Udhëtimi Göteborg

Si zëvendëspresident i një kompanie të madhe në Stokholm, unë kurrë shumë e shumë të qenë në gjendje për të jetuar jashtë seksualitetin tim, ose jo, kanë qenë veçanërisht të interesuar. Ndoshta diçka ka ndodhur në fëmijërinë time që unë të dhunuara, unë nuk e di, por në çdo rast, unë kam përkushtuar veten ndaj ligjit dhe karriera ...
Deri në ... Unë pak më shumë se një muaj më parë, u takua Tom në Gothenburg. Ai më bëri papritmas të shpërthejnë në shfrenuar epsh, dhe qysh atëherë unë kam parë në mjedisin tim me sytë krejtësisht të ndryshme.
Në punën time, unë mund të shoh se si befas burrat hedh shikimet e interesuara në mua dhe unë mendoj se gjithnjë e më shumë në atë që unë të marrë përparime më shumë ose më pak delikate flirtim, por për mua kjo është e mjaftueshme, Tom, dhe tani unë jam duke shkuar poshtë Gothenburg me X2000.
Unë nuk kanë qenë ndoshta të vetëdijshëm se trupi im mund të ngjall ndjenjat seksuale, por pas takimit me Tom, unë të kuptojë se unë mund të pandërgjegjshme Kullon një formë e zgjimit, të cilën unë shumë të vetëdijshme duke bërë tani në mendimin e asaj që është për të ardhur. Si një avokat, është e rëndësishme që të ketë zgjedhje strikte dhe neutrale veshje, në rastin tim zakonisht kostum një gri, por tani kam harruar me bluzë, e cila vetëm është virtytet Tom (?) Sepse ai tha se njerëzit të kthyer në zemrat e të mëdha. Unë kam qenë më së shumti turp i bustit tim të bollshëm, por tani është e ekspozuar më shumë se kompensohet nga të ulët prerë xhaketë tim vishen.
Tren rrotullon mbi nëpër mes të Suedisë dhe të shikojnë pak diskrete për mua, kjo është mjaft pak njerëz vetëm në gjysmën time cart, një ku pirja e duhanit është e lejuar, por ajo vjen dhe shkon njerëz të cilët, edhe pse ata janë një duhanxhi zgjedh të ulem në pjesën e duhanit - ajo annoys mua nga rruga! - Por ka të paktën një pak, një njeri i moshës sime që gjithmonë e mban sytë në laptopë e tij dhe një burrë të vjetër, gjysmë në gjumë, i ulur përballë meje. Prapa meje dëgjova një grua dhe zërat e disa fëmijëve.
I fillojnë të mendojnë për atë që është për të ardhur dhe të pandërgjegjshme të fillojë më vidhosje në ulësen e kur ndjej emocion të njohur në bark tim, dhe ai ndjehet si në qoftë se gjinjtë e saj të rriten me idenë e mrekullueshme karin e Tomit. Edhe pse unë e di që unë kulloj një të afërm të ftohtë për mjedisin, unë pyes veten në qoftë se zotërinj rreth meje të kuptojë se kjo është një grua pothuajse shpërthimet e horniness, dhe butësisht ta ndryshoj qëndrimin në vend për të parë nëse dikush përgjigjet. I bie poshtë libër me kapak të hollë në katin e kështu që unë duhet të përkulet. Zemrat janë të ekspozuar liberally për ata që duan të shohin, dhe kur unë fshehurazi shikoni lart shoh njeriu i vjetër hap sytë e tij në sytë e firmës sime, dhe tani, zemrat brirë. Mund të ai mund të shihni se thithat e saj janë të ngurtë?
Unë buzëqesh pak sheepishly kundër njeriut, por e kupton se ia ngul sytë e tij uli veten poshtë në cepin tim se me sa duket rënë përgjatë kofshëve të mëndafshit-veshur mi si kam vendosur poshtë. A mund të me mend në një ngurtësi të vogël atje në mes të këmbëve të tij?
Ne ende kemi disa orë lënë të Goteborgut, por unë premtoj, dikush erdhi dhe e pyeti nëse ai mund qij mua atje dhe atëherë unë do të janë përgjigjur po të rrëzimit, isha aq me brirë që unë nuk e di nëse unë mund të presë deri në takimin me Tom. Papritmas, ju dëgjoni një zë:
Përshëndetje, dhe të vjen keq, por kam menduar, të marrë një filxhan kafe. Unë do të merrni një për ty too?
Unë hov kur shoh njeriun e vjetër në këmbë para meje, dhe unë pothuajse skuqem kur shoh ndryshimin paqartë ngurtësi në mes të këmbëve të tij. Së pari ajo është vetë tim të vjetër të vijnë përpara, dhe unë jam vetëm rezistencë atë kur unë të kuptojë se kjo është e re im Unë jam një person i ndryshëm, kështu që unë do të përgjigjem disa jatack lehtë buzëqeshje.
Kur ai kthehet ai ulet përballë meje dhe të bëjë kafe në tryezën e vogël mes nesh, dhe ne ndezi cigare, respektivisht. Me sa duket, ai vdes si një nga hirin pak cigare tim poshtë në xhaketë, që unë nuk e vërejnë.
Oops, thotë se njeriu, duke u shtrirë dorën e tij dhe brushat butësisht nga hiri i betejës në xhaketë.
Nuk ka asgjë të jashtëzakonshme në lidhje me këtë, por të dhëna që ai tërheq dorën e tij, ai e lejon atë surreptitiously rrëshqitje poshtë mbi gjoksin tim, dhe unë skuqem kur kuptojnë se ai nuk mund të ndihmojë ndjenja dalë time ashpër dhe kështu horniness time, dhe tani duket se një xhungë të mprehtë në pantallona e tij, me sa duket ai ka një makinë të fuqishme atje poshtë, dhe situata kishte qenë ndryshe, unë mund tani kanë qenë në gjunjë e tij në banjo me karin e tij në gojën e saj. I groaned, duke menduar për të shpëtuar mua për Tom.
Ndërsa në qoftë se ai ndjen ndrojtjen time, ai u ngrit dhe shkoi përsëri në vendin e tij.

Duke ardhur në Gothenburg, ku Tom ishte duke qëndruar në platformën e përqafoi mua, dhe unë presion trupin tim kundër tij, për të treguar atë që unë para së gjithash të kërkuar, dhe se ai mund të lexonte mendjen time ai tha lehtë buzëqeshje:
Unë kam një taksi duke pritur, kam menduar si ju mund të shkoni direkt në hotel dhe të freskohem?
Vërtetë mjaft, mendova, të paktën pasi ju fucked për mua më e keqe. Tani unë u fokusuar plotësisht në seks atë deri në faktin se txichauffören brazenly filluar poshtë në copëtim time mbushur vetëm mua me epsh, ndoshta ai më vonë do të masturbohem dhe të mendojnë për mua!
Menjëherë brenda derës në dhomë hoteli I grisi deri pantallona Tom dhe u tërhoq nga gjysëm të ngurtë karin e tij, por kur ai erdhi në kontakt me buzët e mia, ajo u rrit majestically.
Prisni një minutë, mjaltë, prisni!
Habitur, unë le të shkojë e karin e tij dhe u ngrit.
Çfarë doni të thoni? Ju nuk bëni?
Well, natyrisht unë dua, por nuk ju kujtohet se çfarë kemi biseduar për herë të fundit keni qenë këtu? Nëse unë drejtoj dhe ju do të ndiqni? Fakti se çdo gjë që kam ardhur me ju do të pranoni?
Joo, por, çfarë?
Prisni një minutë, tha ai, dhe u zhduk nga dera.
Hutuar, unë qëndrova në mes të katit por filloi ngadalë të zhvishet mua dhe kur ai u kthye, unë qëndrova aty i veshur me lak vetëm dhe takë të lartë, sytjena, tregoi më shumë se ajo fshehu, por kjo nuk kishte rëndësi, sepse kjo vetëm do të.
Tani ai më lejoni liberally gjiri mbi karin e tij dhe unë isha vetëm zbërthim e sytjena kur timidly trokiti në derë që hapur menjëherë. I ngriu kur pashë njeriun që erdhi në, ai ishte njeriu më i vjetër nga treni! I rrëmbyer xhaketën time kostum dhe mbajti atë mbi gjinjtë e saj; jashtëzakonisht keq!
Relax, mjaltë, kjo është Greger im xhaxhai i cili vetëm sot po vinte për një vizitë. Ai i tha një grua të mrekullueshme në tren, dhe kuptova se ai të thoshte ty. Unë e di se si me brirë jeni, kështu që unë ju inkurajoj që të ndajë me ju disa prej tij për të.
Në fillim kam qenë ndër dehur, por pastaj kam menduar në lidhje me distancën kam imagjinuar trenin, dhe me horniness përzier me kureshtje, I nodded lehtë ok. Greger erdhi deri në mua dhe unë ra në xhaketë dhe Pashë sytë e mjegulluar në sytë e gjinjve të mi të mëdha.
Perëndia im, se si kam dashur, Ross, vuri përpara, kur ai me padurim rrëmbyer zemrat e mia, dhe unë të relaksuar dhe mendova, Oh, çfarë dreqin. Dora ime u udhëzuar irresistibly poshtë për penisin e tij dhe kur ndjeva karin e kuqe të nxehtë në duart e mia u zhdukën të gjitha pengesat.
Thonë se ju jeni me brirë, ai qendruar.
Unë jam me brirë, si një ferr!
Sure, ju me brirë në tren, si dhe?
Po, unë kam qenë me brirë, dhe kam menduar, në fakt qij ju.
Kjo është ajo që ju duhet të bëni tani. Thuaj atë që ju dëshironi! Sytë e tij absolutisht gleamed.
Yeah, unë dua të dështoj me ju. Unë dua të ndjehen karin tuaj të vështirë pranë krye të pidhi fucking tim të vullnetshëm, unë kam qenë i habitur në pista time duke folur për mua ende shqetësuar në mënyrë më se fjalët nxitur atë. Tom qëndronte pranë qeshur smårunkade karin e tij. I vazhdoi:
Dhe atëherë kur ju fucked mua dhe squirted spermës tuaj në mua duke menduar unë dështoj me Tom dhe pastaj unë me kënaqësi do të marr një pozicion të ri të shkëlqyer për ju, se në qoftë se ju doni të qij mua më shumë më vonë.
Me duart e etur ai vuri dorë nga sytjena dhe gjinjtë e saj u çlirua. Çmendurisht ai filloi të bëj dhe thith në to, ndërsa unë stroked karin e tij të madh.
Shtrihuni kështu që unë mund të ju qij midis gjinjve të saj, ai qendruar. Unë kam ëndërruar të gjithë trenin.
Unë u shtri në rrogoz dhe, ndërsa i shkëlqyer për mua Greger panty minimal. Ai u ul me këmbë hapur gjoksin tim dhe le karin e madhe të fillojnë të rrëshqasin në mes të gjinjve të mi. Thithat e saj qëndroi deri në rregull dhe kur karin e tij shkau mbrapa me radhë dhe në mes të gjinjve të saj, unë mund me buzët e mia të marrë një grimë e glans mes pikturuar e mi, buzët e kuqe të pangopur.
Papritmas ndjeva gishtat paraprake mes këmbëve të mia splayed, dhe kur gjuha Tomit preku klitoris tim, ajo ishte për mua hera e parë.
Ju lutem, unë sobbed, më jep karin! Damn it, pidhi im është në zjarr!
Greger nuk ishte i ngadaltë, por u ngrit dhe urdhëroi mua deri në tryezë nga dritarja.
Qëndroni me duart në tavolinë dhe do të shikojnë jashtë dritares dhe ju do të keni karin! Ju duhet një shumë karin, e drejtë?
Po, unë moaned. Më jep karin, tani!
Dhe atje ishte me të vërtetë e vështirë fucked nga ky njeri të çuditshme. Karin e tij krejtësisht i mbështjellë në mua dhe ai juckade aq e vështirë që gjoksi im ishte hedhur këtu dhe atje, kështu që pothuajse të lënduar, por u lirua kur duart e tij fort i shtrydhur ato, ndërsa ai fucked mua. I bërtita kur kjo ka ndodhur me mua për herë të dytë, por nuk dha hollësira kur Tom brutalisht kope kar e tij në gojën time.
Nga Gregers sperma ende running nga pidhi im i lënduar, unë u ul në karrige në tryezë me një pije në dorë. Fucking forcë kishte marrë të mbajë, por e dija se nuk kishte më shumë për të ardhur, dhe unë isha gati.
Well, guys, kjo ishte e gjitha që keni pasur për të ofruar? A e them pak teasingly sarkastik.
Ata shikuan njëri tjetrin dhe buzëqeshi kuptimplotë.
Nadu, dhe mendimi ju nuk jeni, apo jo? Ju nuk e shihni se çfarë po ndodh atje në të kundërtën dritare?
I shikuar deri dhe jashtë dhe realizuar tmerrin e transparencës së një numri të dritareve të gjithë oborrin e hotelit.
Brenda, dhomë nuk është, apo pak, që do të papritur ju sonte. Ju duhet në fakt të jetë prostitutë për një ditë, ok?
Unë nodded dhe buzëqeshi. Horniness im dha gjithçka për një kohë, ajo ishte edhe aq i fortë se unë jam, pasi këtë fundjavë bëri një qij madh e vështirë nga dy djemtë e rinj në shtëpinë e trenit, por kjo është një tjetër histori.

Voto për udhëtimin Gothenburg:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, average: 2.29 out of 5)
Loading ... Loading ...
Tregoj një sexnovell Raport!
Matrixjoga të ngjashme:
  • Ne nuk mund të gjeni një histori të ngjashme

Koment udhëtim Gothenburg