Gjëja më e mrekullueshme që unë kam qenë nëpër

Për të gjithë ju që shqetësuar, këtu është gjëja më e mrekullueshme që unë kam qenë përmes.

Mes i verës, vetëm koha e vitit kur ata shpresat e shumicës së njerëzve dhe ëndrrat vijnë e vërtetë të vërtetë.

Ashtu si çdo vit, ne kemi një traditë të gjithë miqtë tanë dhe të afërm të tjerë partnerë / / familjet në zonën tonë është i mirëpritur për të mbushur këtë lloj me ne, dhe ajo tenton të jetë një sukses i pabesueshëm.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 vota, mesatarja: 2,07 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Një moment zbutës

Ne jemi lakuriq së bashku. Ai shtrihet mbi kurrizin e tij dhe unë në anën përballet atë. I putts kujdes hiqni batanije nga gjoksin e tij dhe të shohim se si ai merr frymë rëndë. Unë dua të shikojmë në atë dhe prekte. Unë puth gjoksin e tij dhe rrëshqanorët më afër tij. Zemrat e buta mi shëndoshet pushimi kryesisht në krahun e tij. Unë puth ngadalë poshtë në drejtim të stomakut të tij dhe deri në karin e tij në rritje. Ai moans me pritje kur të shkoj afër. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (44 vota, mesatarja: 2,73 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Vërteta dhe Pasoja

Ne ishim një bandë e miqtë të cilët ishin jashtë dhe Janjić. Ajo ishte mesi i verës dhe moti ishte absolutisht e mrekullueshme. Në 18:00 në ditën e kemi lënë. Ne ishim katër vajza dhe dy djem. Ne kishim vendosur tashmë përpara se ne do të na ndajnë në canoes se ne ishim dy vajza dhe një djalë në çdo kanoe. Pas disa orësh arritëm në kanoe në vend. Ne asade nga paketim tonë dhe për kënaqësinë e të gjithëve ishte një nga djemtë e solli dy birrë flatbed gjermane. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (110 vota, mesatarja: 3,02 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

VIZITA E ZI zejtar, PJESA E DYTË

Përmbledhje e seksionit të mëparshëm. Camilla është dyzet e shtatë vjet. Ajo jeton në një martesë pa fëmijë për Hans. Camilla punon me detyra qepëse në shtëpi shtrirë e vendosur në juglindje të shkretë Skåne. Një stuhi pranverë kishte hedhur poshtë një prej ndërtesave dhe Camilla dhe Hans vendosi të punësojë një zejtar polak që mund të ndërtojë shtëpinë përsëri në një zëvendësim të zi. Premtimi Camilla nëpërmjet reklamave gazetave kërkojnë nga tregtarëve të përshtatshme. Ndër reklama gazeta, ajo gjen një emër që ajo e lidh me Afrikën, Gadoble. Camilla ka që nga viti adoleshencës fantasized për marrjen e të ketë marrëdhënie seksuale me një burrë të madh zi. Kur flasim për Camilla njerëzit e zezë ajo flet gjithmonë në lidhje me njolla apo afrikanë, por kur ajo fantasizes ajo mendon Negroes. Zi është shumë më shumë erotike ngarkuar për të. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 vota, mesatarja: 2,47 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Takimi me Lisen. Pjesa 1.

Pjesa 1.

Nga:

Sir Gothenburger.

Kjo është një vazhdimësi plotësisht e pavarur nga "aventurat e një pushimi gräsänklings."

Pas disa orë të vozitjes, unë gjej veten edhe në Norvegji, por nuk kam prirje të drejtpërdrejtë për të përzënë më sot, kështu që unë jam kthyer në një grimë e rrugëve të vogla dhe të fillojnë të shikojnë rreth e rrotull për një vend të përshtatshëm për të zinin tendë në. Nuk është një mënyrë mjaft të vogël të papërdorur në mënyrë që unë të ngadalësuar, back up dhe me makinë në.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (39 vota, mesatarja: 2,46 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Takimi i parë

Ajo kishte qenë 15 vjet që nga ajo verë, kam pasur spannat saj në fshehtësi, duke u përpjekur për të mbajtur mua në afërsi ku ishte, por drojë ime penguar mua nga marrja e rrëzohej mua o vizitës së saj.
Ajo ishte disa vjet më i vjetër se mua se unë kam marrë jashtë, butësisht pyesni rreth një grimë ..
Ajo ishte e bukur si një engjëll zbritur nga qielli, unë nuk mund të merrni atë nga mendjen time se sa unë u përpoq ...
Por si kam thënë asnjëherë se ka ndodhur diçka që verën e ...

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (38 vota, mesatarja: 2,66 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Hapi-vëllezërit e motrat

Kur isha i vogël nëna ime vdiq kështu që unë u rrit deri me babin tim. Kur isha 10 vjeç babai im u transferua në një grua që kishte një djalë të quajtur Tobias dhe ishte një vit i ri se unë. Tobias dhe kam marrë së bashku mirë dhe kishin një lloj marrëdhënie vëlla, ku ne kemi qenë miq të mirë në shtëpi, por kurrë nuk socializuar për çdo masë të madhe jashtë shtëpisë. Megjithatë, ajo ishte e bukur që të ketë dikush në moshën e njëjtë si ju mund të bisedoni me lidhje më atë, ne mund, dhe ne mund të besojmë se asnjëherë tjetër zbuloi diçka që tjetri kishte qenë besuar me.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (244 vota, mesatarja: 3,94 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Vizita e artizanëve zi

Camilla dhe hëngrën darkë Tij për herë të parë për vite jashtë. Mbrëmje dielli përmbytur dhe çdo gjë ishte ende e qetë. Ata ishin të dy ranë dakord se husköpet këtu në vend ka qenë një e mirë që ata kanë bërë. Camilla derdhur vetë një gotë verë dhe i tha e tij se sa i lumtur ishte me kopsht e saj barishte që tani i dha aq shumë të mirë prej tij. Ata kishin jetuar këtu për tre vjet, ka pasur shumë punë dhe Camilla kishte bërë pothuajse gjithçka vetë. Po sigurisht ata kishin disa zeje të ndihmojnë, por edhe Kamila dhe kopsht pikturë kishte marrë kujdesin e. Ajo kishte arritur moshën e dyzet e shtatë dhe mezi dinte koha kishte shkuar. E para pesëmbëdhjetë vjet ata kanë qenë të martuar, ata kishin jetuar në banesë në Kristianstad, vjet kishin shkuar në thelb në duke u përpjekur që të ketë fëmijë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 vota, mesatarja: 1,90 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Për herë të parë

ajo ishte një mëngjes herët e diel dhe unë do të ish tim, ne ishim një paketë, i shoqëruar rreth një vit më parë. Unë atëherë ishte 14 dhe 16 të tij Unë kam qenë e virgjër dhe nuk mendoj se kjo ishte dita denhär se pafajësia ime do të zhduket, ai u takua me mua në vendin vrimë autobusit. Shkuam në shtëpinë e tij dhe kam bërë orgazmë sy vetëm për të kontrolluar atë. Ai është një person i tillë të bukur kështu që ju nuk mund ta shpjegoj.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (42 vota, mesatarja: 2,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...