Fredagsmys

Ajo ishte e premte dhe se ishte koha për një parti në një nga miqtë e mi. Ora ishte 16:30 dhe unë kam theksuar në shtëpi nga puna. Sa më shpejt që unë mund të kam lënë mbi të martohem me çanta birrë tim. I quajtur dhe u largua në. Stefan bërtiti nga kupa kështu që kam vënë jashtë birrë në frigorifer time dhe u ul në shtrat me një të ftohtë në dorën time të dëgjuar frymën e muzikës skvalade nga folësit. Stefan masade nga Kupa dhe mori një birrë nga frigorifer. Diskutimi filloi me temat e zakonshme të punës, babes dhe programeve të ndryshme në radio dhe televizion. Pas një ore, doorbell ranë. Në hap FIA, një nënë e vetme që jeton në vendin fqinj për Stefanin dhe si gjithmonë ajo ngjitet në, thonë hello dhe hap në dhomë gjumi Stefanit ku ajo fillon up DVD dhe hedhin në pornografi kësaj jave dërguar me revistën pornografi si Stefan regjistroheni.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 vota, mesatarja: 2,61 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Gjatë shelg

-Ejani pas meje, ai i pëshpëriti në veshin tim. I bëri si unë u tha dhe ne meandered rrugën tonë përmes turmës. Ai mori dorën dhe tërhoqi mua në rrugë, ai ishte ende ngrohtë orën filluan t'i afrohen një të tillë. Ajo ishte vonë verës dhe netë të errëta filloi të marrë tani. Ne nxitoi menjëherë drejt një park, larg nga klubi nate ne erdhi nga. Ai tërhoqi mua nën një pemë shelg i madh dhe filloi kissing mua nxehtë.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 vota, mesatarja: 2,91 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Gjashtë për tre, vazhdojnë

Ju lutem lexoni fillimin e këtij sexäventyr në histori: Gjashtë të tre. Kjo ishte një gabim i vogël, çdo gjë do të kishte qenë botuar së bashku.

Unë nuk mund të ndihmojnë por ofshamë, kur ndjej dy gjuhët ngadalë Swirl nipples tim. Dy palë e duarve të përkëdhelur ngadalë deri këmbët e mia dhe në mes kofshët e mia. Unë ligët mbrapa dhe tërheq dhunshëm për frymë. Duart me të vërtetë e bëjnë këtë? Unë kam fantasized për këtë moment për aq kohë të gjatë, më në fund unë do të marrë që të ketë marrëdhënie seksuale me dy djemtë në të njëjtën kohë.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 vota, mesatarja: 3,16 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Trip klasë

Kjo ka ndodhur mrekullueshme në udhëtim klasë në fund të klasës së nëntë. ne kishim ruajtur deri para për disa vite dhe pastaj vendosi të shkojë në Greqi për të "studiuar". gjithë udhëtimin nga aeroporti skavsta kemi shkuar nga, në hotel shkoi normalisht dhe mori rreth 5 orë. Kur kemi ardhur se ishte dhoma ndarja e vendosur (Unë isha duke jetuar me dy djemtë e tjerë, Randy dhe Jonathani) dhe të gjithë shkuan në dhomat e tyre për të hapur, në një orë, ne do të plazhit që do të jetë në afërsi të hotel ... kjo ishte një çudi e bukur Plazhi konsideruar buxhetin tonë dhe kështu, me ujë të kripur, të pastër bukur palma dhe të bardhë të pastër, rërë të ngrohtë :) kur kemi marrë në shtëpi nga plazhi kështu që ne kishim darkë o, atëherë ne do të ulemi në hotel atë natë pasi ajo ishte nata e parë dhe të gjithë ishte i lodhur.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (32 vota, mesatarja: 2,25 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Vizita tek mjeku

Kjo ishte disa vjet më parë, unë isha atëherë 28 vjeç. Unë kam qenë me një djalë të vjetër dhe unë kam qenë i shqetësuar në lidhje me nëse unë kam sjellë me mua një IST. Unë kam një takim në klinikë në qytet dhe shkoi atje, ka qenë shumë në dhomën e pritjes dhe të gjithë u ulën të mjaftueshme dhe menduar për atë që një tjetër ka qenë atje.
Pas një kohë unë u bë invisad në dhomën e mjekut. Ai ishte pak më shumë se 50 dhe dukej mirë. Ai pyeti disa pyetje në lidhje me atë që kishim bërë. Kur ai dëgjoi se kishte pasur seks anal kështu që ai tha se ne kemi nevojë për të marrë mostra nga gjithçka, vetëm të jenë në anën e sigurt. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3,08 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Sexupplevelse tjetër me gruan time

Në mëngjes pas takimit tonë me Eva dhe Maggie gruan time, unë e pyeta nëse ajo ishte më mirë me katër burra për Eva dhe asaj. Ata prej jush që kanë ndjekur që nga fillimi i tregimet e mia mund të mbani mend se vajzat donin me shume emocione dhe jo vetëm qij papërpunuara. Unë nuk e di, tha ajo, ajo ishte e mjaftueshme për të marrë katër, ajo merr një pak kohë para se ju mund të përsëri. Mirë unë psherëtiu, duke folur për të Evës, ju vendosni. Një ditë më vonë gruaja ime tha për mua, tani ne kemi biseduar rreth variacione të ndryshme, ne jemi mjaft të ngjashëm, edhe pse seksualisht Eva është më i ri se unë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, mesatarja: 3,13 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Rinisjen me gruan time

Po siç thashë në seks në grup me gruan time dhe një shumë të njerëzve, kështu që u orgies tanë të bëhen më keq dhe më keq. Por pas mbrëmjes kam folur për herë të fundit, i kërkuar Maggie, gruaja ime se ne do të përpiqemi dhe ndjenjat më shumë dhe jo vetëm qij papërpunuara. Po, kam thënë, i lumtur për mua, si nuk ju duan atë, më thoni. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 vota, mesatarja: 2,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Marika dashurin e

Unë kam thënë më parë ju në lidhje me mënyrën se si Pia tim partner dhe kam filluar duke bërë seks me Marika mikut tonë (Novell "Marika ynë mik"). Ne takuar shpesh dhe kishte threesomes absolutisht i mrekullueshëm së bashku. Pas një kohe Marika u takua me një njeri që ajo me sa duket u bë dashuria shqetësuar in Kjo do të thotë se ajo u zhduk jashtë nga jetët tona seksuale. Pia dhe unë kam për të marrë nga të tyre, të cilat nuk kanë bërë aq sa sexförhållande dy njëjta ynë marrë shumë më mirë pasi Marika u bë pjesë e jetës sonë seksuale.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, mesatarja: 3,20 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Eva dhe Maggie me gjashtë djemtë

Në mëngjes, pas orgji tonë të fundit kam vënë dhe menduar për një natë më parë, kur m'u kujtua se si ne fucked, kam marrë një pozicion kështu që unë u rrit deri në Maggie për attNu qij saj. Ajo u zgjua, tha se nuk jam utknullad plotësisht, ai u bë shumë herë, nëse Lena kishte ndihmuar na ne ndoshta do të duhet të heqin dorë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, mesatarja: 2,56 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Maggie dëshiron të provoni patnerbyte

Ajo ishte gati tre javë përsëri para se ajo mund qij mua, ka qenë edhe një herë dicks shumë. Ne biseduam mbrapa me radhë dhe për mënyrën se si ne do të bëjmë herën tjetër, til në fund, ne kemi vendosur që të përpiqemi për një ndryshim të rregullt partner. Ne kemi vënë disa reklama në revista pornografike të ndryshme, së shpejti rrodhi në përgjigjet. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, mesatarja: 2,94 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...