Skallavëri

Sexnoveller vijim shënuar me etiketë skllavërisë.

Pjesa 4 sara

- Stop atje, "tha Samuel, kur ajo ishte gati për t'u tërhequr në një ngjyrë mbi krye shampanjë brendshme butë e tij të bardhë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 vota, mesatarja: 3,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Renia mbretëresha - Pjesa 1

KUJDES: Ky seksion, ose pjesë të tjera përfshijnë: BDSM, robëria, förudmjukning, Spanking, ylli dhe tortura në forma olka. Nëse ndonjë nga kjo konsiderohet ofenduese, lexoni më tej. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, mesatarja: 2,91 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Aventurat Nina vazhdojnë Pjesa 5 prej 5

Interpretim dhe gjeti.

Pjesa tjetër e ditës së shkollës, ne e mori atë lehtë, Jocke qartë kishin sytë nga ne dhe do të marrë çdo mundësi për të ekspozuar mua, nëse unë kishte treguar shenjën më të vogël e të qenit lakuriq nën veshjen e saj përsëri. Mësimi i fundit ishte mbi 2:10 dhe Sara ishte duke pritur për mua në biçikletë në vend. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 vota, mesatarja: 2,54 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Marrë nga të dashurën time

Ne kishim qenë së bashku për disa javë, kur ne fund kishte seks për herë të parë. Nuk kishte asgjë të veçantë në lidhje me të, ne ishim pak më të vogël dehur, pasi ka qenë jashtë në një bar dhe shkoi në shtëpi për mua. Gjithçka shkoi mirë dhe pas shumë përpjekjeve arriti Jenny ardhur edhe.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 vota, mesatarja: 3,29 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Pjesa legenit: 3 (natën e kaluar dhe në mëngjes)

Vijon nga Pjesa 2

Gomar i saj i mrekullueshëm ishte në lartësi të përsosur, dhe ai ka luajtur me një thumb në mes të mollaqe. Ajo wiggled një grimë në fund të saj, sikur të vë në lojë atë.

Shpejt ai u tërhoq prej saj, ngriti atë në krahë dhe e çuan atë në shtratin e vogël.

"Ulu kaq shumë kohë," tha ai dhe eci mbi të zyrës.

Pak nuk e dinë se kjo do të jetë hera e fundit që ata ishin së bashku. Këtu dhe tani ndjeu dëshirën e tyre nuk ka kufij dhe nesër ishte ende e largët.

Me një dorë prapa shpinës së tij, ai qëndroi në mes të këmbëve të saj. "A ju besoni mua?" Pyeti ai. Ajo shikoi atë me e madhe e saj, bukur, eksitim është ende gjerë me sy. Në shkëlqim të zjarrtë e qirinj zhvendosur në sytë e saj të gjelbër ndonjëherë gri.
Ajo nodded, patted atë lehtë në brendësi të kofshës dhe tha: "Sigurisht që besoj ty"

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 vota, mesatarja: 3,18 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dhuratë e përsosur

Emma buzëqesh, ajo kthehet 19 sot dhe të dashurin e saj kanë organizuar një överaskining të saj.
Marcus vjen në anë të derës, ai duket në dhomen e ndjenjes dhe e sheh atë.
- "Hi mjaltë, a jeni gati?"
Ai buzëqesh një udhëzime djallëzuar, ajo kishte marrë me dush, rruhem dhe të vënë në takë e tyre më të larta, ata me 16 cm thembra ...
Ajo ecën deri në atë dhe puthjet Atë intensivisht.
- "Më lejoni të dinë se çfarë keni planifikuar ardhshme? '
Marcus qesh, ju së shpejti do të dini.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (92 vota, mesatarja: 3,27 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Malluar për më shumë

Ajo kishte qenë gjithmonë një humor të gjallë ngacmim midis meje dhe Eric. Ne kishim ndoshta mbajtur gjithmonë na dy në çdo skaj, jo mënyra se ne nuk kemi folur, por ne nuk i ishte afruar njëri-tjetrin në mënyrë aktive, qoftë si miq dhe sigurisht jo më shumë! Por ne kishim kuptuar gjithmonë njëri-tjetrin dhe për të kuptuar të njëjtat gjëra. Të njëjtat shaka, njësitë e njëjta serioze, situata njëjtë dhe interesa të ngjashme. Ajo ishte si ne nuk duhet t'i qasen njëri-tjetrin më shumë, sepse ne kemi qenë kaq i kënaqur me atë që ne tashmë e kishte!

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 vota, mesatarja: 3,90 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Soft krevat Hotel aka plug në Amsterdam

Ne jemi duke ecur nëpër qytet në një ditë tipike në Stokholm, ju papritmas ndalet, kur ne të kalojë dritare dyqan e një agjencie udhëtimi. Unë ecin disa metra dhe të presin për ju.
- Kontrollo! Ju mund të shkoni për një fundjavë në Amsterdam për vetëm 600kr, dhe hoteli të përfshira! Ju qaj për mua.
Unë shkoj mbrapa dhe lexoni ad në dritare, shumë e vërtetë. Tillomed mëngjes të përfshira. - Nuk mund të shkojmë! ju thoni dhe përqafim mua.
Thënë dhe bërë, ne do të shkojmë në dhe të bëjë udhëtim, i cili pas taksave dhe ngarkesave të tjera të fshehura që përfundon në pothuajse 800kr.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3,85 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dëshiruar Një dhuratë

Zgjoheni me një fillim. Kush clattering në kuzhinë ". burri im nuk është në shtrat. Jippee! është surprizë në?. mbyll sytë e saj përsëri dhe cuddles në pritje të asaj që do të ndodhë.

Dje kemi pasur një parti ditëlindjen me miqtë dhe familjen. Fëmijët shkuan me gjyshe dhe Gjyshit. 36 orë, vetëm dy. lovely! Zotëria im (dhe ju) kanë thënë mua për të marrë dhuratën time të veçantë ditëlindjen. kështu që unë kam qenë i urdhëruar për të shkuar në rolin tim si skllav i tij. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 vota, mesatarja: 2,68 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Lojra dominimit

Partneri im dhe unë si për të luajtur lojra dominimit, në të cilën ajo është padrone ime. Unë kisha menduar gjatë për të nënshtruar dhe pasi u divorcuar nga gruaja ime atëherë, kam takuar Lisette. Ajo tregoi mënyrën se si unë kam qenë në kërkim për. Ne kishim biseduar pak në lidhje me luajtjen e roleve të ndryshme dhe ajo më tha se ajo donte të jetë me të vërtetë dominante, të dominojnë skllav e saj si ajo e kënaqur. Unë kam qenë kurioz dhe i tha natyrisht kam kërkuar që të përpiqet të jetë rob i saj. Ajo më dha një vështrimi epshore thënë atë, unë ndoshta do të duhet të jetë përfundimisht. Tani ajo ka mësuar mua se unë jam një skllav të vërtetë të mirë.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, mesatarja: 2,58 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...