Katror

Matrixjoga poshtë shënuar me një emërtim katror.

RRUGA JONË NË SWINGERLIVET 1

Unë dua të tregoj se si unë dhe partneri im kemi qenë duke kërkuar para për një jetë të swingers. Bëj atë, sepse unë dua të mendoj se prapa në ngjarje, por edhe për të tjerët ndoshta inspirerera për të marrë rrëzohej dhe përpiqen atë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 vota, average: 3.42 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një mbrëmje urë

- Epo, atëherë ne jemi dakord. Ju jeni më të mirëpritur të premten.

Ajo buzëqeshi në mua dhe unë e dinim se do të lutem atë nëse unë erdhi.
Ajo ishte një bibliotekar në qytetin Kohët e fundit kam lëvizur në. Unë kisha marrë hua vetëm disa libra dhe një çift i kaseta video dhe pastaj kemi filluar të bisedoj.

Ajo doli se ajo kishte partner këtë javë në bridgen zakonshme me të dashurin e saj. Pas disa rostiçeri urë, ne kemi rënë dakord. Unë do të zëvendësojë një nga "vajzat" në banda.

Unë kam qenë duke luajtur një shumë të urës dhe qenë në disa turne të mëdha me rezultate të mira. Do të ishte kënaqësi për të luajtur. Kam shikuar përpara për të premten në mbrëmje.

Emri bibliotekare tim ishte Mona. Ajo ishte mjaft e rrumbullakët, por elegant. Atribut i saj ishte mirën gjinjtë e saj. Si unë eci në shtëpi, unë kam atë në mendjen dhe pa ata sy të madh, e butë dhe joshëse, në mendjen time s. Ajo do të jetë nënat të fshij atë dhe gjiri i nipples. Por me të vërtetë, ai ndoshta ishte diçka që unë duhet të marrin parasysh. Ajo do të jetë urë, asgjë tjetër.

E premte natë erdhi dhe ne u mblodhën tani në Mona. Përveç meje, ku Eva dhe Sara. Sara ishte mjek dush dhe Eva ishin mësuar në shkollë të mesme. Sara ishte i gjatë dhe bjonde. Ajo kishte buzët e bukura lakuar dhe i qethur flokët. Ajo ishte veshur me një fustan shumë të shkurtër. Sytë e saj u takuan imja, dhe buzëqeshja e saj më tha se ajo ishte një njeri i gëzuar dhe e hapur. Eva megjithatë, dukej më e rezervuara. Por ajo ishte e zemëruar, të veshur mirë, elegante, si ajo ishte duke shkuar për darkë me mbretin. Ajo mori dorën time dhe më dha një buzëqeshje i trembur.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (27 vota, average: 3.33 out of 5)
Loading ... Loading ...

Kampingu

Dita e parë në pushime Danne, ai erdhi dhe sjellë mua në makinë. Ne do të nisen për në bregun perëndimor dhe kamp për një javë. Kur kemi marrë me kampingu ishte plot, por kemi gjetur një vend në një rënie e horizontit në mes disa pemëve dhe një karvan të madh. Prapa ishin shkurre.
Ne kemi vënë nga tendën tonë pak ndërsa çifti në karvanit dukej më. Dan kishte kishte badshortsen në vete dhe unë kishte një bikini.
- Një e kaluar në ujë është një tenxhere, unë bërtita dhe vrapoi në drejtim të plazhit.
Danny u kap shpejt me mua dhe mori dorën time si ne vrapoi drejtë në ujë. Kjo ishte pak ftohtë në fillim, por pastaj ajo ishte e bukur. Ne notoi për një kohë, pastaj mori një dush dhe ne do të kontaktojë me kripë dhe shkoi përsëri në çadër.
Ajo ishte aq e vështirë në terren kështu që ishte pothuajse e pamundur për të marrë në pole tendë, dhe kemi pasur asgjë të mirë të zhurmë me të.
- A doni të huazoni një çekiç, bërtiti njeriu në karavan.
- Po, ajo do të jetë i madh ", tha Danny, dhe shkoi larg.
Së shpejti ai ishte kthyer dhe rrëzuan poshtë këmbët në asnjë kohë.
Unë u ktheva me çekiç dhe e falënderoi për kredi, ndërsa unë kontrolluar nga bust e tij me flokë. Ai ishte edhe në 50s e tij por dukej mjaft i freskët. Unë pashë se ai dukej në mua kur ai e paraqiti veten si Roland.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 vota, average: 3.43 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dashurin Marika së

Kam folur para rreth asaj se si Pia ime gruaja dhe kam filluar të bëjnë seks me Marika tonë miq Novell "Marika ynë mik"). Ne u takuan shpesh dhe kishte trekëndëshat mrekullueshme së bashku. Pas një kohë Marika takuan një njeri ajo ishte me sa duket u përmbys në dashuri in Kjo do të thotë se ajo u zhduk nga jeta jonë seksuale. Pia dhe unë kam për të bërë të bëni më vete që nuk ka bërë aq sa sexförhållande dy njëjta tonë gotten shumë më mirë që nga Marika u bë pjesë e jetës sonë seksuale.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, average: 3.20 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dhuratë e përkryer

Smiles Emma, ​​ajo kthen 19 sot dhe të dashurin e saj ka organizuar një överaskining ndaj saj.
Marcus ecën nëpër derë, ai duket në dhomen e ndjenjes dhe e sheh atë.
- "Hi mjaltë, a jeni gati?"
Ai buzëqesh një udhëzimet e djallëzuar, ajo kishte marrë për të dush, rruhem dhe të vënë në këmbë e saj më të larta, vendimi i 16 thembra cm ...
Ajo ecën deri në atë dhe puthjet atij vështirë.
- "A mund të di atë që ju keni planifikuar tani? "
Marcus qesh, ju së shpejti do të dini.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (90 vota, average: 3.28 out of 5)
Loading ... Loading ...

Koha ime si thelbësore

Kur isha nëntëmbëdhjetë, unë do të fillojë duke studiuar në një qytet tjetër. Pas disa kërkim kam gjetur një palë e 35-vjeçar i cili me qira një dhomë në bodrumin e tij. Në bodrum, ata kishin dy dhoma me qira me një dhomë të gjallë të përbashkët me TV dhe aneks kuzhine. Të qiramarrësit kanë pasur qasje në zonën e shtëpisë sauna me dush dhe WC. Unë u tha se të tjerët që do të marrësh me qira një dhomë në vendin fqinj ishte një vajzë. Anders Jeanette dhe, çifti u quajt, të pyetur nëse ishte në rregull për të ndarë hapësirën me një të seksit të kundërt. Unë nuk kishte asnjë kundërshtim për aq kohë sa ajo e gjeti atë shqetësuese. Ajo tashmë ishte pyetur dhe kishte pranuar marrëveshjen kështu që kam pranuar të marr me qira një dhomë.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (146 vota, average: 3.92 out of 5)
Loading ... Loading ...

Partneri im dhe unë me të tjerët mbi swingers

Pas disa ditësh që kishim qenë në Las Vegas, ne vërejtur se një hoteli kishte zgjedhur swingers temë. AT hotelit ishte i lirë të puth dhe prek njëri-tjetrin, por a do të thotë jo jo, ata ishin të sigurt. Partneri im Lena se unë tani duhej të absolve dhe kishte thënë që kam kërkuar për të parë mua qij vajzat e tjera. Disa mendonin se ishte në rregull, por edhe unë të kërkuar për të parë atë merrni fucked nga të tjerët, kështu që ne kemi vendosur të shkojnë në vend dhe për të grumbulluar sa më shumë ne mund të.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 vota, average: 2.65 out of 5)
Loading ... Loading ...

tresh për herë të parë me gruan time

, Gruaja ime Maggie dhe unë kam qenë i martuar për shumë vite, dhe çdo herë kemi fjetur së bashku kështu që ne fantasized për një burrë tjetër. Por kur unë u përpoq për të realizuar fantazitë tona në mënyrë që ajo tha jo, unë nuk guxoj. Tani, në fantazitë tona rreth saj të shtrirë në anën e kam puth gjinjtë e saj të bukura, kur karin e një tjetri e merr atë nga prapa. Ne lexojmë shumë pornografi, por ajo kurrë nuk ishte ajo që kemi ëndërruar. Ka qenë gjithmonë gati për të thith karin ose qij deri gomar. Pra, më në fund ne kemi vendosur që tani ose kurrë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (88 vota, average: 2.82 out of 5)
Loading ... Loading ...

Shije Weekend

Mua dhe Lena gruaja ime ishte ftuar që të kalojnë një fundjavë me Thomas miqtë tonë dhe Annette në shtëpinë e tyre verore. Ajo do të jetë një tjetër çift që ne nuk e dimë kush është quajtur Martin, Asa. Të shtunën në mëngjes ne të mbushur makinën dhe çuan për në vilë, e cila ishte rreth një orë me makinë larg. Ne me të vërtetë për të shikuar përpara disa ditësh dembel në vapën e verës.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (125 vota, average: 3.90 out of 5)
Loading ... Loading ...

Eva dhe Ekipi Ski

Eva mori një punë si një zonjë në hotelin malor të vogël. Ajo ishte një pjesë e vogël e errët bukur vjetër curvy 22 vjeçar i cili ishte i lumtur ajo mori një punë. Por ai ndjehet i vetmuar në fillim, edhe pse stafi ishte vërtetë bukur të saj.
Ajo kishte përfunduar me të dashurin e saj një vit më parë dhe Eva u malluar për afërsinë. Chef Eddie, një djalë në vend shëmtuar småfet kishte goditur atë, por kjo nuk duket interesant, edhe pse ai ishte goxha funny. Pastaj ai ndjehet më emocionuese me Asa dhe britanik, i cili, pavarësisht nga mosha e tyre ishin mjaft të koket dhe solli Evën për të antics të ndryshme. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (71 vota, average: 3.04 out of 5)
Loading ... Loading ...