Takimi në dhomë lavanderi

Tisdagskväll, klockan är 21. 30 och man är trött efter jobbet som det är. Då ska man till tvättstugan. Måste ta och köpa mig en tvättmaskin till lägenheten. Är trött på att springa ut hit och hålla tiderna.

Står och funderar när jag handtvättar underkläder i tvättbaljan. Värden blir inte glad om man råkar förstöra en maskin med en behå båge. Tunnare underkläder är dessutom enklare och säkrare att tvätta för hand eftersom maskinen sliter rätt rejält. Mina små genomskinliga stringtrosor och andra sexiga underkläder får jag handskas med varsam hand.

Duke menduar se si i trishtuar është se askush nuk mund të shohin ato këtu mrekulli ëmbël më, por unë jam shumë picky këto ditë. Nuk keni një të dashur, nëse ajo do të bëjë atë në një djalë të mrekullueshme me vlera të denja dhe të cilët edhe si seksi. Ndoshta pak më të ashpër. Tani unë nuk kam gjetur një dashnore që është e drejtë për mua ose që janë në ndarje mjaft të ngushtë për të lejuar që ajo të jetë disi të qëndrueshme. Ajo nuk jep mua një zvarritje pak e dikush në shtëpi për një qëndrim një natë. Sure, unë mund të sigurtë të tokës në shtëpi një çift të orgasms, por zakonisht djalë është i dehur dhe mezi mund të merrni atë apo ka diçka tjetër që nuk është e vërtetë. Jo, unë do të ketë marrëdhënie seksuale me një djalë, ju mund të jetë dikush që ka pak më shumë se një gjuhë pak duart, dhe karin. Duart e mia dhe lodra janë të lirë për të bërë punë për një kohë.

Degjova dikush vënë çelësin në derë dhome lavanderi dhe unlocks atë. A nuk është se i befasuar, sepse nuk ka lavanderi në tharëse mbetur nga koha larë fundit. Gjë e mirë që ata të vijnë para makinat e mia janë të gatshme kështu që unë mund të derdh rrobat e tyre, unë mendoj.

"Mirëmbrëma", tha dikush nga porta, një zë të këndshëm mashkull, kam parasysh. Është kurioz dhe shikon lart. Një djalë qëndron dhe mbush derën. Looks nice, sytë të ndritshme dhe një buzëqeshje infektive. Ai shikon në mua dhe shtoi, "unë kërkoj falje për të qenë vonë, por kam harruar kohën. "

Unë shoh në atë dhe smiles, "Është në rregull, makine ime nuk ka mbaruar ende. "

Ai shkon në qeveri dhe të fillojnë të ringjallet rrobat varur atje. Fillon të dele dhe vihet në një shportë lavanderi ai solli. Djalë i duhur mendoj dhe të përpiqen për të ndaluar shikuar atë.

Ai e sheh, siç thashë bukur. Herë pas here gjatë, ngjyrë kafe, të trasha, flokë të shkurtër, ose të rënda ose të hollë. Vetëm pak si kjo. Për sytë e bukur dhe një buzëqeshje të bukur. Kushdo të ketë fat atje ndoshta. Duke menduar në qoftë se unë e kishte parë atë në fushën e para, por në përfundimin se unë nuk kanë. Mendoj se ai ka të dashurën dhe ajo është i vetmi që lan ndryshe. Priren të jenë aq me djemtë e hollësira, të zënë ose i çinteresuar.

"Më falni, por a keni jetuar këtu gjatë?" Unë dëgjoj veten pyes. A nuk kam të bëj, unë mendoj për veten time, por nga ana tjetër, ndërhyn me mirë mos pyesni. Ju mund të jetë një social pak dhe flasin ndërsa ju jeni në të njëjtën dhomë.

"Unë nuk mund të mendoj se kam parë ju më parë. "Vazhdimi atë gojën interesant kërkuar.

"Jo, unë jam duke jetuar me disa miq disa muaj, ndërsa unë të marrë një kurs këtu në qytet. "Është hera e parë duke përdorur dhomën e zonës lavanderi. Është i njohur me makinë në apartament, kjo ishte sepse kam harruar kohën. "Duke i thënë atij në të njëjtin ton të këndshëm, duke kërkuar në mua, ndërsa ai flet dhe lavanderi dele gjatë kësaj kohe.

"Po, unë e di se si është. Unë kam pasur edhe një makinë larëse në banesën time të fundit, ju merrni pak spoiled. Këtu ajo është sa më afër banesës kështu që unë mund të merrni deri tani, por netë si kjo do të ishte mirë nuk ka për të dalë jashtë në shi dhe të ftohtë. "Unë jam duke folur për të, ndërsa unë të larë rrobat.

Ai mban nodding dhe duke folur pak për esenë ai ishte bërë kur ai harroi kohën, ndërsa ai folds lavanderi.

Një njeri që mund të trajtojë punët e brendshme, ndërsa ai flet, jo i keq mendoj therës.

Ne deri tani, unë bathed në të brendshme time dhe do t'i varim. në kabinet si djalë qëndron dhe zgjedh larë jashtë. E pra, ai nuk duket shumë i zënë ngushtë nga vetë kështu atëherë nuk duhet të kujdesen për të.

"A jeni gati të përfunduar në kabinetin e kështu që unë mund ta mbyllni?", Unë kërkoj atë me mirësi.

"Yeah, kap vetëm sende tim të fundit këtu dhe për të marrë tharëse atëherë." ai përgjigjet.

"Pra, gati! Kabineti është në dispozicion vajzë tuaj fisnik "ai shpall me një min gentlemanly dhe një buzëqeshje të gjerë. "Unë nuk mund të ndihmojnë por qesh me gjestin e tij dhe prapa Niger bukur," Faleminderit zotëri fisnik. "

Mbledh me mua, të brendshme e mia me lagështi në shportë lavanderi dhe fillon të rri me shpinë time ndaj tij. Tharëse është e drejtë prapa kabinetit, kështu që ne kemi jo më pak këmbët që do të vijnë së bashku në dyert dhe ngjyrë të hapur.

Ajo është e ngrohtë nga furra dhe tani hapur të tharëse kështu që unë të heq xhaketën tim dhe vetëm i veshur me një të shtrënguar T-shirt.

Rri me mua për të varur ime e brendshme dhe njëkohësisht duke u përpjekur të shmangë djalë kështu që ne nuk duhet të përplasen me njëri-tjetrin. Unë gjithmonë vendos disa punë shtesë për të ul receptorin e telefonit në lavanderi kështu që unë nuk kam shumë të rrudhave të panevojshme vonë. Shumë do të thërrasë mua një pedant (që do të bëjnë ata me), por unë e di ajo kursen kohë më vonë. Mos theksoj si shumë më lavanderi dhe stresi nuk është diçka që unë të gëzojnë.

Edhe pse unë mendoj se unë lëviz dhe të dredhim shumë e mirë kështu që ne ende arrijnë të rrëzuar në kokat tona, kur unë zgjohem pas kap brekë dhe ai bends poshtë për të vënë diçka në shportën e tyre. Kam humbur çdo gjë në dysheme dhe merr mua në ballin si bulonave. I mbyll sytë e mi dhe të përpiqen për udhëtim mua ngadalë për të rifituar ekuilibrin. Ai merr krahun tim në një rrokje të buta por të fortë për të dhënë më mbështesin. Pastaj ai bends dhe zgjedh atë që ne të dy të humbur në aksidentin, unë shoh në qepallat e tij ende pak i trullosur.

Të dëgjoni një bilbil dobët ujku dhe duket për të parë atë në këmbë me ato pak, lak transparente në dorë.

"Ata ishin të shijshme, shpresoj se dashuria juaj guy ju shohin në atë mënyrë. Ajo do të kishte bërë anyway. "Kam dëgjuar atë që thonë.

Looking up dhe i plotëson shikimin e tij kureshtar intensivisht në minierë. Zemra ime kërcen një mundi, por më pas fillon të rrahje në gjoks të nervozizmi dhe eksitim. Ai shtrihet në dorën e tij për mua me panty pak. Unë nuk mund ta ndihmojë atë të bëhet siklet. Unë mendova se kishte ndaluar duke marrë sende shumë vite më parë, por unë ndjehem faqet e mia janë të kuqe me ngjyra të ndezura, ndërsa zemra shkon.

Ai është ende në krahun tim për të mbështetur mua edhe pse unë kam rifituar ekuilibrin për një kohë më parë tani. Feel dora e tij të ngrohtë të djegur lëkurën. Ngrohjes përhapet me pjesën tjetër të trupit, fyt, poshtë, në gji, në.

Ngrohtësi ndjej mund të jetë për shkak të kabinetit, por unë e di kjo është një gënjeshtër për veten time fëminore. Unë e di se çfarë po vjen nga nxehtësia. Ndihem pak në siklet përpara kësaj huaj, sepse ai e di atë që unë veshin në fund dhe se ai gjithashtu qëndron me brekë e mi në dorë për të hapur shfaqjen nga. Kjo nuk do të ndihmojë që edhe unë lakuriq plotësisht nën rrobat e tua. I hoqi brendshme e mia dhe hodhën në shportë lavanderi vetëm para se të shkoja jashtë.

Unë nuk mendoj se unë do të qëndrojnë këtu me një djalë simpatik i huaj me një vështrimi djegur.

Mendimet e mia të mëparshme se si unë jam i uritur për gjashtë dhe kontakt, janë evidente. Gjoksi im është kontraktuese thithat rëndohet dhe të bëhet e vështirë. Stomaku im forcon, ngrohje do të përhapet dhe impuls në bark. Ndjehen si unë jam i lagësht. Gjë e mirë nuk mund ta shohë që unë jam duke menduar thellë. Por thithat e saj, ai duhet të shohim se si i ngurtë ata janë në krye të ngushtë. Nuk mund të ndihmojnë por të hedhur një shikim të shpejtë poshtë me veten dhe shikoni se si ndihem. Si ata span pëlhurë. Unë skuqem me shume dhe nuk do të takohet sytë përsëri, por nuk mund të rezistojë. Shikoni lart dhe shihni se sytë e tij pasoi shikimin tim, ai ka parë gjinjtë e mi dhe e kupton se si ndihem.

Unë dua atë për të bërë diçka, thyejnë heshtjen, të merrni frymë im u ndal gati, dhe pas asaj që duket si përgjithmonë, thotë ai,

"Jo, jo më për të bërë. Nëse ju keni një të dashurin apo jo, që është. Ju duhet të më falësh, por unë kurrë nuk mund të hesht. " Ai shikon poshtë dhe mban dorën e saj më të gjatë për mua që të më jepni të shkurtër. I vini ta merrni në dorë dhe të ndjehen të gishtat e mi gati të merrni një shok të tij pëllëmbë të ngrohtë. Ai heq dorën e tij të tjera në krahun tim. Moti bjerë pak, por zemra ende shkon shpejt në gjoksin tim.

Unë gjithashtu shohim poshtë, ndërsa unë them,

"Nuk ka rëndësi, unë gjithashtu shpresoj se djali im do të të pëlqente ato në qoftë se kam pasur ndonjë teke, por unë kështu që unë vishem më së shumti për hir tim". Qeshur dhe duke kërkuar shpejt deri në atë para unë u kthye. Varur ato në kabinet dhe të përpiqen për të marrë përsëri të rri përfunduar pjesën tjetër, por me duart e paqëndrueshme dhe zemra pounding.

"Ju, atëherë zakonisht vajza juaj të kujdeset për lavanderi tuaj, por ju duket se përdoren me të vërtetë për atë ndryshe." Dije se ky është kopje keq pije, por unë nuk e kujdesit. Unë dua të di nëse ky djalë ka një vajzë apo jo. Ai filloi natyrisht me këtë çështje kështu që tani unë dua të di nëse kam një shans me të. Për hir të tim unë zakonisht nuk fillojë gjërat me djem që janë të zënë, nuk është se interesante për mua. Duhet të jenë ata pabesë ata mund të gjeni dikë që nuk ka kujdes por unë nuk dua të lënduar askënd.

"Jo, unë mendoj që unë jam më shumë një të vetme të vazhdueshëm. A nuk u takua askujt që ka për qëllim të mjaftueshme për mua për të qëndruar me të. Unë duhet të ketë disa standarde të larta vetëm për dashurinë dhe marrëdhëniet, por kjo është ok, nuk kam ngut. Unë jam vetëm 29 vjeç kështu që unë mendoj se kam kohë përpara meje ".

Unë jam habitur pak ne sinqeritetin e tij, por ato bëhen edhe më të interesuar.

"Unë e di mirë si tani. Unë kam jetuar në një marrëdhënie më të madhe të kohës së jetës sime të rritur kështu që unë dua të harxhuar disa kohë me veten time para se unë të më lidhin me një partner të ri.

"Too bad ju nuk mund të ketë pjesë të caktuara të një marrëdhënie, pa pasur një të tillë. "Unë u përgjigj, duke kërkuar deri në atë përsëri me shejtan im i vogël. Sytë e tij flash për të. Buzëqeshja e tij edhe më shumë se djallëzuar.

"Si çfarë?" Ai e pyet. i bezdisshëm, por me një ngjyrim kurioz.

"E pra, ju e dini, darkë, bisedë e bukur, seksi i madh dhe kaq. "Unë them pak mospërfillës. Kërkoj fshehurazi për të parë reagimin e tij.

Duart e mia janë ende të lëkundur dhe trupi im është i nxehtë dhe i lagësht.

"Po, seksi është një gjë, është e vështirë të mos humbasë. Por mund që ju keni anyway. Nëse keni takuar dikë që dëshiron të luaj pak dhe vetëm kanë një kohë të mirë. "

"Yeah, por kjo nuk është aq e lehtë për të gjetur ata që duan të luajnë me dhe gjithashtu kanë shijet e njëjta si veten" I kthehet përgjigje me ton më të rëndë.

Ai thekson shumë lehtë një proshutë tim me dorën e tij si ai kalon. I tërheq në reagim, dhe dritat e mia të trupit për të drejtuar. Është si lëndë djegëse të thatë në zjarr pasdite të nxehtë. Flakët shpërthim dhe u përhap nga stomaku në të gjitha nyjeve dhe muskujt. Bëni gjunjët e mi i dobët. Ankohem në brendësi, por kafshimin buzët e saj së bashku kështu që nuk ka shpëtuar. Hedhur një shikim në drejtimin e tij, ai shikon në mua me atë vështrimin që digjet në dhe e bën kile zemra ime më e vështirë përsëri.

Ai luan me mua, unë të kuptojë se një pak i habitur. Po, po, dy mund të luajnë atë lojë që unë mendoj dhe të bëhet më e guximshme. Tani që unë e di se ai është i lirë dhe unë nuk do të jetë më keq. Ai është i interesuar dhe po pengon mua, për të parë se sa larg shkoj. Unë jam definitivisht shkëndijë në të dhe nuk kanë asgjë për të humbur.

Përshtatet "rastësisht" fshini gjinjtë e mi të rënda kundër krahut të tij si ai kalon. Duke kërkuar deri në sytë e tij pak të pafajshëm dhe thotë: "oups!" Ashtu si budalla dhe se shpesh këto mund të jetë vetëm kur ju të vërtetë duan të marrë vëmendjen e një njeriu. Është duke punuar, ai shikon appreciatively në zile e krye mbytur urinar, i ngushtë. Unë buzëqesh përsëri dhe të kthehen një shtesë të vogël kështu që zemrat tuaja do të jenë më të parat.

Ata janë të rënda të mëdha, të rrumbullakëta dhe i bukur. Nipples janë ende të vështirë dhe në mënyrë të qartë të dukshme nën pëlhurë. Shikimin e tij gjallë mbi gjoksin e saj para se të shikuar deri në sytë e mi përsëri. Më duket e vështirë për të shkuar mbrapa dhe puthur dhe kërkoni atë për të marrë më drejt lart dhe poshtë.

Si do të bëni pasi të gjithë, ndryshe se në filma pornografik. Po, unë e di mjaft. Kam parë kaq shumë filma pornografike nga tani "Story" se unë ndoshta mund të të tyre të vogël. Unë do të mendoj se është e madhe dru për të parë një të vërtetë hardcore pornografi dhe masturbohem për të. Ka dhënë veten lart veten për interesin tim në Erotika dhe pornografi që kur kam qenë i vetëm, dhe llogaria për të.

Unë nuk mund të ndalojë duke menduar për të bërë një gjë të tillë. Ai ende nuk mund të qëndrojë këtu më shumë se disa muaj kështu që ajo mund ta humbasë atë?

Ndërsa unë isha duke qëndruar atje në mendimet e mia dhe velar ai vendos. Ai merr hapa përpara dhe merr mua. Një dorë pas qafës së tij, një bluzë dhe një mirë-vendosur të puthur mbi gojë. Hard, kërkues, aplikanti. Buzët e tij janë të shtrënguar dhe gjuha e tij duke luajtur në buzët e mia për hapjen e tyre është e ashpër. Në kërkim në gojën time, duke luajtur me gjuhën time. Deri Unë rënkoj me zë të lartë me të gjitha emocionet e ndezur brenda meje. Unë jam aq dritë që kockat janë në dele nën mua. Është mirënjohës për kontroll të fortë mbi qafën time dhe bluzë përndryshe unë ndoshta do të kishte rënë poshtë në dysheme. Çfarë një puthje! Unë dua që ajo të zgjasë përgjithmonë.

Unë e di se trupin e tij të fortë kundër kthesa e mia të buta. Zemrat e mia grimcuar kundër gjoksin e tij, ndërsa ai shtyn më afër me mua. E di sa e vështirë seksi i tij është kur ai shtyn ijet e tij kundër tumë tim të butë. I bashkohet veten tek ai, duke i shtyre mua. Duart e tij në kërkim rreth trupit tim. Përkëdhelte bel, time mbrapa poshtë mbi gomar saj. Gërmoj në ato mollaqe të buta dhe të heqë mua kundër bigëzim tij Vë bast këmbët tuaja rreth tij dhe të shkojë drejt ijet e tij, moaning.

Ai mbart mua në stol kam përdorur për të dalë dhe dora e larë në. Kthehet më në atë dhe fillon të përkëdhel gjoksin tim në vend të tyre, tani në duart e lira. Unë jam moaning e duarve të tij të vështirë dhe gishtat që janë në kërkim rreth tyre dhe gatuaj pa mëshirë.

"Po!" Groaned unë me zë të lartë. Më pëlqen të ashpra dhe sidomos gjoksi im ndjehet si asgjë tjetër. Ai duket për të kuptuar, sepse ai trajton ato si nëse ai mund të lexojnë mendjen time.

Ai puthje mua uritur përsëri dhe duke kërkuar direkt në sytë e mi, ndërsa duart e tij kanë arritur që të merrni mua off këmishën time dhe sytjena gjen buttoning. Slides off lehtë. Ai duket i njohur me të brendshme e grave. Nuk është çudi që ai dukej në kur unë hung up mendimin tim isha pak pa fund.

Unë kam kohë unë nuk mendoj shumë para se të ngjitet kokën në gjoksin tim. Shtyn ata së bashku me duart e tij të vështira dhe luan me gjuhën e tij mbi nipples saj alternuar. Thith, nips lehtë. Duke përdorur gjuhën e të bëj të gjatë, ndërsa kështu që unë e di vrazhdësi gjuhën, lythat do të jetë edhe më e vështirë se më parë. Ai luan me ta në mes gishtat e tij, ndërsa ai squeezes të dy gjinjtë në duart e tij. Unë jam moaning me zë të lartë dhe këlthitës kur ai kafshon, ndërsa në nipples pak e vështirë, por unë mund të jetë me të. Kjo e bën të dy plagë pak, por është tepër e rehatshme. Kombinim është e dhimbshme, por e mrekullueshme. Herën tjetër unë qaj vetëm: "Po, jaaaa".

Unë jam hornier se kam menduar të jetë e mundur. Ai lejon të shkojnë të gjinjve të saj, grykë mbrapa dhe rreh deri pantallona të mia në vend. Snaps mësuar butona dhe të hapur mizë e tij ku ai tregon se nuk kishte veshur ndonjë brekë nën pantallonat e mia. Duket se për ta kthyer atë edhe më shumë për sytë e tij janë me brirë, kur ngritën sytë lart në mua.

"Unë dyshoj se ju nuk veshin brekë, unë pashë asnjë pantallona të shkurtra panty. Kjo është arsyeja pse unë nuk mund të ndihmojnë por ndjehen mbi gomar tuaj bukuroshe, kur kam pasur shans. Një grua e pa brekë janë ndër gjë sexiest unë e di, edhe pse unë doja të brendshme femrash sexy . Unë shpresoj që të shoh se jeni në to unë kam qenë në një tjetër kohë. "Unë nuk mund të ndihmojnë por dremitje dhe për t'iu përgjigjur një i dobët pak;

"Po, unë do të veshin atyre herën tjetër"

I dua njerëzit të cilët marrin përsipër, unë jam i lodhur kështu që për të qenë dominant, që unë jam me të vërtetë duke kërkuar për dikë që merr vetëm mbi dhe më lejon të gëzojnë.

Ai rips off pantallona mi shpejt, dhe këmisha e tij. A nice, bust moderuar dinjitoz zbulon veten me vetëm pak flokë në gjoksin e tij që zhduket në rrip mesi. Krahët janë të fortë dhe mjaft i forcuar. Dua krahët tuaja dhe nuk mund të ndihmojnë por të fshij të gjithë ata. Tërhiqe e thonjve si ai dridhet. A gishtat e më shumë nëpër gjoksin e tij dhe poshtë në të gjithë barkun e tij, ai tërheq atë pak kur unë i afrohemi kërthizë dhe rrip mesi. Të pans ose dridhje, I guess.

Tani unë padyshim është dashur të e di se ai duket të mendoj para se të merr të mbajë wrists e mi dhe të mbajë ato në mënyrë të vendosur në vend në stol, ai strukur poshtë mbi mua dhe duke luajtur me gjuhën e tij mbi zemrat e mia përsëri. Thith dalë në gojë një pas një tjetër. Le të bëhen gur vështirë dhe bolts e eksitim. Gjurmët Paint të pështymës së tij dhe poshtë mbi barkun e saj dhe poshtë drejt barkut. Unë moans gjithnjë e më shumë. Vështirësia për të mbajtur më qetë dhe të qetë, ku unë gjysmë shtrirë në stol me kokën e tij duke pushuar kundër murit.

Unë nuk do të shkojë kudo, sepse ai është ende në duart e mia një kontroll të fortë në stol. Goja e tij e nxehtë dhe gjuha arrin Veneris Mons time. I rruar që këtë mëngjes, ai shkëlqen tani lëngje e mia që kanë vërshuar pasi ai së pari erdhi në dhomë. Unë jam aq dritat tona dhe unë do bërtas, kur gjuha e tij arrin pjesën e sipërme të drejtuar tim dhe luajnë mbi klitoris. Prapa ime përfshin një hark të stimulit. Ai përfundon dhe kam hapur sytë e mi si kam mbajtur mbyllur gjatë kësaj torture mrekullueshme, për të parë se çfarë po preokupon atë.

Ai shikon në mua dhe thotë, "Unë dua që ju të shikoni në mua, duke mbajtur kontaktin me sy, ose unë do të ndalet shuplaka tuaj, ju e dini?"

Unë e kuptoj se çfarë thotë ai, por unë nuk e di se si unë mund të mbani sytë hapur kur ajo është aq i mirë dhe unë vetëm dua të vidhos deri në sytë tuaj sa më shumë që mundem dhe di të gjitha veprat madhështore që ai bën me mua, por unë nuk kam asnjë zgjedhje. A dua që ai të vazhdojë, unë kam për të.

"Po, unë do të përpiqemi", unë përgjigjen me frymëmarrje të rëndë.

Unë mbaj sytë fikse në e tij, dhe të ndjehen si gjuha juaj fillon të shikoni poshtë mbi prerje, gudulisje poshtë. I lëvizin ijet e mia kundër gjuhën e tij në lëvizjet shumë të vogla rrethore. Nuk mund të ndalet, nuk mund të ulen ende.

"Ju jeni shumë të lagësht, ajo është me të cilët ka bërë ju kaq e lehte?" Ai e pyet mua.

"Po, unë jam kështu me brirë për ju, se isha aq shpejt sa ju erdhi në dhomë unë them hoarsely prapa." Të bëjë më shumë, të ndjehen gjuhën e tij në mua.

"Ju lutem më lejoni të marrë më shumë. "Unë lutem pothuajse të dëshpëruar tani. Ai është shumë i ngadaltë, edhe nëse kjo është e mrekullueshme, unë dua më shumë, për të njohur atë në mua. Unë nuk kam asnjë kontroll vetë në të gjitha.

Gjuha e tij punon rrugën e tij deri në hapjen e mia dhe të shtyjë veten grup të vështirë dhe të shpejtë. Unë nuk mund të mbajnë më më tani. I kapem në stol me duart e mia kur ajo shkon për mua. Një orgazmë shpejtë dhe intensive pasi ka qenë pa seks për një kohë të gjatë. Ajo nuk ka marrë kaq shumë kohë që të kthehen nga kjo, kjo është një shpejtë marramendës që unë pothuajse i detyruar veten. Ai duket pak i habitur, por edhe i kënaqur kur shikoj poshtë në të pas marrjes përsëri një grimë frymë më normale përsëri.

"Ai shkoi të shpejtë për ju. Mund të vazhdoni? "

"Është shpejt për mua, por unë do të merrni orgazma shumë për të, unë premtoj," unë përgjigjen me një buzëqeshje të relaksuar. Unë jam me fat seksualisht. Mos edhe të stimuluar klitoris për që ajo të shkojë. A ju e quani atë "orgasms vaginale. "

Ai duket i interesuar, dhe qef si ai qëndron në frontin e mua. Kissing mua përsëri, përkëdhelte gjinjtë e mi, pinching, thithat pak. Tani lodhje keqja kaloi pas orgazmës, trupi im fillon të kthehet përsëri dhe unë do të jetë kureshtar rreth tij dhe trupin e tij. Para se unë kam qenë larg për kënaqësinë time për të menduar prej tij, nuk kishte mundësi edhe pas ai mbajti më poshtë.

Unë të fillojë të puth atë. Supet, armëve, bel, gjoks, pickues butësisht në nipples. Nga ana e tij për ofshamë tani. Unë jam bending dhe snapping disa prej tyre, duke luajtur me gjuhën e tij. Duart e mia hugging gomarin e tij të ngushtë. Përkëdheljet hips dhe pastaj deri në bigëzim. Bulan që bulges në xhinse duket premtues. Unë nuk mund të mbajë mua pa më vrullshëm me padurim deri në rripin dhe fillon zbërthim butonat. Me disa të vështira-për shkak të rrobave të ngushtë, por kam arritur të marrë mizë e tij. Ai vesh boksera nën të. My favorite nëse unë zgjedh, nga sportiv. Varg si edhe këtu.

I hidhen poshtë nga stol dhe tërheq pantallona dhe boxerna. A ka interes mbi karin e vështirë që po shfaqet para syve të mi. Përkundrazi i trashë, me trashësi uniforme, pak më e madhe se një normalkuk numërimit syrin tim zbuluar shpejt. Lakuar pak lart. Unë nuk mund të ndihmojnë por të ulen në haunches e tyre, duke tërhequr prapa lafshë e penisit dhe Licks butë shpejt në glans të dinë se si ajo shije. Ai rënkon dhe merr një rrokje në flokët me një dorë. Pak para-kosi shohim përpara dhe unë e bëj atë. A do të qitjes i ditur se unë kam ndikim mbi të dhe karin e tij.

"Po, një shije e kar tim, të marrë atë në gojën tuaj të ngrohtë", ai rënkon.

Unë jam shumë i impresionuar tani. Dëshironi që ai të gëzojë sa më shumë që ai më bëri për të shijuar. Unë ulem e drejtë në frontin e tij në këmbë të tij dhe le të luajë tuaj gjuha në glans, duke tërhequr qarqet pak dhe luajnë, provë, shuplaka. Mbledhja pështymë në gojë për të mbytem karin tim me kaq do të jetë e qetë dhe lehtë rrëshqet në gojën time. Lejon pështymë të thahet nga glans dhe poshtë bosht. Edhe një gjë porn, unë mendoj se i horniness tim. Porno por praktikisht, askush nuk dëshiron të patted thatë. Ajo nuk jep të njëjtën ndjenjë të mrekullueshme.

Pas shohim se karin e tij është i pajisur me pështymë, unë le të shkojnë në gojën time. Është mjaft e madhe kështu që unë duhet të jenë të kujdesshëm për të mos hall ndaj dhëmbëve. A luajnë gjuha mbi underside e karin e tij dhe string kujdes para se të urdhërojë karin tim aq sa mundem. Ai qëndron poshtë dhe shikon në mua me sytë e brirë.

"Po, po. Merrni atë në gojën tuaj, unë do të deklarojë ju një murg. Do ju? "

Po, unë do të mendoj. Ju mund të dërgoni një drithmë të eksitim nëpër tërë tank tim. Unë dua atë për të qij mua në gojë si një shkatarraq vërtetë. Mos lejoni të zgjedhin, të merrni vetëm atë që ata duan. Unë dremitje të butë, duke kërkuar deri në sytë e tij kështu që ai mund të shihni se si me brirë I merrni këtë ide. A slide kar tuaj në deri sa ajo hits shije, atëherë unë le të kaloj jashtë përsëri. Të gjitha mënyrë për të dalë deri në majë të glans pushimi kundër hapura mi, buzët e lagura. Playing me gjuhën në brazdë mbi glans, rreth glans dhe të vargut, bezdis pak. Jerking dhe goditje me një dorë rreth kukroten, dhe të tjera butësisht në scrotum. Jerking off gjithë kukskaftet disa herë dhe fshij pështymë siç duhet. Kjo e bën edhe më të vështirë. Ai rënkon lart mbi kokën time: "Po, po"

Papritmas, ai mbledh flokët deri në pjesën e prapme të një bisht se ai pajtohet me grip të ngushtë, të mbajë e dhimbje e mprehtë e tij vetes dhe të shtyjë atë të vështirë në gojën time. Unë jam i humbur ekuilibrin e manovrimit të habitshme, por ai po e mban kokën time në mënyrë të vendosur me një dorë kështu që unë nuk do të bjerë mbi. Unë kam vetëm një vështirë karin në rrugën gjysmë rrugës poshtë në fytin tim, ajo ndjehet si. Studs dhe befasues, por ai tërheq atë sa më shpejt përsëri. I thith shpejt para se ajo shkon në gojë përsëri. Unë nuk kam kohë për të kapërdirë pështymën që është prodhuar dhe ajo kullon në një lumë të vogël në gojën e tij. Edhe pse është mjaft e vështirë dhe degradues tjetër I like it. Situata e tërë është aq e çuditshme, por tmerrësisht emocionuese. Unë dua atë për të bërë këtë me mua. Lejon mua që të ndjehen karin e tij të vështirë të thellë në gojën time dhe poshtë fytin tuaj.

Ai rënkon dhe hips juckar kur ai munknullar më e vështirë. Unë nuk mund të ndihmojnë por përkëdhel veten në ndërkohë, duart e mia janë të lirë për të bërë atë që unë dua. Ai ka gjetur një lloj pozicion ku ai mund të merrni gjatësinë e duhur në gojën time pa frymë tim larg. Është e madhe të dini se unë nuk kanë asgjë për të thënë. Dora ime shkon prapa deri në topa e tij dhe tru, kështu kënaqësi e tij do të jetë më e madhe. Dora ime tjetër përkëdheljet clit tim dhe çarë lagësht. Ankohem me karin e tij në gojën time.

Mezi fillojnë të ledhatoj mua para se ai të tërheq më lart në një pozicion në këmbë. Ngrini mua deri në stol për karin e tij rok vështirë kundër fittöppning tim. A kar tuaj rrëshqitje lart e poshtë në slot disa herë dhe fërkim clit saj me të butë,, glans mëdha me shkëlqim. Ndritur dhe i lagësht me lëngjet e mia. Tani është radha ime që të ankohem me zë të lartë përsëri. Unë jam kështu me brirë, dëshironi të keni karin e tij të bukur thellë në mua. Ai shikon në sytë e mi, rregullon glans e hapjes, juckar butësisht për të lejuar vagina e hapur, dhe shtyn butë, të butë në kukhuvudet. Kjo është pak i ngadaltë, edhe pse unë jam kaq i lagësht. Ai është më i madh se unë pritet dhe kjo merr një kohë pak para se ai ka rrëshqitur në vendin kështu që ai mund të fillojë humping më larg dhe më larg. I shtyrë kokën përsëri kundër mur, moaning, qarë me kënaqësi.

"Oh po, po, Perëndisë atë që një lehtësim. "

Të ndjehen si ai mbush mua, kjo është aq e vështirë dhe e bukur. E vendosur gjysmë në stol dhe duket po aq e këndshme për atë si për mua. Ne gëzojnë trupat e njëri-tjetrit, ngrohje, epsh dhe seksi. Ne jemi të huaj për njëri-tjetrin, por ne mund edhe të jetë shpirta binjak, sepse ne mendojmë njësoj dhe të gëzojnë seksin. Unë dua të jem lodër seksi i tij pa u turpëruar prej tij. Unë dua të ndjeni kënaqësi të përzier me disa dhimbje. Unë shpresoj se ai do të donte për të ndarë këto gjëra me mua, nëse vetëm një herë ose një çift.

Ai ka shtyrë kar tërë në gjatësinë e saj të plotë, e di se si ajo godet fundin e mua. Kishte qenë pak më të gjatë do të kishte qenë problem, sepse atëherë ajo do të lënduar, por tani ajo është vetëm mënyrën se si ajo është e drejtë. Karin im të ndjen, sepse ai është aq i përafërt për mua, por ajo është e përzier me kënaqësi. Nuk mund të mbaj mua të heshtur më gjatë dhe të fillojnë të lëvizin ijet e mia ndaj tij, ai i merr të mbajë prej tyre dhe për të rritur ritmin. Vë bast këmbët e mia rreth tij, por ai për ata mbi shpatullat e tyre në vend. Unë shtrihem në stol dhe të ndjehen Thrusts e tij të thellë dhe të vështirë në mua. Moans dhe whimpers e kënaqësi. Merrni të mbajë të gjinjve të mi dhe squeezing e tyre kështu që ata nuk e lëkundur se shumë. Ai heq duart e mia dhe fërkim zemrat e mia, pinching, dhe fërkim për njëri-tjetrin. I kthehet më me kënaqësi dhe butësi në nipples. Është një ndjenjë e përzier, por ajo rrit eksitim tim jashtëzakonisht shumë që unë vërtetë nuk dinë se ku të shkojnë.

Pastaj ai tërheq veten papritmas jashtë. Merrni poshtë këmbët e mia nga supet e tij, merr një kontroll të fortë mbi belit tim dhe u kthye kështu që unë dal në katin e përkulur mbi stol. Ai i lejon glans të gërhas fittöppning lagësht time, e nxehtë, më pengon pak. Si me brirë si unë jam, unë kam vetëm një mendim, për të marrë karin vështirë në mua përsëri dhe qij deri sa është e mundur për ne dhe ne nuk mund të bëjmë më shumë.

Unë juckar prapa në përpjekje për të sjellë vetë. Ai qesh i ulët dhe mbajtjen e më mbrapa.

"Ju e duan atë, ju doni të ndiheni karin tim në ju nga mbrapa?"

"Po, ju lutem, shkon në karin tuaj të bukur në mua," A të lutem dhe të përpiqet më kot për të arritur për të futur karin e tij në mua përsëri, por ai mban mua në një rrokje të ngushtë.

"Tani ju jeni të pabindur, ju përshtatet ose unë mund të merrni për të treguar se kush është përgjegjës këtu", ai paralajmëron se në veshin tim.

"Ju lutem, eja në mua përsëri, qij mua!" Beu dhe unë lutem në eksitim, ndërsa unë isha duke u përpjekur të fus hundët më të lirshme nga kthetrat e tij.

Ai merr të mbajë flokët e mi, lakimi kokën prapa, duke mbajtur duart e mia u mblodhën në një në një rrokje brutale. Unë e di se si të përkryer që rrjedhin nga pidhi tim tani, shkon një poshtë pak në brendësi të këmbëve. Unë e dua atë që ai e bën me mua. Si ai e di se si të trajtojë mua, sepse unë do të ndizet.

Unë jam, gonna të ju qij kur unë jam gati, kjo është më ai që vendos, e dini? Ai pëshpërit në veshin tim në një zë të ngjirur, i ngacmuar. Lob nibbling tim veshit, poshtë mbi qafë, prapa qafës. Pak Biter vështirë kështu që unë ankohem për më shumë.

"Po, po, ju vendosni", groaned unë hoarsely.

Ai është vetëm shkëndija e kësaj loje, si Unë e kuptoj atë në mjegull tim tendë. Unë nuk mund të qëndrojë ende, trupi im i tërë është në zjarr. I lëvizin si në një ekstazë, moaning dhe qarë, por zor se i vetëdijshëm për këtë. Tentimi për të lëvizur prapa në drejtim të tij, të ndjehen të karin e tij të ashpër kundër mollaqe e mia para se ajo slides në mua përsëri. Ai duket se e di se ai ishte, le të shkojë e flokut tim, duart dhe përzierje mollaqe e mia. Varros gishtat e tij në to, të jepni disa grevë palme, kështu që unë bërtas në befasi dhe kjo dhemb. Mos lënduar drejtpërsëdrejti, por ajo kthehet mua më edhe më shumë. Unë svankar më shumë dhe përhapet këmbët e saj, ndërsa unë bëj më tej, dhe shtyn gjoksin e saj kundër stol. Ai godet disa herë me karin e tij në mollaqe mia të buta, duke tërhequr atë në slot, e kaluara e hapjes lagësht. Unë ankohem, ankohem, kërkoni të mendojnë se në mua.

Ai ka për qëllim në vetvete për karin e tij kundër hapjes dhe fillon të ngadalë ta sjellë atë përsëri. Unë dua të nxitojnë atë, por ai e kupton atë si ai mbërthen hips dhe mbajtur mua në një kapje për fyti. Unë nuk mund të lëvizë pelvisin time në të gjitha. Duhet të lënë gjithçka për të. E di se si kar tuaj në rrëshqitje dhe më mbush përsëri. Sa e vështirë është, si është pulsating me epsh në pidhi tim ngrirë. Rrëshqitje në centimetra, i centimetra. Ndjehet si përgjithmonë. Unë jam moaning gjithnjë e më larg ai merr në mua. Në fund, unë e di se si ai qëndron, ai ka goditur të ulura përsëri. Mban të përkryer ende në mua. Unë të përpiqet për të pritur me të, të marrë frymë rëndë dhe duke shijuar ndjenjën e të qënit i mbushur krejtësisht me një bukuroshe të tillë karin dhe qij këtë njeri.

Tani ai pret disa sekonda para se të merr të mbajë të dy krahët e mia dhe bëj prapa, duke kaluar mbi shpinë. Mbani të mbajë të wrists tuaj, kështu që unë nuk vijnë të lirshme, ndërsa ai ka një kontroll mbi super hip tim. Tërheq nga karin e tij në gjatësi të plotë dhe drejtuar atë në një goditje. Unë bërtas drejt nga kënaqësi. Është ende e shtrënguar kështu ai ndjehet me të vërtetë e drejtë, por sepse unë jam kështu me brirë ndihem vetëm e mrekullueshme. Duke bërtitur për kënaqësinë çdo kohë, ai plows karin e tij në fund.

Ai fillon të dështoj më të shpejtë, me kthetrat ai mund ta mbani mua dhe të shtyjë në të shpejtë, e vështirë dhe të thellë. Unë kam shkuar tërësisht nga ndjenja e madhe që përhapet nga pidhi tim dhe legen. Dëgjoni frymëmarrjen e tij të shpejtë dhe të keqe pas meje. Është kaq e mrekullueshme për të dëgjuar dhe unë juckar përsëri një grimë bërë qarqe të vogla me zonën gjenitale, ndërsa unë përhapej fittmuskler time mbi karin e tij. Dëgjoni se si ai moans me zë të lartë me kënaqësi dhe habi. Le të shkojë e krahët e mi dhe ngrini këmbën time në stol, të rrëmbyer në zemrat e mia dhe vazhdon të dështoj më sakte nga prapa me duart e tij në zemrat e mia. Feel gjoksin e tij të vështirë kundër shpinë të saj dhe dëgjojë frymëmarrjen e tij në vesh. Nibbling në veshin tim, duke pëshpëritur gjëra me brirë për mua.

"Ti je aq e bukur, gjykoj se ç'fshehin zemrat e bukur" "pidhi yt është aq i ngushtë dhe i lagësht përshtatje të përsosur për karin tim"

Jag kan inte mer än stöna: “Ja, ja jag älskar dina händer, din hårda, sköna kuk” Vi kysser varandra snett, en slarvig kyss i hetta. Knullar hårt några tag till innan han avbryter. Med kuken fortfarande kvar i mig.

“Böj dig fram” säger han och puttar ner min överkropp på bänken. Greppar tag om mina höfter igen och särar på benen mer än tidigare. Juckar in och ut, hårdare, djupare. Jag pressar mig ner mot bänken och svankar så mycket jag kan. Han knådar min stjärt, mina skinkor, gräver ner fingrarna i dom och drar dom isär. Känner honom smeka försiktigt med tummarna mellan skinkorna, över anus ner mot fittöppningen så långt han kommer åt.

Jag svankar, rör mig bakåt, gnäller till när han rör min bakre öppning. Kan inte låta bli att njuta, det är så skönt. Han stannar till där och smeker intensivt i cirklar. Väter fingrarna och återgår till att smeka min öppning med bägge tummarna omväxlande samtidigt som han knullar mig i mer lagom takt fortfarande med ett stadigt tag om mina skinkor.

Gillar hur han smeker mig, bestämt men ändå mjukt. Känslan av hans kuk i mig samtidigt som han smeker mig bak är troligt upphetsande och jag rör mig snabbare mot honom för att få honom att öka takten. Hans tummar pressar sig sakta in i min stjärtöppning, växlar mellan höger och vänster. Vänjer muskeln långsamt att öppna sig för honom och hans krävande fingrar. Känner saliv droppa ner, det hetsar upp mer. Gör det hela skönare när det är glatt och det går lättare.

“Är det skönt, är det skönt att bli smekt i stjärten samtidigt som jag knullar dig?” frågar hans hest. Han tänder på detta med det är inte svårt att höra och känna.

“Ja, det är skönt, jätteskönt, ” svarar jag stönande där jag ligger med huvudet mot bänken och njuter.

“Jag ska inte knulla dig i stjärten i kväll, det kan vi göra en annan gång jag vill bara se hur du njuter av det. ” säger han.

“Mmm, ja, snälla fortsätt”, säger jag bara. Är så inne i njutningen att jag knappt hör vad han säger men det har ändå gått in i mig. Han vill träffa mig igen, härligt!

Han ökar takten och knullar mig hårdare, hårdare med en tumme införd djup i mig, den andra smeker fortfarande öppningen. Jag stönar högre och högre liksom han. Känner honom pressa in den andra tummen med. Letar sig in och smeker den känsliga, tunna väggen mot slidan där hans kuk jobbar. Det är otroligt skönt och ja vet att jag kommer komma när som helst. Jag juckar så hårt jag kan för att få honom att fylla upp mig överallt, hårt, djupt och snabbt. Han verkar förstå att jag inte vill att han håller tillbaka mer, utan ger allt.

Byter tummarna och för in två fingrar i min anal istället för att komma längre in och knullar mig våldsamt i mina bägge hål tills vi skriker och krampar tillsammans. I flera minuter har våra kroppar muskelryckningar i extas och vi har fullt upp med att hålla oss uppe. Till slut ebbar det ut så smått och vi drar oss från varann för att kunna sätta oss ner.

Pustar ut och ler trött åt varandra i förståelse.

“Wow, det trodde man inte när man skulle tvätta i kväll”, säger jag trött men glad.

“Nej, verkligen inte. Ajo ishte aq e bukur. Du, jag måste ta och gå nu men jag vill gärna träffa dig igen är det ok för dig? Jag kan kolla upp när du har tvättid nästa gång så kan jag fråga dig om du vill då. Vi kan ju ta och gå in till dig då kanske?”

Självklart jag vill tänker jag men vill inte verka alltför ivrig men svara ändå: “Visst, gärna. Det här gör man ju gärna om”, ler och skrattar lite.

“Då säger vi så, skulle något hända så sätter jag en lapp på ditt tvättlås så du slipper undra”. Han kysser mig mjuk och klär sen på sig ihop med mig. Säger god natt och hej innan han går.

Tvätten är nu försenad så jag tar med mig allt vått och hänger upp inne hos mig. Resten av tvätten hittar jag en ny tid till, om tre dagar, samma tid. Får se om han är pigg på en repris redan då tänker jag och ler för mig själv.

83 svar to “Möte i tvättstugan”

 1. Jens:

  Denna fick mig riktigt kåt! Perfekt skriver!

 2. Ingrid:

  Mycket bra skrivet! Pulsen ökade i takt med att historien fördes framåt. Blev ett med berättaren, bröstvårtorna hårdnade och fittan blev våt. Det är nästan så att jag är på väg till tvättstugan.

 3. hon:

  säger bara “herregud!!”

 4. Anna:

  Vrf kan inte sånt hända mig när jag tvättar?? hihi ;)

 5. Stina:

  sjukt bra novell, skulle inte vara dumt att ha en så bra kille i sängen. Upphetsande berättelse, verkligen!!!

 6. Roger:

  kåt blev man så man gick åt. varför träffar man aldrig en sån tjej i tvättstugan själv för?

 7. Apatia:

  Skööön novell, grymt bra skriven, perfekt upplägg och allt. Det måste bara hända mig !! ^^

 8. eva:

  önskar detta kunde hända mig. blev helt otroligt våt av att läsa detta….
  skriv gärna mer….

 9. Janne:

  Riktigt jävla bra novell alltså!!
  Kan inte ana hur många gånger ja hann komma:-P gärna till ett sånt sex!;)

 10. Ida:

  det här blev jag sjukt kåt av. tvungen att onanera efter jag läst det.

 11. Fäktaren:

  Fråga inte varför jag ska hänga i tvättstugan varje dag nu ;)

 12. Anna:

  Det här va en go novell det!Jag blir superkåt…
  Oj oj oj…nu ska jag gå in till mitt sovrum…

 13. Henke:

  Ruskigt bra novell!! Så de är i tvällstugan ni gömmer er tjejer;)

 14. Harald:

  Väldigt väldigt bra, första sexnovellen jag läst. Gav mig ett bra första intryck.

 15. Girl:

  Sjukt bra skriven, den bästa jag läst!

 16. tjej:

  Nej jag tror jag måste tvätta boys ;D

 17. Du vet vem:

  Mycket bra skrivet. Det mest upphetsande jag läst på år å dar ;-)

 18. Sofia:

  Ojoj, har bara lust att läsa den om och om igen..
  Väldigt upphetsande!! :)

 19. Bromell:

  Detta var helt galet bra. Jag har själv inte upplevt det i en tvättstuga. ^^ Kanske borde pröva det där med tummarna på min fru. ;) Tack för tipsen. GULD NOVELL!

 20. Sanna:

  Unë pajtohem! shume emocionuese! vetëm kishte për të sjellë të dashurin tim dhe të bëjë diçka në lidhje me të .. 2-1, kjo ishte gjithashtu se në historinë e shkurtër!

 21. Sarah:

  Wow. T ai damn good at shkrim. Ngacmuar mua me max .. mmmmmm

 22. Sven:

  ypprlig tekstin dhe i mirë i shkruar, jo si rå.kunde parë të saj para meje!

 23. Elin:

  sjukt bra novell, två orgasmer efter varandra på samma parti.. varför finns det ingen sån kille i min tvättsstuga??

 24. The Dildo Is In The Wardrobe:

  underbar..
  har läst den ett par gånger, men jag blir alltid lika kåt efter varje gång!
  Jag har kommit flera gånger när jag läste det här.
  Hoppas den va sann..

 25. Mr Manolo:

  Läckert att så många tycker att det läckert… det måste finnas en anledning…

 26. ellinor:

  gud vad kåt jag blev! jag kom flera gånger! verkligen en upphetsande historia! den påminner mig om någon jag tidigare mött!;)

 27. Maria P:

  Härligt bra! Är i tvättstugan nu;-) fan så kommer de in en tant:-S!

 28. Veronica:

  Jättebra skrivet! Oerhört het, sexig och sensuell. Önskar jag var i tvättstugan ;o)

 29. Johanna:

  mm ska gå och väcka pojkvännen nu, hoppas han blir glad. är såå VÅT

 30. Rosita:

  härligt bra är fortfarande riktigt blöt det riktigt rinner där nere har inte änns snuddat vid musen härligt bra

 31. Buu!:

  Vilket skön metod att tvatta även kuken. Det bör göras på detta sätt ett par gånger varje dag.

 32. random:

  wow.. den här novellen är helt enkelt ett mästerverk : D . Blev stört kåt, mer liknande noveller tack!

 33. Caroline:

  Vilken novell! Blev vansinnigt kåt när jag läste den, var tvungen att “ta hand” om mig själv efteråt ;) Visst brummar det i hela kroppen efteråt! Mmmmmm

 34. ida:

  sjukt bra skrivet. mycket spännande och upphetsande!

 35. Ellinor:

  Åååh guuuud! Bästa novellen på länge. Måste onanera nu.. jag är så våt..

 36. Maja:

  Om jag säger när jag har tvättid, kommer du till min tvättstuga då? ;)

 37. J88:

  blev fruktansvärt kåt av att läsa denna novelen. kom två ggr innan jag ens hunnit läsa klart den:0)… en sån tjej skulle man träffa nån gång!!

 38. Pekka:

  Åh helvete va kåt jag blev… Va tvungen att runka flera gånger… Den som skrev novellen är ett fucking genious

 39. Dali:

  näää men jag får la gå te tvättstugan daaa=)

 40. kukuku:

  Vilken underbar grannsamverkan när två kåta hyresgäster kan få knulla sig nöjda.
  Gärna en fortsätting uppe i sängen och kanske några portioner på köksbordet.

 41. sangre:

  äsligt, jAG BLEB INTE VÅT ALLS?

 42. Sanna:

  åh gud vilken härlig novell! Mycket bra skrivet. Väntar spänt på en fortsättning :-D

 43. sofie:

  jag är så grymt upphetsad… mer mer mer…

 44. marie:

  härligt jag har tvätttid ikväll, kan ju alltid hoppas på att samma sak händer mig ;)

 45. Jonas:

  Helt jävla underbart^^ är så sjukt kåt ny;)

 46. Johanna:

  Mött mig i tvättstugan killar…

 47. sören:

  mycket bra, var tvungen att åka till exet och råknulla henne på köksbordet fick en örfil som tack

 48. Martin:

  Mycket bra story, är 16 och skulle vilja uppleva något liknande erotiskt! Femstjärnigt!

 49. Martin:

  skitbra!

 50. Nisse:

  Förjävla bra

 51. Grannslynan:

  Been there done that. ;-) Vansinngt bra skrivet och galet upphetsande! *phust* Thank u!

 52. oooh:

  jävla bra skrivet man blir kåt hoppas den var sann

 53. znakezwamp:

  Efter att jag läst det här dryper min lem av kåtsaft… varför köpte jag egen tvättmaskin? Kul att läsa om sex ur en kvinnas synvinkel också!

 54. Marcus..:

  Vart jävligt kåt av det där. det är riktigt skönt att ha sex på tvättmaskinen också.

 55. Blondie:

  Åhh,den var sjukt bra,och man blev ju sjukt kåt av den:O halvvägs gjorde en riktigt våt. omg.

 56. PC:

  Härlig novell. Påminner mig om några egna historier i tvättstugan. Lite extra spännande plats för sex.

 57. A,N:

  Det ringde när jag va mitt i allt ihop : ( förstörde stämmningen lite men va fortfarande en riktigt bra upplevelse. Bra skrivet och lagom lång!

 58. Andreas:

  Oj oj vilken novell, fick en underbar orgasm,måste nog fixa en till.

 59. Hetbrunett:

  Sjukt bra! Fan att man bor i hus och inte kan gå till någon tvättstuga!
  Kåt blev man! Men Ni killar kan få komma och tvätta hos mig;-) hoppas på en fortsättning!

 60. Oskuld:

  Tack för den super novellen!

 61. Oskuld:

  Tack för den super novellen! Den kommer förgylla min natt…

 62. Horny dude:

  Fruktansvärt bra! Kåt som faan, måste leka me mej själv en stund nu tror ja ;D… Vrf kan inte sånt här hända mej!?.. Kan någon snälla komma hem till mej och tvätta lite ;D

 63. sofia:

  nu vill jag att min pojkvän ska komma hem!

 64. My:

  Jag säger bara, hot hot hot;-)

 65. johanna:

  mmm, en mkt bra o upphetsande novell. säger då bara det. jag ät tjejen i tvättstugan, jag har upplevt det! :) underbart!!

 66. Sara:

  Åh gud, blev riktigt kåt! bra skrivet.. onani nu :)

 67. Linnéa:

  Wow vilken härlig sexnovell! Den bästa jag någonsin har läst! Jag blev enormt kåt, kändes som om man verkligen var i tvättstugan med den killen! Jag fick precis en underbar orgasm! Tack för en bra novell!

 68. nanna:

  Fy fan.. Den var bra.. Man blir kåt som bara den

 69. Fanny:

  Jävlar.. Jag blev så jäkla kåt! Tror att jag ska ringa min pojkvän nu, vi behöver en runda!

 70. simonsen75:

  WOW! Längtar till mannen kommer hem skall försöka hålla mig…..försöka i alla fall hehehehe

 71. emma:

  åh guuh jag är så kåt just nu tur att killen kommer snart

 72. Ruben Bockfot:

  Att klädtvätt kan ha sina bästa sidor kan vi läsa av träffen i tvättstugan.
  Först lite klädsamt blygt, sedan börjar åtrån göra verkan och de första
  beröringarna hetsar upp varandra till mera närgående handgripligheter, att
  bröstknopparna blivit större och hårdare är ett tecken på att hormonerna sjuder
  och en närmare kontakt med det mest intima närmar sig sitt klimax. Att få känna
  att musen känns allt våtare och väntar på en behandling som vi båda tycks vänta
  på.Att få och ge är en guds gåva som är förunnad åt två kåtingar med samma vilja.
  Tvättstugesex är att rekomendera åt alla som är mogna för detta.
  Tack för en välskriven berättelse, utan råhet, men sexigt i topp.

 73. Jenny:

  Synd att man inte bor i lägenhet längre!! =)

 74. Bosse:

  Kuken stog som ett spett hela tiden. Fick ta ett ordentligt tag för att den inte skulle spruta rätt ut innan jag läst klart, men sen…. En härligt kåt och upphetsande story. Jodå, jag fick en jätteorgasm efter att ha runkat på en stund.

 75. tjej:

  Höll mig under hela läsningen och kom samtidigt som dem, riktigt grym skriven!;-)

 76. snasktanten:

  f** va bra!

 77. Jens:

  Tack för en kanon novell , sitter med ett rejält hård kuk som strax ska få spruta, men som sagt tack för att du skriver en så bra novell som ger alla dessa kommentarer älskar att läsa inlägg för alla dessa kåta tjejer blir liksom pricken över i

 78. mary:

  fan så kåt jag blev av denna novell, sitter med ett finger i fittan nu… det rinner ur mig verkligen… nu ska jag ha det trevligt en stund

 79. emelie:

  blev jätte våt och min pojkvän kom nu, nu jävlae!;)

 80. jojje:

  När kommer fortsättningen?

  Jag har läst denna novell flera gånger och tycker att den är superb!

 81. Lösvaginor:

  Ska nog börja tvätta lite oftare vem vet… jag kanske har tur=)

 82. Kristina:

  Sanslöst härlig ;-)

 83. Kvinnan som längtar:

  Bra för själen…..

Kommentera Möte i tvättstugan