Një shikim i pafajshëm

Një tregim për një vështrim të pafajshëm e cila zhvillohet në një sexupplevelse bukur dhe të ngrohtë

Michael ul në lavjerrësit Uppsala dhe u përqendrua në leximin e tij në kuti postare iphone tij, ka pasur disa maili që ai ishte duke pritur për një ditë nga viti. Ai mezi vërehet treni filloi kodrina dhe kur ai shikoi përreth, ai vuri re se treni ishte e plotë, njerëzit qëndronin në rresht, dhe treni nuk kishte qenë me sa duket vetëm një grimë e vonuar, por gjatë vonesat. Një shikim i shpejtë në orën bëri zhgënjyer, 18:13, më shumë se 30 minuta me vonesë. Buddy tij darkë nuk do të ende duhet të presë në mënyrë të konsiderueshme, kur ai mori një tren më parë. Një psherëtimë më vonë ai ishte brenda tij këmbim email përsëri.
- Next Marsta bërtiti përcjellësi i kryetarit
Michael winced dhe shikoi në të kundërtën pasagjerëve, një i ri të kuqe me flokë vajzë buzëqeshi shyly kthehet dhe ai mund të ndjehen të ajrit pothuajse doli prej tij. Kuqe-flokë vajzë shpejt u kthye një sy qorr dhe vazhdoi të punojë në kompjuterin e tij.
Michael ndjerë emocionet rebeluan brenda, si është e mundur që të jetë aq e bukur dhe sexy në të njëjtën frymë.
Vajza u shikuar me kujdes ku në moshën 25 vjeçare dhe ishte i pafajshëm në zbulesën e tij ende të padefinuar të vetëdijshëm në vetvete. Telefoni saj ranë dhe ajo biseduar me dikë për një punë që ajo nevojitet ndihmë, personi në anën tjetër duket të jetë në udhëtim, por ende në dispozicion për të ndihmuar kërkesën e saj kur ajo ishte småakut tha ajo në celularin.
Michael është marrë të drejtë në sytë e saj, ajo shikoi atë me sytë e saj blu dhe ai e dinte se si ajo e pa nëpërmjet përpjekjeve të tij për të duket për të parë ndonjë drejtim tjetër. Pak turp, ai dukej nga dritarja dhe pa fytyrën e saj pasqyrohet në sfondin e errët atje. Papritur, ai ndjeu se ai kishte qenë i burgosur nga shpallja e saj dhe në të njëjtën kohë ai e dinte se ajo klasifikohet ndoshta atë si "sëmundja e njeriut të vjetër" një, në moshën 40 vjeç.
- Next Knivsta bërtiti me dirigjent dhe mendimet e Michael shkoi me të. Ai parashikoi se si ajo do të merrni deri dhe shtrirje të mirë-trajnuar trupin e tij dhe si gjinjtë e saj shëndoshet ishin të shtrënguar kundër këmishë e saj. Shpejtë si rrufeja e epshit përmes trupit të tij. Sytë e saj përmbushjen e tij përsëri, dhe këtë herë ata qëndruan në sytë e njëri-tjetrit për një sekondë e gjysmë. Tani ai pa se si veshët e saj janë të mbuluara me një palë vathë të lirë plastike që nuk ishte për shijen e tij, sytë e tij udhëtoi mbi gjirin e saj dhe përsëri ai ishte i hipnotizuar nga sa e bukur trupin e ajo kishte. Papritmas ajo arriti përreth dhe shtrirë bust tij. Bel të bukur e saj të pakta dhe zemrat e plota qëndruan kundër këmishën e saj dhe tani ai pa se si ajo ishte e bukur, një grua e bukur thjesht.
Michael e dinte se si i zënë ngushtë ai ishte i hipnotizuar nga shpallja e saj dhe se si ai e gjeti atë nuk është e vështirë për të përpij me sy në e saj. Ai pa në këndin e syrit tim si saj duken në drejtimin e tij dhe tani ai e kuptoi se ai ishte i ekspozuar sytë e tij.
Ajo tërhoqi dorën e tij nën rrip e saj bra zi dhe një shiritat e hollë u shfaq nën këmishë të bardhë.
Përsëri Michael shikuar në fytyrën e saj të bukur dhe tani ajo shtrirë përsëri krahun e tij dhe gërvishtem shpinën, unnaturally gjatë gërvishtem veten dhe lëshoi ​​drejt Michael.
"Unë vetëm duhet të tregoni mua se ajo ishte duke kërkuar në mua," mendoi ai, dhe u përpoqën për të zhyt veten në kuti postare të tij përsëri. Në shtrirje mes Knivsta dhe Uppsala, ajo bëri atë proces të gjatë të unnaturally kruarje në anën e pasme dhe në këtë mënyrë vë zemrat e tyre të bukura tensionuar kundër këmishë. Tani, Michael ishte i bindur plotësisht se ai ishte i vjetër njeriu të sëmurë dhe fantasized rreth tyre forcat tërheqëse papërmbajtshëm ai kishte për të seksit të kundërt.
- Next Uppsala bërtiti me dirigjent
Që ka qenë aq shumë njerëz vendosën Michael mos nxitojnë në me rrobat e dimrit, por presin që ajo të bëhet më mirë dhomë për t'u veshur.
Kundërta Vajza ishte shpejt në rrobat e tyre, një simpatik Red Hat thurur dhe një shall shijshme përshtatshme saj vetëm gjobë.
Treni u ndal dhe filloi të lëvizë të gjithë, kështu që edhe e kundërta vajzë.
Ok, e vjetër sëmurë është fjala menduar Michael dhe filloi të vishen. Kur ai u kthye, ai sheh se ajo u ul në anën tjetër dhe ishte bërë çantën e saj për të mbyllur një zinxhir argumentuar. Deri në fund ajo ishte vetëm Michael dhe ajo u largua rreth vende ata u ulën në.
Michael shikoi saj dhe mendoi, "kurrë djemtë e bukur të marrë për të puthur vajzat goxha"
"Më falni", tha Michael pak shyly
"A do të më duhet të ju ftoj për drekë diku?"
Kuqe-flokë vajzë shikuar tronditur prej tij, u bë dukshëm i turpshëm dhe hezitoi para se t'i përgjigjet
"Unë do të të duan", ajo e shikoi drejt në sytë e tij dhe swirled me emocion në sytë e saj
Michael mori off doreza e tij dhe mbajti dorën e tij
"Michael thirri mua, kërkoj falje për PUSHINGNESS tim, por ju jeni aq të bukur kështu që unë do të pendohem atë pjesën tjetër të jetës time nëse unë të paktën pyetur ju në lidhje me një drekë"
"Annelie", u përgjigj vajza
"Sytë e tu janë ndoshta më të bukur që kam parë ndonjëherë," tha ajo më tej para se ajo shpejt ka rënë poshtë shikimin e tij
Michael ishte në siklet dhe clumsily nxorën kartën e tij të biznesit
Sytë e tyre u takuan për pak kohë dhe ajo u bë e qartë se ata të dy skuq siç duhet
Dora e saj mori kartën e tij të biznesit dhe një heshtje pasoi
- Telefononi ose me email mua kur ajo ju përshtatet, ajo do të jetë me të vërtetë e bukur
-Unë do të bëj që ajo hezituar, dhe vazhdoi, - unë do ju ftoj, të ketë një mbrëmje të këndshme.
Ajo u kthye dhe eci me gjallëri off kamionçinë
Michael ishte i befasuar nga PUSHINGNESS tij dhe e kuptoi se ai ishte në një nxitim për darkë tij
Ngut ai veshur në dhe shkoi shpejt në qendër, ku Lotta dhe Per pritjes
Darkë është shumë e bukur dhe relaksuese, mendimet e Michael sillej rreth takimit të mbrëmjes tërë ai kishte parë në tren dhe e kuptuan se ai dëshironte për thirrjen e saj
Si mbrëmje filloi të nxjerrë një përfundim, ranë telefonit, dhe ai e kuptoi se ajo duhet të jetë e saj, kur ai nuk e njohin numrin
- Hej, kjo është Annelie, shqetësojnë mua?
- Jo, ajo kënaqësi që ju e quani, Michael përgjigj dhe u ngrit nga kompania e tij për të biseduar patronditur
- Nuk mund të vijnë gjatë për një filxhan çaj? Unë e di se është vonë, por unë nuk mund të le të shkojnë e takimit sonte tonë
- Absolutisht, si mund ta gjej
Annelie dha adresën dhe shpejt falënderoi Michael miqtë e tij për një kohë të mirë
Gjatë shëtitje të shkurtër ai ndjeu trupin e tij dëshironte që të përjetojnë një momente intensive dhe e nxehtë me Annelie, edhe pse ai nuk kishte asnjë ide se si do të shpalosnin
Pasi shtëpia e Annelie tha Michael se ajo ishte një student dhe studioi ligj, ajo jetonte në një apartament dhe ishte gati për të përfunduar tezën e tij dhe duke kërkuar për punë të gjithë rreth
Annelie u showered fllad dhe nuhatje bukur harmonike, ato folën një kohë të gjatë para se papritmas tha Annelie
- Nuk mund të keni marrë një dush Michael?
Michael e dinte se si ai ishte i përshkuar me pyetjen e saj
- Sigurisht, ju nuk keni peshqir për mua?
- Nuk është në banjo, unë kam paraqitur një për ty
Ajo u përkul përpara dhe e puthi gojën e tij dhe e tërhoqi atë butësisht drejt dush dhe e mbylli derën prapa tij
Shpejt ai i çorri rrobat e tyre dhe tha se penisi i tij stiffened dhe dëshironte më shumë
Një dush të shpejtë, ku ai gjithashtu huazuara rroje saj për të rruajnë cung pak se arriti të vendosë veten në scrotum dhe gjymtyrë vështirë
Michael fshihen veten e tij dhe ishte i kënaqur me të mirë-trajnuar trupin e tij, vetëm gjashtë muaj para se të kishte një top bezdisshëm ekzistuar mbi rrip mesi, tani ajo ishte zhdukur. Ende nuk ishte muskujt e barkut të dukshme, por edhe krahu dhe muskujt e shpatullave.
Michael butësisht hapi derën me një peshqir përfundoi raundi i belit të tij, ai dukej Annelie në këmbë përpara një pasqyrë gjatësi trupore veshur një trup absolutisht i mrekullueshëm në të bardhë që në pah trupin e saj të bukur
Ajo u kthye tek ai dhe u tërhoq në fustan salcë e tij në mëndafsh dhe buzëqeshi përzemërsisht
- Unë dua që ju të lahen dhëmbët tuaj të mirë, keni rruhet atje poshtë?
- Uh, po, unë do të thotë unë kam rruhet mua dhe unë doja që të lahen dhëmbët tuaj
Shpejt ai u kthye dhe pa një furçë të re shtrirë në lavaman
Në sallën e përsëri buzëqeshte Annelie absolutisht e mrekullueshme dhe dukej atë në sy
- Nuk mund të ju ndihmojë të merrni një orgazmë, unë dua një me ju
Michael u kåtslag dhe penisi i tij ekspozuar nën peshqir
- Eja dhe për të marrë mua, më jep gjithçka që ju keni mësuar në lidhje me gratë dhe kënaqësi
Michael eci deri tek ajo dhe e puthi gojën e saj, ajo ndjeu duart e saj të verës dhe caressed shpinën e tij lakuriq
Kudo duart e saj shkoi gjeneruar një impuls elektrik në trupin Michael
Ai hapi mantelin e saj dhe caressed prapa saj dhe bel, krahët e saj plagë në qafë, dhe ajo presion trupin e saj ndaj tij
Ajo nxorrën jashtë peshqir e tij dhe u ndal në gjunjë e saj dhe mori karin e tij të vështirë në gojën e tij, ngadalë ajo le gjymtyrë të bjerë në mes buzët e saj. Michael goditur flokët e saj dhe cheeks
Ngadalë, ajo ka punuar me buzët, gjuha dhe duart, ritmikisht stroking karin e tij e cila tani ached me fortësi
Ajo mori topat e tij në dorën e saj dhe shtrydhur atë ndërsa ajo thithur atë
Michael e dinte se si ai moaned me zë të lartë dhe dëshironte të puth barkun e saj me gojën e tij
Ai ngriti në krahët e tij dhe e puthi atë pasion, ata janë bërë jashtë në shtratin e saj dhe ai i zbërthyer trupin e saj, butësisht, ai u tërhoq nga shiritat e saj dhe caressed për herë të parë gjinjtë e saj të rënda jashtë bodysuits. Ajo nxorrën jashtë bodysuits saj dhe një trup të mrekullueshëm ishte nën
Nipples e saj ishin të kuqe të mëdha dhe të errët, barku i saj ishte e sheshtë dhe dinjitoz, bel e saj ishte formuar nën gjoksin e saj të bukur, gomar i saj ishte i fortë dhe vetëm madhësinë e duhur. Një fije floku e flokëve pubike u dallua kundër lëkurën e saj të zbehtë dhe stomaku ishte një nishan të madh
Vetëm mbi barkun e saj ishte një intatuerad delfin, pak në ngjyrë blu të errët
Michael le buzët e tij dhe duart eksploruar trupin e saj, gjuhën e tij përkëdhelte çdo qoshe dhe duart caressed lëkurën e saj gunga që padyshim ishte nxehtë si një grua me brirë mund të jetë
Edhe poshtë në barkun e saj ai e goditur labia e saj si ai ngjyhet me sekrecionet e saj, ajo ishte me të vërtetë i lagësht dhe i fryrë. Në fund ai e puthi këtë lule mrekullisht aromatik dhe gjuha e tij le të zhytet në mes të këmbëve të saj. Annelie dridheshin dhe psherëtiu me zë të lartë, Michael goditur klitoris e saj dhe le të një gisht lindi në dhe luajti rreth zonës përreth G-spot
Papritmas ajo u ngrit dhe qëndroi në të katër këmbët në frontin e tij
- Qij mua, unë dua që ju të depërtojnë në mua dhe fërkim pidhi im
Michael mori poshtë në të katër këmbët dhe duart e tij le të puth mollaqe saj, kofshët dhe belit para se ai butësisht ngacmohem e saj në hapjen e saj, u përpoq për të xhiruar Annelie barkun e saj rreth karin e tij të vështirë. Michael tregoi qartë se ai nuk kishte komandë
Deri në fund ai le të fitojë e saj dhe ai e dinte se si ajo përqafoi klasën e tij me barkun e saj ishte i ngrohtë dhe i lagësht
Annelie menjëherë filloi të dështoj atë, Michael goditur klitoris e saj dhe le të saj të bëj gishtat e tij. Annelie lëvizur gjithnjë e më intensive dhe Michael e dinte se çfarë ai ishte gati për të humbur kontrollin e orgazmës, ai u tërhoq dhe të vë në shpinë të tij
- Ride mua, tha ai, dhe e tërhoqi
Annelie straddled atë dhe ai formuar duart e tij mbi bustit të saj të pabesueshme kërcyen seductively si lëvizjet e saj. Michael ndjeu orgazmë e tij e shtyu dhe ai u tërhoq nga dhe tërhoqi gjirin e saj kundër tij, ai vendosi thithur nga clit e saj të vështirë në gojën e saj si ajo straddled atë. Ai thithur dhe thau saj derisa ajo bërtitur në kënaqësi dhe ai ndjeu saj pidhi orgazmë rrëmbeu, më në fund e shtyu atë jashtë kokën e tij dhe ra në shtrat në konvulsione dhe koka e saj tronditur mbrapa dhe me radhë. Ajo kapi penisin e tij dhe karin e tij ishte goditur tani hard rock dhe të aftë për asgjë
- Qij mua, shiringë mbi mua jacking off ju, unë vetëm dua të shoh të bukur tuaj nëpërmjet farës. Unë e dua erën dhe shijen e dashurisë së një njeriu bukur në formën e spermës. Ju jeni momentet më të bukura që kam përjetuar
Michael vë prapa saj dhe e kapi nga prapa në anën e, ai mbajti deri në një nga këmbët e saj dhe fucked hard saj. Kur iu afrua ai u tërhoq orgazmë jashtë dhe Annelie u ngrit dhe e detyroi atë të pushtoj gjoksin e saj dhe munknullade atë në një orgazmë të pashembullt, ku ajo solli atë në gojën e saj, ajo luajti delicately me acorns dhe ndjenjat e tij të theksuara orgazmë në një mënyrë që ai kurrë nuk përjetuar më parë. Annelie u ngrit dhe e puthi gojën e tij, ata e ndanë midis tyre pasardhësit e tij dhe vë një kohë të gjatë dhe panë njëri-tjetrin në sy para se njëherë dashur. Këtë herë ajo ishte më intensive dhe Michael erdhi në prehër të saj si ajo rode atë, pas orgazmës së tij përkëdhelur veten duke luajtur me pasardhësit e tij rrjedhin në mes të këmbëve të saj
Kjo ishte nata e tyre e parë dhe kjo ishte në fakt duan nga fillimi një udhëtim që tani pas një viti ende nuk janë rraskapitur
Faleminderit Annelie për ngrohtësi dhe gëzim tuaj, ju jeni ende gruaja sexiest në tokë
/ Michael juaj

2 Përgjigjet për të "pafajshëm" An shikim

  1. Per Lundberg:

    një 10a nga 10

  2. Per Lundberg:

    Komentojë rreth e vështirë, por një rezultat të përsosur

Një koment shikim pafajshëm