Nxënësit e mi, Pjesa 1

Kjo ka ndodhur kur unë isha duke punuar si një mësues i anglishtes në një nga shkollat ​​e qytetit. Në një nëntë që kam pasur, ka pasur dy vajza që ishin veçanërisht dua të ngacmim mua. Unë mendoj se ishte për shkak të moshës sime të re, 23 vjet në kohë. Një nga vajzat, Rebecca, ishte rreth 180 cm me flokë të gjatë të errët dhe një trup pothuajse të përsosur. Në fillim të verës ajo e veshur pantallona transparente, kështu që ju mund të shihni se çfarë ishte nën të. Kjo ndodhi rastësisht që gjatë mësimit padashur studiuar trupin e saj. Emri i vajzës tjetër ishte Lisa, rreth 180 cm, flokë të shkurtër bjond, ndërtuar me forcë, por shumë të aftë. Ajo ishte kalë i strukur e dy, dhe i dominuar qartë nga Rebekës.

Ashtu si vajzat më aventureske në shkollë, ata kishin mosvajturit lartë, Rebeka ishte keq. Ajo nuk ishte pa acarim, unë mund të shoh atë poshtë në qendër pasdite vonë, kur ajo nuk kishte qenë në klasë gjatë ditës. Unë pashë atë pothuajse çdo ditë që ajo jetonte në të njëjtën zonë si mua.

Ajo ishte tetor, errësirë ​​dhe të ftohtë filloi të vënë në me zell. Mungesa Rebekës tani ishte afër 50 për qind. Ajo ra prapa në studimet e tyre dhe ishte e qartë papërgatitur për testin që do të mbahet në fund të muajit. Pas një dy-orësh anglisht se ajo kishte marrë pjesë në fakt në mori Rebekën dhe unë kam të njëjtën shtëpi me autobus. Mora natyrshme të nxjerr në pah rrezikun e mungesës së lartë, të cilat ajo dukej për të kuptuar. Siç kemi afruar ndalesë e saj, ajo tha papritur:

- Nuk mund të ju vijnë në shtëpi me mua dhe të më ndihmoni për të bërë atë që unë humba, prindërit e mi nuk janë në shtëpi sonte dhe unë kam qenë duke menduar studim në paqe dhe të qetë.

Unë reflektuar mbi përshtatshmërinë e vizituar një student në shtëpinë e saj pa prindër të pranishëm. Aftësia për të ndihmuar e saj të marrë në rrugën e duhur në studimet dukej të peshoj më shumë se ndonjë dyshim parimore dhe unë e pranova ofertën. Unë edhe kishte ngrënë një darkë të hershme në shkollë, kështu që ushqimi nuk ishte një problem.

Rebeka jetuar në një townhouse, dy stacione larg nga shtëpia ime. Pasi brenda në shtëpi u Rebeka deri në dhomën e tij për të ndryshuar rrobat, ndërsa unë u ul poshtë në kuzhinë për të shfletoni nëpër gazeta në mëngjes, që unë nuk e kishte pasur kohë më parë gjatë ditës. Papritmas unë të shtoni një dorë caressed mua lehtë në faqe. Kur unë u kthye, unë pashë në këmbë Rebeka veshur vetëm në një gjysmë-transparente krye të bardhë dhe brekë njësoj.

- Unë shpresoj se ju nuk do mend veshje tim dritë, ai ndjehet aq i përshtatshëm, tha ajo duke qeshur.

Kam shikuar në e saj në befasi. Nipples Rebeka i shtrirë në pëlhurë dhe vetëm nën rrip mesi sintezës është menduar një tufë të errët të flokëve pubike flokëve. Unë mund të shoh se ajo kishte një trup të mrekullueshëm.

- Unë nuk jam i sigurt se është veçanërisht e përshtatshme, kam arritur të marrë deri.

Për më tepër, unë nuk mund të them, si ajo e vendosur kokën përpara dhe ngadalë filloi massaging qafën time. Ndjenja e qafës masazh pas një dite të vështirë e punës ishte aq e bukur se unë nuk arrijnë të marrin një fjalë jashtë. Duart e saj ishin tani poshtë dhe goditur gjoksin tim, ndërsa unë ndjeva buzët e saj në qafën e tij. Ajo shkoi edhe më tej poshtë dhe mori një kontroll të fortë në mes të këmbët e mia, ku deri atëherë, karin vështirë presuar.

- Ju doni mua për të vazhduar, Rebeka pëshpëriti në veshin tim.

Pa shënoi fazën e tranzicionit, unë kam qenë ngjallur tërësisht dhe fjalët e saj lindi një epsh gati animalistic në mua.

- Po, ne ndoshta do të harrojmë për gjuhën angleze për një kohë, unë tha, ndërsa unë u ngrit dhe tërhoqi atë në dhomën e ndenjjes.

I shtyrë atë poshtë në shtrat dhe urdhëroi atë që të ulen në heshtje dhe presin që ajo të ndodhë. Ngadalë kam tërhoqi poshtë mizë e tij, mori karin tim dhe filloi të ashpër ngadalë masturboj jashtë në frontin e vajzës. Ajo shikoi në mua me sytë e ndritshëm dhe mbajti dorën e tij të ndihen, por unë le të kuptohet se ajo duhej të priste. Unë anuluar runktagen për veshje veshje për të marrë rrobat e mia jashtë. Së fundi, unë qëndrova plotësisht lakuriq në frontin e saj me pozitën më të vështirë që kam përjetuar ndonjëherë. Rebeka gjithashtu donte të marrë jashtë atë pak ajo ishte veshur, por as ajo bën. Venat mbi karin e tij tani ishte e dukshme dhe unë shkova në të theksoj gishtat e tij mbi glans. Dorën e majtë butësisht caressed topat e vështirë. Ekzaminimi u erdhi dhe unë për të lëvizur më afër Rebekës, dhe kapi karin tim me dorën e tërë. Me fuqi të pabesueshme, unë spërkati një spermë madhe grumbull drejt në fytyrën e saj. Ajo u përpoq të tërheqë larg, por kam mbajtur atë duke vënë mua në gjunjë e mia në shtrat në mënyrë që ajo u bë wedged mes të këmbëve të mia. Me dorën time të majtë kam tërhequr flokët e saj në mënyrë që fytyra e saj u kthye dhe u mbuluan me spermë të trasha kullonin në shok të rëndë gjatë runktagen. Unë mbulua gjatë dhe të ngrohtë. Në mbyllje, unë lyhet me sperma në të gjithë fytyrën e saj me karin e tij dhe pastaj të mbushur atë në gojën e saj.

- Jo një fjalë tani, "tha unë, ky është vetëm fillimi.

Pas tërhequr nga kar xhoko nga goja e Rebekës, unë qëndrova për një moment mbi të dhe pashë fytyrën e saj sperma përmbyt. Atëherë unë grisi nga lartë e saj dhe e përdorën atë për të fshirë jashtë shumicën e kohës. Unë u ul në shtrat dhe nodded kuptimin në drejtim të karin e tij. Ajo qëndroi me bindje në gjunjë para meje dhe thithur cm 19 mia. Ajo ishte e dukshme se nuk ishte hera e parë që 18-vjeçari kishte një karin në gojën e saj. Ngurtësuar një herë, unë u kthye dhe e gëzuar gjatë sugtagen, i lagësht. Ajo ishte e mrekullueshme për të parë gulçim e saj dhe duke luftuar për të më jepni trajtimin e bukur. Çdo tani dhe pastaj unë ndërprerë atë, kapi karin e tij rubbed dhe atë mbi buzët e saj dhe gjuhën. Ajo madje mori të bëj topat e mi, ndërsa stroking bosht. Unë kuptova se për këtë vajzë, kjo ishte lumturia lartë. Unë e dinte se ajo ishte e imja dhe unë nuk kanë për të qij saj, sepse ajo miresjellje vënë sa herë që unë e pyeta. Por sigurisht, kam kërkuar për të vënë në këtë vajzë të vogël. Kjo nuk është shpesh ju merrni mundësi për të depërtuar një pidhi nxënëse.

Kur Rebeka kishte thithur mua aq afër kulm dikush mund ajo të marrë jashtë brekë e saj dhe u shtri në shtrat me këmbët përhapjen e saj. Përveç hårtussen vogël, që unë e kisha parë nëpër brekë e saj, ajo ishte e pastër shaven-në pidhi e saj. Ata panë të shkëlqejë pritjet në sytë e saj, por ajo ende nuk guxoi thënë një fjalë. Unë kam qenë i kënaqur me bindjen e saj, por artistikisht tërhequr nga kjo lojë pak para qij. I goditur barkun e saj dhe të vënë një gisht në pidhi e saj. Ajo ishte tashmë një pak i lagësht dhe unë ndjeva fittmusklerna relaksuar gjatë trajtimit tim. I vënë një gisht për të. Tani unë pullade atë ngadalë me dy gishta dhe ledhatohen gjoksin e saj, ndërsa me dorën tjetër. Rebecca mbyllur sytë e saj dhe moaned me zë të ulët, kur unë vuaj dalë dhe kam vënë re se ajo ishte duke u lagur tërësisht atje poshtë. Kam qëndruar deri në fuqi tërheq, gjarpërues gishtat e tij përreth dhe shtriu pidhi e saj në fund të shtrydh një gisht. Vajzë dha larg një ankohem pak më të lartë dhe thau buzët e saj - ajo ka gëzuar. Unë fillova PIRTTI e saj të shpejtë dhe goditur clit e saj me gishta të tjerë. Ajo ishte marrë frymë rëndë dhe bërtita në kohë.

Ajo ishte e mrekullueshme për të parë trupin e saj lakuriq pulsing dhe të ndritshëm me djersë. Ajo dha veten tërësisht, si ajo mbajtur prezencën e mendjes dhe e dinte se kush u vendos që. Ndoshta kjo nuk ishte si ajo e kishte imagjinuar këtë mbrëmje. Ajo shkoi në të josh mua dhe për të marrë dorën e sipërme, dhe i sigurt ai ka punuar për një kohë, ajo mori mua për të kaluar. Megjithatë, unë u detyrua që menjëherë të marrë kontrollin e situatës. Një qij ose një sexrelation me një student nuk ka ndodhur në kushtet e saj. Ajo nuk mendoj se edhe e përmendur atë për të gjithë, në mënyrë të qartë në kokë, unë kam qenë gjithsesi. Kjo do të fillojë dhe ndoshta deri në fund plotësisht në kushtet e mia. Dush spermës dhe bindje ishte menduar për të bërë përshtypje me këtë në mendjen e saj një herë dhe për të gjithë.

Tani Rebeka ishte me të vërtetë me brirë dhe sytë e saj vetëm ulëritës për karin. Unë vazhdoi të gishtin e saj pidhi vështirë dhe vënë mua në krye të saj në një pozicion 69. Ajo kapur në menjëherë dhe thithur karin e tij në lakmi. Kjo ishte një tjetër gjiri se më parë, jo të butë dhe i butë, por e vështirë dhe me pasion. Nuk ishte zjarri me sa duket shumë në nusen, zjarri vetëm duke pritur për të dalë jashtë. Mendova se ishte koha për të qij.

- A jeni gati për karin në pidhi e saj? I pyetur.

Rebecca nodded dhe buzëqeshi dhe u përhap atë edhe më shumë në këmbët e saj. Unë qëndrova në gjunjë para hyrjes së saj dhe tërhoqi teasingly kar nëpërmjet slot. Ajo gasped dhe ishte pothuajse do të dilnin nga horniness. I le të saj mos prisni më gjatë dhe çuan karin e tij në mënyrë të dhunshme. Ajo le jashtë një ulërimë me zë të lartë e kënaqësi. I ngriti këmbën e saj dhe vazhdoi pompimin e saj të vështirë dhe të vendosur. Çdo tani dhe pastaj unë u tërhoq nga karin tim plotësisht dhe pastaj shpejt të drejtuar atë në tokë. Unë njëpasnjëshëm e vështirë se kurrë dhe pashë se si gjinjtë e saj bobbing lart dhe poshtë të goditjeve të forta. I nxorrën jashtë dhe i tha asaj për të shkuar në kuzhinë dhe të ligët mbi tryezë. Ajo shpejt vrapoi jashtë për të marrë qëndrim.

Kur kam hyrë, unë pashë në këmbë Rebeka përkulur përpara mbi tavolinë, përkëdhelur pidhi e saj. Kam qëndruar për një kohë dhe i tha asaj për të vënë gishtat, të cilat ajo e bëri. Për disa minuta kam qëndruar dhe ka gëzuar këtë shfaqje masturbim. Ajo u tërhoq gishtat mësuar brenda dhe jashtë dhe ledhatohen clit e saj me anën tjetër. Unë qëndrova prapa saj dhe e shtyu përsëri në. Këtë herë ne fucked ngadalë dhe ajo u lejua të vazhdojë të luajë me clit e saj. Çdo gjë u ndje aq joreale, por mrekullisht të bukur dhe të fuqishme. Këtu kam vënë në një nga nxënësit e mi, në shtëpinë e saj. Pidhi mbyllur delightfully rreth karin tim dhe unë ndjeva nxehtësinë në të gjithë trupin. I rritur fuqinë e goditjeve dhe Rebecka moaned me zë të lartë dhe bërtita sa bukur ishte. Pas një ndërsa unë u ul në karrige dhe urdhëroi atë që të ulet mbi karin e tij me shpinë të saj për mua. Ajo u mbyt poshtë mbi grumbull dhe filloi një udhëtim të shpejtë. I grabbed e saj rreth belit në mënyrë që ajo do të jetë më e qëndrueshme. Duart e mia shkau deri puth zemrat e bukur, të cilën ajo lutate kokën mbrapa dhe me puthi qafën time. Me dorën tuaj të majtë ende në gji, ku unë u përpoq për të kapur dhe të majë dalë, unë rubbed clit e saj me gishtat e dorës drejtë. Ajo rrëmbeu kukskaftet me dorën e tij dhe goditur çdo tani dhe pastaj gishtat mbi scrotum. Kam vënë re se ajo nuk kishte shumë për të shkuar, dhe ka rritur presionin mbi clit e saj. Në momentin kulmor unë vuaj dalë vështirë dhe presion poshtë në kittlaren. Rebeka bërtita dhe shkundi orgazmë. Unë mund të ndjehen pidhi e saj pulsating, fittmusklerna mbyllur rreth karin tim. Tani, unë vetë ishte afër për të orgazmë, dhe paralajmëroi atë që.

- Eja me mua, unë e ha pilula, ajo u ngrit, dhe atëherë unë zbrazur kit brenda saj.

Ne u ul si se për një kohë, i fryrë jashtë dhe e puthi dhe ledhatohen lehtë.

- Prindërit e mi janë larguar dhe nuk do të jetë në shtëpi deri në ditën e ardhshme, kështu që ju mund të qëndrojnë natën, ajo sugjeroi.

I tha se unë e preferuar për të fjetur në shtëpi, por mund të vijnë dhe do të vizitojë ditën e nesërme. Megjithatë, kam qëndruar atje për një kohë. Ne shikuar një video porno se ajo kishte huazuar nga një mik. Gjatë filmit ne caressed njëri-tjetrin dhe në fund ajo thithur mua jashtë dhe mori sperma në gojën e saj. Kur ne skilldes ngrënë, unë i tha asaj se unë ndonjëherë edhe kërkuar për të vënë në Lisa. Rebeka buzëqeshi, por nuk tha asgjë. Ky ishte fillimi i një marrëdhënie të mrekullueshme seksuale.

1 përgjigje për "nxënësit e mi, Pjesa 1"

  1. gjendje kome:

    Ku Rebeka pak i ngadaltë sepse ajo është 18 vjeç dhe në klasën e nëntë?

Koment nxënësit e mi, Pjesa 1