Përtej faktit

Ajo vështroi nga dritarja gjatë. Heshtja ishte si një batanije në të gjithë dhomën. Largët më poshtë saj të quajtur Rrugët e pishtarë. Fustan dritë varur mbi trupin e saj. Flokët e saj të errët hung lirshme mbi shpatullat e saj dhe prapa. Të sleeves gjatë gjerë arritur pothuajse deri në buzën e veshjes së saj të bardhë. Pra, vello e hollë që sugjeroi çdo linjë të trupit të saj pa zbuluar asgjë. Sytë e tij gleamed në shkëlqim të zbehtë pishtarë, i dha çeliku blu sytë, një të kuqe, ngjyrim pothuajse i zjarrtë. Dhe ajo ka pritur.

Një trokitje në derë dukej. Kur ajo nuk i përgjigjet trokitur derën shkau lart, duke zbuluar një parti të madhe arritshme. Nëse ajo ishte månvit ai ishte i zi si natë. Flokët e tij vë së bashku në fytyrë, e zezë se zezë. Pak moti dhe gråögd ai kërkoi dhomë me sytë e tij deri sa ai pa gruan në dritare. Në errësirë ​​ajo ishte dritë e vetme. Ai u largua brenda dhe mbylli derën, lëkurë-përfundoi me një shpatë varur në anën, ishte e qartë se ai ishte një ushtar. Ai ka pritur.

Ajo vështroi përreth derisa ajo dëgjoi mbyllte derën. Zemra e saj njëpasnjëshëm dhimbje të ndërgjegjshëm për gjoks. Sa kohë më parë ishte ajo e fundit ata u takuan. Lufta kishte tërbohet, dhe tani ai ishte kthyer për një moment. Ajo glided deri në atë dhe e vendosi një puthje në një nga faqet e tij të parruar. Me lëvizje van zbërthyer atë rrip shpatën dhe e vënë atë në qoshe. Ajo e shtyu rregull dyer. Ajo vështroi trupin e tij veshur dhe longed për t'i dhënë atij shërimin vetëm ajo mund të japin.

Ai ishte hutueshëm në faqen e tij me buzët e saj të butë e kishte prekur atë. Ai psherëtiu me keqardhje dhe malluar. Në çdo betejë, ajo ishte ylli i tij udhëzuese. Çdo betejë ai fitoi, ai fitoi për shkak të saj. Ai vuri re shikimin e saj në vete, buzëqeshi dhe filloi të marrë off armaturën e tij në lëkurë. Ajo shikoi në pritje,, etur qef, në sytë e saj blu shkëlqenin me një flakë, ai e dinte mirë.
Kur lëkurë forca të blinduara të ishte, ai ndjeu duart e saj praktikuar. Që kanë bërë rrugën e tyre në qafë, ajo vendosi një puthje në qafën e tij dhe e çuan në Divan.

Ajo preku përsëri, ngadalë filloi të masazh qafën e tij të ashpër dhe supet scarred. Ngadalë, ajo ndjekur muskujt, ndjenja e nyjet në duart zhdukur. Ndërsa në qoftë se në impuls ajo le krahët e saj diapozitivësh përgjatë qafës së tij si ajo ishte shtrirë në shpinë të tij, i ulur në gjunjë. Ajo tërhoqi në parfum e tij, vendosi përsëri një puthje në qafën e tij, vuri fytyrën e saj kundër tij, i përafërt dhe të ashpër, por me njohje. Trupi i saj dridhej gati me dëshirën e shtypur.

Ai le të ngrohtë rrjedhën e saj të ëmbël parfum në mushkëritë e tij. Faqe saj u përkulur ndaj tij. Ai mund të ndjehen gjoksin e saj nëpër pëlhurë të hollë, gjirin e saj ishte ngritur kundër shpinë të tij. Ajo e dinte shumë mirë se çfarë prekur atë, ajo hoqi off faqen e saj dhe filloi të puth supet dhe qafën. Kur ajo të vënë duart e saj kundër armëve të tij të zhveshur, ai ndjeu se si ajo u drodh. Ai u kthye tek ajo dhe pashë sytë uritur, dhe dëshirë e madhe e mbushur buzëqeshje.

Pa një fjalë ajo u ngrit nga shtrat dhe u paraqitën para tij. Ajo ngadalë filloi të kërcimit, një valle sensuale dhe joshëse. Ajo e shikonte si frymëmarrja e tij u bënë më të rënda si ai shikonte valle e saj. Fustan billowed mbi trupin e saj, fluttered dhe ra rreth. Ajo le të të gjitha dëshirën e saj për trupin e tij të dukshme në valle të qetë të thjeshtë. Dritat e zbehta e qytetit, veshja e saj të duken si zjarr, ai ndjehet si zjarr.

Ai u përpoq të Sansa për ajër, trupi i saj u zhvendos në ekuilibër të përsosur. Pra, ajo ishte e drejtë në frontin e tij, duart e saj duke tërhequr në laces në dollakë tij. Ai u përkul përpara dhe kapur buzët e saj në një puthje. Duart e saj përfundoi punën e tij, vendosi të zhveshur trupin e tij. Ai e puthi atë përsëri, pa i lënë buzët e saj, ai gjeti laces që të mbajtura deri fustanin e saj. Me një valojë vjedhur duk i hollë, pëlhurë të bardhë, në dysheme.

Tani të dyja tërësisht lakuriq. Lakuriq dhe plot epsh. Ai mbajti afër saj, ajo e puthi si ajo mund. Sa prekte kashta e tij si ajo stroked penisin e tij. Duart e tij u zhvendos mbi gjoksin e saj. Tantalizing, pak teasingly caressed he ato. Puthi atë mes tyre, ndërsa, në. Gjithmonë të lehtë dhe të butë. Frymëmarrje e tyre ishte në sync të përsosur, peshojnë dhe të thellë. Ajo ndjeu duart e tij ishin poshtë. Shpirti puth ata arritën brendshme e saj.

Butësisht ai stroked kofshët e saj, barkun dhe gjinia e saj. Në çdo kontakt që ai e puthi atë. Duart e saj ishin grip firmë mbi seksin e tij, përkëdhelur, ndonjëherë të butë, vendosi ndonjëherë. Ngadalë, si ai udhëhoqi atë poshtë në shtrat, ende puthur, përkëdhelte ende të gjenden. Ai e vuri atë mbi shpinë të saj, të vënë duart e tij nëpër flokët e saj. Buzët e tij janë duke lëvizur vazhdimisht mbi trupin e saj. Dora e saj përkëdhelte ende seks e tij, ajo çon në një pozicion në këmbë. Nga ana tjetër ajo ka përreth qafës së tij. Ata gjithmonë kanë kontaktin me sy.

Ajo ndjen një ulërimë, të mbushur e saj e brendshme për të. Dora e saj nuk ka lënë gjininë e tij. Një nga duart që të tërheqë përmes flokëve të saj lëvizin mbi trupin e saj lakuriq. Kur dora e tij arriti seksi i saj fillon të puth dorën e saj, në mënyrë të qëndrueshme, në mënyrë të vendosur, epsh. Dora e tij përkëdheljet majën e saj dhe të kthehet pastaj në një brendshme të saj. Ajo moans dhe ndalesa sytë e tyre. Me dorën e saj mbi penisin e tij, ajo e kontrollon penisit tensionuar kundër brenda saj pritjes. Dora e tij e lë brenda saj, buzët e tij kontakt të ngushtë me të. Një frymë thellë së bashku, dhe ai është brenda saj.

Duart e saj të mbajë pres e flokët e tij, ajo hedh një tingull epshit të plotë. Ai lëviz ngadalë, ngadalë gjuaj mbrapa dhe me radhë brenda saj. Ndërsa ai përkëdheljet e saj me një vetëdije të thellë, ai përkëdheljet kofshët e saj, zemrat, bark dhe madje edhe në gjunjë. Duart punojnë së bashku.

Ai lëviz shpejtë në të, ajo mbyll sytë ende, ndërsa ajo fillon të lëvizë në lëvizjet njëjta. Zbulimi është njëjtin ritëm të qëndrueshëm si frymarrjen e tyre. Ajo vazhdoi, të mbyllë sytë tuaj, le duart e saj eksploruar trupin e tij aq mirë të njohur. Ai kisses atë përsëri dhe përsëri.

Ajo mban fort në flokët e tij, tërë trupi i saj lëviz me të. Ai lejon gishtat e tij drejtuar në kërkim të arka të reja që ai shpenzojnë dëshirën nga. Trupat e tyre janë rubbed kundër njëri-tjetrit.

Ajo lëshuar flokët e tij dhe hedh krahët në qafë, duke tërhequr atë afër. Tani është i shpejtë, trupi i saj fillon për të shtrënguar më vete.

Ai e di se si trupi i saj të qëndrojë në gishtërinjtë tuaj, gjatë gjithë rrugës nga koka tek këmbët, në saj të brendshme që përfshin në lidhje me gjininë e tij. Trupi i tij për të ngushtoj, nyje lidhëse e çdo nervore ai gjen.

Ajo ndjen fluturat riprodhoni, duke pritur, duke pritur.

Ai e di se si një tension të dhunshme lind në radhë tij.

Në atë dridhje në llak e tij, një orgazmë e madhe si një baba nëpërmjet organeve të tyre. Një tërmet dridhur nëpërmjet tyre. Për një moment, dy momente janë dy krijesa të vetme. Një krijesë e vetme me të njëjtën ndjenjë, i njëjti vizion, përvojë njëjtë. Orgazmë jetë në zbaticë ngadalë jashtë, batica po teper e të gjitha kanaleve. Një krijesë e vetme bëhet dy.

Ajo ende ka krahët rreth qafës së tij. Së shpejti, shumë shpejt, ajo duhet të marrë në veshje. Duke u përballur me botën. Së shpejti, por jo, jo tani. Një herë tjetër kanë së bashku para se detyra e quan atë prej saj.

Ai nuk ka lënë brendshme e saj, ai mban afër saj. Së shpejti luftërat dhe betejat përsëri, por tani ai ka atë atij. Së shpejti, detyrat e saj thirrjen e saj nga kjo tani.

Së shpejti.

Ajo vështroi nga drejt agimit, pa dyert hapur për të nxjerrë një konkluzion të vetëm. Trupi i saj kujtua praninë e tij. Ajo vuri duart mbi barkun e tij dhe të kërkuar. Qyteti ende porotë për pushim, qyteti i saj, mbretëria e saj. Fustan kuqe e errët ishte aq i trashë sa perde në tre shtresa. Kur ata do të takohen përsëri, ajo e dinte, ajo e dinte vetëm se ishte shpejt. Deri atëherë, ajo lejon trupi i saj kujtoj atë, mos harroni çdo natë në kompaninë e tij.

Koment Përtej realitetit