Partneri im dhe unë me të tjerët mbi swingers

Pas disa ditësh që kishim qenë në Las Vegas, ne vërejtur se një hoteli kishte zgjedhur swingers temë. AT hotelit ishte i lirë të puth dhe prek njëri-tjetrin, por a do të thotë jo jo, ata ishin të sigurt. Partneri im Lena se unë tani duhej të absolve dhe kishte thënë që kam kërkuar për të parë mua qij vajzat e tjera. Disa mendonin se ishte në rregull, por edhe unë të kërkuar për të parë atë merrni fucked nga të tjerët, kështu që ne kemi vendosur të shkojnë në vend dhe për të grumbulluar sa më shumë ne mund të.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 vota, average: 2.65 out of 5)
Loading ... Loading ...

Nicest qij

Kjo ndodhi ditën e unë u diplomua nga shkolla e mesme.

Në mbrëmje të gjithë shkuan në klub nate në qytet për të festuar. Brenda ju nuk mund të ndalet në kërkim në të gjitha vajza të bukura që kishin shkuar përreth dhe tronditi prapanicë saj. Ju vetëm duhet të hidhen në krye të katin e valle dhe vallëzim. Por unë vajzë më të kërkuar për të parë se ku Sara, një mik i cili ishte një vit i ri. Ajo mori atje në 11 kohë. Unë pashë atë dhe eci mbi të thonë hello. Ne folëm për të, si, një orë e gjysmë, kur kam pasur për të kërcyer sërish. Në katin e valle, kam bërë shtënë tim. I le dora e tij rreshqet mbi pjesën e pasme poshtë në fund. Shtrydhur në atë dhe pashë buzëqeshjen e saj. I puthi atë dhe ishte gjithashtu vetëm "të detyruar" për të përkëdhel gjoksin e saj. Duken në sytë e saj ishte diçka që unë kurrë nuk e kishte parë më parë. Ajo ishte me të vërtetë me brirë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (45 vota, average: 2.36 out of 5)
Loading ... Loading ...

Për të rinjtë dhe kurioz për të qenë besnik

Dijeni se unë shoh mirë dhe ëndrra për të bërë karrierën e modelimit apo diçka.
Tani që gjenet e mia mendohet të jetë aq i mirë që unë duhet të bëjë ndonjë të tillë.
Për të arritur qëllimet e mia kështu që unë praktikoj vallëzuar dhe duke marrë mësime kënduar.
Unë jam në një teatër dhe sigurohuni që të kujdeset për mua në shkollë.
Ka qenë gati 3 vjet me një djalë shumë të bukur dhe cute emrin Micael.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 vota, mesatarja: 3.00 nga 5)
Loading ... Loading ...

Partneri im dhe unë me të tjerët shtypurit

Gjatë periudhës 2005-2007, kemi jetuar në SHBA, kur Lena im partner ka punuar në një kompani amerikane dhe ishte vendosur aty gjatë kësaj kohe. Kam pasur privilegjin të studiuar anglisht dhe disa mbetje gjatë atyre viteve, të cilat unë kam kërkuar për të bërë për një kohë të gjatë. Partneri im do të përfundojë 30 vjet në vitin 2006 dhe unë do të papritur atë me një udhëtim në Las Vegas, ku unë do të martohej me të dhe për të marrë martuar.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (35 vota, average: 2.97 out of 5)
Loading ... Loading ...

Vjedhës kosi me motrën e partnerit të saj në natën e

Ngadalë ai rrëshqiti poshtë me dorezën dhe e hapi derën e banesës. Ai kishte qenë jashtë me miqtë këtë mbrëmje dhe kjo ishte si një birrë bërë dhe disa marinuar trupin e tij në alkool. Ai ishte i dehur, por jo aq i dehur se ai nuk e dinte atë që ai bëri. Kjo është arsyeja pse ai kujtua poshtër me dorezë dhe rrëshqiti nëpër atë në derën e përparme të hapur dhe të mbyllur atë ngadalë prapa tij. Ai u largua nga këpucët e tij dhe me kujdes të varur deri xhaketë e tij në grep pallto nga dera. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (57 vota, average: 2,91 nga 5)
Loading ... Loading ...

E diel e përgjakshme e diela

Pasdite e diel, shi mundi kundër dritareve. Unë u ula në shtëpi në banesën time dhe u Zapping midis kanaleve televizive, por nuk gjeti asgjë interesante për të parë. Ajo u marrë pak ftohtë, unë kam marrë vetëm më një top tank dhe brekë pas dush. Shkoi në dhomë gjumi të shkoj të marr një batanije, dhe u largua nga TV në një nga kanalet film shumë. Kur u ktheva, një film i ri ka filluar, romanca amerikan. Unë u ul në shtrat dhe përfundoi e batanije rreth meje. Një orë në film ajo filloi të ngrohjes deri në mes të dy prej personazheve. Unë tallën me "dashurinë e ëmbël" e tyre. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (52 vota, average: 3.06 out of 5)
Loading ... Loading ...

Perimet dhe Dashuri

Në një liqen, diku në Suedi, ne jemi. Nuk janë shkëmbinj banesë çojnë deri në ujë të ngrohtë. Ne kemi qenë duke shkuar atje që të ketë një piknik, duke notuar dhe bëj banja dielli. Ne jemi të gjithë vetëm në pellg të ngrohtë pak, dhe vetëm vendi ku ne gjendemi është e rrethuar tërësisht nga një pyll i dendur. Është kënaqësi të ngrohtë në ajër. Së bashku, ne jemi të zhveshur pranë njëri-tjetrit në peshqir tona të shtrira në diellin e ngrohur rock. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (59 vota, average: 3.44 out of 5)
Loading ... Loading ...

Kafe dhe ëmbëlsira

Me dorë dridhur Unë thyen telefonin. Sinjalet filluar të shkojnë deri. Ai ndoshta nuk është në shtëpi, unë kam kohë për të menduar, unë më mirë var. Pastaj kam dëgjuar një zë të njohur në fund të tjera dhe unë dridhem për të. -Hi, unë vetëm do të kontrolloni nëse ju keni qenë në shtëpi. -I ka ndodhur të jetë afër dhe menduar për të dëgjuar nëse do të donit të blerë asaj një filxhan kafe? Ajo dukej shumë i pafajshëm, por qëllimet e mia ishin asgjë, por i pafajshëm. -Kjo është në rregull, unë nuk kanë asgjë të veçantë për mua, ju përgjigj.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 2.60 out of 5)
Loading ... Loading ...

I vënë në Exet ... gabimisht ...

Hmm, që thonë se unë fucked ish time gabimisht mund të them, por kjo ishte sigurisht në këtë drejtim. E gjitha ndodhi nja dy vjet më parë dhe ajo filloi me mua në një pasdite të shtunën do të thërrasë një kompani qilim qilima - Lindell s dhe Dyshemetë - të përcaktojë kohën kur ata do të vënë një kat të ri në apartament. Kam pasur numrin e tyre në telefon kështu që kam gjetur atë dhe e shtypën sustën "Thirrje". "Hi ky është Lina," u përgjigj një zë. Unë mendova se e njohu zërin si kam shikuar në ekran celular. Ishte Lina, të dashurën time nga 10 vjet më parë se unë disa muaj hasur më parë në qytet, pas vetëm 10 vjet. Ne kishim disa kafe dhe biseduar në lidhje me kohët e vjetra dhe shkëmbyen numrat e telefonit celular, shumica e gjë e sjellshme për të bërë. I kishte thënë asaj se unë isha tani jeton me një vajzë. Lina kishte të dy arritën të martohen dhe të divorcuar dhe tani e vetme, ajo kishte thënë në kohën e kafe.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (35 vota, average: 3.43 out of 5)
Loading ... Loading ...

Soft krevat Hotel aka plug në Amsterdam

Ne jemi jashtë duke ecur nëpër qytet në një ditë normale në Stokholm, ju do të ndalet papritmas kur ne të kalojë një dritare në një agjent udhëtimesh. Unë eci disa metra dhe është duke pritur për ju.
- Kontrolloni! Ju mund të shkoni një fundjavë në Amsterdam për vetëm 600kr, dhe hotel përfshirë! Ju thoni për mua.
Unë kthehem dhe të lexoni shpallje në dritare, pa dyshim. Mëngjes Tillomed përfshirë. - Nuk mund të shkojmë! thotë se ju dhe hugs mua.
Thënë dhe bërë, ne do të shkojmë në udhëtim dhe libër, e cila pasi tatimet dhe taksat e tjera të fshehura përfundon më afër 800kr.
[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (53 vota, mesatarja: 3.85 nga 5)
Loading ... Loading ...