18-vjeçari në plazh

Unë jam një njeri në '30 e tij që jeton në një vilë jashtë një qytet suedez. Shumë afër shtëpisë është një plazh të vogël, e cila natyrisht është ndjekur edhe në mot të ngrohtë. Ai përfshin histori u zhvillua një fundjavë në fund të korrikut.

Gruaja e tij ishte vizituar prindërit e saj, që jetojnë në jug të Spanjës pensionistë më të madhe të vitit. Personalisht, kam pasur as kohë dhe as prirjen për të shkuar me të, kështu që ajo shkoi vetëm. Ajo ishte me të vërtetë bukur të jetë vetëm për një herë. Unë u takua me miqtë disa të cilët nuk ishin në pushime, u ul dhe i pjekur në skarë dhe pinë birrë në mbrëmje dhe pak påtade në kopsht. Kjo e shtune kam pasur për mua për të marrë një hov të vërtetë në kopsht kështu që unë pastruar kopshtin pothuajse tërë dhe gjithashtu të shkurtojë gardhin. Kjo ishte një ditë e vërtetë e nxehtë, por si ajo fanned pak kështu që nuk ishte aq e keqe pas të gjithë. Megjithatë, pas mbajtjes në vetëm rreth gjysma pasditen e mori dëshirën për të punuar jashtë dhe unë vendosa për të shkuar poshtë dhe vënë mua në plazh, duke notuar dhe bëj banja dielli pak para se dielli u zhduk. Thënë dhe bërë, unë u tërhoq në mua badbrallorna, mori një peshqir dhe shkau poshtë veshur pantofla. Ajo është aq e mrekullueshme për të notuar në një ditë të nxehtë të verës, kur ju jeni me të vërtetë i djersitur, kështu që unë kam qenë në një moment.

Kur kam ardhur nga uji, mora peshqir kam vënë në badtofflorna dhe shikoi përreth. Asgjë të vërtetë emocionuese që ju mund të pushoni sytë tuaj, mendova, shumica e familjeve, disa pensionistë me nipër e mbesa, disa beqarëve të shfaqjes së huaj, si dhe një vajzë e re, i cili ishte vetëm në pjesën e pasme në një peshqir. Ashtu si unë qëndrova atje ajo u ngrit në këmbë, të gjithë skuqur në fytyrë nga dielli dhe zbriti për t'u larë. Ajo ishte një zeshkane me flokët e saj, rreth 165 cm e gjatë, banesë stomak dhe tits teen bukur raundin e që ishte diku në kufirin midis B & C, pak curvy, por jo yndyrë. Fytyra e saj, edhe pse ajo ishte e kuqe nga dielli, ishte tepër e ëmbël dhe ajo kishte sy të mëdha kafe. Ajo nuk e ka parë mua si unë qëndrova në ujë, por hyri në ujë dhe notoi jashtë. Mendova saj dhe unë ndoshta do të vënë mua në mënyrë që unë mund të ngushtë shikim pak në e saj dhe ëndërr larg ... ëndërr që keni pasur të shëndoshë me të.

Ajo shpejt erdhi nga uji, vë poshtë në peshqir e tij mbi barkun e saj dhe u përhap këmbët e saj pak. Unë vë diagonalisht poshtë saj, kështu që unë shikuar drejt deri në slot. Damn, kjo do të ishte mirë që të shtyjë një vajzë të vogël ëmbël adoleshente, mendova, ndërsa unë filluan të ndjehen të therur njohur janë në karin, i cili nuk ka qenë përdorur që nga gruaja e tij shkuan për gati një javë më parë. E pra, kjo ishte në fakt vetëm një ndjenjë të nxehtë pak i pafajshëm. Pas një kohë, e mori lodhje e dorës dhe unë rashë në gjumë në diell. Unë nuk e di se sa kohë kam fjetur, por unë u zgjova gjithsesi me një hov kur dikush yelled "Nooo! Damn it! Ndyrë mut ". I shikuar deri urvaket. Dielli ishte zhdukur, dhe me gati të gjithë u larë. Ajo ishte rastësisht vajzë e re që u betua si ajo qëndronte në bikini e saj. Ajo u betua përsëri dhe përsëri, kështu që unë e pyeta se çfarë kishte ndodhur. Ajo më tha se dikush kishte marrë telefonin e saj celular dhe çantë, ndërsa ajo flinte. Që kam pasur asgjë me vlerë për të marrë, unë kam humbur padyshim asgjë. I ranë dakord se ishte e padrejtë, që ne duhet të kthehet hajdutë në nofulla, etj, ndërsa ajo steamed në. Ajo ishte aq e bukur se unë nuk mund të ndihmojnë por buzëqeshje. Ajo u ndal dhe e pyeti pse unë buzëqeshi dhe tha se ekipi mjaftueshme, ai ishte i bezdisshëm për të hequr qafe të gjëra të tyre si kjo, por ajo nuk paktën janë plagosur dhe se moti ishte aq e mrekullueshme. Ajo dukej trembeni nga komenti im, por pas disa sekondave ajo filloi të qesh nën hundë dhe tha se unë ishte e drejtë. Telefonin celular ishte të paktën "nga të shekullit të kaluar" (e cila me siguri do të thoshte modelin e vitit të kaluar ...) dhe se ajo kishte vetëm $ 60 në portofolin.

Ajo u veshur dhe kemi shkuar në plazh së bashku. Unë jetoj vetëm 3-4 minuta nga plazhi dhe kur kemi marrë në shtëpinë time, kështu që unë tha "oh mirë, unë kam qenë në shtëpi". Edhe pse unë vetëm kishte për të shkuar kështu që unë e mori majtë dhe përfundimisht kishim qëndruar atje dhe foli për asgjë për pothuajse një orë. Ajo pyeti në lidhje me çdo gjë, dhe kur u bë e qartë për të dyja se ishte koha për të ndarë në mënyrë që ajo më pyeti se çfarë do të bëj në mbrëmje. Unë iu përgjigja se gruaja ime ishte jashtë qytetit (kështu kam thënë se ...) dhe se unë ndoshta do të vetëm të hani pak dhe për të marrë një gotë ose dy të verës në oborr. Ajo tha se prindërit e saj ishin larg në një udhëtim golfit dhe se ajo ishte në shtëpi vetëm dhe i mërzitur. "Nuk mund të vij dhe të shoh ty sonte?" Pyeti ajo. "Kështu që ju mund të merrni të blej mua një gotë verë të mirë." Ajo strehë të kthyer përpjetë kokën e saj, natyrisht, plotësisht të vetëdijshëm se ajo nuk mund të pijë verë për mom dhe baba, dhe buzëqeshi pillemariskt. Unë menjëherë filloi të mendoj se mendimet e shëmtuar u përgjigj i hutuar kështu që unë mund të, para se të marrë një pozicion se po, ajo mund të ketë ardhur mbi dhe për të mbajtur mua kompani, por se nuk kishte gjasa që unë do të blej disa verë e saj, sepse ajo zor mjaft e vjetër. "Unë jam 18," tha ajo. "Nuk ka nevojë të gënjejë për moshën time. Por unë pëlqen verë! ". "OK, pak 18-vjeçar", i thashë, "vijnë gjatë në 7 kaçube-ku unë ju premtoj së paku të ketë një pije." Unë u kthye dhe shkoi brenda. Damn, Gunnar, çfarë jeni duke bërë? Është me të vërtetë një ide e mirë që të ftojë një 18-vjeçar i cili pret të marrë verë nga ju? Ndoshta jo.

I kërceu në dush dhe karin e tij ishte tashmë si një hell. Kjo sigurisht nuk ishte marrë mendimet e këqija nga koka juaj. Unë tidied të paktën për mua, vënë në një palë pantallona prej liri dhe një këmishë prej liri dhe flokët tweaked.

Në goditje e 07:00, doorbell ranë. Ka qenë 18-vjeçar, i cili ra fjala prezantuar veten si Jennifer. "Unë kurrë nuk tha emrin tim," tha ajo. Unë iu përgjigja se unë quajtur Gunnar. Ajo u fucking gjithçka unë mund të merrni. Vajza, ose në këtë pikë gruaja që qëndroi para meje ishte vetëm wow! Ajo kishte një fustan të bardhë me model lules në, sipas të gjitha gjasave, një push-up bra se theksuar gjoksin e saj. Flokët e tij u tërhoqën dhe u lirua, dhe ajo kishte ndoshta shumë pak make-up në, me sa duket për të duket të rritur më shumë. Ajo ishte tepër e bukur, e ëmbël, femërore, sexy, i pafajshëm, dhe çdo gjë tjetër që ju mund të mendoni në të njëjtën kohë.

Ajo kërceu nga sandale e saj dhe filloi të ecin rreth shtëpisë. "Më pëlqen të shoh se si të tjerët të jetojnë", tha ajo. "Ju keni të bukur!" Ndjekur unë atë rreth. "Tani unë dua të shoh lart", tha ajo, dhe u ngjit shkallëve. "Wow" ajo bërtiti, "çfarë është një krevat i madh që ju keni! Najs ". Ajo vrapoi në katin e poshtëm dhe i tha gjithçka saj ishte pak etje. "Çfarë doni?" Pyeti unë. "Verë e bardhë", u përgjigj ajo. "Verë e bardhë është e mirë. Dhe musht. Red nuk më pëlqen "." Ju e dini që unë nuk duhet të blej ju ndonjë alkool "tha unë. "Unë nuk mendoj se prindërit e tu do të doja atë." "Po" tha ajo, "Unë mund të pini nja dy gota të verës për ta. Unë zakonisht e bëjnë në shtëpi. "" Të lutem, "tha ajo. "OK, atëherë, por vetëm pak" i thashë. Ajo mori një hedhje pak të dy këmbët dhe bërtiti "jippie".

Ne u ul në oborr dhe bisedoi me gotë tonë të verës. Nuk kemi qenë ulur disa orë gjatë së cilës kemi diskutuar familjen, miqtë, udhëtimet, shkollë, dhe - natyrisht - telefonat celularë humbura. Unë gjithashtu mori një përgatitje të plotë të telefonave celularë që ishin në treg për momentin, çfarë ata donin, e cila ishte aso akullt ... Unë kisha një kuti e verës rrinte në tryezë dhe u ktheva dhe pastaj për veten. Jennifer u ul atje me xham e saj dhe nuk pini shumë. Edhe kështu, ajo ishte e dukshme të saj se ajo ishte duke prekur pak. Ajo pastaj u kthye kur unë kam qenë jashtë në kuzhinë, shkoi në banjo dhe si. Hmm.

Ajo ishte duke marrë një pak më ftohtë atje, dhe kemi lëvizur në divan dhomë gjallë. I vënë në disa muzikë të butë, të cilat ajo i pëlqente. Ajo u ul përballë meje dhe diagonalisht përkuli mbrapa, u tërhoq deri një këmbë në shtrat, ndërsa tjetrin prekur në dysheme. Kjo ka pasur efektin që skaj të saj hipi lart dhe unë mund të shoh një palë brekë të kuqe përgjues jashtë. VAFOR ka brekë të kuqe nën një skaj të bardhë, mendova me vete? Jennifer pa se kam shikuar nën buzë e saj në e saj dhe buzëqeshi. Unë ndjeva kapur, skuq pak dhe filloi duke folur për diçka tjetër. Pas një kohë kemi marrë mbi temën e seksit, kur ajo tha ajo tha se nuk duan një të dashurin, sepse të gjithë ata duan është që të dal nga brekë e saj. Ajo tha se ajo preferoi kohë para seksit, kur djemtë janë duke bërë çdo gjë për dhe zotërinj. Ajo tha se ajo ishte duke shkuar për të mbajtur ato në fushë futbolli, sepse ajo është kaq e bukur. Unë i thashë se kjo është quajtur një "ngacmues" dhe me të vërtetë e bën burrat i çmendur. Pastaj ajo filloi duke kërkuar me të gjitha llojet e pyetjeve për përvojat e mia seksuale dhe unë u përgjigj me sinqeritet, sepse kemi pasur një lloj të respektit të ndërsjellë. Ishte e qartë se ai prekur atë, sidomos pohimin tim se kam dashur t'u japin grave të orgasms. Ajo tani ishte pothuajse si faqet e kuqe si kur e pashë në plazh në diell. "Është kaq e mrekullueshme të ketë një orgazmë," tha ajo. "Unë zakonisht jap vetes orgasms para se të fle." "Si?" E pyeta. "Me gishtat tuaj, sigurisht," tha ajo. "Unë puth mua tre gishtat dhe pastaj unë pothuajse menjëherë." "Ka dikush thau ju për të orgazmë" pyeti unë. Ajo e shikonte mua. "Jo," tha ajo. "Por unë kam menduar për këtë, një njeri shuplaka mua dhe të luajë me mua." Tani unë ishte aq me brirë që ajo ishte duke shkuar si dreqin Gjithsesi, unë vetëm do të qij vajzë fëmijë. Unë u zhvendos më afër saj, dhe kam vënë re se si frymëmarrje e saj në rritje. Unë stroked larg një shufër mbi syrin e saj të drejtë, le gishtat drejtuar poshtë trupin e saj. Ajo tronditi, si në qoftë se ju ndiheni të ftohtë. Pastaj kam shikuar poshtë në brekë e saj dhe në fund të kaluar nga Venus mal e saj me dy gishta. Ajo bëri disa breaths të shkurtër, por nuk bëjnë asnjë pamje të hequr dorën time. I goditur saj pidhi jashtë brekë e saj dhe përkuli përpara për të puth e saj, së pari ngadalë dhe butësisht, atëherë hungrier. Ajo u takua puthje mi me buzët e tij dhe gjuhën. Ajo ndjeu grua e re, parfum girly dhe shampo flokët. I mbajtur dorën e tij dhe cupped atë rreth gjoksit. Zot!

Ajo crawled në prehër tim dhe u ul këmbë hapur mua. Karin shtrënguar pantallona të lirshme prej liri dhe ajo ndjeu ngurtësinë kundër tij. Në fillim ajo dukej i befasuar nga vetëm ajo filloi të lëviz ijet e saj dhe fërkim kundër tij. I zbërthyer bar e saj të vishen dhe tërhoqi atë, ndërsa ne e puthi. Kam hapur sytjena me një dorë dhe përsëri ajo e shikoi në mua me sytë e habitur. Unë u tërhoq e saj ndaj meje dhe vazhdoi kissing e saj. Ngadalë, unë tërhoqi poshtë sytjena dhe ajo ndihmoi të merrni atë jashtë. Jesus! Këtu unë kishte dy pafytyrë, tits shëndoshet teen në frontin e mua se ishte krejtësisht e paprekur nga graviteti. Ajo shikoi në mua me sytë e tij të mëdha kafe, mori duart e mia dhe i vuri mbi gjoksin e saj. Unë shtrydhur pak dhe ajo moaned. I shtrydhur e më shumë, mori një dalë në gojën e tij dhe filloi të thith në atë, derisa të butë por pas një kohë pak më e vështirë. "Për Gunnar!" Moaned ajo. "Thith tits tim! Ajo është aq e bukur! "Filloi të lëvizë hips Ajo e saj në mënyrë që pidhi e saj ndjeu fërkimin nga karin tim.

Pas një kohe, në qiell me dy tits në fytyrën tuaj, kam vënë atë poshtë në shtrat, puthi stomakun e saj dhe ka punuar rrugën time poshtë. Veshje u nxorrën jashtë dhe brekë të kuqe ishte ekspozuar. Ata ishin bigëzim shumë të lagësht. I nxorrën jashtë këmishën time. Atëherë unë puthi barkun e saj dhe ngadalë filloi të tërhequr poshtë brekë e saj. "A keni kondom?" Pyeti ajo. "Oh yeah," tha unë. "Me ta nuk do të ketë nevojë për një kohë. Tani unë do të bëj që ju të orgazmë! "" O Zot ", tha ajo dhe mbylli sytë e saj.

I puthi dhe thau kofshët e saj të brendshme dhe bark të ulët para se unë më në fund mori mua deri në pidhi e saj. Ajo u shkurtohet poshtë nëse nuk shaven. Ajo shijuar ëmbël, i freskët dhe pak kripë. Ajo moaned me zë të lartë dhe të gëzuar të plotë. Unë thau atë për 5-10 minuta, pastaj e kuptova se ajo ishte gati për të dalë. Ajo rrëmbeu kokën me të dy duart dhe e udhëzoi mua. Pas pak sekondash ajo erdhi. Ajo ishte e gjitha e kuqe në qafë dhe fytyrë djersitur. Ajo mbështjellë në anën e saj dhe u moaning dhe të marrë frymë rëndë. Kur ajo erdhi të rrumbullakët ajo e shikoi mua dhe tha "se ishte orgazmë madhe unë kam pasur ndonjëherë! Shumë më e fortë sesa kur unë bëj atë vetë. "" Ju duken aq bukur jashtë "Unë i thashë. "Unë ju thashë që unë doja të jap vajzat orgasms".

Ajo vë dhe i fryrë disa minuta, pastaj ajo tha: "Tani unë do të bëjë atë mirë për ju". Ajo mori poshtë në gjunjë e saj, nxorrën jashtë pantallona e mia dhe pastaj karin dhemb trembeni. Ajo e shikoi atë me sytë e mëdhenj dhe e mori atë në dorën e saj të vogël. Ajo goditur butësisht mbi acorns me anën tjetër, pasi ajo filloi ngadalë stroking atë me të dy duart. Unë kam qenë deri tani aq me brirë që unë mezi mbaj sytë e mi të hapur. Ajo buzëqeshi, shikoi në mua, u përkul përpara dhe thau pak më të lartë, shikuar në mua përsëri dhe thau përsëri dhe përsëri. Menjëherë pas ajo mori fundit e gojës, butësisht në fillim dhe të panjohura, por pas një kohë aq tepër e mirë që kam marrë grumbullojë ndonjë përqendrim të mos llak ende. Ajo e mori atë thellë dhe thithur dhe thithur. Ai shkoi më tej. Unë bërtita që do. Ajo nuk ndalet gjiri dhe pas disa sekondave kështu që unë shtënë sperma e mia në gojën e saj. Ajo vetëm vazhdoi të thith, por kur është ekipi, ajo kishte një gojë plotë të spermës, si spermës vrapoi poshtë faqet e saj. Ajo ishte aq tepër emocionuese për të parë këtë pak 18 vjeçar me buzët mbi karin tim dhe sperma drejtimin poshtë mjekrën e saj. Absolutisht e pabesueshme, dhe në këtë ögonbli nuk kam kujdes shumë të mallkuar nëse isha një i rritur, i martuar, etj Të gjitha që ka ekzistuar ishte mua dhe Jennifer.

Ajo fshiu larg spermë me fustanin e saj dhe e pyeti nëse unë kam gëzuar atë. Unë nuk kishte qenë aq intensive në vite. Tani kam marrë Jennifer nga dora dhe çoi deri në dhomë gjumi. Ajo pasoi me dëshirë. Pas një disa momente të tjetër kështu që unë filloi stroking atë përsëri dhe ajo ishte vetëm njomje lagësht në të njëjtën kohë dhe filloi të ankohem. Tani unë të kërkuar për të depërtojnë saj. Damn, unë do të në fund të depërtojnë pidhi lagur e saj, të shtrënguar teen. Unë thau dhe thithur në gjinjtë e saj të fortë, ajo përhapet këmbët e saj për të përgatitur vendin tim, për të marrë të dini karin tim në të. Unë nuk mund të presin dhe mori karin e tij në pidhi e saj të lagësht, të rinj. Unë presion atë kundër vrima, dhe ajo ngriu. Kam qëndruar deri pak dhe pastaj shtyn karin e tij ngadalë. Ajo ishte e ngushtë me të, sepse ajo ishte aq i lagësht që depërtuar karin e tij në pa probleme të mëdha. Ajo qau pak kur madh im, karin vështirë depërtuar saj dhe u përpoq për të marrë mua për të tërhequr veten jashtë. Unë kisha nga kjo kohë nuk ka ndërmend të tillë, por i mbyllur duart e saj pas qafën e saj. Unë ngadalë filloi të qij vajzë fëmijë. Ajo u përpoq për të luftuar përsëri me I liruar atë. Saj pidhi mbyllën përreth dhe përqafoi kar e tij ashtu si goja e saj të nxehtë e kishte bërë më parë. Ajo ishte aq e bukur hyjnore që unë nuk kishte qenë në gjendje për të ndaluar edhe nëse dikush bërtita përdhunimin. Tani unë vetëm do të dështoj me brirë pak këtë 18-vjeçar karin tim talentuar dhe e madhe u përplas me të në goditje të gjata. Ajo moaned dhe whimpered dhe kishte deri tani ndalur luftuar mbrapa. I liruar duart e saj si ajo e hedhur mbi kurrizin tim, duke u përpjekur për të marrë mua për të gërmoj nëpër libra edhe më tej në. Unë mund të vështirë të mbajë prapa kit shumë më ku isha dhe fucked saj pa kondom. Papritmas dhe pa paralajmërim, ajo flexed trupin e saj dhe doli në një orgazmë shpenguese si ajo bërtiti. Menjëherë pas ndjeva sperma të vijë, kështu që unë u larguan nga kar e mia dhe të vënë kit në barkun e saj dhe gjoks. Ajo ndjehet si unë kurrë nuk do të ndalet spërkatje dhe përfundimisht ajo kishte një varg të spermës në trup. Çfarë një qij pabesueshme!

Pas seksit, ajo donte të përqafonte dhe rri aty dhe mbajtur njëri-tjetrin për kohë të gjatë.

I kam të dështoj tjetër Jennifer e verës, shumë, dhe ajo ishte një vajzë e urtë. Një kohë ne kemi qenë pothuajse påkomna të gruas sime, por kjo është një histori tjetër. Tani ajo është larguar nga zona dhe të fituar dashurin, por ndonjëherë ajo e quan ...

/ Gunnar

8 Përgjigjet për të "18-vjeçari në plazh"

 1. linda:

  ka më shumë?

 2. Gunnar:

  Një vetë-perceptuar Historia e një djalë të varfër, por me fat në lidhje me një vajzë kam takuar në metro është tani në dispozicion ...

  Gunnar

 3. Te tjera:

  Awesome! Cheating vetëm ..., por të mirë!

 4. '.. Aight:

  i pështirë

 5. Mendimtar i dëshiruar:

  Oh qij, si unë jam me brirë. Wish Unë kam qenë Jennifer!

 6. Martin:

  riktit mirë!

 7. Aargh:

  VF Damn brirë për të hequr qafe të këtyre fjalëve ndezëse

 8. anonim:

  Ngërç : (

Koment 18-vjeçar në plazh