Në dush në punë. (A fantazi)

Ajo do të jetë mjaft e një turmë në klub nate në mbrëmje. Shoku im pas shiritin e tha se ishte një kërkesë e madhe për bileta, do të ishte një sukses, me një mysafir DJ kishte ënjtje mendim.
Ne vendosëm për të thirrur në dy ekstra në bar dhe 2 me grupe. Zgjebe dhe unë kam qenë përgjegjës për pije dhe të shtëna dhe djemtë e tjerë ishin përgjegjës për birrë. Rojet erdhi në në 20.30 dhe tha se ishte presioni të tillë jashtë që ata u detyruan të lënë njerëzit të fillojnë ndryshe nuk kishte potencial për telashe.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 vota, average: 3.15 out of 5)
Loading ... Loading ...

Takimi me Lisen. Pjesa 5.

Pjesa 5.

Av.

Sir Gothenburger

Unë të arrijë për peshqir dhe fshirë pidhi pak dem herë më shumë para se unë të puth ato buzët e fryrë, dhe le gishtin tregues gozhdë zeroja lehtë mbi "sy kafe".
Kam dëgjuar diçka Lisen murmuritje që tingëllon diçka si:
- Jo Gote, jo më shumë tani, unë nuk mendoj se unë mund të bëj më shumë. Dhe të lënë atë prapanicë.
- Për të përballuar në mënyrë të sigurtë. Ti je ende i ri.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 vota, average: 3.42 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mësuesi dhe nxënësi

Martin buzëqeshi në Linnea.
- "Kjo është me të vërtetë e mirë, ju jeni të mirë në shkrim.
Nëse ju vazhdoni si kjo, ju patjetër të ketë një VG "
Linnea buzëqeshi shyly në të.
- "Faleminderit ..."
Ajo tani ishte vonë në vitin e dytë në shkollë të mesme, Martin filloi mësuesin e tyre suedeze kur ajo ishte runner-up, sepse mësuesi i tyre i vjetër kishin pension.
Martin ishte 31 vjeç, shumë i gjatë dhe i dukej për të qëndruar në formë, sytë e tij ishin kafe të errët dhe të thellë, ai kishte cheekbones të mrekullueshme dhe flokët wildly shprishur.
Ajo kishte humbur mjekër e ardhshëm për herë të parë e pa atë, dhe shumë herë ajo ka qenë në afërsi të çelin se si tërheqëse ajo mendonte se ai ishte.
Linnea zgjoheni nga mendimet e tij e që Martin ishte duke folur për të.
- "A ka diçka tjetër?"
Ai buzëqeshi në atë.
- "Jo .. Ose ... unë .. ohmm ... Unë mendoj se ju jeni shumë tërheqës dhe .."
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (45 vota, average: 3.49 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mik im qij

Perëndia im kështu që unë jam me brirë. Të bulonave e karin e tij. Spermë duhet të jenë jashtë.
Unë dua një grua. Por kush mund ta gjej? Tani në këtë orë.

Është vetëm gjashtë në mëngjes. Unë kam vetëm woken up. Në mes të një ëndrre të bukur. Por ai la jashtë në kohë të gabuar. Në ëndërr unë do të vetëm për të hyrë në një patharë pidhi kar, e madhe si unë masazhin me gishtat e mia. Pidhi fryrë jashtë në mua nga një mrekullisht të guximshme dhe me brirë
grua që rrinte para meje me gomar tuaj në ajër. Në ëndërr unë ndjeva mrekullisht me brirë isha.

Por unë e kishte zgjuar pastaj, por për të xhiruar nga sperma tim. E dija tani ajo ishte vetëm një gjë. Getting të mbajë një mace të gatshëm dhe të bukur. Unë e dinte zgjedhjen time, e mori telefonin dhe kërkoi deri SVEA.

Pas vetëm disa sinjale, unë kam atë në tel.

- O Zot, Perëndia im, SVEA, unë störtkåt. Ejani tek unë menjëherë.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 vota, average: 2,76 nga 5)
Loading ... Loading ...

Shi

Shi dukej se kurrë nuk duan të përfundojnë I nxorrën veten për të shkuar jashtë, por unë kam për të, unë do bosh frigoriferin tim dhe unë isha i uritur.

Kur unë shkova në dyqan, ajo ishte e lehtë në dyqan. Nuk ka turmat, në fakt nuk është një konsumatorëve të vetme.

Ajo ishte vetëm kur kam arritur arka kam vënë re një grua të ngarkuar deri në mallra nga karrocë e tyre tregtare. Papritmas ajo humbet një pako në dysheme. Unë përkulet, të marrë paketën dhe ia jep asaj. Unë e di një parfum magjepsëse të mirë, i qeshur në e saj dhe për të marrë një buzëqeshje të bukur në përgjigje dhe në sajë.

Në atë moment unë e dinte se ajo ishte gruaja që kam kërkuar. Unë kam qenë krejtësisht i shtangur nga bukuria e saj femërore, zemrat e argëtues, sytë, flokët me gaz të bukur të gjithë dhe këmbë shumë të bukura.

Ne ishim të shoqëruar nga dyqani. I lëshoi ​​në e saj dhe ndjeu sërish temperatura u rrit brenda meje.

Shiu e kishte rritur. Unë isha i lumtur kur ajo më ofroi një vend në makinën e saj. Ne kemi filluar duke biseduar, na futur. Ajo tha se ajo u quajt Saga dhe ajo ishte divorcuar kohët e fundit. Para se unë mund të flas për fjalën time, ajo sugjeroi që unë duhet të shkoj në shtëpi të saj dhe të gatuaj dhe të ketë një pije.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, mesatarja: 3.00 nga 5)
Loading ... Loading ...

Erik 2 - Qengji

Tani unë kam qenë një person krejt të re, kështu që ndjeu, gjithsesi, tani që kam bërë sexdebut tim.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 vota, average: 3.42 out of 5)
Loading ... Loading ...

Erik 1 - Debut

Sonte, kur unë u zgjova dhe ishte në rrugën e tij në banjë, dëgjova zërin e papritur e nënës dhe babait dhomë gjumi. Kam dëgjuar nëna moaned. Unë crept deri tek dera gjumi. Ajo u ndal pak ajar kështu që unë mund të shikoni në. Unë menjëherë e pa se nuk ishte diçka e jashtëzakonshme në vazhdim e sipër. Babi vë në krye të mom dhe prapa tij u ngrit dhe ulur poshtë për nënën. E kuptova se ata fucked. Unë kurrë nuk kishte parë ata të bëjnë përpara.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 vota, average: 2.85 out of 5)
Loading ... Loading ...

Qij Fest

Emri im është Anita. Sot u zgjova në një ëndërr të çuditshme. Unë pashë një të madh, e karin bamsig me lafshë e penisit nxorrën drejtë para dhe afër fytyrës sime. Në kukens hapjen Unë pashë një rënie e madhe e spermës. Unë u përpoq ta distancojë veten prej saj dhe të marrë atë në gojën time. Por më pas ajo u zhduk dhe u zgjova.

U ngrita, freskohet, rubbed trupin tim me vaj flashkave dhe dripped një parfum të vogël në mes të gjinjve të mi. Ndjeva pak me brirë, ndoshta në kujtesën e karin e tij unë ndonjëherë e panë në ëndrrën time, dhe kjo nuk ishte, por që unë longed për një njeri. Ndoshta unë mund të gjeni atë sot. Karen Miku im dhe unë do të ecin nëpër qytet dhe duke shkuar në një restorant. Ndoshta unë mund të flirt me mua në një njeri të mirë-looking. Deri tani kemi pasur për të qenë raffigt dhe joshëse veshur. I vënë në një sytjena halvkupig dhe një bluza thella DECOLLETE dhe pantallona të gjera çarë dhe takë të lartë. Ndjeva pothuajse mëkatar në veshje, e cila u vlerësua nga Karin kur u takuam.

Pas rreth një orë shëtitje pakta Karin dhe unë të hyjë në lagunën, një nga pikat e nxehta të qytetit. Ne urdhëroi një shishe verë të bardhë, thekur njëri-tjetrin dhe shikoi rreth e rrotull dhomës. Një tavolina më tutje u ulën një çift të zotërinjve në moshën tonë, një çift i Hotties reale ne kemi menduar. Kapur vëmendjen time në veçanti për njërin prej tyre. Ai ishte i errët-flokë, kishte një hundë të drejtë gjobë, veshët proporcion dhe një buzëqeshje të lumtur mbi buzët e tij. Ai u excitedly folur me shoqen e saj.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, average: 3.38 out of 5)
Loading ... Loading ...

Klubi

Ky është një tregim për aventurat e një çiftit real në një swingerklubb.

Roger na thotë

Unë jam martuar me Kickan. Më shumë martesa zgjat, më shumë kam ardhur për të vlerësojmë atë.

Në fillim të martesës sonë kështu që ajo e quajti më shpesh për të halvkåt. Sexy dhe me të vërtetë me brirë do të jetë kur ju qij, tha ajo. Të dyja duhet të jenë me brirë. Pastaj qij më të bukur.

I guess I duhet të pajtohem me të. Qij I kujtoj mirë janë kur ne të dy u mundën me brirë.

Kickan ka shkaktuar mua për hov jashtë të paktën një herë në ditë. Ajo është e mirë për seks tonë, thotë ajo. Dhe mirë për shëndetin tuaj. Jerking you very much, thotë ajo, ju të rritur prodhimin tuaj spermës.

Deri tani unë gjithmonë jerking off vetëm pasi u zgjova. Unë nuk dua të zgjohem Kickan i cili shpesh kishte shërbime mbrëmje dhe kanë nevojë për të fjetur.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 vota, average: 3.22 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një natë e mrekullueshme

Në këtë histori, e cila është kryesisht e vërtetë tregon dy të dashuruar, Ana dhe Adami, individualisht si ata se si ata përjetuar një natë.

Adami
Unë kisha marrë vetëm punën time të parë si një mësues. I mësuar anglisht dhe suedisht në tre klasat e shkollave të mesme.

Shkolla ishte relativisht e re. Ajo ishte e këndshme dhe të rregullt. I gëzuar kohën time, por ajo ishte e vështirë për mua sepse unë kam qenë jashtë në punën time të parë mësimor.
Kur erdhi e shtuna unë isha në përgjithësi lodhur goxha.

Por kjo e shtunë ishte ndryshe. Një çift i orëve të mia ishin anuluar dhe unë e kishte kapur me arna e mostrave dhe schoolwork tjetër. Unë kam qenë kështu për herë të parë në moshat, nice refreshed kur kam marrë deri dhe si zhvillohet gjithmonë vet programin tim pak ushtrim

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 2.71 nga 5)
Loading ... Loading ...