Afterparty me videomys në korridorin studentëve

Nga katin e dytë të shtëpisë kundërta, që dukej tamam si Johanna jetuar në, gjëmues muzikë nga një kuzhinë të përbashkët Campus 'dhe dhomen e ndjenjes. Ajo ishte vetëm pasi të tre në mëngjes dhe në të ftohtë e ajrit në nëntor bit faqet e saj. Ajo ndoshta mori një hap ose dy mbrëmje festive të dyfishtë pasi ndërmarrë pikërisht në korridorin ende vazhdon nëpër oborr, por ajo nuk ishte e rrezikshme dehur, ende mund të kujdeset për veten. Këtu në tezën e qëndrimit Para në Lund, ai ishte pothuajse gjithmonë një palë në një korridor apo në ndonjë nga dhomat e studentëve. Johanna kishte jetuar këtu një kohë tani dhe të gëzuar me të vërtetë mirë. Fqinjët e bukur dhe korridori të ngushtë të dy në qytet dhe jetën studentore. Gjitha një nevojë ishte një biçikletë, ajo tani cikël në vend. Ajo pe pak si ajo përkul të bashkëngjitni rrip bllokohet në rrotën e përparme, kështu që kur ajo u ngrit ajo wobbled pak, por u kthye shpejt ekuilibrin gjetur. Ajo shikoi gjatë në parti dhe wondered nëse ajo mund të shkojë gjatë dhe shikoni se çfarë u la. Në fakt, ajo duhet të shkoni në shtrat për shkak se të nesërmen ishte e përkushtuar për provimin e studiuar. Ajo tashmë ishte bërë shumë pak për të pirë, ajo ishte lehtësia kur ajo ishte para-partisë këtu në tezën e Para dhe parti të mëdha jashtë në Delphi, një tjetër zonë student i qytetit. Ndërsa Johanna shikoi nga partia në katin e dytë që ka hapur derën për të shkallët ajo jetonte, dhe një leckë tousled mbërthyer kokën e tij dhe shqiptoi një bilbil mprehtë ujku. Johanna kërceu dhe pe rreth. Kalufsen qeshi dhe Johanna filloi të qesh me reagimin e tij. Ajo ishte Anders, një djalë në korridor e saj si ajo arriti të marrë në shtrat me fundjavën e kaluar, i cili bëri shenjë të saj me një buzëqeshje. Si ajo u larguan nga biçikletë në vend se kundër tij ndërsa ai qëndronte në hyrje të shkallëve erdhën kujtimet e takimit të tyre të fundit me të në mjegull të plotë, ajo mbeti në edhe atëherë. Sigurt se do të kishte qenë mirë që të rrokulliset rreth me të në shtratin e saj dhe të sigurt ajo kishte me të vërtetë donte atë, por ajo me të vërtetë ka nevojë për të ulur poshtë në piknik. Po, si ajo ndjeu, gjithsesi ditë pas çdo kohë.

"Hej vajzë, do të bëni është ajo?" Buzëqeshi në e saj Anders kur ajo erdhi në derë.

"Asgjë e veçantë, ishte në një parti jashtë në Delphi. Pretty fun të vërtetë. ", U përgjigj ajo, dhe përkuli kundër kangjella deri te porta.

"Po, unë kam qenë atje, por vrapoi jashtë pije ..." ai buzëqeshi buzëqeshje e tij simpatik dhe Johanna zhduk në kujtesën e si ai varros fytyrën e tij në mes të kofshëve të saj një javë më parë "... ju duhet të shkoni mbi të partisë apo çfarë?"

"Unë nuk e di ..." ajo u përgjigj: "... a jeni aty apo çfarë?"

"Nah ... Mendova se ne mund të shkojnë deri dhe të ndajnë një shishe verë ti dhe unë ..." tha ai me të folmen e bukur e tij DALA.

Johanna Çfarë kjo do të thotë, por ajo ishte e vendosur në mënyrë të vendosur që ajo mund të vërtetë të jetë vetëm përmbajtje të ndajnë një shishe verë me Anders. Ajo ishte në fakt në mënyrë që ajo ishte ajo që le djemtë të vijnë kundër saj dhe nuk guys i cili arriti të ulët të saj. E pra, gjithsesi, kështu që ajo imagjinuar se ajo ishte aq në dritën e përcaktuar se si ajo ishte, në atë pikë që ata kishin alkool gjithmonë e bëri atë aq me brirë në ferr se festimet shumica e përfundoi me saj përfundoi në krevat, në rastin më të mirë nuk ishte dikush afër me dikë, kur ka pasur një parti. Ajo kurrë nuk kishte ndonjë problem me djemtë e vërtetë, edhe pse ajo nuk mund të ketë qenë një prej atyre von Sydow-Ebba dashurën apo Blondinbella dikush direkt. Jo, ajo ishte e bukur. Përkufizimi i një vajzë cute pak curvy me flokë ngjyrë kafe dhe sy kafe. Ajo nuk ishte shumë e shkurtër, por jo shumë të gjatë. Jo mbipeshë, por jo shumë të ngushta. Buzëqeshja e saj ishte ndoshta gjëja e parë që do të vëreni djemtë dhe ajo ishte shumë e lumtur sociale dhe vetë. Bust i saj nuk ishte bujar, në vend normale gjithashtu. Big tits pafytyrë grusht treguar pak nga jashte me thithat e tyre të ndritshme trëndafili. Bel e saj ishte e ngushtë, por prapanicë ishte e rrumbullakët dhe të mirë. Jo trashë, oh no. Pasur ishte edhe fjala dhe ajo me të vërtetë plotësuar pantallona ajo ishte veshur dhe ajo përdoret për të njohura me djemtë.

"Po, pse jo ..." ajo buzëqeshi në atë dhe ai e mbajti deri në derën e saj dhe le të saj në të ngrohjes. Ai vuri krahun e tij rreth saj dhe i dha një përqafim të lehta si ajo u përgjigj.
"Come on ..." tha ai dhe mori dorën e saj "... ne jemi vetëm duke shkuar deri në klasën e tretë dhe të rifitoj një flarra e Jonas ..."

Johanna ndjekur atë deri në shkallët në katin e mësipërme korridorit të tyre, ku Jonas, një nga shokët e klasës e saj dhe Anders Buddies mirë, jetonte. Anders kishte çelësin për Jonas konvikt dhe Jonas janë pothuajse gjithmonë një shishe ose dy për të këmbimit për partinë pas. Pasi deri në katin e tretë u ul Anders çelësi i bllokohet dhe u largua në korridor. Nuk kishte asnjë parti, dhe ndoshta nuk kishte qenë atje as këtë mbrëmje. Ajo ishte e qetë si varr, dhe ndoshta ishte më këtu tashmë në gjumë në qoftë se ata nuk janë duke kërkuar në Delphi gjithashtu, apo kishte shkuar larg për fundjavë. Blu shimmering e hapësirës së përbashkët ishte kuzhinë dhe dhomë të gjallë në korridoret. Dikush u ul mirë dhe shikuar filmin, kam menduar Johanna si ata u larguan në drejtim të dhomës Jonas dhe kur kaloi derën në dhomë TV kështu që qëndruan Anders shpejt dhe mori Johanna për të.

"Shiko ..." ai pëshpëriti afër faqe të saj "... çfarë dreqin shikuar ato në?"

Johanna përkuli përpara dhe u përpoq për të parë se çfarë është duke punuar në TV, i cili qëndronte me shpinë të tij kundër dritaret e mëdha që lagësht drejt oborrit prindërve. Ekran shkoi diçka ajo normalisht, esëll, rastet do të dënojë dy gratë degradues dhe i dënueshëm. Një grua bjonde, po, ndoshta një vajzë e re, gjunjëzuar në frontin e një njeriu dhe ka punuar karin e tij të vështirë me dorën e tij të djathtë. Kushdo që ishte, i cili u ul dhe shikuar filmin në atje, ai ishte dikush që dukej në pornografi. Johanna menjëherë ndjeu pulsin rritur. Së pari, ndoshta për shkak se ajo kishte qenë tronditur. Pas kësaj ajo u bë një mërzitur pak. Por në fund, sepse ajo ishte aq absurde ndalohet çdo ul dhe shikuar pornografi në divan dhomë të përbashkët në sallën e studentëve. Johanna qëndroi në frontin e Anders dhe vështrimi i saj ishte fiksuar në ekranin televiziv për vajza flokëverdhë shuplaka topa tuaj tani, ndërsa njeriu stroking karin e tij të vështirë. Johanna nuk mund të ndihmojnë duke menduar se vajza ishte lloj cute, pothuajse si shoqen e saj më të mirë në qytetin e saj në shtëpi, dhe kjo ishte diçka e ndaluar emocionuese të jetë këtu me Anders dhe vjedhës deri në atë si të shikuar filmin në atje. Anders vënë duart mbi Johanna dhe ajo mund të ndjehen rrahjen e tij të zemrës. Çifti në TV kaloi pozicionet dhe vajza flokëverdhë bukur që kujtoi aq shumë në lidhje me mikun e saj më të mirë shtrirë në shpinë të tij në një tavolinë prej xhami. Njeriu tanned pozicionuar veten mes kofshët e saj tërhoqi deri dhe le të saj, për Johanna, rrëshqitje karin tepërt në mes të buzëve rruhet pidhi i vajzës. Johanna dinte se si ajo në fakt mori një pak të ngazëllyer që jam këtu me Anders dhe vjedhës në këtë mënyrë. Me krahët e tij rreth tij dhe frymëmarrje e tij e bëri të njohur se ndjenja e kënaqësi erdhi ndërhyrjen që bëri ndaj saj. Ajo përkuli kokën përsëri kundër Anders gjoks dhe vazhdoi shikuar. Çifti në TV kishte filluar tani të dështoj siç duhet. Tits e vajzë bjonde e bobbing e duhur për çdo shtënë si djema e madhe karin njeri bumped në saj pidhi rruhet. Ajo tingled në trupin Johanna dhe ajo vihet re se duart Anders tani caressed barkun e saj dhe deri në gjoksin e saj.

"A mund të tërheq poshtë zinxhir e xhaketë tuaj ..." ai pëshpëriti, gulçim.

"Mmm ..." ishte e gjitha ajo mori kur duart e tij ishin dhe grabbed zinxhir dhe ngadalë tërhoqi atë. Ai hapi xhaketë e saj dhe tërhoqi atë në anën kështu që gjinjtë e saj shtyrë deri në dritën blu nga n televiziv Ajo kishte veshur dy rroba, një të bardhë të lartë të shtrënguar të kuqe mbi një tank dhe pa sytjena nipples e saj ishin aq të qartë të dukshme përmes pëlhurë të dyfishtë. Duart Anders cupped rreth tits e saj dhe ajo tickled mirë të saj, kur ai le shuplakat e tij fërkim nipples e saj të rrepta. Me një dorë ai ledhatohen poshtë mbi barkun e saj në pantallona të ngushta të zeza, ku ai fipplade buttoning dhe solli poshtë brenda tij të dorës. Dora e tij goditur poshtë jashtë brekë të bardha të shtrënguar sportive boksieri përqafoi dhe jashtë saj topolak miut. Ajo gasped dhe gëzonte ndjenja e dorës së tij që përqafoi saj pidhi jashtë brekë e saj. Ajo ishte e nxehtë në faqet e saj.

"Come on ..." ai pëshpëriti dhe tërhoqi dorën nga pantallona e saj, le të shkojë e saj dhe mori dorën e saj. Ai u tërhoq përsëri në dhomën ku TV tani tregoi vajza në të katër këmbët dhe njeriu i cili fucked hard saj nga prapa. Johanna ai u rezistonin, por stumbled në pas Anders. Divan shikuar televizion ishin shokët e klasës e saj Jonas me sytë e tij të fiksuara në ekran televiziv. Xhinse e tij ishin zbërthyer dhe në dorën e tij ai mbajti karin e tij si ai goditur ngadalë. Kur Johanna dhe Anders ngecur në ai kërceu dhe shpejt tërhoqi këmishën mbi pozicionin e tij dhe vrapoi tmerruar me telekomandë. Në retrospektivë Johanna skuq mbi snuck pastaj nëpër buzët e saj. Edhe sot, ajo nuk mund të kuptoj se si ajo guxoi të them tha ajo.

"Jo ... nuk fikur ..." tha Johanna pa pëshpëritur: "... Unë dua të shoh më shumë ..." frymëmarrje e saj gulçim bërë gjoksin e saj heaved veten intensivisht. Intelekti jonas dehur dhe me brirë duhej kohë për të procesit se çfarë shok klase i tij tha bukur. Ata kishin shpenzuar kohë si brenda dhe jashtë shkollës. Ai kishte menduar gjithmonë se ajo ishte aq e bukur. Dhe po, ai kishte fantasized ndoshta rreth saj kur ai ishte i vetëm në runkat fjetore me imazhet parrezikshëm që ishin në e saj në galeritë e Unionit të Studentëve foto. Tani ajo ishte duke qëndruar këtu në frontin e tij, së bashku me miqtë e tij Anders. Pallto të zezë e saj ishte e hapur dhe ai menjëherë e pa nipples e saj të rrepta që u shtri nëpër liri. Për disa arsye, ai nuk e ka kuptuar, kështu që ishte e saj të shtrënguar pantallona të zeza zbërthyer dhe ai mund të shohin brekë e saj të bardhë. Ajo ecte nëpër shtrat dhe u ul pranë tij me sytë e tij të fiksuara në televizion Ai vetëm ulen dhe të marrin një jastëk divan si ai në vete fsheh seks tij të ngurtë. Johanna shikuar përqendrua në fazën që është luajtur në një TV Jonas nuk mund të marrë sytë e mi jashtë saj. Fytyra e saj e ëmbël dhe flokët ngjyrë kafe. Vështrimi i tij ishte fiksuar të dështoj në film. Buzët ndanë pak dhe frymëmarrjes intensive që mori bust e saj për të hequr poshtë dhe lart. Ai shikuar deri në Anders, i cili u takua shikimin e tij dhe buzëqeshi. Anders tani ishte rreth shtrat dhe u ul. Johanna ul mes tyre dhe dy miqtë e saj më të shikuar në se ata dukeshin në video.

Johanna u hipnotizuar nga atmosfera që ka ardhur mbi të. Ajo kishte tronditur e parë që ajo ishte Jonas i cili mbeti në shtrat dhe runkat në film. Por në hijen e se ai do të kthehet atë dhe një situatë e turpshme të lindë, ajo nuk mund të ndihmojnë, por për të parandaluar atë nga lënë atë. Ajo ishte shumë me brirë tani për të le të ndodhë. Ajo u përqendrua tërësisht në atë që po ndodhte në televizion Vajzë e re bjonde, i cili sigurisht që ishte disa vjet më të rinj se 23 vet, ra poshtë në gjymtyrë madh djema karin njeri dhe filloi të ngasin atë squatting. Kar i madh buckled deri pak pidhi e saj të butë dhe ajo ishte, dhe kjo goditi Johanna aq e vështirë sa horniness bërë vetëm tani, një shumë të mirë si Maria e saj mik. Johanna fërguara nga xhaketën e tij të zezë dhe ra të qetë në shtrat. Vetëm tani ajo kuptoi se nuk kishte asnjë zë në TV dhe skena qij ajo dëshmoi ishte memec. Pa marramendës shikimin e tij nga porn video ajo shtriu dorën dhe e vuri atë mbi kofshën Jonas dhe i pëshpëriti:
"... Ju nuk mund të përmirësojë ... vetëm pak ..."

Jonas shënjestër kontroll të shpejtë të largët në TV, dhe ngriti një çift të parakohshme, por jo shumë. Sigurisht, ai kishte qenë i befasuar nga Johanna dhe Anders, por ai ende donte që të ketë një majtë pak krenari dhe jo duke u ekspozuar për fqinjët e tyre. Kur Johanna mirë mund të dëgjoni tingujt zbehta e qij, vajzë moaning dhe tingujt seksi smacked bukur, rrokullisi një kåtvåg nëpër trupin e saj dhe ajo solli poshtë dorën e djathtë brenda pantallona e tij dhe panty. Gishtat e saj gjetën rrugën e tyre mësuar poshtë mbi fitthåret hollë errët për buzët fryrë dhe çarë lagësht çrregullt. Ajo lagur gisht tregues mes fittläpparna dhe filloi stroking klitoris saj. Ajo tickled krye të clit e saj, në të gjitha pidhi fryrë dhe nga të gjithë prehrin e saj dhe futem shpejt në trupin e saj. Nga pidhi me gishtat dhe rrënjët e flokëve shuddered AJO horniness. Ajo throbbed në ekzistencën e saj në tërësi.

Anders u ul përballë saj dhe gëzonte zbulesën e saj me brirë. Vërtet, ai kishte vënë re se ajo i pëlqente të dështoj kur ai fundjavën e kaluar kishte vënë atë në dhomën e saj konvikt, pas një natë jashtë në Småland. Por kjo ishte diçka e jashtëzakonshme. Tani Johanna ul gjerë me sy, si çdo gjë që ka ndodhur të regjistruar në TV tuaj Ajo kishte dorën e saj brenda pantallona e tij dhe fondled veten të rehatshme, ndërsa ajo unknowingly gjuha e tij le të bëj mbi buzët e tij të hapur. Ai e pa që Jonas shikuar në të njëjtën gjë si ai. Prapa jastëk goditur Jonas padyshim dhe Anders dëshironte të bëjë të njëjtën gjë. Ai korrigjuar veten në shtrat dhe tërhoqi poshtë sweatpants e tij dhe të brendshme në gjunjë e tij. Karin e tij e vështirë fluturoi lart në drejtim të stomakut të tij dhe ai filloi ngadalë stroking atë, ndërsa ai kontrollohet në Johanna që e bëri të mirë për veten e tij pranë tij dhe Jona. Anders lëvizur pak më afër për të Johanna dhe të vënë dorën e tij në gji të tjera saj dhe shtrydhur atë me butësi. Johanna groaned por nuk ka marrë sytë e tij jashtë film porno, por vazhdoi stroking brenda pantallona e tij. Anders fondled tits e saj dhe le të sillen majë e gishtit nipples ashpër si ai goditur karin e tij të vështirë ngadalë. Jonas ul paralizuar pothuajse. Prapa jastëk, ai convulsively mbi karin e tij dhe luftoi për të mos ardhur.

"... Johanna ... zgjohem ..." Anders pëshpëriti, "... ne do ta bëjë atë një pak më të rehatshme për ju vetëm ..."

Johanna grisi shikimin e tij nga qij në TV tuaj Anders shikoi që ishin ulur me kar e tij në frontin e dorës së tij. Ai buzëqeshi në e saj dhe ajo bëri ashtu siç i tha ai, ndërsa vështrimi i saj u kthye për të kontrolluar se si vajza që ishte aq shumë si Maria mjellmë ka ndodhur, ndërsa karin e vështirë fucked hard saj. Gishtat Johanna ende ka punuar me brirë saj pidhi si ajo u ngrit në funksion të plotë të dritës nga n televiziv Anders u gjunjëzua në shtrat pranë saj dhe filloi të diskutojë me pantallona e saj të ngushtë.

"Ndihmoni këtë Jonas ..." tha ai dhe tundi kokën me vetëdije në miqtë e tij.

Jonas kërceu dhe dëshirë grisi shikimin e tij larg raundin ass fryrë Johanna për Anders. Jonas u ngrit dhe jastëk ai të nënshkruajë me bie në dysheme. Ai u përkul përpara dhe të vënë duart e saj për të rrip mesi Johanna-së dhe ndihmoi në shkallë Anders të dy pantallona e saj dhe brekë. Në dritën nga TV u Johanna tani e dinte se si ajo ishte liruar nga pantallona të shtrënguar dhe sportive të bardhë brekë boksier. Ajo ka rënë dorën e saj pidhi e saj me brirë nga dhe rrëmbeu në krye tank ajo mbajti dhe tërhoqi mbi kokë. Ajo le të bien në dysheme. Ajo nuk le sytë off televizionit kur ajo qafë për djemtë në dhomë TV komunale. Ajo u ndal për disa sekonda. A ndonjë nga djemtë kishin duart e tyre puth gomar e saj të rrumbullakët dhe si dikush e përkëdhelur e saj së bashku në brendësi të kofshët e saj. Ajo dridhej me kënaqësi si duart e tij hulumtuar atë në dritë nga filmi ndyrë. Ajo kurrë nuk kishte qenë kaq me brirë si ajo ishte tani. Ajo shikoi poshtë dhe pa duart Jonas shtrëngon gjoksin e saj dhe mënyrën se si ai u përkul përpara dhe thithur dalë e saj të drejtë në gojën e tij. Ajo ndjeu Anders cupped dorën e tij mbi dem fryrë pidhi e saj dhe pashë se si gishtat e tij të mbuluar fittberg e saj të errët. Ajo përkuli përpara për të komplikojë këpucët e tyre dhe për të dalë nga pantallona të tij gënjyer rreth këmbëve të saj. Ajo ndjeu disa nga djemtë filluan të gatuaj përsëri e saj dhe thau saj nëpër mollaqe. Me pak ndihmë nga Jonas çliruar nga pantallona dhe këpucë të saj, por pastaj qëndroi atje përkulur mbi tryezë e ulët me gomar e saj në ajër. Anders tërhequr këmbët e saj veç e veç dhe ajo mbështetej mbi krahët e shtrira si ai varros fytyrën e tij në mes të buzëve të saj pidhi lagur. Ai thau nga kåtsafter e saj dhe ajo ka gëzuar. Jonas kishte rritur dhe qëndroi me një këmbë në tavolinë kafeje dhe karin e tij të ardhshëm në faqe e saj. Ajo le buzët të puth glans dhe zbuluar të vështirë karin e tij ngjitet dhe filloi gjiri atë jashtë. Jonas moaned me zë të lartë dhe e vendosi dorën e tij në qafën e saj, ndërsa ajo i kërkoi atij të paqes me buzët e tyre lagësht dhe gjuha shpotitëse.

Anders mori fytyrën e tij ndotura nga pidhi fryrë Johanna-së kåtvåta dem thau nga fittsaften që scribbled poshtë buzët e tij. Ai qëndroi prapa gomar fryrë Johanna dhe mori karin e tij të vështirë në pidhi e saj nyslickade. Ai le të rrëshqitje karin e tij në çarë lagësht para se ai filloi të shtrydh karin e tij në mes të tij. Johanna Jonas lëshuar karin nga goja e saj dhe moaned si ajo grabbed karin tim për të mbajtur nga bie mbi. Karin Anders shtrydhur në dem të shtrënguar e saj pidhi ashtu si bëri një javë më parë. Ajo moaned mbushur deri dhe në epsh si ai filloi humping karin e tij me brirë në dhe jashtë saj. Me dorën e tij mbi Jonas kar ajo filloi stroking atë, ndërsa Anders fucked saj nga prapa. Në TV ishte tani vajzë bjonde - në sytë brirë Johanna ishte askush tjetër përveç të mira Maria saj mik - në gjunjë e tij në frontin e njeriut madhe djema karin dhe dukej lakmi mbi karin e tij si ai tharë shpejtë gjatë saj.

"... Anders Damn ... Unë gjithashtu nevojë për të marrë të dini atë ..." hissed Jonas si ai mori frymë Johanna-së ngërç runkgrepp "... ose unë do të vijë në çdo kohë ..."

Anders shikoi lart dhe u tërhoq nga pidhi lagur si shok Johanna-së. Ai buzëqeshi dhe tërhoqi poshtë Johanna në shtrat në mënyrë që ajo përfundoi në shpinë të saj. Ajo nuk mund të marrë sytë e mi off 'Maria' që u ul në gjunjë dhe le duart e tij alternuar trazim zemrat fryrë rinj dhe nganjëherë pullade saj pidhi rruhet. Saj moans përzier me tingujt e kar ngjitet si runkades mbi fytyrën e saj të bukur prenka. Jonas shkau poshtë në mes kofshët i ndarë Johanna-së, pa saj pidhi fryrë hapur ftuar, të vënë karin e tij në fittöppningen dhe u mbyt në fund në një Juck vetme. Johanna përkul, bisht hulumtuar, prapa dhe psherëtiu me zë të lartë si karin e tij u fundos në e saj. Mbushur atë. Anders ishte ulur pranë dhe stroking karin e tij. Solli dorën e tij dhe ndjeu fittdofterna që scribbled këmbëngulës në atë. Pasi Shkoi në hov off të mirë, ndërsa ai kontrollohet se si Johanna gëzuar edhe karin fucked pidhi Jonas se saj dhe film ku njeri ishte duke u përgatitur për të llak mbi flokëverdhë qij kukull e tij.

Johanna, i cili kurrë nuk të vërtetë shikuar këtë kohë në çdo pornografi para, i kërkuar për 'Maria' do të fucked më shumë, por për shkak se pornografi është një template dhënë kështu ishte dëshira e kotë. Regjistruar në vend vështrimin e saj, kåttöcken se mendja e saj ishte tani në, njeriu tharë filmi grabbed flokët bjonde 'mary', dhe se si ajo përkuli kokën mbrapa dhe yawned. Ai tharë vështirë. Qëndruar deri. Johanna ndjerë Jonas kar shkoi në dhe jashtë saj të shpejtë dhe më të shpejtë. Mbushur atë. Ajo ka gëzuar. Dhe qëlloi pastaj njeriu në film është një peshë sperma e parë e fytyrës së ëmbël 'mary'. Kjo ishte një çantë të mirë. Ai mbuluar fytyrën e ëmbël e 'Maria' me spermë e tij ngjitet. Johanna solli dorën e djathtë poshtë për të qij saj pidhi karin e kishte të vështirë Jonas vështirë. Ajo filloi stroking atë. Kapur clit dhe ka punuar në mënyrë intensive. Ajo u afrohet orgazmë. Groaned intensifikuar. Anders ishte ulur pranë kokës së saj, vetëm mbi shtrat dhe stroking karin e tij. Ajo e dinte se si ajo filloi të tkurret në pidhi dhe vala e parë e orgazmës larë përmbi të, ndërsa Jonas tërhoqi karin e tij nga demit të vogël fucked pidhi e saj sapo. Ai zbrazur ngarkesën e tij në të gjithë asaj, ndërsa orgazmë e saj të larë gjatë saj dhe e gjithë bota u zhduk në epsh me brirë. Ajo u drodh me orgazmë intensive, ndërsa imazhi në TV lyer në një palë e kredive. Ajo humbi tashmë 'Maria' që ka qenë me të gjithë këtë me brirë, pas partisë. Johanna pa Jonas mbyt poshtë në divan gjitha djersitur. Ajo shikoi poshtë në trupin e saj dhe zbuloi se ai mbulua kit mbi barkun e saj, pidhi dhe gjoks. Ajo uli kokën dhe pashë se Anders stroking karin e tij intensivisht. Pa të vërtetë duke menduar për kështu që ajo u kthye dhe ra në gjunjë e tij në katin e - ashtu si 'Maria' mikut të mirë të saj e bëri vetëm filmin - dhe filloi stroking tits sperma ngjitet tij. Anders dinte saktësisht se çfarë ajo ishte duke kërkuar dhe qëndronte pranë saj dhe goditur karin e tij mbi fytyrën e saj të ëmbël. Johanna smeared ëmbëlsi e tyre me gji Jonas sperma, ndërsa ajo e shikonte intensivisht me sytë e tyre me shkëlqim kafe mbi Anders.

"... A doni të llak për mua ..." ajo moaned si ajo kladdade me spermë "... nuk ju duan të llak në Anders mua ..."

Ai buzëqeshi dhe mori Johanna flokët ngjyrë kafe dhe kërrusur kokën brusquely mbrapa. Johanna psherëtiu me zë të lartë dhe Jonas nuk mund të besoj në lumturinë ai ndjeu, pasi u qij shokët e klasës e tij me miqtë e tij më të mira. Anders shtënë sperma e tij mbi fytyrën e ëmbël vjen turp Johanna-së. Ajo yawned dhe i gëlltiti atë që ishte në gojën e saj. Ndjeu farën që ishte e nxehtë në faqet e saj, mjekër, ballin dhe se si ajo u takua me flokët e saj. Anders shkundi pikat e fundit dhe mori penisi i tij në gojën Johanna-së. Ajo thithur deri në fund. Thau pastër. Pastaj ra rraskapitur përsëri në tryezë e ulët.

Johanna ishte mbi tryezë e ulët në kurrizin e tij dhe u përpoq të mbulojë me këmbët e tij u përhap larg. Pix ishte ende e nxehtë që ngjitet. Gjoksi i saj heaving nga lodhjes dhe zemra filloi të ngadalësohet nga shpejtësi të plotë. Ajo tingled të gjithë trupin e saj. Njëpasnjëshëm në pidhi. Ndezur nga farës që mbulon trupin e saj dhe fytyrë. Ajo e dinte se kjo ishte diçka që ajo do të doja të bëj sërish. Së shpejti. E pra, ndoshta në një kohë. Pse jo? Ajo qëndroi deri në bërryla e tij dhe shikoi Anders Jonas dhe u ul në shtrat i rraskapitur. Ajo buzëqeshi me ta dhe solli dorën time deri në saj pidhi lagur. Ajo pastaj ka rënë poshtë në gjunjë e tij në frontin e tyre si ata u ulën në divan dhe shtriu krahët dhe mori dicks ulen e tyre me çdo dorë. Ajo buzëqeshi më buzëqeshjen e saj Cutest dhe i pëshpëriti:

"A jeni gati për më shumë?"

Metodologjia Shënim: Kjo histori u bë kur kam marrë një dëshirë në një koment që unë do të shkruaj diçka si kjo. Unë shpresoj Johanna klienti të jenë të lumtur me atë se si doli. Kjo ishte edhe argëtim dhe pak emocionuese për të shkruar atë. / Jonna

Zgjedhin Afterparty me videomys në sallë studentëve:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (205 vota, mesatarja: 4,31 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Tregoj një sexnovell Raportin!

27 Përgjigjet për të "Afterparty me videomys në korridorin studentëve"

 1. Erica:

  Sooo amazingly sexy! Unë vetëm duhet të puth mua kur kam lexuar këtë! Mace

 2. Bosse:

  Po, Perëndia im. Me histori të tilla, nuk ka pornografi. Duhet të bëjë që Erica .....

 3. Guy:

  Histori të mirë ndonjëherë! Ajo ishte një hov off bukur :)

 4. Zot:

  Dridhura ju mund të shkruani ju!

 5. Emelie:

  Perëndia, gjëja më e mirë që kam lexuar ndonjëherë! Asgjë nuk do të mundë këtë

 6. CoolCat:

  Me të vërtetë, historia e vërtetë e mirë, të vazhdojë në këtë rrugë Jonna!.

 7. ego rritur:

  Thanks për këtë, ajo ishte e bukur. Unë kam dëshirë mund të shkruaj si të mirë.

 8. Mua:

  Të vërtetë të madhe! Dërgo një libër? ;)

 9. Felicia:

  Damn mirë! sjuuukt sexy ;) shkrim përgjithësisht e mirë ^ ^

 10. joje93:

  mmmm sexit Väre ;)

 11. Johanna (jo e njëjtë):

  Tepër e bukur për të lexuar në lidhje me dikë që mund të ketë qenë unë, imagjinoni se unë shkoj në Lund (A)

 12. Bobo:

  Perëndia im, ju duhet të vazhdojë të shkruaj kështu. Unë nuk mendoj se kjo mund të jetë i ligjshëm për të menduarit në lidhje me historitë e cilësisë së tillë. ;) Shohin mua si një tifoz i madh i dhimbjeve tuaja.

 13. emma:

  guuh awesome va ajo ishte

 14. Jass:

  great shkruar! mendoj se kjo është më e mirë që kam lexuar deri më tani : D

 15. Sandra:

  Sick emocionuese!

 16. Bosse:

  Ajo ishte një nga uppkåtande më kam lexuar. Karin tim ishte e vështirë si një tub hekuri dhe foamed rreth ollnet kur unë nxorrën atë jashtë pantallona. Çfarë orgazmë sköööön kam marrë.

 17. Cornelia:

  Histori e mrekullueshme, me të vërtetë komod. Planifikuar për të dalë në mënyrë të shpejtë, por kur erdhi Johanna, mut, unë nuk mund të ndalojë veten. Keep it up!

 18. Mellis:

  Awesome, ku tani për të krejtësisht plösligt pak pornografi småsugen ;)

 19. Pak mua:

  Extremely emocionuese! një histori shumë mirë me shkrim! ju vetëm duhet të shkruani më shumë.

 20. Sara:

  Histori awesome, ju e dini! vazhdojë si :)

 21. Inger:

  soo ndyrë si fantazi e mia më të mëdha seksuale. Me brirë si ferr tani ;)

 22. lena:

  Historia Sick emocionuese. rezultoi në një orgazmë super Bukura! thank you!

 23. Anna:

  :-) Tmerrshëm

 24. Amanda:

  Perëndia të jetë e mirë. Tani unë dua të jetë fucked

 25. Emma:

  Zgjuar që të jeni! Gjithashtu duan të kenë këtë lloj të përvojës ;)

 26. David:

  Jonna, ju jeni një perlë!

  Shkruar edhe romane disa të tjera që unë u zhvillua në. mund të them sinqerisht se unë kam paguar para për ndjeshëm (tepër shumë) keq.

  Ju faleminderit!

 27. Erica:

  Pra, shumë mirë me shkrim. Ndjenja e pothuajse eh "ku vështrim tinëzar në Johanna kur ajo merr fucked nga djemtë në studentkorridorens teverum janë përshkruar në mënyrë sexy që unë mendoj se jam gati atje për të vërtetë. Mund të ndihmojë që kam qëndruar në kllapa në Lund Oxa në se ka pasur një vajzë në sallë tim me emrin Johana. Parë të saj në frontin e mua kur kam lexuar në lidhje me këtë studentknullet bukur. Është e qartë se historia më e mirë këtu - çfarë nëse të gjithë shkruante si Jonna! Rekomandoni historinë e saj të shkurtër "ndoshta një Krishtlindjeve të bardhë anyway." Super sexy too! Ju faleminderit! :)

Koment Afterparty me videomys në korridorin studentëve