Në saunë me orjan

Ndonjëherë e përvojave situatat më arousing me njerëzit që ju kurrë nuk e kishte imagjinuar se një do të përjetojnë ato. Ajo për mua përvoja më emocionuese kam përjetuar ndonjëherë ishte kur unë kam qenë i parë i lartë shkollor nxënës me një person e kam njohur në të gjithë fëmijërinë time. Ishte 2001 dhe unë dhe Magdalena kishte qenë ndonjëherë miq që nga ajo ditë kur familja ime u transferua në fshatin e vogël jashtë Uppsala. Ne ishim duke jetuar shtëpi më shtëpi, prindërit tanë ishin në asamblenë e Kishës së Lirë, dhe unë përfundoi në të njëjtën klasë si Magdalena. Nga dita e parë e shkollës në mënyrë që të ishin si miqtë më të mirë. Ne e bëmë çdo gjë së bashku dhe ne kurrë nuk kishte ndonjë sekretet apo grindet që sot unë mund të kujtoj. Ne ishim vetëm miq të mirë.

Kur kemi filluar shkollën e mesme kishim prindërit tanë vendosur që tani ishte e vetmja shkollë publike për ne, kështu që ne kishim për të filluar në shkollë që ndodhej vetëm pranë kishës së famullisë në Uppsala, po, ajo dukej më shumë si një magazinë të madhe. Shkruani supermarket, por me një shenjë të madhe në një shtyllë, ku emri i bashkësisë, u shtypur. Ne përfundoi edhe tani në të njëjtën klasë.

I kishte menduar gjithmonë se Magdalena ishte kaq cute. Flokët e vështirë-qethur shkurt e saj ngjyrë kafe dhe sytë e thellë e saj ngjyrë kafe të thoshte se ajo dukej e bukur dhe e vështirë. Unë me flokë të drejtë time bjonde, pothuajse gjithmonë të ngritur në një bisht, ndjeva aq i trishtuar dhe i pafajshëm. Unë do të kishte bërë për të dhe tuffat për mua nëse unë guxuar, por prindërit e mi kanë qenë gjithmonë të rreptë dhe që duken flokëverdhë pafajshëm është dhënë si në shtëpinë time. Ne ishim po aq të gjatë, por Magdalena ishte pak më shumë i zhvilluar fizikisht se unë kam qenë. Tani unë kam marrë një pak më të vjetër dhe është rritur për mua, por ajo ishte sisët e mia janë pak b-filxhan dhe unë kam qenë mjaft të pakta. Magdalena, megjithatë, kishte gjoksin të mëdha dhe një bluzë të ngushtë që u kthye në një palë ijet curvy dhe një rrumbullakët, të mirë-layered fund. Poligon ime ishte si një djalë, me siguri e rrumbullakët dhe të zgjedhur, por i ashpër. Ajo ishte e butë dhe e mbushur bukur nga pantallonat e saj.

Ne ishim me të vërtetë së bashku pothuajse gjatë tërë kohës. Në shkollë, në shërbimet e kishës, grupi rinia, kori, dhe kur ishim në shtëpi. Asnjëherë më shumë se një gjatësi krahu larg do rinia jonë them dhe tundin kokën. Magdalena ishte ndryshe nga mua mirë në duping dhe gënjeshtër për prindërit e tyre. Kur kemi dëgjuar për mënyrën se si e tmerrshme si shkëmb drive ose duhani ku ai mezi mund të shkojë një ditë para Magdalena kishte blerë albumin e fundit nga grupi më të tmerrshme ose e keni blerë një paketë Dritat Marlboro, të cilat ne pastaj tymosur surreptitiously në pyll pas lagjen ne jetuar në . Ajo ishte shumë i aftë në marrjen e prindërve, mësuesve dhe drejtuesve të të rinjve në kishë për një udhëtim. Askush nuk dyshonte se ishte ajo që kishte shkruar fjalët "Fjalët" Killing në banjë të ndërtesës së kishës pas një shërbim kishë për Jezu Festivalin mbahen çdo vit. E dija, natyrisht dhe unë u frikësua se ajo do të zbulohet, por ajo sapo kaloi mbi hajmali e tij kishtare dhe le lotët kodrina poshtë faqet e mia, kur u zbulua se disa rrugaç tmerrshme kishte thyer në dhe të bërë këtë vepër të keqe, ndërkohë që pastorët kishte kënduar Zotit më të lartë . Të gjithë prindërit, drejtuesit dhe barinj vlerësoi reagimin Magdalene ndaj Kuvendit. Unë u dridhur si nje gjethe, sepse unë e dinte të vërtetën.

Episod unë do të tregoj për ju u zhvillua pak para pushimit të Krishtlindjeve për gymnasieår tonë të parë. Ne kemi pasur sportive mësime në sallën e ndërtuar rishtas sportive dhe ne kishim luajtur hendboll. Ne patëm një mësim të veçantë sportive dhe ndërsa djemtë kishin drejtuar ndër-vendit drejtimin, ne kishim vajzat drejtuar na i lodhur dhe i lënduar në palestër. Kjo ishte mësimi i fundit për ditën dhe pastaj orjan tonë mësuesi pyeti cili do të marr topa dhe rivendosjen e qëllimeve të hendbollit iu përgjigj kështu, për habinë time, Magdalena shpejt se ajo mund dhe unë.

"Mirë, Magdalena, dhe Amanda kujdeset për pastrimin e sot," orjan kishte thënë dhe i dërgoi pastaj off-tjetrin për dush dhe të shkojnë në shtëpi.

Kjo më befasoi, sepse ne gjithmonë tjetër ishte duke u përpjekur për të vjedhës nga shkolla sa më shpejt të jetë e mundur vetëm për të marrë disa kohë për veten tonë larg nga jeta e famullisë dhe kërkesat e prindërve tanë. Pra, kur të gjithë të tjerët dolën, ne u la vetëm në palestër dhe mësuesi ynë doli në ekspeditën e tij.

"Pse ju them se për të?" Kam qendruar tek Magdalena.

"Prisni dhe do shikoni" pëshpëriti Magdalena kthehet dhe kap topin dhe filloi të vënë ato në rrjet topin. "E kam dëgjuar një gjë nga një prej vajzave në marshin e tretë që ne kemi për të parë nëse ajo është e vërtetë."

Ne mblodhi tërë veshje e bëri të gatshëm të stola dhe cranked lart objektivat dhe pastaj shkoi në dhomë dollap me kyç. Siç kemi afruar derën, pastaj erdhi sportive orjan tonë trajnerin nga zyra përsëri.

"Unë kam ulur në saunë, nëse ju doni të ngrohtë ju pak para se të folur dhe duke pritur për autobusin në të ftohtë," bërtiti ai.

"Mirë, kjo është bukur", tha Magdalena shpejt para se unë mund edhe të mendojnë për ndonjë përgjigje tjetër.

Brenda në dhomë dollap me kyç kështu Magdalena buzëqeshi shrewdly në mua dhe pëshpëriti se ishte pikërisht kjo që vajzë në klasën e dytë kishte gossiped rreth. Ndjeva fillova të skuqem si ajo u përkul mbi mua dhe cupped dorën e saj rreth veshin tim dhe i tha gjithë historinë si ajo dëgjoi thashetheme. Me sa duket përdoret mësuesi PE tonë shpërblejë ata që ndihmuan të pastruar pas klasës nganjëherë, dhe pastaj nga ofertave në një sauna që përndryshe rrallë përdoren. Magdalena dhe unë u ngritën rrobat tona stërvitje dhe mori në dush. Unë vështirë se mund të imagjinohet në rrezet e mprehtë, por të ngrohtë deri Magdalena kishte zhytur në trupin e tyre për rrezitje kafe, e mbështolli veten në peshqir dush dhe të shkojnë në saunë. Dera që çoi në sauna ishte mbyllur zakonisht për shkak se ajo kishte inpute nga dy vajzave dhe djemve dhomë dollap me kyç, por tani dera ishte e hapur dhe Magdalena ishin zhdukur shpejt në ngrohtësi. I le të avionëve të dush patharë të gjithë mbi mua, por respektohet flokët të gjatë, sepse ajo ishte ftohtë jashtë dhe unë nuk e kap një të ftohtë si ne pritur për shtëpi me autobus. Mora peshqir time dhe mbështolli rreth meje dhe nxitoi pas Magdalena.

Ajo ishte nxehtë në saunë, por jo shumë të nxehtë, por një ngrohje moderuar. Ndriçim i zbehtë bërë Magdalena bathed në një shkëlqim të kuqërremtë kur kam ardhur në pas saj. Ajo u ul në stol e sipërme të dush peshqir të bardhë mbështjellë rreth tij. Unë u ula pranë saj, por shpejt u zhvendos deri në fund, sepse ajo ishte aq e nxehtë deri atje. Ajo ishte e madhe për të ndjehen procesin e ngrohjes trupit çdo pore dhe unë përfundoi peshqir mia dush te ftohet pak.

"Sigurisht se është mirë," tha Magdalena për mua nga stol e sipërme.

"Mmmm", ka thënë unë dhe të mbyllur sytë e mi.

"Shumë keq ajo është e hapur për djemtë," tha ajo dhe giggled pastaj.

"Më jep një pushim", u përgjigj unë si unë tashmë ishte tip Magdalena i humorit, "Kjo nuk është aspak atje."

Vetëm atëherë dëgjova një trokitje në derë sauna që çoi në dhomën e djemve dush dhe para se unë mund të reagojnë ndjeva një shpërthim të ftohtë e erës kur dera u hap për ne. Kam luajtur një sy të tmerruar dhe pashë se si orjan erdhi në sauna në vetëm një peshqir që u përfundoi rreth hips. Unë me ngut për të tërhequr deri peshqir time rreth meje dhe e dinte se si të skuqem nxituan deri në fytyrën time.

"Ahh, po kjo është e mirë për t'u çlodhur me një sauna pas disa vajzave stërvitje të vështira," tha ai dhe eci kaluar mua dhe u ul prapa meje në stol e sipërme.

"Po, ajo sigurisht është" E kam dëgjuar Magdalena qesh nën hundë.

Sigurisht, unë gazed drejt përpara, duke mos ditur ku po shkoja. Kishte parë mua lakuriq? Ai nuk kishte edhe atje, dhe pse ai erdhi këtu? Se ai nuk është? Apo? Mendimet shkojnë nëpër kokën time dhe unë nuk mund të lëvizin. Impuls shkoi në shpejtësi turbo dhe unë nuk mund të mendoj për ndonjë gjë tjetër përveç se unë kam qenë krejtësisht të zhveshur kur ai hapi derën dhe bashkohet me ne këtu në ngrohjes. Unë nuk e kam dëgjuar se çfarë ata ishin duke folur në lidhje, por unë mund të dëgjoj Magdalena dhe zërat mësuesve tanë larg. Nuk mund të bëjë atë që thanë ata, ose asgjë. Unë u petrified.

"Po ju lutem" Unë dëgjova një zë papritur Magdalena thonë. Me kënaqësi atë, mendova, dhe ishte papritur i vetëdijshëm se Magdalena shkoi poshtë një hap në stol time dhe u shtri mbi barkun e tij, dhe orjan lëvizur poshtë në liken se unë isha ulur në.

"Masazhiste jam stërvitur kështu që unë do të ju tregojnë se si të zgjas" Kam dëgjuar se ka thënë.

Shtrihen? Magdalena nuk kishte zgjatur ndoshta sportive mësim, mendova. I lëshoi ​​në drejtim të tyre dhe pa Magdalena shtrirë aty në barkun e saj dhe orjan masazhin e prapme të kofshës të majtë të saj. Peshqir e saj të bardhë, ajo ende kishte mbështjellë rreth vetes dhe ai kishte në atë ende. Ai ishte krejt e kërrusur saj dhe kofshët e saj brumosur me të dyja duart.

"Oh, e drejtë ku unë jam aq i lënduar" mermeriti Magdalena. Ajo kishte krahët mbi kokën e saj dhe unë nuk mund të shohin fytyrën e saj. Vetëm errët ngjyrë kafe kalufsen, shpatullat e saj dhe peshqir të bardhë. Po, dhe kështu që mësuesit tanë që brumosur kofshët e saj të butë.

"A ndjeheni mirë kështu?", Tha ai ulët.

"Mmmm ..." Kam dëgjuar Magdalena hap gojën "... pak më e lartë deri vetëm".

I gëlltiti thellë. Unë nuk e di se çfarë po ndodhte, por unë mund të shoh në sytë e tij që ai filloi të vënë dorën e tij sipas peshqir Magdalenë.

"A është e mirë si kjo?" Ai psherëtij.

"Mmmm ... po ... really nice" mermeriti Magdalena mbrapa.

"Prisni një minutë, unë do të marrë pak vaj masazh kështu duhet të keqes së shpejti do të rrëmbyer", tha ai, dhe u zhduk shpejt nga sauna.

Unë u kthye shpejt në Magdalena, dhe u ngrit.

"Çfarë ho ... prit m ... m ... më?" Unë fillonin t'u merrej goja.

Ajo dukej deri në mua dhe buzëqeshi në mua. Sytë e saj ishin shumë të re dhe unë nuk e di atë të vërtetë. Ajo ishte frymë rëndë dhe unë mund të shoh se ajo ishte ratings përfshirë masazh se ai kishte dhënë asaj.

"Unë kam një masazh ..." ajo pëshpëriti, "... ai sheh ty?"

"Po ... po ... por ... por se nuk është kurs i drejtë ..."

"Um ..." ajo pëshpëriti, "... nuk do të jetë aq damn krishterë va"

Vetëm atëherë orjan përsëri në sauna përsëri. Ende badhandduken mbështjellë rreth hips por me një përplasem deri në një shishe në çdo dorë. Ai heshti dhe më shikoi. Ai e mbajti nga një shishe në mua.

"A është shumë e nxehtë për ju Amanda? Këtu keni një shishe me ujë për të ftohur off me "ai buzëqeshi.

Mora shishen e refleks të pastër, dhe u ul përsëri. Unë nuk mund të largohet nga Magdalena vetëm me të. Kjo nuk do të jetë e drejtë, ne kemi qenë miq të mirë dhe fjalët e saj për të qenë "një ferr i krishterë" ranë ende në kokën time. Kam marrë një gllënjkë e ujit të ftohtë dhe të filluar para meje përsëri.

"Magdalena ..." tha ai në heshtje "... liroj atë në peshqir tani në mënyrë që unë do të keqen."

I lëshoi ​​në drejtim të tyre dhe pa Magdalena u ngrit mbi bërryla e tij për të hyrë në të ndahen off peshqir. Zemrat e saj të mëdha kërcyen në të nxehtit sauna nxehtë dhe orjan ndihmoi atë jashtë me peshqir. Ajo u shtri përsëri, dhe tani ishte krejtësisht lakuriq në stol tim. Gomar i saj me formë të hijshme fërkimit dhe pashë orjan zbërthyer majën e shishe të naftës masazh dhe squirted nga vargjet e gjata të pasme Magdalena së, mollaqe dhe kofshët. Ai vuri poshtë shishe pranë saj dhe fillova të fërkoj shpinën e saj poshtë në pjesën e prapme të ulët. Norma zemra ime ishte shumë i lartë dhe tani mendimet per shigjeta si nëpër kokën time.

"Nuk ju shkoni ..." ai pëshpëriti, "... kështu që po ... shpejt ajo ndihet grua shumë të mirë."

Duart e tij masazhin e saj nga qafa deri në pjesën e prapme të ulët dhe përsëri dhe unë pashë lëkura e saj filloi të shkëlqejë në dritën nga sauna llambë. Duart e tij brumosur shpinën e saj poshtë në pjesën e prapme të ulët dhe pastaj ai shkoi pas saj fryrë me shuplaka dhe më poshtë në drejtim të kofshët tuaja. Unë nuk mund të heq shikimin tim prej tyre aty pranë meje. Kam marrë një gllënjkë të thellë me ujë të ftohtë dhe mua si skuqje nga të nxehtit sauna dhe ku unë nuk mund të vënë fjalët në të nxehtë në mua.

"Pra, po honey ... eh mirë jeni ..." ai mermeriti: "... ju mund të ndajë pak mbi kofshët si dhe kështu që është e keqe së shpejti do të jetë zhdukur."

Unë gulçoi kur pashë se Magdalena bëri ashtu siç i tha ai ndërsa heqja pak në ijet mënyrë që pasme e saj rrumbullakët u ngritën nga stol të nxehtë, kur ajo u nda kofshët e saj për të. Ai groaned me zë të lartë si ai u përkul mbi të dhe e pashë që përplasem deri tani kishte ndryshuar formën e një shtat tendë-si.

"Mmmm ... kjo është ajo ... eh Magdalena talentuar je," mermeriti ai thickly dhe filloi massaging mollaqe saj deri sa të shkëlqente me vaj masazh. Magdalena përgjigj me yelps shkurtra dhe moans filloi të qarkulloj lehtë me hips tuaj. Unë nuk ishte dhe tani dukej më e gjatë dhe e kishte kthyer vështrimin tim tërësisht rrugën e tyre. Duart e tij brumosur ass Magdalena dhe me një dorë në çdo vithe, unë mund të shoh se si ai brumosur alternuar dhe mori larg, ku ajo mjellmë-rezervuar me mollaqe saj sexy.

"Vajzë e mirë ... kështu që po ... hark prapa tuaj më tani ..." ai moaned dhe le një dorë liroj peshqir e tij kështu që ai ra në dysheme.

Unë gulçoi me zë të lartë dhe ai më shikoi me një buzëqeshje që unë kurrë nuk kam takuar më parë. Ai tani ishte në këmbë lakuriq mbi Magdalena shtrirë në barkun e saj në stol me hips tuaj ngritur dhe prapanicë në ajër. Karin e tij, për diçka tjetër, unë nuk mund aktualisht e quajnë atë edhe në qoftë se unë nuk e përdorin këtë fjalë, qëndroi deri në rregull, valëzim në çdo lëvizje që ai bëri kur ai u massaging Magdalena. Unë gëlltitem vështirë. Filluar. Ai buzëqeshi në mua dhe zhduken.

"Eja pak më afër Amanda ..." ai pëshpëriti, "... kjo nuk është e rrezikshme."

Kam hezituar, natyrisht, çdo gjë tjetër sigurisht do të krejtësisht të çmendur ose shpikje të pastër, por kur Magdalena ktheu kokën dhe shikoi lart në mua, unë nuk mund të rezistojë. Sytë e saj ishin diku tjetër. Shumë si në shkëmbimin e SHBA ku vajzë që në çdo shërbim foli në gjuhë dhe prodhimit ra në dysheme. Sytë Magdalena ishin bosh, por ajo buzëqeshi në mua.

"Come on Amanda ... mbaj dorën time ..." ajo gulçoi si unë pashë se orjan solli dorën e tij deri në mes të këmbëve të saj "... ju lutem ... åååååhhh jaaaa ..." ajo moaned me zë të lartë dhe mbylli sytë.

Unë pashë si ai filloi të përkëdhel e saj në mes të këmbëve dhe si ajo tharë ritmikisht ne karin e tij. Magdalena groaned me gojën time të hapur dhe sy mbyllur dhe bisht ra edhe më shumë dhe e shtyu gomar e saj edhe më shumë ajo erdhi deri në gjunjët e tyre. Ajo vuri kokën poshtë dhe moaned ritmikisht ndërsa unë pashë si dora e tij ka punuar miun e saj. Nervozizëm, unë u zhvendos më afër me ta derisa isha ulur poshtë grykën gulçim të Magdalena së. Orjan ishte vetëm rreth dhjetë inç nga mua dhe Magdalena kapi dorën time. I mbajtur atë dhe ajo i përqafoi atë të shtrënguar, ndërsa ajo yelps presion fytyrën e tij kundër qafën time. Kam shikuar deri në karin Örjans që u fluturues pranë dhe pashë një lëng të qartë string rrodhi prej tij glans vështira zhveshur. Ai buzëqeshi në mua, ndërsa ai ishte me një dorë mbajnë në një proshutë Magdalena dhe pullade saj pidhi me tjetrin.

"OHHH vajzat mirë jeni ..." ai moaned "... Amanda erdhi këtu dhe më ndihmo tani."

Unë nuk e di çfarë të bëjë me veten time. Unë vetëm filluar me karin e tij ngjitet e cila ishte dripping para-kosi nga pjesën e poshtme të Magdalenë, një proshutë. Fryma e saj ishte e nxehtë gulçim kundër qafën time, dhe ajo e mbajti clutched në dorën time.

"Come on Amanda dhe të mbajë këtë ..." moaned orjan dhe tërhoqi mua deri në këmbë pranë tij.

Unë isha ende mban dorën Magdalena si unë qëndrova pranë orjan, një pak para tij, duke kërkuar poshtë në kërkuesve Swan Magdalena e rrezitje bisht kafe që shkëlqente me vaj masazh. Ai cbente peshqir tim bie poshtë në stol dhe isha tani duke qëndruar krejtësisht lakuriq në frontin e një njeriu për herë të parë në jetën time. Po, të paktën në këtë mënyrë. Kam dëgjuar atë hap gojën pas meje dhe e dinte se si ai e varros fytyrën e tij në qafën time dhe mori frymë thellë. Duart e tij kishin mbetur tani të Magdalena si gulçim vazhduar të lëvizin ritmikisht, duke lëvizur, me ijet tuaja. Ai le duart e tij bie mbi ijet e mia dhe ndjeva ngrirë tij një pozicion të vetëm mbi të ulët mbrapa drejt shpinë tuaj.

"Atje, atje Amanda ... të marrë vetëm atë lehtë tani ..." ai moaned në veshin tim si ai presion mua kundër pasurisë me duart e tij ai mbajti bel tim "... ju jeni si i zgjuar si Magdalena për këtë, unë e di."

Magdalena shikuar deri në mua me sytë e mjegullt kafe dhe bit cik e saj të ulët lehtë. Ajo mbyllur sytë dhe pashë se si ajo solli dorën e saj të lirë në mes të këmbëve të saj dhe vazhdoi orjan ndalur. Duart Örjans mbajtur më shtrënguar kundër tij dhe e dija se si ai filloi humping kundër kurrizin tim më të ulët me karin ngjitet. Fryma e tij fryrë veshin tim dhe ndjeva gjuhën e tij shuplaka mua përgjatë qafës. Pulsi im ishte i fortë se ai ndonjëherë ishte më parë dhe pastaj ai solli duart deri mbi barkun tim dhe cupped ato në butësi tim gjirit aq dobët një pakontrollueshme ankohem mbi buzët e mia.

"OHHH ... Amanda ... ju jeni sooo bukur ..." ai moaned si ai truket për nipples tim ashpër "... se askush nuk mund të besoj ... se ju do të jetë e tillë një brirë. Magdalena ... "

"Mmmm ..." ajo moaned.

"Bie në frontin e Amanda tani ..." moaned orjan thickly.

Magdalena nuk ishte i ngadaltë për t'i binden dhe u vu në gjunjë e tij me gomarin e tij të rrumbullakët me shkëlqim para meje dhe orjan. Ngrohjes kishte dhënë atë për të pikoj djersë nga organet tona dhe Magdalene në frontin e mua me gomar e saj të bukur kështu që le orjan mua dhe mori poshtë dhe hapi dyert e dhomave dush. Një erë e ftohtë shpërtheu në dhe shumë shpejt ai ishte kthyer pas meje. Ai mori wrists e mia dhe i çoi duart e mia drejt mollaqe fryrë Magdalena së. Unë kisha për të ligët përpara pak për të mbajtur nga rënie dhe hap orjan në stol ku Magdalena ishte të menduarit mjellmë.

"Mmm ... ju jeni aq mirë ..." ai moaned "... vë kokën në gomar Magdalena e tani Amanda ..."

Unë nuk e di çfarë të bëjë me veten time. Magdalena kishte filluar zogth përsëri dhe kur kam hezituar për të vënë orjan dorën e tij mbi kokën time dhe më shtyu lehtë kundër prapanicë saj. Në të njëjtën kohë si ai mori për herë të parë në lidhje me karin e tij te praruar dhe filloi stroking atë. Faqe im ishte shtrirë kundër Magdalenë, një ndritshëm proshutë si unë në të njëjtën kohë mbajti larg me duart e mia dhe orjan ishte mbi ne dhe masturbated.

"OHHH ... sooo ... ndyrë ... e bukur ..." ai qendruar dhe tharë jashtë të shpejtë si unë ndjeva gishtat e Magdalene e ka punuar pidhi e saj vetëm nën mua. Ndjeva veten se si ajo ishte ngjitet midis labia tim.

Orjan stroking të shpejtë dhe me një zë të trashë larg ankohem, ai drejtoi karin e tij në mua dhe Magdalena, dhe me një kontroll të fortë mbi karin e tij si ai qëlloi avionëve të trasha të gjata të spermës së tij në faqen time, flokët flokeverdhe dhe gomarin dridhur Magdalena së. Gulçim, ai i shkundi një varg të gjatë që varur nga koka e tij karin fryrë kundër faqen time dhe tërhoqi kukhuvudet mbi farën ngjitet deri në buzët e mia. Ai stivosur kaq prapa dhe ra kundër murit dhe gulçoi ndërsa karin e tij të tharë spastik.

Isha tani me brirë, aq shumë unë e dija, por unë kam qenë edhe jashtëzakonisht nervoz. Unë gjithashtu ra poshtë dhe u ul në stol, ndërsa Magdalena u kthye dhe zbriti pranë meje. Ne shikuar njëri-tjetrin. Zemrat e saj të mëdha rënkoi thekshëm me lart e poshtë me zemërim dhe ajo ishte ulur me këmbët përhapjen e tij. Sigurisht unë nuk e di se si unë u ula. Unë u parët në mënyrë që unë mund të dallojë mezi deri nga poshtë. Magdalena mori dorën përsëri dhe i përqafoi atë. Ajo u ngrit dhe mori mua me vete te dush e vajzave ku ne le avionët qetësues turret e naftës masazh tonë, djersën dhe sperma fort mbështjellës të tyre. Zemrat e saj shëndoshet kundër fyti im i vogël dhe kur e pamë njëri-tjetrin në sytë e tyre, ata buzëqeshën në të njëjtën kohë, dhe pa që unë me të vërtetë e di se si në mënyrë që të puthi njëri-tjetrin dhe në këndin e syrit tim, pashë orjan qëndroi në derë të sauna dhe përsëri stroking karin e tij të vështirë.

Mendimi që shkoi nëpër kokën time më tha se kishte një rrezik i madh që ne ndoshta do të jetë vonë në shtëpi sot ...

15 Responses to "Në saunë me orjan"

 1. Nilsson, N.:

  një të ashtuquajtur peting por ok. 3.80

 2. Elin:

  Really Sexy lexuar ndërsa unë ulem zgjohet në prag të Ri. Ju faleminderit.

 3. dajnosen:

  Leximi Super sexy. Kjo është ajo që unë e dua! Sånthär më shumë, ju lutem. Dhe ju shkruani super .. :)

 4. dajnosen:

  Dhe nga rruga, ku ai ishte i nxehtë për mua! : D

 5. me brirë:

  Kjo ishte e madhe! Më shumë se kjo ju lutem : D
  Tani, unë kam qenë me brirë. Një tip i mirë është se ju mund të puth vetë, kur ju lexoni këtë

 6. Stone Sprencote O:

  Duke shkruar me profesionalizëm. Paramendoni qenë në gjendje të gatuaj mollaqe. Aaaaaa.

 7. Jennie:

  Qij mua! Pjesa e parë ishte më e mirë. Aq i mirë që mora një llak flokëve në mendimin se unë va Magdalena .. ;)

 8. Hellnoes me:

  E pra, kjo ishte pak i mërzitshëm.

 9. Sophie:

  Oo I wish I kishte një nga ata mësimdhënësit ;)

 10. m:

  Shumë e gjatë ... për gjysmën e vështirë të Lexuar pare ...

 11. kåtlisa:

  Randy u bë një njeri ulur dhe smakte më pas vetëm 3 vija

 12. M.

  A është kjo histori me të vërtetë ligjor?

 13. Sepia:

  Çfarë do të thotë me të vërtetë ligjor? një nga romanet më të mirë unë kam lexuar, ka arritur të më jepni kënaqësinë që vazhdoi o vazhdoi - nuk kishte njolla të vdekur si disa tekste të tjera. si të ardhmen, gjithashtu, u bë më shumë nga një kulm.

  sigurojnë katër orgazma në ratings

 14. Bjorn:

  Shoqëria lartë. Isha sprängkåt kur kam lexuar den.Vad mrekullueshme të dështoj dy brirë babes rinj

 15. Stig RA Smith:

  Do të doja të jetë vetë me!

Koment në saunë me orjan