Orgazmë

Këtë mbrëmje të mrekullueshme. Unë kam qenë plotësisht në pushtetin tuaj. I ulur në shtrat dhe shikuar hutueshëm në një programet televizive të këqija. Sikur freskohet vetëm dhe u ul veshur me mantelin tim të gjatë, i butë, me një Teddy kuq e zi stockings rrjetë peshkimi nën të. Ju erdhi dhe u ul pranë meje në shtrat. Ngadalë ju filloni për të fshij viçat e mi dhe kofshët. Pastaj ju merrni një fikse fort në ijet e mia. Kissing dhe nibbling. Ju fshij Seksi ngurtë mbi kofshën time. Merr mua butësisht nga qafa. Thith kar tim, ju thoni, dhe tërheq poshtë mizë e tij dhe karin e tij shtyjnë në gojën time të ngrohtë, të gatshëm. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, mesatarja: 3,22 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Masturbim në rrugën e vrapim

Kjo është vazhdimi i pavarur nga "horniness 24h".

I vënë në zi mi t-shirt dhe pantallona të shkurtra e mia të kuqe dhe të vendosur pastaj poshtë për të lidhë këpucët e mia running. Ajo ishte një bukuroshe në mbrëmje në fillim të verës dhe unë kam qenë për mua të shkoj jashtë dhe të drejtuar në pyje, e cila është për mua një përvojë shumë të këndshme. I bërtiti për prindërit e mi që unë do të jetë në shtëpi në rreth një orë e gjysmë më parë, unë shkova jashtë dhe hipi jashtë në pyll.

Rreth dhjetë minuta më vonë unë kam qenë në pyje dhe iku me vrap. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (34 vota, mesatarja: 3,76 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Masturbohem MË SHUMË

Nuk është diçka interesante për shikimin lafshë e penisit, kur ajo e rrotullon lart dhe poshtë mbi glans, ose për të parë venat lëkund me horniness mbi karin e tij. Unë masturboj off me një dorë dhe masazh testiseve me tjetrin. Është e mirë për të tërhequr lëkurën e scrotum dhe shkoni në mes të gishtit tuaj dhe gisht tregues. Rutinë time të përditshme përfshin të paktën tre seanca Masturbim, një në mëngjes dhe dy në mbrëmje pas punës. Unë jetoj me të dashurën time që ndonjëherë massaging pidhi e saj, ndërsa unë u jerking off, ndërsa në kërkim në pornografi. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 vota, mesatarja: 3,18 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Në dhomë dollap me kyç

Pse është kaq frymëzuese për përgjim? Arsyeja më e rëndësishme është ndoshta ajo që është tashmë artistët Rilindjes dinte: gratë janë aq dëshpërimisht bukur! Që nuk është sigurisht e mori shpjegime psikologjike shumë, tabutë e lashta, nga frika e kontaktit të vërtetë, "modes shtrembëruara foto dhe kështu me radhë, por Shits unë sinqerisht, për të parë është ende asgjë e shkurtër e mrekullueshme.

Kam punuar për disa vjet në një shtëpi pleqsh komunal në Västberga. Dollap me kyç dhoma të veçanta nuk janë duke folur rreth, në mënyrë që çdo mëngjes nuk është shans për të imagjinohet si një e dhe të tjerë. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 vota, mesatarja: 2,04 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Olle dhe Evelina, Pjesa 4

Olle ishte plot pritje. Ajo ishte tani më shumë se dy javë më parë, ai dhe Evelina kishte takuar kohët e fundit dhe ai mendonte se ishte shumë kohë më parë. Jeta e tij kishte ndryshuar plotësisht gjatë kohës ende relativisht të shkurtër marrëdhënia e tyre kishte qenë në vazhdim e sipër, dhe ai nuk mund të imagjinoj jetën pa të. Vetëm Evelina mund të merrni atë për të gëzojnë të gjitha, por ajo mund të bëjë atë të ndjehen këtë pasion se ai nuk e dinte ekzistuar. Por tani ai ishte ulur në makinë në rrugën e saj përsëri, më në fund. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 vota, mesatarja: 3,81 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Olle dhe Evelina, Pjesa 3

Evelina ishte në shtrat të gjerë në dhomën e hotelit dhe shikoi orën. Ajo ishte ende një orë mbetur deri në fund do të vijë Olle. Ajo mendonte e tij, dhe të gjithë ata kishin bërë herën e fundit që ata u takuan. Ajo mund të pothuajse të ndjehen atë vetëm duke menduar për të.

Papritmas ajo e kuptoi se ajo nuk mund të presin një orë. Shpejt ajo zhveshur dhe lakuriq dhe vë në krye të krevatit përsëri. Ajo filloi ngadalë stroking veten. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, mesatarja: 3,88 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Olle dhe Evelina, Pjesa 2

Olle nuk mund të merrni atë jashtë kokën e tij. Ajo ishte më shumë se një javë më parë, ata kishin të shpejtë por intensive takimin e tyre të dashurisë, por ai ende mund të sjell në mendje shijen e puthjeve të saj dhe aroma e parfumit të saj dhe lëkurën e saj. Dhe sigurisht ndjenja të paharrueshme të thekshëm saj dhe do të mbushin atë në mënyrë plotësisht. ajo kishte qenë në mënyrë të mrekullueshme.

Evelina shikuar përpara për të hënën. Ajo ishte e çuditshme, por disi kishte fundjavë ndryshe parashikuar shumë humbur atraktivitetin e saj, dhe në vend që ajo dëshironte të jetë në punë dhe në kompjuter, ku ajo mund të më të mirë të mbajtur në kontakt me Olle. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 vota, mesatarja: 3,47 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Olle dhe Evelina, Pjesa 1

Ai u zgjua me një fillim dhe shikoi në orën. Ajo ishte e katërt e shtatë. Olle ishte duke marrë një pak nervoz tani, ai e dinte se Evelina tani do të ulen në makinë në rrugën poshtë. Ai kurrë nuk e kishte takuar atë më parë, po, por në faqen e chat në internet, ku ata u takuan dy javë më parë.

Ajo kishte bërë një atmosferë të veçantë mes tyre shumë shpejt, dhe ata kishin kuptuar se ata vetëm duhej të takohen në person. Megjithatë ai kishte qenë i habitur kur ajo papritmas sugjeruar se ata mund të takohen kur ai ishte në shtëpinë e tij rrugën nga jugu. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, mesatarja: 3,72 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

Domosdoshmëria e di asnjë ligj

Vizitoni dhomë është me të vërtetë papërcaktuar. Një tavolinë, një karrige dhe një shtrat pak në qoshe. Mbi shtrat është një fletë e vetme krevat palosur me kujdes. Dera u hap dhe një valë të ngrohtë e ëmbëlsi rrjedh nëpër trupin tim, kur ju shkruani. Polic buzëqesh në një të bërë, budalla buzëqeshje dhe na lënë vetëm atje në dhomën e ftohtë, i zymtë. Ne ulemi në frontin e njëri-tjetrit dhe vetëm në kërkim. Ajo ishte aq e gjatë që kemi takuar. Dridhur duart tuaja, kur ju pothuajse imperceptibly dritë një cigare. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 vota, mesatarja: 3,00 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...

A bit shumë herët

Ne ishim të dy lakuriq. Lakuriq kështu që ju vetëm mund të përballen me njëri-tjetrin. Lakuriqësi vetmja e vërtetë që është në qoftë se ju mendoni se diçka do të ndodhë. Ajri ishte i ngrohtë, ajo ndjehet si një copë kadife e bukur. Askush nuk mund të them se çfarë ne do të bëjmë. Vetëm dy prej nesh kishin pushtet mbi tjetrin. Tensioni ishte e padurueshme. Jo emocion qe ndjen para një finale në 100 metra ose një provim të madh. Kjo ishte një stres i cili ishte më shumë erotike. Ajri ishte mbushur me aromën e parfumit të saj absolutisht i lezetshëm. [...] Lexuar sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 vota, mesatarja: 1,94 nga 5)
Loading ... Duke u ngarkuar ...