Seksi se një natë ndryshoi 17-vjeçar martesën tonë

Kjo është një histori që me të vërtetë ka ndryshuar jetën time seksuale në mënyrë dramatike në një mënyrë pozitive dhe unë me të vërtetë besoj se ky ndryshim shpëtoi jetën gjatë martesës tonë. Tani, në moshën e vjetër, unë jam ende në sajë seksualisht aktivë në këtë përvojë tani do t'ju them në lidhje.

Ne kishim ardhur në një pikë në marrëdhënien tonë që nuk ishte veçanërisht pozitiv. Pas 17 vitesh martese, ne, si të tjerët kaq shumë, njëri-tjetrit për të dhënë. Puna, fëmijët dhe rutinat e përditshme pothuajse kishin hequr të gjitha shkëndijë në mes të tyre. Dhe ndonjëherë kemi pasur marrëdhënie seksuale, kjo ishte diçka që është marrë, kështu që dukej se ne të dy. Në fakt, kjo është kryesisht më i cili u ndal duke u interesuar në seks pasi kam marrë fëmijët tanë, makinë seksi, si u largua nga unë.

Në një përpjekje për të bërë diçka në lidhje me situatën, kemi shkuar larg me pushime. Për Romës romantike, të ngrohtë dhe të mrekullueshme, emocionuese erë, ngjyra të ndritshme dhe muzikë qetësues, ushqim të mirë dhe pije të mirë. dhe pushim të lindjes!. Ne me të vërtetë shikuar përpara për një javë rinovimin në këtë vend të bukur kur kemi ardhur në hotel natën e parë.

Një ditë, kur ne ishim duke ecur përgjatë një rruge romantike kemi kaluar një sexshop, ju e dini, një nga ata me lodra seksi. Ne shikuar në njëri-tjetrin me një vështrim pak ponderuese dhe unë e hodha nga mua "duhet të shkojmë në?". I pari duhet të shtoj se unë jam mjaft i zoti dhe kurrë nuk do të guxojnë për të shkuar në një dyqan seksi vetëm si kjo. Por në çdo rast, ai dukej në mua pak i befasuar, por ai tha se ai nuk ka të vërtetë guxojnë të shkojnë në atje. Por kam menduar se kur ne ende vijnë këtu për një qëllim për të përmirësuar jetën tonë seksuale, unë ndjeva disi i detyruar të shkojnë në atje. OK, kështu që unë ulem në stol jashtë këtu kështu që unë shkoj në dhe të shohim pak. Thënë dhe bërë, unë eci vetëm në atje dhe një herë unë kam qenë atje, ai ndjehet si gjëja më e natyrshme në botë, asgjë të çuditshme në të gjitha.

Ajo ishte një nga ato dyqan me gjithçka, ka qenë shumë e dildos, lingerie sexy dhe një bandë e lojrave lodra të tjera dhe vajra masazh. Ka pasur kaq shumë gjëra që unë nuk e kam marrë një ide e mirë të asaj që unë isha duke kërkuar për diçka që, erëza up jetën tuaj seksuale a bit, mendova. Ndërsa unë kam qenë këtu, kështu që gjithçka u ndje aq e natyrshme dhe unë nuk mund të vërtetë e di se çfarë mori në mua, por unë shkova deri në vajzë në sportelin që dukej shumë e bukur jashtë dhe pyeti në anglisht nëse ajo mund të ndihmojë që unë të gjej diçka që do të erëz jeta pak seksi.

Ajo lit up si një rreze e diell, dhe filluan të flasin në si i çmendur me një nga ato anglisht me një theks italian, i cili ishte pak simpatik. Ajo më pyeti shumë për atë që unë kam qenë i interesuar në diçka dhe për kë. Kur unë shpjegoi se ai ishte burri im që unë kam qenë me të për shumë vite, kështu që ajo e pyeti nëse kemi provuar seks anal. Unë i thashë atij se unë nuk jam veçanërisht i interesuar në të, dhe se burri im ka të homofobisë dhe ai mendon se påminer atë shumë për gaysex.

Pastaj ajo më tregoi disa priza anal dhe më tha se unë duhet të përpiqet që të ketë të tillë një tucked në ndërkohë që ne kemi marrëdhënie seksuale të rregullt, por unë do të vënë atë pak para se të ketë marrëdhënie seksuale në mënyrë që të bëhet pak më e ndjeshme në vaginë. Ajo më tha që të ketë vetëm atë brenda anal plug do të ju bëjë shumë më të mbushur me njerëz në vaginë dhe të bëjë atë më të rehatshme për të si ju të bëhet më e ndjeshme dhe e bëjnë atë edhe më të rehatshme. Mendova se kjo ishte një budalla pak dhe pak i zënë ngushtë për të folur për këtë, por ka thënë dhe bërë unë shkova në këshillat e saj dhe bleu një plug anal vogël se ajo mendova se duhet të fillojë me dhe për të blerë pak më vonë në qoftë se unë do të doja atë. Unë gjithashtu mori një lubrifikim pak që unë do të përdorë për të futur plug.

Kur erdha nga dyqani ku burri im ishte ulur mjaft innocently dhe shikuar disa rosa u ushqyer nga një grua e moshuar. I vendosur për të planifikuar mbrëmje si një befasi dhe të mbajë atë një sekret ajo që unë bleva. Gjëja e parë që ai më pyeti nëse unë bleva diçka dhe unë i thashë po, pse kjo është një surprizë dhe asgjë unë po ju them tani. Tani filloi mistikë në lidhje me atë që unë mendova ndjeva ishte pikë kthese në martesën tonë. Disi ajo tingled trupit të vetëm e di se çfarë do të bëj për mbrëmje.

Kur u bë natë kështu që ne kemi vendosur që të ketë një darkë në hotel, ata kishin një pamje romantike të një shesh, kështu që ishte e përsosur. Kam përgatitur veten në banjo dhe e vënë atë ku plug anal në gomar dhe kjo ishte një ndjenjë pak çuditshëm, lënduar pak në fillim, por kur mora lubrifikim pak më shkoi mirë. Plug anal është formuar për të duhet ngritur brenda kështu që kur ju ka hyrë në banesat e vendit. Ajo ndjehet pak e çuditshme që të ketë brenda kur keni ecur rreth, por pas pak minutash ai ndjeu një pak më të mirë.

Ne shkuam poshtë në restorant dhe urdhëroi ushqim dhe verë, dhe kur erdhi ushqimi, unë ndjeva se ndjenja në prapanicë ndryshuar në një ndjesi shpimi gjilpërash shumë erotike. Unë thjesht filloi të ndezur në idenë që kam pasur atë gjatë gjithë kohës kur kemi biseduar dhe kanë ngrënë ushqim të mirë. Më shumë kohë kalon, unë u bë gjithnjë e më shumë qef dhe fillova të fantasize rreth asaj se si e mrekullueshme ne do të kemi atë në dhomën e hotelit më vonë. Ndjenja mori më të fortë dhe më të fortë dhe kjo ishte emocionuese për të vetëm të rrinë në dorën e tij. Përfundimisht, unë ndjeva se e vetmja gjë që kam kërkuar ishte për të ardhur deri në dhomën e hotelit dhe më pyeti për faturën.

Unë kam qenë i ngacmuar kështu nga situata erotike që kur unë u ngrit nga tavolina, kam marrë një orgazmë krejtësisht i pavend për të, unë nuk mendoj se ai e pa diçka, por ajo ishte absolutisht e mrekullueshme. Siç kemi ecur drejt ashensor, unë ndjeva atë që unë isha lagur në mes të këmbëve të të gjithë kënaqësi dhe unë vendosa menjëherë për të josh atë sa më shpejt që kemi ardhur në në dhomë. Ai nuk kishte asnjë ide plug anal dhe ishte plotësisht në dijeni të gjithçkaje që po ndodhte dhe kjo më bëri jashtëzakonisht qef. Pasi ne ishim brenda në dhomë kam udhëzuar atë për të shtrihen në krevat dhe unë filloi të zhvishet atë. E vetmja gjë që unë isha duke menduar ishte që të shijoni gjymtyrë bukuroshe burrit tim, ajo ishte si emocionuese në çdo kohë. Kam vënë re shkëndijë ai gjithashtu mori shpëtoj e karizmës tim arousing dhe kur kam marrë nga të brendshme të tij si splints penisi i tij drejt deri në ajër. I hodhi veten në glans përqafuar rreth buzët e mia të plotë. Unë mendoj se kjo ishte hera e ëmbël unë thau dhe thithur në të ndonjëherë dhe kam vënë re se si ai gëzonte kënaqësinë. Papritmas ajo të tij në gojën time dhe kjo bëri që kam pasur një orgazmë që ishte edhe më intensiv se ai i mëparshmi. Ajo duhet të jetë plug anal që bëri që unë u fiksuar kështu me horniness, sepse përndryshe ajo është shumë e vështirë për mua për të orgazmë.

Por unë kënaqur veten nuk është këtu, por unë thithur në atë mënyrë ajo ishte e madhe dhe e vështirë përsëri dhe tani kam kërkuar jo vetëm më shumë se të hipur atë me Palle mes tij e motit. Thënë dhe bërë, kështu që unë grisi rrobat e mia dhe u ul këmbë hapur atë dhe do ta sjellë atë në vaginë tim tani plotësisht i lagësht, por ajo ishte e vështirë, unë ishte aq i ngushtë dhe unë ndjeva çdo strukturë të vetme të gjymtyrë e tij. Ajo ishte aq e bukur, absolutisht papërshkrueshëm dhe ai moaned si ai kurrë nuk e kishte bërë më parë dhe tha përsëri dhe përsëri si unë ishte shumë i ngushtë. Unë mendoj se unë vetëm që ai të urdhërojë në dhe jashtë e 5 herë që ajo shkoi për mua në një orgazmë edhe më të fortë dhe më intensiv dhe ajo ndjehet si ajo zgjati për disa minuta. Ajo ishte aq e bukur dhe emocionuese që unë në fakt ra të fikët disa sekonda, unë u shemb mbi të dhe u zgjua ai mbajti mua me pozitën e saj të lavdishme brenda meje dhe kam vënë re se ajo tani shkoi për atë përsëri brenda meje dhe ne u lodhur krejtësisht dhe drenazhuar e energjisë.

Ne ishim duke kërkuar në njëri-tjetrin një kohë të gjatë pas dhe kam rënë më vonë në banjo dhe mori plug anal. Kjo ishte lodër tim më të mirë seksi bleva, kam menduar. Ai mori pak ditë më vonë kuptova se çfarë kisha blerë në sexshopen dhe ishte pak i habitur se ajo mund të bëjë mrekulli të tilla. Ne tani kemi gjashtë pothuajse çdo ditë edhe pa plug anal, unë kam bërë në mënyrë të ndjeshme dhe të ngushtë, kur unë kam atë brenda gomar e saj, dhe madje edhe muskujt trajnuar në legen kështu që tani që ne kemi seks të mirë pa të. Kjo ka ndodhur edhe që kemi provuar seks anal, i cili për habinë time ishte e mahnitshme edhe me orgasms edhe më intensive. Por ne vetëm bëjmë atë ndonjëherë kur ai piu pak dhe kështu për të tillë ai ka fobi të tillë.

Kjo eksperiencë ndryshoi martesën tonë të gjithë, atëherë unë kam qenë fëmijë dhe pak atje poshtë dobët, kjo ishte një dhuratë nga perëndia për shkak se ajo ishte shumë e bukur përveç trajnuar muskujt rreth legen. Pasi të keni atë brenda ju shkoni dhe përfshin pak dhe kjo është ajo që e bën atë të dy erotik dhe të rehatshme, ndërsa ju të punojnë jashtë muskujt.

1 përgjigje për "The seksit që një natë ndryshuar 17-vjeçar martesën tonë"

  1. Nilsson:

    Çfarë një plugg.DE bukuroshe duhet të jenë ato për djemtë ashtu, kam dëgjuar diku.

Komentoni seks se një natë ndryshuar 17-vjeçar martesën tonë