Çfarë ndodhi me të vërtetë?

Kam ardhur në zyrën disa minuta vonesë, overslept. Unë e kam gjithmonë të vështirë për të ardhur deri të enjten. Ditë pas pak-shtunën. Mua dhe shoqet e mia më të afërt mori një gotë verë pas punës dhe kjo ishte edhe një pak më vonë, më vonë se zakonisht. Unë shpejt e Dress pallto tim, rri atë pas dere. Kur unë rrëshqitje dera hapet përsëri, është shefi im atje. Ai e quan mua lart dhe poshtë.

Aha thotë ai, dje vonë? Sytë veshjen time. Shirt Rödkjol dhe checkered me një neckline zhytje. Ai buzëqesh pak dhe nyje aprovues. Ndjehem skuqem zvarrit deri në faqet e tij.

Më falni, unë duhet të bëjë ndonjë thirrje, unë them, dhe falni mua, ndërsa unë e kundërshtojnë atë nga dhomën time. Ai merr mundësi kur ne jemi të afërt me pëshpëritje në vesh time.

- "Dekoltage juaj më bën hard rock"

Unë ndjek atë me sytë e tij në mur xhami si ai ecën jashtë në drejtim të kafeteri. Unë skuqem edhe më shumë këtë kohë. Perëndia im, që është shefi im. Sure, simpatik im, si-elegant, tok-kreu freskëta. Unë ndjehen të therje e poshtme të barkut. * Sigh * Kjo nuk është e lehtë për të mbajtur një marrëdhënie profesionale me atë kur ai thotë dhe bën këtë. I shkundur me off fjalët e tij dhe duke e quajtur Jenny mikun tim që nuk ishte dje. Duhet retell atë çfarë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme. Si zakonisht, kur unë dhe Jenny folur harroj kohën dhe hapësirën. I ulur me këmbët e mia në tavolinë zyre dhe të kthehet në derë. Ku njoftim unë nuk e di se si shefi im sneaks në dhe tërheq blinds në mur xhami. Trondisin kaluar, kur ai kthehet në, unë konstatoj kështu që unë tjerr rreth karrige. Është tronditur në gishtin e tij mbi gojën e tij. Schhh. Unë vazhdoj të flas me Jenny sikur asgjë nuk ka ndodhur. Pak qef kam bërë, atë që ai dëshiron dhe pse ai tërheq verbër. Zemra ime është pounding dhe mendimet e mia tjerrje rreth. Unë të përpiqet për të mbajtur Jenny pasigurt në lidhje me atë që po ndodh. Ai heq mua nga ulen karrige në desktop. Vë veten në karrige zyre time. Një ngacmim i vogël ai vishet me një kthesë dhe buzëqeshje të tillë tepër sexy si vetëm ai mund. Sytë e saj vetëtin me gëzim dhe keqbërjes. I grins pak mbrapa, por me një hezitim të vogël. Ai merr këmbën time të drejtë dhe kureshtje off pompat e zezë lëkure patentë mia gjithashtu la mia. Këmbët e mia dhe puth viça. Lëvizjet ngadalë vogla, sytë e tij duke i kërkuar leje për të vazhduar. Unë tund kokën dhe të vazhdojë bisedën time me Jenny që bëhet gjithnjë e më shumë monosilabik. Për fat të mirë Jenny pëlqen të folur, kështu që ajo vazhdon me historinë e saj. Ai sjell duart deri mbi kofshët e mia dhe ai gjen buzë ups Stay-mia, gishtat kureshtje veten gjatë dhe menjëherë rrotullon poshtë goditje e tij mbi këmbë. Ai kisses gju zhveshje, ndërsa duart e tij punojnë me goditje të dytë.

Tani kam marrë edhe më të vështirë për të sjellë bisedë me Jenny. Ka AHA shkurtër, Ahm dhe oh mirë. Duke u përpjekur të mos ankohem në celularin. Ndjenja tingling merr të fortë dhe më të fortë. Ndihem veten duke u bërë me lagështirë dhe lagështirë në pidhi e saj. Për duart e mia nëpër flokët e tij, hugging qafën kur kam marrë një grusht me curls e tij bukuroshe trasha. Shtypur gjoksin tim lehtë kundër kokës së tij. Unë mund të ndjehen dhembje gjoksi im pas kontaktit. Momenti unë shoh poshtë në atë në karrige, ai merr dhe duket mua thellë në sy. Ai merr dorën time dhe rrëshqitje atë drejt kar e tij është kaq i vështirë dhe i kushtueshëm. Unë humbasin frymën time për disa sekonda. Jenny vënë re se unë u zhduk. "Hej, po bën? "Kam dëgjuar atë. "- Ahm, um, shefi im vetëm ecte kaluarën" Unë përgjigjem asaj. Jenny di se sa mirë Unë mendoj se ai është dhe ajo e pyet nëse ai ishte si kjo elegant sexy sot. Aha, kam marrë nga mua si ai qëndron prapa meje dhe presion kundër karin e tij prapanicë tim. Unë dua të ankohem me zë të lartë. Duart e tij puth mbrapa hips tim dhe shpatullat. Kujdesshëm shkon duart rreth belit tuaj dhe deri mbi gjoksin e saj. Aaah, më në fund! Unë grabitjen e horniness. Shkalla e zemrës rritet më tej. Puthje në qafë më bën të djegur, frymëmarrja ime bëhet më e dhunshme. Ai bends më poshtë nëpër tavolinë dhe caresses prapanicë tim. Unë mund të ndjehen rides të mia pantallona të gjera dhe se ai futur karin e tij të vështirë në pidhi tim. Unë qaj, Jenny nuk do të vini re diçka. Unë mbaj frymën time dhe prisni nga disa sekonda para se të takohen Jenny. "Po, por viiisst ..... kaq ... arrr ... .. uhmm. "Unë provoni të tjera fjalë shumë e fundit të një dhoma pëlqyeshëm nderlidhura pa Jenny do të vini re. Ai mu prapanicë time disa herë karin e tij shtyjnë më tej dhe më tej në. Tani ne dëgjojmë hapat në korridor ... ai qëndron deri në mënyrë të vendosur me karin e tij ende në mua, unë çikë disa herë për të shijuar. Pastaj të vazhdojë hapat në korridor larg. Tani, Jenny ka qenë të flasim për vete dhe biseda fillon të qetësohem. Unë dygnkåt dhe të ketë një njeri të mrekullueshëm që ka marrëdhënie seksuale me mua në zyrën time, ndërsa unë jam duke folur për mikun tim .... Çfarë një ëndërr. Jenny nuk do të më besoni nëse ju thashë se çfarë në të vërtetë ndodh. Unë dua të definitivisht nuk duan që ai të tërhiqet nga kështu që unë jam duke u përpjekur për të marrë Jenny për të folur për diçka tjetër. Vetëm të jenë në gjendje për të ardhur në orgazmë. Ai vazhdon dhe unë mund të dëgjojë frymëmarrjen e tij bëhet më e ashpër dhe më e ashpër. Kjo e bën edhe më shumë me brirë dhe unë një çikë karin e tij me pidhi e saj për të që të marrë kënaqësi edhe më shumë. Ai moans të mjaftueshme lartë që Jenny dëgjon. "Por a ka dikush me ty?" Ajo e pyet. Shit, çfarë ju thoni. Unë do të, për një të dytë, të anulojë aktin tim seksual ". Ahm, edhe menaxheri erdhi dhe u ul mbi mua," Unë them. Unë pres disa sekonda per reagimin e saj. "Hahaha, ju jeni funny ju atëherë, po, një vegim mund të bëjë. Oh, ju bëni me të vërtetë shpesh dhe me dëshirë. "Ajo vazhdoi giggling dhe babbling në lidhje me ëndrrat e ndryshme. Phu, ajo e mori atë si të vërtetë. Ai vazhdon dhe humping më të shpejtë dhe më intensiv, ndihem kulm vijnë më afër dhe më afër. Ooh, unë jam gati për të shijuar turp, por ferr çfarë është një dashnor i madh është ai. Kur pik ka ardhur dhe orgazmë lan mbi ne të dy moaning I qetë dhe të mbajë dorën tuaj mbi mikrofonin celularin. Ai lëviz poshtë trupin tim lëkundje nga desktop në karrige zyre. Hyschar mua ende, buzëqeshje e tij të vogël dhe të tërheq karrige kundër tij si ai ulet në buzë të tabelës. Ai puth ballin tim, vesh, faqe im, poshtë qafës dhe merr gjoksin tim në dorën e tij. Ngadalë puth atë. Unë po të shoh se si karin e tij e vështirë dhe i kushtueshëm ende. Kam marrë atë në dorën time dhe jerks atë. Ai u ndal në puthjet e tij dhe shikon në mua. Unë vazhdoj, shih se si ai dhe si gëzon karin e tij të rëndohet edhe më shumë. Jo për atë që do të vijnë në duart e mia kam hyrë kar e mia në gojën e saj. Larg, unë dëgjoj psherëtimat e tij ankohem. Unë thith disa herë dhe pastaj ai do. Hand rreth gjoksit tim, le të shkojë. Ai qëndron deri dhe grins, puthje mua lehtë në buzë. Ai mimes një "thank you". Buttoning pantallona e tij dhe straightens padi. Jenny babbling në botën e tyre dhe unë nuk kam asnjë ide se çfarë ajo është duke folur rreth. Ai kthehet tek dera dhe i thote - "Really bërë mirë për të siguruar që raporti do të përfundojë para se të fundjavë vetëm!" Kështu që ai shkon. Ulem lodhur pas asaj që ka ndodhur. Apo kjo ka ndodhur me të vërtetë? Nah, unë duhet të ketë qenë ëndërruar. "Hej! Po ju la apo? Ju keni munguar biseda tërë, çfarë do të bëni? Mangësitë "e Jenny durim." Ju nuk do të më besoni nëse ju thashë se çfarë ndodhi! "

Komentojë mbi Çfarë ndodhi me të vërtetë?