Homoseksual

Sexnoveller vijim shënuar me homoseksualë emërtim.

Niclas, biçikletë tim dhe një qij pamëshirshme e parë

Është bërë një pak më të vjetër tani, por kjo është një histori krejtësisht e vërtetë, vetëm emrat janë ndryshuar, kur kam marrë të shijojnë karin për herë të parë, dhe kjo në mënyrë të konsiderueshme ... [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 vota, mesatarja: 3,18 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Kairo, në 1067 e.kr

Alessia kishte udhëtuar me karvanin mil shumë skllevërve nga Konstandinopoja në Kajro. Ajo ishte vështirë ai i cili e mori karvanin, por një njeri i vjetër i quajtur Gishtat Khidrin. Një njeri i ndyrë i vjetër riktgit i cili ishte me brirë për çdo gjë dhe të gjithë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 vota, mesatarja: 2,13 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dick jeg aldri glemmer

Da jeg filloi më ungdomsskolen, erdhi jeg në një Klasse re, ajo ishte og jeg der traff Anton. Banda Første jeg si proshutë, ai ishte lakuriq. Jeg HADDE forsovet meg og ishte për seint nga til kohë første, e cila ishte palestër. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 vota, mesatarja: 3,08 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Djalë i ri me njeriun më të vjetër

Gaysex me një burrë të vjetër

Kjo histori është e vërtetë dhe ka ndodhur me mua kohët e fundit.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (34 vota, mesatarja: 3,38 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Një natë vonë në shesh patinazhi në akull ... (Killsex)

Ajo filloi të marrë me të vërtetë të qetë tani në shesh patinazhi, iof nuk është befasuese kur në të u afrohet 22 Ajo do të kishte qenë një sonte vonë lojë me një rezultat të mirë duke pasur parasysh se Scoreboard treguar 3-1 për ekipin në shtëpi. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 vota, mesatarja: 3,69 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Një mbrëmje vere në qershor ... (seksi lezbike)

Ajo ishte vetëm para javës mes i verës dhe Mia, Anna, Sara dhe Maja kishte huazuar një kasolle për 2 javë deri në Leksand nga një prej prindërve Anna "kolegët e punës. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, mesatarja: 3,60 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Pije Magjike

U zgjova ngurtë dhe të ngrira. Unë shoh rreth meje dhe të shohim se të gjithë kanë shkuar,
me përjashtim të një djalë ..
Ai duket të jetë në 20-tat .. Ai ka flokë të zezë me gjemba ..
Ai gjen sytë e mi dhe të reagojnë shpejt, "Një pije e butë me djalë atje! Kam marrë një mënyrë të barabartë dan ..! "
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 vota, mesatarja: 2,30 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Partnerbytarhelg Pjesa 3 - Mbledhja

Të dielën në mëngjes u zgjua ne mjaft herët dhe qëndroi në shtrat dhe cuddled me organet e njëri-tjetrit lakuriq. Pas mengjesit ne showered së bashku dhe unë shaved off Anette qilim pak kashta rritur për dy ditë. Unë thau henen pak kohë dhe Anette thithur një tezgë para se ajo befas u ndal. Annette vënë në një fustan të hollë, pa të brendshme. Gjinjtë e saj kërcyen seductively brenda pëlhurë e hollë si ajo lëvizi dhe unë nuk mund të ndihmojnë por të gatuaj gjinjtë e saj para se të shkoi larg.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (42 vota, mesatarja: 3,02 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

KAPITULLI 4 portier

Vajzat kaluan disa orë duke kaluar nëpër kordon Kurt dhe zgjodhi cilat filma dhe në atë mënyrë që ata donin të shohin me ta. Ata ishin shumë të emocionuar dhe kurioz për nesër. Ne do të shkojmë direkt në Kurt pasi nesër lektionera sugjeruar Kattis.

- Jo, ne kemi premtuar Pelle një nesër trajtojnë kujtoi Li saj.

- Oh po tha Kattis. Por menjëherë pas saj? Po ju do të dështoj me Pelle atëherë, ju tha se kaluar.

-. Jo, unë nuk dua të bëj atë, atëherë për atë ndoshta nuk do të jetë aq nervozues për të shikuar filma, pas bërë Li giggling [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 vota, mesatarja: 2,83 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

I përdorur një grua e moshuar

Kjo ka ndodhur disa vite më parë, kur unë isha jashtë në pijetore.

Si zakonisht, redigt njeriu i dehur pas një natë në qytet, vend unë kam qenë afër në 5 në mëngjes. Kur kam dalë dhe të varur jashtë në bar në 4 të mëngjesit, ajo ishte një grua që ishte të paktën 18 vjet më i vjetër se unë, unë mendoi që ajo ishte rreth moshës 40 vjeç, ne së shpejti erdhi në disskusioner thellë, ajo ishte e bukur dhe dukej shumë mirë.

Si ora neared 5, ajo ofroi për të përzënë mua në shtëpi, unë kam menduar për një moment se pse ajo nuk ka pirë asgjë alkoolike, por ky ishte shpjegimi, ajo po e ngiste sepse ajo jetoi një grimë jashtë qytetit, dhe gëzonte më shumë vallëzimi kthjellët, tha ajo. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, mesatarja: 3,16 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...