Krevat ishte zënë tashmë

Kur Johan çoi në Emma në dhomën e gjumit dimly lit, ajo ishte tronditur. Krevat dopio gjerë ishte tashmë një grua tjetër.
"Hello", tha gruaja e çuditshme, dhe e hodhi jashtë mbulon. Ajo ishte tanned, shkurtuar shkurtër dhe i veshur me një sytjena zi dhe brekë. "Emri im është Jenny. Mirë se vini. Cili është emri yt? "
"E-Ema", ajo u ngrit. John vënë krahët rreth saj dhe bluzë zbërthyer saj të bardhë. Ai kishte puthur atë dhe ledhatohen kofshën e saj gjatë gjithë rrugës shtëpi në taksi, dhe ajo ishte qef dhe me brirë, por këtë ajo kurrë nuk kishte pritur. Ville John dhe Jenny ketë një tresh me të?
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, average: 2.94 out of 5)
Loading ... Loading ...

Im i parë "double-sanduiç" ...

Unë të parë u takua Mike dhe shoku i tij Frederick ishte në një parti mes i verës në një çift të miqve. Unë kam qenë vetëm atëherë rreth 3 muaj pas një marrëdhënie 3 vjeçare ku seksi nuk ishte aq emocionuese sa është në fillim. Unë kam qenë gjithmonë besnik me partnerin tim ish dhe nga fundi kishim gati asnjëherë nuk kanë seks. Unë nuk kam kohë në marrëdhëniet tona të jenë shumë të egra në krevat, sepse ai mund të jetë mjaft i sinqertë dhe të lumtur për sa kohë që ai ishte i lëvizshëm në mua në misionar. Në netë dhe mbrëmje faniserade unë shpesh threesomes apo group sex. Mundësisht me të dy burrat dhe gratë. I kishin lidhur më herët me të dashurin tim të fundit dhe tani ishte 24 vjeç, gati për të marrë të mbajë jetën përsëri dhe kush e di, ndoshta jetojnë nga ëndrrat e mia.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 vota, mesatarja: 3.40 nga 5)
Loading ... Loading ...

Wild, i lagësht dhe më shumë

I puthi qafën e saj dhe nibbling në skajin e saj të veshit. Ajo tërheq larg nga mua dhe thumbues një kontroll të fortë për buzët e mia. I thith ato për mua dhe ajo squeezes gjuhën e tij. Dantella ynë rëndë përkëdhelur njëri-tjetrin duke tërhequr njëri rroba të tjerët derisa ne jemi plotësisht të zhveshur. I hedhin atë në krevat dhe Licks gjoksin e saj, por në atë të të përgjigjet. Duke marrë një kontroll të fortë në raundin e saj, gjinjve të plota, shuplaka ata me gjuhën time dhe gjiri butësisht në thithat e saj në qarqet kështu ajo bëhet e ngurtë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (61 vota, average: 3.05 out of 5)
Loading ... Loading ...

Një natë të nxehtë

Ne e mbylli derën prapa nesh dhe shikoi varrandra me vështrime brirë. Unë e dija se çfarë të presin dhe nuk mund të presin. Duart e mia shkau poshtë për të kar e tij dhe unë grabbed atë jashtë pantallona, ​​ajo ishte e madhe dhe mbi mesataren.
Ne shkuam në dhomën e gjumit dhe u ul në një film porno të sjellë deri disponimin me brirë më shumë, por as ai dhe as unë pashë shumë të filmit.

Ai kishte zhveshur dhe filloi të zhvishet ngadalë dhe teasingly, cbente bra tim dhe nxorrën off brekë e mia .. Unë kam qenë aq tmerrshëm thatë që unë mund të ndjehen lëngje mi njomje pidhi tim .. Kam shikuar në sytë e tij dhe shikimin e tij ishte shumë i mjegullt për të horniness .. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 vota, average: 2.14 out of 5)
Loading ... Loading ...

Tresh dyta herë me gruan time

Siç kam shkruar këtu në lidhje me kohën kam arritur të marrë gruan time të dështoj me dy djemtë e tjera, ajo erdhi oabrutet. Kjo ishte një surprizë për ditëlindjen e saj 50. Por, pasi ajo kishte pendim, dhe të ndjehet si një prostitutë. Çdo herë që ne fucked ajo nuk ishte për mua, sepse unë nuk mund ta harroj ndjenjën kur karin tim shkau në saj pidhi plotë e spermës nga dy djemtë e rinj. I kam të shkojnë për atë, por siç kam thënë se nuk ishte mirë. Ne folëm gjatë gjithë kohës në lidhje me çfarë ka ndodhur, unë u përpoq për të marrë atë për të kuptuar, ajo ishte vetëm e bukur për mua si për të. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (41 vota, average: 2.39 out of 5)
Loading ... Loading ...

Mes i verës

Mes i verës po afrohet. Moti është i ngrohtë dhe dielli është bujar.
Ne jemi mbledhur së bashku një shportë të ushqimit dhe një thank dhe lopë nga një vend ku askush nuk mund të na gjeni. Ne kemi gjetur një vend me diell dhe mundi nga deti. Ne kemi të gjithë kohën në botë për karrem veten. Unë kam një verore lule tion fis me Shiritin spageti hollë.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, average: 2.21 out of 5)
Loading ... Loading ...

Koha ime si thelbësore

Kur isha nëntëmbëdhjetë, unë do të fillojë duke studiuar në një qytet tjetër. Pas disa kërkim kam gjetur një palë e 35-vjeçar i cili me qira një dhomë në bodrumin e tij. Në bodrum, ata kishin dy dhoma me qira me një dhomë të gjallë të përbashkët me TV dhe aneks kuzhine. Të qiramarrësit kanë pasur qasje në zonën e shtëpisë sauna me dush dhe WC. Unë u tha se të tjerët që do të marrësh me qira një dhomë në vendin fqinj ishte një vajzë. Anders Jeanette dhe, çifti u quajt, të pyetur nëse ishte në rregull për të ndarë hapësirën me një të seksit të kundërt. Unë nuk kishte asnjë kundërshtim për aq kohë sa ajo e gjeti atë shqetësuese. Ajo tashmë ishte pyetur dhe kishte pranuar marrëveshjen kështu që kam pranuar të marr me qira një dhomë.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (146 vota, average: 3.92 out of 5)
Loading ... Loading ...

Gjashtë në një tualet pijetore

Unë kurrë nuk kam parë asgjë si ai. Kur kam pasur marrëdhënie seksuale me të me orë të madh, veç sikur ta dinit. Unë do të tregoj për kohën kam pasur seks me të dashurin tim për herë të parë - në një kohë të papritur.
Unë shkova me disa miq në qytet. Ne kishim "zbavitje pazar" i shenjtë tonë se ne kishim të paktën një herë në muaj, vetëm pesë prej nesh vajzat. Por këtë herë kjo nuk ndodhi siç ishte planifikuar. Ne kishim kontrolluar nëpër të gjitha dyqanet e veshjeve dhe bleu disa sende të madh. Që nga viti ne tani janë mjaft Gyp shkuam për të marrë një pushim në Shtëpinë Espresso. Kam marrë një vanilje madh Latte ndërsa të tjerët të përbashkët një moccaatte çift dhe Anna miku im kishte një filxhan kafe stakt.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (75 vota, average: 3.05 out of 5)
Loading ... Loading ...

Masturbimi dhe pornografi në korridorin e studentëve

Shtambë ishte gati 01:00 natën dhe John ishte ulur në divan në korridorin e studentëve dhe slötittade në TV të përbashkët Pothuajse të gjithë ata që kanë jetuar normalisht në korridor ishin larg për të verës dhe kjo ishte pothuajse gjithmonë bosh. Ai dëgjoi hapat mbi shkallët dhe së shpejti pas Hanna erdhi dhe veten se çfarë po bënte.

Ajo kishte një fytyrë të pafajshëm, pretty, por një trup shumë sexy. Kjo mbrëmje ajo wore një top të shtrënguar dhe një skaj gjysmë të gjatë. Ne u ul së bashku në shtrat dhe biseduar, ndërsa ne u Zapping përmes kanaleve. Dikush në korridor kishin arritur të marrë një kuti dixhitale me karta pirate dhe kur kemi ardhur për Canal + kështu që ishte një video klasik porn. Hanna kthyer më tej, por dukej pak i zënë ngushtë në Gjonit dhe buzëqeshi.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (52 vota, average: 2.67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vjedhës mbulua nga më të dashurin e motrës së tij në natën e

Si një blic bardhë para syve tuaj, ajo u zgjua nga një gjumë të trazuar. Mia kishte kaluar atë mbrëmje në shtëpinë e motrës së saj dhe së bashku kishin shikuar në Eurovizion. Ata ishin të revoltuar me shijen e evropianëve të keqe në muzikë, duke pirë verë dhe tjattrat në natë, por tani që Mia kishte qenë ngulitur në shtrat dhomë të gjallë për një kohë të gjatë në fakt pa qenë në gjendje të flini duhet. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (79 vota, average: 3.61 out of 5)
Loading ... Loading ...