Brirë, lavire pjekur sperma - Pjesa 2

Brirë, lavire pjekur sperma - Pjesa 2

Për ata që nuk e kanë lexuar, Randy pjekur lavire sperma pjesë 1, një retrospektiv të vogël.
-----------
Në 55 vjet, 158 cm, zemrat e mëdha, stomak banesë dhe mollaqe firmë Unë jam një grua mjaft tërheqëse. Në qytetin ku unë jetoj, unë kam një status të lartë dhe është i njohur si një zonjë modeste dhe moral busty, speciellte pas vdekjes së burrit të saj rreth 4 vjet më parë.
Egntligen Unë jam një whores sperma çmendur me könsdrift.Veckoslut madh kam shpenzuar në një nga swingerklubbarna në qytetin e afërt të mëdha, hipur karin, fucking në gomar dhe do të përpijë lakmi të gjithë sperma e unë mund të hyni. Ushqime është kur unë kam mundësi të bëj një pidhi spermabesprutad luks dhe gomar. Përveç shoku im më i mirë, Sofia, një grua e re që jeton në të njëjtin qytet, si mua, askush tjetër nuk e di në lidhje me nevojat e mia seksuale animalistic.
-------------

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (218 vota, mesatarja: 4,07 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Min dhe Lizzie

Jo, jo, nuk ndalet tani! Ajo bërtita si i çmendur. Ne u ul dhe studiuar, kur unë isha shtrirë me hundë e tij poshtë në librin e matematikës. Zhdukur plotësisht, unë kam qenë dhe nuk e di se si unë do të duhet kohë para se koha vrapoi jashtë. Test nesër dhe unë nuk e di zor va 2 2 është kur unë ëndërroj veten larg. Por unë kam një filxhan kafe nga Lizzie dhe pas kësaj pije freskuese si ajo i dha mua një zgjim i vërtetë nuk huh përgatitur.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (72 vota, mesatarja: 2,51 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Klubi

Kur ju keni qenë të martuar një kohë të gjatë, ajo është e lehtë të vjedhës në rutinën në marrëdhënie. Dhe në rastin tonë ajo ishte një fakt. Pas qenë pothuajse bashku për njëzet vjet, ajo ishte bërë një rutinë të vogël në marrëdhëniet tona. Kjo ishte një punë shumë e për të dy prej nesh dhe një shumë të fëmijëve si kjo. Mendova se ne mund të përpiqemi për të bërë jetën tonë seksuale më emocionuese, sepse ne nuk do të të kapin, dhe për të marrë të lodhur nga njëri-tjetri. Sugjerimi im ishte se ne do të ftojë për lojrat tona seksuale, por nuk kishte asgjë që kërceu në. Ju keni qenë të frikësuar nga ajo që ishte për të ardhur një ditë më pas, Agren dhe brejtje ndërgjegje. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (61 vota, mesatarja: 2,69 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Pikturë

Ajo filloi një mbrëmje kur ne u ul dhe bisedoi në dhomen e ndjenjes dhe shikuar në pikturat tona gjobë. Unë u thashë se doja një foto me mua deri në një pikturë të naftës. Unë e dinte se ajo ishte gati e kotë për të sjellë çështjen e fjalës për të mos Carina-së në të gjitha dua që tregojnë zhveshur para të tjerëve. Ajo ka një trup të bukur, dhe unë nuk duhet të jetë turp për të. Por unë i tha Carina gjithsesi dhe në fillim tha ajo thjesht.
[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (41 vota, mesatarja: 2,63 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Dëshiruar Një dhuratë

Zgjoheni me një fillim. Kush clattering në kuzhinë ". burri im nuk është në shtrat. Jippee! është surprizë në?. mbyll sytë e saj përsëri dhe cuddles në pritje të asaj që do të ndodhë.

Dje kemi pasur një parti ditëlindjen me miqtë dhe familjen. Fëmijët shkuan me gjyshe dhe Gjyshit. 36 orë, vetëm dy. lovely! Zotëria im (dhe ju) kanë thënë mua për të marrë dhuratën time të veçantë ditëlindjen. kështu që unë kam qenë i urdhëruar për të shkuar në rolin tim si skllav i tij. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 vota, mesatarja: 2,68 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Lojra dominimit

Partneri im dhe unë si për të luajtur lojra dominimit, në të cilën ajo është padrone ime. Unë kisha menduar gjatë për të nënshtruar dhe pasi u divorcuar nga gruaja ime atëherë, kam takuar Lisette. Ajo tregoi mënyrën se si unë kam qenë në kërkim për. Ne kishim biseduar pak në lidhje me luajtjen e roleve të ndryshme dhe ajo më tha se ajo donte të jetë me të vërtetë dominante, të dominojnë skllav e saj si ajo e kënaqur. Unë kam qenë kurioz dhe i tha natyrisht kam kërkuar që të përpiqet të jetë rob i saj. Ajo më dha një vështrimi epshore thënë atë, unë ndoshta do të duhet të jetë përfundimisht. Tani ajo ka mësuar mua se unë jam një skllav të vërtetë të mirë.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, mesatarja: 2,58 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Brirë, Hookers pjekur spermës

Unë jam një 55-vjeçare, e ve, jeton në një komunitet të vogël me një pozitë të lartë në të. Unë jam 158 cm i gjatë në stomak të sheshtë dhe mollaqe firmë. Ajo që unë jam shumë krenar për ju gjoksin tim, udders vërtetë qumësht me thithat të mëdha dhe bråstgångar. Gjithkush e di mua si një zonjë modeste dhe moral busty, speciellte pas vdekjes së burrit të saj rreth 4 vjet më parë. Unë nuk kam asnjë fëmijë të tyre, por burri im në fund la dy djem, si 19 vjet që jetojnë në mil 30 atit shtëpi nga unë dhe Alex 22 vjet duke studiuar në kryeqytet. Por ajo që është e dukshme nga jashtë është larg nga realiteti.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (267 vota, mesatarja: 4,33 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Kopsht

Kjo ka ndodhur kur unë isha 19 dhe kishte përfunduar pak herët nga puna atë ditë. Unë isha ende gjallë në shtëpi me nënën time dhe baba, sepse unë nuk kam gjetur një apartament ende. Motra ime, i cili ishte 21, gjithashtu jetonin atje, ajo kishte humbur vetëm punën e tij dhe nuk mund të mbajnë banesën e tyre.

Kur kam marrë në shtëpi rreth një kohë kështu që unë nuk mendoj se dikush do të jetë në shtëpi, nëna dhe babai im ka punuar dhe nuk vijnë në shtëpi deri natën vonë dhe motra ime mendova se ishte në qendër të qytetit dhe shopped apo diçka.

[...] Lexo sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (68 vota, mesatarja: 2,66 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Hobe sy

Kur ajo hapi faqet e revistës së ad kapur syrin e saj në një reklamë për modele lakuriq. Ajo kishte pasur gjithmonë një ëndërr që një ditë të punuar si një model, por si një model lakuriq, ajo kurrë nuk e kishte parë veten. Ajo mendonte për një kohë para se ajo mori kurajo dhe e quajti numrin e treguar. Një njeri i cili paraqiti veten si Stefan dhe kërkoi shumë pyetje të hollësishme rreth saj dhe pamjen e saj. Në fund ata vendosën se ata do të jenë në shtëpi me të, ku ai kishte studion e tij, më vonë atë mbrëmje. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 vota, mesatarja: 2,70 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Asa partisë

Mua dhe Martin dashurin tim ishte i ftuar në një parti në një njohje. Ne e dinim pothuajse asnjë prej të tjerëve që ishin ftuar të partisë, por unë e dija përafërsisht se çfarë ata ishin. Ndër të tjera, ka pasur një vajzë të quajtur Frida po vinte. Ajo ishte një vajzë unë shpesh u takuan në palestër, por që ne nuk e njohim njëri-tjetrin, kështu që ne nuk do të flasim. Trupi i saj ishte ndër tastiest, i cili ka një palë këpucë. Zemrat e përsosur dhe një palë këmbë dhe një gomar që e bëri të gjitha vajzat xheloz (te pakten mua) dhe të gjithë djemtë që përdoren për të parë atë që ata mendonin se sytë e tyre do të pop jashtë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (83 vota, mesatarja: 3,16 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...