Kur motra e fle

Gjithçka filloi në një natë të ftohtë të dimrit. I vë në shtratin tim të rehatshme dhe u përpoq për të fjetur, winced kur kam dëgjuar dikush e ktheu doorknob dhe hapi derën në dhomën time. Kam shikuar lart. Motra ime e vogël u ndal te porta.

"Ju lutem, nuk mund të fle me ju? Dhoma ime është aq ftohtë. "Ajo tha se në zërin e saj të ndritura dhe prettiest.

"Sigurisht. "Unë u përgjigj wearily. Unë nuk ishte i habitur. Dhoma e saj ishte në buzë të shtëpisë dhe era e ftohtë ka qenë shpesh atje. Kam pasur asnjë problem me atë që ajo e zuri gjumi me mua, krevat im ishte gjithashtu një pak të ftohtë dhe një organ shtesë e bën atë hotter. Së paku për një kohë. Julia shkoi në shtrat dhe gjurmuar me kujdes poshtë dhe vë në anën e tij me shpinën e tij për mua.

"Hold mua", tha ajo, dhe kam vënë mua në krah me krahët e mi rreth barkun e motrës sime të vogël. Ajo ishte me të vërtetë e ftohtë, por pas një kohë krevat ishte ngrohtë se më parë dhe unë rashë në gjumë.

U zgjova në mes të natës, shikuar në orën që qëndroi në dhjetë minuta kaluar tre. Krevat ishte ende i ngrohtë, por kjo nuk ishte ajo që kapet interesin tim. Karin im ishte shkëmb e vështirë dhe gomari Juliet u ngritur kundër tij. Unë kam qenë me brirë dhe filloi duke menduar mendimet e ndaluara. Motra ime e vogël ishte shumë e bukur, por unë kurrë nuk e kishte menduar prej saj në këtë mënyrë para. Fillova të fantasize për atë që do të ishte të dështoj me të. Apo ndoshta ndjehen buzët e saj cute pak rreth karin tim.

Motra ime e vogël nuk është dëgjuar shumë e bukur. Ajo kishte flokë të gjatë ngjyrë kafe, sy blu dhe një fytyrë super cute. Hunda e saj e vuri pak upppåt dhe goja e saj ishte e vogël dhe të bukur. Ajo pikturuar veten mjaft keq për pjesën më të madhe, sidomos buzët ishin të kuqe të ndritshme. Ajo nuk ishte i hollë apo të trashë, sikur kësaj të drejte të këndshme. Zemrat e saj ishin mjaft të mëdha në krahasim me vajzat e tjera të moshës së saj dhe gomar i saj ishte i mbushur dhe shumë i bukur, anyways ajo që ju mund të shihni nëse ajo kishte pantallona me radhë. Rrobat e saj ishin mjaft të zakonshme për tetëmbëdhjetë vjeçare, pantallona të ngushta të ndritshme me sandale me një gisht mbi dhe nuk ka shtrënguar t-shirt ajo do të veshin.

Tani për tani ajo kishte veshur një t-shirt dhe një palë brekë të rregullta. Ajo ndjehet si gomar i saj shtyrë edhe më shumë kundër karin tim dhe unë pothuajse ra të fikët nga horniness. Unë ende kishte krahët e mia rreth barkut të saj kështu që kam lëvizur dora ime e djathtë të vërtetë ngadalësohet nën këmishën e saj dhe e vendosi mbi barkun e saj të ngrohtë komod. I qëndroi atje pak kohë, pastaj shkoi dorën time kundër gjoksin e saj të djathtë dhe ndjeva atë. Gjirit Juliet ishte mrekullisht e butë dhe lëkurë të ishte kaq qetë. Një gisht preku dalë e saj dhe unë kam qenë shumë i habitur. Thithat e saj ishin të ashpër edhe pse ajo ishte aq e nxehtë në shtrat. Mund të jetë se ajo ishte ëndërruar për seksin? Para se ajo nuk mund të jetë absolutisht i zgjuar, frymëmarrje e saj ishte aq e rëndë dhe të rregullta si më parë. Çfarë ndodh nëse ajo kishte një ëndërr për mua? Karin im mori edhe më e vështirë dhe unë mund të mendojnë se pounding kundër prapanicë bukur motrës sime të vogël.

Deri tani nuk kishte asnjë dyshim se unë do të vazhdojë të hetojë trupin e bukur e Julisë. I lëvizi dorën time poshtë dhe goditur barkun e saj përsëri, dhe crept me kujdes poshtë mbi buzë e besimit. Qimeve pubike Juliet ishte mrekullisht e butë dhe jo shumë larg, ajo prirur të sigurt dhe ajo nuk të papritur mua, ajo ishte shumë i shqetësuar për pamjen e tyre. Kam hequr dorën nga brekë e saj, në vend që grabbed mbajë të mendimit në buzë dhe u tërhoq ngadalë, ngadalë poshtë brekë Julia-s në gjunjët e saj. Ajo ishte frymë si shumë si më parë, kështu që unë mori ajo ishte në gjumë. I tërhoqi poshtë të brendshme e mia në gjunjë e mia dhe ndjeva per here te pare karin tim kundër skjärt bukuroshe motrës sime të vogël. Kam vënë dorën time mbi mollaqet e saj dhe ledhatohen atë me zë të ulët, ajo ishte e mrekullueshme, kaq solide, e butë dhe i butë. Karin tim gur vështirë ishte pozicionuar me kokën e çarë Julisë në bisht kështu fillova butësisht humping mbrapa dhe me radhë midis faqet e saj gomar, ndërsa unë ledhatohen gomar e saj. Unë mund të ndjehen orgazmë im ishte afër kështu që unë u ndal dhe u përpoqën për të qetësuar më poshtë. Doja më shumë dhe tani të gjithë kjo ishte menduar që ajo mund të zgjojë shtypur nga dëshira ime.

Unë u zhvendos tip me kujdes karin tim e nga gomari motrës sime të vogël, për shkak të saj pidhi. Kur arrita seks saj, unë mora një të mbajë dritën e karin tim dhe tërhoqi atë prapa dhe me radhë së bashku prerje e saj. Labia Julia ishte një lag pak me sperma tim dhe karin tim shkau më larg dhe më larg. Kur Më në fund arriti në hapjen e saj, unë le karin tim ngadalë depërtojnë saj. Ai goditi mua se Jody ishte me siguri i pafajshëm, por vetëm ajo wore mua edhe më shumë. Kur gjeli ime ishte brenda ajo ndjehet si kar tim do të shpërthejnë menjëherë, pidhi motrën time të vogël ishte aq i bukur, të ngrohtë dhe tepër të ngushta. I shtyrë më tej në, ndjehet gjithnjë e më shumë karin tim përzemërt u zhduk në vaginë Julisë së. Kur gjeli ime ishte brenda kështu që unë nuk mund të qëndrojë më, unë juckade dhunë disa herë dhe ndjeu kosi time të thellë në të. Kur orgazmë ishte e gjatë, unë rri aty, krejtësisht nga pushteti, ndërsa karin e tij u rrit butë në pidhi motrës sime të vogël. Çfarë u kam bërë? Çfarë ndodh nëse ajo bëhet shtatzënë? Unë nuk mendoj se përdoruesit shumë të gjata deri në atë që kisha në faza në orë e gjysmë të fundit po ndodhte. Julia u kthye më, karin ime rrëshqiti jashtë dhe ajo e filluar në mua me ato sytë e mrekullueshëm blu, zgjohu gjerë.

"Çfarë po bën?" Pyeti ajo. Unë nuk mund të merrni asgjë.

"Ju mendoni se vetëm ju mund të vënë në motrën tuaj si se pa pyetur?"

"Eh. uhmm. "

"Po, ju nuk ishin aq nga durimi kështu që ju do të bëjë diçka të mirë për mua si një ndëshkim, apo mund të them mom. "Ajo tha.

Unë nuk mund të besojnë atë. Ajo nuk kishte fjetur. Dhe ajo kishte liked it! Gjithsesi pak.

"Uhumm. oh edhe kështu çfarë doni të bëj? "pyeti unë.

Julia nuk iu përgjigj, ajo lit llambë në nightstand, nisi brekë e saj dhe nxorrën jashtë T-shirt e tij. Pastaj ajo u shtri në shpinë me këmbët e saj të gjerë të hapur.

"Kënaqur Mua. Nëse ju nuk e sukses, unë thashetheme. "Ajo tha.

Çfarë një ëndërr! Ajo me të vërtetë donte mua për përkëdhelje trupi i saj i mrekullueshëm.

Unë u ula në mes të këmbëve të saj, shtrirë përpara më pas gjoksin e saj. Ata ishin edhe më të bukur se kam menduar, ajo ndjehet solid dhe nipples qëndroi deri në rregull. Unë caressed gjinjtë e saj me të dy duart, u përkul përpara dhe thithur butësisht në thithat e saj. Motra ime e vogël filloi të ankohem ulët, kam thithur vështirë qarkulluar me gjuhën rreth dalë dhe shtrydhur lehtë në. Pastaj unë u zhvendos kokën poshtë, puthi saj të gjithë rrugën nga gjinjtë e saj, poshtë mbi barkun tim.

"Oh ju jeni kaq të mrekullueshme! Bëj mua, "mermeriti Julia.

Unë zbrita në saj pidhi. Ajo ishte si çdo gjë tjetër rreth e bukur e saj pabesueshme. Labia u rruhet dhe më lart ishte një ëmbël, i ujdisur kafe bush. Unë sa prekte pak nga flokët e saj pubike, shkoi edhe më tej më poshtë dhe vënë gjuhën time në saj pidhi ëmbël. I përhapur labia saj me gishtat e tij dhe le të sillen rreth gjuha e tij clit saj për një kohë. Motra ime u përgjigj pak nga moaning si i çmendur, gjarpërues mbrapa dhe me radhë dhe të bëjë motjuck madh. I rritur ritmin, thau përsëri dhe përsëri rreth clitoris saj para se unë le gjuha ime të bëjë sulme të dhunshme ndaj shefin e saj. Ajo dukej sikur ajo ishte afër për të orgazmë, dhe kar ime ishte e vështirë përsëri pas gjithë shuplaka kështu që unë të ndaluar shuplaka. Unë shkova shpejt mbi trupin e ëmbël e motrës sime të vogël dhe e shtyu për herë të dytë në vaginë e saj të ngushtë, këtë herë gjatë gjithë rrugës direkt në një goditje të vetme të fuqishme. Julia moaned kështu me zë të lartë se unë kisha frikë se prindërit tanë do të dëgjojnë dredhi e saj seksi shtrënguar rreth karin tim dhe ajo më përqafoi e vështirë kur ajo erdhi. Pastaj ajo relaksuar, mbylli sytë e mi dhe fryu rëndë.

"Ishte sweetest Unë kam qenë përmes. Pse nuk e kemi bërë këtë më parë? "Pyeti Ajo wearily.

"Nuk e di. Ndoshta sepse është e paligjshme? "

"Kush kujdeset për ligjin? Pse ju duhet të jetë i lumtur që kam marrë pilula kontraceptive, "tha Julia, dhe puthi mua.

"Ju kar është ende e vështirë. Mund të ju përsëri? "Vazhdoi ajo.

"Sigurisht unë bëj!"

"Bie dhe ne do të shohim nëse unë jam po aq i mirë me gojën tuaj që ju"

Unë kam si tha ajo. Julia zbriti në të gjitha katër këmbë me fytyrë për mua kështu që unë mund të shoh gomarin e saj të bukur. Pastaj ajo e shtriu gjuhën e saj dhe filloi të bëj butësisht mbi karin tim. Ajo ishte shumë e bukur, dhe ajo që një shikim! Gjuha motrën time të vogël është sy rreth e rrotull në glans mia fryrë. Ajo hapi gojën e saj dhe le të rrëshqas ngadalë në mes buzët e saj të kuqe dhe në gojën e saj të ngrohtë. Ajo së shpejti u përdorur për të pasur karin tim në gojën e saj, filloi të thith ngadalë atë mbrapa dhe me radhë. Unë kam qenë jättekåt përsëri, dhe kur Julia caressed topat e mi si ajo thithur vështirë, kam menduar se do të shkojë për mua. I rrëmbeu kokën e motrës sime të vogël dhe le karin pllum maksimumin e tij.

"Po. Unë dua të dështoj sërish "

Ajo thau për herë të fundit në karin tim dhe u kthye në mënyrë që unë mund të depërtojnë saj nga prapa.

"Qij mua në prapanicë. Unë dua të di se si ndihet. "Ajo tha.

"Çfarë?"

"Qij mua në gomar. Përndryshe, unë them mom ajo që ju bëni me mua natën "

Anal nuk ishte främmmande për mua. Por unë kurrë nuk kishte menduar për të bërë atë në realitet. Ajo ishte pamohueshme emocionuese për të pafajshme motrën time të vogël kishte atë. Dhe kam pasur absolutisht asgjë kundër saj. I puthi tenderly gomar e saj të bukur, pastaj kam pyetur veten në gjunjë përsëri.

I vendosur në majën e karin tim gur vështirë kundër pak motra ime e asshole dhe shtyrë shumë ngadalë dhe me kujdes në glans. Karin im ishte lagur nga pështyma Xhulieta e kështu që ishte shumë e lehtë. I shtyrë më tej në gomar e saj, kapi mollaqe saj shëndoshet dhe shoved e karin e tërë në rrënjë. Gomar i saj ishte edhe më të forta se saj pidhi. Kam filluar të punoj në rrugën time dhe jashtë gomar e saj të bukur, le kar dal dhe pastaj përsëri zhduken në asshole ngushtë Juliet-së. I fucked saj të vështirë dhe më e vështirë derisa ndjeva atë ndjenjë upbyggande e orgazmës përsëri. I nxorrën jashtë bishtin e saj, qëndronte para saj në vend, dhe le të avionëve mi e dendura të sperma e goditi fytyrën e ëmbël e motrës sime të vogël dhe gojën e saj të gjerë të hapur.

Pastaj ne shtrirë, plagë fort dhe e puthi deri ne ra në gjumë.

34 Responses to "Kur motra e fle pak"

 1. Nilsson-Nils:

  Ju lutemi më shumë nga ju. (Sexy këndshme për të lexuar)

 2. brownie:

  është romani më i mirë që kam lexuar otoligt mirë! më shumë preferohet shkruaj kanal gjashtë

 3. Suxhuk:

  A keni ndonjë histori tjetër, ky ishte aq i mirë që kam kaluar pothuajse nga horniness!

 4. Karl:

  Unë kam qenë me brirë

 5. Marcus:

  ajo ishte e bukur për të lexuar

 6. jonna:

  Po të mos ishte për ju të shkruani në lidhje me motrën tuaj pak ...
  A nuk ndjehen në rregull, mund të në vend të fokusohet në hap motra ...

  Përndryshe, ju keni aftësi të mira tregime, por kjo duhet të merret poshtë për shkak të historisë bazë.
  Good luck me tjetër.

 7. Danielle:

  E pabesueshme se çfarë është një histori e madhe

 8. Danielle:

  mori shtypur * të vërtetë me brirë

 9. Dildo A është në veshjet:

  älsk këtë roman ..
  / F09xd

 10. Stërholluar!:

  Incesti nuk është mej.Incest dhëmbëve është po aq e pakëndshme si brutalitet! Pse nuk shkruani për mikun e motrës tuaj ose diçka? Përndryshe, ju keni talent.

 11. Sophie:

  Bukuroshe .. Ishte aq me brirë ..

 12. simon:

  hmm ... unë nuk doja gjë incesti : P por kam shtirej si ajo ishte e dashura e tij ... apo damn good

 13. AreNice:

  I liked këtë gjë gjithë motrën që e bëri mua me brirë! do të duan të bëjnë seks disa më shumë, kur ajo ishte në gjumë dhe pastaj u zgjua dhe donte më shumë, por kjo ishte një tregim i mirë anyway! xD

 14. yummie:

  tepër të nxehtë .. mos u shqetësoni për ata që thonë pak më ndryshe, ata nuk e dinë se çfarë ata janë duke folur për ;)

 15. I:

  asbra va!

 16. danne:

  Shumë mirë e shkruar dhe përshkruar. më shumë :)

 17. atë:

  mendojnë për histori, por incest nuk është dhëmbët e mi në, pothuajse i pështirë, mund të ketë qenë asgjë, por një motër.

 18. DeDU!:

  I dëshironte ajo nuk ishte në dijeni, por nuk isha e bukur me brirë

 19. ida:

  mm, unë mund huh motra jote

 20. Jonas:

  Historia e mrekullueshme e shkurtër

 21. Sofia:

  Do të jetë i habitur se si i lagësht historia juaj bërë mua

 22. Lillasyster:

  Mmmm dimë mirë se si ajo mund të jetë ;)

 23. vështirë dhe me brirë:

  VF zanash VAA e mirë e drejtë cuddly me që ajo erdhi në kështu Dara ;)

 24. Anonim:

  Damn ajo ishte ;) mirë 5/5

 25. anna:

  Unë çdo brirë!

 26. Sophie:

  Ahhh vërtetë do të doja që të jetë motra jote pak ;)

 27. Anna:

  Pse shkruaj se d eshte motra jote? Dhe si mund ta komentoni ju d mmm të dinë se si mund të jetë e mirë d (motra e vogël) Incest është një gjë më të neveritshme d ka. Herën tjetër ju merrni për të shkruar se d eshte nje mik i motrës së vogël. Dhe në pothuajse të gjitha tregime të shkurtra në të cilat d ndodh seks anal (e cila është pjesa më e madhe e kohës), atëherë slides karin e tij aq lehtë pa vaj .. hahaha po them nëse d, ëndërr on guys! Naftës është e nevojshme dhe definitivisht herë të parë. Duke supozuar se është d djemtë që shkruajnë në mënyrë :-)

 28. Carro:

  çfarë lloj bastards sëmurë që shkon jashtë në incesti? ju do të gjykoj më mirë shkoni te mjeku!

 29. Sussie H

  Shumë njerëz reagojnë negativisht në të incesti mes vëllait dhe motrës, por kjo është pikërisht ajo që e bën atë kurs kaq emocionuese! Vetëm se ndjenja se ajo është e ndaluar dhe duhet të bëhet në fshehtësi absolute. Unë vetë do ta konsideronte më të përpiqen që të ketë marrëdhënie me vëllain tim, mos harroni të bëni kontaktin me sy me të, ndërsa ai merr më gjatë dhe të vështirë! * Ahhh *

 30. Nilsson:

  Motra e mrekullueshme apo jo, ajo që është më e mrekullueshme se një grua e bukur dhe pastaj të merrni një ndjehen për të dyja o jashtë brenda bulltar në ijë, kur kam lexuar novell.Det juaj bukur nuk ishte hera e vetme? Vazhdoni të shkruani ju nuk përfundojnë mirë nu.DET ishte mirë të ftohtë në shtrat më shumë se një herë? Vazhdoni të shkruani në lidhje me ju si vëllezër dhe motra ju sigurisht mund të trajnuar ju kështu që ju mund të jepni gruan tuaj të ardhshëm ose një gjinie të madhe që zgjat një jetë të tërë.

 31. Bidoo:

  Haha, që është, çfarë dreqin, kushdo që ka aq shumë në lidhje incesti, çfarë dreqin jeni duke lexuar këtë tregim fucking për? Nda nga prapa!

 32. Esska:

  I kam shumë me brirë. Tani unë do të doja që të ketë motrën time këtu

 33. Lok:

  Damn shkruar sexy! U bë vetë kështu me brirë që kam kërkuar një lloj të motrën e vogël të dështoj ahårt! Vetëm për shkak se ata janë vëllezërit e motrat e bëjnë si unë tha se edhe më të mirë (lexo jo nëse ju pëlqen!) Plus ajo është një zuskë brirë pak që e do karin në çdo vrimë!

 34. C:

  U bë me brirë, duhet hov off tani :)

Koment kur gjumi motra