Visningen

Under ett år skulle jag jobba i en stad en bra bit bort. Jag hade nyss fyllt 25 år och hade sällskap med en tjej sen ett halvår. Det var ont om lägenheter men i en annons hittade jag en villa som var för uthyrning. Hyran var hög men min arbetsgivare stod för den så det var inget problem.

Jag var och tittade på huset en gång. Det var en äldre dam som ägde huset men hon var skild sen några år. Hon tänkte egentligen sälja huset men var lite osäker så hon skulle testa och hyra ut det först. Hon var ganska stressad när jag tittade men det gjorde inget för jag bestämde jag mig direkt. De första veckorna bodde jag på hotell innan hon flyttat ut ur huset. Så en dag ringde hon och sa att hon ville visa huset en gång till för det hade ju gått lite fort första gången och jag måste ju veta hur jag skulle sköta allt. Så jag åkte dit en eftermiddag efter jobbet.

Grua që ka shitur shtëpinë tregoi mua rreth. Ajo ishte rreth 55 vjeç me një look të përditshme. Mjaft e gjatë dhe pak i fortë, por ishte yndyrë, vend i përafërt, me flokë gri, asnjë njeri ndezur në mënyrë direkte. Ne ecte rreth shtëpisë për një kohë të gjatë dhe ajo më tregoi dhomë pas dhome. Unë ndjeva se ajo me të vërtetë nuk duan të lëvizin. Shënuar disi neveri e saj për mua. Pushtet. Ajo mästrade mua thjesht. Dhe kam gjetur veten në të. Si do ta bëni këtë, atëherë ju duhet ta bëni këtë. Megjithatë, kjo nuk ishte e pakëndshme. Nuk ishte edhe një e vërtetë e bukur disi. Lart kishte një derë në papafingo se ajo do të tregojë.

- Merrni nga hapat që janë në dollap ajo urdhëruar.

Ajo më tregoi se ku hapat do të jetë dhe më tha që të mbajë shkallë, ndërsa ajo u ngjit në papafingo. Ajo u ngjit ngadalë, pasiguria, deri në shkallë, dhe për herë të parë, kam menduar për atë që ajo kishte veshur. Ajo kishte një bluzë të lehta blu, Oldfashioned, dhe një djalë skaj përfundoi vetëm mbi gju. Jo si tantigt kam menduar, edhe pse ai nuk ishte veçanërisht i shkurtër. Por pastaj unë pashë se ajo kishte çorape të zeza me një model cool. Ajo nuk përshtatet në të gjitha.

- Mbani në hapat e duhur, tha ajo. Dhe u ngjit ngadalë përpjetë.

I shikuar deri dhe menjëherë kapur sytë përgjatë strumpbeklädda këmbët e saj dhe pashë se ajo ishte stayups. Në këmbët të lartë të majtë, me një palë brekë të bardha. Sytë e mi kam mbërthyer deri atje, ndërsa ajo ngadalë u ngjit në. Kam filluar të mjaftueshme. Unë mendova se pashë disa flokë të fërkimit në skajet besimit. Unë ndjeva një presion në rritje në pantallona tuaj. Unë qëndroj dhe merr me brirë në grua, mendova se si ajo më tha ashpër për të mbajtur të shtrënguar në shkallë dhe pastaj ngjiten pas. Shumë keq unë nuk kam kohë për të parë më shumë, kam menduar. Pas një kontrolli të shpejtë në erë, kam ngjitur poshtë dhe përsëriti hapat. Poshtë ngjit, megjithatë, ajo shpejt dhe unë nuk e kam marrë për të parë. Tani unë ishte mjaft kurioz dhe zemra ime u mposhtur pak më e vështirë. Pastaj kemi ardhur në bodrum.

- Unë vetëm duhet të kontrolloni furrë, tha ajo, mos të jetë e bukur dhe mbyllni Larje për kaq gjatë. Ajo tha se kjo nuk është një pyetje, por një qëllim.

Thënë dhe bërë. Ajo shkoi lart dhe unë u hap makinë larëse dhe mori nga lavanderi. Pak i befasuar, unë pashë lavanderi përbëhej kryesisht të brendshme që kam filluar të var. Bhar në modele të ndryshme, nga guri-moshës modele me modelet elegant minimale tip. Ajo përdoret gjëra të tilla të ashpra? Edhe brekë janë gjetur në të gjitha modeleve dhe ngjyrave. Bomulllsvarianter trashë. Sende të ngushtë dhe madje edhe sandale me një gisht të modelit më të vogël. Pak çudi që ajo më lejoni të ul receptorin e telefonit deri këtë, kam menduar. Unë kam qenë në fakt një pak pa fund. I kontrolluar shumë kujdes në çdo veshje që unë hung up. Peshonte atë me lehtësi në dorë. Si unë qëndrova me një panty në dorën time, kam dëgjuar një hap prapa meje. Ajo ishte mjaft e ngushtë. Sikur ajo rrëshqiti mbi mua? Unë nuk e kishte dëgjuar të gjithë të njëjtën gjë, dhe ku unë kam qenë në këmbë, dhe i njohur në të brendshme. U kam kapur? Unë kam marrë një sy të mprehtë.

- Ju mund të ul receptorin e telefonit të qartë, unë shoh në, tha ajo, përsëri në një mënyrë që më bëri shkoi direkt pa reflektuar mbi pse.

Në të njëjtën kohë, unë pashë se ajo buttoned deri të paktën tre butonat e bluzë e saj dhe e hapi atë siç duhet kështu që unë pashë majën e gjinjve të saj. Sytë e mi u mbërthyer përsëri në e saj. Në qoftë se ajo nuk e kishte shtyrë deri zemrat, too? Ajo nuk ishte tanned por zbehtë dhe një butë pak në mishin e gjirit. Por uppushad ndjeshëm.

- Kushtoj veten për të larë ju, tha ajo.

Kapur përsëri? U ndjeva mjaft i turpëruar, ndërsa ajo filloi të dridhem mes të këmbëve të mia përsëri. Tani unë ndjeva se ishte duke u përpjekur për të marrë të paktën një nismë pak, kështu që unë mori një çift të brekë pambuku të mëdha, tronditi ato, zbutur ato dhe goditur kujdesshëm mbi frontin e tyre para se unë ngadalë varur ato. Pastaj mora një çift të brekë të vogla. VEK ato dhe shikoi nga afër mbi ta dhe ata varur ngadalë tel. Pastaj unë ndjeva mënyrën se si ajo filluar në mua. Tani ajo merr zemëruar të mjaftueshme, kam menduar.

- Cilat modeli nuk ju pëlqen më të mirë, ajo më pyeti. Ju studim është kaq e ngushtë.

- Secili ka bukuri e saj unë u përgjigj.

- Le të shkojnë deri dhe për të marrë një sanduiç, ajo ndërprerë.

Mori fun këtu, mendova wonderingly. Ne patëm marrë një sanduiç dhe një birrë dhe u ul dhe bisedoi. Ajo solli thirrjen tërë kohën. Ne biseduam për gjithçka përditshme. Kjo nuk ndodhi shumë më shumë kështu që unë filloi të përgatisë veten për të shkuar.

- Unë nuk kanë aq shumë për mua sonte tha ajo. Por unë dua të luajnë lojëra bordit. A keni dëshirë për të qëndruar një kohë dhe të luajë disa?

Trivial Pursuit apo diçka, kam menduar. Qëndroni këtu dhe të luajë me nënën, jo aq fun vetëm kështu unë i realizuar artistikisht rënie.

- Mirë, atëherë unë shkarkoni disa sende ajo tha para se unë mund të përgjigjem. Përsëri, nuk po të them.

Shpejt ajo u kthye me dy qese plastike dhe më dha një të tillë. I shikoi poshtë mbi ta dhe për habinë time pashë se ajo përmban të brendshme. Tre brekë copë, një i madh të bardhë bomulllstrosa, një gjë e vështirë kuqe të qetë të ngushtë dhe një rrip të zi. Tani filloi tjerr mendimet, çfarë duhet të bëjmë. Unë pastaj e kuptoi se ajo ishte mua ajo ishte duke luajtur me. Ajo më çoi atje ku ajo donte dhe unë vetëm ndjekur me. Atë që ajo kishte në mendje, unë nuk kishte asnjë ide. Unë kam qenë duke u keqtrajtuar. Doja të jetë një pjesë e kësaj. Unë vërtetë nuk e di me siguri. Unë e dinte se unë do të zbres, ai ishte ndoshta shansi i fundit për të shkuar. Në të njëjtën kohë, unë ndjeva shumë kurioz. Pështymë në gojë ishte mjaft i trashë dhe mundi të zemrës. Unë kurrë nuk kishte kohë për të menduar qartë.

- Pra, këtu ne jemi. Ne luajnë, rock gërshërë qese, ju mund të drejtë? Në qese, ju keni tre gjëra. Fitorja më e madhe e më të madhe të dytë, VINNE dytë më i madh i vogël. Por minimale është aq e vështirë si ajo godet madh, po ju me?

Unë nodded.

- Kur ne zgjedhim varsinn dhe zgjedh deri në të njëjtën kohë. Një, dy tre.

I kap modelin.

- Le të shohim, tha ajo. Shpalos atë siç duhet.

Me gishtat pak nervoz shpaloset shkoj panty kuq. Kështu që unë shikuar në e saj ngadalë, me lëvizje të bukura shpalos një bomulllstrosan të madh të bardhë. Kështu ajo mbajti atë deri në afërsi të para të fytyrën time. 1-0 tha ajo.

- Vendos përsëri poshtë dhe ne do të të marrë një tjetër. Tani, unë zgjodha brekë pambuku por ajo zgjodhi vargun. Tani unë kam qenë plotësisht në fuqinë e saj. Kam shikuar në brekë e saj dhe e saj. Sytë e mi kam mbërthyer shpesh zemrat me neckline që unë mendoi se ishte prettier dhe prettier. Bardhë, heqjen dhe ngjeshur me BHN. Kur kam shikuar ajo buckled sigurt atyre një shtesë të vogël. Tani ajo nuk u kujdes që unë shikuar. Ajo e bëri çdo gjë në vend për mua që të shikojnë. Por çdo gjë shkoi shumë ngadalë. Zot, sa e bukur ajo është. Pas 5 raunde, unë vë poshtë me 4-1.

- Ju keni qenë glanska keqe në këtë ajo qeshi. Ne mund të ndryshojë lojë pak kështu që ju keni një shans. Nuk do të ju pëlqen të provoni brekë Huh? Kështu që këtu ne jemi. Në vend që të marrë brekë e saj jashtë qese, le të shkojnë në dhoma të veçanta dhe për të marrë në një palë brekë të dhe ne do shohim kush fiton.

Unë iu përgjigja, madje as. Unë u bowled përsipër plotësisht. Absolutisht e mrekullueshme. Getting të marrë në brekë kjo grua të mahnitshme dhe të marrë të kthehet për të. Unë kurrë nuk kishte menduar për asgjë të tillë më parë, por tani unë vetëm duhet të bëjë atë. Se unë do të shoh atë në brekë, mendova se mos edhe më. Vetëm të përpiqet të marrë brekë e saj si ajo prese mua për një kohë të gjatë tani. Unë shkova në një dhomë tjetër dhe zgjodhi panty kuq. Çuditshme të mjaftueshme, nuk ishte karin e tij në mua. Edhe pse unë u ngazëllyer jashtëzakonisht. Ai ishte i tronditur ndoshta. Për fat të mirë ajo gjithsesi sepse unë nuk ishte i sigurt se do të marrë vend në panty.

Shkurtër ishte e përkryer për mua. Qëlloj për të përsosur dhe ishte shumë i butë o rehatshme për të veshin. Veshur T-shirt dhe brekë e saj të kuqe unë u ktheva. Ndjeva sytë e saj në bark. Kështu që unë shikuar në e saj. Edhe pse ajo kishte zgjedhur të kuqe. Ajo ishte ende e veshur me bluzë e saj, por ajo e kishte palosur atë pak kështu që nuk është fshehur diçka panty. Në këmbë, ajo ende kishte zezë Stay-ups që i dha fund një inç pak nga dega. Këmbët ishin fantastike në stockings. Një e rëndë pak. Pastaj brinjën që mbahet deri stockings veçuar një grimë. Lëkurës pashë çorape dhe brekë ishte dritë dhe një të lirshme pak. Nuk aftë-model, por kam menduar se ishte super sexy. Unë besoja këmbët fërkimit atë një flokë të errët pak. Ajo nuk ishte välfriserad. Gjatë pëlhurë të shtrënguar të kuqe ishte një fryrje mjaft të fortë. Jetë Labia pashë unë veten në heshtje. Sytë e mi ishin të zotëruar në trosbeklädda bark e saj, por ajo më lejoni të shikojnë me dëshirë.

- Draw, ajo ndërpreu meditimin tim. Unë nuk e di se sa kohë kam shikuar. Raundi i ri

I doli përsëri, çfarë do të zgjedh tani? Tani kam vënë re se karin e tij kishte rritur siç duhet. Unë nuk e kishte vënë re atë atje. Por ajo me siguri e kishte parë se çfarë ka ndodhur. Për fat të mirë e majta brenda brekë. Unë nuk guxonte të mos zgjedhin të tjera se ato të mëdha. Tani aty ishte, mjaft hapësirë ​​për të harbi i cili qëndronte si një hell. Kështu që unë shkova për të parë atë përsëri. Zhgënjyer pak, pashë se ajo kishte bërë zgjedhjen e njëjtë. Një palë brekë pambuku të bardhë nga modeli hallë. Por ajo e kishte tërhequr deri brekë e saj në këmbë kështu që mbërthyer nga flokët në të dy këmbët, pretty much. Pastaj ajo u tërhoq ato të larta në mënyrë që ata nxorrën në pidhi e saj. Unë mendova se mund të shohim qartë labia. Vështrimi i tij vazhdoi lart. Tani ajo kishte zbërthyer bluzë e saj plotësisht. Mbi bel besonin, barku i saj të bardhë. Kjo nuk ishte krejtësisht e sheshtë, por edhe nuk ka gomë rezervë. Një lirshme pak vetëm. Pastaj erdhi sytjena, dantella e bardhë, e cila ngriti në zemrat e mëdha të konsiderueshme. Gjinjtë e saj ishin të mëdha dhe të lirshme. BHN ishte transparent kështu që unë pashë gjithashtu nipples mëdha dhe thithat ishin të mëdha dhe u dallua në mënyrë të vendosur. Tani unë u frymë shumë rëndë dhe shikuar vetëm. Unë nuk them një fjalë, nuk bënë asgjë, vetëm duke pritur për direktivat e saj. Unë kurrë nuk e kishte ndjerë si kjo. Zbulimi i plotë, në fuqi të saj. Çfarë do të ndodhë. Mendoi se zhvesh mua dhe më hidhni në rrugë, apo ajo mendonte qij mua. Të dy ata ishin njëlloj të mundshme. Se ajo ishte duke luajtur me mua ishte mjaft e qartë. Ajo ka gëzuar ndoshta sa më shumë që unë bëj atë. Nuk është një fjalë që u tha.

- Draw mbi, raund i ri.

Tani, unë nuk u kujdes për ståkuken. Unë kam nevojë për të provoni strintrosorna. Karin tim ishte në fakt vend në qoftë se unë vënë atë poshtë në anën dhe elastike mban atë në vend, por kjo bulged si duhet. Të gjitha pëlhurat që ishin janë përdorur për të fshehur karin e tij dhe topa, ndërsa pjesa tjetër e jetës u ekstradua. Flokët e tij të mbërthyer nga kudo. String rrëshqiti në slot bisht dhe ndjeu të rehatshme. Shpresoj se ajo prirur për të njëjtën gjë, mendova.

- Merrni off këmishë se budalla ishte komenti i saj i parë.

Kështu që unë nxorrën atë mbi kokën e tij dhe qëndroi në frontin e saj lak panty me kar e tij duke diagonalisht lart në një përpjekje për të hedhur në erë me brinjën, por për aq kohë sa ai mbeti në vend. I ndjerë, megjithatë, krejtësisht të zhveshur dhe sytë e saj dukej e drejtë përmes pëlhurë. Ajo tha asgjë. Por ajo e shikoi me kujdes në mua ku kam qëndruar gati lakuriq në frontin e kësaj gruaje të pjekur tantalizing cili kishte mua krejtësisht në fuqinë e tij. Ajo ishte e treta zgjedhur brekë pambuku kohë. Mendoi se nuk shkojnë më tej. Unë kam qenë pothuajse lakuriq, por ajo dukej për të pritur. Por ajo e kishte marrë tani off bluzë e saj. Edhe çorape ishin zhdukur. Vetëm brekë të bardha në. Gjinjtë e saj dukej edhe më të mëdha dhe nipples ishin qartësisht të dukshme nëpërmjet bra pëlhurë e hollë. Ata duket të jetë i drejtë në të gjitha shkëlqimin e saj. Kam shikuar magjepsur saj, koha u ndal. Ende nuk është një fjalë që u tha. Unë ndjeva krejtësisht bosh, pothuajse nuk është i pranishëm, vetëm filluar në e saj në sytë e mi tani trupin krejtësisht i mrekullueshëm. Kockat nuk ishin ndoshta mjaft të përsosur, por mjaft të lirshme tani që çorape nuk janë të shpifjeve. Ajo kishte shumë të flokëve që mbërthyer jashtë brekë e saj poshtë. Para, gjithmonë kam menduar se dukej pak geeky me shumë të flokëve pubike mbi gratë. Por tani unë kam qenë tyckta jashtëzakonshme sexy. Unë longed kështu që pas për të tërhequr poshtë brekë e saj dhe studim pidhi, puth atë dhe varrosur fytyrën tuaj në të. Por unë absolutisht nuk guxoi të marrë ndonjë iniciativë në këtë drejtim. Unë vetëm shikuar dhe pritur për hapin e saj të ardhshëm. Ajo dukej mjaft i qetë. Moved ngadalë në lëvizje të përsosur sexy.

- Një pikë për ju, tha ajo. Dy raunde u largua, kështu që ne kemi një humbës. Atëherë ajo ishte e qetë përsëri.

Humbësit kam menduar, çfarë e bëri atë. Ishte më mirë që të fitojë apo të humbasë. Unë të kërkuar për asgjë në botë që ajo do të vazhdojë të ushtrojë pushtetin e tij mbi mua, dhe se ajo do të merrni më me lojën e tyre, gjatë gjithë rrugës.

Kështu që unë shkova jashtë përsëri. Pastaj unë zbuluar se karin tim u ngrit drejt dhe lart grumbulloj ashpër mbi brekë lak. Acorns shkëlqeu lartë blu. Sa kohë kisha qenë kaq. Unë kam qenë i sigurt që ajo pa karin tim për një kohë. Shpresoj se ajo i pëlqente atë që ajo e pa. Unë guxuar nuk marrin string përsëri dhe zgjodhi më këtë herë. Kështu që unë shkova. Raundi i parafundit. Së fundi, ajo kishte zgjedhur brekë lak, dhe vetëm kishte ato në. Ata ishin shumë të vogla, të vogla se imi, por ajo ishte patjetër më e madhe se unë prapanicë rrumbullakët. Mjaft të fortë. Pëlhurë e brekë e saj pidhi i fshehur vetëm dhe pastaj disa. Dhe qëlloj ngushtë. Rreth saj pidhi, ajo kishte një hårbuske shumë të madh. Jo shumë kohë më romantik, ajo sigurisht kishte prerë veten, por flokët e përhapur këmbët poshtë dhe një trekëndësh të madh të gjerë dhe të gjatë deri në drejtim bark. Flokët e saj ishte e errët, gati e zezë, dhe shumë afër shkurret. Perëndia, si unë filluar. Kar mbërthyer në vend brenda në brekë, por në krye ajo filloi të depërtoj deri pikat e njomur me pëlhurë të besimit, kështu që u bë pika të qarta. Pyes veten nëse ajo është e lagur, mendova. Por unë nuk mund të shoh ndonjë prej këtyre shenjave me anë të besimit pëlhurë e hollë. Ajo nuk ishte me brirë, por kontrollohen vetëm?

- Një për një dhe një lojë majtë, përsëri. Pastaj ka një humbës, tha ajo. Kjo ishte.

Si do të zgjedh tani. Çfarë ka ajo të marrë. A e kam të fitojë apo të humbasë? Ishte aty diçka në përzgjedhjen e saj model. Unë të kërkuar për të humbur gjithsesi. I mbajtur brekë pambuku në. Kështu që unë u kthye.

Perëndia, ajo kishte hequr bra saj. Ajo qëndroi me gjinjtë e saj lakuriq para meje. Kam harruar të shikojnë brekë ajo kishte. Unë vetëm shikuar në gjinjtë e saj ishin në liri të plotë. Ata ishin të mëdha. Por jo të llojit që varet shumë poshtë. As lloj silikoni që qëndron drejt jashtë. Vetëm të madh. Gjerë sa ata u larguan së bashku në mes dhe u formua një boshllëk të vogël midis tyre. Vita. Ata dukej shumë i butë. Unë longed për të marrë ato në. Ledhatoj ato. Përqafim tyre. Fermat tona ishin më të madh që unë kam parë. Ata dukeshin shumë të errët në zemrat e bardha të mëdha. Dhe Perëndia nipples. Ata ishin edhe më i madh që unë kam parë. Paramendoni qenë në gjendje që të thith mbi ta. Ajo dukej shumë i kënaqur kur syri ime është gozhduar pothuajse në të gjinjve të saj. Kam harruar çdo gjë tjetër.

- Unë fitoi, tha ajo atëherë, dhe zgjoi nga kllapia tim. Ajo u zgjodh përsëri brekë lak minimale.

- Ju jeni të humbur. Dhe unë jam fitues. Tani unë kam çmimin tim.

- Në vijim vlen, ajo ka vazhduar dhe intensifikuar në tonin e tij. Ju keni qenë të padurueshme. Një lloj e duhur. Së pari, shikoni në tantben time kur unë ngjiten shkallë. Pastaj ju mund të çrrënjosur nëpërmjet brendshme time dhe Katar nga to. Ju pëlqen të vishen në brekë e mia. Pastaj ju ndezur vazhdimisht në trupin tim dhe jep një gafë nga ai. Ju nuk provoni edhe për të fshehur ståkuken pa hequr atë nga e brekë. Ju marrjen me brirë në një bushtër të vjetër. Por unë mendoj se unë do të marrë nga ju, ju zvarriten. Tani, bëj si them unë, ose tjetër. Rrobat tuaja kam fshehur, kështu që është e padobishme duke u përpjekur për të shpëtuar. Po shikoi për rrobat e mia, ata dukeshin Mbledhja. Jo, unë nuk mund t'i shpëtonte veshur vetëm brekë e saj. Por nga ana tjetër, ishte për të akomoduar gjëja e fundit kam kërkuar.

- Tani, le të marrë jashtë brekë tuaj, kështu që unë të marrë për të parë kar tuaj pak. Kështu që ajo eci deri në mua dhe tërhoqi fort poshtë bomulllsrosorna të këmbëve dhe më bëri të hap jashtë prej tyre. Pra, ajo studioi me kujdes karin tim nga të gjitha këndet, por për të marrë atë.

- E pra, aq i vogël nuk e bën. Që ajo merr aq me brirë të pjekur e një gruaje!

- Down në gjunjë, ajo urdhëruar.

Unë u gjunjëzua para saj. Ajo ecte ngadalë rreth meje disa herë dhe shikoi në mua nga lart. Fytyra ime ishte niveli me stringtrosbeklädda saj pidhi. Brekë qëlloj hëngri dhe presion në lëkurë, ku ata po rrinin. Si ajo ecte rreth, unë pashë për herë të parë të saj prapa. Lak panty zhduk mes dy mollaqe mëdha që ishin pak më të lirshme dhe të harmonishëm. Çfarë një gomar i madh mrekullueshme ajo ka, mendova. Fytyra ime ishte rreth 2 dm nga bigëzim saj. Unë mendova se mund të ndjejnë një erë të caktuar nga pidhi i saj tani. Kështu që unë kisha saj pidhi me flokë, vetëm nxjerrjen e disa rrobave, e drejtë para meje.

- Tani ju do të zvarritem pas meje, tha ajo, dhe ngadalë filloi të ecin drejt një dhomë tjetër.

- Creep afër, ajo urdhëruar. Unë crawled aq afër sa hunda ime pothuajse prekur fundin e saj. Siç kemi lëvizur nëpër dhoma të ndryshme. Ajo ishte e ngadaltë dhe unë zvarritem pas me hundë dhe fytyrë në prapa e saj të mëdha.

- Hunda juaj duhet të jetë brenda çarë mes mollaqe. Unë crept afër dhe solli hundën në mes të mollaqe saj. Tani unë definitivisht ndjerë erë nga pidhi e saj. Ajo ndjeu vetëm pak lehtë dhe e mrekullueshme.

Përfundimisht arritëm në dhomë gjumi ku ka qenë një krevat dopio. U shtri mbi krevat.

- Tani ju përkëdhel gjoksin tim, të butë, dhe ju nuk duhet të prekni asgjë tjetër, vetëm përkëdhelje.

Së fundi, unë të marrë të prekë gjoksin e saj të mëdha. Fillova të butë puth ato. Ata ishin vetëm në mënyrë të butë dhe të bukur si ata dukeshin. Unë filloi të puth në gjoks e majtë. Soft goditur dorën time mbi kodër të butë. Atëherë unë qarkulluar në drejtim të areola pa prekur dalë. Kështu që unë shkova mbi të djathtë dhe ia dha të njëjtin trajtim. Ajo dukej si ai, por nuk treguan zgjimit të rëndësishëm, por vetëm vë ende dhe shikoi në punën time. Kështu që unë mori një dorë në çdo gjirit dhe gishtat qarkulluar përreth fermat tona dhe kështu që unë preku të njëjtën kohë në të dy nipples. Ata ishin të vështira, ai ishte një shok me mua kur unë prekur ato. Unë kam qenë edhe hornier. Kështu që unë butësisht goditur gishtat e saj mbi nipples dhe vuaj kështu që unë shumë lehtë në to. Për herë të parë unë dukej të vërehet një reagim prej saj. Ajo lëvizi pak për zemrat, dhe i solli ata në duart e mia dhe kam dëgjuar fryma e saj pak. Unë vuaj pak më e vështirë në nipples dhe ajo shkoi përsëri në vetvete dhe kështu ajo moaned në heshtje.

- Kiss gjoksin e majtë, tha ajo tani.

I nevojshëm asnjë bindje për të bërë atë. I kërrusur përpara dhe e puthi lirshme në mes të lez kështu që unë le vorbull time gjuha rreth tij. Unë thau pak e vështirë, thithur dalë dhe pak buzët e tij në të. Tani ajo moaned përsëri dhe kapi kokën time dhe e solli atë mbi të gji të tjera dhe e shtyu kokën e tij poshtë. Mora dalë në gojën e tij dhe thithur, thau dhe pak të butë. Tani ajo duket për të shijuar plotësisht. Ajo moaned më shumë, ndërsa ajo o frymëzuam me dhunë dhe u zhvendos më në jetë. Ajo lëvizi kokën mes gjinjve të saj disa herë dhe unë kam qenë më o hårdhänd më shumë me gojën e tij mbi nipples e saj. Ajo duket të jetë shumë e ngazëllyer nga trajtimi. Unë pothuajse menduar se do të shkoj tek ajo vetëm nëpërmjet gjoksin tim shuplaka. Unë vetë ishte aq me brirë kështu që unë mendova se do të shkojnë së shpejti për mua. Ndërsa unë u gjiri tits saj fucked mua me kar e tij në ajër të horniness.

- Gënjeshtra në dysheme, tha ajo papritmas. Sa kohë kam punuar gjoksin e saj unë nuk e di. Koha o dhomë ishte zhdukur.

I vë mbi kurrizin tim në qilim të ishte i butë dhe të rehatshme. Dik ishte si një pështyj drejt deri. Glans ishte vetëm såsigt i oozing lëngshme. Kështu ajo qëndroi straddled mbi mua dhe shikoi poshtë në mua. Tani kam pasur të gjitha grua e madhe drejtë mbi mua. I shikuar deri së bashku këmbët e saj që përfundoi në shkurret e madhe, e mbuluar ende me panty minimale. U ndjeva shumë e ekstradimit ku unë vë në dysheme me këmbët e saj larg, duke qëndruar mbi mua. Pra, ajo filloi të ngadalë të shemb panty. E drejtë para syve të mi. Ngadalë, ngadalë, unë pashë saj pidhi filluan të shfaqen. Së pari, flokët më shumë, atëherë si blygden filloi të ngritur në një kodër të vogël për të filluar ndarë në dy serbia. Dhe midis tyre lart grumbulloj clitoris. Labia vazhduar më poshtë dhe mori të mëdha. Buzët e jashtme u varur jashtë dhe pak më tej në buzë trëndafili brendshme. Një spektakël i ngjashëm me një mace ngadalë zbuluar sytë e mi, unë kurrë nuk e kishte parë. Në pjesën e pasme ishte buzët përsëri së bashku dhe shkoi mbi vrimë bisht. Pastaj ajo mori dy jastëkë nga shtrati dhe të vendosen në anët e kokës sime.

Tani ajo ngadalë përkul në gjunjë dhe ulur pidhi e saj në fytyrën time. Kështu që ajo vuri gjunjët e saj në jastekë dhe pidhi i saj tani ishte vetëm një inç pak nga mua. Unë vë ende dhe ka pritur.

- Tani ju do të merrni një shije të vërtetë një pidhi pjekur. Dhe ju do të merrni të shijojë si duhet.

Tani ajo vuri pidhi e saj të drejtë mbi gojën time. Që nga ajo ishte ulur të drejtë mbi mua me gjunjët e tij mbi jastëkët kështu që unë u ul poshtë në një ves. Jastekë të thoshte gjithashtu se ajo ishte më e rehatshme. Ajo mendoi ndoshta rri një kohë mbi fytyrën time.

- Lick mua, por bëj si them unë.

- Kujdes me gjuhën tuaj të gjithë rreth saj pidhi.

Unë thau butësisht mbi pjesën e jashtme të serbia lirshme në lartësi. Round dhe raundin. Ajo shijuar ëmbël. Unë kurrë nuk e kishte njohur njeri si shije. Unë gjithashtu mendonin se ajo nuk ishte e lagur kur kam filluar kështu që unë mori një pështymë të vogël në gjuhën për ta bërë atë të shkuar të lehtë. Ajo u ul akoma dhe mbajtur mua në mënyrë të vendosur me këmbët e tij dhe më pyeti për të vazhduar si unë e bëri. Kështu që ajo presion saj pidhi pak e vështirë kundër gojës sime. Unë kisha vështirësi në frymëmarrje nëpërmjet gojës tuaj e cila është e mbuluar krejtësisht nga serbia e saj të madh. Fitthåret ndjerë pak më i përafërt në fytyrë.

- Merrni një mbrapa pak më tej.

Unë thau dhe u zhvendos gjuhën e tij poshtë ku Labia janë përsëri së bashku dhe pothuajse deri në anus.

- Qij mua me gjuhën tuaj tani. Ngjit atë në të thellë. Ajo urdhëroi mua gjatë gjithë kohës. Kam vënë re asnjë horniness në e saj. Vetëm urdhra të reja unë iu bind si të mira unë mund. Unë vetë ishte ende tepër brirë. Ajo ishte jashtëzakonisht e mrekullueshme të jetë këtu me fytyrën e saj varros në pidhi e saj dhe bëj sa më shumë që unë mund të. Unë të kërkuar për të bërë gjithçka unë mund të ju lutem saj.

I formuar gjuhën si një karin vogël dhe mbërthyer atë në vrimë. I shtrirë atë për aq sa unë mund dhe u përpoq për të drejtuar atë në dhe jashtë. Det var ansträngande för tungan men jag kämpade å så gott jag kunde. Hon tryckte fittan ännu hårdare mot min mun så jag fick näsan begravd i hennes fitthår. Nu var hela jag koncentrerad i tungan. Hela jag var en tunga som knullade hennes fitta. Så släppte hon lite på trycket mot ansiktet.

- Ta lite försiktigt med tungan längre upp, lite längre upp. Öhh, ett lätt stön kom från henne. Så ja, där, försiktigt. Ohh, stönade hon mycket tyst. Såja fint, försiktigt. Hon fortsatte att stöna.

Jag förstod att jag kommit åt clitoris nu. Jag kände knoppen mot tungspetsen. Äntligen visade hon lite kåthet igen. Hon började röra lätt på underlivet, små knullrörelser mot min mun. Jag började bli trött i tungan. Jag hade säker t slickat i tio minuter nu. Hon märkte att jag slappnade av lite.

- Slicka ordentligt din tungknullare, sade hon strängt och stelnade till lite.

Jag skärpte till mig direkt igen.

- Slicka med hela tungan på clittan nu. Såja, hårdare. Knullrörelserna återkom. Hon stönade lätt igen.

Nu är hon kåt tänkte jag. Min egen kåthet hade avtagit när jag blev tröttare men när knullrörelserna och stönen visade hennes kåthet kände jag hur min kuk, som stod som ett spett, bara blev kåtare igen. Blodet pulserade i den. Jag gjorde också knullrörelser i luften.

- Ta mer saliv på tungan och slicka hårdare.

Jag blötte ner hennes fitta ordentligt och slickade nu så hårt jag kunde på clittan.

Nu var hon rejält kåt. Hon stönade och tryckte fittan hårdare mot mig igen. Mellan stönandena sa hon åt mig att slicka hårt.

- Det är skönt.

- Slicka på.

- Slicka min kåta fitta.

- Slicka, Slicka, Hårt, hårt, mer mer.

Nu trodde jag hon närmade sig orgasmen så jag slickade frenetiskt på knoppen. Min kuk vibrerade. Hon fortsatte att stöna och blev vildare och vildare. Oj vad spännande det var att se vad som hände. Nu var hon så vild så jag aldrig varit med om nåt liknande. Jag satt fast i skruvstädet och slickade för allt jag var värd.

Så blev hon alldeles stel i kroppen, spände sig i en båge, tryckte fittan hårdare mot mitt ansikte så jag fick absolut ingen luft. Men jag fortsatte att slicka.

- Ihhhhhhhhhh, ooooooohhhhh, det gååååååååååååååååååårrrrrrr. Hon skrek rakt ut. Hon tog tag hårt i mitt hår och tryckte det mot fittan. Hon förde mitt huvud runt samtidigt som hon roterade med underlivet.

- Sliiiiiiickka, Ohhhhhhhhh.

Det verkade aldrig ta slut för henne. Jag har aldrig upplevt en kvinna som fått en så lång orgasm förut. Jag var helt fascinerad och bedövad av kåthet samtidigt som jag nästan inte fick någon luft alls.

Då kände jag hur det började rycka i kuken. Jag gjorde knullrörelser i luften och kuken började pumpa ut sperma rakt i luften. Jag var så kåt att det gick för mig utan att någon vidrört kuken. Det sprutade i kaskader på min mage. Jag kände hur det landade på magen. Kanske kom en del på hennes rygg också. Så ebbade hennes orgasm ut. Den hade säkert varat en halv minut. Hon släppte mitt huvud och lättade trycket mot min mun. Jag sög in den luft jag kom åt. Långsamt reste hon sig upp och lade sig sakta ner på rygg på golvet bredvid mig. Jag låg fortfarande kvar och det pulserade lite avstannade i kuken. Så låg vi sida vid sida en stund utan att säga något.

Jag trodde nog jag slickat henne i en halv timma. Jag var helt slut i munnen. Den ömmade rejält som av träningsvärk. Men Gud vad häftigt det hade varit. Det hade gått för mig med en av mitt livs härligaste utlösningar, utan att någon vidröt min kuk alls. Bara den enormt kåta situationen hade gjort det hela. Jag vågade inget göra eller säga. Låg bara och avvaktade på vad som skulle hända. Var det slut nu? Eller fanns det en fortsättning.

Pas një momenti i pushimit të qetë në katin e, unë ndjeva dorën mbi barkun tim. Ne ishin ende pranë njëri-tjetrit. Ajo filloi të butë puth barkun tim e cila ishte mënyrë shumë të çrregullt e kit tim. Me dorën e saj, ajo goditur e spermës mbi barkun e saj dhe gjoks. Ajo caressed mua e mirë. Ajo kishte qenë një grumbull i madh kështu që ajo rubbed sperma të gjithë trupin. Stomaku im u bë e rrëshqitshme. Ajo masazhin nipples tim me spermë si një vaj masazh. Aroma e spermës përhapur në dhomë. Ajo ndjeu pungently. Thithat e mia janë shumë të ndjeshme, kështu që unë filluan të ndihen kåtilningar dritë në trup. Ajo vazhdoi gjatë të puth dhe të butë çikë e gjirit. Tani ajo ishte kthyer si atë të ftohtë. Vetëm vë ende dhe goditur mua me një dorë pa prekur asgjë tjetër të trupit apo të shikoni në mua. Pas një kohe ajo u ul dhe vazhdoi të përkëdhel gjoksin tim spermë dhe fërkim të gjithë trupin tim. Caresses saj nipples u bë më e vështirë dhe më e vështirë. Ajo dhemb si ferr ndonjëherë, por ajo ishte më e këndshme. Karin tim kishte ngritur përsëri.

- Ju keni qenë një fittslickare mirë, tha ajo me zë të ulët, pa ton të ashpër. Orgazmë tim ishte e mrekullueshme. Shpresoj se kjo ishte e mirë për ju shumë.

- Po, ajo ishte e mrekullueshme që unë u përgjigj.

- Kënaqem veten jo vetëm ajo vazhdoi. Është ende unë që vendos. Unë po të shoh karin tuaj si terapi tim. Tani ju do të merrni një shumë të trajtimit. Shtrihen në shpinë në shtrat.

I bëri ashtu siç i tha ajo dhe më pas ajo mori duart e mia dhe i lidhi ato në brezin e sipërm bedposts ajo kishte në një sirtar. Pastaj ajo mori këmbët larg dhe nxori dhe e lidhi me ta. Unë isha tani në një kryq dhe në mes vuri karin e tij drejt deri. Barku i saj ishte ende si çrregullt dhe tani ajo filloi përsëri puth nipples tim. Ndonjëherë butë dhe nganjëherë të vështirë me nips vogla. Ata u bënë shumë o më të ndjeshme. Çfarë pari lënduar gradualisht u bë më o më të rehatshme ndjeva. Kam filluar të mësohen me dhimbje dhe gëzuar lexim.

Ajo u tërhoq nga të vërtetë e gjatë për çdo gjë ajo e bëri. Fittslickningen kishte zgjatur një kohë të gjatë dhe tani ajo trajtohet gjoksin tim për një kohë të gjatë. Nuk kisha asnjë ide se sa kohë ne kemi qenë duke bërë tonë, apo ishte e saj, loja seksi. Por ai nuk bëri asgjë. Unë kam qenë i humbur.

Me një anë ajo vazhdoi përpunimin e thithat e mia, dhe ajo mori të dorës së dytë me sperma ngjitet dhe filloi massaging anusin tim kështu që unë kam qenë ngjitet dhe të rrëshqitshëm. Kështu ajo mbërthyer, të futur një gisht në gomar e saj. Ajo ishte e çrregullt spermës kështu që ishte goxha e lehtë, edhe pse kurrë nuk kam hyrë aty asgjë më parë. Në fillim kam menduar se si do të ndjeheni që kam përjetuar një ndjenjë të madhe që të përhapet në trup. Kështu që unë ndjeva se ajo solli diçka tjetër për të çarë. Unë nuk e di se çfarë ishte, por ka pritur me padurim se si do të ndjehen. Kështu që ajo solli ngadalë në asgjë. Që unë u smeared rëndë shkau atë mirë dhe muskujt e mi u hap me kujdes. Kjo, çfarëdo qoftë ajo ishte pak më të trashë se gishtin e saj, por kjo nuk ishte e tepruar. Ajo ishte një trajtojnë të re për mua. Sapo kam ndjerë horniness u ngrit në lartësi të reja. I hiqet zonën gjenitale, por ajo urdhëroi mua që të qëndrojnë plotësisht ende. Kështu që ajo nuk sillet në atë më, por ajo u ul në tokë, çfarëdo qoftë ajo ishte. Ajo buckled bukuri. A pak e përzier me dhimbje. Tani unë vë detyruar kështu me krahët dhe këmbët dhe shtrirë futur diçka të mirë në prapanicë dhe ajo u ul në barkun tim. Karin tim ishte në gjithë lavdinë e saj. Unë ndjeva krejtësisht të pambrojtur dhe ka pritur për hapin e ardhshëm. Por trajtimi thithi vazhdoi për një kohë. I wondered nëse ajo u përpoq që do të shkojë për mua përsëri pa prekur. Por mendova se ndoshta nuk ishte e mundur për të përsëritur.

Ajo e dinte se ajo shumë. Pastaj ajo u zhvendos në peshën e saj nga stomaku tim si ajo u ul dhe e vendosi pidhi e saj në karin tim. Tani duket se ajo ishte duke shkuar për të sjellë kar e tij, mendova. Ajo urdhëroi mua që të shtrihen plotësisht ende. Unë nuk ishte absolutisht lëvizë. Ajo shkoi në saj pidhi kundër karin tim. Tani kam vënë re se ajo ishte ende e thatë në pidhi e saj. Dukej se nuk kishte llogore.

Kokëfortë dhe ekstrakt ulur veten ngadalë poshtë peshën e tij mbi karin tim. Ajo e shtyu ngadalë në fittöppnigen. Unë vë përkryer ende. Ajo ishte shumë e ngadaltë. Pastaj ajo ulet disa milimetra dhe pastaj ngre përsëri. Ngadalë, ngadalë, ajo të mbajtur më ngadalë dhe mori karin e tij të thellë me çdo pengesë të re. Ajo kishte një këmbëngulje dhe aftësi për të tërhequr nga ajo që ishte i madh. Unë kam qenë gjithmonë çeliku veten për të mos fillojë humping. Unë të kërkuar për të vetëm deri dhe qij, qij.

Tani, glans tëra i rrethuar nga pidhi i saj dhe ajo u tërhoq ngadalë lart dhe poshtë. Ajo nuk ishte e fortë, por vetëm të drejtën për karin tim. Ajo ishte vetëm thatësi që e bëri ajo shkoi ngadalë. Gradualisht ajo ka punuar saj pidhi poshtë mbi kukskaftet dhe përfundimisht karin e tërë në brendësi të poshtme. Ajo u ul rëndë ende në mua dhe masazhin ende nipples tim. Sa kohë do të marr nga. Ngadalë ajo filloi të ngasin mua. Unë një herë u përpoq humping në një grimë, por pastaj ajo vuaj mua shumë e vështirë në gjoks kështu që unë u ndal përsëri. Ajo rode mua shumë ngadalë, pothuajse vetëm u ul mbi topa e mia. Ajo ishte pothuajse e padurueshme. Sa kohë ajo mund të mbani në. Tani unë nuk e di nëse kjo ishte mirë për mua, ose në qoftë se ajo dhemb vetëm. Dy thithat dhe karin e tij ishte lënduar nga trajtimi. Dikur unë wondered nëse karin e tij do të ngadalësohej shpejti. Por ai nuk e bëri. Ajo ishte ende vetëm si e vështirë dhe unë isha i habitur se sa kohë ne mund të mbajë në. Ajo kishte shpenzuar ndoshta një orë për mua pasi ajo ka filluar futur kar e tij. Gjithçka ishte si një mjegull për mua. Unë u droguar? Jo, kåtdrogad vetëm e kësaj gruaje. Gjatë gjithë kohës ne nuk e kishte thënë një fjalë. Ajo nuk e kishte groaned herë. Nuk shihet zgjimit të vogël. Vetëm ngadalë, ngadalë, në lëvizjet e vogla rubbed lart dhe poshtë në kar tim vështirë lënduar. Tërë kohën, edhe unë ndjeva si bishti u vendosur nga ajo që ajo u ndal në, ku unë vë lidhur me këmbët e saj të gjerë larg.

Pastaj kam vënë re se ajo mjegull filloi të bëjë pak më shumë lëvizje lart e poshtë. Kam dëgjuar dhe të vogla moans prej saj. Moans rrit butë dhe lëviz lart e poshtë në karin e tij u rrit më të gjatë dhe më të gjatë, por ende i ngadaltë. Tani unë ndjeva se ajo filloi të shkuar pak më e lehtë. Ajo ishte duke u lagur. Tani ajo rode mua me lëvizjet e gjata lart dhe poshtë. Ajo u zhvendos në jetën kështu karin shtrirë në drejtim të saj dhe rubbed fittmynning kundër clitoris. Kështu u shtri mbi mua, me gjithë peshën e tij. Gjinjtë e saj të mëdha kundër minbröstkorg ishte shumë i butë. Gradualisht ajo filloi të thonë gjëra pak me brirë dhe rënkojnë më shumë o. Ajo gjithashtu u bë me lagështirë. Tani duhur shkau lehtë.

- Tani unë jam ndyrë ju. Oohhh.

- Thellë në saj pidhi me karin bukur. Aaaahhh.

- Lie ende. Ai është unë që menaxhon marrjen qij. Në, Në, Në.

- Savar Cunt mbi karin tuaj yndyrë. Oh, oh, oh!

Ajo moaned louder dhe louder. Ajo duket të jetë në një botë tjetër. Ajo ishte vetëm një mace që kurrë nuk u mjafton. Unë kam qenë i njëjtë. Ajo ishte aq e bukur kështu që ajo pothuajse ndjehet si ajo shkoi gjatë gjithë kohës, por u rrit gëzimin më shumë o më shumë. Sa kohë mund të vazhdojë.

- I ndyrë ungkuken, unë ndyrë ungkuken. Tani ajo bërtiti gati. Ndonjëherë vuaj shkëmb e saj të vështirë në gjoksin tim. Gjë në gomar e saj flexed lehtë dhe dërgoi tingles kur ajo rubbed clit e saj kundër karin e tij kështu që ishte vendosur në rënie.

Tani ajo filloi të shkojë rreth në kokë. Tani unë të kalojë jashtë, mendova. Dhomë tronditi. Larg kam dëgjuar se ajo gati bërtita.

-, Qij qij, qij. Ajo ishte si një kafshë.

Kështu që unë ndjeva se filloi të tërhequr së bashku pas kukroten. Trupi plotë mori kit. Ajo përhapet nga këmbët deri me këmbët, stomaku, mushkëritë tërhoqi në e mbushur me ajër, duart e mia nxorrën Shiritin për të përqafohen e saj, por ata ishin të lidhur. Truri shpërtheu. Por ai ishte ende i trupit të kërkuar për të tërhequr nga ajo. Koha ndal.

Kështu bëri ajo. Ajo ngriti trupin e saj e sipërme pak prej meje. Vënë duart mbi supet e mia dhe e shtyu më poshtë. Unë vë ende. Ajo lëvizi duart e saj për thithat e mia përsëri. Dhe hequr në fytyrë e vështirë, e vështirë për ta. Ngadalë ajo ngriti dhe kishte glans në fittöppningen si ajo ulet saj ngadalësohet. Ndërsa ajo ngadalë ulur veten time filloi llak karin. Ajo ishte e papërshkrueshme. Një hyrje e gjatë, ndërsa karin tim spermë pompimit në e saj. Kështu që ajo u rrit ritmin. Ajo ndjehet si karin e tij do të thyhet. Bukur, bukur, bukur. Ajo u tërhoq lart dhe poshtë një lëvizje disa kaluar të vështirë, ndërsa ajo bërtiti.

- Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Underbaaaaaaaaaaaaaaart.

Pastaj u shtri rëndë mbi mua. Ne shkuam nga dy prej tyre.

Efter en stund vaknade jag sakta. Hon låg mycket tungt på mig. Fortfarande slocknad och jag var bunden så jag kom inte loss. Kuken hade slaknat en del men inte helt, och var fortfarande kvar inne i henne. Jag försökte röra mig lite för att väcka henne och efter en stund började hon röra lite på sig. Hon kom sakta till sans och lättade lite på tyngden över min kropp. Så tror jag hon märkte att kuken fortfarande var kvar inne i henne så hon blev försiktig i rörelserna. Det verkade som hon ville att den skulle vara kvar inne. Hon sträckte sig och knöt loss mina händer. Hon försökte också nå banden runt fötterna med kuken kvar inne men det gick inte så hon fick ge upp. Sakta och som det vekade ytterst motvilligt reste hon sig upp så kuken gled ur henne. Så knöt hon loss fötterna.

Så drog hon bort täcket och l det över. Hon lade sig på rygg och sa åt mig att lägga mig på henne. Så tog hon den halvhårda kuken och förde in igen. Sen låg vi så och vilade. Vi bytte läge så vi låg bredvid varandra, fortfarande med kuken inne låg vi tätt omslingrade och hon började prata.

- Jag har inte älskat på åtta år. Och det var första gången jag låg med en yngre man. Jag har absolut aldrig gjort nåt liknande förut. Aldrig bestämt eller dominerat någon så här. Aldrig älskat på detta sätt. Det var helt underbart. Fantastiskt!

Efter att ha pratat en stund somnade vi tätt omslingrade. Hur otroligt det än låter så var kuken fortfarande halvhår kvar inne i henne när vi somnade.

När jag vaknade på morgonen hade den dock glidit ut, men vi låg fortfarande tätt och höll hårt om varandra. Kuken hade morgonstånd. Det doftade mycket starkt i rummet av svett och sperma som torkat på min kropp. Hon sov fortfarande. Mitt hjärta slog hårt. Jag kände också doften av hennes hår. Det luktade gott. Jag var kär. Kär i en kvinna som var 30 år äldre än jag. Men som givit mig en upplevelse som gick utanpå allt annat jag varit med om. Min tjej var redan glömd. Jag skiter i jobbet idag tänkte jag. Jag får sjukanmäla mig. Jag måste få ligga kvar och bara vara hos henne.

När hon vaknade knullade vi en gång. Helt vanligt, hon var fuktig i springan direkt och det gick för oss efter några minuter.

Vid frukostbordet bestämde vi oss för att det skulle bli flera sexupplevelser. Men det får jag berätta en annan gång.

Rösta på Visningen :
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! ( 52 röster, snitt: 3.23 av 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Tregoj një sexnovell Raportin!
Sexnoveller të ngjashme:

Kommentera Visningen