Natën e mirë ndonjëherë

Ajo u kthye në shtëpi nga shkolla, të merrni në atë vetëm hanë Mellis para të dashurin e nënës së saj vjen brenda derës. "Hi", ai thërret, Josefine të përpiqet për të fshehur, nuk guxon t'iu përgjigjur ajo.
ajo mund të dëgjojë hapat e tij të rënda në sallë, një paraqitje e shkurtër e trupit muskulor në hije në mur. Ai e quan përsëri, asnjë përgjigje. Ajo merr frymë me zë të lartë kur mendon ajo për herë të fundit ata ishin vetë në shtëpi. Unë shpresoj se nëna e saj merr në shtëpi më shpejt kështu që ajo nuk do të të mbajnë të jetë turp që në frontin e nënës së saj, ajo thjesht nuk e dinte se çfarë ka ndodhur në mes të dashurin e saj dhe vajzën, por Josefine ende ndihet turp të madh.
dörjer jo shumë kohë derisa ai mund të gjeni atë prapa derës veshjet, ai buzëqesh një buzëqeshje åemotständligt dhe thonë hello. Ajo kontrollon në dysheme dhe i japin atij një back normale hello.
Kur do shtëpi nëna, pyet ajo, atëherë, ai përgjigjet se nëna e saj ka shkuar larg për fundjavë në mënyrë që ata të kenë shtëpi të tërë për vete tani.
Ajo mendon, qij mom .. Unë nuk dua. Ai shikon në të dhe i jep asaj një përqafim, ajo heq duart e tij shpejt. A nuk është kjo një përqafim nga i dashur juaj? ai e pyet me padurim, JO! përgjigjur josefine gjatë.
Dora e tij shkon në trupin e saj. Ajo ndjen lëvizjen e tij të mrekullueshme kundër gjinjve të saj të vogla. Ajo e pëlqen atë, por nuk mund të them atë me të, është e turpshme! Ai është pothuajse tridhjetë dhe ajo është vetëm 15 vjet.
Ai vazhdon të të vënë mbi të, dora e tij slides poshtë mbi Veneris Mons saj, ai mban qëndrim. Shtypja e pikë, vetëm se kjo e bën atë kaq me brirë. ajo përpiqet të shpëtoj nga duart e tij, por ai trycjer disa. AAH! Ajo moans papritmas, "Unë e di ju si ky josefine, ata janë të gjithë të drejtë askush nuk është në shtëpi tani." Ajo nuk ka dëgjuar për të, ajo nuk do të përsëri .. por kur ajo ndihet gishtin e tij në saj pidhi, ju nuk mund të rezistojë. Ajo rënkon pak i kujdesshëm dhe të thonë: "qij mua, qij mua këtu dhe tani." "E dija që ju dëshironi atë," thotë ai dhe tërheq atë poshtë me butësi në shtratin henens butë, të gjerë të mjaftueshme për të dy ata.

ai vazhdon duke tërhequr gishtat e saj brenda dhe jashtë saj dhe të ndjehen brenda butë e vaginës së saj. ajo kännder gishtin e njeriut e tij të mëdha për rrëshqitje në dhe jashtë, guud sa e bukur është!
Ai tani është duke marrë rrobat e saj jashtë, të shpejtë si rrufeja është dy prej tyre ku krejtësisht të zhveshur në shtratin e saj, krejtësisht i vetëm në shtëpi.
Ajo përkëdheljet flokët e tij të errët ngjyrë kafe, buzët e tij ngadalë takosh dhe i puth e saj plot pasion dhe ngadalë. Zot sa e mirë është ai në këtë ajo mendon, si ajo e puthi përsëri aq i mirë sa ajo mund. Ajo fillon të mësojë këto tani, ata kanë bërë atë disa herë sa ajo ka qenë praktikuar.

Duart e tij skimming mbi shpinë të saj, deri në fund dhe deri kundër Veneris Mons saj.
Ajo fillon afrua ngadalë me duart e saj, karin e tij e madhe, ajo kurrë nuk ka parë një që të madhe. Kjo është një gjë e mirë të dështoj me njerëz të vjetër, ajo do të në atë kohë.
Ai pëshpërit në veshin e saj se ajo do masturboj prej tij. Ajo dëgjon dhe bën atë që thotë ai, dora e saj rrëshqitje lart e poshtë karin e tij të madh. ajo është aq i madh, kështu që ajo merr frikësuar se nuk do të përshtaten në gojën e saj.
ai merr me brirë, ajo mendon atë në dorën e saj, si ajo rritet dhe të bëhet e vështirë dhe të butë. Ajo do një vështirë karin në duart e saj, por edhe më shumë në saj pidhi. Ai lexon mendjen e saj dhe fillon të fshij penis kundër vaginës së saj, e zot çfarë është një lehtësim! ajo groaned përsëri, pak më e lartë këtë teknologji dhe qasje. Ai merr kështu me radhë u kthye nga ajo pasthirrma se ai rënkon, kështu që ai e shtyn atë në të. gjymtyrë e madhe tani është brenda saj pidhi. Pidhi i saj cek kar e tij në mënyrë të përsosur, Perëndia atë një lehtësim është!

Ai shkon në dhe jashtë saj, ajo e di djema merrni më thellë dhe më thellë në të, ajo ishte moaning vazhdimisht tani kur ai shkon në.
Ai merr kështu me radhë u kthye duke parë atë ankohem si ai has në vështirë dhe më e vështirë, ai bërtet me të, ajo është lavire dhe se në këtë natë ajo kurrë nuk do ta harroj. Kjo është ajo me të, por ajo është një lavire si ajo nuk ka, kështu që ajo britmat si peddo ai është.
AAH! prerje, ai është aq damn brirë kur ajo bërtet me të, kështu që ai fillon duke e quajtur llojet e saj të gjitha të gjëra, se zuskë laviren dhe të tilla. Ajo merr në mënyrë të zemëruar dhe me brirë që ajo është ulëritës si bastard peddo dhe të vjetër ai është, dhe se ai është në telashe nëse ajo i tha askujt. Pastaj ai troket saj aq e vështirë dhe larg në atë se ata ndoshta nuk lëvizin më larg, ajo beson. Ajo merr kaq qef se ajo ndjen orgazmë që vjen, dhe të përgatiten për të marrë jashtë. ajo skirker për të që të kandidojë e vështirë dhe më të shpejtë, ajo do të së shpejti.
ai e di se si e tensionuar saj uskler, e tërë ajo kthehet kur ajo vjen. Ai merr aq qef që ai do të jetë jashtë për të marrë atë nga.
Ajo e di se si të gjithë të trajnuar mirë e tij tensionuar Trupi dhe vetëtin sytë e tij. Ai është ulëritës dhe moaning me zë të lartë tani, ai thotë se do.
Ajo ndjehet nxehtë ndesh tij rrëshqitës sperma në vaginën e saj. Si ajo mbush me lëngun e tij.
Dy prej tyre janë krejtësisht jashtë të seksit që sapo kishte marrëdhënie seksuale më të mirë që kishte ai pëshpërit në veshin e saj, ajo bie dakord dhe fillon duke ecur në drejtim të dush.
Ajo fillon të marrë një dush dhe të dëgjojnë atë të vijë në, ai e mbyll derën dhe të shikojnë e saj. Ajo vazhdon dush si ajo nuk e ka vërejtur se ai kishte hyrë.
ai vjen për të dhe ata dush së bashku, përkëdheljet e tij trupi i saj rinor, ndërsa ata të dy janë nën jet ujë, e cila i bën ata të ngacmuar përsëri. Ajo pyet veten se si ajo mund të jetë kështu me brirë, aq shumë në një ditë. Ai ngre këmbën e saj dhe e vendos atë mbi shpatullat e tij, pasi ajo është e shkathët, ajo mund të jenë në pozita shumë të ndryshme.
Ai drejton me kujdes në karin ne saj përsëri, ajo e di se si të jashtëzakonshme mrekullueshme është. Ajo i pëlqen të ndjehen ndjenja me brirë, käsnlan të paturit e një karin në pidhi henens.
Josefine thotë ai, ah? ajo i pergjigjet. Ju nuk duhet të përmend këtë për të gjithë, është sekreti ynë, ju e kuptoni se? PO ajo bërtet, si ajo moaned në të njëjtën kohë, ajo moans derisa ata këtu fjalët, jo një fjalë, në qoftë se ju mbani ndyrë mua deri sa ju nuk mund të lëvizin në këtë aftësi derisa ju nuk mund të flasim për lodhje. nuk ju kuptoj? ai merr me brirë duke dëgjuar vetëm të saj thonë se ai, ai shkon në vështirë dhe jashtë butësisht. ata vazhdojnë si një përjetësi, ajo ndjehet si.
Kur ata dalin nga dushi, ai vazhdon të dështoj atë si pasion si më parë.
Por tani ai dëshiron të marrë atë nga prapa, ajo merr një pak i frikësuar. do karin e tij e madhe me të vërtetë i aftë në anale tim pak?
Ajo thotë se ai duhet të jetë i shqetësuar, dhe ai e bën. Por kanali të ngushtë shkakton që ai të jetë aq i ngacmuar se ai shkon shpejt dhe më të shpejtë dhe më në fund ai nuk mund të qëndrojë ende, ai u dridhur me horniness. Ai injekton aq shumë, por mund të plotësoni e Atlantikut të gjithë tani. ajo karin e tij e vë në gojën e tij, ndërsa ai injekton. kjo ishte një off pak si ajo Licks dhe rrush i shijshëm dhe duket i kënaqur.
Ata janë tani jashtë në kuzhinë pastaj mbaj seksin e tyre, nga prapa tani. por jo aq shpejt. Ai nuk mund të shkojë, ajo thotë se sigurisht ai është duke e vjetër, por kur ai zemërohet dhe të përpiqet për të kandiduar më të shpejtë përsëri. Ajo merr kështu me brirë që ajo merr burimin e saj e llak, ajo merr një orgazmë e madhe si ajo ndihet deri në dhe të gjithë trupin. Tani ndaluar ata, të dy u shemb mbi dysheme dhe bien në gjumë para se ajo të bie në gjumë, ajo shikon orën, ajo ka qenë gjashtë orë që kur ai mori në shtëpi. dhe ata kanë pasur marrëdhënie seksuale të vazhdueshme. Pabesueshme, natën e mirë ajo pasur ndonjëherë.

1 Response to "Night mirë ndonjëherë"

  1. Hartz Hugosson:

    Një paragraphing pak më shumë do të ishte mirë. Lehtë për të lexuar pastaj! Shpirti i bezdisur se ata ishin vetëm në shtëpi, pse, ajo kërkon edhe vetëm një herë?

Koment në natën e mirë ndonjëherë