Studentët e mi, Pjesa 2

Gjithë të premten, mendova se çfarë kishte ndodhur në shtëpinë e Rebekës natë më parë. Pavarësisht vendimit për të vazhduar në këtë rrugë, ajo ndjeu pak nervoz dhe i trishtuar. Situata ishte e tërë, pasi të gjithë, të reja. Kam menduar për reagimin e saj kur i thashë kam kërkuar për të qij Lisa dhe mendova se plani im mund të zbatohet. Unë nuk kanë mësim me Rebecca dhe klasës Lisa së, 9A, dhe nuk duken të Rebekës, në korridoret. Me sa duket, ajo kishte zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi atë ditë, e cila ishte po aq i mirë. Në mesditë Unë e thirri dhe i tha: Unë do të ndalet nga pas orëve të mësimit. Ajo tha se ka pritur dhe shpresuar për një vazhdimësi e ushtrimeve djeshme.

Pas seancës së fundit, e cila përfundoi në orën dy, unë pashë një udhëtim në dhomën e stafit, kap valixhe të madhe dhe shkuan në shtëpi për të Rebekës.

Ajo hapi derën veshur një bathrobe.

- Unë kam qenë duke menduar për ju dhe patted veten gjatë gjithë ditës, tha ajo.

Qenë në dyqan me qira video dhe disa p-rrotullon. Unë u tërhoq mënjanë rrobën e saj dhe pashë se ajo ishte krejtësisht lakuriq nën të. Pa thënë një fjalë, unë e çova atë në kuzhinë dhe përkuli atë kundër lavaman me hanxhar për mua, ndërsa unë u larguan karin tim. E qetë, por vendosmërisht më shtyu në të. I fucked saj të shpejtë dhe ritmike dhe e qëlloi pidhi e saj të plotë vetëm pas pak minutash. Ajo gulçoi heshtje gjatë aktit të tërë dhe shkundi një orgazmë dobët kur kulm ime filloi të largohem.

Menjëherë pas britmë, unë ndjeva pak turp ka qenë kaq e vështirë me radhë. Loja pushtet ishte e nevojshme, por kishte qenë ndoshta pak a shumë të gjatë. Tani, ditën e dytë të sexäventyr tonë, Rebeka do shumë mirë kanë qenë në gjendje të fillojnë të bëjnë kërkesat. Jo sinteza të tilla, por jo në rrugën e gjatë. Ajo ishte aq i qetë dhe i bindur si më parë, edhe pse me pritje. Fakti ishte se unë në fakt u kthye në këtë fortësi dhe dominimit.

I nxorrën jashtë dhe ledhatohen barkun e saj dhe zemrat, puthi atë në qafë dhe mjekrës dhe pëshpëriti sa bukur kam menduar se ajo ishte. Ne shkuam në banjo për të marrë një dush. Ajo ishte e mahnitshme për të parë me ujë të drejtuar poshtë mbi trupin e mrekullueshëm Rebekës. Para meje qëndronte një grua e rritur, në mënyrë të bukur që unë vetëm gëzuar në kërkim në të.

Zemrat e saj ishin të madhësisë normale me thithat e ngritura që duket të jetë vazhdimisht e vështirë. I vendosur poshtë për të marrë një të tillë në gojën e saj dhe pak ajo lehtë, atëherë ajo stönane mirënjohës. Duart e mia ishin të eksploruar trupin e saj. Një dorë shkoi mbi shpinë i cili bëri një hark fantastike deri në prapanicë të bukur të rrumbullakët. Nga ana tjetër rubbed stomak, e cila ishte krejtësisht e sheshtë pa utbuckling vogël. Gishtat e mi shkau e kaluara hårtussen pak drejt kockës pubike. Rebecca mbyllur sytë dhe hapi gojën e tij, gjuha e tij thau ngadalë nëpër buzët e saj. Saj prapa ndjeu trazuar, ajo shuddered.

Lëkura rreth nivel ishte shumë i qetë, pidhi i saj ishte fllad shaven. Unë u përpoq për të futur një gisht dhe gjithashtu mendonin se unë filloi të rëndohet kur papritmas doorbell ranë. - Unë kam një surprizë për ju që unë jam i sigurt që ju do të vlerësojmë, tha Rebeka. Merrni kohën tuaj dhe hyri në dhomen e ndjenjes pastaj. Ajo puthi mua, hap jashtë dush, vihet në një bathrobe pa tharje ngrit dhe shkoi për të hapur. Kjo natë ndoshta do të jetë po aq interesante sa ajo e mëparshmja, mendova. Megjithatë, nuk kishte nevojë që të nxitojnë, kështu që unë u Këshillin dhe mbeti në dush për një kohë.

Një pamje interesante takuar me mua në dhomën e ndenjjes. Dritat ishin të errësuara, vetëm një llambë ishte mekur një qoshe. Në karrige ulur Rebeka veshur një këmishë të zezë. Ajo vë përsëri me këmbët tuaja kaloi. Nga rrah në dhomë, pashë që ishte në TV. Divan qoshe ul Lisa. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të zi me qafë lugë, çorape të zeza me stayups dhe këmbë të zeza të lartë. Fustan kishte shkuar deri pak në mënyrë që unë pashë strumpkanten. Lisa përshëndetur me buzëqeshje.

- Ju nuk do mend se Lisa bashkohet na sonte, tha Rebeka.

I tha se shkoi mirë dhe u ul në shtrat pranë Lisa. Në TV ishte një film porno, me sa duket një nga të punësuar Rebekës. Një skenë lezbike vetëm ishte, i cili bëri Rebecca emocionuar dukshëm, ajo lehtë goditur një prej gjinjve të saj. Lisa u ul qetësisht me sytë e fiksuara në video. Kam studiuar atë me kujdes. Ajo kishte sytë e thellë blu me një të mëdha, qerpikët mëdha bukur. Buzët e saj ishin të lyera me buzëkuq të errët të kuqe, e cila i përshtatshëm për veshje të errët.

Fytyra e saj ishte e qetë dhe unë mund të shoh një buzëqeshje mezi e perceptueshme. Zemrat e mëdha ishin të vendosur dhe të formuar mirë, unë e dinte ajo shkoi në stërvitje rregullisht. Të kofshët ishin disi të gjerë, por të trajnuar mirë. I pyetur vajzat e nëse ata i pëlqente atë që panë. Rebecca nodded dhe vazhdoi të përkëdhel gjoksin e saj, të cilat ajo kishte bared. Lisa më shikoi me sytë e mjegullt, por nuk tha asgjë. Kam vënë dorën mbi kofshën e saj dhe presion lehtë. Ajo hapi gojën, mbyllur sytë dhe hapi ata përsëri. Gjoksi i tij shkoi deri poshtë dhe nga frymëmarrje të rëndë, ajo është duke pritur për diçka. Dora ime shkoi lartë brenda veshjes, kofshë e brendshme. Rebeka vuaj tani në thithat e tyre dhe më shikoi.

- Lisa nuk ka brekë në, tha ajo papritur.

Kam takuar shikimin Lisa dhe dukej kuptim në pjesët e saj më të ulëta. Ajo ngadalë u tërhoq deri fustanin e saj, Rebecca buzëqeshi triumfalisht. Lisa jo vetëm që mungojnë brekë, por ishte e rruar, nuk ishte një fije floku e flokëve rreth saj pidhi.

Unë tha kam kërkuar për të parë lojën e saj me vete. Ajo ngurrim mori dorën e saj dhe filloi ngadalë stroking e zonës përreth klitorit. Kam ndihmuar asaj me kujdes me një gisht. Rebeka pastaj u kthye në drejtimin e dy gishtat në dhe jashtë saj pidhi dhe te ledhatoj clit saj me dorën tuaj të tjera.

- Mbahu në kontakt për kaq shumë kohë, unë do të jetë e drejtë, unë i tha Lisa, dhe shkoi në banjo.

I hoqi rrobat e mia dhe vihet në një bathrobe që Rebeka kishte paraqitur më parë. Karin im kishte ardhur në jetë dhe u ndal drejt deri. Kam pritur një kohë dhe të menduar për situatën. Pra, kjo ishte befasi Rebekës, ata kanë planifikuar këtë. Interesante se ajo ishte kapur në mënyrë të shpejtë. Paraqitja e saj e tërë ishte e qetë, pothuajse shumë e qetë. I wondered sa eksperienca seksuale, ky zogth të vërtetë kishte. Për Rebecca fucked rreth ishte një fakt i njohur mirë, por Lisa. Rebecca ishte në gjendje të dominojnë të tjerët, çështja u zgjidh. Unë u ktheva për vajzat e mia bukuroshe.

Lisa u ul në shtrat dhe rubbed pre e saj ngadalë. Rebeka pullade pidhi i saj si intensive si më parë. I ulur tani në anën tjetër në shtrat të ketë dy vajza në qendër të vëmendjes. Lisa u urdhërua tani për të futur dy gishtat në vrimë tij. Ajo thyen përkëdheljet, shtyu ngadalë në një të parë dhe pastaj dy gishta dhe u ul ende për një moment, për të marrë fittmusklerna për t'u çlodhur. Së shpejti, gishtat shkoni brenda dhe jashtë, shikimi ishte fiksuar në TV, ku një vajzë u dubbelpenetrerad tani nga dy djemtë. Rebecca kthyer lart zërin në mënyrë që ne mund të dëgjojmë e procedurave ofshamë, rritjen e humor me brirë në dhomë. Unë tundnin Rebekës, për t'u ulur pranë meje shtrat. Ajo u tërhoq gishtat e saj jashtë saj pidhi me një tingull splashing dhe erdhi gjatë.

Unë u tërhoq mënjanë rrobën time dhe e vendosi dorën mbi karin e tij të cilën ajo menjëherë tharë për një, nëse është e mundur, edhe më fort rreth. Ndërsa ne shikuar në Lisa, i cili gjithashtu donte të jetë me të, por kam bërë një shenjë të saj për të qëndruar në zyrë. Ajo rubbed clit saj të vështirë tani si forcë tërheq gisht. Drita të zbehta bërë pikat e dukshme djerse filluan të shfaqen në barkun e saj dhe të lëngshme që oozed nga pidhi i saj. Rebecca tronditi kukskaftet me dorën tuaj të majtë dhe stroked scrotum me të drejtë. Në komandën, ajo përkul dhe mori karin e tij në gojën e saj pa u ndalur për të puth scrotum tij. Lisa gulçoi dhe pullade shpejtë si ajo u rrit presionin mbi clit saj. Rebecca thithur në mënyrë që Lisa mund të shihni gjithçka qartë. Lisa është gulçim kaloi shpejt për të rënkon dhe pamë se ajo ishte pranë kulmin. I çliruar veten nga goja e Rebekës dhe vënë mua në mes të këmbëve Lisa-s. I zëvendësuan me gishtat e saj imi dhe le gjuha e tij eksplorojnë zonën përreth klitorit, i cili u takua me një zgjatur-out ankohem. Gradualisht, kam filluar shuplaka direkt në clit saj, ndërsa unë gishtin fucked saj në një normë më të shpejtë. Kur ndjeva spazma në saj pidhi thithur clit tim të fortë dhe të njëpasnjëshëm praktikisht në gishtat e tij. Lisa u përkul përsëri dhe bërtita si ajo shpërtheu në një orgazmë të zgjatur. Gjithë gjë dukej të ishte shumë e vështirë për të, sepse ajo u përpoqën për të lëvizur larg nga gjuhës sime, por unë u këput duart e saj dhe vazhdoi të bëj pidhi e saj të shpejtë deri orgazmë petered jashtë dhe ajo ra relaksuar poshtë në shtrat.

Pa i dhënë dhomën e saj frymëmarrje, unë u kthye mbi të në mënyrë që ajo u ul në shpinë të saj me kokën e saj kundër armrest divan-së. Me forcë të madhe, unë çuan në karin tim i lënduar saj pidhi. Edhe pse ajo kishte ardhur vetëm, ajo u kap menjëherë dhe vini këmbët tuaja deri mbi supet e mia. Karin im shpuar atë pa pushim, ashtu si Rebecca natë më parë. Pas dhjetë minutash të ndyrë unë nxorrën veten nga e saj për të marrë një pushim për një kohë. Rebeka ishte kthyer ndërkohë në masturbim tij. Ajo ka luajtur me clit saj, nganjëherë le gishtat e tij në rrëshqitje të çarë, fondled dhe vuaj gjinjtë e saj. Unë u ul deri në shtrat në mënyrë që Lisa mund të pushtoj karin e tij, përballet me mua. Fustan i saj shkoi tani, kështu që unë mund të puth të tits mëdha. Ajo nuk lëvizin si pa probleme si Rebecca, por kompensimet shtrënguar pidhi. Ajo ishte e vështirë për mua për të përcaktuar se kush midis vajzave si ajo ishte e lavdishme të dështoj, por çka ka rëndësi kur ju mund të dështoj që të dy. Gjatë udhëtim Lisa ishte Rebeka gjithmonë në fushën time të vizionit. Lisa ishte shpejt për ta kthyer rreth dhe përsëri zhytet në bretkocë ashpër. Ajo e rriti ritmin si unë përqafoi atë shtrënguar në gjoksin e saj. Babe ishte me sa duket jo për të luajtur me të, ajo ishte aq me brirë që ajo nuk kishte kar në muaj. Papritmas ndjeva

Lisa fittmuskler buckled rreth kar tuaj në një orgazmë dytë. Unë vetë isha në rrugë kështu që unë nxorrën jashtë bretkocë dhe e vënë atë sa më shpejt në gojën e Rebekës që tërhiqet me spermatozoidet për pak e fundit pak. Ndërkohë, masturbim gjatë me sukses kur ajo shkundi një orgazmë në trajtimin e tyre gisht. Siç e kam shikuar poshtë në saj pashë zhgënjimin në sytë e saj, ajo nuk ishte fucked.

- Kjo ishte nata e fundit Lisa, por ne kemi një natë të gjatë përpara nesh, kam thënë reassuringly.

Rebecca buzëqeshi. Por hapa të ngadalshëm, ne shkuam të tre në dhomë gjumi.

Koment mbi nxënësit e mi, pjesa 2