Në pushime

Javë të tjera pushim dhe kisha huazuar shtëpinë e motrës sime verore për t'u çlodhur nga husrenoveringen një kohë.
Vilë ndodhet bukur në një liqen störrre dhe rreth 300-400m me fqinjin më të afërt.
Ditët e para binte shi mjaft këmbëngulje si zakonisht në verë suedeze, por si në ditën e tretë si dielli në fund depërtuan dhe ajo filloi deri qeth.
La mua jashtë në lëndinë me një libër të mirë dhe një birrë të ftohtë dhe vetëm në lartësi rreth.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 vota, average: 3.63 out of 5)
Loading ... Loading ...

Het Sexträff!

Unë u mërzita një ditë hemmma, dashurin tim ishte duke punuar dhe nuk do të jetë förns në shtëpi natën vonë ..... u ula dhe mendova për atë që unë skaulle të bëni për të kaluar kohën, kam kuptuar se unë do të bisedojnë.

Unë googled dhe gjeti një bisedë e seksit ..... ruajtur në atje si një mysafir bërbëlit, kam shkruar në ajër për gjetjen e një sexträff nxehtë shpejti. Pastaj popped atë në kutinë në të gjej një grua në moshën 40 u përgjigj, dhe është 36. kemi biseduar dhe ajo tha se ajo do të fillojnë të punojnë në 17 raste dhe kjo ishte në 15 herë, unë e pyeta nëse gjithçka .... atë që ajo i pëlqente për seksualisht në gjëra .... me sa duket kemi pasur të njëjtin mendim e seksit ..... kam qenë me brirë pak i bisedës dhe e pyeti nëse ne nuk mund të shihet ..... ajo ishte pak e gatshme në fillim, por pastaj i dha me vete .... kam numrin e saj celular dhe kemi filluar texting njëri-tjetrin ... ajo e pyeti nëse e dija se për të arritur vendin e madh Mjaft .... kam thënë, por pastaj kam gjetur një vend të afërt, ku ajo do të punojë ..... kemi bërë një hit atje ....

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 vota, average: 2.13 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vazhdimi i gruan time në një klub seksi

Pas disa ditë kështu që thirri një nga njerëzit më të vjetër dhe e pyeti nëse ne mund të marrë së bashku në shtëpi dhe të ketë partnerbyte.Han ishte 66 vjeç, gruaja e tij ishte 63, ai tha se kur ai fucked gruan time në sexklubben ndodhi me të kur ai ishte i ri . I kishte parë gruan e tij në sexklubben, por ajo vetëm u ul dhe shikuar. Ajo dukej mirë me tits bukur dhe trupin e bukur për moshën e saj. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 2.96 out of 5)
Loading ... Loading ...

Me gruan time në një klub seksi

Siç e kam thënë më parë, në qoftë se eksperienca jonë me threesomes me Margaret gruan time, kështu që ne të kërkuar për të provoni diçka nytt.En e djem që përdoren për të ndihmuar mua të dështoj Maggie na ftoi për një klub të seksit, ku ai ishte medlem.När arritëm ajo ishte u duk se ai ishte i martuar. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Unë kam qenë një e virgjër ..

Unë kam qenë një e virgjër, atëherë, por mendova shumë për seksin, në vetvete, unë nuk ishte krejtësisht jashtë loje ... kam pasur disa kushte që kishin në pritje për një kohë dhe një çift të kohës për t'u bërë një blowjob, por unë kurrë nuk kishte pasur marrëdhënie seksuale për të vërtetë . Por unë isha vetëm 14 atëherë kështu që unë mendova se nuk ishte aa e pazakontë që të jetë e virgjër, atëherë?
Kjo ka ndodhur me mua disa muaj më parë kur isha në një pishinë të hapur në Stokholm. I pëlqente të notuar xhiro për disa orë gjatë ditës, dhe unë nuk ishte aq e keqe në atë ose. Kjo ka ndodhur të paktën në somarlovet.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (82 vota, average: 3.26 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pije magjike

U zgjova e ashpër dhe të ftohtë. Unë shoh përreth dhe të shohim se të gjithë kanë shkuar,
përveç për një djalë ..
Ai duket të jetë në 20 vjet .. Ai ka flokë të zezë me gjemba ..
Ai gjen sytë e mi dhe të reagojnë shpejt, "Një pije e butë për djalë atje! Unë do të ketë të njëjtën ditë ..! "
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (43 vota, average: 2.30 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mësuesit shijshme mia matte

Unë gjithmonë të gjatë për mësimet e matematikës. Por jo sepse unë si matematikë, por hir të mësuesit.
Unë jam në dashuri me të dhe unë lagem vetëm sepse ai shikon në mua. Shpesh, kam drejtuar në banjo dhe pas masturbojë mësim.
Unë kam vështirësi me matematikë por mësuesit e mi janë të dobishme dhe gjithmonë të përpiqet të shpjegojë për mua. Por unë kam vështirësi me koncentrim kur ai është i prirur mbi mua. Duke menduar vetëm për atë që të prek mua, dhe unë dridhem kur unë ndonjëherë ndjehen dorën e tij në shpinë të tij.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (54 vota, average: 3.78 out of 5)
Loading ... Loading ...

Dëshira për më shumë

Ajo kishte qenë gjithmonë një shaka dhe ngacmim atmosferë midis meje dhe Erik. Ne duhet të kemi të dyja mbajtur gjithmonë na në çdo buzë jo, mënyrën se si ne nuk kemi biseduar, por ne nuk kishte ardhur pranë njëri-tjetrit në mënyrë aktive, qoftë si miq, dhe sigurisht jo më shumë! Por ne e kishte kuptuar gjithmonë njëri-tjetrin dhe të kuptuar të njëjtat gjëra. Shaka njëjta, njësitë e njëjta serioze, i pëlqen njëjtë dhe interesa të ngjashme. Ajo ishte si ne nuk duhet t'i qasen njëri-tjetrin shumë më tepër, sepse ne kemi qenë të kënaqur kështu me atë që ne tashmë e kishte!

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 vota, average: 3.90 out of 5)
Loading ... Loading ...

Quickie Dreka

Ju vijnë në zyrën time në një fustan veror me lule, duke thënë "Hello", bllokohet derën dhe tërheq perden. Vijnë deri tek unë dhe më kthehet mua ndaj jush, si ne e shohim njëri-tjetrin, puthje më agresive.

Zbërthim pantallona e mia, duke i kërkuar mua për të lehtësuar off karrige dhe pastaj terhiq e pantallona e mia dhe të brendshme që tokat në dysheme. Karin im ka woken deri një jetë pak më shumë dhe kur ju pash atë, ajo rritet pak më shumë para se ju dhe nduk në topat e mi rruhet dhe pastaj lëpijnë bosht deri në glans. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, average: 1.83 out of 5)
Loading ... Loading ...

Turneu nëntokësor!

Unë kisha qenë në një ölrunda pune me miqtë për të festuar festë në fund mund të fillojnë. Ajo ishte një natë e nxehtë në korrik dhe tani unë do të jetë jashtë sa më shumë që 4 javë rresht. Që nga viti kam pasur disa para taksi, kam vendosur për të marrë shtëpi metro në periferi. Unë sauntered poshtë platformë për të pritur trenin e fundit. Unë u ula, gjysma dozing off një grimë pas një jave pune të rëndë dhe ndoshta një birrë shumë. Treni i mbështjellë në dhe kam marrë deri nga stol dhe hyri në tren. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 vota, average: 2.73 out of 5)
Loading ... Loading ...