Një ëndërr e vërtetë vjen!

Ne ulemi dhe të punojmë dhe email si zakonisht dhe ne kemi rezervuar një dhomë hoteli,
kemi shkruar për njëri-tjetrin dhe planifikoni se çfarë të bëni gjatë mbrëmjes dhe natës ..
Ulem në mendimet e mia personale dhe e di që ju jeni në kontakt me karin e Erik,
Ju kanë tendencë të shikoni në foto Erik ka dërguar ju dhe ëndërr larg pak,
Ndonjëherë ju kanë tendencë për të shtypur nga një foto dhe të marrin atë me ju në banjo dhe fantasize larg.
Por ju nuk keni guxuar të thoni se ju jeni pak i uritur për karin e Erik.

Erik hyn në chat dhe shaka dhe seksi flisni si zakonisht,
Unë jam më shumë e fokusuar në atë që ne duhet të bëjmë një herë ne kemi marrë në hotel.
Eric fillon duke folur për tresh herë për mënyrën se si ajo ishte e bukur secila të dështoj ju.
I pyetur nëse ai Eric kishte ndonjë grua në ditët e sotme,
Erik përgjigj se ai kishte një KK cili ishte forma bjonde dhe e bukur të quajtur Helen.
I pyetur nëse ai ishte i interesuar për të sjellë Helenën dhe rri me ne në hotel.
Erik telefonoi Helen direkt dhe e pyeti,
Kështu që unë kam një përgjigje menjëherë se ajo ishte në rregull.
Unë i thashë nuk e Eric t'ju them diçka, sepse kjo do të jetë një surprizë.

Javën shkoi shumë i ngadaltë dhe i ngadalshëm, sepse ju longed për natën e hotelit.
Ne u takua jashtë hotelit dhe ne përqafoi dhe e puthi pak para se të shkoi në në dhomë.
Pasi në dhomë kështu që ju dha mua një puthje dhe tha qe kishte longed kështu që pas kësaj,
Ju puth përsëri dhe nënvizojnë dorën tuaj mbi pantallona tim dhe të ndjehen se unë jam tashmë vështirë.
Ne të fillojë të dal disa lodra, dhe verë dhe pije alkoolike dhe duke pirë,
Ju derdh një pije alkoolike përzemërt për ne si ne piu nga mjaft shpejt.

Ne ulemi në buzë të krevatit dhe unë të fillojë të prekë,
dhe mendojnë se koha për të treguar se Erik dhe Helen që do të vijnë.
Vaaaaa ulëritës drejt nga dhe merr një të kuqe pak në fytyrë, por një buzëqeshje pak duket.
Unë marr në telefon dhe thirrje për Erik se ata mund të vijnë dhe nuk punsh pritur.
Hapet dera dhe vjen Eric dhe Helen me një shikim smirking pak
Sytë e tu janë shumë mëdyshje se si në tokë është kjo do të.
Ne i patëm dhënë atyre, përkatësisht pije alkoolike dhe një karamele pak kripë, sepse ata do të pinë pak më të shpejtë,
Ne të gjithë filluan që të merrni pak i dehur pak dhe pak e flasin të pista në ajër.

Fillojnë të shohin se sytë tuaj tregon disa horniness kështu që unë mendojnë se është koha për të filluar,
Unë pëshpërit në veshin tuaj që ju duhet të shkoni deri në Erik dhe të përkulet dhe të vini deri karin e tij dhe të fillojnë gjiri. Ju do të jetë i zënë ngushtë mjaft nga ajo që unë kam pëshpëriti në vesh ju.
Por ju shkoni prapa dhe i thuaj që unë Eric kishte thënë këtë.
Ju gjunjëzuar dhe ringjallet karin Eric dhe fillon të bëj karin e tij,
Karin e tij është në rritje shumë shpejt në një pozitë madhështore.
Ju filloni gjiri Erik më të shpejtë dhe sa më shumë që ju mund,
Helen dhe unë u ul dhe vetëm gëzuar trajtimin tuaj e Erik.
Helen u ul pranë teje dhe e pyeti nëse ajo mund të ndihmojë nga pak,
Ju keni filluar të masturboj off Erik dhe më tha të qëndrojë pranë Erik.
Helen filloi thithja karin e Eric ndërsa ju tërhoqi poshtë pantallona e mia dhe për të marrë jashtë karin tim.
Unë tashmë kishte një pozicion pas trajtimit tuaj të karin e Erik,
Ju keni filluar jacking mua, ndërsa ju ndihmuar Helen të thith karin e Eric.
Sytë e tu kontrolluar kontakt me sytë e mi duke filluar të të puth karin tim dhe fillon gjiri mua off.
Është pothuajse si në qoftë se ju jeni duke marrë kar e mia dhe ju butësisht dhe me goditje të gjata.

Unë lutem që ju të udhëtojnë me ju, sepse unë dua të shoh trupin tuaj lakuriq dhe të ndjehen buzët e tua me lagështi,
Helen bërë të njëjtën gjë dhe ne jemi lakuriq grumbull të tërë dhe kemi vënë veten në shtrat,
Ju dhe Helen u shtri pranë njëri-tjetrit dhe të përhapet kockave të saj dhe për të lypur thau,
Mua dhe Erik fillon të bëj dhe naffsa në gjoks tuaj,
I drejtuar një gisht në pidhi tuaj, ndërsa unë bëj zemrat tuaja, gjiri në nipples.
E di që ju jeni shumë të lagësht dhe slides gisht në pa ndonjë problem në pidhi e saj.
Shton në gjuhën time clitoris tuaj dhe ju fingerpullar njëkohësisht.

Helen pyeti nëse ajo mund të prekë zemrat tuaja dhe të luajnë me ta pak,
Ju tha po bëni atë që ju doni, sepse unë po vdes së shpejti.
Helen bëj dhe thith nipples tuaj, ndërsa po bëj pidhi tuaj.
Erik pyeti nëse ne mund të bie në ujdi një kohë të shkurtër, dhe pse jo.
Helen pyeti nëse ajo mund të ndihmojë Erik dhe bëj pidhi tuaj,
Pra, ne e mobiluar mbi ne një grimë kështu që edhe Helen arriti në pidhi tuaj.
Erik gjunjëzuar në dysheme dhe Helen qëndron në të katër këmbët në mënyrë që ajo mund të hyni.
Unë shtrihem në shpinë time kështu që unë mund të hyni pidhi Helens dhe ju mund të hyni në karin tim.
Ju fillojnë gjiri pak ndërsa moaning i trajtimit të Eric dhe Helen.
Gishtat fillojnë të shikojnë drejt pidhi Helens kështu që ju mund të ndihmoni mua për ta bërë atë të mirë për të.

Eric qëndron lart dhe fillon të luajë me mace tuaj me kar e tij,
Karin gjiri Helen Eric në mes të aksesit dhe të kontrolluar karin e tij kundër pidhi tuaj dhe kërkon Erik të shtrydh në të.
Ju dhuroj piskat tuaj të bukur kur ju ndjeheni karin Eric mbushur pidhi tuaj të tërë,
Ai është humping ngadalë, ndërsa Helen shuplaka dhe duke luajtur me klitoris tuaj.
Ju mendoni se nuk është larg për të orgazmë për ju.
Helen pyet mua për të marrë atë nga prapa si unë qëndroj në gjunjë dhe të fillojnë,
Ju jeni të shpejtë për të rrëmbyer karin tim dhe ta udhëzojë atë në saj pidhi.
Ju luani me clit e Helen, ndërsa karin tim rrëshqitje në dhe jashtë.
Eric nuk mund ta mbajë atë më gjatë dhe sprays mbi fytyrën e Helen dhe pidhi tuaj,
Helen shuplaka veten të gjithë, ndërsa ajo luan me clitoris tuaj, orgazmë juaj është shumë afër.
Erik crawls deri sa të keni arritur të thith karin e tij dhe për të marrë në një spermë pak,
Ndërsa ju thith Erik, unë jam shumë i afërt me orgazmë, dhe unë them se së shpejti unë do të.
Për të ndaluar punë goditje dhe merr të mbajë të karin tim dhe jerking deri sa të vijë mbi fytyrën tuaj.
Ne kemi vënë të gjithë ne në shpinë dhe qesh dhe thotë se është koha për një pije që nuk përmbajnë spermë.

Ne pour dhe flasim pak për çdo gjë dhe një shumë të pista huh qartë
Ju qeshni dhe thonë se një depërtimit të dyfishtë secili kishte një udhëtim të madh.
Por të dy unë dhe tha Erik pothuajse të njëjtën kohë që ne e nevojshme për të plotësuar një grimë parë.
Helen ajo qeshi, dhe me një zbardhje dhëmbësh ajo e pyeti nëse ju kishte provuar një dildo dyfishtë.
Ju përgjigj se dildos ou, por unë doja të luaj me të,
Helen kap një lloj dy këmbët zezak dildo me acorns në çdo fund,
Dhe e pyeti nëse donte për të provuar atë.
Ju frowned pak mbi ballin dhe me një spastrim të keni pirë të gjitha groggen dhe tha po.

Ju vënë ju në të gjitha prapanicë prapanicë katër këmbë për të dhe kam pasur nderin që të mbajë dildosen,
Ju filloi të lëvizë ngadalë por me siguri ju mbrapa dhe me radhë për të goditur mollaqe së bashku.
Mua dhe Erik çdo hap në këtë dhe të dy ishin të aftë.
Unë qëndrova para jush kështu që ju mund të, ndërsa ju thith lëvizur në hap me Helen.
Eric bëri të njëjtën gjë në frontin e Helen dhe kjo dukej kaq e mrekullueshme kur dildosen shkoi në dhe jashtë.
I pyetur se cili prej jush do të merrni para depërtuar dyfishtë, asnjëri prej jush tha se ju kishte tashmë plotësisht si në gojën e saj si pidhi e saj.
Ndërsa ju thithur dhe moaned si unë tha se ne mund të fillojë me Lisa të shtrihem Erik
Erik vë poshtë me një karin e vështirë dhe unë pashë që ju të kërkuar për të ngasin kar e madhe e këtij
Ju lëvizi dhe mori mundësi për të marrë karin e Erik në gojën e saj para se ju keni filluar hipur atë,
I mbështetur dhe përhapjen mollaqe tuaj, ndërsa juckade Erik dhe qij pidhi tuaj.
Butësisht unë presion karin tim në anale tuaj dhe filloi të qij ju në gomar,
Helen përkëdhelur zemrat tuaja dhe nxorrën një dritë të vogël në nipples tuaj,
Ajo pyeti nëse do të donit të bëj pidhi e saj, ndërsa ju të merrni sanduiç të dyfishtë,
Ju ishit pak në mëdyshje, por prapë donte të provoni.

Ju keni filluar shuplaka pidhi Helens butë, por ajo nuk ka marrë kohë për ju çdo i lirë,
Pas një kohe Helen tha se ajo dëshironte të marrë depërtuar dyfishtë në mënyrë që ju kaloi vende.
Ju u thau dhe Helen mori dy herë.
Sa va moaning dhe ulëritës si ata ndonjëherë kishin mendimet e dhomën tjetër na dëgjuar.
Mendonin se unë huh shumë afër orgazmë dhe tha se unë mund të thyejnë pak para se ajo shkon për mua,
Ju më tha të shtrihem pranë Eric.
Unë u ngritën prezervativ tim dhe vënë mua pranë Erik dhe ju ul dhe filloi hipur mua.
Vetëm para se ai do të shkojë për mua, e keni të ndaluar të ngasin dhe kemi vënë veten në 69an,
Eric dhe Helen bëri të njëjtën gjë dhe të kemi shikuar njëri-tjetrin.
Unë kam ardhur në gojën tuaj dhe ju thith në çdo gjë dhe udhëtoi dhe pak a shumë hipi gjuhën time;
Ju erdhi në një orgazmë të lavdishme dhe vetëm psherëtiu dhe u kthye dhe e puthi mua.
Helen mori spermës gjitha Eric në gojën e tij dhe i gëlltiti dhe gëlltitur, ai kishte një shumë në çantën e tij.

Ne kemi vënë veten dhe vetëm të jenë të qetë për një kohë dhe pastaj thonë lamtumirë Eric dhe Helen,
Ata kishin një dhomë të veçantë larg dhe ju dhe unë kishte plane më të mëdha për natën së bashku.

Comment Një ëndërr e vërtetë vjen!