Me brirë, kurva pjekur spermës

Unë jam një 55-vjeçare, e ve, jeton në një komunitet të vogël me një pozitë të lartë në të. Unë jam i gjatë 158 cm stomak sheshtë dhe mollaqe firmë. Ajo që unë jam më krenar nga ju tits mi, sisë vërtetë qumësht me thithat të mëdha dhe bråstgångar. Gjithkush e di se mua si një speciellte modest dhe moral zonjë bigbusted pas vdekjes së burrit 4 vjet më parë. Unë nuk kanë fëmijët e tyre, por burri im vonë la dy djem pas tij, si 19 vjet që jetojnë në mil 30 atit të tij shtëpiak nga unë dhe Alex janë 22 vjet duke studiuar në kryeqytet. Por ajo që është e dukshme nga jashtë është larg nga realiteti.

Pasi unë u ve, nevojat e mia seksuale rritur vetëm me kalimin e kohës dhe me makinë tim seksi ishte e vështirë për të kufizuar. Për gati një vit kam provuar për të qetësuar këtë me lloje të ndryshme të vibrators dhe dildos. Bleva disa, si në aspektin e madhësisë dhe vrazhdësinë, edhe pse shumë nga filmat porno rreth grave të pjekur të cilët ishin kthyer në dhe nersprutade me sasi të mëdha të sperma në çdo vrimë nga shumë burra. Unë masturbated në frontin e TV me dongar madhe trashë. Dite pas dite, stroking pidhi tim dhe asshole, në fund ajo ishte e mjaftueshme, kam vendosur për t'u bërë një anëtar i një prej klubeve swingers shumë në qytetin fqinj të mëdha. Unë u bashkua i pari në një klub të vogël intime, por shpejt u bë nevojat e mia karin madhe forca dhe sperma kështu që unë shkova në një nga klubet më të mëdha në qytet qij. Tani kam shpenzuar çdo fundjavë në një nga këto klube dhe merr fucked uppknullad dhe e mbushur me spermë e shijshme, e shijshme dhe e nxehtë. Unë jam i çmendur në aspektin e spermë, unë mund të pini atë në vend të ujit. Unë gjithmonë pyes dikush injektuar "pak" sperma në kafe tim mbi tortë, është shumë tastier sesa krem, unë e kam quajtur edhe laviren cum. Ndonjëherë shkoj në këmbë përreth dhe bëj deri spermës nga gratë e tjera, gjinisë, përzierje e spermës dhe sperma shije të mirë, me të vërtetë kudo që shoh swallows spermës për mua. Unë dhembje nuk merrni mjaft e grurit.

Në komunitetin tuaj, unë jam duke qëndruar pranë një gruaje, Sofia, ajo është shumë më i ri dhe më të fortë, pothuajse 180 të gjatë, ka dy fëmijë të vegjël, i divorcuar dhe jeton me mamin e saj dhe Papa në vilën e tyre. Disa vjet më parë unë thashë për nevojat e mia të mëdha seksuale, si të ngasin cocks hard dhe fucked në çdo vrimë. Ajo është personi i vetëm në qytet që e di të vërtetën. Ajo është gjithashtu seksi-çmendur, por kurrë nuk kanë pasur guximin për të ndjekur mua në "sexeventyr" tim.
"Unë jam i etur për sperma të ngrohtë, të trasha mbushje pidhi tim dhe gojën", thotë ajo.
"Shumë asshole juaj," shtoi ai mua dhe grins.
Në klub ne film zakonisht orgies tonë, sperma e madhe dhe e vështirë seksi anal. Përpunohen më pas "materiale" dhe ne të merrni një kopje të filmit. Unë zakonisht "të çojë rol". Sofia dhe unë jam gjithmonë të etur për të marrë filmin, kur do të jemi ulur të qetë në fotölj të veçantë dhe me dildo madh në duart e saj jerking pidhi tonë kukhungriga dhe gomarin, ndërsa ne të shikojnë video e mia tronditëse.
"Kjo ka shijuar me siguri shkuar" mumbles Sofia shpesh kur ajo e sheh Cascades mëdha të sperma ngjitet, të trasha mbushur gojën time, ndërsa ajo çmendurisht masturbating me e madhe e saj, kar trashë të zi të preferuar.
"Ju keni ngrënë të paktën një litër e grurit, vetëm shikoni se si ajo rrjedh nga goja juaj, ju nuk keni kohë që të gëlltiste atë, ju jeni proppful, Perëndia im, unë duhet së shpejti të merrni karin përndryshe unë do të çmendem."
Më në fund, pas një para runkning zemëruar e TV, ajo vendosi të më ndjekë në këtë swingerklubben madh.
"Ju nuk do të zhgenjeheni" Unë e siguroi atë, patting e saj në pidhi, "ju nuk do të jetë në gjendje për t'u ulur ose në këmbë normalisht për disa ditë pas trajtimit."
Të shtunën në mëngjes, thirri Sophia më lart, ajo ishte nervoz ", si duhet të përgatitem, se si duhet të vishen?" ajo squeaked.
"Bëni një klizmë mirë, rruajtje pidhi dhe vaj në vrimë anale duhet me lubrifikant, kur bëhet fjalë për veshje, ajo nuk është aq e rëndësishme për ata që të shkojnë shumë shpejt, grua pak e vjetër nuk ka asnjë arsye të jenë të shqetësuar."

19.00 I kap e saj, ajo kërceu në makinë dhe puthi mua, ajo ishte shumë nervoz, se ishte e qartë.
"Pra, po, tani ne do të shkojmë", i thashë.
I lëshoi ​​në saj, "nuk sweetie e keqe" anmärke mua.
Ajo ishte veshur me një të shtrënguar të zezë buzë mini-mini, pompat e larta takë dhe një vend genomsinlig bluzë të zezë mëndafshi pa sytjena. Nuk kunnde gabim atë që ajo ishte e pas. Skaj kishte shkuar lart, egentlige ishte aq i shkurtër se ajo nuk kunnde mbuluar pidhi e saj kur ajo u ul, ajo nuk kishte brekë apo ndoshta ata ishin aq të vogël se ata nuk ishin të dukshme.
Pasi atje, kam parkuar makinën në frontin e shtëpisë dhe ne u hodh jashtë.
"Qij atë që unë jam nervoz," tha ajo me një zë të ngjirur, ajo u lëkundur si një gjethe.
"Nuk ka arsye, darling" Unë inkurajuar e saj, por pa në vend të makinave një vend i madh i lagësht, ajo ishte kafshërore me brirë dhe nervor.
Ne shkuam me gëzim në shtëpi, të dorë në dorë. Ne ndalur në këmbët e kopshte, mora off xhaketë të gjatë tim, i hollë, dhe ai ka mbetur vetëm në një rrip kuarc BH minimale që mezi e mbuluar buzët fryrë dhe jashtëzakonisht takë të lartë pompa argjendi. Sofia ishte tashmë veshur minimalisht si ne dha në sallongen madhe. Ka qenë tashmë mäniskor shumë atje, pak gra kishin dicks në gojën e saj dhe cep të shtrat fucking dy djemtë e rinj që plotësisht të pjekur zonjë bigbusted. Shpejt, ka pasur disa burra me të rrumbullakët ne, Sofja ishte e re dhe ata donin nga një distancë e afërt për të parë ndryshimin e ri. I prezantuar atë dhe shpjegoi se si me brirë dhe kukhungrig ajo ishte.
"Ajo është me brirë si një kurvë të saj dhe vetëm dëshira është për t'u uppknullad siç duhet në çdo vrimë, unë jam i sigurt se ju nuk do të zhgënjyer e saj," I buzëqeshi.
Brenda disa minutave ne ishim tashmë në gjunjë e tyre dhe gjiri karin kundërta mes të sallongen .. Kam shikuar në drejtim të Sofjes, ajo ngrënë me lakmi bamse një kar me damarë. E dija se gjeli filloi të gërhas rreth rozetë tim anale, një shtytje e vështirë dhe karin tim shkau në pa problem, unë moaned në kënaqësi.
"" OOOUUUU OOOOOOOO sååååååååååå, OOOOOO "whimpered unë.
Por në vend të fillimit të dështoj mua dhe për të rritur ritmin, njeri pas meje një kontroll të fortë mbi kofshët e mia dhe më ngriti. Me këmbë të hapura dhe në kar vrima anale, ai bëhet më përmes sallongen tërë dhe i tregoi të gjitha rruar pidhi im, unë masazhin pidhi vrazhdë me dorën e tij. Kjo bëri efektin, një brirë ndërtuar mirë njeri qëndronte para nesh u tërhoq nga hard tij rok aksioneve glänsade dhe çuan atë egërsisht në pidhi tim përmbyt dridhur. Tani unë kam qenë sanduiç dyfishtë në mes të sallongen. Unë moaned dhe whimpered paturpësisht.
"Shërimin agjent, haaa knuuulaaaa mua knuula miiiig" disa burra qëndroi rreth nesh dhe masturbated në aktivitet të plotë, orgazmë po afrohej.
"AAAUUOOOOO"
Orgazmë parë filloi derdhje nëpër trupin tim, shumë e ndjekur e parë, unë e hodha veten wildly mbrapa dhe me radhë në mënyrë që djemtë kishte një shumë përpjekje për të mbajtur në të cocks tyre,
"Unë dua që ju spermaaa, spruu uu uu merr mua me" kam lutur si në një ekstazë.
Së shpejti dija twitching e dicks e tyre, si filloi pompuar farën e tij në mua.
Dy dicks reja u zhvillua e tyre dhe vazhduan të qij mua në këmbë në mes të sallongen .. Orgazmë pas orgazmës më shkundi dhe kontraktimet në pidhi e saj ishte tepër i dhunshëm.
Rytten egër kam mbaruar në gjunjë e saj në mes të një grupi të madh të njerëzve, fytyra e kuqe, stroking dicks e tyre brilante. Së shpejti lumi sperma derdhje nga trupat e tyre fryrë. Jet pas avioni u ul mbi faqet e mia dhe në gojë, për të epshit, unë u përpoq të përtypë sa më shumë të jetë e mundur, por ujëvarë pas kaskadës së nxituan drejt mua si një lumë. I vënë duart e mia nën mjekër të tij në përpjekje për ta mbajtur atë të mirë, spermës shijshme. Kur mbushi kupën që vjen unë thau të gjitha duart e mia dhe gjoks, u kujdes të gjitha cocks, njëra pas tjetrës, dhe thau ata të pastër.
"Mmmmm shkuar aq" Unë mumbled si unë thau dhe puthi ëmbël trupin e tyre gjysmën e butë ", mmm shkuar me të vërtetë".

Unë u ngrit mödsamt ngrit dhe eci në drejtim të bar, nedsprutad me spermë ende dripping nga sisët e mia janë të rënda dhe flokët dhe u ul në stol bar të lartë.
"Kafe, faleminderit", buzëqeshi unë kundër Bartender njohur.
Burrat do të kthehet prapa bar, sonte ishte radha Arnold, i njohur për ngarkesën e tij të madh të sperma. Kur kam shikuar prapa banakut, pashë Emma gjiri karin e tij në aktivitet të plotë. Nuk është çudi që ai kishte një shprehje të fytyrës pa kuptim.
"Inject pak në kafe tim edhe ju lutem?" Pyeti unë.
Pavarësisht trajtimit Emma, ​​ai arriti që të shërbejë mua kafe. Shprehjet e fytyrës e tij tregoi se ai do të vijë së shpejti. Pas runkningar çiftit filloi të mbushë gojën mbushur Emma me sasi me bollëk e spermë.
"Ruaj disa për kafe"
Rrezet e fundit të diellit qëlluan atë në kafe dhe e mbushi kupën e duhur.
"Ooo kjo ishte çliruar," tha ai
Emma u ngjit pas bar, në këndin e gojës së saj, ajo ende kishte disa spermë, e cila ajo thau off me gjuhën e tij.
"Mmmm, ajo ishte zhdukur," tha ajo "pasardhësit e tij është e mrekullueshme."
Unë nodded dhe mori një gllënjkë kafe, "dhimbja është ndoshta e mirë."
Emma u ul pranë meje në stol bar të lartë, ajo ishte një i pashëm me moshë mesatare grua që u kujdes për vete.
"E pra, këtu ju ulen tërësisht lakuriq, shikuar sperma rrjedh nga pidhi tuaj" shaka Emma me një buzëqeshje dhe me dy gishta mori disa kosi nga pidhi tim.
"Nënat shkuar, unë thjesht nuk mund të njohin të donatorëve."
Ajo mori disa më shumë dhe thau gishtat e tij kryelartë. Pastaj vura re brekë minimale mi string kishin shkuar, e dhuratë për kujtim për të gjithë. Në të shiritin ishte një fryt të vogël dhe një shishe uppdrucken e vogël e birrës. I mori një banane dhe shishe të birrës.
"Çfarë doni?" I pyetur Emma.
Ema e mori shpejt atë që unë në fakt e pyeta dhe vendosi të shishe birrë. Me këmbë të gjerë të hapur, kemi filluar të masturboj pussies tanë, ngadalë në fillim por pas një çdo gjë ndërsa të shpejtë dhe më të shpejtë. Bartender filloi stroking karin e tij dhe disa të tjerë erdhën përpara me dicks e tyre të vështira. Runktakten ishte tani furishëm, i egër, si mua dhe Emma moaned dhe groaned me zë të lartë, unë u zhvendos me banane nga pidhi tek vrima anale dhe vazhdoi të masturboj edhe më të shpejtë. Sytë e mi ishin mbyllur, dëgjova britmë Ema e kënaqësi, kur e dija se çdo rrymë e nxehtë pidhi. I hapa sytë dhe pashë një njeri i varur edhe në mes të këmbëve të mia me karin e tij në dorë e tij e cila formohem grumbull pas serisë së pidhi tim dhe stomak. Ne kemi lëvizur ne në një divan të madh. Emma dhe unë isha kërrusur e jastekë vend me dy vrima në të motit. Kunnde gjithashtu vijnë nga përpara dhe të shtyjë cocks tyre të vështirë në gojët tona, siç u njoftua të njëjtën gjë. Akoma banane në gomar e saj dhe gjeli në pidhi dhe në gojën e saj, unë u fucked vështirë nga prapa si një mare. Unë nuk mund të bërtas apo ankohem, goja ime është bllokuar me të cocks të mëdha që spurted farën nxehtë ngjitet thellë në fytin tim. Bannanen shpejt doli dhe u zëvendësua me karin. Përsëri filloi të orgazmë pas orgazmë lëkund nëpër trupin tim, unë mendova se do të vdesin nga kënaqësi. Emma kishte të njëjtën "problemi". I ra pak se sa kohë ne knullade.Utmattad unë rashë në shtrat, në vend të butë në të gjithë trupin, por unë ndjeva në mënyrë të mrekullueshme. Fittmusklerna ende dridheshin dhe kam pasur një ndjenjë të një orgazmë të pafund. Kur kam zgjedhur mua pak, pashë se Ema ishte pranë meje më pak të lodhur. I puthi atë butësisht në buzë, gojë e saj shijuar spermë, dhe përqafoi flokët e saj ishte e lagur me sädvätskan.
Në këmbët e paqëndrueshme, unë shkova në bar përsëri, një zotëri i bukur ka ndihmuar mua dhe u shpreh se kar e tij nuk ka qenë kurrë një analhål më të bukur se e imja.
"Unë kthyer shpinën dy herë" mburrej ai si ai më puthi në faqe.
Ndihma e liderit, unë u ul në karrige, sperma drejtimin ende nga pidhi tim dhe gomar, I goditur veten lehtë gjatë saj pidhi,
"Sonte, ju keni pasur mjaft e karin" tha unë në pidhi tim dhe vazhdoi të puth mua tenderly.
Djemtë qëndroi rreth meje dhe kemi filluar të biseduar.
"Ne kemi caktuar një pije ushqyese për ju," tha i caktuar Roger. "Ju me siguri do të donte ai"
Unë nodded dhe ata morën nga një viskyglas të mëdha.
Bartender Arnold tronditur tërësisht mikser koktej
"Ne të gjithë kanë kontribuar me disa spermë, kam përfunduar të gjitha me një vodka pak, limon dhe akull."
Ai e mbushi viskyglaset madh, shtoi një çadër koktej dhe më dorëzoi gotë.
"Shko përpara"
Pije dukej jashtë mrekullueshëm, unë mora një gllënjkë të madhe,
"Great, një pije e mrekullueshme verë"
Nuk u ula mbi një fron të lartë me këmbët përveç dhe pidhi zhveshur dhe duke pirë një koktej spermës, Labia im pak sagging shkëlqyeshëm me sperma dhe ndjeva se nuk është ende dripping kosi nga gomar tim, po, unë kam qenë ndoshta një e vërtetë paturpshëm dhimbje zuskë.
Koha vazhdoi, pasi unë fryrë nga pak, unë shkova në banjo. Pound peshonte dush dukej jad Sofja, ajo mori një dush me sytë mbyllur dhe dora e saj mes të këmbëve të mia. Unë u zhvendos me kujdes dhe ngadalë shtyrë një gisht lart Hene mbrapa. Ajo hapi sytë, kur ajo më pa, u kthye fytyrën e saj në një buzëqeshje.
"A mund të dush bashkë?" I pyetur.
"Merr në, të merrni në" ajo bërtiti, dhe tërhoqi më nën dush.
"Thank you, thank you, thank you so much se ju mori këtu sonte", ajo përqafoi dhe e puthi mua, "Ndjehem himelskt" tha ajo si ajo e puthi mua në të gjithë fytyrën time.
Në makinë në rrugën shtëpi bisedoi Sofja shumë, por unë nuk lysnade, unë isha thjesht e lodhur shumë për të lysna.
Nesërmen në mëngjes u zgjova vonë, në fakt ajo ishte telefoni që u zgjua mua. Ajo ishte "e madhe" Adam. Unë nuk them någoting harkun ai filloi,
"Ku e keni gjetur këtë grua të madhe, ajo është një lopë e vërtetë pashuar, kërkesat e saj seksuale janë të mëdha, ajo mund qij gjithë natën, gomar i saj është një shpellë vullkanik që gllabëron të cocks madhe, ne kemi fucked shtatë vexelvis e saj për tre orë dhe kjo ishte nuk mjafton, në fund ajo e mori nga një kar të dyfishta dhe stroked saj pidhi dhe asshole në të njëjtën kohë pafundësisht. Ajo bën një kalë me të vërtetë një tezgë kali "ai vazhdoi," por ju duhet të them se ajo është e ndyrë e mrekullueshme, kjo ishte një kënaqësi të dështoj atë në gomar, gomar i mrekullueshëm.

Kam pasur disa biseda telefonike me të njëjtën temë, gjithkush ishte i pushtuar dhe "tmerruar" dhe kështu më në fund thirra Sofia.
"Vajzë e vogël, çfarë keni bërë natën e kaluar?" Unë ngacmohem atë, "ju keni qenë të pabindur, të gjitha janë të impresionuar.
"Unë shtrihem në shtrat, unë nuk mund ta prek mua, sa më shpejt që unë prek pidhi e saj, unë të marrë orgazmë time, pidhi im dhe gomari vibron ende si e dje," mermeriti ajo pak dhe vazhdoi, "prindërit mendojnë se kanë një ethe, që unë u pirë diçka të ftohtë sa më shpejt që mundem, unë do të transferohet tek ju në mënyrë ne mund të flasim për ju. "

Koha e kaluar, Sofia ndjekur mua çifti u nis për të, por ajo nuk ishte e rregullt, vetë, unë jam duke planifikuar pushime, por kjo është një histori anna.

10 Responses to "me brirë, whores pjekur spermës"

 1. MrMarcus me:

  Wow .... flasim për të qenë të vështira pas një sexläsning ... Unë thjesht dëshironi ju mund të më ndihmoni me gjendjen time të vështirë tani .. :-) Por ajo mund të rritet për t'u bërë sonte zonjusha të drejtë!

 2. Buu!:

  Çfarë ndodh nëse kvinns të gjithë do të jetë po aq me brirë dhe të çmendur ndyrë ju çfarë ståkukarna do të ndjehen mirë.

 3. Hans:

  A nuk e besojnë çdo gjë që ju lexoni!

 4. CoyPu:

  Nuk do edhe bast në se kjo është një gratë për gratë që e shkroi këtë ...

 5. Conny:

  Gjuha e keqe, shumë gabimeve drejtshkrimore. Situata ireale. Fantazite Silly. Jo finesë në të gjitha. Normën bazë.

 6. : D:

  çfarë e bën atë rëndësi nëse ajo është e vërtetë apo jo (që ajo ndoshta nuk është). Ose në qoftë se ka një djalë apo vajzë që ka shkruar atë. Ky është një vend për matrixjoga. Novela janë, fiction fiction dmth.

  Unë vetëm them: shumë mirë me shkrim, të mbajtur lart punën e mirë ;)

 7. Ahaha:

  Çfarë tmerrshme. plotësisht turnoff

 8. Falkenberg Autoriteti:

  Shit aq bukur sexnovell ... Na vizitoni në Falkenberg, ju duhet të merrni mjaft e madhe dicks :)

 9. Adam:

  Gjuha është pak contrived ... Pastaj ju nuk duhet hov off ndërsa ju jeni duke shkruar një sexnovell sepse atëherë ai bëhet vetëm një shumë gabime. :/

 10. Billy:

  Kam vënë kursin dhe plotësoni pidhi tuaj me spermë të nxehtë, por qij ing pesë minuta pa dmth 2-orëshe qij gjithë natën

Koment me brirë, whores pjekur spermës