Dy vajza adoleshente britanike

Kam jetuar për disa vite në Londër, kur isha 25 vjeç. Gjatë qëndrimit të tyre atje kështu që unë mësuar që të mos ndihen shumë njerëz unë mund të telefononi miqtë, që do të thoshte se unë kam qenë vetë një shumë kështu që jeta shoqërore nuk ishte aq shumë për të mburrem. Kjo do të thotë se pas punës të premten, ajo ishte e rrallë dikush të dalë me të. Kjo e premte ishte vetëm e tillë.

Unë kam ardhur në shtëpi nga puna në ora 17:30, ajo ishte në fund të qershorit dhe të ngrohtë dhe të rehatshëm. I vendosur për të blerë një paketë gjashtë e birrës në shtëpi nga licenca off lokal që ishte 50 metra nga shtëpia ime. Një licencë është rastësisht jashtë një dyqan të vogël lehtësi licencuar për të shitur pije alkoolike. Një koncept i madh që ne mund të futur pothuajse në Suedi, unë kam menduar gjithmonë. Gjithsesi, kam pasur padi për mua pas punës, por unë e kishte lehtësuar kravatë për shkak të ngrohjes. Jashtë dyqan ishin dy vajza dhe hung up. Ata ishin byxmyndiga të moshës, por jo më shumë. Kur unë do të shkoj aq mbushur njëri më tha hello dhe pyeti se si unë u ndjenjë. Po, vetëm gjobë, kam thënë. Atëherë ajo tha: "ju, ju duhet të shkoni në atje, ju nuk do të jetë në gjendje për të blerë të na dy birra ishin?" Buzëqeshi Unë dhe pyetën se pse ata nuk shkojnë në dhe bleu veten dhe ata u përgjigjën se pronari nuk duan të shesin birrë, sepse ata nuk mund të tregojnë identifikimin. Edhe në qoftë se ata kishin ID, ata nuk ishin padyshim blihen, mund të marrë ... Unë thashë jo, se unë ndoshta mund të bëjë, winked me ta dhe tha se duhej të priste disa vjet.

Pak minuta më vonë unë kam ardhur me time birrë në dorë dhe vajzat qëndronin. "Vajzat bye!" Unë i thashë atyre. Pastaj erdhi pas meje në këmbë dhe tha: "prisni, Zoti". Ata u pyetën se çfarë do të bëj tani, dhe unë u përgjigj se unë do të shkoj në shtëpi dhe për të marrë një çift të ftohtë birra dhe nuk bëj asgjë të veçantë. Ata pyetën nëse ata mund të vijnë në shtëpi me mua dhe të shohim se si kam jetuar dhe një herë atje, unë ndoshta mund të mendoni për të trajtuar ato ku birra e tij në një, si ata e quajti atë "mjedis të kontrolluar". Unë nuk mund të ndihmojnë por buzëqeshje në sugjerimin e tyre. Dy vajza dukej rastësisht krejt të ndryshme. Një, ai që bëri të flasë ishte një bjonde - Gemma - rreth 165 cm, me flokë të gjatë në disa hairstyle permanentad lloj. Ajo kishte një tank të lartë shiritat e hollë të cilat nuk mbulojnë rrip bra dhe në krye të se një xhep këmishë dhe, në kapak të gjitha, një palë sweatpants shkëlqim rozë. Ajo ishte gjithçka që ju mund të imagjinoni, pamja, nëse një vajzë halvslampig nga rrethet më të pasura. Miqtë e saj - Kate - megjithatë, ishte rreth 160 cm, me flokë ngjyrë kafe në një pageboy, top të shtrënguar të zezë dhe pantallona të gjera jean. Ajo dukej i trembur. Bjonde ishte curvier të dy dhe vajza faqe ngushtë. Të dy ishin pak e ëmbël, por fytyrat dhe larg shëmtuar, me përjashtim të rrobave.

Unë vërtetë nuk e di se si ndodhi, nëse ishte mungesa e njerëzve të rri me apo çfarë, por në fund u ul në të gjitha rastet e vajzave në shtratin tim në dhomën e ndenjjes të vogël, secila me një birrë në dorë. Ata më thanë se ata do të në një parti në mbrëmje, prindërit bien dakord - bjonde - ishin larguar në mënyrë që ata të kërkuar për të marrë disa alkool. Mbyllur me sa duket i ati i saj në frymë, kur ai u largua që do të thoshte se ata kishin të provoni mënyra të reja për të marrë atë, e cila më pas bëri që ata të përfundojnë deri në shtëpinë time. Ne u ul atje për një kohë, dhe kundër gjykimit të tij më të mirë, unë le të marrë një birrë të dytë, dhe kur unë isha në banjë, unë mendoj se ata morën një pije nga kabineti koktej që kam pasur. Koktej kabineti Corelio ishte ndoshta më e mbresëlënëse: ai përbëhej nga një shishe vodka dhe e një shishe uiski. Si koha jonë së bashku fortled që tregoi dy shenja të dehjes, kryesisht bjonde. Unë shkova në kuzhinë për të rregulluar diçka dhe kam dëgjuar ato pëshpëritje, pëshpëritje dhe qesh nën hundë nga dhomen e ndjenjes. Vajza faqe pyeti nëse ajo mund të marrë hua në banjë dhe shkoi në atje. Menjëherë pas kësaj, pop bjonde deri pas meje dhe të vënë duart rreth meje nga prapa dhe shtyn tits e saj kundër kurrizin tim dhe thoni "vjedhurazi-a-boo!" Unë të kthehet përreth dhe ajo ka një buzëqeshje të madhe në läppana dhe sytë pak shkëlqim. "Unë mendoj se ju jeni sexy", thotë ajo, duke shtypur kundër meje. Ajo puthje mua para kam kohë për të reaguar dhe të rrinë gjuhën tuaj në gojën time. Unë do të puth e saj prapa dhe tërheq atë drejt meje me një kontroll të fortë në mollaqe saj. Vajzë e re, parfum i lirë dhe gjuha në gojën tuaj, mendoni përsëri adoleshente fumbling me gëzim. Ajo merr dorën time dhe e vendos atë në gjoksin e tij dhe pinches të. Unë le veten të udhëhiqet me dëshirë dhe merr gjinjtë e saj dhe presion prapa saj kundër karin tim tani vështirë. Ajo e di atë dhe lëviz dorën e tij në mënyrë që ajo caresses karin tim në krye të pantallona e tij. Unë mendoj se për një moment në lidhje me përshtatshmërinë e gjendjes me një vajzë e re, por e goditi atë shumë shpejt si përkëdhelur e saj të karin e tij.

Para se unë përsëri kanë kohë për të reaguar, ajo zbërthyer pantallona e tij dhe tërhoqi poshtë zinxhir. Ajo peshqit e Dick jashtë e brendshme të tij dhe jerks atë ngadalë. Zuskë pak, kjo nuk është hera e parë që ajo ka mbajtur një karin në dorë e saj dhe runkat atë, natyrisht. Unë puth e saj në mes të këmbëve të rrobave të qetë e pantallona stërvitje. Ajo moans pak dhe varros gjuhën e tij në gojën time një herë para se ajo shkon panjoftuar në gjunjë e tij, duke marrë karin e tij në gojën e saj dhe fillon gjiri si në qoftë se ajo kurrë nuk kishte bërë asgjë tjetër. Ajo sucks dhe Licks dhe merr atë gjatë gjithë kohës thellë, thellë në gojën time. Nuk është bukuria hyjnore e atij që nuk ka marrë gjashtë gjatë gjashtë muajve dhe unë fëmijë munknullar vajzë ku unë u përkulur kundër counter kuzhinë. "Vajza e mirë, thith karin tim," Unë them të saj dhe ajo duket deri në mua, buzëqesh dhe vazhdon gravitetit. "Honey, unë dua të dështoj ju", po të them të. Ajo mund të jetë një "uh-uh" dhe tund kokën e tij pak para se ajo të sucks edhe më e vështirë. Unë them atë që unë do të nëse ajo nuk ndalet, por ajo nuk merr njoftim dhe së shpejti squirts mua në gojën e saj dhe fytyrë. Ajo swallows shumica e spermës, shkatarraq pak dhe buzëqesh në mua. Prapa saj qëndron tani Kate si të gjerë me sy vështrim në kur shoqja e saj vetëm thithur tip kostum me birrë të ftohtë. Unë buzëqeshje në e saj dhe flashes të saj. Ajo duket më e tronditur. "Ne duhet të shkojmë tani", ka thënë bjonde i cili tani e gjejnë veten në një pozitë të drejtë. "Faleminderit!" Thotë ajo. Kjo është që unë të cilët duhet të falenderuar thonë. "Ne kemi marrë dy birra nga ju," thotë ajo para se ata të dy shkojnë. Para se të mbyllë derën pas tyre, kam dëgjuar zeshkane thënë miku i saj: "Unë nuk mund të besoj se ju e bëri këtë, unë nuk mund të besoj se ju e bëri këtë!"

Gjithë gjë ishte një uupplevelse surreal, por i cili është ankuar? Duke qenë thithur nga një vajzë adoleshente të motivuar nuk është keq.

Ka disa javë dhe pas luajtur ngjarjen në mendjen time disa herë kështu që unë të ndaluar të menduarit në lidhje me të. Unë shtrihem në shtrat në një mesditë e diel, pas një nate të vështirë me disa nga miqtë e disa kisha dhe plagë shuplaka. Hangover ka filluar duke i dhënë dhe unë jam showered fllad dhe veshur me pantallona të shkurtra dhe një T-shirt. Atëherë doorbell unaza. Kam hapur dhe ku është Kate, zeshkane me një pageboy. Unë jam pak i habitur, dhe mund të jetë vetëm një "hi". Ajo kërkon pak siklet se si ajo është dhe unë u them atyre në lidhje me një natë jashtë në ditën përpara. Ajo buzëqesh në mua dhe thotë se ajo vetëm për të kërkuar për të "kontrolluar se si ju jeni duke bërë." "Ejani në," Unë them të saj dhe ne do të shkojmë dhe të ulet në shtrat. "A dëshironi diçka?" Unë kërkoj atë. "Vetëm ujë," thotë ajo. "Nuk birrë sot?" Pyeti unë, duke buzëqeshur. "Jo, uji është në rregull", thotë ajo.

Unë ulem pranë saj dhe e pyet atë se çfarë është duke shkaktuar këtë vizitë në qoftë se nuk vjen për të ofruar birrë. Ajo vida pak në vete dhe nuk guxon mjaft takohen shikimin tim. Pastaj ajo fillon duke folur dhe thotë: "kur të pashë ty dhe Gemma, unë ishte pak i tronditur. Ajo tha se ajo do të thith karin tuaj para se të kemi shkuar, por unë nuk mendoj se ajo do të vërtetë të bëjë atë '. "Ajo është pak e çmendur" përfundon ajo fjali. "Po, por tani ajo e bëri atë," tha unë, sikur të nxjerr në pah qartë. "I liked shikuar ju," tha ajo pastaj. "E pra," Unë i thashë "ju vetëm të gëzojnë të shikuar ose do të jetë gjithashtu i çmendur ndonjëherë?" Ajo tërheq në përgjigje dhe duket të pakëndshme, ajo buzëqesh pak të tendosura në mua, por nuk tha asgjë. "Ju e dini," Unë them, "ju të vërtetë janë dy prej jush që unë mendoj se është Cutest." "Ju jeni një vajzë të vërtetë e bukur". Kompliment efektin e dëshiruar, dhe ajo buzëqesh, këtë herë pa asnjë përpjekje. Ne shohim njëri-tjetrin në sy dhe pas disa sekondave kështu që kam vënë një dorë mbi këmbën e saj. Unë puth e saj butësisht nga gju deri në mes të kofshës. Ajo bën asnjë rezistencë pa kërkuar mua drejt e në sy me diçka që mund të përshkruhet si një përzierje të frikës dhe zgjimit. Unë pash saj butësisht në faqe dhe duke tërhequr atë ngadalë drejt meje për një puthje. Ajo takohet me mua në gjysmë të rrugës dhe më puthi butë, pothuajse pa hapjen gojën tuaj. Unë vazhdoj të puth dhe të puth e saj dhe si e tillë ajo lightens dhe puth mbrapa. I tërheq atë drejt meje dhe ajo ulet në prehër tim. Ajo vë duart e saj rreth meje dhe puthi mua uritur. Mmm, ri, vajzë e bukur në prehër të saj. Kam marrë me brirë dhe nuk mund të ndihmojnë por të vënë dorën e tij mbi gjinjtë e saj të fortë kundër kofshë tuaj. Unë le të rrëshqas dorën e tij deri nën buzë e saj derisa të arrij saj pidhi. Ajo përhapet lehtë atë në këmbë, fëmija vajzë dhe më lejoni të puth miun e saj të ri me pëlhurë besimit. Ajo është tashmë i lagësht dhe pas një përkëdhelur e korporatave është shumë e lagësht pantallona në bigëzim.

Unë jam duke filluar të zhvishet e saj. Ngadalë dhe me kujdes. Lartë vjen off bra dhe këput me një dorë prapa shpinës. Nga shikuar disa vetëm, tits teen fortë. Ajo glosses gjinjtë e saj me duart e madje edhe pas një kompliment për "zemrat e bukur" e saj si ajo ul duart e saj. Unë do të puth e saj në qafë dhe duke punuar rrugën time deri në fund deri sa unë thith në një dalë goja e tij. Tits fikse të thith më, damn çfarë udhëtim të madh! Unë tërheq poshtë zinxhir në skaj të saj të shkurtër. Ajo straddles mua dhe presion kundër karin tim e vështirë me lëvizjet ritmike. Ajo tërheq off këmishën time dhe fërkim gjoksin tim para se ajo përsëri varros gjuhën e tij në gojën time. Pastaj ajo snaps deri pantallona e mia dhe duke u përpjekur për të marrë deri kar tim. Kjo është pak e mbushur me njerëz kështu që unë kërkoj atë për të qëndruar deri ndërsa unë të marrë jashtë pantallona e mia dhe të brendshme. Ajo stares në karin e vështirë dhe nuk mund të marrë sytë e tij jashtë saj. Unë them atë që të bie në gjunjë në dysheme para meje. Ajo e bën këtë pa marrë sytë off karin e tij. Kam marrë dorën e saj të vogël dhe e vuri atë në karin e tij. Ajo përqafon atë dhe të fillojnë me lëvizje të pamësuar me hov atë. Është e bukur dhe unë nuk mund të ndihmojnë por të shpëtuar mua një ofshamë, diçka që ajo merr si inkurajim për të vazhduar. "Bëj atë, thith atë!" Unë them të saj. Ajo për fytyrë të detajuar dhe vazhdon të ngul sytë në atë, atëherë ajo fillon të bëj atë butësisht lart dhe poshtë bosht të tërë. "Eja, të marrë atë në ju mjaltë gojë" Unë them të saj. Ajo e hap gojën pak dhe fillon të thith ngadalë. Ajo sucks atë si në qoftë se ajo ishte një akullore, dhe të përdorin asnjë dhëmbët. Vajzë e mirë! "Oh yeah, baby," Unë them, duke gëzuar të plotë. "Thith atë, thith atë!" Ajo shkon dhe sucks dhe sucks ndërsa ajo mbyll sytë për të shkuar më shumë për këtë detyrë. Unë të fillojnë të ndjehen ndjenja e njohur dhe unë i tha asaj se nëse ajo vazhdon, unë do të llak. Ashtu si miku i tij dhe - ndoshta për kopje e saj - kështu që ajo nuk ndalet, por të vazhdojë suganden me furi edhe më shumë deri sa kam ardhur në gojën e saj me normën më të lartë të gjatë. Ajo bën një përpjekje me gjysmë zemre për të gëlltitni spermë, por rrjedh shpejt poshtë qoshet e saj të lumenjve të gjatë të bardhë. Ajo duket aq damn sexy dhe me brirë, i pafajshëm pak - dhe ndërsa jo aq i pafajshëm - vajzë adoleshente. "Ishte mirë?" Ajo pyet: "Oh yeah" Unë jam duke pushuar. "Fabulous" Ajo buzëqesh dhe fshin larg spermë të përballen me T-shirt tim.

Unë tërheq e saj deri në një pozicion në këmbë dhe të tërheqë me një goditje poshtë brekë e saj të bardhë. "Shtrihuni," Unë them të saj dhe ajo lexon mua. Unë pastaj ngadalë fillojnë të puth e saj në të gjithë trupin, qafë, poshtë nëpër tits e saj si unë thith në munnnen, poshtë nëpër bark të sheshtë dhe në fund deri në pidhi lagur. Që askush nuk ndoshta thau saj para se ajo bën një përpjekje me gjysmë zemre për të ndaluar mua, por kam hequr duart e saj, duke i kërkuar mua për të bërë atë të mirë për të. Ajo le veten të jetë i kënaqur me atë dhe unë ngadalë fillon të bëj saj pidhi lagur teen. Ajo jerks prekjen e parë, por me një kontroll të fortë mbi kofshët e saj Varrose, pra, fytyrën time në mes të këmbëve të saj. Ajo moans dhe mbyll sytë e saj, gishtat e tyre nëpër flokët e mia dhe thith një nga gishtat e tij në gojën e tij. Ne vazhdojmë në një 10 minuta të mira, por si ne të gjithë e dimë se mund të jetë e vështirë për të marrë një vajzë adoleshente që do të vijnë lehtë dhe kjo nuk është përjashtim. Ajo nuk duket të jetë në rrugën kështu që unë të ndaluar shuplaka marrje. Unë jam vetëm njomje lagësht në fytyrë dhe unë fshij veten në tashmë përdorin T-shirt. Unë peshk nga një prezervativ shpejt të jetë e syrit dhe atë në fillesë karin e tij para se të vënë veten mbi të. Së fundi, unë të marrë të dështoj fëmijën vajzë. I vënë karin tim kundër vrimë dhe depërtojnë atë pa vështirësi. Ajo nuk është e virgjër, por nuk ka qenë me shumë. Unë po të shoh frikën në sytë e saj, kur karin e tij depërton saj. Ajo është e ngushtë dhe të lagësht dhe të nxehtë dhe pidhi karin forta. Unë jam duke filluar të ngadalë qij saj dhe ajo së shpejti takohet tronditjen time me ijet e tyre. "Ju jeni aq i ngushtë, vajzë e vogël:" Unë them se ku unë u fucking e saj. "Ju bëni mua kështu me brirë" Unë vazhdoj. Ajo puthje mua dhe merr karin në çdo e shtënë. Pas një kohe, unë të ndaluar ndyrë e saj para se të vijë. Unë ngre trupin e saj i hollë si ajo ulet këmbë hapur mua. Ajo bie poshtë në kar e tij me lehtësi psherëtirë çdo herë që unë fundeve të saj. "I love this!" Ajo shpëton mes moans. Edhe mua ... Kur ndjenja zvarrit fillon të tregojë deri kështu që unë ngre atë off. Kukull pak e mia qij që unë mund të kthesë dhe të kthehet siç e dua unë. Unë kërkoj atë për të dalë në të katër këmbët. Unë penetron nga prapa e saj përsëri dhe merr një kontroll të fortë mbi ijet e saj. Unë jam duke filluar të qij saj të vështirë dhe depërton thellë në saj në çdo goditje. I le të saj nuk e kontrollojnë në çdo mënyrë, pa vënë në e saj nga prapa ashtu si e vështirë dhe të pamëshirshme si ju dëshironi të dështoj gratë ndonjëherë, edhe pse ai mund të pyetet nëse kjo veçanti është një grua ende. Ajo moans me zë të lartë dhe papritmas dhe pa paralajmërim, ajo do. "Po, po, po!" Ajo britmat dhe heaves saj prapa para se ajo të bëhet e butë dhe në lartësi mbi soffryggen. Unë e kuptoj që ajo të vijë dhe pompat për të marrë veten. Unë spurts dhe spurts dhe spurts të prezervativit kur orgazmë. Kam vënë trupin në krye të saj dhe puthjeve qafën e saj, ndërsa unë të marrë një pushim. Nuk kishte asnjë dyshim vetëm atë që ata kishin nevojë për një bakfyllekåt.

Kate qëndruar gjithë pasdite dhe kemi pasur kohë për disa orë më shumë e ndyrë para se ajo ishte në këmbët e lëkundshme shkoi në shtëpi. Ajo më bëri kurrë premtimin për të treguar këtë për shoqen e saj në qoftë se unë pashë atë. Dukej me të vërtetë vetëm mik në një fazë të mëtejshme, nga një distancë, dhe lehtësisht të dallueshëm në stërvitje, pantallona shkëlqim rozë. Kate pastaj? E pra, ajo erdhi tek unë mjaft shpesh pas asaj kohe dhe zhvilluar në një thithje dhe qij makinë që unë tani dhjetë vjet më vonë shikojnë prapa në me gëzim dhe horniness. Herën e fundit që u takuam, kështu që ajo qëndroi tërë natën dhe skipped shkollë ditën e ardhshme për të, si ajo e vënë atë, "të kërkuar për të ju japin diçka për të kujtuar mua me." Ajo e bëri. Tërësisht.

Gunnar

1 përgjigje për "The dy vajzave adoleshente britanike"

  1. Biggles:

    Mirë histori!

Comment dy vajzave adoleshente britanike