Partneri im dhe unë me të tjerët shtypurit

Gjatë periudhës 2005-2007, kemi jetuar në SHBA, kur Lena im partner ka punuar në një kompani amerikane dhe ishte vendosur aty gjatë kësaj kohe. Kam pasur privilegjin të studiuar anglisht dhe disa mbetje gjatë atyre viteve, të cilat unë kam kërkuar për të bërë për një kohë të gjatë. Partneri im do të përfundojë 30 vjet në vitin 2006 dhe unë do të papritur atë me një udhëtim në Las Vegas, ku unë do të martohej me të dhe për të marrë martuar.

Unë kisha biseduar me shefin e saj, kështu që ajo e dinte se do Lena överskas, por të jetë i lirë, kështu që në mëngjes ditëlindjen e saj, kur unë këndoi, kam thënë gjithashtu se ishte në të fluturojnë nga NY në Las Vegas për të festuar atë gjatë një fundjavë të gjatë dhe Unë gjithashtu kishte marrë kohë të lirë për të. Ajo ishte e pushtuar dhe kemi filluar të marrë të gatshme dhe kthej.
Pasi në Las Vegas, ne mori një taksi për në hotel dhe unë kishte rezervuar një shumë prej aktiviteteve ne do të bëjmë në qytet. Askush prej nesh nuk kishte qenë aty më parë, kështu që ishte emocionuese për të dy ne. Ne vendosëm që natën arritëm që ne do të shkojnë në një shëtitje rreth e hoteleve më të afërt për të parë se çfarë ishte, dhe ndoshta të gjejnë një vend të mirë për të shtroj në.
Unë duhet të them se ajo ishte pretty cool për të shkuar në të gjitha vendet e kishim parë në film para. Ne erdhëm në në një hotel që dukej komod restorante me bukur dhe ne kemi vendosur të zgjedhin ngrënjeje dhomë shuplakë.
Ne shkuam në, mori një plan të shtrojë dhe filloi të marrë ushqim, u ul dhe bisedoi pak kur pashë se Lena nuk ka dëgjuar për mua dhe e kthen të kuqe në cheeks dhe të shohim prapa meje. Unë zgjodha për të shkuar për të marrë disa ëmbëlsirë për të parë atë që ajo e shikoi me dhe pa se ka ulur pesë njerëz në 25-30 vjeç të cilët flirted wildly me Lena. Lena është një e vërtetë do, bjonde, e fortë kafshoj-sized zemrat, jon ka trup të përsosur dhe të vërtetë të bukur. Ne kemi pasur shumë herë në fantazitë tona të biseduar rreth seksit në grup, ose me disa djem me Lena në qendër, ose me të dy djemtë e shumta dhe vajzave, ku secili ishte i pasur marrëdhënie seksuale me të gjithë. Por ne kurrë nuk kishte guxuar ta provoni atë për të vërtetë. Kur pashë Lena shikuar djemtë dhe se si ata flirted me të, kam menduar në fillim se do të isha xheloz, por unë isha jättekår dhe ndjeva karin time vetëm u ngrit.
Një nga djemtë e panë që unë shikoi ata dhe u tha miqtë e tij dhe ata menjëherë u ndal ndezur në Lena. Lena e panë atë dhe shikoi mua dhe ishte pak turp. Unë menjëherë shkova tek ajo, u ul dhe e pyeti nëse ajo donte të dështoj me djemtë dhe i tha: "Jo, a jeni budalla apo çfarë?" E dija se ajo me të vërtetë donte atë dhe kam kërkuar asgjë më shumë se për të parë atë merrni fucked nga ata djemtë, të cilët të gjithë dukej mjaft të mirë dhe të përshtaten jashtë.
I tha Lena duke thënë se unë të kërkuar për të parë djemtë e saj qij dhe pastaj ajo buzëqeshi pak dhe tha: "nuk ju duan?" "Si mund të dëshironi të dështoj me mua?" Pyetja më bëri edhe më shumë me brirë dhe karin e tij të vërtetë throbbed në pantallona e tij. Unë u thashë se do të tregojë atë dhe e pyeti për të shkuar deri në dhomën tonë dhe të presim. Ajo e pyeti nëse ishte me të vërtetë serioze dhe kur ajo e dinte që unë e bëri atë, ajo u ngrit dhe erdhi deri në mua më dha një puthje, shikuar nga djemtë buzëqeshi dhe thau rreth gojën e saj dhe u larguan.
Unë shkova drejt në tryezën e djem që doli të jetë e studentëve të universitetit të cilët ishin aty në kamp të futbollit. Ata u zotuan një pak kur arrita dhe e pyeti nëse ata i pëlqente Lena. Ata nuk di çfarë të them, por një nga më pyeti nëse ajo nuk ishte e dashura ime.
E pra atje ajo është, por ne si të ketë argëtim dhe unë e di që ju mendoni se ajo është sexy dhe ajo që ju pëlqen, mos ju më ndihmoni ta bërë atë të vërtetë e bukur per sonte e saj? Ajo kthen 30 në këtë mbrëmje dhe unë dua të jap si një dhuratë për të, çfarë do të thoni?
Djemtë e kërkuar për t'u siguruar se unë nuk ishte një mashtrim dhe se unë nuk do të xhiruar ato, etj dhe kur unë shpjegoi kush isha dhe se ne nuk ishim në një miscreants pak, pas goditur patentë tim suedez, etj, ishin tre prej tyre ranë dakord për të të dalë. Ajo ishte e përsosur, ata erdhën me të, por unë nuk e kishte menduar se dikush nuk mund të ecin deri në dhomën tuaj nëse ju nuk keni çelësat, dhe partneri im kishte çelësin tonë. Pra, kjo ishte se unë kam për ryshfet në roje të pranojnë na me ashensorë. Ajo tani ishte rreth 22:30 dhe ka pasur një ndjesi shpimi gjilpërash në trupin tim. Kjo është ajo që unë me të vërtetë donte dhe tani u bë realitet.
Djemtë ishin pak nervoz dhe e pyeti se çfarë ata kishin për të bërë dhe jo të bëjë dhe më pas unë e dija që Lena ishte një kåtis vërtetë të cilët nuk kishin marrë asgjë për seksualisht më tha se ata mund të bëjnë asgjë, përveç për të goditur atë ose të bëjë diçka të çuditshëm. Ata u pyetën nëse ata mund të vijnë në gojën e saj ose të marrë atë anally, dhe përgjigja ishte e pozitive natyrisht. Lena dashur në gëlltitje spärma dhe të dashur për të marrë karin e tij në gomar e saj, kështu që ajo nuk ishte problem. Ajo përdoret për të vënë një dildo në gomar e saj si unë fucked saj dhe gjithmonë ka thënë se sa bukur do të ishte që të ketë një karin në çdo vrimë. Ajo e dinte se unë isha stenkåt e saj.
Pasi në dhomë, unë isha nervoz, unë nuk kishte çelësat kështu që rrëzuan në derë dhe pas një kohë Lena hapur derën. Ajo kishte ndryshuar në një fustan të shkurtër me lule, sexy që e bëri atë edhe sexier. Ajo kishte arritur të marrë një dush dhe kishte flokë të lagësht dhe nysminkat. Ajo nuk tha një fjalë, ajo u përkul më puthi dhe i pëshpëriti në vesh time sa ajo e donte mua për befasi.
I tregoi djemve që ishin pak tronditur në dhomën tonë se sa e madhe ishte, kështu që unë u tregoi atyre në dhomen e ndjenjes dhe e pyeti ata për të marrë larg nga bar dhe ulet në shtrat. Pastaj pyeta Lena që të kthehen dhe të zgjedhin një djalë që ajo donte të fillojnë duke bërë seks me të kur ajo u përgjigj se ajo donte të tre do të fillojë në të njëjtën kohë, por se ajo do të presë me mua në fund. Ajo bëri, megjithatë, se unë u tha djema se çfarë të bëjë me të. Djemtë e shikoi dhe nodded.
Po pyeti pastaj për të shkuar deri tek ajo për të puth saj, puth e saj derisa ajo ishte me të vërtetë lagësht. Ata ecnin deri në atë filloi të puth e saj, një djalosh filloi të marrë në gjoksin e saj, ndërsa një i tretë u ngritën fustanin e saj dhe fondled saj në brekë dhe Lena filloi të ankohem si ajo dukej në mua. Unë kam qenë stenkåt dhe filloi marrjen e karin e tij jashtë dhe goditur atë. Ajo dripped mbi kar tim, kështu që unë isha e nxehtë. Unë nuk kam ardhur ende në, kështu që unë nuk dua të harxhoj kohë kot, vetëm stroking karin e tij.
Djalosh i cili mori brekë e saj u kthye nga unë dhe tha, ajo është tashmë i lagësht, brekë e saj janë të ngjyhet. Unë e pyeta atë për të marrë off brekë e saj dhe të fillojnë shuplaka e saj. Ai mori me të dhe theksoi se pidhi i saj ishte nicest ai kishte parë. Ajo ishte helrakat dhe pidhi më i mirë që kam parë ndonjëherë. Qetë dhe të bukur.

Ai i thau asaj padurim dhe filloi të ankohem louder dhe puthje gjuha u bë më i thellë dhe më thellë. Djalosh i cili fondled gjoksin e saj kishte filluar të bëj gjoksin e saj dhe mori rrobat e saj jashtë. Ajo kishte karin e tij në dorën e saj dhe stroking atë, ndërsa puth djalë tjetër dhe djali i tretë thau asaj. Tani ajo bërtiti me zë të lartë dhe tha se ajo ishte afër, kur kam pyetur djalosh i cili thau nga shuplaka e saj dhe të fillojë të marrë off, ndërsa pyeta djalë Lena gjiri se ajo masturbated. Djalë tjetër ajo e puthi gjithashtu mori off e saj dhe qëndroi pranë fytyrës Lena, kështu Lena gjithashtu mund të thith atë. Ajo alternuar me hov dhe thith off guys që qëndronin para saj. Djalë i tretë duhej të shtrihem në mënyrë që Lena mund të ngasin atë, ndërsa ajo thithur guys tjera. Isha aq me brirë që zemra ime donte të qëndrojnë, aq me brirë, unë kurrë nuk kishte parë Lena dhe ajo mund të thith. Ajo mori karin e tërë në gojën e saj dhe vetëm ajo rrodhi pështymë nga goja e saj. Papritmas, buckled atë në karin në një djalë që ajo thithte brenda saj dhe ai filloi spërkatje, ajo e pa atë dhe mori karin e tij në gojën e saj dhe i gëlltiti në të njëjtën kohë çdo pikë. Djalosh ajo kishte hipur filloi të injektuar në saj pidhi dhe të shtrënguar ajo dukej sikur sytë Lena do të kthehet në dhe jashtë. Ajo kishte karin tjetër djalë poshtë në fyt, kur djalë tjetër hyri në të. Djalë i tretë ishte ulur në shtrat dhe shikuar.
Boy ajo hipi edhe shkoi dhe u ul pranë shoqen e saj në shtrat, kështu që e pyeta Lena ulem në divan mes djemtë dhe u përhap këmbët tuaja në ajër. Kur ajo ishte një gjimnast, ajo mund të përhapet me të vërtetë këmbët tuaja dhe kam pyetur guys i cili u ul pranë saj mban këmbët e saj veç e veç. Kur ajo ndarë atyre nisi spärman drejtuar nga pidhi i saj dhe kjo më bëri kështu me brirë, i kërkova djalë tjetër që kishte ai nuk shkuar për të filluar shuplaka e saj, të cilën ai nuk hezitoi një të dytë. Ai filloi shuplaka e saj dhe ajo ishte moaning si kurrë më parë. Guys në shtrat filloi të marrë një pozicion përsëri. I hodhi larg një shishe lubrifikim në djalosh i cili thau dhe e pyeti për të përgatitur ass qij e saj dhe atë në gomar. Thënë dhe bërë, ai vuri karin e tij të madh në gomar e saj. Sytë e saj u kthye përsëri dhe ajo tha se donte të thith dikujt. Kjo nuk kishte ndodhur ende të saj. Ajo kishte të ulen dhe të ngasin një nga djemtë në shtrat, ndërsa ajo ishte djalë tjetër po e ngiste penisin e tij në gomar e saj të bukur dhe djali i tretë i mbushur karin e tij në gojën e saj dhe thithur si kurrë më parë. Ky skenar është ende në retinë tim, kështu që një pamje mjaft të I ishte duke vdekur. Kur djalosh i cili fucked saj në gomar erdhi unë e nxorën jashtë dhe çuan karin tim në bisht të ngushtë e saj të njomë e cila ishte mbushur me spärma. Ajo tha se ajo nuk ka dashur të fucked nga mua, por kjo nuk bother mua në tani, unë isha aq me brirë që unë nuk mund të mbajë më. Unë u thashë se nuk mund të mbajë më dhe vazhdoi të dështoj atë në gomar. "Por mos ardhur ende", ka thënë ajo për mua dhe unë i thashë në rregull.
Djalosh ajo kishte hipur erdhi në të dhe na u desh të marr atë jashtë dhe për të ndryshuar qëndrimet. Unë kisha për t'u ulur në shtrat dhe ajo u ul mbi mua dhe hipi mua dhe djali ajo ishte thithja karin tim i mbushur në gomar e saj. Pidhi i saj nuk ishte se më i ngushtë, por ajo ishte e mbushur spärma dhe të ngrohtë dhe të rehatshme. I kapi kokën dhe shikoi në sytë e saj të bukura dhe e pyeti nëse ajo ishte e kënaqur. Ajo u përkul përpara dhe më thau rreth gojës dhe puthi mua thellësisht me gjuhën e saj të ndershme, atëherë ajo më pëshpëriti se ajo donte ne të dy në pidhi, tani ajo donte që do të vijnë. Unë i thashë djalosh i cili u zhvillua atë gomarin se ndërsa ai po e ngiste karin e tij në saj pidhi me karin tim. Ai bëri ashtu siç i kam thënë dhe ajo ishte aq e mrekullueshme të ndihen karin e tij kundër rrëshqitje im në saj pidhi i lagësht e cila tani është ndjerë ngushtë përsëri. Frymëmarrje e saj u bë i rëndë dhe ajo po i afrohej dhe bërtita se ajo erdhi. Unë nuk mund të mbajë mua më kur pidhi i saj u shtrydhet karin tim aq e vështirë sa unë qëllua gjithçka që kam pasur në të dhe djalë tjetër erdhën pothuajse në të njëjtën kohë. Ne u tërhoq nga dicks tona dhe pa se si dy djemtë e tjerë ishin bërë përsëri. Unë kisha frikë unë do të merrni xheloz pasi që kishte ndodhur me mua. Por unë ndjeva se si e qetë në çdo kohë. Lena dukej në mua dhe pyeti se si ai ndjehet dhe në qoftë se kam ndryshuar mendjen time (në suedisht, ne foli anglisht gjithë kohën ndryshe). Jo, ajo ndihet mirë Unë i thashë, dhe ajo tha se tani dëshironte të dështoj të tjera dy djemtë dhe në qoftë se unë mendova se ishte ok. Ajo donte të dyja në pidhi e në të njëjtën kohë. Ok kam thënë dhe kërkuar nga djemtë që të bëjë atë që ajo tha. djemtë kishin ardhur dy herë më parë, kështu që ata fucked vështirë saj për një kohë. Pasi ata kishin fucked saj për rreth 10 minuta në pozicione të ndryshme me dy cocks në saj pidhi, unë kam pasur kohë për të ngrënë pak dhe kanë një birrë. Ndërsa djalë tjetër dhe unë kam folur pak dhe ai kishte një birrë në dorë. Tani karin im ishte duke qëndruar në vëmendje përsëri dhe unë nuk mund të ndihmojnë por të shkojnë deri në të dhe le të saj thith atë. Ajo sucks si një perëndeshë, merr karin e tërë në gojën e saj dhe jerks aq të mirë, ndërsa ajo luan me punk dhe nganjëherë futur një prekje ass tim, ajo ndjehet e mrekullueshme, kur ajo zgjodhi këtë metodë tani që ajo ishte duke u fucked. Ajo tha se ata tani kishin 2 herë për të dhe ajo është i afërt me një orgazmë tretë gjigand. Djalë i tretë ishte ulur në shtrat dhe filloi të masturboj duke shkuar për një nga djemtë që fucked Lena. Ai mori kar e tij, e cila kishte tkurrur tashmë dhe shkoi dhe e kishte një birrë. Lena mori karin tim nga goja e saj e cila ishte plot pështymë, e cila u zhvillua vetëm si që të ashpra sexy. U kthye në djalosh i cili u ul në shtrat dhe i tha, eja dhe qij mua, pse jeni ulur atje. Djalë nuk kanë për të dëgjuar atë disa herë, 5 sekonda më vonë, ai ishte gjithashtu brenda saj. Lena më pyeti nëse unë tani të kërkuar për të marrë në saj pidhi, ajo donte që të ketë tre dicks në vetvete dhe ne me të vërtetë u përpoq të hynte në të, por ajo nuk e bëri. Ne kishim të marr nga dy dildos, kështu që ajo kishte një dildo dhe dy Cocks në saj pidhi dhe një dildo në gomar e saj si një nga djemtë e kishin për t'u marrë me dhe kar tim në gojën tuaj. Pamje më bëri të mendoj për më pak se 1 minutë dhe gëlltitur çdo pikë. Disa sekonda më vonë, Lena, dhe dy djemtë në kohën e madhe dhe një prej tyre tha se kjo ishte ndoshta qij tij sweetest ndonjëherë. Djemtë e tjerë të rënë dakord dhe njëri prej tyre u kthye tek unë dhe më tha, ju duhet të jenë të lumtur me një grua të tillë. Ai kurrë nuk kishte parë qij dikush aq mirë. Lena vetëm buzëqeshi dhe tha se edhe pse ajo liked it. Ajo më përqafoi dhe më puthi dhe më falënderoi. Guys mori një dush dhe foli një parti pak qij shkoi në rreth 4 në mëngjes. Sa herë kemi menduar se do të shkojë, ajo ishte diçka që ka ndodhur që dikush të jetë bërë me brirë përsëri dhe të fillojnë fucking Lena përsëri. 04:00 ata u larguan nga salla dhe Lena nuk mund të ecin për dy ditë të thonë asgjë për të qenë në gjendje për të bërë seks. Vetëm tre ditë më vonë ne mund të kemi seks përsëri dhe histori është edhe më e bukur, kur edhe koha ishte përfshirë më shumë, por këtë herë dy vajzat dhe djemtë. Historia vazhdon më pëlqen pak më vonë. Për fat të keq, këto dy teknologji dhe qasje vetëm kohë ne kemi pasur marrëdhënie seksuale me të tjerët. Pastaj kemi ardhur në Suedi, ajo nuk ka marrë shpëtoj prej tij përsëri, por ne u martua në Las Vegas dhe ne ëndërr përsëri atje. Lena thotë se ajo nuk do ta bëjë këtë në Suedi, por mundësisht jashtë vendit me të panjohur. Kështu që unë do të duhet të presë derisa ajo të kthehet së shpejti 35 : O )

2 Responses to "partnerin tim dhe unë me të tjerët :)"

  1. Kent:

    Çfarë një përshkrim të bukur si Lena mori qij veten happy birthday. 3 dicks shtesë në përvjetorin e 30 ishte e madhe. Duke pritur për të qij grup tjetër për Lena, më këmbë larg.

  2. Soren:

    një grua e lavdishme të ardhmen, kur ajo nuk mund të ecin për 2 ditë, unë e kuptoj, por ju do të dështoj anyways saj, të mrekullueshme me bashkëshortet brirë ata bëjnë mirë

Koment partnerin e mi dhe unë me të tjerët shtypurit