Jackal, pjesa 9

Jackal mëposhtme javë përdoret për të bërë hetimet në lidhje me Arthur Wells.

Përveç kësaj, kështu që ai kap armë e tij. Ajo ishte si çakalli, një ditë shumë interesante. Intern pak kishte thënë se ai do të "qij e saj në gomar."

Çakalli hyri në dyqan. Prapa banakut në frontin e tij, qëndroi njeri i vogël që ai kishte urdhëruar me armë off. Mirëdita. Mirëdita, tha Çakalli. A është e mia të jenë të gatshëm? Oh po, u përgjigj njeriu. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 vota, mesatarja: 1.50 nga 5)
Loading ... Loading ...

Jackal, Pjesa 7

Në pesë Pesëdhjetë e pesë pasdite Jackal qëndronte jashtë një shtëpi që ishte në më të errët e të gjitha lagjeve në Halmstad. Tani ai kishte për të marrë një armë.

Marrëdhënie të egra që ai kishte me falsifikator kishte marrë në fuqinë e tij dhe ai kishte edhe një herë përjetuar seks të mirë që ju mund të merrni të gjithë jetën e tij. Ajo kishte udhëtuar atë të vështirë, pothuajse brutal, dhe kur ajo erdhi, ajo kishte qenë pompuar nga lëngjet e tyre për gati tridhjetë sekonda. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 vota, mesatarja: 2,20 nga 5)
Loading ... Loading ...

19-vjeçari në tren

Kur isha 19 kështu që kam marrë në kolegj për të Goteborgut në vend të Stokholm tim qytetin e lindjes. në fillim isha pak në mëdyshje në lidhje me këtë fakt, sepse kam menduar më për të lexuar në Stokholm dhe të jetojnë në shtëpi duke studiuar. Megjithatë, rezultatet nuk ishin të mjaftueshme për të marrë në Tregtisë në Stokholm, kështu që duhej të ishte Tregtisë në Gothenburg në vend. Kjo nuk ishte diçka më vinte keq, por pas një kohë kështu që unë kam më shumë të mirë dhe vetëm mendonin se ishte e bukur jo shumë kohë për të jetuar në shtëpi nga prindërit e bezdisur, pa marrjen e përafërt veten, të vijnë e të shkojnë si do të donit etj Megjithatë, siç kishte dardha dhe mbështjellje deri në kryeqytetin Mbretërore, shkuam për të shkuar në shtëpi tani dhe atëherë, pasi ai ishte një student i varfër, kështu që unë natyrisht të marrë rrugën e lirë të mundshme, e cila zakonisht thoshte SJ "mjölktåg", dmth i cili mori kohë të gjatë. Ulur në tren për 6 orë në vend të 3 h sucks natyrisht, por në qoftë se ajo kushton shumë më pak, ajo ishte një sakrificë unë kam qenë i gatshëm për të bërë.

[...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (51 vota, average: 3.80 out of 5)
Loading ... Loading ...

Jackal, Pjesa 6

Në nëntë e gjysmë të mëngjesit u zgjua ju Jackal e saj ranë doorbell tij. Ai ishte vetëm i veshur me pantallona të shkurtra boksier, të cilat qëndronin si një tendë gjysmë dhe zbuloi se ai kishte qenë deri në një ëndërr erotike. Good morning, mërmëriti e Çakalli, kur ai hapi derën dhe nuk e mërzit për të parë kush ishte.

- Mirëmëngjesi, i tha një zë të butë femër. Ajo theu ashpër në gjuhën suedeze. Jackal ngriti sytë dhe qëndroi ballë për ballë me një reale babe mega. Ajo kishte të gjatë, këmbët i ndjeshëm i cili u zhduk nën buzë të shkurtër ai kishte parë ndonjëherë, stomak banesë, stërmadh BOOBS, një fytyrë të bukur dhe të gjatë, gështenjë-ngjyrë të flokëve. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (2 vota, mesatare: 1.00 nga 5)
Loading ... Loading ...

Jackal, Pjesa 4

Nesërmen në mëngjes u zgjova Çakalli se ora e tij alarm ranë. Ajo dukej të gjithë dhomën e hotelit të tij dhe ai nuk mund të ndihmojë dëgjuar atë. Ai u ul sleepily në krevat dhe pastaj buzëqeshi me kënaqësi. Sot ai do të jetë i sigurt për të marrë atë që ai e donte.

Pasi ai kishte veshur veten në një veshje të rehatshme, e përbërë nga një palë xhinse dhe një t-shirt kështu që ai urdhëroi të shërbimit mëngjes dhomë. Vetëm pesë minuta pas ai bëri thirrje për mëngjes doli. Një person i cili ka shërbyer ajo ishte një grua e re. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 vota, average: 2.57 out of 5)
Loading ... Loading ...

Jackal, Pjesa 3

. Ai u tërhoq lart këmishë nate saj derisa ka marrë për shkak të gjinjve të saj. Pastaj ai filloi të puth saj; në të gjithë barkun dhe shtoi dorën e fundit në mes të këmbëve të saj. Ai solli deri gishtin e tij të mesme në shpellën njomje patharë saj dhe e solli atë në dhe jashtë. Ndërkohë, gruaja filloi të hov atë. Jackal tërhoqi me ngut ngriti dorën e tij nga bigëzim saj dhe lyhet butësisht nga lëngjet e saj në bark. Ajo gëzuar me zë të lartë dhe e pyeti për të vazhduar tërhequr deri këmishë nate e saj. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 vota, average: 1.33 out of 5)
Loading ... Loading ...

Sara verë e parë

Kjo histori është hequr për shkak të përmbajtjes së papërshtatshme. Ne falënderojmë të gjithë lexuesit tanë për të gjithë ndihmën tuaj për të na informoni për tekst papërshtatshme.

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (48 vota, average: 2.90 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pas partisë për tre

Hello! Emri im është Sara, dhe ishte duke shkuar për të treguar se çfarë ka ndodhur me mua disa ditë më parë. Të premten ajo ishte dhe Anna miku im për të shkuar vallëzimi, por të premten pasdite, duke thënë se Anna nuk mund të ndjekin se ajo duhet të baby-ulem vëllanë e tij të vogël.

-Jo, por atë e shurdhër. Jeni te sigurt se ju nuk mund të organizoni për dikë tjetër?

-Jo ju nuk mundeni. Gjithkush e di ka tjetër për të bërë. Por ti shko.

-Unë mund të ju mbajë të kompanisë.

-Jo, që të shkoni. Do të jetë mirë. Unë nuk ishte aq i etur për të dal. Ndjenja një të ftohtë të vogël. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (60 vota, average: 3.13 out of 5)
Loading ... Loading ...

E vërteta apo konkave

Është natë e premte dhe ajo është një hit vajzë. Si zakonisht, ne hëngrëm dhe pimë mirë, ndoshta duke pirë një shumë pak, sepse unë jam aq i shqetësuar në lidhje me çfarë do të ndodhë sonte. Ne do të takohet atje, ne kemi vendosur, por që unë do të ketë këto rroba mbi mua, ju nuk kishte asnjë ide, as nuk I derisa në minutën e fundit hodhi vishen në qese. Është koha për të tërhequr jashtë në qytet, por para se ne qëndrojmë në mënyrë që të vendosë për të marrë një raund përfundimtar të Vërtetës dhe Konka. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (29 vota, average: 2.97 out of 5)
Loading ... Loading ...

E vërteta apo konkave

Kjo ishte kur isha 18 dhe ne ishim një grup që shkoi në vilë mikut tim të verës. Ne ishim 5 djem dhe 4 vajza. Në mbrëmje ne argëtuar pak dhe vendosi për të luajtur vërtetën apo konkave. Gjithkush ka qenë pak i trembur në fillim dhe nuk të vërtetë të zgjedhur konkave, por pas një kohë në mënyrë që të ishin pak më të guximshme. Një nga djemtë goditur të dashurën e tij nën këmishë tuaj dhe pastaj nën brekë e saj, një djalë u stroking gjoksin vajzën time dhe ajo kishte për të mbajtur dorën time në kalsningar e tij dhe të ndiheni, nëse ai ishte i ashpër. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (33 vota, average: 2.36 out of 5)
Loading ... Loading ...