Hapi-vëllezërit e motrat

Kur isha i vogël nëna ime vdiq kështu që unë u rrit deri me babin tim. Kur isha 10 vjeç babai im u transferua në një grua që kishte një djalë të quajtur Tobias dhe ishte një vit i ri se unë. Tobias dhe kam marrë së bashku mirë dhe kishin një lloj marrëdhënie vëlla, ku ne kemi qenë miq të mirë në shtëpi, por kurrë nuk socializuar për çdo masë të madhe jashtë shtëpisë. Megjithatë, ajo ishte e bukur që të ketë dikush në moshën e njëjtë si ju mund të bisedoni me lidhje më atë, ne mund, dhe ne mund të besojmë se asnjëherë tjetër zbuloi diçka që tjetri kishte qenë besuar me.

Ne kemi jetuar në një shtëpi ku Tobias dhe unë secili kishte një dhomë me lart një dhomë të vogël TV dhe një banjo se vetëm ai dhe unë përdorur, kështu që ne kishim vet shenjtëroren tonë të vogël të ndarë nga prindërit e tyre.
Kur isha njëmbëdhjetë vjet pak para se unë u kthye dymbëdhjetë, kam vënë re se sisët e mia filluan të rriten. E parë që kam përmendur se ishte Tobias. Ajo nuk ndihet si diçka kam kërkuar të flas me babin rreth dhe për disa arsye, ajo ndjehet e natyrshme për të thënë atë që kam thënë atij para se miqtë e mi. Ai ishte shumë i interesuar dhe i kërkoi një shumë pyetje. Ai e pyeti nëse ai mund të shohin ato. Ne kishim parë njëri-tjetrin lakuriq ndonjëherë, e cila ishte pothuajse e pashmangshme, sepse kemi jetuar aq afër me njëri-të tjera dhe banjo të përbashkët, por ajo ende ndihet një kymigt pak se kaq përpunuar treguar off, kështu që unë hezituar për një kohë. Por ai nagged dhe i realizuar artistikisht ajo nuk ishte aq e keqe, dhe nëse ajo gjithashtu e bëri atë më të lumtur kështu që pas një, ndërsa unë tërhoqi deri këmishën time. Unë mendoj se ai ishte pak i zhgënjyer, sepse ata ishin vetëm si gunga të vogla, por ai ende dukej i interesuar. Ai mori vetëm një vështrim të shkurtër sepse unë ndjeva ekstradohet bukur. Ajo ndjehet mirë edhe pse për të kanë treguar atij gjykim, sepse unë vazhdoj të mos duhet të bëjë një përpjekje për të fshehur ato kur kaloi mbi dhe mori një dush, për shembull. Ne biseduam për pak kohë në lidhje me gjoksin tim dhe ai veten, për shembull, sa kam kërkuar që ata të jenë, dhe ai gjithashtu e pyeti nëse ai mund të shohim se si ata janë zhvilluar. Ajo ishte pretty fun për të folur për gjërat intime si me një djalë dhe kjo ishte fillimi i bisedave intime shumta mes nesh. Edhe pse të dy, ai dhe unë ishim duke folur në lidhje me seksin dhe seksit të kundërt me miqtë tanë kështu që nuk ka qenë gjithmonë diçka ekstra për të biseduar me të. Kam mësuar shumë rreth asaj se si djemtë mendojnë dhe punojnë dhe ai mori mjaft nga një lot për vajzat që ai nuk do të skule dinte aq shumë. Ne kurrë nuk i zbuloi shokët tanë rreth bisedave tona.
Gjinjtë e mi vazhduan të rriten mjaft shpejt dhe Tobias kontrolluar në ndryshimin disa herë në javë. Unë mendoj se ai donte të ndihen ata, por ai nuk guxonte të kërkojë dhe unë nuk mendoj se ai do të bëjë atë. I nevojshëm shumë shpejt të fillojë përdorimin e sytjena, dhe ajo ishte nëna Tobias që ndihmojnë mua për të blerë ato të parë. Unë kam qenë në të njëjtën kohë edhe të merrni flokët mbi miun dhe ajo më tha se unë kuptuar për Tobias. Ai donte për të parë atë shumë, por ai nuk e bëri, ai ndjehet shumë intime.
Kam mësuar shumë gjëra në lidhje me djemtë nga Tobias. I kishte djema tilla mendimit nuk mund të marrë një pozicion të derisa ata janë seksualisht të pjekur, por Tobias më tha se ai kishte qenë në gjendje për të arritur një kohë mjaft dhe ai mendonte se ishte e bukur të puth solstik, por se ai nuk kishte marrë derdhje në një kohë. Unë kam qenë pak kurioz për të parë atë me një pozicion, por unë nuk guxonte të vërtetë nuk ka rëndësi, edhe pse unë kam parë atë në shtet i dobët disa herë. Një ditë kur unë shkova në banjo tonë kështu që ai u largua nga dush plotësisht i zhveshur. Unë nuk mund të ndihmojnë por të shikojnë atë bigëzim dhe pa se ai kishte filluar të marrë qimeve pubike. Ai dukej kuptuar kudo kam shikuar dhe ai filloi të marrë një pozicion. Unë nuk dua që ai të ndjehen të zënë ngushtë kështu që kam thënë unë mendova se ishte funny se ai filloi të marrë flokët dhe unë i pëlqente për të parë gjendjen e tij. Tobias tha ai filloi të merrni më shumë dhe më të aftë, dhe se ajo ishte duke qëndruar në vëmendjen e pothuajse të gjithë kohën.
Tobias pëlqente të shikojnë pornografi. Ai kishte disa revista dhe filma (kjo ishte e para herë interneti) qe qarkulluar rreth në mesin e miqve të tij meshkuj. Në fillim kisha pak të vështirë për të pranuar atë, por pas një, ndërsa unë u përdorur për të dhe e dinte se ajo ishte shumë e zakonshme në mesin e shokëve të mi djema. Ndonjëherë kemi shikuar në letra së bashku dhe biseduam për atë që ne pamë në foto, e cila ishte ndoshta një arsim shumë të mirë seksuale për të dy ne, sepse unë si një vajzë mund të komentojë mbi idealet porn nganjëherë të çuditshme nga një perspektivë më realiste femra.
Një ditë kur unë erdha në shtëpi pas shkollës Tobias nxituan drejt meje dhe tha se ai kishte qenë fikje. Unë kam qenë kaq i lumtur për të dhe i kërkoi atij të më tregoni se si ka ndodhur. Ai kishte lain thjesht në shtrat në barkun e saj dhe dukej në një sextidning. Ai kishte rubbed dhe juckat karin e tij të vështirë kundër shtrat dhe pas një kohë, ai ndjeu befas një ndjesi se ai ka menduar se ishte shumë më e bukur se çdo gjë që ai e kishte përjetuar dhe ndjekur menjëherë pas kësaj kishte nxirë sytë dhe ai filloi spërkatje direkt në brekë e tij. Mendova se ishte tepër emocionuese për të dëgjuar atë them atë këtu. Edhe pse ne kemi qenë dy të rinj, 12 dhe 11 vjet, ajo ndjeu sikur kishim dy hyri në botë të rritur. Unë kisha zemrat që janë tashmë në b-filxhan, qimeve pubike dhe menstruacioneve. Unë u dhënë edhe pilulën e klinikës rinjve kryesisht për shkak se kam pasur disa probleme me punën mens që u rregullohet nga pilula, por edhe unë mendova se ishte mirë që të jenë të përgatitur tashmë për të humbur virgjërinë e saj.
Tobias kishte masturbated një kohë mjaft tani dhe pas ai mori derdhje e tij të parë tharë atë më shpesh, diçka që ai nuk përpiqet për të fshehur prej meje. Disa herë e pashë atë masturboj off dhe shiringë. Ai mund të bëjë atë disa herë në ditë. Unë mendoj se ai mendonte se ishte pak më shumë argëtim, kur kam shikuar në atë. Personalisht, unë nuk kam qenë aq të interesuar në pavlerë me veten time, por pasi u frymëzuar nga Tobias kam filluar për të shqyrtuar seks tim. Unë së shpejti vënë re se ishte shumë e bukur dhe ajo ishte gjithashtu e mirë për të fshij veten në trup dhe sidomos të gjirit që ishte shumë e ndjeshme. Unë së shpejti mësuar teknika të ndryshme për ta bërë atë të mirë për veten time. Në fillim unë nuk guxoj të vënë gishtin tuaj në vrimë, por një ditë mora guximin dhe e bëri atë, unë mendova se do të kalojë jashtë në mënyrë bukur dhe ajo ishte në atë kohë kam arritur për herë të parë përkëdhelur mua për të orgazmë.
Një ditë kur unë kam showered, unë shkova përfundoi në një peshqir për Tobias për të kërkuar diçka. Kur erdha në dhomën e tij, e pashë atë të shtrirë lakuriq në shtrat dhe tittad në një revistë me vajzat lakuriq, ndërsa ai tharë off. Unë nuk do të përgjigjet normalisht diçka të veçantë për të parë atë lakuriq, por tani unë kam qenë tepër brirë për të parë atë përkëdhelur seks saj. Unë befas mori një trill.
- Nuk do të keni më tepër shikoni në një vajzë të zhveshur në jetën reale se ata janë në gazetë? I pyetur ndërsa unë le peshqir tim bien në dysheme.
Edhe në qoftë se ai e kishte parë mua pa syprinë para se kështu që ai nuk e kishte parë mua helnaken që kam ardhur në moshën e pjekurisë. Ai gëlltitur me sytë e tyre dhe në fillim ai qëndroi me runkandet kështu që unë supozuar që ai i pëlqente atë që pa. Kjo më bëri tepër krenar dhe unë ndjeva kënaqet. I ra në shtrat dhe u ula me u nda me të kështu që ai mund të shohin gjininë time tërë. Tani ai filluar më shumë në mënyrë të guximshme në mes të këmbëve të tij dhe dora e tij filloi të lëvizë përsëri lart dhe poshtë bosht. Unë nuk mund të ndihmojnë por filloi stroking veten dy këmbët dhe zemrat. Ne u ul atje dhe masturbohej së bashku dhe biseduam dhe komentuar në atë që ne e bëmë dhe çfarë ishte e mirë. Kur ai mbulua, unë ndjeva tepër krenar që kam egged atë mënyrë, dhe unë mund shumë shpejt mund të puth mua për të orgazmë, diçka që unë të bëhet më mirë në.
Chats tona rreth seksit ishte nga ky moment pothuajse gjithmonë spiced me na masturbohej së bashku. Ndonjëherë përfundoi spermë e tij për mua kur ai squirted dhe nuk kam gjetur një shtesë të vogël të bukur dhe jo mallkim neveritshme, kështu që pas disa herë ai pothuajse gjithmonë mbulua mbi trupin tim. Ajo ishte pothuajse gjithmonë për atë para meje, dhe nganjëherë unë nuk kishte asnjë orgazmë në të gjitha. Tobias gjithmonë do të rrinë atje dhe të luajë me kar e tij i butë dhe të më ndihmoni për kulm nga baiting mua me fjalë. Herë kur kam pasur një kohë të vështirë që vjen, e pyeta për ndihmë. I kishte gishtat e një dore në vrimë, ndërsa të tjera të përpunuara clitoris.
- Më ndihmo të puth tits e saj, unë nuk kam asnjë dorë mbi. Pyeta me një ofshamë.
- Really? Mund të unë?
- Po! Come on tani.
Ai shkoi afër meje dhe të vënë dorën në gjoksin tim të djathtë. Në fillim ai dukej pak i pasigurt, por pas një kohe ai filloi të puth mua tepër të bukur. Ai kishte parë se çfarë kam bërë dhe unë kam thënë atij se si kam menduar unë do të duan një djalë fondled gjoksin tim. Ai menjëherë bëri vetëm e drejtë, ai e goditur butë nëpër gjoksin e tij dhe brumosur shumë. Ajo ishte aq shumë nicer kur dikush tjetër e bëri atë. Unë e dinte se unë ndoshta do të vijnë së shpejti, por donte edhe pak më shumë para se atëherë.
- Vendos ato në gojën tuaj!
Ai vendosur menjëherë sipër gjirit që është më afër tij dhe thau butë në fillim, mbi gjoks me dy kohë të gjatë, atëherë ai thithur në dalë në gojën e tij. Unë mendova se do të kalojë jashtë në mënyrë bukur ishte. Ajo mori disa sekonda para se unë shpërtheu në orgazmë më të fuqishme kam pasur ndonjëherë. Tobias vazhdoi të ketë gjoks në gojë dhe përkëdhelje të tjera në të gjithë deri në orgazmë ulur plotësisht.
- Nah shkojnë të ndjehen të tyre, i tha atij kur ai hoqi duart dhe gojën.
Ai bëri atë që kam kërkuar dhe unë ndjeva se unë ende ndjehen pak ngacmuar kështu që unë le dora ime zgjatem dhe të pavlerë hutueshëm në miun. Tobias kishte fituar tashmë një pozicion përsëri kështu që unë e dija që ai i pëlqente ajo që ai e bëri me mua. Unë i realizuar artistikisht tani ishte edhe një situatë pothuajse asgjë për të bërë atë që ne të dy e dinin do të vijë sa më shpejt anyway.
- Tani ju do të merrni të dini pjesët më intime me një vajzë, unë tha, ndërsa unë solli dorën e tij poshtë në mes të këmbëve të mia.
Ai menjëherë filloi të eksploruar çdo pjesë të bigëzim tim. Ai solli një gisht lart dhe poshtë zakon.
- Kjo është klitoris? pyeti ai, qarkulluar një gisht mbi burbuqe pak.
- Mmm, unë moaned në përgjigje. Ju nuk jeni duke u përpjekur për të vënë një gisht?
Ai u tërhoq gishtin e tij pak dhe filloi të shikoni për në vrimë, por ai ishte shumë i lartë deri kështu që unë e mori gishtin e tij dhe e solli atë në hapjen tim. Gishtin e tij rrëshqiti lehtë në dhe ai filloi të ngiste atë në dhe jashtë në një ritëm tepër të ngadaltë. Dora ime ishte tani në kar e tij dhe unë përqafuar atë. Kjo ishte një përvojë gati qiellor që të ndjehen seksi një djalë. Unë kurrë nuk e kishte imagjinuar se sa mirë ndjehet për të mbajtur një karin. Unë le të ndjehen dora ime në të gjitha pjesët e seksit të tij nga scrotum në krye. Kam filluar stroking atë në të njëjtin ritëm si ai lëvizi gishtin e tij në pidhi tim. Hap në Horniness kur stimulohen barkun tim në mënyrë të këndshme, ndërsa ai thithur në tits tim. Unë ndjeva se unë të kërkuar për të marrë këtë lojë në nivelin e ardhshëm kështu që unë ngriti kokën nga gjoksi im dhe shikoi në sy.
- A ndiheni të përgatitur për të humbur virgjërinë e saj me mua?
- Po, por vetëm në qoftë se ju ndiheni të gatshëm ", u përgjigj ai.
- Si do të bëni atë?
- Pse nuk ju ngasin mua, ajo duket e mirë.
- Gëzim! Unë u përgjigja.
Ne ishim të dy aq me brirë që asnjë prej nesh mendonin në lidhje me aspektet morale dhe pasojat e mundshme të asaj që ne ishim gati për të bërë. Tobias vë në shpinë të tij me karin e tij të bukur valëzim drejt deri në ajër. Unë straddled atë dhe u ul vetëm pas pol tij dhe qarkulluar hips kundër tij. Atëherë unë shkau përpara ngushtë mbi të kështu që ne e dinim seksi tonë të ngushtë fshij kundër njëri-tjetrit. I kërrusur përpara pak dhe filloi shtyn pidhi e saj drejt tip, ndërsa unë shikuar në sytë e tij dhe buzëqeshi. Kur ndjeja se pozita ishte e drejtë, kam filluar shtyrë mua mbrapa dhe papritmas ra në. Unë gasped, dhe ndjeva se kishte një lot në sy vetëm për shkak se ajo ishte aq e bukur dhe u ndjeva një ndjenjë të pabesueshme të lumturisë.
- A të dhemb? Tobias pyetur me shqetësim në zërin e saj.
- Jo, kjo është vetëm në mënyrë tepër të bukur, i tha, ndërsa unë i dha atij një përkëdhelje në faqe për të treguar se sa shumë i pëlqente ajo që ne e bëmë. Si e bën atë të ndjehen për ju?
- Më mirë se sa unë mund të kishte imagjinuar. Por tani ju fillojnë të lëvizin.
Unë kam qenë ulur plotësisht dhe ende e njohur vetëm si ajo ndjeu që duhen plotësuar nga një djalë. Unë ngadalë filloi të lëkundur lart dhe poshtë mbi karin e tij. Unë kam qenë pak përkulur përpara mbi sytë e tij të mbyllur dhe vetëm gëzuar situatën. Duart Tobias ndjerë interesant në çdo pjesë të trupit tim se ai mund të arrijë. Kam arritur një dorë prapa dhe filloi të shtrydh disa nga scrotum. Kjo ishte shumë për të dhe ai filloi të ankohem më shumë dhe më shumë.
- Unë spurts së shpejti!
- Eja brenda meje, unë dua të di se si ndihet.
Ai mbulua mua të plotë dhe mendonin se ishte pak hotter në mendjen time edhe pse ajo ndihet më e vogël se kisha imagjinuar. Kam vënë re se si Tobias zhduk nga vetëdija për një kohë të shkurtër dhe pastaj të relaksuar plotësisht. Unë u ul me të në mua dhe preku vetëm lehtë në ijet e saj në qarqet e vogla. Unë nuk e kishte pasur një orgazmë këtë kohë, por ende ndihet krejtësisht përmbajtje të rrimë atje dhe të kërkoni në atë dhe e di se si ai të relaksuar në mua. Kur ai erdhi në shqisat e tij dhe hapi sytë e mi, unë buzëqeshi një buzëqeshje mirënjohjen ndaj tij.
- Kjo ishte një mënyrë e mrekullueshme për të humbur virgjërinë në, kam thënë. Unë shpresoj se nuk gaboi në debutimin e tij.
- Jo në të gjitha, ajo ishte e madhe.
- Ju lutem mos ngurroni të dështoj mua disa herë, kështu që ne mund të përpiqemi më shumë pozita. A ju?
- Sigurisht, por unë nuk mendoj se më shumë herë sot.
I dha atij një puthje në faqe dhe mori off tij. Unë nuk puthur në gojë, sepse ajo ndjehet si diçka që unë vetëm të kërkuar për të bërë me dikë unë isha në dashuri dhe jo me "Bro". Unë ndjeva spermë drejtimin poshtë kofshët e mia kështu që unë shkova në dush për të larë mua.
Nga dita e kemi pasur seks me njëri-tjetrin pothuajse të përditshme. Ditë kam pasur menstrual kështu që unë thithur prej tij, ose kështu që ai mori për të qij mua në mes të gjinjve të saj, të cilat ai dukej për të shijuar shumën shtesë. Nëse ndonjë prej nesh dëshironte të ketë marrëdhënie seksuale në mënyrë që ne i tha se thjesht të tjera dhe ne kemi vënë pothuajse gjithmonë aty për njëri-tjetrin. Nëse për shembull, unë nuk dua të dështoj, por vetëm për të thau kështu që ai thau mua orgazmë pa kërkesa për ta vënë atë në mua, por më la vetëm pas. Ai e dinte se ai do të paguhet në një kohë më vonë. Marrëdhënia jonë seksuale ishte krejtësisht pakërkues dhe përbëhej vetëm nga epshet mishore.
Ne kemi provuar të gjitha pozicionet ne mund të mendoni dhe kemi mësuar një shumë e tmerrshme nga njëri-tjetri. Tobias donte të provoni seks anal, por unë u ndal, unë nuk dua të provoni atë vetëm dukej të lënduar.
Që ne të dy bëhen sexdebut herët dhe kemi mësuar njëri-tjetrin një shumë rreth asaj se si punon gjinisë së kundërt në mënyrë që të dy kishin sukses të mirë me artin fisnik Ragga'S. Ne ishim të dy kontakte të vetme seksi dhe një flick-/pojkvänförhållanden pak më tej. Ne kemi vazhduar gjithmonë të ketë marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin. Ajo nuk ndjehet si ne ishim pabesë, duke pasur seks me Tobias ishte më shumë si një mënyra të përparuara të masturbohem.
Ne kemi pasur disa herë filmuara sexakter tonë dhe pastaj shikoi tyre së bashku. Ne asnjëherë nuk janë pajtuar plotësisht për të treguar filmat për asnjë tjetër por ne e shpëtuam ata, sepse ne kemi menduar se ata mund të jetë kënaqësi për të parë kur bëhemi më të vjetër. Që nga viti ne gjithmonë ishin kurioz rreth seksit tjetër me partnerë të tjerë, kemi ardhur që ne do të përpiqemi për të filmuar fshehurazi kur ne fucked me të tjerët. Ajo ishte kënaqësi e madhe për të parë, kur kemi pasur marrëdhënie seksuale, ndërsa masturbating për njëri-tjetrin. Filmat e kemi përdorur të jetë i qartë për një kohë në lidhje me ata që janë unknowingly filmuar. Në një moment, unë filmuar fshehurazi mua dhe disa nga miqtë e mi, kur ne ishim në shtëpinë time për të marrë gati për një parti. Ne testuar një shumëllojshmëri të veshjeve dhe madje edhe të brendshme që do të thoshte se ne ishim të gjithë të zhveshur në disa raste. Unë u përpoq për të siguruar që të gjithë të paktën një herë qëndruar lakuriq në frontin e kameras. I dha Tobias film për të për ditëlindjen e tij. Ai ishte i lumtur dhe ai ishte tepër brirë për të parë këto vajza lakuriq si ai e kishte takuar disa herë më parë. Unë e di se ai shpesh kap e filmit dhe të tharë jashtë për të.
Kur Tobias ishte mosha e 15, ai ishte së bashku me një vajzë të quajtur Marlene. Ajo ishte vajzë shumë e bukur me një trup tepër të bukur të cilën unë kam qenë shumë xheloz. Ajo ishte sexintresserad gjithashtu dhe dukej vazhdimisht me brirë dhe të gatshëm. Ajo dhe Tobias pasur marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin sa herë që ata mund. I kishte natyrisht parë filmat disa herë dhe ka gjetur se ata ishin të egra në shtrat dhe u përpoq çdo gjë. Tobias u ngrit për të vënë atë në prapanicë ndonjëherë. Ata ishin shumë të hapur me njëri-tjetrin dhe në një moment ai e mori guximin dhe i tha atij në lidhje me marrëdhënien tonë për Marlene. Ai ishte padyshim frikë se ajo do të merrni zemëruar dhe të ndërpreni marrëdhëniet e tyre, por në vend të kësaj ajo u bë kurioz dhe të interesuar. Ajo donte të, dhe se ajo do të shoh, kur ai dhe kam pasur seks.
Pas diskutimit, ne ramë dakord se ajo do të marrë në kur ne fucked. Ne nuk mund të largojë shumë mirë atë prej saj kur ajo e dinte se kisha parë qij saj me Tobias. Si Tobias dhe unë rrallë përkushtuar veten për shumë Puthja mori ne, si zakonisht, të gjitha rrobat direkt dhe na vënë në krevat, ndërsa Marlene u ul në buzë të krevatit dhe shikuar. Tobias thithur dhe fondled gjoksin tim dhe poked mua në miun në mënyrë që unë do të jetë e lagur të mjaftueshme dhe të gatshëm. Kur unë ndjeva gishtat e tij shkau lehtësisht në vrimë tim, kam vënë veten në të katër këmbët dhe të mbërthyer nga gomar e saj. Tobias filluar pompimin karin e tij në mua dhe unë mbyllur sytë e mi dhe të gëzuar vetëm. Pas një kohe, unë të ndjehen një palë e duarve që janë të vogla dhe të butë dhe padyshim nuk i takon Tobias. I hap sytë e mi dhe do të shikojnë prapa mbi supe tuaj dhe shikoni Marlene qëndrojnë lakuriq gjunjëzuar pranë nesh dhe puthjeve Tobias si ajo caresses ne të dy.
Unë kurrë nuk kishte qenë i interesuar seksualisht në vajzat e tjera, por tani unë ndjeva një dëshirë për të marrë të dini atë. I tërhequr larg nga Tobias mrekullueshëm kar dhe qëndroi pranë tyre dhe përqafoi ata të dy. Kemi filluar të panxha njëri-tjetrin të gjitha tre. Unë nuk puth asnjë prej tyre në gojë, por unë u përpoq për të marrë gjoksin e saj në gojën e tij dhe edhe pse unë nuk mendoj se ajo ishte aq e bukur si të puth një djalë, ai ishte ende ndjehen shumë komod në lëkurën e butë e një vajzë dhe të pjesëve të saj intime . Ne gjithashtu u përpoq të bëj njëri-tjetrin, por kam menduar më të ndjerë pak e çuditshme, por ajo ishte e bukur kur ajo thau mua. Tobias alternuar mes të dështoj me të dy prej nesh në pozicione të ndryshme derisa ai mbulua në barkun tona dhe zemrat. Unë kisha kohë për t'u bashkuar me disa herë të tyre sexakter para se ata e thyen deri disa muaj më vonë.
Ende sot, shumë vite më vonë, Tobias dhe unë kam marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin, kur ne të merrni mundësi. Ne jemi të dy të martuar dhe kanë fëmijë, por asnjë nga partnerët tanë e dinë sekretin tonë kështu që ne përpiqemi për të gjetur momente të vogla, kur ne mund të shihet, për seks me Tobias është asgjë unë do të duan të jenë të pa.

Voto për vëllezërit e motrat e ngurtë:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (244 vota, mesatarja: 3,94 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Tregoj një sexnovell Raportin!
Sexnoveller të ngjashme:
 • Ne nuk mund të gjeni një histori të ngjashme

38 Përgjigjet për të "vëllezërit e motrat ngurtë"

 1. Hans:

  A nuk e besojnë çdo gjë që ju lexoni!

 2. cat:

  histori krejtësisht awesome!

 3. Christian:

  Tepër seksualisht arousing! Do të duan për të lexuar më shumë nga ju.

 4. Gunnar:

  Shkruar mirë - ju me të vërtetë jetojnë me marrëdhëniet gjithnjë e më të ngushtë në mes të dy. Unë jam i bindur se kjo ndodh në shumë familje ku fëmijët nga marrëdhëniet e ndryshme dhe pastaj mund të lëvizin së bashku. Të dyja janë aq të mirë që ajo mendon sexintresserade vepër udner.

 5. Pelle:

  histori e bukur, ajo ishte një nga më të mirë të lexuar dhe

 6. Vagabond:

  Aaa, unë gjithashtu e di se çfarë është si për të fjetur me stepsiblings

 7. Johan:

  Historia absolutisht e mrekullueshme! Ishte me të vërtetë shkëndija që keni jetuar në të njëjtin kat dhe mund të jetë aq intime, madje edhe para se të erdhi në pubertet!

 8. Malin:

  mallkuar drejtë sëmurë

 9. Jonsson:

  Krejtësisht awesome ...

 10. Dikush:

  va të mirë

 11. Focker:

  Ajo thithur ASSA anal!

 12. Bosse:

  të vërtetë të mirë :)

 13. Nellie:

  Tepër emocionuese. Shkruani ju lutem shume!

 14. Marie:

  Në fillim mendova jo, ugh, si pështirë por pas por kam ndryshuar perceptimin shpejt. Histori shumë të mirë dhe emocionuese!

 15. Josephine:

  Gati një romantike pak! Është mirë që jo të gjithë himmla sexnoveller është aq joreale që ata të harrojnë arsye ne jemi të tërhequr për të bërë seks! Pesë yjet!

 16. vështirë dhe me brirë:

  kar edhe ajo ka aq ushtari im qëndroi në vëmendje : D

 17. 70b:

  Të vërtetë të vërtetë të mirë:-D

 18. Marcus:

  Ajo ishte me të vërtetë e mirë, do të të duan të shohin më shumë nga ju.

 19. Tomas:

  vërtetë me të vërtetë mirë, duhet të ketë secili prej më të mirë unë kam lexuar! :)

 20. Bertil N.:

  Një tregim i mirë dhe emocionuese. Përveç kësaj, shkruar pa shumë gabime shkrimi. Të vërtetë në kërkim përpara për të romanit të ardhshëm. Shpresoj se vjen shpejt.

 21. Bertil Nilsson:

  Një tregim i mirë dhe emocionuese. Përveç kësaj, shkruar pa shumë gabime shkrimi. Me të vërtetë shohim përpara për të ardhshëm novell.Hoppas se ajo do të jetë së shpejti.

 22. I vogël:

  awesome!

 23. Bulë nga Veri:

  Histori të vërtetë e bukur, ju lutemi shkruani më shumë.
  Janë ata që mund të shkruajë tregime incestin që nuk janë të tepruar, ju jeni njëri prej tyre.

  - Bull i Veriun

 24. Virgjër me ëndrra të mëdha:

  Perëndia huh moshë të re për të filluar për të eksploruar njëri-tjetrin.
  Por emocionuese dhe të mirë

 25. ?:

  Unë ndihem i sëmurë, kur kam lexuar këtë, me siguri mund të tonner kuptoni, por ju jeni i martuar dhe keni fëmijë qij!!
  mendoj fëmijëve se si ata do të ndjehen në qoftë se ata kuptova në lidhje me të.
  njeri i sëmurë!

 26. Për Oxa virgjërisë fölora:

  kjo ishte me të vërtetë mirë madhështor

 27. turrë e druve:

  ashpër
  shumë mirë me shkrim

 28. Nilsson:

  Do të të pëlqente të jetë në vendin e tij, por për fat të keq ka një bror.Kan ju nuk mund të thoni nëse fler3-edges ose grupp.De diçka twitched bamse kur unë läste.Något fotot në aktin tuaj seksual?

 29. M.:

  A është kjo me të vërtetë ligjor?

 30. Hårdkuk:

  Një i çmendur pak, por shumë emocionuese

 31. Virgjëresha:

  Mirë, por jo sätskilt qef: (

 32. Dalmas:

  okay .. dukej pak e neveritshme që në fillim unë do të thotë kur ju kanë rritur me njëri-tjetrin si vëllezërit e motrat

 33. Flubbe:

  Është e madhe që i pëlqente aq shumë këtë histori të çuditshme.
  Ajo është gjithashtu i madh se kaq shumë mendojnë se është verlighetsbaserat. Natyrisht ajo nuk është. Lexoni të gjitha tregimet e mia në mënyrë Inder ju shpejt se kjo është e gjitha në lidhje me fantazi. Vetëm për shkak se ju shkruani në "formë-I" kjo nuk është e vërtetë. (Unë jam në të vërtetë një njeri, por kanë postuar këtë histori nga një perspektivë femra). Ka shumë të romaneve në letërsinë e vërtetë që është shkruar në bririn më ndjekur që disa besojnë se kjo është e vërtetë.
  Hugs për të gjithë ju që i pëlqente kjo
  / / Flubbe

 34. kåttånåring:

  Omg! ajo ishte absolutisht e mrekullueshme!
  Unë upphätsad blrev pabesueshme e rellation tyre seksual: *
  pidhi im u pullad fort kësaj shoqate!

  përqafim amanda, ** vjet

 35. Jens:

  Kjo nuk është e paligjshme për stepsiblings të ketë seks apo martohen kur ata nuk janë vëllezërit e motrat biologjike, por vëllezërit e motrat vetëm për prindërit e tyre.

  Mund të shihni një ton në ngjarje reale në atë që flet për të gjitha gjërat që ndodhin në një seksualisht dhe se kjo do të çojë në to ndihmuar njëri-tjetrin dhe më pas ka pasur seks. Pastaj disa në mënyrë që ata mund të bëhet në mënyrë të ndërvarur që ata po kthehen për seks më shumë, por unë mendoj se është një marrëdhënie që është e gabuar, jo më pak për shkak se ai është cheating dhe se si ai duhet të them atë derisa gruaja e tij? po darling Unë kam marrëdhënie seksuale me motrën time dhe kam pasur atë për 15-20 vjet? Naa nuk besoj se një marrëdhënie e tillë është e mirë rregull në qoftë se ju jeni testimi një grimë me njëri-tjetrin në fillim të adoleshencës së tij, por pastaj lidhja duhet të ketë vdekur seksualisht të folurit, që është.

  Por si një fantazi, kjo është shumë emocionuese, por kjo do të kishte qenë më mirë pa infon e fundit, ku është njoftuar se seksi vazhduar në moshën e rritur dhe vazhdon edhe pse ata janë të martuar, larg me vetëm ajo fucks deri

  Faleminderit për mua

 36. Xhoko:

  Historia e shkurtër më të mirë ndonjëherë ju duan aq shumë sa që po erdhi

 37. Maria:

  Qij VF çfarë sexy ...

 38. hmmm:

  ASSA Unë nuk e di çfarë të mendoj. Karakteret janë pak i çuditshëm, dhe se ata janë kaq të rinj, por autori shkruan tepër mirë dhe me pasion.

Comment vëllezërit e motrat ngurtë