Ageplay

Sexnoveller vijim shënuar me ageplay etiketë.

Lojra kopsht, kur gruaja e Stefanit fle

Unë kisha qenë në një festë të studentëve në vendlindjen time, mbesa ime u diplomua nga shkolla e mesme dhe ajo ishte me vlerë duke marrë një ditë pushimi për të, por tani unë kam qenë në shtëpinë time rrugën përsëri, dhe nesër ishte ndjenja se unë do të punojnë si zakonisht. Mbesa ime e vogël, i cili nuk është aq pak më, kishte një ditë të përsosur dhe unë duhet të them unë ishte pak zili të dashurin fantastike, ajo arriti të gjejë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (91 vota, mesatarja: 3,25 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dhuratë

"Unë kam një dhuratë për ju."
Miriam shikuar deri libër ajo u lexuar. Ajo nuk kishte dëgjuar Michael ardhur në dhomë. Ajo nuk e pëlqen mënyrën se si ai kurrë nuk trokas, ajo ishte më shumë se një herë ai kishte sneaked në fjalën e saj, kur ajo mendoi se ishte e paparë.
"Çfarë?" Ajo pyeti.
Ajo kishte marrë tashmë disk, ajo kërkoi në këmbim se ajo kishte masturbated për atë ditë më parë.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 vota, mesatarja: 3,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Gangsterknullet, Pjesa 1

Unë quhet gruaja prettiest më e bukur në qytetin tonë të vogël, fytyra ime është ende i freskët rinore me tërheqje të pastër, edhe pse unë u kthye 43, trupi është si shijshme çdo kohë, zemrat hips bukur dardhë formë seductively sensual dhe këmbët e mia sexy përshtaten si duhet të jetë me një grua që shpenzon kaq shumë orë në palestër si bëj unë çdo muaj.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 vota, mesatarja: 2,86 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dashuri im është shfrytëzuar [Pjesa I]

Unë nuk e di se si kjo është e zakonshme, por këtu është një histori krejtësisht të merret nga realiteti.

Unë kurrë nuk kam qenë një vajzë e mirë, unë e di.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (69 vota, mesatarja: 2,64 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Fundjavë tim papritur me Stefan

Stefan, ajo ishte shumë vite që nga koha e kaluar tani, por që mund të harrojë të gjitha momentet e ftohtë dhe të bukur që kemi përdorur për të vjedhës në na. Jo mua, anyway. Ne u takuan kur unë isha 19, ka pasur një marrëdhënie të KK për disa vjet, ka humbur njëri-tjetrin për një kohë, por pastaj mori thread përsëri dhe fucked rrugën tonë përmes disa vite më shumë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3,45 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Heat Summer

Unë jam duke u përpjekur për të kapur syrin e tij roving për të marrë atë për të ndjekur bisedë të mirë dhe zbulon vështrimi i tij endet për arsye se ai nuk duan mua për të parë se ai ishte në fakt duke kërkuar në barkun tim. Gubbfan ulen dhe shikoni nën fustan time!

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, mesatarja: 3,26 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Djalë i ri me njeriun më të vjetër

Gaysex me një burrë të vjetër

Kjo histori është e vërtetë dhe ka ndodhur me mua kohët e fundit.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 vota, mesatarja: 3,33 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Mami sheh karin djalit të saj dhe ...

Mos harroni se kjo është fantazi. Tanë gjashtë - Fantazitë janë shpesh një tabu pak.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (58 vota, mesatarja: 4,03 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Me dëshirën dhe zgjimit të madh

Në shkollën time, unë zakonisht quhet alternuar studimet sexiest Suedisë ndryshme për kërkim më të mirë Suedisë. Kam marrë dy terma si komplimente. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 vota, mesatarja: 2,68 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Lisa lodër tim merr më shumë se ajo mendonte e mundur

Ajo ishte vjeshtë, një ditë me shi në nëntor, unë eci nëpër park në rrugën shtëpi, kur kam parë pashë atë. Ajo erdhi deri në mua të veshur në një xhaketë të kuqe mbushur me tegela shprishur veshur dhe një palë xhinse të gatuar mezi dhe e pyeti nëse kam pasur një euro. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3,83 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...