VIZITA E PJESA zejtar ZI DY

Përmbledhje e seksionit të mëparshëm. Camilla është dyzet e shtatë vjet. Ajo jeton në një martesë pa fëmijë me Hans. Camilla punon me detyra të qepura në shtëpi që është e shkretuar e vendosur në juglindje të Scania. Një stuhi pranverë kishte hedhur poshtë njërën prej ndërtesave dhe Camilla dhe Hans vendosur që të punësojë një mjeshtrit polakë të cilët mund të ndërtojnë shtëpinë përsëri, në një zëvendësim të zi. Premtimi Camilla nëpërmjet reklamave në gazeta duke kërkuar nga mjeshtrit të përshtatshme. Në mesin e reklama në gazeta, ajo gjen një emër që ajo e lidh me Afrikën, Gadoble. Camilla ka që nga vitet e tij të adoleshencës fantasizing gati që të ketë marrëdhënie seksuale me një burrë të madh të zi. Kur Camilla flasim për njerëzit me ngjyrë të zezë duke folur në lidhje gjithmonë e saj apo afrikanë, por kur ajo fantasizes ajo mendon se Negroes. Zi është ngarkuar shumë më shumë erotik të saj. Gadoble vjen me marrëveshje dhe gjatë javës që mund të rritet dëshirën Camilla-së për Negro gjigand. Të premten, ajo nuk mund të rezistojë dëshirën e tij dhe dëshirë e madhe për të. Ky seksion fillon historinë nga të premten për të marrë në kontekst.

E premte

Të premten, ajo zgjohet në një ditë të bukur në fillim të verës. Shqetësimi në mbetjet e saj, por diçka tjetër ka marrë dorën e sipërme, diçka që ajo mendon se nuk mund të kontrollit. Pa merak aq thellë mbi atë e njeh veten si një viktimë e dobësisë së tij të brendshme. Ajo ka dhënë vetë u dorëzua dhe tani ka mbetur vetëm një gjë për të vazhduar dëshirat trupore pamëshirshëm se rezistenca e saj për zgjidhjen trupin e femrës krijuar në të. Dëshira për trupin mashkullor të zi ka fituar në përgjithësi dhe hidhet me dhunë apo hedhur larg gjithë rezistencën morale. Në një fustan të hollë të lehta, pothuajse transparente verës që e vetmja gjë që ajo ka në trup, ajo shkon kundër punës. Ai kthehet për të parë të saj, sytë e tyre takohen, dhe pas pak sekondash kuptojnë njeri të madh të zi. Pa një fjalë, ajo kthehet përreth dhe fillon duke ecur në drejtim të shtëpisë mysafir. Ajo vërejti se si ai ndjek atë. Deri në turpin e saj flluskë, por tani nuk ka kthim prapa. Tani ajo ndjen turp para Gadoble edhe, jo vetëm për veten e tij. Çfarë do ajo si e saj? Një grua që është në mënyrë plotësisht të nënshtruar tundimit për të bërë dashuri me një njeri të zi se ajo do të bëjë asgjë për të. Camilla hap derën e konakut dhe le të Afrikës. Dhunshme fus saj nga Sara si sjellje nënës habitur i frikësuar shkon jashtë, por menjëherë hedhje deri në kutinë e lule të rehatshme jashtë dritares vilë mysafir. Naked afrohet dy të shpërthyer trupat ngacmuar së bashku. Pasion të kërkojë nga duart deri eksplorimit. Duart e zeza të mëdha në trupin e vogël të bardhë, ndërsa duart të bardha pak padurim përkëdhelur trupin e madh të zi muskulare. Ngacmuar zgjidh poshtë në fletë Camilla pastër të bardhë. Kujdes ajo përhapet këmbët e saj, ndërsa ajo duket të Afrikës për të ardhur mbi të. Ajo e sheh karin e madhe e tij tmerrësisht e vështirë zi zi i paepur rri rrugën e tij në prehrin e saj, ndërsa ai qëndron poshtë saj. Ajo e kthen kokën e saj larg për një ndarje të dytë dhe sytë e saj të takohet sytë e mace nga ana tjetër të dritares, me qëllim të shikuar atë. Si një hitter, ajo lëviz dhunshëm në drejtim të qëllimit të tyre, por jo për të shkatërruar ose dëmtuar, por për të dhënë dashuri për të bërë gjëra të mrekullueshme të bukura, për t'u dhënë kënaqësi të papërshkrueshme e saj dhe kënaqësi. Ajo e di me armë të mëdha dashurie për të filluar thekshëm dhe mbyll sytë e saj si ajo bends kokën mbrapa, moaning me zë të lartë si ai mbush e saj deri plotësisht. Cat kërkim interesant në reagime të çuditshme mom s në skenar që ndodh në shtrat në atje. Camilla i kushton fort duart e bardha të tyre të vogël në bordin e muskujve të gjerë e zezë e pasme, është sikur ajo dëshiron të mbajë atë, për të mbajtur atë për kaq e mrekullueshme të saj. Trupi pak i bardhë i gjigand i zi muskulare mbulojnë trupin Camilla-së plotësisht. Të dy trupat janë afër së bashku, vetëm hips e njeriut të zezë në lëvizje. Ngadalë, qetë, dhe ende kaq të pasionuar, ata lëvizin ritmikisht. Për tmerrësisht e vështirë karin madh i Zi do t'i sigurojë kënaqësi djallëzore e një karin e zi mund të sigurojë një grua të bardhë. Papritmas hedhur armët Camilla për palët në shtrat. Convulsively ajo grasps fletë sikur të mbajtur veten në një duart koprrac dëshpërimisht kërkojnë diçka. Kështu ajo bends koka e saj prapa hap gojën e tij plotësisht, dhe këlthitës nga kënaqësinë e tij. Cat merr deri tronditur papritmas nga britmat e larta që arrijnë në ditën e nxehtë fillim të verës. Camilla moment ulëritës nga kënaqësinë e tij fillon rënkime Zi dhunshëm jashtë epsh kafshëve faqe të zezë kur ai mendon se ai e di se ai do t'i japë Camilla kënaqësinë ferri shumë më të madhe ajo ka ëndërruar ndonjëherë të marrë. I habitur shikuar cat në skenar. Pas orgazmë gjatë papërshkrueshme kthehet Gadoble mbi të dhe ...

E vazhdueshme, e re seksion e premte

Pas orgazmë gjatë papërshkrueshme kthehet Gadoble në Camilla dhe shtyn me armë gjigand zi dashurie dhe deri në Camilla. Njeri i madh i zi është i etur për të treguar superioritetin racor të zezë si një dashnor dhe ai pasthirrma epshi kur ai dëgjon Camilla argëtues shëndoshë kujtoj kur ajo u kthye, e karin e zi gjigant në vetvete. Sara është lënë të përshtatshme në një kuti lule dhe duken disi mungon në rrotull në mes të dy njerëzve të racës së ndryshme shkon prapa në xham. Dy njerëz të cilët janë aq intime me njëri-tjetrin si dy njerëz mund të jetë. Nga pika e mace e parë mund të shihet vetëm negers gjigante trup të madh në krevat. Trupi pak Camilla e bardhë është e mbuluar krejtësisht nga Negro. Trupi i madh i zi Kullon forcë e madhe dhe fuqi, e shpinë të mprehtë ku muskujt ngadalë luan nën lëkurë të zezë. Vetëm lëvizje zezak hip. Ngadalë, ritmikisht, por me forcë dhe energji shkon hips Zi në një përzierje të çuditshme ndërmjet ritmit të përmbajtur dhe dëshirë të zjarrtë. Ngadalë, ritmikisht, por me forcë dhe fuqi lëviz hips Zi në organet gjenitale të tij gjigante të stimulojë, të provokojë dhe gjirin ngjall Camilla ndaj ndjenjave papërshkrueshme e kënaqësi. Një tingull ritmike palëkundur nga shtrati për të njoftuar se akti i dashurisë në vazhdim e sipër në mes të gruas e dyzet e shtatë të pjekur dhe të rinj burrë i fortë zezë. Camilla moans më të ashpër të trajtimit qiellor bukuri Zi i jep asaj. Të shkurtra, i ngjirur, të frazat jokoherente ajo hisses me vështirësi e cila ka për qëllim të tregojë njeriun e zi gjigant ajo është dashur aq tërheqës, dhe lutet atij për të vazhduar ëmbël unbearably tij trajtimin e saj. Nuk kishte asnjë fillestar kafshë-si nëpër fazën ku zi kurvar zezak excitedly ngjit në grua të bardhë. Convulsively ajo grasps fletë në duart e tij, përqafimeve mjaft e pëlhurë në duart e tij sikur të mbajë ndjenja ajo ndihet në e shtënë e saj. Ajo e di se sa afër është, por ajo merr, ajo nuk e di nëse kjo është minuta apo sekonda të mbetura. Ajo mund të bëjë asgjë për të shpejtuar, vetëm zezak i madh tani mund të japë udhëtimin e lakmuar ajo kështu zjarr dëshirat. Ndjenja rritet dhe rritet dhe rritet me pasion rritur për forcën e tmerrshme, intensiteti dhe ngrohjes. Pa më tej, ajo që si e drejtë, jo një zotërim i botës mund të parandalojë epshit ulërimë e saj kur derdhje çliruese vjen dhe gjithë kënaqësi akumuluar shpërthen në kaskadën e ndjenjave pambarimisht të mrekullueshme që përhapet nga gjiri Camilla në valët me anë të pasme deri me qafë dhe në tepër i hollë. Ngrohje e tërë trupit në valë, ndërsa të gjitha udhëtimet e mbledhura kënaqësi dhe shpalosjen e saj.

Shakull Shpirti, gjëmim bellowing e Zi gjigant, epshi i tij dhe cat në pjesën e jashtme kuti lule qëndron i habitur me skenar ku dy burra të racave të ndryshme së bashku ulëritës nga kënaqësinë e tij që ata të marrë së bashku, në kulmin e grave të bardha dhe ndërzim Zi. Rraskapitur, i kënaqur që ata marrin frymë nga aktin e lëshim të gjithë tensionin e. Glides Gadoble ngadalë dhe me kujdes nga Camilla dhe dy shtrihet butë dhe banesë në shpinë të tij të ngushtë së bashku. Jo një fjalë është thënë. Gadoble është e heshtur, sepse ai është zakonisht i qetë dhe mezi flet gjuhën Camilla-së. Camilla sepse ajo tani përsëri të turpëruar para atij njeriu të madh të zi. Ajo ka dëgjuar fjalën tani dhe pastaj. Fjala e tillë një pagesë dhe kuptimin e paqartë. Negerknullare. Për Camilla është Negerknullare një grua që është e shthurur në dëshirat e tyre seksuale. Ajo është turpëruar para Gadoble, ai duhet ta kuptojnë se ajo fantasized dhe longed intensivisht për të marrë të dështoj një Zi, ajo është turp tani. Pa fjalë, Gadoble shpejt duke kërkuar në punën e tij sërish dhe Camilla në nxitojnë për të ndryshuar rrobat dhe të vijnë përsëri në malin. Camilla është i pushtuar por edhe euforike ngazëllyer dhe i lumtur si ajo ndihet e keqe, të shërbimit të ulët mendje dhe kombëtare. Si një kurvë pistë, ajo kishte dëshirë të fortë për të mirë përsëri dhe rrëmbyer nga ana e Zi gjigand, negerknullare. Ndërsa ajo dridhej me, gëzim dhe kënaqësi kënaqësi në kujtesën e trajtimit ai i dhuroi.

Kamila nuk e vërejnë kur Gadoble çuan larg nga shtëpia pas punës të ditës me Camilla dhe Hans. Me një përzierje e shqetësim dhe të kënaqur nga ajo qetësi përgatitur atë dhe darka e tij së bashku çdo natë. Shikojnë kishte qenë gjashtë dhe fileto rödspätts ishin të artë ngjyrë kafe në një tigan. Para se Camilla trajtohen me salcë ajo ka rënë nga një gotë të madhe verë të ftohtë të bardhë. Ngritur xhami e tij dhe buzëqeshi me vete si ajo piu thellë nga ajo. Ai ka pritur dhe ora ishte një e katërta me shtatë para se ai çuan deri në oborr. Camilla ndjerë dehje të këndshme sallon të ngrohtë e trupit, ajo do të kishte pasur një numër xhami në pritje të tij. Dy biseduam në lidhje me ditën dhe Camilla e tij kërkoi me këmbëngulje në qoftë se ajo e kuptoi se në qoftë se Poli i bëri një punë të mirë. Camilla tha me kredibilitetin më të madh se ajo ishte e bindur se ata nuk mund të marrë dikush tjetër i cili bëri një punë të tillë të mirë. Camilla ishte i lumtur, kur Hans arritur thellë në faqet tavolina sportive dhe ajo u la për veten e tij, dhe gëzojnë të verës. Ajo ishte ende i ngrohtë në ajër dhe Camilla vendosur për të marrë një shëtitje. Dielli kishte perënduar pas pemëve dhe një dritë të ngrohtë Transmetuar nga mes trungjet e pisha drejtë. Mbërritjes në pyll ahu për të ndaluar, ajo qëndroi një kohë të gjatë dhe nën mbikqyrje të pyjeve, ahu-mbathje formë kujtoi atë për diçka. Në mendjen e tij, ajo pa gjigant rock hard karin zezak kokëfortë dhe të pathyeshëm rri rrugën e tij në gjirin e saj përvëluese. Ajo ftohur off shpejt tani dhe Camilla në pension në shtëpi. Kjo natë ishte e ndryshme nga e tij dhe Camilla pashë një thriller verore së bashku, por mendimet Camilla ishin larg. Jo më pak Konsumi i përzemërt i verës kontribuar me të, por arsyeja kryesore ishte ndoshta ende atë që ajo e ka përjetuar. Për vite të tëra ajo kishte fantasized për atë që ishte e që do të merren nga një, Zi madhe muskulare. Në kohë ajo kishte qenë turp të tmerrshme për veten për dëshirën dhe dëshirën se ajo kishte për të. Ajo kishte ndjerë ndonjëherë i parregullt dhe devijuese. Sure, ajo kishte lexuar se gratë ishin të ngazëllyer nga burrat e zezë organet muskulare, por ai ishte atje se edhe ajo longed për atë karin zi madh Zi. Ishte ajo kättjefullt nuk pamoralshme, mëkatar dhe ajo u përpoq për të shqyrtuar veten. Apo ishte kjo vetëm e natyrshme? Kjo ishte pas të gjithë karin e që e bëri atë në mënyrë të bukur, në mënyrë të këndshme për të orgazmë erdhi. Dhe në qoftë se një grua tani që duan një karin shumë të madhe dhe të vështirë, ka Negroes kanë. Camilla ishte lodhur tani dhe shkoi në sägns.

E shtunë / e diel

Të shtunën në mëngjes u zgjuan Hans dhe Camilla larg në mëngjes. Ai crept afër Camilla, ajo nuk ishte shpesh, por ajo e dinte menjëherë atë që ai e donte. Ajo e dinte se do të rishikohet pas pesë deri në dhjetë minuta.

Camilla panë këtë situatë si surreal dhe joreale. Por ishte si zakonisht, pas pesë apo dhjetë minuta dhe Camilla pasur edhe kësaj radhe qenë në gjendje të rreme një orgazmë për kënaqësinë e tij. Për pjesën tjetër shkoi të shtunën dhe të dielën shpejt. Camilla longed për të hënën dhe Gadobles trup të madh të zi muskulare. Ajo shpresonte se ata do të jetë përsëri e bashkuar, por nuk mund të jetë absolutisht i sigurt se ai donte që të marrin atë herë më shumë.

E hënë

Erërat e ajrit në mëngjes shkoi softly mbi trupin e zhveshur Camilla si ajo u shtri në shtrat me Sara tjetër për të. Etur Camilla për trupin e madh gjigand Zi muskulare, duke rock-hard tij gjigand karin zi zi. Methodically, ajo përpiqet për të analizuar situatën. A është ai i përgatitur për të filluar sot e saj si? Ajo dëshiron kështu. Nge, ajo shkon deri vënë në kafe dhe të gëzojnë të epshit sensual kjo do të thotë për të lëvizur plotësisht lakuriq në shtëpi. Etur, i shqetësuar, ajo duket nga dritarja në mënyrë periodike për të parë makinën në oborr. Dera është e hapur dhe erë të ngrohtë në mëngjes tërheq gracefully nëpër shtëpi. Camilla pi kafen e tyre pa ndonjë vuajnë më shumë, ajo nuk është ushqim ajo dëshiron për të. Ajo trembeni kur ajo dëgjon zërin, e drejtuar në dritare dhe e gjen se makina Gadobles shkon në oborr. Bits dëshpërim, ajo deklaron se Gadoble jo vetëm. A ndoshta edhe më të mëdha dhe më të fuqishme se e Zi e makinave veshur vetëm një palë pantallona të shkurtra boksier. Camilla zhgënjyer ulet në karrige baulked e dashurisë së tij, ndërsa me të Zi. Frustruar, ajo është e larë enët nesër, agresionin ajo ndihet dalin prej porcelani. Damn Zi, thotë ajo me zë të lartë për veten e tij në një përpjekje për të shpëtuar mallin e tij dhe dëshirën për Gadobles trupit të zi. Nxehtësisht, ajo vendosur në lidhje me pastrimin e shtëpisë, sikur të mendojnë për diçka tjetër. Sara që është e lidhur normalisht me punën sa më mirë që ajo mund të largohen afërsinë Camilla, ku ajo shkon me kalë ashpër me fshesë me korrent. Në dy, ajo përfunduar punën e saj dhe gulçim i djersitur. Ruajtjen mjetet dhe qëndron në dush. Ndërsa ajo me kujdes fshij me peshqir të butë mëndafsh leckë, një proces i menduar në kokë dhe ajo shtrëngon e eksitim faqe të zezë. Camilla krejtësisht lakuriq shkon jashtë përmes derës së hapur, jashtë në diell tani bollshme dhe verë të ngrohtë e hershme. Camilla është sigurisht dyzet e shtatë vjeç, por ajo është ende shumë tërheqës. Trupi i saj është i imët. Nuk ka fëmijë ka lënë gjurmë në trupin e saj. Ajo është ende e pakta mbi hips dhe ka qenë i lejuar për të mbajtur linjat e hollë e një të riu. Bishti i saj është i bashkangjitur ende dhe putar charmingly nga ku ajo shkon kundër dy Negroes gjigant. Zemrat janë të vogla, por fikse. Camilla është i vogël në shtat, por shifra e saj i hollë është proporcionalisht e përkryer për lartësinë e saj të shkurtër. Ajo është më e bukur se i bukur, sytë e saj ngjyrë kafe dhe tipare delikate, i përshtatur mirë nga hairstyle faqja e errët e bën të papërmbajtshëm saj edhe për djemtë e rinj. Gracefully ajo shkon deri në drejtim të dy burrave gjigante Zi. Për secilin hap merr Camilla me këmbët e saj lakuriq, ajo bëhet gjithnjë e më shumë i ngacmuar nga ideja. Tani dhe pastaj kthehet idenë e saj se ajo nuk duhet të jetë si ajo e imagjinuar. Ajo dridhet dhe tmerri në idenë se ata nuk duan. Skuqem Camilla për të ngrohur intensive përhapur në fytyrën e saj në mendimin se ata me përbuzje e mohojnë këtë turpin diabolike por kështu devilishly emocionuese në të njëjtën kohë. Camilla bën disa metra larg nga dy Negroes gjigant që njëkohësisht e sheh atë. Koha qëndron ende, Zemra Camilla e pounding ndonjëherë e vështirë. Është sikur sekonda të kthehet në një shekull, gjoks Camilla e heaves dhunë në një përzierje e turpit dhe eksitim horror dhe horniness. Mes të të awe e tij në gjendjen e vë re se Camilla zezak si ajo nuk e di se emri është shumë i ri, ai ndoshta është vetëm 1516 vjet të vjetra, por pavarësisht se madhe ndërtuar mirë, i madh dhe mashkullore. Ideja e djali i Zi dërgon valët e fuqishme të zgjimit nëpër trupin e saj fillojnë të dridhen më shumë eksitim dhe më shumë. Asgjë nuk duket të ndodhë dhe Camilla ndjen një dëshirë intensive për të shpëtuar prej saj të gjithë dhe nuk kthehen. Ajo vëren se si ajo është në një mënyrë të ngurtë duke u përpjekur për të vënë armët e tyre dhe duart. Dëshpërim, ajo përpiqet të qëndrojë natyrisht ndërsa sekonda kurdisur poshtë. Në të njëjtën kohë duke marrë jättenegrerna dy një hap drejt saj, ndërsa thjeshtësia e merr off pantallona të shkurtra e tij. Moment që ata arritën në atë me padurim përkëdhelur trupin e saj të vogël ende të zbehtë. Në mes këtyre njerëzve gjigante të zeza muskulare janë tani Camilla. Zjarrtë, përkëdheljet pasionuar eksitim e dhunshme e saj dridhur, rivalit të trupit pak, duke luftuar për të kënaqur atë. Si dy Colts që grinden për një mare mbi ngrohjes krenohet me rock-hard tij gjigand dicks zi Zi. Asnjë vend në lëkurën zhveshur Camilla do të shpëtojnë përkëdheljet e tyre të djegur. "Cili është emri yt?" Hisses Camilla me zërin e saj tani me brirë. Njeri shumë i ri i zi i pergjigjet "Hasim". "Sa vjeç je?" Vazhdoi wheezing Camilla. "Gjashtëmbëdhjetë," përgjigjet zezak ri. Puth po bëheshin gjithnjë e më të shqetësuar dhe Hasim dridhje me horniness në duart e tij të mëdha të zeza të ndjehen të pjekur grua trup të bardhë urkåta. Camilla vazhdon me pëshpëritje brirë, ndërsa ajo mat karin shkëmb Hasims vështirë me duart e tyre, "Si mund një vit gjashtëmbëdhjetë vjeç që të ketë të tillë karin e një ferri të madhe dhe të vështirë, është e mallkuar edhe më mirë se Gadobles". Ajo ishte shumë e pazakontë nga Camilla te betohem, ajo u soll fetarisht dhe ende shkoi shpesh në kishë. Dikush mund të thotë se ajo ishte një Lutheran pak në kuptimin që ajo ka vlerësuar punën e vështirë, ndershmëri, dëlirësinë dhe virtyt të lartë. Se një ndoshta ajo ishte ashtu-kështu që me të drejtë tani, por ajo ishte një grua dhe një dobësi për burrat Zi. Gadoble kishte dëgjuar dhe kuptuar vlerësimin Camilla-së kukstorlekarna dhe mendonin pak ofenduar kur ai është miratuar nga një vit gjashtëmbëdhjetë të vjetër, por ai mori asnjë vepër, u bë më tej me brirë, për të shënuar epshin Camilla për djalë i ri. Camilla puth Hasims karin gur vështirë me pasion, ndonjëherë e vështirë dhe ndonjëherë brutale butë dhe zemrës. Tani dhe pastaj të kërkojë nga duart e saj me etje te scrotum Hasims gjigand, squeezing butësisht si për të matur madhësinë, të heqë butësisht sikur të peshojnë peshën e saj. Nuk ka asnjë animalistic fillestar kur Camilla si vlerat oestrous femra aftësia e Hanes e saj për të mbuluar. Vëmendje të plotë Camilla është drejtuar tani për djalë gjashtëmbëdhjetë-vjeçar Zi. Ajo vuri duart e saj të bardhë në gjoks gjigand tij të zezë dhe të shtyn për të të treguar atë që ai duhet të shtrihem mbi bar të butë. Hasim nuk është i ngadalshëm në përputhje me dremitje e tij, por shtrihet poshtë bindje në shpinë të tyre në bar. Camilla etur ulet me këmbë hapur atë, shtrihet përsëri krahun e tij dhe të marrë të mbajë të tavaneve gjigante Zi si ajo dridhje me horniness për të kontrolluar deri në pjeshke e tij të vështirë. Moaning ajo shtyn kundër dhe të ndjehen karin e madhe të mbushur atë ndërsa Hasim rënkon e kënaqësi dhe zgjimit. Wild, përmbajtur ende, ajo fillon hipur djalë Zi. Gadoble konsiderojnë me mohimin e quajtur Camilla rritje zgjimit së të rinjve të Madh të Zi. Është një pamje e bukur, i ri shumë e madhe e zezë njeri muskuloz i ri i shtrirë mbi kurrizin e tij në moaning bar me kënaqësi ndërsa pjekur grua e vogël e bardhë me lojë djallëzore epshin por manovrat kontrolluara ende trupi i tij për të zbuluar të gjithë gëzimin e se gjigant hard rock karin Zi mund t'i japë asaj. Trupi i saj heaves lart, ndërsa ajo ishte e përkulur kokën prapa deri në drejtim të diellit të ngrohtë dhe me gojën e tij të hapur nga moaning kënaqësi e saj. Ngadalë ulur trupin e saj prapa dhe kulmi i zi gjigant zhduket në dhe deri në trupin e brishtë të saj të vogël të bardhë, ndërsa ajo whimpers e kënaqësi. Gadoble shoh gëzimin pakufi Camilla dhe karin e tij gjigant të zezë në këmbë drejt deri e zgjimit në sytë e gruas pjekur bardhë që me pasion gëzon pjekurinë e ri të pushtetit Zi. Kërkojnë Gadobles pasionuar për të marrë pjesë është e fortë i zellshëm për të por ai nuk do të ndërhyjë me gëzimin Camilla qiell të gjerë të djalë i ri Zi. Camilla merr si merr gjithnjë e më shumë e gjatësisë gjigand negerkukens. Tani ajo bends përpara trupit Hasims, vë duart mbi të dyja anët e gjoksit të tij gjigant në bar të butë. Ngadalë, ajo lidhet hips saj ritmikisht për të shijuar stimulim negerkukens vështirë. Hasim shoh bukur fytyrë të pjekur grua mbyllin sytë e tyre kënaqësi të koncentruar, pështymë drejtimin nga gjysmë-hapur gojën e saj, ndërsa ajo është më shumë i pasionuar rënkon e ndjenjës që po ndodh. Trupi i brishtë pak e bardhë fillon të dridhet dhe dridhje në konvulsione pavullnetshëm, ndërsa Kamila më tej ul poshtë dhe për të vënë të gjithë trupin e tij të vogël snugly kundër trupit Hasims gjigand zi. Tani vetëm lëviz hips saj. Ngadalë, instinktivisht, gju-hov reagim që automatikisht lëviz ijet Camilla e ritmikisht mbrapa dhe me radhë për të mbajtur jetën në orgazmë qëndrueshme e saj të dendur, ndërsa ajo Ulërima nga kënaqësi Hasims karin masiv zi jep atë. Pas orgazmës gjatë, i fuqishëm është Camilla ngushtë kundër spasmiskt Hasims trupit jerking e tensionit që orgazmë çlirimit. Kneels Gadoble prapa saj. Xheloz, ai dëshiron të marrë Camilla hakmarrës tregojnë stresin e tyre dhe forcën, pothuajse vindictively, ai dëshiron të shkojë Camilla villt jap asaj atë që ajo mund të tolerojë, por pa dëmtuar të bëjë vetëm piskat e saj me kënaqësi si ajo ndjen forcën e tij mashkullor. Camilla duhet të marrë dy cocks Zi në të njëjtën kohë për të shijuar, dicka ajo nuk do të harroj, vetëm gjatë për të, dëshirojnë pjesën tjetër të jetës së tij. I shfrenuar, i tërbuar shtyjë veten në të, Camilla Screaming por piskat shkon menjëherë në një ankthin e vajtoni zgjatur. Tani ngasin Camilla madhe Zi brutale, të dhunshme. Gadoble e di se si Hasim lëvizur ngadalë në Camilla, ndërsa vet rock-hard karin zi egra hipur saj. Hugs Camilla Hasims gjoks gjigand të zi e vështirë, ndërsa ajo ishte përfshirë në një rënkime ndryshim me zë të lartë nga ana e kënaqësi të mëdha ata të dy negerstakarna rock hard jep atë. Gadoble dakord me duart e tij të mëdha të forta një kontroll të fortë mbi ijet Camilla, si në ngadalshëm-mocion gjarpërues thatë gjarpërues e saj të bardhë e trupit majë trupit Hasims të madh të zi, ndërsa vagina e saj është depërtuar nga negerkukarna dy. Me krahët e hollë, ajo merr një kontroll të fortë në gjoks Hasims të madhe si ajo fillon të zhyten si një fëmijë. Plutar pak goja e saj, ndërsa ajo hisses një babbling fëminore pakontrolluar. Sara sheh sjellje të çuditshme nënës së palosur qetë në mes të këtyre organeve gjigante të zeza. Camilla tani është duke përjetuar atë që ajo fantasized shpesh në lidhje me, dy Negroes të mëdha në të njëjtën kohë. Camilla është zënë ngushtë me veten e tij dhe pyeti veten nëse ajo nuk është e natyrshme që të uroj për diçka të tillë. Për veten, ajo mendoi se nuk janë ato gra që kanë të dy burrin dhe dashnorin. Dallimi i vetëm është që të kemi të gjithë përnjëherë.

Camilla është tuned tani në të gjithë dashurinë e pakufishme që një grua mund të merrni kur ajo dashuron me dy Negroes në një kohë. Dashuria shkruar si dashuri - play. Camilla përgjigjet me ndjenja qiellore bukur nga periodikisht bërtas dhe të bërtas e kënaqësi si një njoftimi se ajo orgasmerar. Dy gjigant ulërimë ndërsa Camilla e zgjimit ata ndjehen kur e orgasmerar pak bardhë grua. Përndryshe, ata e marrin asnjë njoftim të saj vetëm mban ritmikisht stimuluar atë në lartësi të mëtejshme të kënaqësi. Skena animalistic do të fillojë ku tre dashuruar rrotullohem rreth njëri-tjetrin në bar të butë e verës të ngrohtë. Tani Hasim përsëri në shpinë të tij, Camilla gjunjëzim mbi të me të dyja duart fort përmbledhur rreth karin e madhe e tij të zezë gjiri ajo padurim glans fryrë e tij të ndjeshme ndërsa Gadoble wildly hipur atë nga prapa kohë. Gjigant topa Gadobles goditur rëndë në pjesën e prapme të kofshës së saj, ndërsa ai zemëruar hipur grua të bardhë. Camilla ndjen dridhje te madh i Zi karin në duart e tij, një valë kalon nëpër atë dhe vishet ritmike të përbashkëta në tavanet e ashpër gjigante të zeza të japë mendojnë se ai është duke shkuar. Gadobles mbrapa shkon deri në një hark si ai vendosmërisht hasur në Camilla se ajo ndjen rreze intensive të Gadoble në brendësi të saj. Camilla shkopinj gjuhën e tij në kukmynning Hasims dhe të ndjehen momentin rreze të vështirë si ajo vjen në një orgazmë që mund të fshihen nga të gjithë trupin e saj për të shkundur tmerrësisht dhunshëm. Hasim kthesë e kënaqësi kur gjuha Camilla është duke luajtur mbi acorns lulëzon zi kukens. Kur çdo gjë është e gjatë dhe rënkime jehonë tingujt vetëm Meow Sarës si ajo qëndron pranë tij ende rezulton në dhe jashtë vetvetes, kur ai puking shfrenuar. Ora kishte shkuar në mënyrë të shpejtë. Ai kishte qenë i parë të gjitha zgjasë dhjetë minuta të lovemaking. Ai kishte qëndruar habitur atje. Ajo mori një kohë para se ai e kuptoi se ishte Camilla i tij i cili ishte marrë nga këto jättenegrer. Ndërsa ai u kap nga dëshpërimi i parë kënaqësinë e poshtër e gruas së tij dhe epshit me dy stallions zeza ai u arrestua nga epshi shtazarak i mendimit të kënaqësisë dhe kënaqësi që mori. Pastaj erdhi reagimi i dytë është xhelozia aq i fortë se trupi i tij u kthye brenda dhe jashtë.

3 Përgjigjet për të "VIZITA E ZI DY PJESA zejtar"

 1. David:

  Sexy ..
  duke pritur për pjesën e tretë, nëse nuk ka!

  do të ishte më mirë për të lexuar nëse keni qenë më shumë në paragrafët: D

 2. Conny:

  Kjo është një përsëritje e vërtetë e karin Hard Rock zi. Zi fjalë është plot me paragjykime, dhe ndoshta është një shprehje e autorit fantazitë seksuale të veta të bazuara në stereotipe rreth organeve të njerëzve të zezë seksuale. Historia e shkurtër është gjuhësore shkruar keq. Larg shumë pas efekt. Jo sensualism roman dhe ndjeshmëri. Bëni një përpjekje më të mirë herën tjetër. Dhe kjo nuk duhet të jetë një njeri i zi, ka shumë prej artizanëve i fortë të bardhë si.

 3. Erika:

  Funny se një njeri i mbrojtur "artizanët bardhë" ju mund të mos duan që ajo të marrë një emër të keq :) Mendova se ishte një tregim i mirë, por unë jam dakord që zezak fjala është mjaft i mërzitshëm në këto lloje të projekteve.

Koment VIZITA E PJESA zejtar ZI DY