Jeta e egër Emelie së, pjesa 2.

Inledning

Certifikatat Korridorin kishte qenë shumë i suksesshëm dhe Emelie kishte ardhur në shumë të mirë me ata që ishin ulur me. Maria kishte pjekur cake sfungjer dhe i ftoi që të ketë çaj dhe kafe - ajo ishte me sa duket një lloj bazë rotacioni, dhe çdo natë e diel, ishte radha e dikujt për të dalë për kafe. Kjo e diel, shumica e atyre që kanë jetuar përgjatë korridorit morën pjesë e pesë plus Emilie veten. Me sa duket nuk ishte shpesh se ajo ishte më shumë se kaq, por Emelie ndjerë tashmë që ajo u takua pesë dukej bukur dhe në fakt mjaft interesant. Do të kishte qenë Mary dhe të dashurin e saj - një djalë të vërtetë të bukur me emrin Anders dhe duket të jetë pak e një klloun, një djalë i gjatë lulekuqe me flokë të lyer zi i cili u quajt Magnus, Eva një grua e madhe e zhurmshme në të tridhjetat e saj të cilët do të bëhen mësuesit e shkollave dhe kështu me gur vajzë Tova një bjonde dhe sfiduese vajzë finlandez. Do të kishte qenë e lehtë për të biseduar me të gjithë dhe Emelie tashmë e dinte se ajo i pëlqente. E vetmja gjë që kishte qenë negative ishte kur një tjetër në korridor të vijë hemrumlandes në orën një të natës dhe zemërim blängt i gjashtë i cili kishte qenë ulur në kuzhinë. Djalë, ose ndoshta kishte qenë njeriu i dehur, gati 1.90 dhe me një fuçi trupmadh - ai kishte një kostum të vjetër veshur dhe ajo ndjeu duhan kur ai u zhduk e kaluara në dhomën e tij. Emelie ndjeu se kishte dukej pakëndshme por Magnus kishte qetësuar atë, kur ai i tha emrin e njeriut ishte Joseph, ai ishte një student i përjetshëm, lexoni disa kurse, por kaloi shumicën e kohës së bashku me tre lloje të ngjashme në një korridor më poshtë në shtëpi. Këtu në korridor, ai është me sa duket më për vete. Kafja ishte vonë dhe ajo kujtua se kishte qenë një gëzim ajo ngadalë në shtrat bërë rishtazi.

- Bota e re

Ajo kishte qenë tri javë dhe Emelie tani ishte kthyer në shtëpi në sallën e qytetit dhe qyteti i ri. Ajo me të vërtetë donte Uppsala dhe të gjitha ato që qyteti kishte për të ofruar. Pas regjistrimit në arsim - shkencë religjioni program - ajo kishte qenë në rrugën e tij në Nation Småland për të bërë një fillestar në të * të vendit pritës. Në rrugën që kishte drejtuar deri me Maria dhe Anders dashurin e saj dhe i kishin bindur atë për t'u bashkuar me Upplands vend. Ata pohuan se kombi ishte i mirë, sepse Anders ishte aktiv, ku ai premtoi se ajo nuk do të pendohet. Emilie nuk ishte e vështirë bindi kur ajo e kuptoi se ajo kishte më shumë për të fituar nga të qenit me Maria dhe Anders si ajo ishte ndryshe praktikisht vetëm në Uppsala. Pastaj ata shkuan për të marrë një pushim dhe përfundoi në një kafene joshës quajtur të Wayne. Pas inmundigat herë të parë një Latte Cafe ata ishin ulur për disa orë dhe Emelie ndjeu se ajo filloi të mendojë për dy më shumë. Maria ishte nga Uppsala dhe tre vjet më i vjetër se Emelie - 22 vjeç - prindërit e saj kishin ardhur këtu në vitet shtatëdhjetë e hershme nga Kili, sepse nga të diktaturës ushtarake. Maria vetë është lindur dhe rritur në qytetin e ndjeva ndoshta më shumë si suedeze se Chileans. Ajo ishte e shkurtër - më i shkurtër se Emelie - dhe tërësisht curvaceous por në një mënyrë të mirë të kondicionuar. Ajo trajnuar disa herë në javë, ishte një instruktor në salsa dhe me të vërtetë dukej. Emilie të vërtetë mund të imagjinohet se gjatë këtyre rroba shumë të ngushta të zeza - shirt me mëngë dhe xhinse shtrirje fshehur - një-layered trupit të bukur. Bust ishte bujar dhe mjellmë-kërkuesit gomar ishte e gjerë në atë fit mënyrë që shumë vajza janë të Amerikës Latine. Flokët kaçurrel të zi ishte me shkëlqim të shëndetshëm dhe të përshtatur ajo sunburned goxha të përballet me më shumë se e mjaftueshme dhe sytë të mëdhenj kafe interesimin e lirshme kur Emilie thënë mua në lidhje me rritjen e tij. Anders ishte si kundërshtim Mary, edhe pse ata të dy ishin të lumtur dhe bubbling me energji pozitive - ai ishte i ulët dhe e ngushtë, por me mirë-trajnuar muskujt flexed kundër kuqe shtrënguar t-shirt. Ai u tanned dhe kishte flokë të shkurtër zbardhura me gjemba dhe dukej që gjithmonë të ketë një buzëqeshje në dorë - kështu që edhe një shaka. Disa herë kam pothuajse Emelie dhimbje barku, pasi ai rënkoi thekshëm nga komentet në lidhje me mjedisin ose thënë anekdota nga jeta e tij. Ai ishte më i vjetër se Maria - 28 vjet - dhe jo vetëm që ishte aktiv në popull Uppland por edhe techno DJ. Sytë e tij e gjelbër duket të jetë lentet e lyer dhe pa pushim fipplade atë me shufra që shpuar gjuhën. Ai gjithashtu kishte një mprehtë cik e tij më të ulët e cila u Emelie përsëritur kapur me sytë e tij. Që fikan ata kishin qenë të pandashme - çdo ditë ata kaluan kohë në të, ajo ishte në dhomën e tyre, para një film në TV, mbi të një kafene ose në një nga të gjitha pikat ishin në dispozicion. Gjatë këtyre tre javëve, Emelie kishte kohë të përjetojnë gjëra që ajo nuk ka qenë edhe në gjendje të vijnë pranë. Ndër të tjera ajo kishte folur për seksin me tjetër pos imagjinatës së tij, piknik rrugën e tyre përmes një natë të tërë dhe të bëhet më raggad nga djemtë më shumë se ajo mund të llogariten. Ajo jetoi jetën por kuptohet edhe se keni pasur të jenë të kujdesshëm ku gabim i vogël mund të shpejt të thotë se ajo mund të merrni në telashe. Gjithsesi, ajo quhet shtëpi çdo natë dhe i siguroi nga prindërit e tij të shqetësuar se ajo ishte me siguri i sjellshëm dhe studioi me zell - sikur ta dinin ata!

Atë natë e premte - tri javë pasi që ajo arriti në Uppsala - ajo ishte koha për të ri-paraqitur gjykimet e kësaj jave pas tyre dhe të dalë në natës egër që ekzistonte në të vërtetë në lokalitet. Emilie dhe Maria ishte ulur në Anders dhe dhomën e saj të përbashkët, duke pritur për të. Ai kishte si zakonisht janë larguar për të blerë birrë në dyqan pijeve në Stenhagen - këtë herë pa protestës e cila ishte e pazakontë. Emelie u curled deri në shtratin e tyre, ndërsa Maria ishte në banjë dhe pikturuar veten e tyre - sonte ata do të shkojnë në një nga vendet e 'njerëzve të zakonshëm ". Anders do të luajë të dhënat me një mik nga Stokholm në Palit. Ai pritej të ishte një shumë njerëz kur diçka që ishte aq e pazakontë që faqja do të qëndrojë e hapur deri në orën katër në vend të dy. Për të hyrë, ata duhej të jenë atje në fillim, por sepse Anders ishte për të luajtur në mënyrë që ata të mund të förfesta heshtje në dhomën e tyre si zakonisht - kishte pothuajse të bëhet një traditë. Emelie ishte veshur plotësisht për ditë rroba të blera rishtazi - ajo i kishte kaluar mbi tre mijë dollarë në javën e fundit vetëm për veshje dhe shumica e tij sot. Maria dhe ajo kishte shkuar në biznesin e gjithë ditën dhe tani ajo u ul nyekiperad mjaft në shtrat, ndërsa Maria mori gati. Emilie kishte flokë të gjatë flokeverdhe në një bisht kalë i vogël dhe një kozmetikë rrallë dhe për të nxjerrë në pah gloss buzët e saj lip. Një dritë tubtopp blu nga Filippa K (pa sytjena gjatë natyrisht) dhe një palë pantallona me shkëlqim shtrirje të bardhë të njëjtën markë. Në këmbët e tij të blera rishtas (dhe skandaloz të shtrenjta me siguri kishte prindërit gormat saj) atlete të lehta blu nga Nike. Në pantallona e mia, ajo kishte për herë të parë një çift i brekë të shtrenjtë se ajo e imagjinuar ekzistuar - sandale me një gisht të bardhë në stilastik transparente - dhe sidomos kur ka qenë pëlhurë kaq pak! Do të kishte qenë Mary cili ka zgjedhur ato dhe Emelie nuk kishte guxuar edhe për protestë, pavarësisht pjesën e përparme të qartë, dhe string minimale që tani ndodhej në mes të saj mollaqe firmë bulbor. Për fat të mirë, ajo kishte shkuar me Maria në disa seanca trajnimi dhe solariesolningar kështu që ajo tani kishte një trup edhe cirk. Ishte emocionuese për t'u ulur, ku ajo u ul me rroba të reja ndoshta një lakuriqësi pak, por çfarë do të thotë lirinë për të bërë atë rrahur nga shumica e ndjenjës turpshme.

Nga valle i madh stereo P3 dhe ajo sipped pije Maria kishte përzier. Dhoma ishte komod dhe ndjeu fuqimisht e temjanit dhe drita u bë vetëm nga tre llambat lavë që ishin vendosur strategjikisht në dhomë. Emelie ndjerë më shumë se kurrë ajo bëri në tërë jetën e tij të nëntëmbëdhjetë vjet. Baza e muzikës valle ishte i jashtëzakonshëm nga stereo Anders por kjo ishte asgjë në krahasim me atë që zemra Emelie ishte kur telefoni zemërim theu heshtje.

"A do të ju përgjigjem?" Thirri Maria nga banjo.

"Mirë ...", tha Emelie dhe kap telefonin. "Me Maria dhe Anders ..."

"Hej Emelie është Anders - keni fun?"

"Po, por ai do të jetë më shumë kënaqësi në qoftë se keni ardhur këtu natyrisht ..." ajo buzëqeshi, dhe mendonin se ajo ishte e lumtur për të biseduar me të.

"Kështu që të kalojë ..." ai dukej i kënaqur.

"... Me më shumë për të pirë natyrisht!" Ajo qeshi dhe ndjehet i lumtur.

"Mund vetëm të mendoj se kjo ishte diçka si kjo ... keni Marinë atje?" Dëgjuar Ajo që ai qeshi.

"Oki - prisni një të dytë, atëherë ..." Ajo kap receptorin nga veshi i tij dhe bërtiti: "Maria ... ajo e Anders!"

"A do ..." u dëgjua zëri i qetë Maria nga banjo dhe Emelie dëgjuar ajo fikur tap.

Kur Maria doli nuk e di Emilie ku ajo ishte përqendruar vëmendjen tuaj - ajo ishte vetëm i veshur me një palë lak minutë zi. Ullirit-colored organ, ajo mund të kishte imagjinuar, kur ata ishin dhe të trajnuar, por kurrë nuk shihet - Maria ishte një përshtatje dhe hips saj ishin të gjerë, dhe mbi ta, ajo kishte një bluzë të ngushtë. Butt - i cili u dha stringen zi - fryrë raundin jashtë dhe ishte në të përsosur të afërt. Emilie nuk mund të ndihmojë veten - pse nuk bëri ajo - por sytë e tij endeshin deri në gjoksin e Maries. Ata ishin të mëdha dhe të patur një grimë e sipërm, por dukej ndryshe ngurta - Emelie vlerësuar ata të jenë ndoshta D-filxhan. Thithat e saj ishin të një beteje të madhe, fermat tona më të mëdha se sa një monedhë dy denarë me nis të lulëzojë thithësat të vogla dhe ata kishin një ngjyrë të errët ngjyrë kafe. Flokët e saj u lirua dhe vigjilent goxha fytyra e saj kishte një stil make-up. Trupi i saj ishte ndryshe shumë të pakta dhe Emelie skuq si ajo dorëzoi telefonit të saj.

"Po, kjo ishte Maria ... Hi mjaltë - si po të shkojnë punët? Okay ... mmm ... në rregull ... "

Maria ishte në këmbë për të dhe një tjetër në dhomë në frontin e Emelie që nuk dini çfarë të bëni. Ajo nuk ishte një lezbike - nuk kishte qenë edhe me një djalë - por për disa arsye ajo nuk mund të ndihmojnë por të shikoni në trupin e mikut të saj të ri. Maria ishte duke lëvizur pak të muzikës dhe Emelie ndjeu se ishte nxehtë në faqet - sytë e saj janë tërhequr përsëri dhe përsëri për të Mary zemrat figurë të mëdha dhe gomar të rrumbullakët të saj latin. Ajo ishte në siklet por nuk mund të rezistojë.

"... Mirë rreth gjysmë ore më pas? Mirë, ne të thotë kështu dhe paraja është mjaft e drejtë? Mirë atëherë ne do të shihemi së shpejti ... puth ... të jenë të kujdesshëm! "Hung up Maria.

"Kjo duhet të jetë kaq e vështirë të tregtisë në sistemin ..." fillonin t'u merrej goja Emelie përpara në një përpjekje për të fshehur se ajo filluar në trupin Maria gjatë thirrjes së - ajo piu e fundit e qelqit. Maria filloi të marr rrobat nga agjencia që qëndronte pranë krevatit me shpinë të tij në Emelie - për disa arsye ajo u kthyer shikimin e saj në trupin e gruas së Kilit curvaceous-së së. Shikimin e tij shkau poshtë hollë shpinën e saj lakuriq kundër pasme të shumta të ulët dhe bluzë të pakta, ato hips gjerë dhe mollaqe rrumbullakta spikatur janë perfeksionuar me vargun e hollë, e ngushtë në vargun panty. Maria u përkul, ndërsa ajo pyeti nëse Emilie donte një tjetër pije. Vargu i zi shtrirë midis tyre mollaqe të fortë si ajo krejt e kërrusur, dhe Emilie pa fshehur mezi rrumbullakët miun e saj topolak - pëlhurë ishte e fortë kundër kockës pubike, por shkoi deri të vijë para se miu është mbuluar - Emelie gëlltitur vështirë - Maria lëvizur lehtë ndërsa ajo i ka rrënjët në sirtarin e poshtme të firmës dhe sytë Emelie ishin gozhdohem mbi te Maria - ajo pa shkak prej tyre joefikasiteti minimal lak panty për të mbuluar gjithë miun se ajo nuk kishte flokët. Kordonin e hollë e zezë ishte mes tyre topolak qetë musläpparna në një mënyrë që kurrë nuk kishte parë Emilie. Ajo skuq si ajo e kapi veten e ndezur deri në mes të këmbëve të shoqen e saj të ri - shikoi poshtë - zemra ime u mposhtur kohë të dyfishtë në gjoks dhe frymëmarrje e saj ishte bërë e rëndë. Ajo pa se thithat e saj u përgjigj, dhe tërhoqi zemëruar kundër tubtoppen hollë pëlhurë blu - ajo u përpoq për të fshehur ata, sepse ata ishin bujare, dhe ajo ishte turp të saj. Një ndjesi shpimi gjilpërash njohur mes të këmbëve të saj thotë se ajo duhej të ngutemi të mendojnë diçka tjetër kur ndjenja çuar shpesh në labia rrit dhe përhapjen lagështi. Ajo pastroi fytin e saj dhe u përgjigj se do të ishte mirë që të ketë një pije.

Grogg u bë gjithnjë e më shumë kur Anders erdhi në shtëpi një orë më vonë me dy shishe e Finlandia - shishet gëlqere dhe tre një trëndafil së sode frutash. Emelie vënë re se Anders dhe Maria shkëmbyen ditur duket kur ai u largua nga dera dhe pasi që ai dha thumbs up vazhduar para parti-. Ka qenë një gjendje shpirtërore më e lartë se zakonisht dhe më shumë se një herë zhdukën Anders dhe Maria në banjë dhe u largua Emelie vetëm. Pijeve rrodhi dhe kështu e ka lënë hapur - ata ishin duke folur si zakonisht për gjithçka nën diell, por Emelie mbajtur ndezur saj në brendësi Maria thellë. Anders ishte edhe ai nyekiperad dhe kishte një zi të shtrënguar t-shirt me neon-për shtyp, pantallona të zeza plastike pvc psychedelic me zippers shumta dhe atlete të reja. Flokët e zbardhura ishte pastra në çdo drejtim dhe ai ishte kuti më keq se zakonisht. Maria kishte veshur një snakeskin vërtetë të shkurtër prerë model fustan ngjyrë bezhë në një lloj të materialeve plastike dhe takë të lartë - Emelie kurrë nuk e kishte parë të tillë një veshje provokuese për të vërtetë para. Ndritshme të lëkurës ngushtë gjarpër ishte e përsosur rreth trupit Maria dhe të zi flokët kaçurrel varur poshtë mbi shpinë. Emelie ishte shumë i dehur kur e mori në taksi dhe çuan në qytet në orën njëmbëdhjetë. Pasi brenda është mbushur me njerëz dhe pas pak ndihmë nga rojet, ata mund Anders, Maria dhe Emelie merrni poshtë në katin e poshtëm kabinë DJ. Ajo kishte një sipërfaqe ulur me grup tryezë dhe nuk kishte vend për Emilie dhe Maria. Anders qëndronte në dhomën e me mikun e tij Jake ndërsa Maria paraqitet Emelie për ata që ishin ulur rreth tavolinë të vogël. Emelie tashmë ishte aq i dehur që ajo harroi atë që e quajti sekonda pasi u përmendën për të - ajo arriti të përcaktojë se ata ishin hip në lidhje me tetë lloje, nga Stokholm - pesë djem dhe tre vajza. Më mirë ishte atje kur Anders dhe Jake bërë një marrëveshje me pronarët dhe kishin frymërat e lirë të gjithë në mbrëmje. Mbrëmje ka vazhduar në të njëjtin ritëm të zemëruar dhe Emilie kërcenin dhe pinin sikur të ishte dita e fundit. Për këtë ju nuk do të fle në detajet e basslines gjëmues, clattering qilima të shëndosha, dritat ndezje strobe dhe laser beams në simbiozë me melodi kështu që ne të tërheqë zile disa orë.

Në nëntë e tridhjetë e pesë në mëngjes shkoi në banda që kishte qenë rreth tryezës nënshkruar jashtë për të vazhduar të partisë në një apartament në qendër të qytetit si Jake huazuar. Emelie ishte deri tani aq i dehur se aspektet negative të alkoolit bërë prania e tyre ndihet. Ajo stumbled up shkallët, spluttered dhe ndjehet i sëmurë. Maria ndjekur atë në banjo dhe u ul qarë si ajo u përkul në banjë. Ajo ishte turp diçka e tmerrshme, por Maria siguroi se nuk kishte asnjë rrezik - Emilie vënë kokën në prehrin e Marisë si ajo u ul në banjo. Ajo mbyllur sytë dhe e zuri gjumi kokën dhemb. Dera u hap dhe tualet shikuar në Andrew.

"Po në lidhje me të?" Pyeti ai, por pothuajse mbytur nga zhurma dhe muzikë nga banesa.

"Jo aq mirë ..." tha Mary me një zë të tenderit.

"Damn 'i mërzitshëm - ndoshta ne do të marrë atë pak"?

"Ju nga E 'e mendjes tuaj - nuk do të tregojë ndonjë që ka. Ti e di atë sfond ajo vjen nga ... "Maria qendruar me zemërim.

"Unë e di, por ajo do të ndjehen pshurr nesër dhe unë dua që ju të jetë me ne këtu. Nga rruga, do të populli të donte të përdorin banjë ... "

Emelie kuptuar pavarësisht të qenit i dehur se dy mendonin se ajo ishte në gjumë dhe shikoi lart.
"Çfarë do të thotë për asgjë ... ofertën për ..." ajo stuttered dhe per tu menduar ato sy kaltra.

"Asgjë e të gjithë - ju jeni duke fjetur ..." tha Mary tenderly caressed flokët e saj të drejtë.

"Por Maria ..." u përpoq të Anders.

"Jo, unë tha ... nuk ka asgjë si se ..." ajo qendruar.

"Eja tani eh '... Unë mund të vendosë për veten time ..." Emelie u ngrit dhe u ul në tualet. Ajo shikoi Maria që dukej në Anders - i cili nga ana shrugged.

"Mirë atëherë ..." psherëtiu Maria dhe Anders snuck off të shpejt të kthehet me një gotë të madhe me lëng portokalli. Ai e vuri mbi banak dhe pastaj kap një qese të vogël të qartë plastike nga xhepi i tij. Ai kap disa nga pluhur të bardhë me një çelës dhe tronditi atë në gotë lëng. Ai e nxiti atë me një lugë dhe pastaj shtrihej mbi xham te Emelie.

"Çfarë ... çfarë është që për çdo gjë ..." fillonin t'u merrej goja Emelie.

"Është ..." filloi Mary.

"... Diçka që do të bëjnë të ndjehen të madh!" Buzëqeshi Anders dhe winked dhe buzëqeshi buzëqeshje e tij simpatik.

Emilie shikuar të Merjemes, për drejtimin e saj dhe dukej në sytë e saj ngjyrë kafe të mëdha. Ajo dukej sikur ajo ishte menduar, por pastaj ajo buzëqeshi.

"Vetëm ... është diçka që do t'ju bëjë të ndiheni mirë! Pini çdo gjë tani ... "

Ajo solli gotë të gojës sime dhe swilled në vetvete lëng me thumba të mprehta dhe të dorëzuar në gotë të Anders se edhe ai buzëqeshi. Ajo ishte e pa fund ende, por Maria u ngrit dhe e pyeti Anders për të ndaluar. Ajo snuck jashtë, Anders mbylli derën dhe u kthye bllokohet. Ai pastaj ra poshtë në vaskë dhe shikuar Emelie. Ajo shikoi prapa dhe e shikonin njëri-tjetrin në atë që dukej si disa minuta.

"Çka ishte që ... për të vërtetë ..." ajo pyeti pas një kohë.

"Dope ... amfetaminat ... por jo aq shumë - të mjaftueshme për të mbajtur të sigurt nga dhimbje koke dhe të përzier vetëm ..." ai buzëqeshi. "Të ndjehen më mirë?"

Emelie ndjerë pas dhe ndjeu neveri zhdukur dhe pamja ishte e mprehtë se zakonisht. Ka qenë një ndjesi shpimi gjilpërash në trupin tuaj si në qoftë se ajo kishte milingonat në këmbët e mia - ajo shikoi poshtë dhe pa se ajo ishte ulur me këmbët e tij të gjerë larg dhe tronditi me këmbën e djathtë intensive. Gjoks heaving lart e poshtë dhe thithat e saj të vështirë kundër pëlhurë të lehta blu. Ajo erdhi në vete me një buzëqeshje dhe shikuar deri në Anders përsëri.

"Ajo ndjehet mirë - asbra"

"Fat ... le të shkojnë jashtë për të tjerët ..." ai buzëqeshi përsëri dhe u tërhoq vetë nga banjë, hapur derën dhe mori dorën e saj. Ata shkuan së bashku dhe Emelie ndjeu se re e vogël si ajo shkau në dhomën e ndenjjes të madhe. Jake dhe tre djemtë e ulur në një grup prej lëkure rreth një tavolinë xhami të mëdha - nga të folësit boomed njëjtë si muzikë e valle nga Paul nga të folësit dhe Maria, një nga djemtë dhe një vajzë u vallëzimi wildly në parket. Emilie shkoi në tjetrin dhe filloi të kërcente me të - muzikë ngrirë rrodhi nëpër trup dhe ajo ndjeu se ishte e pamundur për të qëndruar ende. Mary buzëqeshi dhe zhduken në të, i cili bëri Emelie filluar përmbaj të qeshurën nervoze. Trupi i saj tërë tickled që e kënaqësi dhe ajo njihet ndjenjën se mbushur atë me atë që ajo e kishte ndjerë shpesh para një orgasms e tij të panumërta ajo conjured në vetminë e saj. Emelie u marrë me brirë. Ajo vazhdoi vallëzimi kur ajo nuk arriti të qëndrojë ende - gjysmë ore më vonë, Mary e kapi dhe e tërhoqën atë në kuzhinë.

"Ju keni për të pirë ujë ... përndryshe ju mund të merrni dehidratuar." Buzëqeshi Ajo dhe përfshiu një gotë të madhe të ujit në Emelie.

Emilie mori qelqi dhe piu ujin, por mbahen në kërkim në Maria - trupi kishte, mendoi. Ajo nguli sytë mbi trupin curvy dhe tha se në qoftë se ajo ishte mashkull ajo do të pëlqente që të ketë pasur Marinë. Ata pastaj shkuan në dhomë të gjallë përsëri dhe Maria shkau poshtë në shtrat së bashku me ata që ishin ulur atje dhe groggade. Emelie megjithatë, nuk mund të sjellë veten të qëndrojë ende, por shkoi në katin e valle përsëri dhe le të muzikë elektronike trokasë nëpër trupin e saj të rinj të prekur. Nxënësit e saj janë tërhequr për të zgjeruar e partisë rreth tavolinë dhe instinktivisht të Marisë dhe të Andreas. Maria kishte rënë në gjunjë Anders dhe straddled atë. Ata ishin të zënë duke e bërë nga intensivisht dhe Maria Swan Riparimi në gju Anders shkaktuar fustan të ngushtë të saj snakeskin shkau deri mbi gomar rrumbullakët latin dhe ekspozuar atë të të gjithë shoqërisë. Cuditerisht, askush nuk duket të reagojnë dhe Emelie ndjerë atë ndezur ndoshta u bë shumë e qartë. Vjen turp, ajo është larguar pra nga dhomen e ndjenjes dhe në kuzhinë përsëri për të pirë një gotë të madhe të ujit. Në tryezë u ulën dy burra që ajo nuk e kishte parë në parti më herët. Dy prej tyre dukej të jetë me origjinë të huaj, dhe kjo dukej sikur ata ishin duke diskutuar diçka të rëndësishme, kur ata gesticulating intensivisht dhe foli mjaft me zë të lartë. Emilie shkoi në lavaman, mori një gotë dhe filloi të turret me ujë të ftohtë. Ajo lëshoi ​​në fytyrë dhe pa se ata ishin në kërkim në drejtim të saj. Një prej tyre - një burrë i vjetër në, të themi, të dyzetat me flokë të shkurtër graying bimor dhe kostum gri - qendruar diçka shokut të saj i cili u ngrit dhe u largua nga dhoma. Emelie mbushur gotë dhe fikur tap. Kur ajo ishte gati të largohen nga dhoma ai foli për të.

"Hey girl -? Çfarë është emri juaj" bar i tij gjuha tipare të qarta të një theks jugor.

Emilie u kthye dhe shikoi në të.
"Emelie"

"Ejani këtu dhe të ulen dhe të bisedojnë me mua Emelie ..."

Ai buzëqeshi i madh dhe Emilie pa ai kishte nje dhemb floriri që gleamed me një gjerdan chunky. Zakonisht ajo do të kishte shmangur duke folur për atë - dhe me rritjen e tij të rreptë dhe faktin se qarkut ajo erdhi nga, ndoshta ai nuk ishte nga më shumë emigrant-miqësore e vende. Por vetëm për atë hir - edukimi dhe racizmi në mjedisin e saj të mëparshëm - shkaktuar saj për të shkuar në tryezë dhe të ulen përballë njeriut. Kjo dhe fakti që tjacket në fakt i dha besimin e saj më shumë se ajo kishte parë ndonjëherë. Njeriu ka arritur jashtë dhe Emelie vuri në dukje se njeriu gjithashtu kishte një lidhje të trashë floriri në dore tuaj nga të cilat dangled një kryq të vogël. Ajo gjithashtu e shtriu dorën e tij.

"Dragan është emri im - Unë jam nga Kroacia ..." Ai buzëqeshi gjerësisht. "Pra, çfarë për ju ..."

Për të kursejmë ju shumë detaje lodhshme të asaj Emilie dhe Dragan folur për gjatë orëve në vazhdim, unë mund të bëj një përmbledhje të shpejtë. Pasi u pyet Emelie në gjërat më në jetën e saj të fundit - magjepsur atë me komente të ndryshme - them shumë për vendin e tij dhe puna e tij si pronar i një restoranti në Uppsala. Dragan kishte ardhur në Suedi në vitet gjashtëdhjetë vonë me prindërit e tyre, sepse ata do të punojnë në Volvo në Gothenburg. Ai vetë kishte - tha ai - kishte disa probleme me ligjin, por gjatë pesëmbëdhjetë viteve të fundit ai kishte qenë running bare në të dy Goteborgut dhe Stokholm - por tani ajo ishte Uppsala në fuqi. Ai më tha se ai ishte i martuar dhe kishte tre fëmijë dhe ata jetonin në një vilë të madhe vetëm jashtë Uppsala. Me sa duket kjo ishte edhe banesa e tij ata e gjetën veten në të cilën ai përdoret si një banesë gjatë natës, ndërsa ai ishte në qytet. Gjatë gjykimit mbi gjashtëdhjetë minuta që ata u ulën dhe biseduan pastaj erdhi më shumë nga partia në dhe ka marrë pjesë - Emelie ndihet gjithnjë e më shumë si pjesë e bandës më të përmendur si tani atë me emër. Përveç kësaj, ajo gjeti për disa arsye të moshës së mesme jugosllave, a pak tërheqëse - dhe ajo kishte vështirësi të mëdha në kuptimin e vetë. Por kjo ishte ndoshta rruga e tij e pazakontë dhe shumë e hapur. Ndoshta edhe drogës që pompohet nëpër trupin e saj, por efektet e tjacket filloi të zbehet. Ajo ende mbetet një impuls të lartë dhe goxha e vështirë për t'u ulur ende. Dragan kishte kuptuar me sa duket kjo.

"Pra, ju nuk duket të jetë lloji i vajzës që thotë se nuk ka si ..." ai buzëqeshi dhe winked me syrin e tij të djathtë.

"Ehhh ... çfarë ju thotë?" Fillonin t'u merrej goja Emelie mbrapa si ajo ndjeu rritjen skuqem. Sikur magjepsje e saj dhe tërheqje ka qenë kaq e qartë?

"Yeah kam vënë re se nxënësit tuaj janë mjaft të mëdha, ju nuk mund të ulen ende dhe zemra juaj duket të jetë që vijnë nga e asaj krye të bukur ..." ai qeshi kur ai e kuptoi se ajo kishte marrë atë në mënyrë 'gabuar'.

"Oh ... ju thotë se ..." ajo ndjeu faqet e saj të nxehtë "... jo unë nuk jam si kjo ... por një mik më ftoi ..." ajo dukej poshtë dhe vënë re se në fakt gjoks rënkoi thekshëm vështirë dhe ata bra-pak gjinjtë nën tubtoppen të lehta blu presion kundër pëlhurë.

"Si mendoni se kjo është si atëherë?"

"Mirë ... ose më shumë se në rregull në të vërtetë ... lloj si çdo gjë është më i miri në botë dhe asgjë nuk mund të ndjehen keq si ..." ia ngul sytë e saj ishte caktuar ende në gjinjtë e saj. Ata nipples vështirë u dallua në mënyrë të qartë kundër pëlhurë të hollë që mezi fshehur fare - copëtim i saj ishte më shumë se merret pas në mbrëmje dhe hendeku mes gjinjve tregoi gjurmët e djersitje të vogël të qartë.

"Unë e di ...", tha ai, dhe Emilie hapi sytë atij - ai buzëqeshi "... mendoni se ju do të doni të provoni diçka tjetër në një pikë?"

"Mmm ... ndoshta ... yeah, nga rruga, unë ndoshta do të ..."

"Ndoshta edhe tani natën?" Sytë e tij të errëta dukej hipnotizuar atë.

"... Nuk e di ... ndoshta ... pastaj ajo për të?" Ajo ndjeu një pak të pasigurt.

"Unë kam Kola, dhe E në qoftë se ju e dini se çka është?" Buzëqeshi ai dhe mori dorën e saj në fikan xhaketë. Ai kap dy qese të vogla plastike - një me një pluhur të bardhë si Anders kishte përzier me lëng portokalli. Thes i dytë përmbante dhjetëra pilula të vogël të bardhë dhe rozë.

"... Unë nuk e di ndoshta ..." fillonin t'u merrej goja Emilie ndërsa ajo filluar në çanta.

"Po është deri te ju sigurisht ... let me know kështu që unë ofertën. Menduar vetë të marrë disa gënjeshtër tani, nëse ju doni të provuar ".

Emelie menduar në lidhje me të - me siguri ka pasur ndikim të asaj Anders kishte dhënë atë tërësisht pozitiv qenë deri tani. Pije alkoolike e frikshme dhe e vështirë përqendruar u hodh larg dhe gjithçka dukej e qartë dhe frymëzuese për të. A nuk do të jetë emocionuese për të provuar, por me të? Vetëm kur ajo mendoi ideja ishte Maria në kuzhinë dhe shkau deri në tryezën e kuzhinës.

"A është ky ju? Pyesin se ku shkoi! "Ajo qeshi në mënyrë të qartë:" Dhe ju e keni takuar Dragan, unë shoh! "Ajo u përkul përpara dhe puthi faqen jugosllave në të dyja faqet. "Çfarë do të bëni?"

"Jo, ne të ulen dhe të flasin vetëm ... por unë isha duke menduar për të shkuar në tualet - nuk vij me ju", u përgjigj ai shpejt. Ai dangled dy çanta në frontin e fytyrë të ëmbël tanned Marisë.

"Oh tuaj ..." ajo qeshi "... ju e dini se si për bukuri një vajzë që do të vijnë së bashku në banjo ju! Sigurisht kam ardhur off kur ju ftojnë njeriun e vjetër ... "

Ata të dy qeshën së bashku dhe ia ngul sytë Emelie u tërhequr prapa për të trupit të ri latin kasolle të përsosur. Ata raundin hips dhe ata bobbing zemrat - ata këmbët formë të hijshme dhe flokët korb - ata mirë lyer buzët dhe ata sytë e thellë kafe. Ajo ishte aq e bukur Emelie mendim.

"Going?" Buzëqeshi Maria për Emelie i cili u rrëmbeu nga admirimin e tij e trupit sexy mikut të tij.

"... Ehh ... nuk e di ... ndoshta ... çfarë mendoni?" Ajo fillonin t'u merrej goja jashtë.

"Ju bëni veten të qartë se ju doni, por unë premtoj ju do të ndiheni edhe më mirë atëherë ..." Maria dhe Dragan shkëmbyen duket ditur. Dragan nodded drejt Emelie se ai u pajtua. Emelie mendonin se në qoftë se Maria ishte me të dhe nuk mendoj se kjo ishte ndonjë gjë të veçantë aq edhe ajo gjithashtu mund ta bëjë këtë - nga rruga ajo nuk duket si një Dork nga vendi!

"Mirë atëherë ... me sa duket të gjithë aq yndyrë ndoshta ..." ajo rënkoi thekshëm nga megjithëse natyra e suedeze moderne si ajo dëgjoi midis anëtarëve të partisë mund të mos vë në gojën e saj të drejtë.

Së bashku ata u ngritën dhe dolën jashtë në korridor dhe më pas në banjo. Mary mbyllur derën pas tij dhe e vuri poshtë vend tualet. Ajo u ul në buzë të dush dhe të vënë një këmbë mbi tjetrën. Shkalla Emelie e zemrës shkoi deri kur ajo e kuptoi se ajo është përsëri - mbrëmje njëjtë - do të provoni edhe diçka që ndoshta do të kanë zhvendosur atë në qoftë se prindërit e saj vesh në lidhje me të. Dragan hapi kabinetit banjo dhe mori një pasqyrë të vogël xhepi i cili u hap doli të jetë i madh si një letër A5 gjysmë. Ai u ul në gjunjë para tualet, e vënë poshtë pasqyrë dhe mori nga qese pluhur të bardhë. Emelie qëndronte prapa dhe shikuar spektaklin. Ajo ndjeu tingly në të gjithë trupin, jo vetëm do të tjacket bërë dridhet e saj, por tani ajo u do të përpiqet kokainë, shumë - së bashku me një mesatare moshe jugosllave dhe shoqja e saj më të mirë sa ajo me sa duket tërhequr jashtë. Ajo tundi kokën dhe mbylli sytë. Ajo duhet të përqëndrohet në mos lënë emocionet Pjesa dërmuese e tyre marrin dorën e sipërme. Ajo hapi sytë dhe Dragan kishte përpiluar gjashtë linja të bardha e pluhur të shtrenjtë në pasqyrë që ishte në tualet. Ai shtrihej mbi një mbështjellë deri pesëqind krona për të Merjemes i cili buzëqeshi dhe shikuar deri në Emelie.

"Eja dhe unë do t'ju tregoj ..." ajo tha në një zë të butë dhe u ul mbi gjunjë nën tualet.

Dragan u zhvendos tek dera prapa Emelie. Maria u ul mbërthen dhe nxorrën atë fustan të ngushtë dhe mollaqe saj tanned u ekspozua - ideal ndahet nga lak dantella-hollë panty. Emilie ul pranë Maria, i cili u përkul përpara me faturën e mbështjellë në një vrimë hunde.

"Çfarë duhet të bëjmë - ta vënë atë kundër një vrimë hunde dhe varg e tjetrit - atëherë kjo është vetëm për të gërhas në rrugë të drejtë. Merrni frymë thellë nëpër hundë tuaj vetëm! "Ajo buzëqeshi dhe tregoi.

Ajo bëri ashtu siç i tha ajo - mori tub shënim së bashku një nga litarë dhe dukej përsëri. Ajo mbyllur sytë dhe thithur frymë thellë. Atëherë ajo i hapi sytë dhe shtrihej përgjatë tub faturën. Impuls Emelie filloi të rrihte më shpejt - kur ajo mori shënim tronditi dorën e saj dhe sytë e saj flickered. Ajo swooped poshtë me sytë e tij të gjinjve të mëdha Maria plota dhe pa se thithat e saj të mëdha ngritur vetë e vështirë kundër snakeskin shkëlqim model pëlhurë plastike. Emilie mori tub dhe e vënë atë në hundë - përkulur përpara, duke mbajtur vrimë hunde tjetër. U përkul dhe iu afrua të vijë në shkollë dhe gërhij shpejt për të. Reagimi për drogë të fortë kolumbian ishte direkt - nuk stimulues pa ndjesi djegie në hundë dhe mukozës. Ajo hodhi përsëri kokën e saj dhe nxori ajrit nëpër hundë. Sytë iu mbushën me lot në e saj dhe ajo filloi te dyshoj se kjo ishte e saktë. Maria mori tubin nga duart e saj dhe u larguan dy litarë në të njëjtën kohë. Emilie mori frymë thellë kur Maria u zhvillua mbi tub përsëri.

”Det är dina två som är kvar…” viskade Maria med ögonen stängda.

”Men Du då Dragan…” undrade Emelie och vände på huvudet.

”Nä tack…jag tar inte av det där…varsågod…jag bjuder…” sa han leende men blicken var fäst på Marias svällande bara rumpa.

Emelie såg då hon lät blicken sjunka att Dragan hade stånd innanför kostymbyxorna. Han verkade smeka det genom fickan. Hon tittade på Maria som blundande böjde huvudet bakåt och drog händerna genom sitt lockiga svarta hår. Gud vad hon tyckte Maria var vacker. Sedan lutade hon sig ner och drog i sig först den ena linan och sedan den andra. Det brände återigen i näsan och nu smakade det även starkt i halsen men hon kände sig också redan uppfylld av värme och självsäkerhet. Hon slöt ögonen och slappnade av – kroppen var avslappnad och hon kände hur ett starkt pirrande fyllde henne – bakom dom stängda ögonlocken och framför ögonen flimrade regnbågens alla färger. Hon satt säkert så i fem minuter innan hon slog upp ögonen igen – hon tittade åt sidan för att möta Marias blick men där var ingen. Hon vände på huvudet och fick syn på Dragan och Maria. Dragan lutade sig mot den låsta toalettdörren och nedanför satt Maria på knä – hennes huvud guppade fram och tillbaka och Dragan höll en hand på hennes korpsvarta huvud. Hon sög av honom!

Emelies hjärta tog ett jätteskutt och pirrandet i kroppen tyckte sig koncentrera sig till underlivet. Hon reste sig upp för att se bättre. Byxorna på Dragan låg nere vid fotknölarna och Maria var fullt upptagen med att polera hans kuk – Emelie hade ju aldrig sett någon på riktigt förut så hennes blick studerade den noggrant då den gång på gång försvann in mellan Marias fylliga läppar. Den var rätt lång och grov – dock hade hon ju inget att jämföra med – den var i alla fall större än vad hon trott att en kuk skulle vara. Den var rätt så mörk och hade mycket förhud som Maria runkade över ett svullet glänsande mörklila ollon. Maria slickade vant längs det ådriga kukskaftet och sög in en av pungkulorna i munnen medan hon runkade hans kuk. Det var då Emelie upptäckte att Dragan inte hade något hår runt kuken eller på pungkulorna – hon flämtade till – för att sedan åter flämta till då hon såg att Maria med den fria handen smekte sig själv mellan benen. Pulsen rusade i höjden och Emelie drog omedvetet högerhand över sina bröst – det kittlade till i bröstvårtorna på henne och hon stönade högt. Dragan slog upp blicken och log samtidigt som han grimaserade av behandlingen Maria gav honom.

”Se där är du ju min blonda lilla vän…” han log och försökte vinka till sig henne ”…kom till Dragan nu…”

”…jag v…jag vet inte…” stammade Emelie samtidigt som hon såg hur Maria krängde ner sin tajta ormskinnsklänning och blottade sina fylliga brunbrända bröst – hennes bröstvårtor pekade hårt ut.

”Kom hit sa jag…” väste Dragan hårt och spände blicken i henne ”…nu har jag bjudit dig så nu får du bjuda mig!”

Emelie vågade inte göra annat än att gå fram till honom. Hon darrade i hela kroppen och hennes andhämtning var intensiv. Maria tittade upp och log men återgick strax till att suga hans kladdiga kuk. Hon stod intill Dragan då han förde upp handen till hennes bröst och smekte dom utanpå den ljusblå tubtoppen – hennes bröstvårtor ömmade av beröringen och hon flämtade av pirrandet som for genom kroppen. Han tog tag och drog långsamt ner hennes tubtopp och hennes svullna bröst sprätte ut med en lätt gungning. Hon tittade ner och såg att hennes överdimensionerade ljusrosa bröstvårtor var stenhårda och pekade piggt uppåt. Dragan suckade och klämde den ena mellan sin tumme och pekfinger. Emelie fick bita sig i läppen för att inte stöna högt. Han kramade hennes bröst med sina stora håriga händer – klämde på dom – drog i dom hårda bröstvårtorna – och snart så stönade Emelie i kapp med Marias klafsande runt Dragans kuk. Hon kände hur hans hand kramade om hennes runda fasta bak vilket sände små blixtar genom hennes mus och genom venusberget. Dragan tog tag i Marias kalufs och drog henne ifrån sin kuk – hon kämpade lätt som en baby som får nappflaskan tagen ifrån sig – men gav snabbt upp.

”Du blondinen – sätt dig på toastolen…och ta av dig kläderna…” väste han och spände återigen ögonen i Emelie.

”Men…” viskade Emelie svagt.

”Inga men…gör som jag säger!” dundrade Dragan till svar.

Emelie tittade på Maria som log och nickade till henne att göra som Dragan sagt. Emelies puls spurtade men hon lydde då hon såg att Maria gav sitt godkännande. Den ljusblå tubtoppen hade redan hamnat runt midjan och hennes bröst spände nu ömmande fritt ut i det varma badrummet. Hon slog sig ner på toalettlocket och inväntade vad som skulle ske härnäst. Hon drog toppen neråt och klev ur den tajta toppen för att sedan börja dra av sig dom vita stretchbyxorna – det tajta glansiga tyget gled lätt av över dom välformade höfterna och den svällande baken och efter att ha sparkat av sig sina nya Nike-skor satt hon nu näst intill helt naken framför sin vän och den äldre jugoslaven. Endast de genomskinliga stringtrosorna hade hon på sig och hon försökte dölja venusberget och den redan flödande musen med högerhanden. Hon kände att det hettade i ansiktet och förmodligen var hennes kinder röda av den skam hon nu kände första gången nästan naken framför en man. Dragan höll fortfarande Marias svarta hår i ett stadigt grepp där hon satt nästan helt naken på golvet. Emelie såg nu att Maria hade dragit den svarta stringtrosan åt sidan och hennes rakade mus var helt i det fria. Dom svullna blygdläpparna var lätt särade och täckta av genomskinlig kåtsaft. Det gick som en blixt genom Emelies kropp då hon lät högerhanden obemärkt pressas mot sitt venusberg. Hon var kåtare än någonsin tidigare – dels av intaget av droger men framförallt av den erigerade kuken och hennes kompis som blottade sig ohämmat framför henne. Sakta började hon pressa handen mot den våta och kåtstinna klittan som hon kände mot handflatan – som av gammal vana hade den rest sig och pressade nu mot trostyget och skrek efter beröring. Dragan höll hårt i Marias hår och tog sig fram och stod nu intill Emelie. Maria hade hasat efter och satt mellan Emelies ben endast centimeter från hennes längtande underliv. Tankarna rusade runt i Emelies nyvaknade skalle – vad var det som hände? Hon tittade ner och såg hur Maria smekte sig mellan benen. Dragan drog Marias huvud till kuken igen och hon slöt villigt läpparna runt den mörka kuken igen. Hon gungade fram och tillbaka då kuken gick ut och in mellan hennes fylliga läppar – hennes stora bröst smekte Emelies högra lår och knä och hon kunde inte låta bli att pressa handen mot den genomvåta trosan.

”…ahhh…du suger bra Maria…det har jag alltid tyckt…” grymtade Dragan ”…Du Emelie…visa nu Dragan din lilla mus…”

Emelie ryckte till då han yttrade orden. Hon låtsades inte höra men då han spände ögonen i henne igen lydde hon utan att blinka. Sakta drog hon av sig dom genomskinliga trosorna för att sedan snabbt lägga handen över det dunkande blonda könet. Hon kände tydligt hur dom svullna blygdläpparna var fuktiga och den hårda klittan låg nu bar mot handflatan. Tankarna snurrade vilt och pulsen rusade som ett X2000 – vad höll hon egentligen på med? Hon pressade handen mot den erigerade klittan och återigen gick det en stöt genom henne. Maria slafsade ljudligt då det blålila ollonet gång på gång försvann in i hennes mun. Under kuken hade det samlats försats och saliv och det hängde ett par trådar mellan den och Marias haka.

”…visa nu då…kom igen bruden…visa din lilla fitta nån gång…” grymtade Dragan med handen hårt invirad i Marias svarta hårman.

Sakta förde Emelie handen åt sidan och blottade för första gången sitt kön för en man. Det blonda tunna håret låg tätt mot venusberget och på blygdläpparna hade håret börjat klibba av hennes safter. Mellan dom perfekt delade yttre blygdläpparna stack dom krusiga inre ut och hennes stora rosa klitoris pekade längtande ut nästan en centimeter. Dragan log och nickade åt henne att röra vid sig själv – hon var inte sen att lyda honom. Hon tittade ner och såg hur hennes fitta öppnade sig då hon särade på benen – kladdiga och såphala delade sig hennes blygdläppar. Maria fortsatte suga Dragan men flyttade sig så att både hon och han fick en duktigt perfekt insyn mellan Emelies ben. Hon lät högerhanden smeka sig över det välvda venusberget – fingrarna smög sig igenom det blonda tunna håret och ner över dom delade hala läpparna. Hon rös till, bröstvårtorna reste sig än mer och dom rosa vårtgårdarna drog ihop sig än mer för att skjuta spenarna än längre ut. Hon hade alltid tyck att hennes bröstvårtor hade varit ytterst pinsamma men i det här läget så brydde hon sig inte. Pekfingret och långfingret smekte längs varsinn yttre blygdläpp – det dunkade i dom och kontakten med dom krusiga inre läpparna gjorde fingrarna kladdiga. Hon lät pekfingret cirkulera runt fitthålet och drog sedan fingret upp mellan de inre läpparna för att börja bearbeta den lilla klittkuken. Hon riste till och ju mer hon smekte sig desto kraftigare blev andhämtningen. Hon kände att hon antagligen inte var långt ifrån en orgasm, hon svettades ymnigt och droppar rann mellan hennes honungsmelonsstora bröst. Maria sög nu inte längre Dragan utan runkade intensivt hans bultande stånd mindre än en halvmeter ifrån där Emelie satt. Dragan grimaserade intensivt och böjde Marias vackra huvud bakåt bryskt. Emelie kunde inte låta bli utan la handflatan över sitt blonda sköta och fångade upp klittan mellan pek- och långfingret. Intensivt började hon 'runka' klittan mellan fingrarna – hon klämde om vartannat som hon juckade upp och ner och hon kände hur fittsafterna rann ur henne och klibbade tillsammans med svett hennes runda bak mot toasitsen. Med vänsterhanden kramade hon sitt högra bröst och drog hårt i den utstående bröstvårtan. Kroppen genomborrades av ett pirrande som gjorde att hon började krampa, med en våldsam stöt slängde hon huvudet bakåt och med vidöppen mun utstöttes ett ljudlöst skrik då orgasmen nästan knockade henne. Hon kände hur fittan drog ihop sig och hur det faktiskt sprutade ur henne. Dragan och Maria hade helt stannat upp och iakttog monsterorgasmen – Emelies ben var brett särade och fittan var vidöppen. Maria som satt mellan hennes ben fick en lätt dusch då den blonda frikyrkotösen fick sin första sprutorgasm – om än en mycket liten sådan – och det rann klar vätska nerför hennes vänstra stora bröst.

”Oh fy fan vilken liten hora hon är va?” stammade Dragan fram. ”Kom igen nu runka min kuk Maria!”

Maria fann sig och Emelie vaknade sakta till sans – hennes runda bröst höjde och sänkte sig i takt med hennes häftiga andetag och hon lät nu klittan slippa ur skruvstädsgreppet. Hon slog upp ögon precis i tid för att se hur Maria stressrunkade Dragans kuk och hur han själv grep tag iden och riktade den mot Emelies håll. Hon han blinka en gång innan kukhuvudet öppnade sig och en lång tjock vit stråle sköt förbi henne och träffade väggen intill henne. Nästa stråle – ackompanjerat med ett gurglande läte på kroatiska – la sig tvärs över hennes bröstkorg och de efterföljande hamnade över hennes ömmande bröst. Det kändes hett och hon kunde inte låta bli att dra med fingret genom dom vita strängarna av sperma som placerats på hennes unga bröst. Dragan pustade ut mot dörren och drog upp sina byxor och krånglade in sin slaknande penis innanför kalsongerna. Maria log mot henne då hon reste sig upp från golvet – rättade till dom svarta trosorna över den renrakade musen och fixade till klänningen.

”Du kanske vill fixa till dig lite innan du går ut va?” log hon.

”Mmm…” svarade Emelie tyst och sträckte sig efter dom genomskinliga stringtrosorna på golvet. Dragan låste upp dörren och gled ut tillsammans med Maria – Emelie låste om sig och torkade bort sperman med en handduk. Snart var det väl dags att åka hem tänkte hon då hon klädde på sig för att sedan återgå till festen utanför…

Forts. följer

Författarens kommentar:
Även den här delen har publicerats tidigare, och i nästa del som publicerats tidigare kommer så äntligen förändringarna i historien. Det blir mer…

1 svar to “Emelies vilda liv, del 2.”

  1. sören:

    kuken stog som ett spett när jag läste om det lilla ludret, hoppas att det blir hårdare i nästa

Kommentera Emelies vilda liv, del 2.