Unë me të vërtetë dua punën time ndonjëherë

Ai me të vërtetë urryer punën e tij ndonjëherë. Errësira kishte vendosur jashtë dhe ai ishte ulur vetëm në puntori me kulture e tanishme e kampionit pakorrigjuar. Ai filloi të bëhet shpërqëndruar dhe e lodhur dhe vetëm kur ai ishte gati të hiqte dorë për ditën e dëgjoi hapat nga korridor. Ai u ngrit, ndërsa dera u hap.
- Oh, ju jeni ende këtu ende. Ai nuk e di emrin e saj, ajo kishte qenë vetëm një javë. Ajo ishte një mësues zëvendësues dhe qëndisje ata ishin parë vetëm shkurtimisht në dhomën e personelit.
- Po, kam pasur shumë pak për të korrigjuar. Zëri i tij dukej plasaritur, si në qoftë se ai kishte qenë i vendosur në heshtje livadh.
- I harruar kuletën time, tha ajo, nga mënyra, kemi mezi thënë hello. Mia është emri im.
- Nah, kjo është e drejtë. Emri im është Bo por unë quajtur Greg. Ai e mbajti dorën e tij si ai mësoi që ju duhet. Ajo e mori atë dhe ai nuk mund të ndihmojnë duke menduar se si dora e saj ishte e qetë.
Bosse kishte kthyer kohët e fundit, ndërsa 45 u nyutexad Mia dhe nuk kishte arritur edhe moshën e njëzet e pesta Ndërsa Mia ishte në kërkim për portofolin e tij se ai e kuptoi Bosse pjesë Mia ishte tepër e bukur. Ajo kishte një palë xhinse të ngushta dhe të veshur me një top që gjoksin e saj theksuar të mjaftueshme. Më herët, në punë, ajo kishte qenë më påpälsad dhe pastaj Bosse nuk e kishte menduar edhe për mënyrën se si curvy Mia ishte. Ai u përpoq të shkarkojë mendimet që e shtyu më, por ajo ishte tepër vonë. Mia u kërkuar nëpër sirtarët e tavolinë ajo kishte qenë caktuar. Ajo ishte vendosur përpara, dhe kur xhinse, bluzë me mjaft të ulët, shkau poshtë Bosse mund të shikoni qartë skicë të një lak trëndafili. String nuk ishte e zakonshme për Bosse, gruaja e të cilit së shpejti do të mbushë 50-
- Po, por lamtumirë. Flokët kur ju shkoni, shtrydhur para Bosse.
- Prit, unë nuk e di se çfarë të bëni. Unë nuk dua të jetë shkas për alarm, tha Mia si ajo gjeti portofolin. Come on, ne mund të shkojnë, vazhdoi Mia.
- Unë vetëm do të vënë jashtë, tha Bosse. Ai hapi derën dhe le të shkojnë Mia nga rruga. Nëse kjo ishte një rastësi elelr e Bosse e bëri atë me qëllim, më pas ai nuk ka llogari për të, por vetëm si Mia do të kalojë atë në porta, ai humbi kontrollin në çantën e tij. Ai goditi terren me një zhurmë dhe u kthye mbi. Të gjitha testet uncorrected ra jashtë. Ai ishte tani jo vetëm që e vetmja gjë që ra jashtë. Top përfundoi pikërisht një vizatim në vend grafik. Ai përshkruar një person, jo ndryshe nga Bosse, i cili mori karin e tij thithur nga një nxënëse në braids. Në vizatim laps ishte si më poshtë: Unë kam dëgjuar se ka një Bosse monsterkuk. Unë dua të thith karin.
Bo dinte se si ai filloi të djerse si ai raked deri letrat e tij.
- Po, kjo është ajo që fëmijët i çmendur mund të gjeni në, ai fillonin t'u merrej goja jashtë. Heshtja vë mbi dhomë. Kur Bosse kishte mbledhur mostrat e tyre, ai u ngrit për të shkuar.
- A është e vërtetë?
- Va
- A është e vërtetë se ju keni një monsterkuk? Mia nuk kishte më një mik në zërin e tij. Toni kishte ndryshuar. Ndërsa ajo ka pritur për një përgjigje, ajo mori një hap më afër për të Bosse, tani frymë rëndë. Mia qëndroi një inç pak larg nga Bosse. Ajo shikoi thellë në sy dhe vuri dorën e tij të djathtë butësisht në brendësi të bosëve kofshët. Bosse kishte filluar tashmë të rëndohet dhe kontakt drita e dorës së MPB-së dërguar impulset elektrike përmes trupit të tij. Ajo solli dorën e saj të mëtejshëm dhe u ndal papritmas. Ajo bëri një min mbresëlënës nga goja kur ajo e kuptoi se ishte e vërtetë thashetheme.
- Oops? tha ajo dhe buzëqeshi. Kjo është ndoshta dikush që do të doja të dal dhe shëndetin. Pa Bosse ai të reagojë Mia ul në gjunjë para tij dhe para se ai e dinte atë, ajo kishte buttoned deri dy rripa dhe fluturojnë. Gishtat e saj ka punuar deftly dhe pse Bo dinte shumë mirë se kjo ishte e gabuar, ai nuk mund të sjellë veten për të thënë ndaluar. Mia dukej pothuajse i tronditur kur ajo kuptova gjithë lavdinë. Ajo qëndroi në vëmendje në një karin e vështirë rrallë shihet. Mia hodhi kokën mbrapa për të parë lavdinë para se ajo ngadalë hapi gojën e saj dhe le të rrëshqas ngadalë karin e tij në. Ajo mbyll buzët e saj rreth të kuq të nxehtë glans dhe Bosse groaned si ai përkuli kokën prapa. Ai nuk mund të çastit kujtohet kur dikush kishte karin e tij në gojën e saj më vonë. Mia ngadalë filloi të sjellë kokën mbrapa dhe me radhë me kar e tij në gojën e tij. Ajo nuk ishte në gjendje për të gëlltitni kar tërë pa inducing reflekset vjella. Në vend të kësaj, ajo ka punuar ethshëm me gjuhën e tij. Tjerrje e një mikser elektrik për ollat ​​dhe rrënjë. Ajo kap pako dhe thithur butësisht në topa në gojën tuaj. Kjo ishte një përvojë e Bosse krejt të re. Mia dha karin e tij një raund të vështirë dhe kjo ishte pothuajse si në qoftë se Bosse menduar se ai do të vijë, kur ajo papritmas vetëm rste lart. Grisi off krye të saj dhe sytjena, shpejt u hodh nga xhinse e tij. Vetëm veshur një lak, ajo u ul në tryezë konferencë të madhe në mes të dhomës. Ajo shenjë për atë që do të vijnë, e cila bëri Bosse bindje. kjo nuk ishte e të gjithëve në Mia ai pa ardhur në dhomë 20 minuta më parë. Kur ajo u shfaq si një virgjëreshë dehur dhe naiv. Tani ai e pa vetëm një njeri hamës-që me të vërtetë e dinte atë që ajo e donte. Ajo Al në shpinë me këmbët tuaja në ajër. Kur iu afrua Bosse, ajo përkushtuar këmbët ndajnë.
- Bëj pidhi im tani!
Bosse ul shpejt në gjunjët e tij. Ai ngriti butësisht larg lak panty. Nxorrën atë dhe mbi këmbët e saj. Pidhi i saj ishte shaven. Ai kishte parë vetëm pussies të tilla në filmat e panë që ai vonë në mbrëmje.
- Lick tani!
Kujdes ai solli gjuhën e tij kundër gjirin e saj. Papritur toh tag Mia rreth qafës së tij dhe u larguan me të gjithë forcën e tij poshtë bosët fytyrën në pidhi e saj. Bosse mezi marr frymë, por u ankua për këtë çështje jo. Saj pidhi shijuar kripur, por të freskëta. Gjuha e tij shkoi lart dhe poshtë në slot, më të shpejtë dhe më të shpejtë. Si gjuha e rritur me shpejtësi të rritur MIAs moaning. Ajo ka gëzuar, ai gëzonte. Ndërsa ai le gjuha e tij gërmoj më thellë në shpellën e mishit stroking anëtar tij engorged.
- Lick asshole tim!
Bosse ishte tronditur nga gjuha e saj i trashë, por bëri ashtu siç ai u tha. Ai kurrë nuk e kishte bërë atë, por nuk kanë qenë në gjendje për të ndihmuar të merrni ngacmuar prej saj kur ai e vënë atë në TV. Ai le të kaloj gjuha e tij poshtë nga pidhi e saj për të gomar e saj. Pasi në vrimë ai u ndal dhe ngacmohem me Mia duke i lënë gjuha e tij mezi prekur. Ajo moaned dhe Bosse buckled gjuhën dhe çuan atë për aq sa ai mund në asshole e saj të nxehtë. Mia whimpered. ai thau si i çmendur dhe ai ka gëzuar aq sa Mia. Me iniciativën e tij ai e vënë atë butë në gishtin e djathtë tregues saj. Ajo mori të parë, por kur ai shtypet pak shkau atë në dhe ai u ndal në grusht e parë të gishtit u arrit.
- Longer, Mia whimpered.
Bosse mori në tej dhe solli gishtin e tij aq sa ai mund. Mia moaned ashpra.
- Unë dua që ju të qij mua, pëshpëriti Mia lart. Ajo u ul deri në të njëjtën kohë, në mënyrë që gishtat e Bosse rënë jashtë. Ajo mori dorën e tij dhe e vënë gishtin e tij në gojën e tij dhe sultade si një i uritur. Bosët karin tani ishte sprängkåt. Ai mori një dënim të fortë, ndërsa ai ishte me dorën tjetër tërhequr Mia afër buzë tryezë. Ai presionet e saj poshtë dhe pastaj solli karin e tij afër saj pidhi. Pa paralajmërim përplasën Bosse MPB dhe karin e tij gjigant goditi pjesën e poshtme të drejtpërdrejtë. Mia självde dhe filloi shtrëngimi, ndërsa përshpejtimin Bosse. Karin e tij të trashë shtyrë brenda dhe jashtë dhe moaned Mia louder. Ajo u betua dhe bërtita, e cila bëri shkëndijë Bosse më shumë.
- Qij mua ju ndyrë njeri. Qij mua e vështirë me kukjävel tuaj të madhe!
Bosse shikuar karin e tij ku lëruar në dhe jashtë saj pidhi, të cilit kåtsafter vrapoi përgjatë kofshët curvy. Ai u ndal papritmas, u tërhoq nga karin e tij që shkëlqente në reflektimet nga skrivbordslamapn Bosse lidhura ende. Ai mori një kontroll thuajse brutale mbi krahët e MIA-s, e hodhi atë përreth dhe të detyruar e saj për të përkulen në tryezë. Ai përhap mollaqe e saj për qasje më të lehtë për të futur karin e tij në pidhi e saj nga prapa. Mia ra kundër tryezë kur Bosse me gjithë fuqinë që ai mund të gjenerojnë shoved kar e tij përsëri. Ai u rrit frekuencën dhe të vërtetë të përafërt fucked MPB-së. Ajo nuk ishte si zë më, derisa ajo papritmas fillon të dridhen dhe cëcërin dhe ajo bërtet:
- Unë do të, damn atë që unë do. Ajo yanked nga bosët karin dhe smekde veten deri sa ajo të vështirë, në atë që mund të krahasohet me një konfiskim, u rrëzua në tavolinë, ndërsa ajo, si një burim të gjallë spurted kåtsafter mbi pjesë të mëdha të katit. Bosse nuk do të le të saj të shërohen, por vrapoi shpejt në karin e tij, ndërsa ai varroset gishtin e tij të djathtë në asshole e saj. Ai e dëboi atë për aq sa ai mund të ndjehen karin e tij në pidhi e saj. Mia ishte i qetë, i rraskapitur. Bosse megjithatë, donte më shumë. Përsëri ai hodhi rreth saj. Ai vendosi atë në shpinë të saj, të ndarë këmbët. Ai qëlloi në një jastëk ndonjë studentët e bëra në zejtari nën mollaqe e saj në mënyrë që kskulle saj prapanicë jetë më e lehtë për të depërtuar. Mia nuk e ka shëruar ende nga orgazmë e tij dhe nuk thonë asgjë, kur Bosse fokusuar karin e tij të ashpër kundër anal saj. Kur ajo ndjeu kokën e penisit kundër anusit ajo u zgjua.
- Jo, unë kurrë nuk kam bërë këtë. Unë nuk e di nëse unë dua të.
- Unë nuk e kujdesit për të, tha Bosse dhe ai nuk mund të ndihmojë që ai ishte pak krenar se sa burrëror ai dukej.
- Kujdes vetëm tha Mia.
Bosse pështyj mbi karin e tij përsëri dhe asshole e saj një herë. Pastaj ai mori qëllimin dhe vënë një. Mia whimpered, së pari i dhimbjes dhe i frikësohen pastaj më të habitur. Bosse mori atë lehtë në fillim. Ai e shtyu ngadalë në glans në hapje që ngadalë dhe me gjysmë zemre töjde vetë. Pasi tip ishte brenda tryckde ai ishte pak më shumë për të karin e tij do të rrëshqas në. Ai e mbajti shikuar Mia, ai dëshiron të shohë shprehjet e saj të fytyrës. Ajo dukej e tmerruar në fillim, por shpejt më të begatë. Ai filloi ngadalë humping jashtë. Ajo ishte e papërshkrueshme sa të shtrënguar asshole ishte. Ajo smacked Bosse mrekullueshme mendimit kur ai le karin kaloj jashtë. Asshole ngadalë u tërhoq përsëri së bashku vetëm për të hapur kur Bosse solli anëtar tij. Bosse do të qëndrojë atje gjithë natën dhe qij vit 25 i vjetër i saj asshole, por ai shpejt ndjeu se si ajo fillon tugging mbi karin e tij. Ai u tërhoq nga ajo, detyroi një Mia urtë në gjunjë e tij dhe e pyeti brusquely të hapur të gjerë. Ai shënjestër karin e tij dhe të tharë atë ashpër. Ai bërtita si ai erdhi. Set e tij ishte monstruoze. Ai u takua fytyrën e saj rinore. Pjesë të mëdha të kit përfundoi në gojën e saj. Mia gulped lakmi kit dhe nuk ishte pak i shqetësuar spermës që dripped nga flokët e saj. Ajo përsëri Bosët karin në gojën e saj dhe thau atë të pastër. Mia shikuar deri në Bosse qëndron plotësisht dhe ende vetëm buzëqeshi.
-Unë me të vërtetë dua punën time ndonjëherë, tha Bosse dhe buzëqeshi në MPB.

1 përgjigje për "Unë me të vërtetë dua punën time ndonjëherë"

  1. sekret:

    vërtetë najs!

Unë me të vërtetë dua të komentuar punën time ndonjëherë