Homoseksual

Matrixjoga poshtë shënuar me Gay emërtim.

Niclas, biçikletë, dhe një qij pamëshirshme e parë

Ka marrë një pak më të vjetër tani, por kjo është një histori krejtësisht e vërtetë, vetëm emrat janë ndryshuar, kur unë u fucked për herë të parë, dhe me të vërtetë ... [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (35 vota, mesatarja: 3.11 nga 5)
Loading ... Loading ...

Kajro, në 1067 e.kr

Alessia kishte udhëtuar mil shumë me një karvan rob nga Konstandinopojës në Kajro. Ajo ishte zor ai i cili e mori karvanin, pa një burrë të vjetër të quajtur Ahmed Khadir. Një riktgit njeri pista vjetër i cili ishte me brirë për gjithçka dhe të gjithë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 vota, average: 2.11 out of 5)
Loading ... Loading ...

Karin JEG aldri glemmer

Da jeg filloi më ungdomsskolen, jeg erdhi në një klasë të re, ajo ishte og jeg der TRAFF Anton. Banda Første jeg kështu me proshutë, ai ishte lakuriq. Jeg hadde forsovet meg og ishte për seint jashtë til kohë første, e cila ishte palestër. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 3.12 out of 5)
Loading ... Loading ...

Djalë i ri me njeriun më të vjetër

Gaysex me një njeri i moshuar

Kjo histori është e vërtetë dhe ka ndodhur me mua kohët e fundit.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 vota, average: 3.31 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një natë vonë në stadiumin Ice ... (Killsex)

Ajo u bëhet me të vërtetë i qetë tani në shesh patinazhi, iof nuk e habitshme kur në të u afrohet 22 Ajo kishte qenë një lojë sonte vonë me një rezultat të mirë, duke qenë se Scoreboard tregoi 3-1 për ekipin në shtëpi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 vota, average: 3.64 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pije magjike

U zgjova e ashpër dhe të ftohtë. Unë shoh përreth dhe të shohim se të gjithë kanë shkuar,
përveç për një djalë ..
Ai duket të jetë në 20 vjet .. Ai ka flokë të zezë me gjemba ..
Ai gjen sytë e mi dhe të reagojnë shpejt, "Një pije e butë për djalë atje! Unë do të ketë të njëjtën ditë ..! "
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 vota, average: 2.30 out of 5)
Loading ... Loading ...

Përgjithshëm dhe unë

Hi, kjo histori merr vendosni veten në një shtëpi pleqsh dhe unë do të tregoj ty për një njeri të moshuar i cili ka jetuar, ku ai vdiq rreth një muaj më parë veten time, kam punuar si mjek në strehim, por unë nuk ishte i përhershëm Unë jam 35 dhe njeri unë do t'ju them rreth ishte 76 min Dita e parë në punë, mbaj mend kam pasur gjithmonë një dobësi për të vjetra të bardhë flokë burrat janë moustachioed dhe ky njeri ishte vetëm se mallkim dhe jetike për moshën e tyre. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (67 vota, average: 2.21 out of 5)
Loading ... Loading ...

KAPITULLI portier 4

Vajzat kaloi disa orë kalon mbuluar Kurt dhe zgjedhur nga filmat dhe rend në të cilin ata dëshironin të shikojnë ato. Ata ishin shumë të emocionuar dhe kurioz për nesër. Ne do të shkojmë drejt e Kurt, pasi nesër lektionera sugjeruar Kattis.

- Jo, ne kemi premtuar Pelle një trajtim në mëngjes kujtoi Li saj.

- Sigurisht kam thënë Kattis. Por menjëherë pas saj? Po ju do të dështoj me Pelle atëherë, ju tha se kjo e fundit.

-. Jo, unë nuk dua të bëj atë, atëherë për atë ndoshta nuk do të jetë si nervozues për të shikuar filma, pasi duke bërë Li përmbaj të qeshurën nervoze [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 vota, average: 2.83 out of 5)
Loading ... Loading ...

Shfrytëzohen Një grua VJETER

Kjo ndodhi pak vite më parë kur isha jashtë në bare.

Si zakonisht, njeri i thjesht i dehur pas një natë në qytet, në vend që unë kam qenë afër në orën 5. Si unë qëndroj dhe të varur në bar në 4 të mëngjesit, nuk do të jetë një grua që të paktën ishte 18 vjet më i vjetër se unë, unë mendoi që ajo ishte rreth 40 vjeç, ne së shpejti erdhi në disskusioner thellë, ajo ishte e bukur dhe dukej shumë e madhe.

Si ora afrohej 5, ajo ofroi për të përzënë mua shtëpi, unë kam menduar për një moment se pse ajo nuk e pi asgjë alkoolike, por ky ishte shpjegimi, ajo po e ngiste, sepse ajo ka jetuar një grimë jashtë qytetit, dhe gëzonte më shumë nga vallëzimi i matur, tha ajo. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, average: 3.16 out of 5)
Loading ... Loading ...

Goditur në stockings zi

Unë kam qenë i menduar në lidhje me këtë për një kohë, dhe të përgatitur më mirë për të blerë një palë mrekullisht shijshme modelit zi triko pa byxdelsförstärkning. Pra, ata ishin vetëm gjobë të gjithë rrugën deri në brinjën!

Unë shkova në banjo në punë o ndezur, e çorape pantallona kostum dhe të brendshme, dhe me pantyhose hollë. Ndjenja kur kam vënë ato në të thoshte se ndjeva e ashpër dhe unë nuk kishte qëllim mendoj se ku isha. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 vota, average: 3.06 out of 5)
Loading ... Loading ...