Tre nga sauna

Shefi im femër, Kate, kishte një javë më parë më pyeti nëse unë mund të ngritur si një kamerier këtë fundjavë, kur ajo do të vizitohet nga një njohje e biznesit nga Spanja. Që unë kishte asgjë të veçantë për mua dhe ajo ishte Karin cili kërkoi unë thashë po. Kur unë jam në një shtunën pasdite mbërriti në vilën e saj erdhi Karin dhe takim me mua dhe më tha se çfarë të bëjmë, puna ime ishte të shërbejë asaj dhe shoqja e saj spanjisht, ushqim Maria biznesit dhe pije. Unë shkova në kuzhinë dhe të përziera një pije të mirëpritur dhe pastaj dola dhe shërbeu për dy zonjat. Maria ishte rreth 30 vjeç me flokë të gjatë dredha-dredha kafe, trup i mrekullueshëm me zemrat e rrumbullakëta të mëdha dhe sy të ndritshme gjelbër. Karin, i cili është 41 duket e madhe për moshën e saj me flokë të gjatë e saj bjonde dhe sytë e bukur blu. Mbrëmje rrodhi më pas dhe kam shërbyer atyre tre vakt kurs dhe verë. Kur ata hëngrën dhe kam dalë për të vënë larg, ata kishin ndryshuar në një bikini dhe ishte në rrugën e tij në pishinë, unë u ndal për një çast për të shijuar pamjen e dy zonjat. Maria kishte mbetur disa metra para meje dhe kur ajo kërrusur përpara për të marr peshqir, unë mund të shoh këmbët e saj të gjata dhe gomar i saj i mrekullueshëm. Maria u kthye dhe kështu që kur unë u ndal dhe filloi t'a vështrojë, ajo shpërtheu në një të qeshur dhe hodhi veten në pishinë. I skuq dhe nxitoi prapa në kuzhinë. Pas një kohe Karin bërtiti që unë do të zbres në bodrum dhe deri sauna, thënë dhe bërë unë shkova poshtë bodrum dhe u kthye në të nxehtit në saunë, e cila veç ishte i madh me dy grupe në anët dhe u arratis në mënyrë të sigurtë 18 persona. Pas kësaj unë u mblodhën guximin për të shkuar jashtë dhe marr porcelani përfundimtar që u la pas vakt. Kur kam marrë jashtë, Karin kishte shkuar tashmë në dhe i vetmi i mbetur ishte Maria, ajo u ngjit nga pishinë dhe wrung flokët e tyre pastaj shkoi në drejtim të shtëpisë. Ajo kishte një të ndritshme bikini verdhë të vogël trekëndësh mbi dhe gjinjtë e saj të mëdha të rrumbullakëta bjerë mbi palët. Kur ajo arriti në tryezën e unë u ngadalësuar e saj, ndërsa ajo rubbed trupin e saj kundër minave, më dha një buzëqeshje dhe pastaj shkoi. Unë qëndrova atje dhe gulçoi pyesin se çfarë po ndodhte. Karin dhe sauna Maria keni pasur një moment ku Karin erdhi deri në kuzhinë për të marrë pije, veshur vetëm një peshqir. Këtu ju uleni të gjithë vetëm, ju gjithashtu mund të duan një sauna? Tha ajo. Po, unë mund të bashkonte me kujdes. Unë i thashë. Mirë, peshqir janë poshtë dhe unë do të jetë e drejtë. Tha ajo.

Unë shkova poshtë dhe pas dush, unë përfundoi veten deri në një peshqir të bardhë dhe u largua brenda, unë u ul në krye të kundërt të Merjemes i cili u ul këmbëkryq, mbështjellë me një peshqir. Ne u ul dhe bisedoi për një kohë dhe unë nuk mund të ndihmojnë por të shikojmë në trup tanned që u fërkimit nga peshqir dhe hendekun që zemrat formë. Maria pastaj zëvendësojë me një pozicion të qeshni dhe të ulet me këmbë hapur si ajo lëshon peshqir që bie poshtë në pika. Maria ishte ulur para meje dhe filloi të butë masturbating në gjinjtë e saj dhe pastaj rreth miut i ujdisur, unë kam qenë paralizuar dhe kishte shumë kohë më parë dhënë dorë nga shpresa për të qenë në gjendje që të fshehin stalla e mia të mëdha grumbulluar gjatë peshqir tim kaq papritur dera hapet dhe në, Karin femër nuk e sheh menjëherë se çfarë po ndodh, por ulet në anën e Marisë, por një hap më poshtë. Karin pastaj mund të shikoni në peshqir tim, i cili është i drejtë, ajo shpejt hedh një shikim në Maria dhe e sheh atë që ndodh, atëherë blushes me Karin. Mary slides poshtë dhe ulet brödvid Karin që zor se guxon të lëvizë, atëherë ajo merr dorën Karin tjetrit dhe duke ecur drejt meje, ajo bën sapun nga një shishe e sapun të lëngshëm dhe gjithashtu thekson duart Karin e me sapun. Maria pastaj merr të mbajë peshqir time dhe butësisht dele atë larg dhe vë qëndron zhveshur e mia të mëdha. Unë jam i paralizuar. Mary Catherine dorë shkumë sapuni në stacionin tim, por Karin hov dora jote larg në momentin e fundit dhe të shkuar me hapa të shpejtë drejt derës, Maria ndjek dhe merr atë butë butë në dorë dhe të çon atë tek unë përsëri. Ajo dorë butësisht Karin së kundër meje, dhe këtë herë koprrac gishtat Karin së rreth karin tim, ajo jerks butësisht lart e poshtë dhe atëherë është sikur diçka kishte ardhur të lirshme për një buzëqeshje e madhe fillon Karin për hov off shpejtë dhe më të shpejtë. Bends Mary poshtë dhe fillon të thith mua, ndërsa Karin mban një kontroll të fortë. Unë jam moaning në kënaqësi dhe vetëm para se unë jam gati për të marrë të ndërpresë trajtimin dhe Maria shpenzojnë Karin në shpinë të saj dhe valëzim në mua për të ardhur, unë pyes veten me këmbë hapur në bordet dhe të kërkoni në menaxherin tim Karin që është i hapur dhe i lagësht në mes të këmbëve të mia . Ajo pyet mua për të qij e saj dhe kam ulur veten poshtë dhe depërtojnë saj. Ne mbajmë një ritëm të qëndrueshëm dhe të ngadalshëm dhe Karin moaning me zë të lartë dhe duket thellë në sytë e tij dhe i thotë qetësisht për mua, unë dua që ju të vijnë brenda meje, shiringë kosi tuaj nxehtë thellë në mua. I rritur ritmin dhe të ndjehen të gusts e scrotum unë shtyjë veten për aq sa mundem dhe Karin bërtet YEEES ndërsa unë mbushur avionin e saj pas jet te sperma time të nxehtë.

Ndërkohë, Maria ishte ulur dhe shikonte dhe fondled veten. Karin shkon jashtë dhe dushe meddans eci deri Maria dhe fillon të punojë saj pidhi patharë me gjuhën time. Meddans unë do të kënaqin Maria me gjuhën e tij, unë ndjej se jam duke filluar të marrë pozicionin tim poshtë Maria e sheh Leer e saj edhe më shumë dhe më pyesni për të ndaluar si ajo ngjitet poshtë dhe qëndrim kundër murit të shkurtër me krahë të lartë në mur dhe putar me bisht. Unë nuk është i ngadalshëm nga mua, por është i shpejt atje dhe të marrë të mbajë karin tim dhe për atë që pidhi patharë Maria. Pidhi Maria hugging karin tim dhe unë të fillojë të vështirë qij e saj kundër murit, Maria moaning dhe këlthitës diçka në spanjisht. Pas një kohe Karin kthehet në sauna dhe të ulet në stol e sipërme, duke shikuar ndërkohë që ajo është e prekur veten. Mary pëshpërit për mua në anglisht se ajo dëshiron të ndihmojë Karen dhe ne shkojmë kështu Maria qëndron mbi të katër këmbët në stol të ulët dhe mposht Karin. Ndërsa Maria Licks Karin putar ajo edhe një herë me gomar e saj dhe pyesni mua për të vazhduar marrjen e saj nga prapa. Unë rrëshqas deri prapa saj dhe karin tim kundër saj dhe pastaj të marrë një të mbajë të fortë të ijet e saj të rrumbullakëta dhe të fillon ndyrë e saj. Maria nuk është e mjaftueshme pa qarë Harder Vështirë! I marrë në çdo gjë dua dhe pompat e saj shumë të vështirë, ndërsa unë shoh se si Karin është në flokët e madhe e Marisë dhe të gëzojnë trajtim Maria. Maria përshpejtimin në fuqi shkëlqyeshëm, ndërsa ajo qan, unë jam i vish! Karin qan edhe troç: Me too! Unë mendojnë se ajo është edhe afër me mua kështu që unë Dicks nga Marisë si motit përreth dhe ulet në stol më të ulët me kokën e tij ndërmjet këmbëve Karin tjetrit. I ardhur në lirimin e madh e kam pasur ndonjëherë dhe rreze e parë godet gjoksin Karin së dhe të tjera vetëm nën kërthizë dhe sperma shkon ngadalë poshtë drejt seksit të saj. Maria pastaj merr të mbajë karin tim dhe kjo për gojën e tij, ku unë injektuar ide e saj drejt e në interes të butë. Rraskapitur, ne do të fundoset së bashku dhe pastaj të marrë një dush të përbashkët.

1 përgjigje për "tre në saunë"

  1. japrecis me:

    Thith karin sapun? .. Mirë ;)

Koment mbi tre në saunë