Rruga jonë për jetën swingers 3

Ne kemi shpenzuar të shtunën pas një kohë të gjatë gënjeshtër-në, Muzeun e Qytetit të Stokholmit dhe pazar. Para se u kthyem në hotel, shkuam jashtë rrethit Kungsholmen për të vizituar mbledhjen Eve dyqan. Ne të dy mendonin se këto përvoja nate, ne kemi kërkuar që të përjetojnë herë më shumë dhe pse nuk e blej disa rroba të përshtatshme për këtë lloj konteksti. Duhet pranuar, shumica e vizitorëve në R & M nuk është e zbukuruar në një mënyrë të veçantë, por për pjesën tonë, ne menduam se do të ndjehen më emocionuese për të ndjehen pak veshur bukur shumë. Gruaja ime ka pasur asnjë ndryshim të rrobave me të dhe nuk duan të vijnë në klub në të njëjtat rroba dy netë. Ajo gjithashtu kishte ëndërruar fshehurazi e të pasurit diçka të vërtetë sexy për të vënë në, ajo erdhi deri. Ndoshta, kjo mund të sinjalizojë për të tjerët se ne jemi të interesuar për të vepruar së bashku shumë, mendova.

Ne ishim konsumatorët vetëm në dyqan, kur kemi ardhur dhe pronari lady kushtoi gjithë vëmendjen e tij ndaj kërkesave tona. Së pari donte gruan e tij që të ketë një skaj të hijshme, sexy. Pas duke u përpjekur disa nga lëkura dhe pallto, ajo mori mbërthyer në një skaj të shkurtër, të shtrënguar në imitim lëkure zi, elegant dhe të shijshme, por jo më sfiduese se ajo mund të përdoret në kontekste të tjera se fetishfester pastër. Në mënyrë që të ketë gjatë kësaj bleu tri palë çorape të zeza me majë dantella elegant me shkëlqim dhe një llastik çorapesh rrip të zi. Për pjesën e sipërme, ajo le pronarin lady perballohet nga styling.

Ajo donte për të nxjerrë në pah të rrumbullakta, gjinjtë e plotë. Ajo përfundoi me një top në imitim lëkure të zezë, e cila ishte thjesht një mbështetje për bustit dhe nipples lënë të lirë. Shtuar në këtë një bluzë transparente të zezë, të shkurtër dhe në mënyrë të shtrënguar që të duket më mirë kur vënë të lartë tre butonat ishin zbërthyer. Gruaja e tij hezituar, kjo dukej pak a shumë sfiduese, mendoi. Pronare bëmë prijësa. Ajo kishte qenë një klient të ri, ndërsa gjithashtu komentoi styling me "mut bukur." Gruaja u pendua me një koment që ai mund të ketë një shall mbi shpatullat në qoftë se ajo ndihet shumë e zhveshur. Për mua, kemi blerë hijshme, pantallona të ngushta prej lëkure. Në rrugën prapa në hotelin që ajo blihet në një dyqan të vogël, një shall të zi e nätvirkat trashë leshi. Vrimat mes qepje ishin më shumë se një centimetër në madhësi, kështu shall nuk ishte shumë e plotë, por me sa duket ai ishte ende atë që ajo mendoi ajo kishte nevojë për të.

Pas dush, sauna dhe një pushim të shkurtër në shtrat ajo ishte koha për të vishen për mbrëmje. Ne kishim shopped veshin në mbrëmje, tani ata do të jenë në realitet. Për mua kjo ishte e thjeshtë: Një këmishë gri dhe pantallona lëkure të reja, pa të brendshme. Pra, ajo duhej të jetë. Për të saj, ajo ishte një proces shumë i gjatë, e cila megjithatë përfundoi në fund të fundit deri me rroba që janë blerë për ditën; troslös me rrip llastik dhe krye bustit të hapur. Kjo nuk ishte klub që ishte problem, por pyetja ishte ajo që ne duhet të bëjmë para se ne mund të shkojnë atje. Njerëzit duket të jetë vijnë skandalët vetëm pas dhjetë apo më shumë.

E pra, ne ishim të uritur kështu që ne e mori përsipër në metro Zinkensdamm në orën gjashtë dhe restorant indian ne vizituam për herë të parë. Këtë herë kemi marrë një tvårättersmeny mrekullisht mirë dhe të mirëfilltë indian. Përballë meje u ul gruaja më e bukur dhe sexiest unë mund të mendoj në të gjatë flokët e saj të kuqe, shall e saj mbi shpatullat e saj dhe bluzë transparente zbërthyer një distancë të mirë poshtë në luginë. Ajo u përpoq të tërheqë shall e saj, kur kamerieri erdhi, por ai nuk mund tërësisht të fshehur nipples vetëm nën pëlhurë të hollë.

Pas tetë ndjehet ne kemi mbaruar në restorant. Ne paguhen dhe na tërhoqi drejt Maria Square. Por koha nuk ishte e mjaftueshme, ne duhet të bëjmë diçka. Ne vendosëm që të jenë shumë të kujdesshëm me alkoolin, për të mos le ndjenjat e mpirë, por megjithatë vendosi të pop në një pijetore. Shumë njerëz, por nuk kishte vend në një stol mur-montuar në një tavolinë të vogël. Ajo u ul në mënyrë për të mbajtur tryezën, ndërsa unë do të dyqan pijshëm.

Kur unë të kthehet rreth me një ale në njërën dorë dhe një gotë të madhe me lëng portokalli në tjetrin, unë shoh se ajo ka qenë tashmë courted. Një djalë është prirje kundër murit në anën e saj të majtë dhe të përpiqen për të filluar një telefonatë. Unë gjithashtu shoh se këmbët e saj të gjata në kombinim me stol të ulët që ju bën të shikojmë drejt e në femëror. Ajo nuk do të mbajë këmbët e saj së bashku. Unë nuk mendoj se ajo e di se çfarë ajo është duke bërë dhe se si në mënyrë të qartë ajo e ekspozon veten, por unë nuk dua të marrë rrezikun që të vë në siklet e saj, por zgjedh të mos them asgjë, por në vend përmes pozicionit tim dhe duke lëvizur në tryezë pak për të marrë atë për të mos drejtojë këmbët e tyre drejt jashtë në bar.

Ne u ul atje për ca kohë. Ajo u kthye dhe ndërruan pozicionet disa herë, hodhi nofullën me djalë në anën tjetër e tij, qeshi dhe në përgjithësi ishte i gjallë. Unë kuptova se nuk ishte një shans për mua që të ndikojë në mënyrën se si ajo kishte këmbët e saj. Ajo është shquar fëmija im. Ndërsa ajo ishte e kujdesshme për të mbajtur gjurmët e shallit të saj të përpiqen për të fshehur gjoksin e saj, kështu që ajo duket krejtësisht i shkujdesur apo të pavetëdijshëm se çfarë ajo është duke treguar nën buzë.

Ajo u zhvendos pranë meje dhe të vënë këmbën e tij të majtë në prehërin tim. Ajo zakonisht e bën kështu që nganjëherë kur ajo dëshiron të ndjehen të afërt. Unë gjithashtu e pëlqen atë, por reagimi im ishte tani: Damn, nuk duhet të jetë e drejtë e plotë e transparencës në pidhi e saj tani. Mendimet e mia whirled në kokën e tij. Ajo mund të jetë në dijeni të asaj që ajo është duke bërë? Ajo me të vërtetë mund të jetë në dijeni se ajo tregon pidhi e saj për 7-8 djemtë ulur përballë nesh? Mund ajo me të vërtetë kanë fshehur të tillë një shofer exhibitionistic fortë se ajo e bën këtë qëllimisht? Apo është ajo duke bërë atë për të testuar reagimin tim? Nëse ajo dëshiron të sprovojë mua, se si ajo dëshiron që unë duhet të përgjigjet? Tani ajo ishte unë që ndjeheshin të pasigurt dhe i zënë ngushtë. Ishte qëllimi i saj?

I vendosur për të luajtur të ftohtë, të mos thënë asgjë, nuk bën asgjë, por të rrimë atje dhe le të saj të vendosë se si do të zhvillohet situata. Do të shkojmë, ajo e pyeti pas një moment. Po, unë u përgjigj, edhe pse unë kam qenë në dijeni se ai ishte ende në fillim të mjaftueshme për të shkuar në R & M. Ndoshta ajo mendoi se kishte parë mjaft, mendova. Ne kryesuar gjithsesi hapash lindje përgjatë Shën Pali Street dhe të hyjë përmes derës bodrum tani të njohur. Ishte si zakonisht, të mirëpritur nga një çift në holl, i cili mori tunika tona, tani edhe shall e saj, dhe ky varur në dollap. Gruaja prapa banakut dilnin deri në një buzëqeshje miratues, kur gruaja mori hov dhe u dorëzua shall e saj me një besim të paraqesin dhe tregoi se sonte ajo ishte veshur për sukses.

Ne zvarritur veten ngadalë brendshëm në ambientet, por qëndroi në këmbë në korridor jashtë dhomë krevat të vogël për të vetëm shikojnë njerëzit. Në shtratin e vë një çift të moshës së mesme dhe të ledhatohen njëri-tjetrin në heshtje jashtë rrobat. Ne shikuar në dhomën e filmit. Kishte disa të cilët u ul në pews, por një grua në një fustan pallto të kuqe qëndroi përkulur përpara radhën e parë kundër kryeministrit dhe u fucked nga prapa. Ne na tërhoqi më afër. Fustan i kuq ishte i gjatë, por kishte slits deri në bel në të dyja anët. Tani që u hoq pasme në anën e pasme, ka pasur qasje të lirë për djalë e saj. Kjo ishte një pamje e bukur dhe emocionuese. Unë qëndrova prapa my darling, dy butona për të zbërthyer bluzë e saj, hyri në gishtat e djathta nën pëlhurë dhe butësisht përkëdhelte dalë e saj, ndërsa ne të gëzuar spektaklin.

Kur ne doli në korridor përsëri qëndroi atje pak njoha nga dita e djeshme. Unë kisha vënë re ata për më dukej për të shkuar përreth dhe të bëjë atë komod për të tjerët. Ne kemi kërkuar derën tonë të ardhshëm dhe e puthi. Sure të mjaftueshme, pas një kohë kemi ndjerë duart e tyre mbi trupat tanë. Ajo ishte mirë, përkëdheljet butë qafë, mbrapa dhe me kalimin tim pasme të shtrënguar, skinnbyxklädda. Ne ishim të frymëzuar dhe e puthi intensifikimin; nuk do të le buzët e njëri-tjetrit dhe gjuhët, ndërsa gruaja tjetër të interesuar në asgjë më shumë për kurrizin tim. Së fundi, ne ende le buzët e njëri-tjetrit. Ne u takua me duket e tjera palë dhe të gjithë buzëqeshi. Askush nuk tha asgjë, por unë pashë në sytë e tyre një pyetje nëse ne kishte gëzuar përkëdheljet e tyre. Unë nodded po.

Ata crept një hap më afër për të. Ai e shtyu në rrugën e tij prapa gruas së tij dhe fondled me duart e saj barkun e saj dhe hips. Gruaja zbërthyer bluzë butonin e kaluar dhe filloi të përkëdhel gjoksin e saj. I përfunduar si një grimë në anën, hezitoi, por mori guximin për mua. Unë shkau deri pas grua tjetër dhe më shtyu kundër trupit të saj, si unë filluan të eksplorojnë me duart e mia. Ajo kishte një fustan të fushës; drejtë, gju-length, lip gloss të ulëta e rrobave, fiksim në pjesën e prapme. Unë caressed jashtë saj të rrobave, por ajo ishte e vështirë për të marrë në lëkurë. Ndjeva në të gjitha rastet të vogla, zemrat e bukur fortë pa sytjena, pëlhurë me shkëlqim. Ajo u përkul përpara, e puthi dhe thau në zemrat e gruas së tij. Unë shfrytëzova rastin për të vënë dorën tuaj në henens puth këmbët dhe kofshët e saj, ndërsa unë hoqi fustanin. Kam gjetur se ajo kishte stayups dhe kam gjetur se ajo kishte një të butë pidhi rruar, pa brekë. Ngazëllimi im u rrit.

Askush nuk tha asgjë, por frymëmarrja e saj u bë gjithnjë e më shumë audible. Kur kam kërrusur më zbresë për qasje më të mirë për të përkëdhel saj pidhi nga prapa, në mes të këmbëve të tij, unë mund të shoh edhe se gruaja ime me dorën e saj prapa shpinë të saj kishte arritur të marr karin ngritur djalë. Kam marrë atë si një konfirmim se ajo duhet të jetë në rregull për të, unë ledhatohen pidhi e vajzës shumë. Njerëzit erdhi dhe shkoi vazhdimisht rreth nesh. Disa qëndruan dhe shikuar për një kohë, por nuk kishte asgjë të kujdesej për ne në të gjitha. Gruaja ime shikoi grua tjetër dhe e pyeti, me një dremitje ndaj dhomë krevat vogël nëse ajo do të bien dakord për të shkuar atje. Ajo nodded mbrapa. Një çift ishte tashmë atje, por shtrati ishte e madhe kështu që ne me siguri do të përshtaten.

Gruaja ime mori iniciativën, me karin Guy e vendosmërisht nisi këpucët e saj jashtë dhe crawled në shtrat. Vajza Unë caressed më pyeti për të tërhequr poshtë zinxhir në shpinë dhe pastaj u lirua poshtë fustan në dysheme para se ajo të ndjekur deri në dyshek. Qëndrimi në gjunjë e saj me këmbë hapur këmbët e mia ajo hapi tani butonat në pantallona tim dhe u tërhoq nga karin e tij si ajo filloi të thith. Gruaja scooted veten deri të shtrënguar fundin e saj prej lëkure deri në ijet e saj në mënyrë që tjetri u vjen në pidhi e saj. Ai u përkul shumë përpara dhe filloi të bëj atë. Nuk ishte tani mua dhe gruan time në shpinë të saj në një shtrat së bashku dhe u bë dy goditur në lartësi qiellore të një çifti të huaj që ne nuk e kishte thënë një fjalë për të, Surreal, por e mrekullueshme. Unë gjithashtu vënë re një interes në rritje nga njerëzit jashtë, si gjithnjë e më shumë ka qëndruar në porta për të marrë veten një paraqitje e shkurtër e asaj që shkoi.

I nxorrën gruan e tij pranë, aq afër që ne mund të puth, kur ne u kthye kundër njëri-tjetrit. Kemi qëndruar një kohë të gjatë në një gjuhë puthje të thellë dhe kur unë u hap sytë e mi pashë se palë e tretë në shtrat tani të dy u gjunjëzua dhe ledhatohen gjoksin gruas sime dhe në stomak me duart e tij. Ajo ishte shumë emocionuese për të parë, dhe me sa duket shumë emocionuese për të dini shumë, sepse ajo filloi të qaj dhe hedhin kokën e tij. Gruaja thithur vë në krye të mua tani, por me të gjithë vëmendjen e tij mbi gruan e tij, e cila sapo kishte filluar puthjeve dhe shuplaka. Karin im u ngrit në mes kofshët e saj. Duke përdorur dorën tuaj të majtë, kam arritur të drejtojë atë për të çarë dhe shtypni atë në pidhi e saj. Ajo nuk ka reaguar. Ajo ishte ende e fokusuar tërësisht në të kënaqë gruan time.

Pas një numri të papërcakueshëm minuta ai arriti edhe kur gruaja me një ulërimë u ngjit në bankën e të akuzuarve dhe të relaksuar pastaj ra përsëri. Ne u kthye në njëri-tjetrin dhe e puthi, ndërsa gruaja tjetër tani u çua ndenjur dhe filloi të hipur mua. Që unë tashmë ishte sprängkåt ajo nuk ishte shumë minuta para se unë gjithashtu mori një derdhje e mrekullueshme shtënë drejt deri në zorrët e gruas së panjohur. Notoi sytë. Ajo ndjehet si unë humbi vetëdijen për një kohë. Kur kam rifituar çift Qetësia ishte tashmë në rrugën nga shtrati. Kam arritur jashtë një dorë dhe u deklarua: Mos shkoni. Ajo nuk tha asgjë, por u përkul përpara dhe më dha një puthje në gojë përpara se ata të dy janë zhdukur jashtë porta.

Ne vë atje dhe u përpoq për të mbledhur mendimet dhe ndjenjat tona. Unë kam qenë pak të shqetësuar për atë që e shoqja do të ndjehen se kisha pidhi fucked të vërtetë grua tjetër, dhe që unë e kishte gëzuar në të vërtetë diçka e padëgjuar. Ajo tha se ishte i sigurt se si do reagonte ajo, por ajo ndjehet ok këtë kohë. Unë protestuan se ai kishte qenë një kënaqësi për mua për të parë të saj të gëzojnë vetëm para, dhe se, prandaj, unë vetëm mori shumë me brirë për të rezistuar. Ajo ishte në rregull, ajo përsëritet, por tani unë gjithashtu mund të dëshironi të merrni karin e një burri tjetër në mua diku pa marrë tangles. Sure, unë thashë, por kjo varet natyrisht nga personi dhe situata. Ne do të merrni deri, pyeti ajo. Unë nodded dhe kemi ecur jashtë për tualeteve për të pastruar pak.

Ne blerë një sode në pritje, qëndroi për një çast në banak dhe bisedoi me pret. Ne kemi kërkuar ndër të tjera në qoftë se ata nuk kishin asnjë ide se kush vizitorët ishin: ajo ishte shumë regulars ose në qoftë se ajo ishte e njerëz si ne që erdhën për të udhëtuar ndonjëherë dhe mori mundësi për të vizituar klubin atëherë. Ne mësuam se shumë ishin regulars shumë ose më pak, të paktën njerëzit që pret njohin. Por ata gjithashtu e dinte se ajo ishte më shumë se ne i cili erdhi nga diku tjetër në vend. Ata gjithashtu shfaqet në një bord buletini, ku njerëzit mund të vënë shenja të kërkojë kontakt me të tjerët në komunitetin e tyre. Disa kishin bërë atë, por askush nga qyteti ynë.

Ne u ul në stol pranë hyrjes. Kam gjetur se miza ime ishte e hapur, por ajo ndjehet si nuk ka rëndësi fare për të mbyllur atë. Gruaja e tij u ul pranë krye lëkurë me gjoksin e zhveshur. Bluzë me sa duket u la në krevat. Një grua, që qëndronte pranë filluan të flasin për ne. I pyetur se ku kemi jetuar dhe nëse do të kishim qenë këtu shumë herë. Ajo dhe i dashuri i saj janë ngritur edhe nga një qytet i vogël dhe ishte atje për herë të parë. Ajo ishte e errët dhe i bukur, me sa duket me një sfond aziatike. Djalë i saj tani erdhi nga tualet look ishte shumë e errët, por krejtësisht suedeze. Gruaja ime e pyeti nëse ne do të jetë në "për dikë Vendin më të bukur." Ata erdhën në dhe ne mori një vend në shtrat në dhomën e brendshme. Vajzat në mes dhe ne djemtë në anët.

Fillova ta puth dhe puth gruan, ajo e vuri dorën nën këmishën e vajze ezmere dhe filloi të ledhatoj e saj. Guy shikuar shumicën e ekranit televiziv me pornografi dhe në përgjithësi dukej pak të pasigurt se si ai duhet të sillen. Por, kur gruaja e tij e kishte marrë nga gjinjtë e vajza të tjera nga e sytjena dhe tërhoqi deri këmishën e saj kështu që të gjithë mund të shohin, ai dukej të vlerësojmë atë. Ajo vënë poshtë Girl Sex dhe filloi stroking kar e mia në vend. Ajo ishte mjaft e lodhur dhe kërkoi një shumë mjaft e vëmendjes të rifreskohen përsëri. Pas një kohe të gjatë në shtrat, pyeta nëse ne mund të dështoj për të vërtetë. Ajo nodded dhe kemi marrë deri të përpiqen dhe të përshtaten në shtrat.

Ka tashmë ishin dy çifte dhe edhe pse ne u përpoq për depërtuar ne kështu që ne nuk kemi marrë hapësirë ​​të mjaftueshme për të shtriheni. Unë e pyeta në vend që të ligët përpara kundër murit. Ajo e bëri atë. I hoqi fundin e saj dhe presion penisin e tij nga prapa. Ne fucked për kaq gjatë. Kur ndjeva lë të kuptohet se e atij orgazmës po vinte, unë ngadalësuar apo ndaluar para se të vazhdoni. Unë gjej kjo të tejkalohen është pozita më e bukura, por gjithashtu e di se gruaja nuk e pëlqen atë. Ajo preferon të jenë përballë njëri-tjetrit në mënyrë që ata mund të shohin sytë e njëri-tjetrit. Së fundi u ngrit një palë nga shtrati. Ata që ishin më afër pastaj u zhvendos nga dhe i dha rrugën për ne. Ne na hedhur poshtë në pozitën misionare dhe të dashur intensivisht disa minuta para se ne të dy filluan gulçim rëndë. Ne kemi arritur edhe një herë në një orgazmë të përbashkët dhe përqafoi lumtur për njëri-tjetrin.

Ne u ngrit, pastaj, pastrohen deri disa rroba, shkoi në banjo dhe vendosi të shkojë në shtëpi tani. Ne kemi kërkuar të pret për të thirrur një taksi dhe veshje të sipërme prodhimin. Gruaja e pastaj erdhi se ajo humbi bluzë e saj. Ne shkuam në dhe shikoi atë në dhomë krevat të madh, ku ajo duhet të ketë harruar atë, por nuk e gjetën. Ajo kishte të bëjë me pallto dhe shall. Kthehu në hotelin ne ra në shtrat dhe e zuri gjumi për gjumë një natë të mrekullueshme së.

Voto në rrugën tonë për jetën swingers 3:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (Nuk ka vota)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Rekomandoni këtë sexnovell Raportin!

Koment në rrugën tonë për jetën swingers 3