Gjumi LART!

- Ju mund të pothuajse fle mbi këtë. Ne me siguri nuk do të jetë në shtëpi deri nesër, "tha miku im. Ne kishim qenë miqtë më të mirë që ne kemi qenë shumë të vogla. Tani ne duhet të jetë i kënaqur për të përmbushur fundjavë rastit. Ju mund të fle në shtrat tonë, kështu që ju nuk do të duhet për të pastruar dhomen e ndjenjes, ajo qau para se të shkoi larg. Ne kishim qenë ulur në frontin e TV të gjitha mbrëmje. Ajo dhe unë dhe të dashurin e saj Eric. Por pastaj, nëna e saj u bë i sëmurë dhe i kishin premtuar se do të kalojnë natën me të. Unë e bëri enët para se të zhveshur dhe crawled nën mbulon. Unë kam qenë me të vërtetë i lodhur dhe vend të ri, me të gjitha aromat çuditshme, mbajtur mua zgjuar. Fletët ishin delightfully qetë dhe ndjeu mirë. Ajo ishte pothuajse si në qoftë se unë ndjeva një energji sensual vibruese në shtrat. Ndërsa në qoftë se lovemaking tyre kishte jastekë magnitiserat. Ngadalë unë le të rrëshqitje e tij të dorës brenda buzë besuan dhe filloi stroking veten. Por ai ndjeu një pak të mërzitur kështu që unë fillova të kërkoj në kuti nattduksbordets. Unë ndjeva se nuk mund të jetë diçka interesante atje, por papritur ime ishte e madhe kur kam gjetur disa Polaroids e mikut tim. Në fillim kam pasur një kohë të vështirë duke besuar se ajo ishte e saj, por më pas ajo filloi të tronditen në trupin tuaj. Në foto, ajo u ul me bisht mbi fytyrën e një gruaje që ishte i lidhur me anët krevat. Ka pasur fotografi ku ajo qëndroi në të katër këmbët dhe është marrë nga prapa ndërsa ajo kishte një kar të dytë në gojën e saj. Unë kam qenë pothuajse e vështirë për të marrë frymë me zemërim.

Shpejt kam shpërndarë fotot më të arousing në një gjysmërreth në shtrat, ndërsa unë ishte në gjunjë e mia dhe ka luajtur me veten time. Unë kam ardhur shpejt dhe intensivisht. Kur vdiq eksitim poshtë, unë vë dhe medituar. Ishte kjo me të vërtetë miku im. Unë kam qenë i pagojë. Pikëpamja ime e jetës së tyre kishte ndryshuar papritmas. I shkau në botë gjumë, me kokën e tij të plotë e konfuze dhe arousing mendimet.

Unë kam gjetur që vetëm fjetur disa minuta, kur dritat papritmas erdhi në. Unë squinted dhe pashë mikun tim dhe këmbë të dashurin e saj në fund këmbë. Kjo nuk ishte aq e keqe, tha ajo. Pra, ne u kthye në shtëpi. Ju menjëherë do të kthehet në krevat, unë mumbled përgjumshëm. Sa është ora anyway? Pothuajse katër. Gënjeshtra ende ju. Ne mund të përshtatet me siguri të gjitha tre. Jo, unë nuk mund të. Më vonë e kam, para se unë u ndërpre. I pyetur ju për të fjetur në shtratin tonë, sepse të gjithë është e ndyrë në shtrat ", tha miku im. Pra, nuk ka zgjedhje.

Ajo filloi të marrë off rrobat e tij dhe e vunë ato në një karrige. Unë kam qenë edhe pak i frikësuar dhe qef. Imazhet nga nightstand nuk zhduket nga retinë. Erik kishte marrë tashmë jashtë çdo gjë, përveç një të brendshme të vogël disa kalorës me një fryrje të madh në pjesën e përparme. Unë nuk e di se ku unë do të shikojmë dhe ndjeu nxehtësinë e saj cheeks. Fle mirë miqtë e mi të vegjël tha mikun tim kur ajo fikur dritën dhe crawled poshtë.

Unë vë me frymën bated dhe filluar jashtë në errësirë. Ngrohjes nga trupi i butë femërore pranë meje djegur lëkurën time. Unë kam qenë shumë i hutuar se kurrë. Këtu ishte unë, pothuajse i zhveshur dhe e dinte se çfarë do të ndodhë në shtrat. Unë tundi kokën time, sikur të fshihet kujtimet. Por ata u ulën si djegur. Prapanicë saj sexy dhe gjuha e gruas së detyruar shuplaka e saj. Gjinjtë e saj të rënda kërcyen si ajo u fucked nga prapa dhe në gojë.

- Nuk mund të fle, papritmas erdhi një pëshpëritje, dhe unë u kthye kokën time. I kishte mësuar me errësirën dhe mund të bëjë jashtë fytyrën e saj.

- Po. jo., unë stuttered. Jeni të ftohtë, tha ajo, dhe ka mbajtur një dorë të mendojnë se ishte batanije rreth meje. Dora e saj preku gjoksin tim dhe ajo shkoi një drithmë nëpër trup. Situata ishte joreale. Ajo ishte si në qoftë se unë nuk e di atë. Merrni më afër për ju, kështu që unë do të ngrohtë ju lart. Unë crawled pak më afër. Jo, vijnë këtu, tha ajo, dhe i vuri krahun e tij rreth meje.

Ajo ndjeu mirë. Trupi i saj të ngrohtë shkau afër meje. Unë mund të ndjehen gjoksin e saj nëpërmjet liri të hollë tim. Ajo kishte brekë vetëm. Unë pretenduar për t'u çlodhur, por në fakt, unë kam qenë kënga e pabesueshme dhe të gjitha lagësht mes kofshët. Ngadalë shkau dorën e saj poshtë në barkun e tij, ku ajo vë për një moment, para se ajo shkoi deri në gjoksin e saj. Si për të kontrolluar reagimin tim ajo le pushim e saj të dorës atje për një kohë dhe unë mund të ndjehen thithat e mia stiffened. Ashtu si ai, ajo pëshpëriti si ajo vendos një rreth rreth gisht dalë. Unë nuk përgjigjem, vështirë se mund të marr frymë me zemërim. Gënjeshtra ende, unë do të bëjë atë mirë për ju.

Ajo tërhoqi deri liri dhe shtrydhur butë në gjoksin tim, ndërsa gishtat e saj vazhdimisht vuaj lehtë. Pas një kohe ajo butësisht ndarë këmbët e mia dhe nuzzled saj pidhi jashtë brekë e saj. I ishte zhdukur plotësisht dhe tani ajo është duke bërë atë që ajo e donte. Oops, ajo pëshpëriti. Ju jeni me të vërtetë i lagësht. Është po aq mirë që ju të merrni off brekë tuaj. I hoqi gomar e saj në mënyrë që ajo mund të ndihmojë mua tërheqë off brekë e saj. Të shtrihen atje pa brekë dhe të caressed nga ajo, ndërsa ai ishte duke fjetur në vendin fqinj, më bëri absolutisht egra. Mos u shqetësoni për Eric, ajo pëshpëriti. Ai fle si një log.

Me dorën e butë goditur mbi labia tim dhe kam ardhur padashur ankohem dhunë. Në qoftë se kjo u ra dakord që unë nuk e di, por papritmas vënë Eric në shtrat.

- Çfarë jeni duke bërë. ? Ne vetëm të luajë pak, ishte përgjigja. Zëri i saj tani ishte më i thellë dhe më komandues. Kjo ishte ajo. Said Erik dhe ngriti batanije. Ndjeva si unë madhe lakuriq në shtrat me një dorë varrosur në pidhi e saj dhe misionin e liri mbi zemrat e tyre. Eric do të jetë me të, pyeta mikun tim dhe kishte një gisht depërtojnë pidhi im, sikur për të treguar atë që ai mund të ofrojnë. Unë nuk përgjigjem. Në pamundësi për të horniness pastër.

- Vetëm, ajo i tha atij dhe para se unë e dinte se ai ishte në anën tjetër të mua. Shtrihen në anën tuaj. Unë shkoj kështu që unë e zuri gjumi me gjinjtë e saj kundër gjoksin e saj dhe ndjeu një dorë në mes gjysmave bisht. Bëj gjoksin tim, ajo urdhëroi. I le slide time gjuha rreth nipples ndërsa unë shtrydhur dhe masazhin hemisferat monstruoze bardhë. Vetëm atëherë, ajo moaned dhe ka punuar pidhi tim me gishtat e tij. Është ajo e mirë? A doni të merrni fucked të drejtë tani? Unë vetëm mund të dremitje. Ajo përkuli përpara, kapet rreth gjysma e pasme, përveç atyre presion dhe mbërthyer një gisht në anusit. Bëni çfarë të doni me të, Eric. Dërgo kar e saj derisa ajo bërtet. A keni qenë prapanicë fucked para? Jo, unë pëshpëriti. Por të dëshironi të provoni.

Unë u kam kërkuar kështu që le të jetë e mbushur në çdo vrimë. Dora e Erik shkau midis pidhi dhe asshole, por unë presion veten kundër tij për të ndjehen karin e tij. Papritmas, ndjeva atë. Një i madh, karin nxehtë ngrirë që ishte duke kërkuar në gjysmave bishtit dhe e gjeti vrimë pasme. Ajo mbajti më poshtë, ndërsa ai e shtyu veten në mua.

- A është ajo e bukur shtrënguar, Erik, ajo kërkoi dhe e shtyu mua kundër gjymtyrë të mëdha. Sytë e saj shimmered. Thoni se është e bukur. Unë dua të dëgjoj ju them se kjo është e bukur, ajo moaned në veshin tim. Unë nuk mund të ndihmojnë por pëshpërit prapa se ajo ishte e bukur për të fucked, edhe në qoftë se ndjenja ishte më lart dhe karin e Erik është i madh. Tani ajo crawled me kokën e tij mes këmbët e mia dhe filloi shuplaka pidhi tim. Unë moaned me zë të lartë dhe të rëndë. Një gjuhë në pidhi e saj dhe një karin në gomar e saj. I ishte drejtuar për në kodrat dhe plotësisht harruar mjedis.

-. JAA, unë moaned dhe shkau në botën orgazmë.

Voto për gjumë gjatë!:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (37 vota, mesatarja: 3,24 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...
Tregoj një sexnovell Raportin!
Sexnoveller të ngjashme:
  • Ne nuk mund të gjeni një histori të ngjashme

Comment fle gjatë!