Me brirë, kurva pjekur spermës - Pjesa 2

Me brirë, kurva pjekur spermës - Pjesa 2

Për ata që nuk e kanë lexuar me brirë, të pjekur lavire pjesë cum 1, një retrospektiv të vogël.
-----------
Me 55 vjet, 158 cm, zemrat e mëdha, e bark të sheshtë dhe prapanicë të fortë, unë jam një grua mjaft tërheqëse. Në vendin ku unë jetoj, unë kam një pozitë të lartë dhe është i njohur si një speciellte modest dhe moral zonjë bigbusted pas vdekjes së burrit 4 vjet më parë.
Egntligen Unë jam një i çmendur cum lavire me könsdrift.Veckoslut madhe e kaloj në një swingerklubbarna në qytetin fqinj të madh, hipur karin, fucking gomar dhe hani me lakmi të gjithë sperma e unë mund të hyni. Ushqime është kur kam mundësi të bëj një pidhi spermabesprutad luks dhe gomarin. Përveç mikut tim të mirë, Sophia, një grua e re që jeton në të njëjtin qytet si unë e di askush në nevojat e mia vrazhdë seksuale.
-------------

Kam dëgjuar dera u hap,
"Sofia" bërtiti unë nga kuzhina.
"Po, po është më", u përgjigj ajo.
"Uluni poshtë unë vij shpejt me kafe"
Ajo ishte e nxehtë, Sofia djersitur ulur në divan me këmbë të hapura gjerë, ajo tundnin fustanin e saj të hollë dhe të ekspozuar pidhi e saj, ajo ishte pa brekë.
"Djersitje ju ose jeni i vrazhdë me brirë" pyetur unë, grinning.
"A nuk të trashë, unë djerse si një Picker pambuku, duhet të qetësohem pidhi i saj pak, do të ishte i trashë që të ketë një kar në frigorifer, një kar të dyfishtë nga frigorifer tani do të jetë e përkryer, pidhi i ftohtë dhe vrimë anal në të njëjtën kohë."
"Too bad ju nuk kunnde merrni kohë pushimi nga puna dhe të vijë pas meje, imagjinoni se dy sluts si ju dhe unë të fillojë ndyrë përreth, nuk do të jetë, kaos pas karin, grumbull gjeli pas serisë," Unë ngacmohem atë.
Unë, kam vazhduar për të përshkruar të gjitha të jetë e mundur dhe e pamundur qij situata. Pidhi i saj tani ishte lagur me zgjimit, të pandërgjegjshme ajo filloi të fshij atë.
"Imagjinoni, dy cocks madhe e zezë e në saj pidhi dhe të tjera në gojë, ndërsa një radhë të cocks damarë pritur nga ana e tyre për të qij ass tuaj"
"Ju, ndoshta ju jeni duke vuajtur një magjistare, nuk ju duan më merrni një atak në zemër në këtë ngrohjes," psherëtij ajo e kuqe në fytyrë.
"Hej, unë kam blerë bikinis në fakt, unë duhet të tregoj"
I kap qesen e bikinis dhe e hodhi atë mbi të Sofjes.
Sofia ngriti sytë dhe e hodhi çantën prapa ", qese të gabuar, është vetëm disa string në thes".
I mori përmbajtjen, u dhemb shkruar për bikinis, Sofia shikoi me sytë e të mëdha, "por, Perëndia im, kjo është vetëm një grup i vogël, kjo nuk mund të fshehin labia tuaj për të thonë asgjë për sisë tuaj qumështit" bërtiti Sofia, ndërsa ajo ishte me mosbesim e ndezur në veshje ", ku e keni gjetur këtë, provoni, do ju".
"Ata quajtur dy bikini string ose të ngjashme" I shpjegova, ndërsa unë u përpoq modelin e verdhë.
"Done, çfarë thoni? Pyeta dhe shkoi në pasqyrë. Ajo ishte aq e vogël, me të vërtetë ajo ishte vetëm për një grup që shkoi rreth belit dhe dy në secilën anë të labia. Pjesa e sipërme përbëhej nga një bandë rreth e pasme dhe qafën dhe dy në zemrat që krijuan një trekëndësh rreth nipples.
"Epo, çfarë mendoni se" të përsëritura unë, dhe u kthye në Sofje përsëri.
"Vetëm një i çmendur mund të shkojnë jashtë në mesin e njerëzve të tillë, ju jeni plotësisht të zhveshur," tha ajo, "fat i mirë në plazh".
I kthyer gomar e saj në drejtim të Sofjes dhe u përkul përpara ..
"Pidhi tërë është e dukshme, ajo është e ekspozuar plotësisht," bërtiti ajo.
"Perfect", u përgjigj unë, dhe vazhdoi të admirojnë veten në pasqyrë.

Fluturimi ishte pak i mërzitshëm, por ne ishim mjaft shpejt atje. Autobusi na mori në hotel, të vërtetë, kjo ishte një komplekset e mëdha hotel, vetëm për mysafirët, me plazhet e gjata me rërë. Dhoma ishte e madhe dhe i bukur me një pamje nga deti. Kam shikuar në orën time, 16.00, të mirë, mendova dhe vrapoi në banjë për të rifreskuar veten. Kl. 16:20 Unë kam qenë gati për në plazh. Unë vendosa bikini tim të gjelbër, në qoftë se ju mund të telefononi këtë bikini dhe sandale platformë. Me syze dielli në hundë tim, Më dukej sikur unë jam gati për qitje porn. Për hir të sigurisë, unë jam i veshur këmishën e një njerëzve të bardhë, por nuk shqetësojë të parakohshme atë. Në rrugën për në plazh shkova në sytë e mi shumë Gaping, të gjitha atributet e mia "" ishin edhe blottläggda. Plazhi është i gjatë, kam vendosur veten në një vend pak i izoluar hoqi këmishën e mia dhe i shkrirë mua me sunscreen, edhe pse unë tashmë kishte një ngjyrë të bukur të errët. Ngrohjes dhe fllad i butë më bëri të bie në gjumë të lehtë. Kur kam hapur sytë e mi pashë tre djemtë 18-20 vjeçar ndezur në mua nga 7-8 metra larg, ata ndoshta mendova se ishte ende në gjumë. Unë qëllimisht ndarë këmbët e mia dhe treguan djemtë pidhi mi flutur buzët, pidhi im ishte tashmë krejtësisht të zhveshur. Reagimi i tyre ishte gunga dramatike në trungjet noti filloi të rritet ndjeshëm .. Për t'i bërë gjërat "më keq", fillova të zvarritem mua dhe rastësisht stroking tits e mia të mëdha dhe thithat të mëdha fryrë si në qoftë se unë të kërkuar për të marrë diçka larg prej tyre. Pidhi gaped hapur si një gojë dhe e dija se Labia ime ishte me të vërtetë i lagësht. Përmes xhamave të errët, pashë cocks tyre të rinj vetëm u rrit dhe u rrit dhe rrëmbej ata kishin qëndrime të plotë. Një nga djemtë ishin swimwear jashtëzakonisht i vogël, por shumë ai u përpoq kunnde ai nuk ka dal poshtë karin e tij, gjysma e gjymtyrë ishte zhveshur. Karin e tij ishte jashtëzakonisht e madhe dhe e rëndë, lafshë e penisit është tërhequr, e glans shkëlqente në diell të para-kosi. Dy të tjerët kishin pantallona të shkurtra dhe dicks me siguri shumë më të vogël në mënyrë që ata disi arritën të fshehin qëndrimet e tij gjigande. Tani kam pasur "probleme", gjendja e tërë e kishte bërë më tepër të brirë, fittsafterna filluan të rrjedhin, dhe thembra, unë do të hidhen dhe thith cocks mrekullueshme e tyre të rinj. Ngadalë, kam filluar që të ngrihet, djemtë e kthyer në det për të fshehur qëndrimet e tyre. I "u përpoq" për të hapur cadra, por ajo ishte "e vështirë". Isha aq me brirë, kam kërkuar për të parë dicks e tyre nga një distancë e afërt.
"Djemtë, a mund të më ndihmoni ju lutem!" I bërtiti në gjuhën angleze. Ngadalë ata u veten e tyre, sidomos djalë e me swimwear minimale, unë tundnin në ato të vijnë dhe të "ndihmojnë" mua. Ngadalë dhe me peshqir në frontin e dicks ata iu afrua.
Kam filluar "mund të ndihmojë yuo mee", por një nga djemtë e panë librin jad përfshirë për lexim.
"Por, duket si ne bashkatdhetarët e" bërtiti ai.
"Por ajo që të mirë," tha unë për fat të mirë dhe u kërkoi atyre të hapur ombrellë time. Ndërsa ata luftuan me një ombrellë, mora kohë për verandë dhe të tregojnë gomar e saj dhe pidhi siç duhet. Përkulet Unë kisha kohë për të kthyer djemtë kishin ulur tashmë poshtë dhe mbuluar cocks me badhangukar tyre. Ai arriti në përfundimin se ata nuk ishin mysafirët e hotelit pa e Mike djalë me harbi të mëdha, prindërit në pronësi një shtëpi aty pranë dhe që ata kanë përdorur për të notuar këtu, sepse ajo është zakonisht në një zonë të braktisur në mënyrë që ata mund të lahet lakuriq. Dy të tjerët ishin miq të Mike-s ndërsa dy qëndruar në shtëpi me nënën e Mike.
"Ju mund të ndiqni na në shtëpi, nëna ime do të jetë i lumtur të keni të flisni me dikë, ajo ndihet e braktisur fare, e la vetëm me pesë wedges," sugjeroi Mike. Pas një pasqyrim pak mori djemtë për të "bindur" mua.
Vetëm në shtëpi me pesë cocks, një situatë ëndërr, kam menduar si ne iu afrua shtëpisë. Djemtë ishin të bukur, kemi biseduar dhe shaka, edhe pse sytë e tyre dhe mendimet ishin në pidhi tim të zhveshur. Së shpejti ne ishin atje, nëna Mike ishte sunbathing në tarracë me dy djemtë e tjerë. Kur panë se ata rënë mjekër. Mike më njohu me nënën e saj, ajo ishte tronditur dora migrimit,
"Marta", fillonin t'u merrej goja ajo nga "këtu ju ulen", dhe vuri në dukje drejt një karrige në kuvertë të rehatshme.
Para se të gjatë biseda ishte e këndshme dhe argëtuese, Marta ishte i mbajtur mirë, morale 50-vjeçar lady. Djemtë u zhvillua përreth, mori kafe dhe pije, ata vetëm të vërtetë donte të shikojnë tits e mia dhe maus.
"Më vjen keq por unë duhet të bëj një pyetje, si guxon të shkosh nga një, ju jeni, fal fjalën, e zhveshur"?
"Unë jam ndoshta një eksibitionist pak, por gjithashtu do të tërheqë mua kaq shumë, më fal fjalën, dicks si është e mundur", buzëqeshi unë.
Marta qeshi me gjithë zemër.
"Por tani më duhet të ju pyes diçka," viskadejag, "çfarë do të bëni me pesë dicks në shtëpi, qij ju"?
"Stupid ju nuk bëni, ata janë miqtë Mike dhe të rinjtë," skuq Marta.
"Ju mendoni se ata nuk duan apo se ata nuk presin për të qij ju, unë jam i sigurt se ata jerks çdo ditë disa herë, ata do të më shpejt, më mirë të mbyt ty në spermë '
Marta ishte i kuq në fytyrë ", por të ndaluar", ajo iu lut, "është djem të bukura."
"Djemtë Nice thoni," Unë vazhdoi, "e vetmja gjë që ata mendojnë rreth është pidhi, ju duhet të keni parë pozicionin e tyre në plazh dhe ju e dini se Mike juaj ka një hästkuk vërtetë në mes të këmbëve të mia."
Më shpejt, më mirë ne na bestämmde për të lëvizur në valle sonte.
"Dress porno," thirra Marta ", ajo sigurisht që është shumë sonte kar" ..

Kam pasur asnjë problem me rroba, sytjena katërta me bluzë të zezë transparente, tejet të shkurtër, pantallona të gjera të shtrënguar të zi, takë të lartë, i veshur pa brekë përbërjes dhe sfiduese. Ne u takuan në frontin e hotelit, djemtë ishin të veshur youthfully, bluza dhe xhinse. Marta u veshur si në qoftë se ajo do të shkojë në, të vishen funeral zi mini pa ose ndoshta me një grim pak. Së shpejti ne ishim në sallën e valle, disko ishte mbushur me njerëz, dritë dim me llambat shumë në të gjitha ngjyrave dhe muzikë me zë të lartë. Ne kemi gjetur një tavolinë të vogël qoshe. Humor ishte i lartë, djemtë jashtëzakonisht me brirë dhe unë njomje patharë mes të këmbëve të mia. Pas disa pijeve, ai mori hov në katin e valle. Mike puthi mua wildly, ndërsa djemtë e tjerë u vallëzimi rreth meje. Duart e tyre ishin kudo, në saj pidhi, tits, dikush i kishte ndaluar edhe dy gishtat në gomar për mua, unë tronditi kar Mike, por askush nuk kujdesej për këtë elle në vend, ajo ishte aq e plotë që askush nuk e pa. Një vajzë e vogël "vallëzim" tjetër për ne, në fakt u ul mbi karin dashurin e saj me këmbët e mia kaloi rreth belit të tij dhe fucked në ritmin e muzikës ndërkohë që shoku i tij u përpoq të shtyjë kar e tij në shpinën e saj. I mori Mike dhe mikun e tij nga dora dhe u larguan gjatë në tryezën tonë, unë u dridhur me dëshirë. Mike u ul në karrige, isha gjunjëzuar në honnom para, shpejt, kam hapur mizë e tij, mori nga karin atin dhe filloi çmendurisht të thith atë. Mik i tij i ndarë mollaqe e mia dhe u hodh deri tre gishta dhe filloi stroking pidhi im e vështirë. Unë howled dhe bërtita, por överljudade muzikë gjithçka. Si nëpër mjegull pashë shprehje habitur Martha-s.
"Por, Perëndia im, ti je i çmendur, çfarë do të bëni," bërtiti ajo në veshin tim
Unë kam qenë në trans fucking, "thith tuaj hästkuk djalë, shikoni se sa e madhe është." Unë tundnin karin Mike para syve të saj, "ju mund të shijoni një grimë në qoftë se ju doni", yelled unë përsëri dhe vazhdoi të thith karin e tij. Orgazmë im i dhunshëm që vjen shpejt, unë yelled, ndërsa i riu ka vazhduar të jack mua. Tani unë mori një tjetër karin, karin e tij ishte shumë më e vogël, por shumë të shijshme dhe të lehtë në thithje, djemtë ishin rreth meje, trazim udders mia qumësht dhe masturbated. Marta u ngrit ulëritës në "prostitutë" tim veshit dhe donte të na linte.
"Stop Marta nuk ishte i papjekur." Unë u ndal gjiri mori Martha nga krahu dhe i detyruan saj prapa në karrige e saj. Me një manovrim krafitg I nxorrën off brekë e saj dhe përhap këmbët e saj. Ajo e bëri rezistencë të vogël, ajo ndoshta ishte shumë me brirë si mua. Pidhi i saj u ngjyhet si dhe rruhet çuditërisht.
"Ju rruhet lavire, zuskë, këtu e saj dhe hov off para të gjithë," bërtiti unë. I ngriti këmbët e saj përveç në tryezë në mënyrë që të gjithë kunnde e gjykojnë të saj pidhi patharë, të "lavire Orgji", kam urdhëruar, "vënë gishtin tuaj në pre." Marta filloi stroking kukhungriga saj pidhi, një nga djemtë vënë topat e tij në gojën e saj. Së shpejti unë gjithashtu mori karin në gojë, kemi ulur me një këmbë të lartë të hapura pranë njëri-tjetrit, masturbated zemëruar gjiri dicks. Disa njerëz ishin mbledhur rreth nesh dhe stroking shkopinjtë e tyre në pritje të bëhen rreze spermës avsugna.Den parë u takua Martën në fytyrë, ajo zmbraps por nuk kanë kohë për të reaguar, kaskadat e farës ra mbi kokën tonë, zemrat bared dhe pussies pangopur. Dukej se të gjithë avionët në të njëjtën kohë, mua dhe Marta tronditi orgazma trima përmbyt në spermë. Kam shikuar në Marta, sperma drejtimin poshtë flokët e saj dhe cheeks, boobs ishin krejtësisht të bardhë nga spermës dhe sinteza fittläpparna nuk e grurit. Kujdesshëm, unë u përkul drejt saj, u duk se të gjithë kishin zbrazur purses e tyre kështu që unë kam mundësinë që të lëpij off disa spermës nga prania e saj dhe sytë.
Ne na hoqi të butë, shumë patted na dhe na dha komplimente, dhe eci në drejtim të daljes. Spermatozoidet ende dripping nga fytyra tonë dhe gjinisë. Në fund qëndronte Mike me miqtë e tij duke pritur për ne. Mike puthi nënën e saj.
"Mami je nëna më e mirë në botë", puthi ai atë përsëri, "edhe pse akuzat tona kanë ndalur mbi pidhi tuaj."
Ne shtatë doli në natën e ngrohtë, rruga e parë anë, unë u kthye në dhe zvarritur më me ta pushim. Rruga nuk ishte aq i shpeshtë, në një mur të ulët kam urdhëruar Marta të shtrihem në mur dhe përhapjen këmbët e mia, "Unë dua të bëj deri sperma nga pidhi tuaj", ka shpjeguar unë, "i tillë një delikatesë nuk duhet të hidhet larg."
Marta, që ishte edhe dëshira për hardcore më shumë, pa fjalë, lavamani në mur ndarë këmbët e mia dhe gëzonte trajtim tim. Djemtë nuk kanë për të të inkurajuar, ndërsa unë gobbled mua spermës të mirë dhe fittsåsblandningen filloi një nuhatje karin rreth pidhi tim,
"Ju lutem, qij ass tim", e pyeta, pa u kthyer më në. Brenda disa minutave, unë qëndrova dhe Marta mbështet duart në mur, secili me një karin ne gomar e saj dhe moaned butë. Guys mori kthehet ndyrë Rrëshqitës tonë dhe çdo herë Mike shoved känndes tij karin se ajo ishte atë.
"Mmmmicckeee knuuulla oooocksååååååå mammmmmaaa juaj," mermeriti unë.
I lëshoi ​​drejt Marta, i biri i saj ishte prapa saj dhe fucked me shpejtësi të plotë. Unë nuk ishte i sigurt nëse karin e tij ishte në saj pidhi ose bakhålet por Marta u ulëritës si një ujk fucking uritur. Disa njerëz kaluan nga, por ne nuk u kujdes për këtë, kam dëgjuar disa prej tyre komentuar "qij e bushtër" apo "ushqyer atë me farë" por ne fucked vetëm dhe fucked. Fillova të ndihen twitching në penises e djemve dhe e dinte se ata do llak shpejt. Unë u kthye dhe prirje mua ", armë armë këtu," pyeti unë dhe vuri në drejtim të gojës sime. Lirimin e parë erdhi direkt në gojë, djalë tjetër humbi pak, por e tretë dhe të katërt goditi objektivin. Unë fillova mbytje kur edhe Fox filloi qitjes ointments e tyre, vaj vaj pas, ajo filloi të rrjedhë poshtë munngiporna. Papritmas Martha strukur dhe filloi të bëj sperma me bollëk birit të saj mbush buzët e mia. Unë u përpoqa të them diçka por goja ime ishte shumë e plotë, në vend që unë nxorrën kokën prapa, hapi gojën e saj dhe pështyu në pjesë e farës nga goja ime. Gjobë sediga Marta tani ishte në këmbë lakuriq në rrugë me gomar uppknullad dhe pidhi zhveshur dhe sperma ndarë me lakmi me mua, çfarë një ndryshim. Sillni djemtë arritur të frenuar dicks në pantallona tuaj, mua dhe Marta arrijnë të bëj ata të pastër dhe të bukur.
"Djemtë ju nuk keni nevojë për një dush sonte, shikoni sa bukur dhe pastër cocks tuaja janë," shaka Marta. Ne u ul në fund të murit të ulët për të pushuar pak. Në këmbët e paqëndrueshme I pasuan ata në hotel.
"Shihemi nesër", thirri Martha.
Ditën tjetër unë eci në shtëpinë e Martha-s në tim "bikini" të verdhë. Kur kam komentuar në plazh I hoqi këmishën, unë thjesht nuk u intereson se çfarë thonë njerëzit. Në tarracë ul Marta, por nuk më shihni, sepse ajo ishte plot gjallëri në një karin dhe kishte një tjetër në gojën e tij. Çfarë një zuskë, mendova, ajo ka karin në vrimën anale. Mike ishte i pari që më pa, ai po vjen me një buzëqeshje dhe puthi mua.
"Ne thjesht nuk mund të zbutur të saj, ajo tashmë kalëron karin gjitha mëngjes", ankohej Mike dhe demonstruan kundër nënës. Edhe pse Marta pa mua tani, dhe pa gjiri viftage ndaluar ajo më tha që do të vijnë. Së fundi, ajo mori karin e tij nga goja e tij, "Hi mjaltë," murmuriti ajo mbrapa dhe më ofroi karin e tij, "shumë mirë". Mora nja dy sugtag por Mike ishte aty tashmë me kafe, kështu që unë u ula duke shijuar kohë e mirë dhe kafe të pijshëm. Në një moment vjen edhe Marta e sperma në gojën e tij, ajo ndoshta do të ketë pasur një llak të madh në gojën tuaj, unë tregoi atë me dorën e saj që ajo kishte sperma në gojën e tij të cilin ajo shpejt thau off.
"Unë nuk e di se si unë mund të ju falenderoj për çdo gjë, unë jam një grua krejtësisht të ndryshme, duke shijuar kurrë të veprojë si më parë" filloi Marta, por unë ndërprerë atë, "Ju mund të falënderoj mua duke lënë një kar të vogël për mua," qeshi ne.
"Mamma," bërtiti Fox, "Unë dhe djemtë tani shkojnë në plazh, ne qij ju kur të kthehemi, është OK".
Marta mori dorën time ", pasnesër udhëtojmë në shtëpi, për fat të keq, por nesër shtatë cocks për të vizituar miqtë e Mike nga pushues, ne mund të bëjë një parti e madhe lamtumire, cocks tålv dhe dy pussies, çfarë mendoni ju". Marta kishte filluar gjithashtu të bisedojnë si një lavire.
"Mmmm shijshëm, unë kam një ide, por ajo do të na deri kur Mike vjen," kam shpjeguar, dhe mori një banane nga tabela, "Unë do të hani atë, apo të ndaluar në fittann" '.

Nesër natë, çdo gjë ishte gati, unë fucked jo gjatë gjithë ditës në pritje të një orgji që do të ndodhë sonte. Fox dhe miqtë e tij kanë organizuar një podium të vogël në mes të sallongen të mëdha, të lehta ndrydhur dhe fitoi disa floodlights vogla. Të gjitha u ul në sallongen dhe ka pritur për "punën". Kemi dëgjuar Mike futur që ne të dy hookers jashtëzakonisht brirë të cilët kanë ardhur këtu për të brutalisht fucked rishtas në çdo vrimë. Big, gëzim gëzim dhe bilbilave mund të dëgjohet. Tani ajo ishte bori tonë për të marrë deri në podiumet e improvizuara. I veshur një këmishë të bardhë minimale lidhur mbi boobs e mia të mëdha, tejet i shkurtër i kuq skaj pleat që mbulon në fakt prodhojnë gjëra, të bardhë mbi çorape gju me takë të lartë sandale, pa brekë dhe dy braids, unë tërhoqi edhe Freckles të vogla rreth hundës. Marta kishte një bluzë të zezë transparente dhe e zezë e mi dy string qëndrimi "bikini" ups zezë dhe takë të lartë pompa. Kur kemi paraqitur veten para djemtë filluar një fishkëllimë shumë me zë të lartë dhe ulëritës. Kur ata lungnat një Mike pak ndërprerje,
"Kjo është e zonja, shikoni," urdhëroi ai. Ne u kthye nga ne ra na foreward dhe hapi këmbët e mia. Me një staf filloi Mikey tregojë të gjitha vrimat tona kuklängtande.
"Këto vrima ju do ta mbush me kuksås", shpjegon ai si ai shoved bastunin thellë në gomar tim. "Sluts duan të merren vështirë në çdo vrimë dhe ushqyer bujarisht me spermë," u tërhoq nga ai shkop u kthye në mua dhe i mbushur atë në gojën time.
"Pra, ju jeni një vajzë e vogël i cili dëshiron karin, çfarë doni?" pyeti ai.
"Kuuuk, i madh, karin trasha," mermeriti unë me shufrën e gojës së tij.
"Dhe lavire tjetrin," vazhdoi ai si ai iu afrua nëna, "çfarë po lypur ju për të."
Marta u drodh me dëshirë ", karin, shume karin në çdo vrimë", ajo mori lart.
"Pra djema deri me cocks dhe zonjat nuk gaboj, këto sluts të merrni fucked gjithë natën." Në mënyrë që të japin shembullin e vet, ai mori off pantallona e tij u kthye Marta dhe këmbë çuan karin e tij të madh në njomje saj pidhi i lagësht. Brenda sekonda guys rreth nesh me cocks gjata, Fox ka vazhduar të dështoj në këmbë Marta dhe një nga djemtë e filluar murg deklarojë atë. Unë e dija shumë duart në trup, ata morën nga udders e mia, "lopë" komenterade gjykim ", një makinë mjeljes, ajo ka nevojë për" një rozetë të rëndë me thumba të mprehta time anal dhe tre gishtat e trashë depërtuar pidhi tim interesant. Së shpejti unë hoqi dorë në shtrat me një hu në gojën e saj dhe pidhi, djemtë vetëm mori kthehet në vrimat e mia. Pas orgazmës së parë dhe të dytë kam humbur akuzë, unë vetëm e dinte që unë u fucked si një kurvë të egra, sperma u fluturonte dhe dripping të gjithë, unë vetëm gëlltitur dhe e hëngrën. Si nëpër mjegull pashë Martën, ajo ishte një sanduiç të dyfishtë, nga flokët dhe tits dripping kosi, ajo howled si i çmendur. Papritmas, kreu Mike e lart, mora honnom flokët,
"Knuuulaa miig, qij rööövvv time," unë yelled në veshin e tij. Karin e tij lëruar Rrëshqitës im, unë meandered si një xanxar vajzë e hedhur, moaning dhe lutur për më shumë karin. Unë nuk e di se sa kohë çdo gjë po ndodhte dhe sa spermës kam ngrënë, por guys dukej mjaft i lodhur. Martha vë në divan në anën e kundërt plotësisht mbi, përmbyt në sperma. Djema Çifti ishin ulur rreth dhe zemrës ledhatohen tits sperma e saj të mbuluara dhe pidhi, por kam kërkuar më shumë, unë nuk kunnde ndaluar ndyrë.
"Ju jeni shkatarraq më i madh që kam takuar ndonjëherë," tha Mike spermaoljiga dhe puthi buzët e mia ", prisni, tani unë e di," ai vrapoi deri në shkallët, pas disa sekonda ai ishte kthyer me një basebollslagträ. "Kjo është madhësia e duhur për shkatarraq", ai i dorëzoi atë për mua ", hov off shkatarraq" ai urdhëruar. Unë e mori atë, e hapur këmbët e mia, ata vënë në sallongbordet të ulët dhe ngadalë filloi të përzënë në objekt i përafërt në pidhi tim, të gjitha gaped. Së shpejti unë i tharë jashtë në një ritëm të furishëm, djemtë që ishin ende afrua dhe filloi stroking dicks përsëri.
"Sooo, në ruunkaaa kuuukaaar, japin miig kuuksaaaft" mermeriti unë me zë të lartë. Derdhje Kungimi si një uragan, unë bërtita dhe howled si një njeri i çmendur. Djemtë e qëlloi pika e tyre e fundit te sperma mbi mua,
"Uuuuuuuhhh, uuuuuuuu" Unë, unë ndjeva aq lindur përsëri.

Kur unë kishte gjetur pak, vura re që kisha ndalur në dysheme. Unë u ngrit mödsamt, askush nuk e kishte forcën për të ndihmuar në mua, djem që ishin ende i ulët dhe i fryrë. Unë nuk e di se si unë u kthye në hotel, kur u zgjova ishte tashmë 12:30. Uh, unë mendova se duhet të nxitojmë për të thënë lamtumirë të djemve dhe i Martës. I kap rrobat që kam tossed në katin e natën e fundit, sperma e kishte tharë,, pantallona të gjera överknästrumporna dhe këmisha ishte e ngurtë sikur ata mbetën në llaç. I freskohet dhe u veshur mödsamt, te pakten ai kam në kohë për të parë të Martën dhe djemve për largimin e tyre.
"Edhe një herë ju falenderoj, ju falenderoj, ju falenderoj" falënderoi Marta, "Unë jam një grua e re, djemtë låvade për të mbajtur të qetë dhe unë låvade për t'i dhënë atyre pidhi kur ata duan dhe sa duan."
Mike më dha numrin e tij të telefonit, "ju jeni aq e çuditshme," thotë ai shaka ", por të paktën kur ju merrni shtëpi telefononi mua, unë vij me dy ekipet e futbollit për të qij ju", ne qeshnim gjithë tillsammans.Dom shkoi larg dhe kam vazhduar e mia pushime. 2 bikini string.

11 Responses to "me brirë, whores pjekur spermës - Pjesa 2"

 1. ISSI:

  A fatkeqësisht ajo ishte krejtësisht i gabuar dhe i pështirë që një nënë merr fucked nga djali i saj .. shkoi në ekstrem .... o ilegale aspak emocionuese ....

 2. Buu!:

  Mirë, atëherë 50-vjeçare sluts fucked, gjithnjë e më shumë karin çdo ditë ata ndihen jashtë të mirë.
  Unë shpresoj se ju do të sperma shpesh.

 3. shijshëm:

  Zot sa me brirë isha! të vërtetë të mirë ^ ^;

 4. lalalala:

  tregimi ishte i mirë në fillim, por ju mund të ketë anashkalua me shkrim se djali dhe nëna e seksit, të pështirë ^ ^ ndryshe braa!

 5. Arne:

  Një hookers pjekur spermës (ose dy lavire pjekur spermë) e quajti atë, e drejtë?

 6. i madh:

  Historia e super të shkurtër, një top të ishte i mirë shumë! Ju lutem, ju lutem, ju lutem, shkruani një 3!

 7. Mikan:

  pse nuk shkruani tretë. Kam marrë shumë i emocionuar kur histori të shkurtër.

 8. Sven Erik:

  Pra damn good, por rruga shumë e gjatë. Unë do të thotë unë mund të lexoj vetëm pak para se të krahut të djathtë u bë ngjitet.
  Fatmirësisht, kam arritur të nxjerrë spruten nën tryezë.
  Keyboard bëri!
  Tani kam shtypur nga histori e tërë. Mirë që të vazhdojë të kvällsrunken.

 9. pidhi pak:

  Sa e mrekullueshme e të gjithë spermës. Wish I ishin atje të bëj kletga tuaj pidhi.

 10. Rony:

  e mrekullueshme me dicks aq shumë sperma dhe të mëdha

 11. La:

  Ishte me të vërtetë me brirë aq kar shiringë tim. Mirë. Histori shumë të mirë të shkurtër. Më shumë. Falënderim

Koment me brirë, whores pjekur spermës - Pjesa 2