Papritur i ri

Para së gjithash: Duke qenë një gazetar nuk është profesion magjepsës shumë njerëz mendojnë, sidomos nëse jetoni në një qytet të vogël në brendësi. Kjo është më.
Kjo ditë e nxehtë vere, unë kam qenë duke luftuar me renskrivningen të një artikull, kur kam kuptuar si edhe unë mund të sjellë laptop tim në shtrat në liqen të vogël që vë fshehur jashtë qytetit. Thënë dhe bërë, unë e hodha në një pak i çdo gjëje në një shpinës, mori biçikletë dhe përplas larg jashtë në det.
Ka qenë, si zakonisht, nuk ka njerëz atje si më e preferuar liqeni më i madh afër qytetit, një zonë banje që kishte edhe objekte të tilla si bankinë dush, etj Nga këtu nuk kishte asgjë më shumë se shkëmbinjtë denja ju mund të pikiatë nga.
E pra, nuk u ula në paqe dhe të qetë dhe shkroi rreth raportit vjetor të Shoqatës së pensionistëve, tani ajo nuk ishte vetëm se, por për sa i mërzitshëm, kur kam dëgjuar përmbaj të qeshurën nervoze nga diku. Kam dëgjuar dhe shikuar rreth meje, por kur qeshura u ndal Unë u ktheva në shkrim.
Sweat kap kështu që mora një pushim të vogël për të ftohur më poshtë në ujë. Si unë qëndroi atje dhe shikoi nga mbi liqen u dëgjua një zë të zemëruar:
Damn, nuk janë njerëz të pista të vjetra këtu?
I uli kokën dhe u realizua ajo dukej sikur ndodhesha unë dhe filluar drejt poshtë për dy vajzat në 18-vjeçari.
Na vjen keq, unë mendova se ishte vetëm këtu, unë fillonin t'u merrej goja jashtë.
Po, dhe kjo është ne besojmë. Ju keni qenë ndoshta duke qëndruar aty pas shkurreve dhe runkat, ju prishur!
Kjo mërzitur mua kështu që unë doli nga mua:
Kurrë nuk do të ndodhë me mua, sidomos kur kemi të bëjmë me disa, ungjävlar papjekur çamçakëz-përtypet!
Dhe kështu që unë u hodh në liqen.
Kur u ktheva për të çarë tim pak, unë isha ende i dehur. Unë u hap një birrë dhe ndezi një cigare kur kam dëgjuar shushurimës në shkurre dhe deri erdhën dy vajzat.
Çfarë doni të thoni me ungjävlar? Ne jemi të vërtetë 19, dhe jo virgjëreshat në qoftë se ju besoni atë!
Unë dua të jem vetëm, unë u përgjigj.
Por kur unë u kthye dhe pa këto zbulesa me qelizat që gratë vetëm nën njëzet mund të ketë filluar një komplot diabolike të marrë formë në mendjen time, një plan hakmarrës. Të dy burrat ishin të gjatë dhe flokëverdhë me një gjoks bllokim i mbushur që kërcënonte të hedhur në erë brassieres.
Unë vetëm do të thotë se unë nuk jam i interesuar tek vajzat në epokën e moshës. Unë preferoj gratë reale.
Dhe ne nuk jemi atje? Siç thashë, ne nuk jemi virgjëreshat në qoftë se ju besoni atë!
Kjo nuk është për këtë. Vajzat e moshës tuaj, asgjë për seksin, ju e dini asgjë. Ju nuk mund të ndyrë edhe jacking off një djalë. Ju mendoni se kjo është vetëm për të rrëmbejë një grimë kar që është ajo. Gra të pjekur e di se është për më shumë se kaq. Nuk është vetëm kaq! Por thurje tani kështu që unë mund të përfundojë atë.
Është e qartë se, kurioziteti i tyre ngjallur, dhe ata iu afrua me kujdes. Unë kisha për të përqëndrohemi në raportin vjetor për të mos zbuluar me brirë si unë ishte në to.
Nëse ju jeni aq damn mirë që ju do të na tregojnë se si funksionon, ajo tha se dukej pak më të ashpër.
Dhe si do që të punojë?
Më mirë të merrni off pantallona tuaj dhe tregoni! Ajo qeshi, por nuk dukej diçka më shumë në syrin e saj.
Në asnjë mënyrë! Unë do të imagjinoni nëse e pemëve pastaj, apo jo? Pastaj ju do të ndihmojnë. Tex tregoni zemrat tuaja.
Fan. Ju thashë se ai ishte një njeri i ndyrë i vjetër, ka thënë i qetë prej tyre.
Aah, kjo nuk ka rëndësi, tha dytë dhe lëshoi ​​gjoksin e saj të mrekullueshme.
Ju gjithashtu, i tha me një zë pak të trashë.
Ajo bëri të njëjtën gjë kështu që tani ishte ulur në frontin e mua dy gra të bukura të rinj të cilët gjithashtu do të jenë modele të para masturbating tim. Unë u ngrit dhe u tërhoq poshtë mbathje, le karin goxha mirë im mesme tantalizingly përkundur para fytyrat e tyre vjen turp. Kam bërë ngadalë me dorën tuaj për të ekspozuar dhe lafshë e penisit, atëherë unë tërhoqi dorën ngadalë mbrapa dhe me radhë, ndërsa karin e tij u ngrit ngadalë dhe më në fund u kthye centimetra 22 veta, por ende jo mjaft të Bordit.
Jo, ajo nuk është. Unë kam nevojë të prekë ndryshe ajo nuk punon.
Ata shikuan njëri tjetrin dhe të ashpra prej tyre, Marie, qeshi dhe u ngrit, u ndal në afërsi të gjoksit të saj ishte në nivelin e fytyrë.
Ok atëherë, të shkojnë përpara, tha ajo me një zë të ngjirur.
Unë nuk hezitoi, por filloi të butë bëj gjoksin e saj, gjuha qarkulluar rreth një mpiu dalë direkt. Kjo ishte një ndjenjë e madhe për të ndjehen të gjinjve të tilla të përsosur, dhe kar im ishte menjëherë tronditi vështirë.
Merrni atë, unë pëshpëriti, dhe dora e saj të mbyllura rreth qëndrimet e mia ngrirë.
Ju lutem mos ngurroni të thith mua, nëse ju dëshironi.
Marie vendosur poshtë, hapi gojën e tij dhe le rrëshqitje e tij karin në mes të buzëve të saj. Flokët e saj ra përpara dhe e fshehu gjuhën e saj etur. Unë kisha për të përqëndrohemi në mënyrë që mos të vijnë, dhe mendohet për shkak të raportit vjetor, një mënyrë efektive për të shkëputur. Unë e lë në batanije dhe vetëm gëzuar këtë zbulesë të mrekullueshme të përsosur. I mbyllur sytë dhe goja e saj ndjeva vetëm ritmikisht duke lëvizur rreth karin tim, por papritmas humbur ndjenjën dhe kam hapur sytë e mi. Unë pastaj u desh të parë se si Marie u çua dhe i nxorrën jashtë saj bikini fundeve. Pidhi i saj våtglänsande shkëlqente në diell, si ajo e uli veten poshtë mbi karin e tij, lënë të kaloj përsëri.
Por Marie, ju nuk e le qij ju! thirri mikun e saj.
Shut up Terese, ju merrni të dështoj atë që.
Asnjë mënyrë unë do të prek një njeri, tha ajo, por ajo dukej se ajo ishte tashmë në rrugën e saj për
kåtna të duhur, dhe kuptova se kjo ishte një shans në një milion, dhe mendova, sigurisht nuk e lë këtë moment. Për të marrë të dështoj dy adoleshencë këto shijshme!
Hodha poshtë Marie dhe filloi të dështoj atë nga prapa, dhe për çdo juck Troshitje gjoksin e saj të mëdha, dhe rrit horniness time, dhe kur mendoja se unë nuk mund të mbajë mua më ndjeva slidväggar i saj i imët dhe të shtrënguar rreth karin tim, dhe kjo shkoi tek ajo. Ajo u thye dhe unë nxorrën veten me një karin shkëlqente me sperma e saj.
Ok, George, nga ana e juaj. Unë dua të di nëse ju gjithashtu arrijnë të thith karin e një njeriu!
Yeah, por mos prek mua ju lutem. Unë nuk dua të dështoj.
Por ju mund të merrni zhvesh ju gjithsesi, kam thënë encouragingly.
Butësisht ajo le të fundeve bikini rreshqet mbi hips me formë të hijshme. Thithat e saj ishin të ashpër dhe gjinjtë e rënda kërcyen pak si ajo u ngrit dhe zbriti në gjunjë e tij. I dukej mua që sytë e saj ishin disi të babëzitur. Unë nuk e di se si tjetër për të përshkruar shprehjen e saj: ajo ishte si në qoftë se ajo dinte më shumë se ajo donte, dhe unë nuk ishte i habitur kur në vend të fillimit të thith kar tim filloi të bëj përgjatë bosht, alternuar sa prekte dhe alternuar thau. Goja e saj rrëshkiti poshtë dhe gjuha e saj kontrolluan kundër topat e mi, shuplaka dhe gjiri.
Z. Gee, mendova, vajza ka qenë përmes - shumë më vonë kam mësuar më shumë rreth saj, blah si ajo joshi meshkujt më të vjetër kur ajo dhe familja e tij kishte qenë jashtë kampe, dhe unë do t'ju tregoj atë më vonë - dhe unë vetëm më lejoni të ndjekin me; Pensionistët Shoqata zhduk larg në mjegull.
Pa menduar për mua, unë le disa rrëshqitje gishtat në saj pidhi dhe të shtrënguar mrekullisht i lagësht dhe të butë dhe për një moment ajo mpiu tillmen vazhdoi të ledhatoj mua. Goja e tij u zhvendos tani në glans dhe si një gjë e natyrshme, ajo solli karin rock-hard thellë në gojën e saj. Unë fillova një murg deklarojë atë butësisht dhe Terese më lejoni vetëm të kuptojnë se ajo mund të marrë të gjitha 22 inç në gojën e saj si unë vë në shpinën time.
Papritmas ajo u kthye kam aromatik të drejtën e saj pidhi mbi fytyrën e tij dhe filloi shuplaka, ndërsa ajo assiduously mori karin tim me gojën e saj. Kur ajo po i afrohej orgazmë, unë kam qenë i kujdesshëm në shuplaka ime, por unë isha aq me brirë që ishte e vështirë të përqëndrohen. Kur ajo filloi lëkundje ijet e saj dhe u tërhoq kontraktimin e saj pidhi orgazmë në krejtësisht të relaksuar dhe më le të shpërthejnë kar tim në gojën e saj. Ajo nuk le të shkojë kur ajo ndjeu sperma derdhet me vrull pa lënë mua të qetë zbrazët veten krejtësisht në mes buzët e saj të butë, nuk është një rënie ishte tretur!
Unë duhet të ketë rënë në gjumë menjëherë pas orgazmës, por kur u zgjova në diell me gënjeshtër butë dhe ngjitës tim seksi frikësuar në barkun tim, kam menduar në fillim se ajo duhet të ketë qenë një ëndërr, një ide që vazhdoi deri sa kam marrë në shtëpi dhe gjeti dy vajza emrin dhe numrin e telefonit të regjistruar në përfundim të raportit vjetor të Shoqatës së pensionistëve. Pasojë e kësaj ishte se tre prej nesh doli me lloje të ndryshme të luajnë rol dhe një prej tyre sponrade mua një pushim paketë në Greqi, ku Marie është dashur të jetë prostitutë për një ditë, Terese joshur një turist suedez, dhe në sajë të gruas së tij xheloz, unë kam mundësi të dështoj atë kur ne fshehurazi shikuar orgji Terese pak, por e gjithë kjo më sjell përsëri në.

Koment Ung befasi