Në kthetrat e gruas sime

Ajo më tha që të shtriheni në barkun tuaj. Kur isha atje, kështu që ajo të mbyllur fort këmbët e mia me të dy këmbëve prangat rreth. Zinxhir mes tyre ishte rreth gjysmë metër, në mënyrë që këmbët shkuan përmes për të prekur. Pasi ajo vënë poshtë disa shiritat lëkure, si collars qen, rreth kofshët e mia dhe të vënë prangat në kyçet e duarve të mia. Wrists ishin fiksuar pas në brezat e kofshët. Vetëm një tufë të fiksohem parakohshme dhe një lak mbi lårfängslet ishte hapësirë ​​operativ. Kjo nuk ishte e rehatshme, dhe ne nuk e kishte provuar diçka si kjo para. Por unë kishte thënë se ajo mund të bëjë çfarëdo që ajo donte. Dhe mendoi sa duket shfrytëzuar.
Ne patëm një jetë të madhe seksuale. Jo emocionuese, ndoshta, se keni lexuar për në romanet e tjera, por të mirë. Gruaja ime kishte thënë ndonjëherë mua se ajo donte të jetë e dominuar lehtë dhe kishim testuar. Por unë dyshohet se ka pasur më shumë. Për fat të keq, unë nuk jam vetë kështu që unë do të përfytyruar për seks argëtim, apo edhe fantasize rreth të tjera se zakonisht, por unë dyshoj se ajo e bëri atë pa të vërtetë guximshme për të më tregoni se çfarë. Para ditëlindjes së saj, i thashë që ajo mund të bëjë çfarëdo që dëshironte me mua. Se ajo do të ketë ëndrrat e tyre më sekrete plotësuar. Ajo kishte për të të treguar se çfarë do të bëj pa se unë do të komentojë apo të argumentojnë me: Nëse ajo do të në vend që ajo mori të bëjë me mua atë që ajo e donte pa pasur nevojë të ju tregojnë se çfarë paraprakisht. I kishte ofruar. Pastaj ishte aty përsëri, dhe në atë moment kur unë ofroi asaj strukturën Ajo qeshi më larg.
Por tani, pas një gota pak e ditëlindjes shampanjë, unë vë bojad kështu në sisalmattan në dhomën e ndenjjes. Çfarë do të bëni, e pyeta me ndjenja paniku lehtë, sepse unë mezi mund të lëvizë. Përgjigja erdhi në një të ngurtë mjaft tregoi deri në prapanicë. Oh, oh, çfarë jeni duke bërë, unë u përpoq. Përgjigja erdhi në një shuplakë edhe më e vështirë në mollaqe. Pasi që erdhi më dhe unë nuk mësova të pyesni për më shumë.
Ajo mori pak vaj dhe e derdhi mbi mollaqe tim, mbrapa dhe kofshët. Ajo vrapoi në mënyrë që ajo pothuajse tickled mbi kofshë, poshtë në scrotum. Duart e saj caressed dhe brumosur në vaj. Sidomos kujdes u është bërë gjatë mollaqe dhe kofshët e brendshme. Ajo u kthye dhe unë tani ishte shtrirë në shpinë të tij. Pastaj kam shkrirë në gjoks, bark, kofshë, ijë dhe scrotum. Scrotum trajtuar për një kohë, deri sa të buta dhe të rehatshme dhe unë me të vërtetë gëzuar lexuar. Që çdo gjë e vështirë dhe kur unë moaned ajo mori për një kontroll të fortë mbi plumba. Ajo lënduar, por unë ndjeva se ishte shumë afër për të bërë edhe më shumë. Me thonjtë tuaj të dorës tjera gërvishtem saj me karin tim nga lart rrënjë. Ajo u tërhoq thonjtë e saj ndaj lëkurës butë dhe ajo ishte e bukur dhe e dhimbshme.
Ende me një dorë të vështirë në topa e mia, ajo filloi të thith kar e tij. Gjiri dhe shuplaka dhe kjo nuk ishte e gjatë deri sa unë kam qenë shumë afër për të ardhur në gojën e saj pas më pak se një minutë të trajtimit. Unë ua tërheq vërejtjen, tha ajo, se në qoftë se keni ardhur tani ju vjen keq atë kohë të gjatë për të ardhur. Ajo u ngrit dhe vuri një jastëk nën kokën time. Pastaj ajo u ul këmbë hapur fytyrën time dhe më lejoni të bëj pidhi e saj. Ajo ishte me flokë dhe shumë të lagësht. Unë kuptova se ajo mendonte shumë për këtë moment. Mendimi i gruas sime rreptë që fantasize rreth dominuese mua më bëri tepër të brirë. Ajo dripped nga pidhi e saj në fytyrën time dhe unë thau deri sa më shumë që unë mund të. Papritmas ajo u ngrit pak dhe u zhvendos poshtë mbi karin e tij. Ajo shkau lehtë në mënyrë të drejtpërdrejtë. Ajo ishte e ngrohtë dhe të rehatshëm. Unë kam ardhur pothuajse në të njëjtën kohë.
Ferri, gjithashtu, tha ajo, kur ajo e dinte se unë kisha ardhur. Tani ju duhet të paguani. Ajo u kthye deri në fytyrën time dhe ulur saj pidhi poshtë në mua. Unë u përpoq për të marrë larg, por në mes të kofshëve të vënë kokën time në një ves. Ajo kapi flokët dhe nxorrën kokën time ndaj tij. Bëj mua, ajo kërkoi. Bëj atë që ju messed up. Bëj pidhi im pastër.
Mendimi i saj ishte e tmerrshme, por kam gjetur veten në situatë dhe filloi të bëj. Unë ndjeva sperma ngjitet në gojën time dhe gjuhën. Mos gëlltitje. Ruajtja gjithçka në gojën tuaj, më kishin urdhëruar. Unë kurrë nuk e kishin kuptuar më parë se nuk kishte aq shumë në një grumbull. Nga pidhi e saj rrodhi dhe dripped atë dhe unë thau deri gati çdo rënie. Disa dripped në fytyrën time si ajo u ul mbi mua dhe kur ajo u ngrit. Goja ime ndjehet e plotë të të gjithë sperma e. Kur unë isha bërë, unë vetëm mund të dremitje në përgjigje të pyetjes, ajo më ndihmoi deri në gjunjë.
Më puth, "tha ajo në mënyrë të vendosur dhe përkuli ndaj meje. Puth të thellë, e gjatë dhe e vështirë me gjuhën e tij. Dhe ne puthi. Kjo ishte ndjenja weirdest dhe horniest ndjeva. Me gojën time të plotë të sperma tim ne puthi një puthje ngjitet. Ajo dripped nga poshtë mjekër e mia në zemrat e buta gruas së tij. Çdo deklaratë që kam pasur më parë në gojën e tij tani ishte përzier me pështymë dhe fytyra e saj ishte shumë e çrregullt, ashtu si gjinjtë e saj. Bëj fytyrën time të pastër, tha ajo. Dhe unë e bëri atë. Bëj tits mia të pastër, vazhdoi ajo, dhe kam bërë atë me. Karin tim tani ishte përsëri. Ndërsa unë thau gjinjtë e saj, ajo kishte një dorë në kokën time të flokëve dhe presion gojën time kundër gjoksin e saj. Me dorë të lirë, ajo filloi ngadalë stroking mua. Unë jam ende nuk ka përfunduar, ajo më tha dhe më shtyu poshtë mbi kurrizin tim përsëri mjaft i vrazhdë. Ajo mori një vibrator të vogël mbi karin e tij, një model që vibrated dhe ajo mund të fshij kundër klitoris, ndërsa ajo rode mua. Pretty së shpejti ajo erdhi, gruan time të bukur dhe me brirë në një orgazmë bukur, i lagësht. Falë më shumë në vibrator të vogël sesa meritë e mia, unë besoj. Sigurisht, unë mbeten vetëm, me stalla. Ajo ishte gati dhe momenti ishte mbi. Ai u tha se ajo kishte të vendosë sot.
Pas kësaj ka diçka të ngjashme ka ndodhur kurrë përsëri. Por unë ende të merrni me brirë në mendimin se ditëlindjen dy vjet më parë.

Voto për kthetrat e gruas:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (59 vota, mesatarja: 3,46 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Tregoj një sexnovell Raportin!

Koment Në kthetrat e gruas sime