Motra-1

Gishti im presion zile dhe mendimet kalon kokën time. Ajo ishte në svågers derën time kam quajtur dhe tani ata kishin për të luajtur kartat e drejtë.
Kjo ishte pak para se Isabella motra ime u hap. -Por hej Eric! Çfarë po bën këtu? Gjoni nuk është në shtëpi.
-A mund të vijnë në? Unë i thashë si kam ecur në para se ajo u përgjigj. Ajo e mbylli derën dhe u kthye tek unë me një vështrim në pyetje.
-Çfarë mund të bëj për ju? ajo tha wonderingly.
-Unë kam një armë në xhepin tuaj! Unë i thashë. -Çfarë! tha ajo, duke kërkuar poshtë në dorën time që ishte fshehur në xhepin e tij. I kishte dy gishtat e shtrira sikur keni qenë duke luajtur kauboj apo policia kur keni qenë pak.
-Unë kam një armë në xhepin e tij, dhe nëse ju nuk bëni si them unë, unë do të përdorin atë!
-A ka ndonjë shaka? tha ajo, duke kërkuar skepticizëm në mua. -Pse ..-qetë, dhe të bëjë tani atë që unë them! I ndërprerë.
-Por ajo që është e gjithë kjo dëngla fucking, ju kanë dënuar edhe pa armë, rripa tani!
-E pra, unë kam një armë këtu dhe është ngarkuar. Tani është ju që më dëgjoni mua ose unë do të xhiruar!
Ajo u ndal dhe filluar në mua, ajo u përpoq të mendoj për ndonjë gjë për të thënë, por situata ishte mjaft e pashpjegueshme të saj. Kjo ishte deri në mua për të marrë dorën e sipërme, përndryshe ai shumë shpejt do të marrë nga duart dhe unë nuk do të jetë në gjendje të shpjegojë sjelljen time të çuditshme. Ne kishim njohur njëri-tjetrin për tetë vjet dhe unë kam qenë i qëlluar në e saj nga fillimi. Tani unë të kërkuar për të marrë atë një hap më tej për gruan time nuk ishte mjaft operacion njëjtë si mua dhe unë dyshoj se e njëjta gjë ishte e vërtetë e gruas së vëllait tim. Megjithatë, Isabella duket të jetë një grua që i pëlqente një grimë nuancë, duke gjykuar nga komentet e nga koha në kohë. Divorcuar katër vjet, dhe ne të dy të kishte dy fëmijë të përkatës tonë.

-Shko në kuzhinë! Ngadalë ajo ecte në kuzhinë, por mos mua me sytë e tij. Ajo qëndroi kundër counter kuzhinës me krahët e saj të kryqëzuara. -Më trego me armë! tha ajo. Pastaj unë grisi dorën e tij dhe mori në shënjestër të. Ajo filloi nga lëvizja tim papritur. -Mjaft është mjaft! I tha dhe eci drejt saj. -Jo një fjalë nga ju, nëse unë nuk kërkoj për këtë!
Ju mund të shihni mendimet duke kaluar nëpër kokën e saj, por ajo ishte hutuar për çfarë të bëni. Fytyra e saj ishte i zbehtë dhe buzët e tij fort ihopknipna.
Në saj ajo kishte një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe një palë xhinse dhe atje ajo u ndal në kuzhinë tastefully dekoruar saj dhe filluan të duken pak të frikësuar, pasi ajo ndoshta e kuptoi se unë kurrë nuk do të dëmtojë atë.
-Pra, kjo është ajo për ju për të ndjekur udhëzimet e mia, dremitje nëse ju i kuptoni. Ngadalë, ajo pohoi me kokë, çfarë tjetër mund të bëjë ajo?
-Mirë, buttoning deri bluzë tuaj! Ajo nuk ka lëvizur, tani nëse nuk është para se ajo filloi të imagjinoni kur kjo do të çojë në. -Unë kam një armë, ju jeni i detyruar të më dëgjoni mua, ju nuk keni alternativë! Unë i thashë me një zë të fortë.
Pastaj ajo dukej rreth sikur për të parë se askush tjetër nuk e pa këtë. Ata jetonin në një shtëpi në periferi të një qyteti të vogël, ishte mesditë dhe fëmijët tanë ishin në kopësht dhe përkatëse ynë i punës së tyre.
Ajo ishte e papunë dhe studiuar për një infermiere e dhëmbëve.
-Go! I pëshpëriti. -Ju nuk mund të ... ajo u përpoq. -Shut up dhe më dëgjoni, unë qendruar me dhëmbët e tij.
Tani, fytyra e saj u skuq në vend dhe ngadalë, me gishtat e dridhur, ajo u çua me butonin e parë. -Tjetra, unë tha, duke treguar "armë" tim.
Pastaj ajo snapped up pranë dhe pas kërkoni në mua ajo uli sytë dhe këput mbetur.

-Tërhiqe përveç bluzë! Ajo e bëri këtë me hezitim një të dytë së. Atje ajo u ndal tani, flokët kafe buje me disa fillesa disa varur poshtë në frontin e fytyrën e saj. Ajo kishte një bra zi që ishte pak i nevrikosur dhe me fije.
Është shtyrë deri gjoksin e saj tepër të mëdha, ata kishin bërë një shumë të madhe pas gji dy fëmijë.
-Tani ik bluzë tuaj, ngadalë! Lutës, ajo dukej në mua dhe unë pashë se nuk ishte shumë për të qarë tani.
Ajo le të rrëshqitje bluzë në dysheme dhe përfundoi krahët rreth gjoksin e tij. -Down me armë tuaj! Kam urdhëruar atë.
Ngadalë, kam admiruar trupin e saj, ajo ishte me të vërtetë sexy, por unë nuk u përfundua me një e shtënë e saj të gjatë.
-Tani, të marrë gërshërët pas jush. I kishte vënë re një gërshërë në vend ashpra që të varur në një shirit magnetik prapa shpinë të saj. -Tani shkurtojë Shiritin sytjena!
Ajo u kthye dhe mori gërshërët, u ndal për një kohë dhe pastaj të ulur shpejt i një grupi sytjena, e ndjekur nga afër nga të tjera. Bandat ra poshtë dhe push-efekt pushuar mbi zemrat e saj natyrore të rënda ..
Megjithatë, nuk çliruar zemrat, ato janë të fshehura ende nga BH'n zi. -Prijini në gjysmën too! Ngadalë ajo tërhoqi armë e ftohtë përgjatë stomak dhe u përplas me një nga blades gjatë Bh'n dhe prerë në. Tani ka pasur disa lotë në faqe e saj.

Tani BH'n ra në dysheme dhe zemrat madhështore të rënda ra dhe hedhur në atë që unë mendoi se ishte një përjetësi. Ata ishin të ndritshme, i pasur dhe kishte një Freckles pak. Thithat e saj ishin shkëmb e vështirë. Ajo dukej se ajo i ishte përgjigjur, dhe unë kurrë nuk do të kishte imagjinuar ato më të bukur. Mendimi i saj i parë ishte i fshehur ato, por në vend të goditur nga krahët sikur të thonë: "E pra, këtu ju keni ato, ia ngul sytë pak dhe pastaj shkojnë në ferr".
-Wonderful. Ferr, ju jeni e shijshme! Tani unë dua që ju të puth ato për mua! Pastaj ajo vuri duart mbi ijet e saj dhe të mbërthyer nga hip e tij në mënyrë që gjinjtë e saj kërcyen përsëri.
Dukej sikur ajo mund të ndalet dhe të mendoj se çdo herë që unë urdhëruar atë për të bërë si të them, sepse pas një hezitimi pak pastaj rrëshkiti duart deri mbi gjinjtë e saj dhe ajo i shtyrë ato. Atëherë ajo le duart e saj rrëshqitje mbi ta dhe filloi të tërheq me fingertips tuaj së bashku me zemrat e tyre. Megjithatë, ajo shmanget e nipples tashmë vështirë deri sa unë thashë që të ledhatoj ato. Gishtat ishin spiralet e vogla më tej dhe më tej në derisa ajo arriti në nipples krenar si ajo hequr në fytyrë dhe u tërhoq pak in Ajo ishte e madhe për të parë ju tits butë rrëshqitje rreth në duart e saj.
-Mposht ata! Unë i thashë dhe ajo shpërtheu atë një gjoksin dhe thau dalë e saj, atëherë ajo kaloi dhe kur ajo e ka kaq të varur një varg të pështymë deri sa theu dhe ra në gjirin e saj. Pas dy shuplaka nipples, pashë se ajo kishte një vështrim të ndryshëm tani. Tani ajo është ngacmuar në mënyrë të qartë, ajo nuk mund të jetë i gabuar.

-Tani ju do të keni vendosur më gjunjë para meje! Ajo menjëherë e pa pak i pasigurt përsëri. Ndoshta ajo mendonte se do të ishte shfaqje mjaft të gjirit.
Ti e di se çfarë duhet të bëni! Unë tha, duke treguar poshtë drejt në dysheme. Ajo zbriti në gjunjë larg në lavaman dhe kam menduar për të të treguar atë për të marrë më afër, por unë në vend shkoi në Isabella dhe tani ajo ishte e bllokuar në mes meje dhe lavaman kuzhine. -Tani ju keni për të marrë nga karin tim! Përsëri ajo dukej rreth. -Është vetëm ju dhe mua këtu dhe ju jeni në pushtet tim, mos harroni atë! Unë i thashë si unë presion "armë" për kokën e saj.
Me duart që dridheshin ajo rrokën butonin dhe tërhoqi poshtë tij fluturojnë në pantallona e mia. U përpoq menjëherë që të karin që të dal, por njerëzit e mi pantallona të shkurtra boksier. Motra ime nxorrën pantallonat e saj poshtë kaluara gomar i saj dhe më pas mori të mbajë pantallona të shkurtra e mia dhe u larguan ato me. Ora tërë unë kam qenë i ngacmuar dhe tani ajo ishte e bukur për të vënë karin tim jashtë në mënyrë të etur për të njiheni më mirë me Isabella, gruaja e vëllait të gruas sime.
Si në të gjitha historive të tilla, unë isha natyrisht i gjatë dhe i ashpër, që unë kam nga vështrimi i saj nuk është interpretuar se burri i saj ishte. Ajo ngriti sytë në mua dhe unë vetëm nodded.
Me dorën e djathtë, ajo mori një rrokje në karin tim, dora e saj nuk ka arritur rreth. Nga ana tjetër, ajo filloi kissing mua nga rrënja drejt glans. Pastaj ajo ngritur atë kundër barkun tim në mënyrë që ajo ishte njolla rrëshqitës off karin e tij në këmishë t-time. Ngadalë ajo shkoi për të puthur dhe bëj topat e mia. Ndërkohë, ajo tharë mua dritë si një pendë me dorë. Kjo ishte vetëm amazing!
Tani, ajo u përqendrua në prepucit tim, hapja ishte precum neveritshëm. Ajo poked në atë me maje të gjuhës para se ajo u tërhoq prapa lafshë e penisit dhe shijuar lehtë mbi karin tim.
Pastaj ajo thau mua mbi glans, në vargun, dhe pastaj le karin tim zhduken në gojën e saj. Tani ajo filloi gjiri me zell, sa herë ajo mori mua në më të thellë dhe më thellë mënyrë që më në fund kemi 8 time inç të gjithë rrugën poshtë fytin tuaj. Kur ajo kishte nevojë për të marrë frymë si ajo thau mua në vend. -I Shenjtë mut se çfarë është një kënaqësi, nuk guxon të ndalet për tani unë do të spray një gojë plotë prej jush! Ajo u tërhoq përsëri në mënyrë që vetëm kokën e penisit ishte në gojën e saj. Pastaj shpërtheu në një orgazmë mahnitëse që fjalë për fjalë mori këmbët ndjehen si spageti. Gëzuar kur misri u hodh në kaskadat në gojën e saj dhe disa konkurroi poshtë nga mjekër e tij. Pasi ajo u ndal tugging mbi karin e tij dhe çdo rënie ishte jashtë, kështu që unë u tërhoq nga karin tim nga goja ime. Ajo vërtetë kishte një gojë të plotë, ajo dukej si një lloj brejtësi.

-Stand up! Le të ngadalë të drejtuar poshtë në gjoksin tuaj! Isabel u çua, shtriu gjoksin e saj, nëse është e mundur, shikoi edhe më mirë tani, dhe le sperma ime ngadalë dripping mbi zemrat e bardha. Disa u ndaluan nga nipples vështirë. -Rub zemrat tuaja me sperma tim! Tani unë nuk e nevojshme për të kërcënuar.
Me pasion, ajo filloi të përhapet farën time mbi gjoksin e saj të dridhur ishin zhveshur e lagështi. Vëmendje e veçantë i ishte rrudhosur, sythe e vështirë. Unë vetëm qëndronte dhe të gëzuar të të parit.

-Tani unë dua që ju të shkoni në dhomën e kec! Unë i thashë dhe e mori në shënjestër e saj përsëri për të kujtuar atë të situatës. Unë pashë që ajo nuk ishte e njohur për përzierje në dhomën e fëmijëve në këtë, por ajo hyri aty anyway.
Dhoma e fëmijëve ishte e ndritshme dhe e bukur, por me shumë lodra dhe gjëra të tjera që u përkasin në dhomën e fëmijës. Tani fshehur gjoksin e saj me krahët e saj përsëri. -Merrni off xhinse tuaj! Ajo iu bind mua dhe cbente butonat e fluturojnë e tij dhe pastaj u larguan ato mbi ijet e saj dhe pastaj të përkulem përpara për të marrë prej tyre krejt. Zemrat e saj varur dhe shkoi mrekullisht dhe mori atë për të filluar quivering në karin tim përsëri.
Nëse BH'n ishte e shurdhër dhe i veshur si mbathje ishte më shumë interesante. Ka qenë lak minimal me model leopard. Ju mund të them se ajo përdoret për të rruhem linjë bikini, por ajo ndoshta ishte pak ditë më parë.
-Tani unë dua që ju të tërheqë poshtë pantallona e tij pak para se të merrni jashtë tyre. Fytyra e saj tani ishte e kuqe si me turp dhe eksitim si ajo tërhoqi poshtë pantallona e tij kështu që ata u zhdukën midis labia saj jashtme. Shpejt ajo u tërhoq poshtë brekë e saj, le të bien poshtë në këmbët e tij dhe filloi të tyre në mënyrë që ata zbarkoi në një foto të vajzës së saj të veshur si një princeshë. Ajo nuk duket se kujdesen.
Tani ajo ishte e zhveshur plotësisht para meje dhe unë nuk mund të ndihmojnë por të qëndrojnë dhe admiroj trupin e saj që kam longed për aq gjatë.
-Shtrihuni mbi tryezë ndryshimin! Se ndoshta ajo nuk do të kishte menduar dhe që ishte një tjetër gjë ajo do të pëlqente të bëjë, por ajo ishte aq larg shkuar tani, kështu që ajo nuk hezitoi më gjatë dhe ajo kërceu deri në tryezë se dija se do të mbajë, sepse kam pasur instaluar atë për ta.

-Uluni mbrapa dhe të mbajë në gjunjë. Kur ajo u përkul përsëri gjinjtë e saj ra nga anët ashtu siç duhet dhe unë kam transparencë të plotë në mes të këmbëve të saj. Ajo kishte një trekëndësh standarde në të kockave pubike kodrinor, dhe kishte, siç kam rruar pjesën tjetër për disa ditë, ndoshta një javë. Ajo nuk bother mua sepse unë u hipnotizuar nga pidhi i lagësht para meje, ajo fjalë për fjalë rrodhi nga vagina poshtë mbi gomar e saj si unë mund të shihni në këtë pozicion. Labia ishin rozë, të butë dhe me shkëlqim nga lëngshme. Ajo ishte frymë me frymëmarrje të thella dhe unë nuk do të derdh një të dytë, por vdes djathtë poshtë në mes të këmbëve të mia svägerskas dhe filloi shuplaka gjithçka që unë mund të. Gëlltiti atë larg kam marrë në gojën e saj dhe vazhdoi. Zbriti dhe thau një grimë e gomar e saj, por e bëri të dobët. U kthye në saj pidhi dhe mbërthyer gjuhën e tij deri sa unë pothuajse kam ngërç në rrënjë gjuhën.
Pastaj unë shkova në clit që ishte një vështirë perla pak mëndafshi që unë beabetade mprehtë me gjuhën time. Ndërsa në qoftë rrjedha e lëng pidhi më tha ajo ishte ngacmuar nga kjo, në mënyrë që ajo moaned ashpër dhe dridhje të gjithë, kur ajo erdhi.

Karin im ishte atëherë mjaft e një kohë të vështirë përsëri dhe u ngrita dhe e shtyu më shumë në trupin e saj ka në tryezë në ndryshim. Nuk kishte pothuajse asnjë rezistencë për të gjithë pidhi këmbëgjatë lagësht dhe I shtyrë aq e vështirë sa unë mund të. Ajo smaskade dhe le lëkurën e lagur të cilët u bashkuan përsëri dhe përsëri. Dhomë e tërë e ndjeu, pidhi spermës dhe djersës. Nuk mund ta mbajë jashtë shumë të gjatë, dhe shumë shpejt fillova t'i qasen orgazmë përsëri. Isabella e panë atë dhe u tërhoq mënjanë mua kështu karin e tij për të, ajo shpejt u hodh poshtë dhe mori karin tim ngrirë në gojën e saj përsëri. Pastaj theu atë për mua dhe karin tim Hard Rock ishte se të gjithë shkëlqim dhe ngjitet me lëngje saj spurted përsëri gojën plot sperma ime nxehtë Isabel-së. Kur ajo kishte qetësuar dhe unë kapur frymën tuaj, mora veten nga goja nxehtë. Isabella u ngrit, më shikoi dhe më pas më dha një shuplakë përzemërt.
Spermatozoidet rrodhi nga goja e saj kur ajo bërtita,-Si qij guxoj ju? Ju nuk jeni tamefan rktigt mençur, ju bastard! .... Tani unë kam qenë i pabesë, unë dua Gjonin, dhe këtu dhoma e fëmijëve gjithashtu .... VF faaan!
Dhe gruaja juaj pastaj, çfarë do të thonë se ajo në qoftë se kjo erdhi? -Pastaj ne do të sigurojë që kjo nuk do të arrijë, unë mora aksioneve të atyre që doli të jetë. Unë i thashë dhe shkova në kuzhinë për të parë deri rrobat e mia.
-Si dreqin keni marrë mua për të bërë këtë, guud unë duhet të jetë i sëmurë për të ju lejojnë. Shit, është e paligjshme për të kërcënuar me një armë! ajo bërtitur. -Çfarë një pistoletë, kam thënë me qetësi që mora mbi mua. Unë e dinte se nuk do të marr frymë një fjalë në lidhje me këtë, si mund ajo? Gjetur rrobat e mia që kam sjellë me mua.

Isabella nxorrën në xhinse dhe nxorrën një këmishë më si ajo e gjetur. -Thank you very much, kjo ishte e mrekullueshme! Unë i thashë. -Ju ndyrë derr sadist, unë do të ... të ... ajo fillonin t'u merrej goja, 'Çfarë po shkon? I pyetur.
-Tjetër herë që unë dua që ju të helrakad! I vuri në dukje, ai bëhet i mallkuar nuk ka kohë tjetër, ngjit kështu që unë mund të shoh ty! ajo bërtitur.
-Po, por herën tjetër që unë kam diçka më keq se një armë. Ajo heshti, dhe e dija se ajo ishte mjaft gjasa që unë mund të zbatojë këtë përsëri.
I hapi derën dhe doli në diell vjeshte.

Voto për motra-në-një:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (34 vota, average: 3.18 nga 5)
Loading ... Loading ...
Tregoj një sexnovell Raport!
Matrixjoga të ngjashme:

1 përgjigje për "motra-in-1"

  1. miiia:

    Ahhh ai ka punuar mirë për mua ;)

Koment motra-in-1