," - "Unë do të sigurohemi që ai nuk vjen për të vjellë", "ne jemi këtu tani ... vijnë këtu tani ... jo ku nuk kemi nuk ka .... Vetëm disa hapa për të, Ka. Kështu që të merrni këtë, tani ju mund të shtrihem.

Ajo tashmë ishte dritë kur u zgjova, kaq të çuditshme të mjaftueshme, unë nuk kishte asnjë hangover, por nuk ndjente Lunda freskët në kokën tuaj dhe të pyesin se ku dreqin kam qenë. Pas një kohe kam pasur atë së bashku dhe mendova se çfarë ndodh tani. Nga ku unë vë, unë pashë banjo. Unë kam qenë në këmbë të drejtë tjetër për dush dhe le të ujit të spërkasë poshtë mbi trupin tim dhe ndjeu forcën e jetës u kthye. Pastaj unë ndjeva krejtësisht të rifreskohen Unë pres trokitje e lehtë dhe e mori peshqir që dukej të destinuara për mua.

I kishte tharë vetëm veten e qartë kur ajo hapi derën. Ajo u rreshtuan në dhe shikoi mischievously në mua dhe tha: - ". Mirë, keni fjetur atë ju derr të vogël" Ajo mori një hap në banjo dhe le mantelin e tij të bien poshtë, kështu që ajo qëndroi atje, çokollatë kafe me një infeksion të përsosur plotësisht lakuriq para meje. Unë kam qenë krejtësisht "pagojë" dhe nuk mund të ndihmojnë, por le sytë e tij të rrëshqas poshtë nga fytyra e saj e ëmbël pak pacipë bukur poshtë përgjatë qafën e saj të hollë dhe raundit të vogël zemrat e të cilëve konik kuqe nipples mjedër formë qëndroi drejt jashtë. Poshtë në stomak banesë fit Choco kafe se ju ndonjëherë mund të shihni kur ajo TROG një top shumë të shkurtër, në fund të të nxjerrë sytë në mes të këmbëve të saj për të gjetur se ajo ishte rruar tërësisht.

Ajo dukej absolutisht e përsosur - "Unë vërtet zotëri i pëlqen ajo që ai sheh" tha ajo dhe buzëqeshi një buzëqeshje rrezatuese. Kam shikuar poshtë dhe vënë re se njëzet centimetra karin tim ishte e drejtë jashtë. Ajo shkoi me dy hapa deri në mua dhe ra në gjunjë e tij dhe mori të mbajë anën e tij të djathtë mbi karin trasha time në këmbë - 'huh' bukur është, "tha ajo, ndërsa dorën e majtë e mbyllur përreth topat e mi fryrë. Ajo shikoi në mua qeshur si ajo ngadalë shtrirë gjuhën e tij dhe thau rozë larg rënie pak shkëlqim e precum që kishin shkuar formojnë glans. Ajo hapi gojën e saj dhe le dhëmbët e tij të lehtë hall së bashku anën e lartë e glans, ndërsa gjuhën e saj thau drejtë ku vargu është i bashkangjitur në glans.

Për pastaj plotësisht zellshëm le karin e tij në gojën e saj pip derisa ajo u ndal. Unë moaned në kënaqësi dhe goditur kokën e saj. Ajo ishte zgjuar, mori gjysmën e karin e tij. Ajo filloi humping kreu tërësi, ndërsa ajo masazhin topat e mi të bukur dhe filloi PIRTTI veten me dorën e tij të majtë. Kjo ishte një pamje për zotat për të parë gjymtyrë salivgläsande tim trashë shkau brenda dhe jashtë hennens gojën, ndërsa gjuhën e saj swirled fiksuar rreth glans, shpirti qumësht mua. Papritmas ajo u ndal dhe shikoi në mua me një shikimin tepër brirë dhe i tha: - "mori mua shiringë dehur, injektuar mua në gojë, unë dua të shijojë sperma tuaj." Me gojën e saj ajo thithur dhe thau topat në mënyrë që balls ishin bukur massaging e gjuhën e saj për të lejuar gjuhën përgjatë bosht deri në glans, "Unë kurrë nuk kam pasur ndonjëherë të tillë një karin e madhe", tha ajo me zë të vrazhdë. Buzët e saj të mbyllura rreth glans përsëri dhe ajo juckade intensive sesa me kokë. Ajo ishte aq tepër të bukur dhe unë nuk mund të mbajë veten përsëri më dhe me një ofshamë, unë kapi kokën e saj dhe munkullade vështirë të saj, por të shkurtër, ndërsa unë shtyrë karin tim poshtë fytin e saj të thellë se ajo e kishte marrë mua deri tani dhe spurted jet pas jet trasha bardhë kosi ngjitet direkt në fytin e saj, ajo ndjehet si disa litra.

Unë nuk mendoj se ajo ishte përgatitur për të, sepse ajo kollit dhe sobbed dhe tërhoqi prapa në mënyrë që jet e fundit mbushi pak gojën e saj rozë në mënyrë që ajo dripped cep të bardhë spermës e gojën e saj poshtë kafe haka.Hon saj kapi Limp Shpirtin tim kar kollë dhe thau mischievously grinning vetë pikat e fundit të spermës dripping nga glans - "mirë" pyeti ajo. Unë nuk mund të ndihmojnë por të themi - "e pabesueshme".

Ajo u ngrit. Me sytë plot dëshirë, ajo filloi kissing pasion, unë ndjeva shijen e vete. I grabbed bel e saj të pakta dhe e ngriti në lavaman. Ajo ishte tepër e lehtë, peshon sigurisht jo një gramë më shumë se 45 kg. Unë nibbled cik e saj më të ulët pak dhe lëkurën e saj të butë puthi poshtë qafës së gjinjve tepër të vogla por ende raundin e saj të fortë. Fillova të bëj dhe nganjëherë lehtë ashpër nipples e saj rozë, ndërsa unë masazhin me dorë ato.

Ajo whimpered dhe whined i horniness -. "Mposht mua" ajo i pëshpëriti me zë brirë. Kam vazhduar poshtë mbi barkun e saj ngjyrë kafe të fortë, ndërsa ajo dëshirë ndarë këmbët e hollë e saj të ngurta dhe tregoi rruar pidhi e tij të vogël të zezë. Glänsde saj pubike fjalë e fittsaft. I vendosur poshtë dhe le gjuha ime ikje me brirë e saj të fryrë buzët e zi trembur.

Goja ime ishte e mbushur me lëng e saj si unë ngadalë me gjuhën e tij ndanë buzët e saj turpshëm. Ajo moaned me kënaqësi të ëmbël, kur gjuha ime arriti në pak clit e saj rozë. Ajo rrëmbeu leckë time dhe tha me zë të ngjirur brirë - "vetëm në mënyrë, të vazhdojë të" Buzët Innere saj ishin trembur rozë absolutisht adorable dhe ënjtje ndritshëm i horniness. I përqendruar në clit e saj dhe gjuha e tij le të qarkullojnë rreth tij, së pari lehtë pastaj të vështirë dhe të shpejtë si ajo gjithnjë e më fort moaned dhe whimpered e epshit shtazarak dhe kënaqësi.

Fytyra ime ishte alldelles lagësht e lëngjeve që fjalë për fjalë rrjedhin prej saj. Ajo bërtita me kënaqësi kur unë presion dy gishtat në pidhi e saj për të ndihmuar e saj për të ardhur. Ajo ishte si shtypur gishtat në një vizë dhe pidhi i saj pincë shtrydhur vështirë për ta. Unë fillova ngadalë të sjellë humping gishtat e tij, ndërsa unë thau dhe thithur clit e saj të gjitha ato që unë mund. Si ajo screamed për të, ekstrakt, dhe me kënaqësi dhe u bë shumë e ashpër dhe unë ndjeva bukur e saj të ngushtë miut gjenomike ritëm imët për gishtat e mi, ndërsa ajo sapped si një ujëvarë. Ajo ishte marrë frymë rëndë me kënaqësi dhe qeshi dhe dukej tepër i dashur poshtë mbi mua.

Unë u ngrit dhe dhe gojët tona u takuan në një puthje pasionante "Come on," tha ajo dhe shkau gracefully poshtë nga banak dhe mori dorën time. Ajo më çoi në dhomën e saj dhe u ngjit normalisht deri në shtrat. Ajo u kthye prapa e saj për mua, kështu që unë kam mundësi për të parë trupin e hollë të saj Choco kafe prapa. Ajo ishte shumë e aftë, e dija se ajo ishte së paku tre netë në javë opozitë punojnë në palestër. Bishti i saj ishte një raund shpallje mollë të vogël. Unë nuk mund të ndihmojnë por të them se - ". Ju jeni kaq të pabesueshme, kështu e shijshme"

Ajo u përgjigj me një të qeshur me gjithë shpirt ", unë mund të shoh se ju pëlqen atë", u përgjigj ajo. Kam shikuar poshtë në karin tim dhe pashë se ajo ishte në këmbë drejt deri duke treguar në drejtim të stomakut si një adoleshent ndyrë edhe pse unë kam ardhur vetëm. Ajo kërrusur përpara ngadalë, ndërsa ajo e shikoi mua në sy duket tepër brirë. Ajo kërkuesit mjellmë ajo të bukur e saj të vogla ngjyrë kafe rövklot përvjedhur larg dhe tregoi pak katran zi rozetë-yll-formimin dhe fittan.Hennes ngjyhet pak buzët e errët turp u ndanë dhe ende Innere saj rozë gleamed e fittsaft. Ajo erdhi për të pushuar në supet dhe me dorë të lirë, ajo u tërhoq më tej në veçanti mollaqe e saj fikse të vogla, "vijnë qij mua e vështirë, më lejoni të ndjehen karin tuaj të trasha" tha ajo. Unë nuk mund të ndihmojnë por të pranoj përpara dhe puthjeve me brirë gomar e saj të vogël.

Ajo whimpered i horniness si goja ime dhe gjuha shkau nëpër gomar e saj. Ajo ndjeu e mrekullueshme e pidhi me brirë dhe unë erdhi mbi mua që unë thau nyjë indan saj hark ajo moaned e zgjimit. I le slide time gjuha poshtë mbi pjesën e butë në mes të përkulet dhe pidhi fucked dhe atë me gjuhën e tij, ndërsa ajo whimpered dhe moaned me kënaqësi dhe pastaj le të rrëshqas gjuha e tij deri në hennens hark pak hollë përsëri. Unë thau parë nëpër vrimë të vogël dhe të mbyllur vënë re se si me brirë ajo mori nga ajo, sepse ajo filloi të gishtin PIRTTI veten dhe moaned louder. Kam vazhduar me rrëshqitje tim rreth gjuhës vrimë dhe presionit në rritje dhe kam vënë re se si gomar e saj të vogël hapur në mënyrë që unë mund të të shtyjë të gjuhës mjaft lehtë në asshole e saj. Kam vënë re se si ajo ishte duke shkuar për të ardhur groaned lartë dhe pullade veten gjithnjë e më të nxehta. Ajo moaned - "kjo është aq e bukur aq tepër" Në fund të fundit, unë nuk mund më shumë, unë qëndrova atje me karin e tij dripping precum. I grabbed hips e saj dhe tërhoqi atë në buzë të krevatit në mënyrë që unë të mund të qëndrojnë të qetë në katin e -. "Po marrin mua, qij mua," tha ajo, duke shtypur gomar e saj të bukur kundër meje. Me dorën tënde të djathtë, unë kapi karin tim të trasha, shumë më i madh se dore e saj dhe le gri-vjollcë pip time karin nga input saj savande poshtë në clit saj delandes buzët e fryrë e saj të zezë i turpshëm dhe pastaj përsëri - "qij mua tani" ulërinin ajo me zë të vrazhdë dhe presion pak pidhi e saj të shtrënguar me gjymtyrë tim trashë. Kam marrë një kontroll të fortë mbi ijet e saj dhe filloi të ngadalë shtyjë karin e tij, ajo ishte absolutisht e pabesueshme për të parë se si pidhi e saj të vogël shtriu dhe si kam mbushur e saj të dilnin limit. Edhe pse ajo fjalë për fjalë dripped me fittsaft shkoi ngadalë. - "Kujdes" ajo ulërinin - "ju jeni shumë të mëdha, të dalë një grimë."

Unë u tërhoq prapa pak, ajo ishte kontakti 100% dhe unë kam qenë me brirë si një këndoj. Edhe kështu, unë nuk kam lënduar atë, por kam filluar me humping vogël lëvizje mbrapa dhe me radhë. Jo se unë kam një karin e madhe, por ajo ishte aq e vogël se çdo herë që unë të trajtuar në një grimë, ajo dukej sikur kishte një shtyllë të kandidojë në pidhi. Ngadalë por me siguri kam marrë më thellë dhe më të thellë në e saj. Pidhi e saj të vogël shtrirë dhe forcuar në karin tim dhe çdo Juck si ajo ishte shtrirë për të përshtaten mua. Papritmas ajo ishte si në qoftë se ajo ka rënë dhe ajo ka bërtitur në kënaqësi të përzier dhimbje dhe unë shkau në rrënjë të penisit dhe scrotum ra shuplakë clit e saj.

Unë ndjeva dorën mbi barkun tim i cili u ndal shpirtin tim Juck, "Më lejoni të marrë një pak," tha ajo breathlessly. Ajo ndjehet aq mirë që të ketë çdo pëllëmbë e karin e tij dhe përqafoi masazhin me pidhi e saj të vogël indian. Unë qëndrova ende të përkryer dhe përqafoi vogël rövklot e saj ngjyrë kafe të rrumbullakët në mënyrë solide dhe i zoti dhe ata përshtaten në duart e mia dhe le të rrëshqas poshtë gishtërinjtë e tij këmbët e saj i hollë. Gjatë kontakt tim, ajo filloi të ngadalë rrotullohen në jetën dhe unë filloi të lëvizë me motjuck të vogël të butë - "Pra," ajo moaned "qij mua tani". Me motjuck vogël kam vazhduar për një kohë dhe vënë re se si ajo ishte duke shijuar çdo kar inch. Ngadalë kam tërhequr pothuajse karin tërë në mënyrë që vetëm glans u lanë në mes të tij, dhe pastaj me forcë të barabartë shtyjnë atë ngadalë në fund të saj. Ajo squeaked me kënaqësi. Unë përsëritur të gjithë gjë ashtu si ngadalë dhe me çdo Juck në e saj I ka rritur presionin.

- "Gisht qij mua në gomar," tha ajo me zë të vrazhdë. Unë nuk e di nëse kam dëgjuar të drejtë - "Unë jam i keq çfarë keni thënë" E pyeta. Ajo goditur faqen e tij të zi në krah, vështroi me një shikimin tepër brirë deri në mua dhe skuq deliciously, në mënyrë që faqet e saj kishte një shkëlqim rozë dhe u përgjigj shyly - ". Thashë qij hmmpf gisht, qij gisht mua në gomar, ju lutem" Unë qëndrova me 20centimeter tim karin në saj pidhi për të dhe ndjehet si në parajsë. Unë u përkul përpara dhe ngjeu gishtin e tij tregues dhe gishtin e mesëm në gojën e saj si ajo thau kështu që ata u bënë shumë të rrëshqitshëm nga pështymë e saj. Ndërsa unë fucked saj, unë presion förskitigt dy gishta kundër saj rozetë butë yll-formë, ndërsa ajo e mbajti larg rövklot e tyre të vogël.

Ngadalë ajo hapi dhe unë shtyrë ngadalë në të dy gishtat - "Ohhh Ohhh" ajo moaned. Unë nuk ishte i sigurt nëse ajo ishte me kënaqësi ose nëse kam lënduar atë. - "Unë do të vazhdoj," pyeti unë, tepër brirë. Ndjeva me gishtat e mi në gomar e saj tek ajo se si shkau karin e tij brenda dhe jashtë pidhi bukur e saj të ngushtë -. "Mmmh" Unë u tha dhe fillova humping interchangeably kur unë shoved karin tim kështu që unë u larguan nga gishtat e mi dhe anasjelltas. Së pari ngadalë dhe butësisht pastaj të shpejtë dhe më e vështirë si ajo filloi të fishkëllejnë dhe vajtoj, e cila ka shkaktuar mua për të përshpejtuar. Gradualisht, ashtu si unë presion karin tim në pidhi e saj, ndërsa unë presion gishtat në gomar e saj për ashpra.

Fittsaften splashed mbi mua me çdo goditje të vështirë dhe vrapoi poshtë këmbët e saj, edhe pse ajo ishte aq i lagësht ajo ishte tepër i ngushtë dhe unë mund të ndjehen karin tim brenda saj me një gisht. I kapi ijet e saj me dorën e djathtë dhe tërhoqi lirë hard saj kundër meje si unë shoved karin tim. Ajo bellowed - "shpejt shpejt qij mua" dhe unë u rrit ritmin, karin e tij fjalë për fjalë fluturuar në dhe nga hennens pidhi pak të zi derisa ajo vërtetë filloi ulëritës me kënaqësi dhe unë ndjeva shpoj si orgazmë e saj erdhi, dhe si pidhi e saj të vogël i imët dhe milked mia ndërsa karin e saj hark ëmbël hapen dhe mbyllen ritmikisht mbi gishtat e mi.

- "Tani, ju të merrni karin në gomar", thashë dhe u larguan mua nga pidhi e saj gjiri dhe presion me fuqi të butë në karin tim fittkladdiga në gomar e saj të gjitha rrugën në fund të pidhi e saj ishte aq e fortë, anal e saj si një nålöga dhe kështu tepër e bukur. Ajo bërtita me zë të lartë me dhimbje, kur harku i saj ishte tërhequr nga gjymtyrë e mia të trasha, dhe gasped i horniness. Në përgjigje të kësaj, ajo truket bisht të vështirë dhe kjo ishte shumë për mua dhe unë e dinim se si ajo u tërhoq së bashku thellë në scrotum dhe me dy hitet e vështirë, unë mbushur dhimbje shpirtin e saj asshole ngushtë me pasardhësit e mi të nxehtë. Unë qëndrova për një moment krejtësisht ende, ndërsa unë ndjeva karin e tij dhe ngadalë slackened rrëshqiti nga gomar e saj shijshme.

Në të njëjtën kohë unë le të shkojë e ijet e saj dhe mori një hap prapa. Ajo ishte aq e bukur sa ajo ishte në gjunjë e saj me gomar e saj në ajër me çokollatë kafe tij lëkurës shkëlqen me djersë. Anals saj vrimat e zeza ishin shqyer dhe të kuqe-rreshtuan për trajtimin tim të ashpër. Pasardhësit tim të bardhë rrodhi ngadalë nga anal e saj të zezë poshtë buzët e saj të kuqe tani trembur, dripping mbi dyshek. Kjo ishte një pamje Unë kurrë nuk donte të harrojmë, ajo ishte më e bukur që kam parë ndonjëherë. Kjo ishte një minutë para se ajo dhe u zgjua nga kllapia e tij dhe aty ra në anën dhe shikoi në mua sikur ajo përjetuar diçka krejtësisht realitets huaj. Unë u shtri dhe e mori atë në krahë dhe goditur atë dashuri flokët poshtë mbi mjekër e saj dhe përqafoi atë, "ju", tha ajo, "Unë kurrë nuk e kishte imagjinuar se kjo mund të jetë, unë jam i lodhur". Unë rri aty me të në krahët e mi dhe ndjeva plotësisht të lumtur dhe të kënaqur, dhe kishte një ndjenjë të bukur bosh në scrotum.

Unë dozed off dhe u zgjua me një hov kur doorbell ranë dhe unë e dinim se si ajo liruar veten dhe u largua. Kam dëgjuar zëra femërore. Menjëherë pas kësaj, ajo u kthye me një zeshkane argëtues rreth 170 cm e ndoshta njëzet e pesë, me karakteristika turke ose arabe. Ajo tha: - "Hej! ! Ai është i cili është i Anna Julia dhe që ju vetëm vënë në fakt është e dashura ime "Para se të kam thënë asgjë Julia përgjigj grinning -". Jo vetëm se, ai fucked mua e vështirë në gomar shumë " Mendova, çfarë po ndodh këtu. Por, para se ndonjë gjë ka thënë, vazhdoi Julia - "duke kërkuar për të marrë, unë jam i sigurt se të gjithë e kuqe në bisht" dhe le mantelin e tij përsëri bien në dysheme dhe u largua deri në shtrat dhe përkuli përpara në gjunjë e tij dhe ekspozuar veten për të lezbikeve saj dashurën.

Anna glared në mua dhe dukej interesant Julia në gomar e saj, labia rozë fryrë. Në harkun e spermës depresion ngjitet sikur ajo ishte një kohë më parë, kur ajo u hap përkuli përpara. Sytë e anna ndryshuar dhe ajo filloi të shohë me brirë nga "ju duket për të do të thotë se është me të vërtetë e bukur," tha ajo dhe shkau gishtat e gomar e Julia dhe maus, dhe i solli ata gishtat fittsaft dhe spermës lagësht të hundës së tij dhe sniffed.

Julia u kthye dhe mori deri në gjunjët e tij dhe tha: - "më lejoni të ju ndihmojë të hiqni rrobat tuaja." - "Unë nuk e di. tha Anna, ai duhet të shikoni në? - "Kjo është pikërisht ajo që ai shkon," tha Julia, dhe filloi zbërthim bluzë Anna. Anna kishte një bra bardhë dantella që ishte mbushur plotësisht me zemrat C-filxhan saj. Julia shikuar affectionately në mua dhe hapi bra anna dhe tha - "kjo nuk është tits nicest ju keni parë ndonjëherë" dhe u varros fytyrën e tij në gjirin e mjaftueshme Anne. Zemrat e anna ishin raundin solide dhe shumë të mëdha me areolas relativisht të mëdha e të cilëve nipples qëndroi jashtë më shumë se një cm. - "Po, ata janë me të vërtetë shumë e bukur," tha unë dhe shikoi Anna, në sytë e të cilit horniness pastër është shkruar. Edhe pse ishte Julia plotë grua me K të madhe ata e panë trupin e saj në krahasim me Anna si një fëmijë vajzë.

Julia kishte hapur pantallona Anna dhe tërhoqi ato. Si Anna qëndroi atje zhveshur me flokë të gjatë kastaniebruna pothuajse mbulon gjinjtë e saj, ajo ishte me të vërtetë e bukur me këmbët e saj të gjata hollë banesë stomak dhe një e pasme të plotë të rrumbullakët. Ajo u ngjit në shtrat dhe kam marrë mundësinë ja në pidhi e saj të vogël. Ajo u rruhet me një xhufkë të vogël të zezë me flokë të kockës pubike. Julia tha në mënyrë të vendosur për të "Anna shtrihen në gjunjë e tij kështu që ai mund të shihni kur unë bëj ty." Anna me brirë shikuar në mua dhe u përkul përpara ngadalë dhe globe raundin e saj ass ndarë dhe tregoi pidhi e saj krejtësisht të ndryshme për të Julia. Anna kishte rënda buzët e kuqe me shkëlqim trembur dhe harkun e saj nuk ishte yll-formë, por raund dhe ju mund të shikoni qartë se muskul unazor e saj ishte e fortë. Julia u ngjit gracefully deri pas Anna dhe u tërhoq faqen e tij dhe shtriu gjuhën e tij rozë dhe të le të kaloj nga Anna anal deri në clit saj delandes labia brirë fryrë kuqërremtë dhe filloi clit përpunimit intensive Anna me tip rozë saj gjuhën, ndërsa ajo e mbajti sy kontaktoni me mua. Anna moaned dhe psherëtiu, si isha, unë nuk mund të shihni se si Julia lumturi lapped Anna sperma si një qumësht të pijshëm mace, ndërsa fytyra e saj ishte shumë kafe me shkëlqim të sperma Anna, por unë mund të shoh edhe Anna ashpër veten në korrik, ndërsa gjinjtë e saj të rënda firmë valëzim rubbed kundër njëri-tjetrit.

Julia nxitimi dhe fucked alternuar Anna me gjuhën dhe nibbled clit e saj. Anna afrua me zë të lartë ankohem orgazmë e saj, kur Julia papritmas u ndal dhe i tha, duke qeshur - "ardhur të më ndihmojë të bëni ashtu si ju bëri me mua" - "Jo", kam dëgjuar Anna fjalën, e cila ishte pranuar me një shuplakë në mollaqe nga Julia, duke thënë se - "Tani ju jeni të qetë." Unë u ngrit dhe crawled mbi të këmbëgjatë pidhi lagur e Anna me brirë dhe e futën gjuhën e tij në çarë e saj, ajo shijuar dhe ndjeu deliciously e pidhi me brirë. - "Nuk ka" kam dëgjuar Julia them, ndërsa dora e saj të vogël kapi flokët dhe tërhoqi mua. - "Shuplaka gomar e saj si ju bëri me mua." Unë le të rrëshqas gjuha ime përgjatë çarë në hark pak, ndërsa Julia shtrydhur në mes tyre dhe shkoi në dhe të bëj dhe thith në clit saj. Anna moaned. - "Qij në gomar e saj me gjuhën e tij" E kam dëgjuar Julia them. Anna përpjekur të largohen, por ka marrë drejtpërdrejt nga julia shuplakë dy në gomar - "qëndrojnë ende, dhe messing deri ju jeni me të vërtetë me brirë" truket Anna me gomar e saj dhe ndërsa unë thau rosetts unazën e saj. Gradualisht, ajo relaksuar pak cunnilungus intensive Juliet dhe unë mund humping një gjuhë pak në vrimë e saj gomar. Anna ishte në cilësi pallto duhet tërësisht pranë vetes, dhe moaned, groaned clawed batanije me duart e tij dhe papritmas buckled dhe ajo whimpered, ndërsa deklarata e saj në bark tërë imët në një orgazmë intensive.

Anna shfaq kuqe në fytyrë quivering së bashku në shtrat, ndërsa Julia, dashuri puthi atë në fytyrë. Unë u ul atje dhe magjepsur shikuar këto dy gra të mrekullueshme me karin e tij në këmbë përsëri. Julia ngritur deri në bërryla e tij për një çast dhe shikoi grinning në gafë time dhe e pyeti - "nuk ju duan të dështoj të saj" - "Sigurisht që unë dua" Unë u përgjigja. Anna ngriti sytë dhe sytë e saj poshtë për të përvjedhur gafë tim dhe u ngjit përsëri deri në të katër këmbët dhe shtrirë gomar e tij delikate zambak të bardhë drejt meje dhe tha me një zë me brirë - "vijnë qij mua".

Unë ndjeva Julia grabbed karin tim dhe se si ajo lagur me pështymë glans e saj duke thënë se - "Unë di atë që ju doni Anna dhe sot ju do të merrni atë", ajo solli acorns MIT kundër ngjitet Anna pështymë hark dritën e kuqe të hapur. Anna moaned si ajo ndjeu kokën e penisit kundër hark. Julia grabbed mollaqe Anna dhe tërhoqi ata larg, ngadalë töjde në asshole e saj dhe karin tim shkau ngadalë në dhe e mbushur cm nga cm e gomar e saj të ngushtë, ndërsa e shijshme ajo moaned e zgjimit. Ass saj hugging pak ndjerë tepër të rehatshme. I tërhequr kartën time prej saj, asshole saj gaping është e hapur dhe ajo psherëtiu për të humbur, dhe shkau poshtë në dysheme për qij saj në një kënd më të mirë. Qëndruar në katin e, unë kapi hips Anna dhe tërhoqi saj ndaj meje dhe kështu ajo erdhi në jetë në të katër këmbët në buzë të krevatit.

Ngadalë unë presion kthehet në karin e tij në gomar e saj në e saj dhe ndjeu muskul unazor e saj të mrekullueshme të mbyllura rreth karin tim. Julia kishte ngjitur nga shtrati dhe u ndalën pranë dhe goditur ass tim dhe i pëshpëriti në vesh time - ". Ajo pëlqen të jetë fucked të vërtetë e vështirë" I rritur ritmin dhe fucked saj me goditje të gjata. Anna moaned dhe whined - "shpejt, shpejt" Kam marrë një rrokje të ngushtë edhe në ijet e saj dhe me të vërtetë të trokasë karin e tij të shpejtë në gomar e saj në e saj në mënyrë që balls shuplakë kundër saj pidhi pak. Julia kishte gjurmuar poshtë dhe thau dhe vjedh pidhi Anna. Unë kam qenë me fat që unë tashmë kommt dy herë në mënyrë që edhe pse ajo ishte e bukur, unë mund të mbajnë pa shumë probleme me mbrapa.

Anna filluan të ulërijnë në ritmin e vështirë që kam nxjerrë, unë filluan të ndjehen të tensionuar dhe të djersitur. Anna ishte se ngurta të lartë dhe të shëndoshë dhe dhe bërtita fjalë - "kjo është e mirë, më e vështirë, më të shpejtë", kam bërë çdo gjë në fuqinë time për të vazhduar si ajo donte. Papritmas ajo bërtitur gjatë dhe i dhimbshëm i horniness dhe ndjeva asshole saj pulsojnë dhe i imët mbi karin tim fërkoni mua për të orgazmë. Nga pidhi i saj rrodhi një rrjedhë të fittsaft qartë në fytyrën e Juliet e cila ishte poshtë dhe thau dhe gishtin tërheq frymën e saj. Me këtë pamje në mendje, unë mbulua gomar e saj të plotë e rreze rreze të spermës pas të bardhë, dhe tërhoqi mua mbrapa ngadalë. Asshole saj tani ishte grisur mjaft lart kuqe të ndritshme dhe ömmt.

Anna ndjeva gishtat e tij rreth hapjes dhe i tha, i lodhur por i lumtur, unë me siguri nuk do të jenë në gjendje për t'u ulur nesër. Unë qëndrova forfararade në dysheme, kur Julia qëndroi me fytyrë të lagur e tij, duke thënë se ai ishte mjaltë e bukur? Anna dhe caressed mollaqe. Julia le dy gishta rrëshqitje në anal såsiga Anna spermës dhe filloi humping. Anna gasped. Julia giggled dhe tha: - "Unë e di që ju nuk keni pasur mjaft ende," dhe me tha se, ajo filloi të ngadalë shtyjë dorën tuaj të parë me knuckles. Anna whimpered por mbeti në gjunjë sikur ajo e dinte se çfarë po vjen. Julia u kthye tek unë dhe tha: "jepni tub në sirtar të lartë. Unë öppnaden dhe shikoi i habitur të gjitha llojet e lodra të rritur dhe e gjeti tub ajo thoshte. Unë i dorëzoi asaj tub dhe ajo presion nga pothuajse gjysma përmbajtjen e dorës së tij dhe smeared në të dy duart në mënyrë që ata të shkëlqente me lubrifikant. - "Pra," tha ajo, "tani unë" dhe e shtyu ngadalë në të djathtë gishta në knuckles në gomar e saj në e saj, ndërsa Anna gasped. - "Relax dashur tani për tani ajo do të jetë mbushur me njerëz," presion ajo pjesën e mbetur të dorës në mënyrë që ajo u zhduk në anal Anna. Anna bërtita në dhimbje dhe clawing në fletë, ndërsa muskul unazor e saj të mbyllura rreth Juliet dore brunhyade. Kështu ata qëndruan për një çast, pastaj e shtyu Julia në dorë të dytë ngadalë në pidhi e saj.

Anna bellowed dhe psherëtiu. Edhe pse ajo dukej të lënduar në mënyrë tingujt që erdhën nga tingujt e saj më e kënaqësi sesa dhimbje. Karin tim ishte në këmbë përsëri dhe Julia vërejti atë dhe tha se kjo është një nga, Randy, - "a jeni gati Anna" pyeti ajo pas një moment. Dhe mori një qarë zbehta po të përgjigjem. Kështu filloi julia humping ngadalë mbi njëri-tjetrin, si ajo shoved dorën e tij të thellë në saj pidhi, ajo shkau nga pak me dorën e bishtit Anna, dhe anasjelltas. Në fillim ajo ishte vetëm për lëvizje të vogla Juck. Ana ishte shtrirë me gojën e tij të hapur si në një ekstazë, dhe psherëtiu si lëvizje duart. Julia dukej tepër brirë. Gradualisht, si ajo u tërhoq nga duart e saj një pak më shumë në mes të jucken dhe Anna moaned edhe më shumë kur vrima e saj ishin mbushur përsëri.

Pra swapped ritmin Julia dhe u larguan të gjithë dorën e ngjitet nga bishti Ana. Anna asshole ishte e kuqe të ndritshme, dhe pastaj ngadalë unaza solli julia presion në duart e tij përsëri si ajo u tërhoq nga dorës së dytë krejtësisht jashtë saj pidhi përsëri dhe përsëri përshpejtimin. Anna bellowed dhe ajo ishte e paqartë nëse ajo i pëlqente trajtimin apo jo. Tani ajo shkoi të shpejtë dhe më të shpejtë, dhe Anna bë fort sa ajo u fistad vështirë në gomar dhe maus në të njëjtën kohë. Julia ishte fytyra e kuqe me përpjekjet e fista Anna në atë tempo të lartë, papritmas bërtiti për Anna dhe ajo filloi lëndë, nga të saj pidhi squirted jet pas fittsaft jet mbi dysheme dhe krevat dhe i lagësht të gjitha poshtë. "Pra, kjo është një grua e mirë", tha Julia dhe u tërhoq prapa, fshiu duart në fletë. Anna ishte ngurtësuar mbetet në gjunjë e saj dhe më dha mundësinë që të shikojmë thellë në lot e saj të bishtit që u bashkua me ngadalë. Julia kishte hedhur poshtë në shtratin e ardhshëm të Anna. Anna erdhi ngadalë në vetëdije përsëri dhe butësisht le duart e tyre rrëshqitje mbi pjesën e poshtme të tij i lënduar, ndërsa Julia ömmt puthi fytyrën e saj.

Vendos ju lutem norma dhe koment!

Thanks in advance

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, mesatarja: 4,03 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...