Niclas, biçikletë, dhe një qij pamëshirshme e parë

Ka marrë një pak më të vjetër tani, por kjo është një histori krejtësisht e vërtetë, vetëm emrat janë ndryshuar, kur unë u fucked për herë të parë, me një hakmarrje ...

Shumica e djemtë në rrugë ishte mosha ime apo të rinj. Disa njerëz nga klasa ime jetonte në vendin fqinj, por asnjë nga ato që kam varur nga shumti me jetuar rreth këtu. Dy shtëpitë larg jetuar në klasën e motrës sime, i Niclas, katër vjet më të vjetër se unë. Unë kam qenë gjithmonë i impresionuar nga Lewis, kryqin e tij, dhe sidomos sjellja e tij e mrekullueshme. Kryelartë, por gjithmonë e bukur për të na djema të rinj. Gjithmonë vajza të reja të mira duke kërkuar që sneaked aty në mbrëmje. Gjë në lidhje me kandidimin kryqin nuk mund të ketë qenë ndonjë sport për mua, unë dua të hokej lirës, ​​por ajo ndjeu pretty cool dhe mbi të gjitha, ajo dukej e ftohtë, kur Niclas mori hov sa më shpejt që ai kishte kohë.

Ditën tjetër, kur unë dhe Ademi u mërzita ne kryesuar nga në gropë me rërë mops të kontrollojmë kur Niclas trajnuar. Ai u zhvillua gara çdo tani dhe pastaj, por ai vetë kishte thënë se ishte më shumë argëtim të luajnë vetëm të tyre. Ne ishte i impresionuar me të vërtetë nga ajo që ai mund të bëjë. Një gjysmë pak unë jam i çmendur sa të jetë para se të bëni të gjitha që Niclas tha, edhe pse ai me siguri bërë disa gjëra vetëm për të bërë përshtypje të na djem të vegjël. Adami ishte shumë më i interesuar në sport motor se unë kam qenë, por unë mund të gjeni gjithashtu se nuk ishte diçka në lidhje me të ftohtë.

Ajo ishte goxha vonë në mbrëmje disa ditë më vonë, kur unë doli në rrugë. Mjerisht, asnjë shokë në shtëpi, i keq në televizion dhe nuk ka fun ishte në msn. Unë mund të shoh disa nga dritat garazh Larsson, por dëgjuar askënd që messed up në atje. I kishin shpresuar se Niclas pothuajse ishte në atje, por kur iu afrova, pashë askënd atje. Dera ishte hapur dhe unë eci butësisht. Aty u ndal, really cool, një Yamaha YZ. Unë mund mezi asgjë për motorët dhe të tilla, por Niclas kishte deklaruar të drejtë i mërzitshëm në një pikë. Edhe pse ishte biçikletë ime e djathtë të pista, por jo befasuese duke pasur parasysh të gjitha Niclas bëri me të. Unë nuk mund të ndihmojnë por të shkuar mbrapa dhe shikoni si duhet, menduan se u ndyrë awesome, por unë vetë zor se do të guxojnë për të kandiduar. Unë nuk mund t'i rezistojnë tundimit për t'u ulur në, por tmerruar se do të rrëzohet në tokë.

Kur ndjeva pak mbi hapat u dëgjuan jashtë. Shpejt unë eci me, pikërisht para se Niclas hapi derën anë në garazh.

- "Damn ju jeni të frikësuar, mut," gulçoi Niclas.

- "Më falni, mund të shohim disa drita, mendova ishe këtu".

Pas disa biseda të përgjithshme, ai e pyeti nëse ishte i etur për të ul receptorin e telefonit në një ritëm. Pak skeptik, e pyeta nëse ajo ishte e sigurt për të shkuar dy. I pashë se si ai ndoshta mendonin se unë isha një ndyrë superbaba, por ai u përgjigj se nuk kishte asnjë problem whatsoever.

- "Ju duhet të jetë lloj i lojtarit jashtezakonshme hokej, ju nuk keni aksioneve në ju" Nicklas Tanned

- "Mirë, unë jam i varur në, mund të jetë ftohtë, për të provoni," u përgjigj unë.

- "Mut helmetë ne, vetëm për zonjat e vjetra", tha ai me lehtësi.

Ne drejtuan drejt pyllit, drejt dhe në plazh. Ai çuan në të djathtë të mirë, unë kam për të mbajtur më shtrënguar në Niclas. Një ndjenjë gjykoj ftohtë, unë rri prapa Lewis, një fqinj i cili gjithmonë kam shikuar deri në. Në retrospektivë, unë mendoj se edhe karin im ishte pak i ashpër në lidhje me situatën në tërësi.

Pas gjysmë ore ne ndaloi dhe mori off. Unë grinned zgjuar dhe tha se kjo ishte sa ftohtë në çdo kohë. Niclas kishte një vështrim të lartë, por nuk tha asgjë. U ulëm në një korije, Niclas shtri në shpinë të tij dhe tha se unë nuk ishte një bushtër pas të gjithë.

- "Do qij pshurr tani," tha Niclas dhe u larguan disa metra.

Kur ai u kthye dhe u kthye unë mund të shoh se ai ende kishte karin e tij në front. Kam shikuar në siklet, pastaj u largua dhe menduar për atë që ai kishte bërë. Wow, unë kam parë kar e tij, një fakt që unë imagjinuar herë kaq shumë. Niclas shkoi edhe më afër meje, u ndal dhe ndezi një cigare.

- "? Dëshironi të pi duhan" pyeti ai.

- "Jo, ferri, kjo është mirë për mua, unë kam drejtimin testin nesër me ekipin," u përgjigj unë.

- "Ai ai, qij e bushtër jeni", grinned Niclas me një cigare të ndezur në gojën e tij.

Në kokën time mendime tjerrje, ndoshta unë duhet të marrë një cigare kështu që ai nuk mendoj se unë jam një hov. Unë nuk mund të mjaft i le sytë off kar e tij. Ajo u helrakad, disa pshurr splashes kishte dripped mbi pantallona Adidas tij. Ai më shikoi me një vështrim të çuditshme, një shprehje e fytyrës që unë kurrë nuk e kishte parë më parë.

- "A keni thithur kar diku Hampus?"

- "Huh? Nah, po flet? "Doli shpejt nga mua.

- "Ti e di kam nusen, por unë dua të bëj një gjë me ju", tha Niclas vendosur.

- "? Oh ndaluar atë, unë nuk jam homoseksual ndyrë, pse mendoni ju", u përgjigj unë.

- "Hej, unë nuk e kujdesit në qoftë se ju jeni homoseksual apo jo, tha ai kryelartë."

- "Nëse ju nuk e bëni si them unë tani, unë do të mundi ferrin mbi ju dhe përhapur thashethemet se jeni përpjekur për të kandiduar në mua"

Unë panik, pa Niclas shikim se ajo nuk ishte një shaka. Ai u largua përpara dhe grabbed rreth qafës time. Unë kam qenë 13 vjeç dhe ai 17, ai ishte shumë më e madhe se mua dhe unë e dija nga motra ime që shkoi në klasën e tij se ai mund të gjejë shpërthim të konsiderueshme ishte në telashe në qytet shumë shpesh ndryshuar. Mendimet e mia swirled, çfarë dreqin po ndodh. Unë mund të ndjehen pulsi im nxituan, por diku ka pasur edhe një ndjenjë e tmerrshme e madhe e eksitim.

Ai urdhëroi mua që të zhvishet. Ai hodhi off kapelen time para se unë mori hov huvtröjan time. Tani unë qëndroi atje në pantallona stërvitje dhe shirtless.

- "Hiqni pantallona tuaj, por mbani atlete tuaja," tha Niclas.

Unë nuk guxoj të bëjë asgjë, por ajo që tha ai. Menjëherë pas kësaj, unë qëndrova në gjunjë me karin e madh e kam parë ndonjëherë në fytyrën time. Një situatë çmendur, krejtësisht joreale. Kur kam shikuar deri pashë Niclas shikimin, ai filluar poshtë në mua. Me dorën e majtë ai e kapi flokët e mi me të drejtën e tij ai solli karin e tij kundër fytyrën time. I ndjerë panik në rritje, ende jashtëzakonisht i fuqishëm. Ai ekspozuar një maksimum prej glans, rubbed atë kundër buzët e mia, faqe tim.

- "! Hapeni gojën tani, unë dua të dështoj gojën tuaj, tani ju jeni lavire im" Said Niclas kryelartë.

Unë çuditem butësisht dhe ngadalë ai e shtyn karin e tij të trasha në gojë mbyllur tim. Trupi shtrëngon dhe unë mund të bërtas sa të kemi mundësi për atë në të gjitha për të marrë në të. Unë e di një shije të kripur, të mbyllë sytë tuaj që ajo të ndjehen më pak të sëmurë. Ai daskar tani dhe pastaj karin e tij në fytyrën time, me një kontroll të vazhdueshëm të shtrënguar rreth qafës time. Ai ushqen më e vështirë me karin e tij të mëdha, ajo ndoshta ishte rreth 20 cm të trashë dhe me një acorn madhe. Karin e madhe e kam parë ndonjëherë jetojnë. Munknullandet zgjati disa minuta, ndoshta më shumë, në këtë situatë, kam humbur kontrollin tim në kohë dhe hapësirë.

Papritmas ai është ai tërheq jashtë karin e tij, duke goditur më nëpër faqe me një pëllëmbë të hapur. A është e gjatë tani? Ai nuk mund të dëshironi të bëni asgjë më shumë?

- "Damn, kjo mund të jetë aq e ftohtë sa të tillë," tha Niclas me një zë që fërshëllen.

- "Set up mbi të katër këmbët në pemë atje"

Unë u frikësua ende nga ajo që ai tha, ndjeu se nuk kishte asgjë tjetër për të bërë, por t'i binden atij. Si unë qëndrova në vend nga pema, ai paraqitet me një palë pranga.

- "Vendos duart tuaja rreth pemës, dhe të bëjë atë tani!" Urdhërohet Niclas.

Nuk kam qëndruar mbi të katër këmbët në mes të pyjeve, me duart e tij mbyllur rreth një pemë. Të zhveshur, përveç për këpucë të trajnimit. Tear myshk në gjunjë dhe të armëve. Niclas vjen përpara dhe bie dakord me mua, kanë probleme duke parë atë që ai do të bëjë kur të përpiqet për ta kthyer kokën. Tani unë e di se si ai përkëdheljet ass tim hairless ngadalë, ajo shtrëngon trupin tim të tërë të zgjimit, ndërsa unë ndjeheni një frikë të asaj që do të ndodhë. Periodikisht, ai godet mua me pëllëmbë të mollaqe tuaj, daskar për të korrigjuar siç duhet. Unë zbyth një lotë pak, të ndjehen një ndjenjë poshtëruese e zgjimit, edhe pse unë me të vërtetë nuk dua. Karin ime është kështjella e vështirë, por me duart fastbojade nuk hyj dot në karin tim.

Pas një kohe ai pështyn loskor më shumë në afat të tim ass, e di se si ai do të bëj vrimë time të ngushtë dhe luan me gishtat e tij alternuar. Unë jam moaning, por si në heshtje të jetë e mundur, ai ndjehet keq dhe akoma aq mrekullisht të përgjakshme mrekullueshme. Në këndin e syrit tim unë mund të shoh atë, ndërsa jerking off karin e tij me shkëlqim. Ai lëviz më pranë meje dhe fillon ta ledhatoj vrimë tim me karin e tij savande. I mbyll sytë e mi të ngushtë, shoh fytyrën e tij para meje, sytë me brirë, fasada të vështira. Ai vë karin e tij kundër gomar tim të virgjër. Unë mezi të kenë kohë për të menduar rreth idesë së çfarë duhet të bëni para se të vështirë squeezes kar e tij. Të gjitha rrugën deri, pa hezitim. Ashtu si unë padashur të bërtas drejtë të dalë nga dora e tij mbi gojën time. Një dhimbje e dhunshme, por diku nuk ishte i tillë një ndjenjë tepër të fuqishëm. Ai mban karin e tij mbeti në pjesën e prapme të mua. Ndjehem droguar, dhimbje lehtëson, por paniku është afër. Pas asaj që dukej si një përjetësi, por ishin ndoshta një gjysmë minute ai tërheq veten nga mua. Tani ai është përsëri karin e tij, këtë herë pak më me kujdes dhe ngadalë duke filluar të qij mua, por për të shtyrë atë gjatë gjithë rrugës deri.

Ritmikisht ai vazhdon ndyrë e saj, unë mund të mendoj për një mijë mendime, por ndjenja e keqe është zhdukur. Unë dëgjoj tij ankohem, kaq të çuditshme të mjaftueshme, edhe unë vetë nga unë se çfarë mund të duket si një ofshamë. Ai fucks më e vështirë, ai fucks më thellë. Është në drejtim të tij, pa dyshim dhe pa konsideratë të vogël për mua. Ai përkëdheljet kurrizin tim kur unë svankar mua gjithnjë e më shumë pa ndjenja. E di se si topat e tij goditjen e mollaqe e mia si ai shtyn veten e vështirë në mua. Tani ai grabbed karin tim dhe jerking të tërheqë të vështirë, unë mendojnë se ajo nuk do të marrë kohë para se të jet. Në frymarrjen e tij gjithnjë e më intensiv, Unë e kuptoj se ai së shpejti do të lëshoj një fjalë, unë kafshoj buzën time dhe të ndjehen si gomari im është si të mpirë. Menjëherë pas kësaj, ai le jashtë një ankohem siç duhet, ai e shtyn vetveten brutalisht larg deri gomar tim, duke plotësuar më të plotë. Tani ai jerks mua e vështirë dhe unë mendojnë se është e pamundur t'i rezistojnë, unë rënkoj me zë të lartë, duke tundur me kënaqësi, si ai me forcë jerking mua. Sprays siç duhet, ndoshta grup më i madh që unë kam zbrazur ndonjëherë. Ai mban veten në mua, përkëdhelur stomakun tim me sperma nga karin tim.

Papritmas ai e tërheq veten nga mua. A ka një ndjenjë të çuditshme në gomar. Kjo dhemb, por kjo nuk do të dëmtojë vetëm. Kjo dhemb, por në një mënyrë të pashpjegueshme të mirë. I kthejnë kokën dhe Niclas vështrim të qëndrojë atje. Ai ka ndezur një cigare, sytë takohen imja, por pa thënë një fjalë. Ai ka ul mbi pantallona Adidas tij përsëri, por zhveshur-chested dhe kapak i tij u kthye prapa. Qepur në gjunjë dhe bërryla dhe wrists, unë me siguri duhet të ketë për të marrë dhe për të marrë veshur. Kur të kthehem përsëri, ai do me mua. Ai qëndron pranë meje, merr nga karin e tij përsëri. Tani ai shikon në mua dhe thotë me një zë të mprehtë, por kryelartë:

- "Nuk është një fjalë për të gjithë në lidhje me këtë, ju e kuptoni këtë?"

- "Pn-jo, unë premtoj," Unë të përgjigjet me zë mezi mban veten.

-

Pastaj vjen befasi tjetër, ai tërheq prapa lafshë e penisit dhe pshurr drejtë të dalë nga mua, mbi fytyrën time. I mbyll sytë e mi, ktheni kokën larg kur bërtet për:

- Hape gojën, unë do të pshurr në gojën tuaj, ju ndyrë hockeybög.

Kurrë nuk kam menduar edhe në lidhje me idenë e duke luajtur me puthje, të ndjehen të ngrohtë të lëngshme wets më plotësisht. I habitur se në fakt ajo nuk shije e keqe, por nuk është e mirë. Shikoni se si Niclas grin, ai shikon në mua sikur të isha një prostitutë thjeshtë. Pasi ai është bërë, unë jam tronditur akoma nga ajo që kishte ndodhur. Sure, unë kam fantazite, por kjo ishte diçka krejtësisht e ndryshme. Unë vërtetë nuk e kuptojnë se çfarë ka ndodhur.

Pak minuta më vonë unë jam duke qëndruar atje, me rrobat e mia më, por unë ndjehem lakuriq. Niclas ka marrë edhe një cigare tjetër, grins në mua. Ne nuk jemi aq larg nga shtëpia, por ai ndjehet si një pamundësi për këmbët tuaja do të mbajnë më gjatë gjithë rrugës. Një ndjenjë të sëmurë. Në të njëjtën kohë si një përvojë e freskët, por gjëja më e çmendur që kam përjetuar. Unë ndoshta do të bëjë atë përsëri, por pyetja është nëse kjo mund të jetë aq i fuqishëm sa sot.

Gjëja e fundit që ai tha para ai u tërhoq larg dhe më la aty ishin:

- "Damn, Hampe, ju ishte një lavire të vërtetë të madhe, që ne bëjmë në"

Niclas Comment, biçikletë, dhe një qij pamëshirshme e parë