Gruaja ime shkon gjatë gjithë

Ne ishim pesë miq të cilët träfffades rregullisht dhe luajtur poker. Ne kemi përdorur për të shkuar në një hotel me klub nate lidhur në një qytet fqinj. Këtë herë kam marrë me gruan time për herë të parë në diçka që u bë një aventurë e madhe se sa e kisha pritur. Në pasditen e morëm në në hotel dhe shkuan bashkë dhe kanë ngrënë një darkë të mirë. Pas darke, i propozuar për Elizabeth, gruaja ime, që ne do të shkojnë poshtë në klub nate dhe të vallëzojnë dhe të ketë një pije ose dy. Klub nate ishte e mbushur, por ne kemi vendosur të shkojë në anyway. Unë mezi kishte kohë për të ulen deri Elisabeth donte të kërcimit. Ne kemi gjetur një vend vakant në katin e valle, ku ne mund të ndjehen njëri-tjetrin. "Honey," tha ajo kur ne të mbajtur njëri-tjetrin mbyllur fort. "A jeni dakord, nëse unë u vallëzuar me shokët tuaj? Unë do të thotë se ndjehet pak i vështirë, sepse ata nuk kanë dikë për të kërcyer me? ". "Jo, sigurisht jo mjaltë" u përgjigj unë ", është OK". Pas disa valleve, shkuam përsëri në tryezën tonë. "OK, i cili dëshiron të kërcimit me Elizabeth tani?" Kam dashur miqtë e mi do të kuptojnë se kjo ishte në rregull, sepse ata ishin të vallëzuar me gruan time. Thomas ishte i pari që të çojë nga Elisabeth në katin e valle. Ai u pasua nga Jack, atëherë Pjetrit dhe në fund Danny. Ajo mori të paktën gjysmë ore para radha ime erdhi përsëri. "Si po të shkojnë punët?" Pyeti unë kur ne ishim jashtë në katin e valle përsëri. "Sillen Jack?" (Që unë e dija mund të merrni disa liri ndonjëherë). Ajo kishte qenë vetëm këngët e qeta, kështu që unë e dija se miqtë e mi të kishte pasur mundësi të mira për të mbajtur gruan time në afërsi të, kur ata kërcenin, dhe unë vetëm mund të imagjinojmë se çfarë mund të bëni Jack me to mundësitë. "Epo Jack Jack," tha ajo, duke qeshur. "Ai u përpoq që të merrni dorën nën bluzë tim, por kam thënë se kjo nuk është një vend për ta bërë këtë. Pastaj ndizet dhe ai veten nëse ai mund të bëjë në lidhje me të më vonë diku tjetër në vend. " "Dhe çfarë u keni thënë:" Unë wondered si unë mund të ndjehen karin time befas dridhje pak. "Unë tha, i sigurt, nëse doni të Jack, vetëm ju nuk e bëni këtë. Unë e di se ai e pëlqente atë përgjigje, sepse unë mund të ndjehen karin e tij mpiu si ai presion veten kundër meje. Ai e mbajti mua me të vërtetë afër tij kështu që ai do të jetë i sigurt se unë e dinte se sa e vështirë ishte ai. Ai ishte i madh. Unë u tundua në mënyrë që të fus dorën në pantallonat e tij të ndjehen sa e madhe ajo vërtetë ishte, por kam bërë në atë kohë, jo natyrisht ". "Çfarë ju nuk jeni i zemëruar I u përgjigj. Unë shpresoj që të tjerët të sillen mirë me gruan time? "" Po, sigurisht ata e bëjnë këtë, por ajo ishte emocionuese kur ndjeva se Pjetri ishte shumë vështirë kur kërcenin. Ai u përpoq për të fshehur atë duke qëndruar larg prej meje, por unë kam qenë pak i pacipë dhe të mbajtur më afër tij, atëherë kështu që unë mund të ndjehen sa e vështirë karin e tij ishte kundër kofshën time. "" Unë mund ta kuptoj se si mund të ndodhë për çdo njeri ", thashë," ju ndoshta e dini sa e vështirë unë jam tani. Dhe ju flisni për të ndihmuar djemtë e si jo. A e dini se unë mendoj se të kthyer në ditur se djemtë e të tjera janë të vështirë për gruan time sexy. "" Po, kam vënë re atë, "tha Elisabetën kur ajo rubbed gjenitalet e tij kundër minave. "Duke ditur se të gjitha ato cocks hard këtu ka bërë mua jättekåt. Unë thjesht uroj që ne mund të shkojë larg dhe të bëjë diçka në lidhje me të. Ajo ndjehet si pidhi im fjalë për fjalë ik kåtsaft. "" Ju keni qenë duke shkuar për të marrë Jack për të parë nëse ai në fakt shkon apo jo. Ndoshta nuk do të duhet të pyesni atë dy herë. "" Nääh ai nuk beson as mua, "tha ajo me një të qeshur," dhe më e keqja është se tani unë jam marrë në mënyrë insanely me brirë që Jack fillon të duket goxha e mirë. Unë do të thotë se ai ka Brad Pitt menjëherë, dhe ai nuk është njeri i bukur im sexy, por ai duket shumë me brirë. "

Unë mendova se nuk mendoj se Elizabeth të vërtetë besonin se çfarë tha ajo, kështu që unë besölt te ngas asaj pak. "E pra në qoftë se ju qij me Jack kështu ishin djemtë e tjerë të merrni edhe pak xheloz. Kjo nuk është e mirë për kohezionin bandës ", ka thënë unë dhe qeshi. "Nuk jeni të drejtë", tha Elizabeth me një buzëqeshje sexy ", I guess I duhet të dështoj me ata të gjithë, nuk është një mendim?" Tani kar tim kështu që vështirë mund të jetë. "Ju jeni një grua shumë seksi," tha unë si kam mbajtur gruan time fort kundër karin tim ngrirë. "Nëse nuk do të ishte kaq shumë njerëz këtu, unë do ta qij ju në frontin e katin e valle. "" Hmm, kjo do të jetë i freskët. A mendoni se dikush do të ankohen? "Unë nuk mund të besoj se veshët e mi diskutimin kishim. Unë kurrë nuk kishte menduar se unë do të reagojnë si unë e bëri. "Çfarë do të bëjë ajo kur kemi ardhur përsëri në dhomë," mendova. Si ajo ishte duke folur tani për tani mund të ndodhë ndonjë gjë.

Ndjeva se ajo ishte e mjaftueshme për të kërcyer dhe tani Elisabeth çoi përsëri në tryezë dhe i tha: "Unë mendoj se ne kemi kërcenin mjaft tani, le të kthehemi në dhomën tonë?", Ka thënë Askush asgjë në rrugën prapa. Siç kemi hyrë të gjithë dhomë pyeti Elisabetën: "Çfarë duhet të bëjmë tani? Duke luajtur poker? "Po, kjo tingëllon mirë," tha Dan "se ishte arsyeja pse kemi ardhur! Elisabeth, ju e dini se si të luajë poker? "" Po natyrisht të bëj unë, "iu përgjigj gruaja ime. "Unë jam në të vërtetë të vërtetë mirë në poker. Shpresoj se ju mori me vete mjaft të holla për të investuar, sepse unë zakonisht të fitojë. "" E pra, nëse jeni aq të mirë në poker, kështu që ne nuk do të luajë poker shirit në vend? Sugjeruar Jack. Të tjerët gulçoi. "Sigurisht, nëse guxoj," u përgjigj Elizabetën. "Epo atëherë nëse kjo është ok me ty dashuria ime", tha ajo, duke kërkuar në mua. "Oh, të jetë i zhveshur nuk është një problem për mua. Ju keni parë tashmë se si unë shoh, dhe djemtë nuk mësojnë të kujdesen shumë. Është me të vërtetë deri te ju dhe të tjerët. "Çfarë thoni djema? Guxon të merrni shans që gruaja ime do të shihni ju lakuriq? "Natyrisht unë jam i gatshëm për të marrë mundësinë nëse ka një shans për të parë lakuriq," thotë Peter. "Shanset që unë të marrë në çdo kohë", "Edhe mua" ishte Danny me. "Çfarë bëni ju Thomas? Guxon të luajë? "OK", tha Thomas. "Yahooo" qarë Jack. "Ku janë kartat, këtu për të luajtur poker strip." Pjetri mori në kuvertë dhe kemi filluar të luajë. Pas pesë donatorët të parë, fillova të pyes veten nëse djemtë e ndryshoi mendjen e tij një grimë. Elisabeth ishte personi i vetëm në dhomën që ende kishte ndonjë rrobat më. Të gjithë ne ishin në vetvete vetëm humbur këmisha tona, por trendi ka qenë në një drejtim të caktuar. Elisabeth ishte me të vërtetë mirë në poker, dhe ajo kishte një shumë fat gjithashtu. "Elisabeth ju duhet të mashtrojnë," tha Jack, pas humbjes së gjashtë dhënë dhe kishte për të marrë off T-shirt e tij. "Unë nuk e kuptoj se si për të bërë, por nuk duhet të ketë cheating". "Jo se unë mund të shoh", ka thënë Peter, "Mos u shqetësoni, ndryshimet e saj fat së shpejti."

Pjetri ishte e drejtë. Elizabeth humbur dorën tjetër. Ne shikuar si në një ekstazë në saj kur ajo u ngrit për të marrë jashtë saj bluzë të bardhë. Ajo bëri të shokuar si një striptizë. Ajo mbajti na fiksuar si ajo zbërthyer bluzë e saj ngadalë dhe ne mund të shohim gjinjtë e saj të butë e butë brenda n bra. Thithat e saj ishin qartësisht të dukshme nëpërmjet rrobave bra. Ajo ishte aq e bukur sa ajo qëndroi aty dhe u admiruar nga ne pesë guys. Së fundi, ajo pyeti Jack për të ndihmuar të hiqni këmishën e tij për shtrirje të fundit. Ai e vendosi veten në rrufe shpejtësi dhe ndihmoi atë, ndërsa ne mund të shohin duart e tij shpejt caressed gjinjtë e saj. "Ju jeni të gjithë të mirë ftohtë huh Jack?" Tha ajo me një buzëqeshje si ajo e mori larg duart e tij. "Pra, të cilit radha është për të marrë edhe? I pyetur. "Rradha ime," tha Dan, dhe mori kartat. Ne kemi luajtur tre donatorët më parë diçka emocionuese ndodhur. Këtë herë Jack humbur dhe kishte për të marrë off xhinse tij. "Ju lutem, Elisabeth do të ju ndihmoni mua," tha ai ka si u ngrit. Elizabeth shikoi mua dhe unë nodded po si ajo krejt e kërrusur për të tërhequr poshtë pantallona e tij. Para se ajo e bëri në mënyrë që ajo shfrytëzoi rastin për të prekur atë në karin jashtë pantallona tuaj të parë. Ju mund të shihni se sa e vështirë ishte Jack. "Dy mund të jenë të pacipë," tha ajo me një buzëqeshje. Të gjitha gulçoi. Elisabeth ka vazhduar të shtrënguar deri rripin e tij dhe tërhoqi poshtë pantallona e tij në dysheme. Tani ne mund të shohim të gjithë se sa e vështirë karin Jack ishte me të brendshme e tij. Karin e tij dukej tjetër mbi buzë e brekë të tij. "Oh, Jack!" Tha Elisabeth dhe vuri dorën e tij mbi kar e tij përsëri. "Unë isha ai që e ka kështu që ishte si kjo e vështirë?" Ajo e përqafoi karin e tij dhe pastaj u ul në tryezë përsëri. Deri tani, të gjitha cocks tona ishin shkëmb e vështirë. Unë e di unë ishte. A të gjithë filluan të kuptojnë se çfarë kjo do të çojë në dhe se ajo nuk do të ndalet me të cilat ne vetëm ishin lakuriq. Gjendja në dhomë është tepër i ngarkuar seksualisht.

Elizabeth humbur dorën tjetër dhe kishte për të marrë off fundin e saj blu. E dija menjëherë se djemtë do të jetë me të vërtetë me brirë kur panë se Elisabeth nuk është një bjonde natyrale. Ajo kishte përputhet me brekë sytjena n dhe hija e fitthår e saj të errët do të jetë qartë i dukshëm. Këto kohë ajo shkoi për të Thomait dhe e pyeti për të ndihmuar atë me buzë e saj. Ai ishte i shpejtë për të ndihmuar dhe nxorrën atë poshtë mbi ijet e saj. Ajo wiggled në gomar e saj sexy ne te njejten kohe si ai tërhoqi poshtë fundin e saj në dysheme. Unë mund të shoh në fytyrën e tij si jättekåt ai ishte në gruan time. I kishte të drejtë në të menduarit tim rreth fitthår errët Elizabeth dhe djemtë filluan të rënkime dhe fishkëllimë kur e panë pidhi e saj të errët në pëlhurë besimit. Elisabeth u kthye ngadalë dhe ecte rreth tryezës ngadalë në mënyrë që të gjithë mund të shohin siç duhet. Para se ajo u ul përsëri stroking në saj pidhi jashtë brekë e saj me duart e tij. "Unë jam soooo lagësht", pëshpëriti ajo për mua ", ju bëni mua kështu jättekåt". Fillova të pyes veten nëse ajo mund të ketë shkuar pak a shumë larg, por e ardhshme tre donatorët kishte thënë asgjë të veçantë. Që nga humbja e Danielit, atëherë Thomas dhe që unë pantallona tona, dhe mori të gjithë ndihmën e Mbretëreshës Elisabeta të marrë prej tyre. Pas kësaj ajo fondled karin tim jashtë e brendshme e tij ajo u përkul përpara dhe e puthi atë dhe tha: "kjo është favoritkuk ime absolute, më i mirë në botë. Unë e dua atë që bën për mua. " Unë mund të shohin xhelozi në sytë e të tjerëve. Ne kemi luajtur dy duart para se të prishet plotësisht. Humbja e parë e Mbretëreshës Elisabeta dhe i Pjetrit ndihmuar atë jashtë me sytjena n. Ai pasoi shembullin Jack dhe shfrytëzoi rastin për të ndjehen gjoksin e saj kur ai mori off n bra. Elisabeth ka qenë gjithmonë krenar e saj të gjinjve të fortë mirë dhe dukej të gëzojnë vëmendjen dhe nuk përpiqen për të fshehur ato pas bra-n ishte zhdukur.

Jack Next Hand humbur përsëri, që do të thoshte se ai kishte për të marrë off brekë e tyre. Ai ecte mbi të Elizabeth dhe e pyeti për të hequr ato. Ajo nuk hezitoi, por filloi të tërheq poshtë pantallona e tij ngadalë. Sapo karin e madhe Jack u bë e dukshme Elisabeth mori me një dorë rreth tij dhe filloi stroking atë të butë. Pastaj ajo tërhoqi poshtë të brendshme të tij plotësisht, u përkul përpara dhe le rrëshqitje karin Jack-së në buzët e tij formale. Të tjerët dhe unë u ul me gojët Gaping dhe shikuar si Elisabeth thithur karin e madhe e Jack. Pas shuplaka karin e tij për një kohë, ajo mori tërë karin e tij të gjatë tërësisht në gojë. Kjo ishte një pamje tepër të erotik. Unë kurrë nuk menduan ajo mund të jetë aq tepër emocionuese për të parë gruaja ime thith karin tjetër. Ajo nuk ka marrë kohë deri sa të marrë frymë Jack filloi të rritet dhe ne mund të shohim se si ai formohem kit pas serisë së sperma në gojën e gruas sime. Ne pamë se si ajo mori të gjitha dhe pastaj gëlltiten të gjitha spermatozoidet e. Ajo ishte pranë meje vetëm nga sytë e dhe unë nuk e kishte vënë re se kam filluar të ngatërroj, ndërsa ne mbikqyrje, ndërsa Jack fucked gojën e gruas sime. Për fat të mirë, unë nuk e bëri sepse kam kërkuar që të gufon në saj pidhi vonë në vend. Kur ajo është bërë me Jack, ajo lëvizi mbi të Danny dhe filloi të marr me të mirë nga karin e tij. I mori dorën e saj dhe sugjeroi që ne të shkoni në shtrat në vend. Desha të bëj saj pidhi ndërsa ajo thithur cocks e djemve të tjerë. Ajo u ngrit dhe mori off brekë e saj para se ajo u shtri në shtrat. Danny erdhi dhe u ul na kokën e saj. Si vetëtima, ajo mori karin e tij në gojën e saj dhe thithur atë. Unë e lë në mes të këmbëve të saj dhe filloi shuplaka e saj. Ajo winced kur gjuha ime shkoi në labia saj fryrë. Ajo ishte dripping patharë në saj pidhi. Gruaja ime ishte gati për seks!

Unë nuk bëj gjatë e saj para se dija se dikush tjetër të kërkuar për të marrë në saj pidhi. I ngriti sytë dhe pa Jack, tani e madhe dhe e vështirë përsëri. Ai kaloi vende me mua dhe unë mund të shoh karin e tij ngadalë shkau në mes të fryrë labia patharë gruas sime. Ai kërkoi vetë në saj pidhi dhe ajo gulçoi. Ajo u ndal gjiri Danny një moment dhe vetëm gëzuar karin e tij të thellë brenda saj pidhi. Habitur, unë ndjeva topat e mi u larguan së bashku dhe unë xhiruar një të bardhë kaskadë sperma nga shtrati. Ajo kishte shkuar vetëm për mua, por se kam prekur veten vetëm nga sytë si një njeri tjetër ndyrë gruan time. Të tjerët qëndruan rreth shtrat dhe shikuar si Jack lëruar karin e tij brenda dhe jashtë pidhi gruas sime. Elisabeth përgjigj duke humping kundër çmendurisht. Ajo vazhdoi të thith karin Danne, por u ndal për një kohë, sepse ajo mendonte se ajo ishte gati për të ardhur. Jack dhe Elizabeth erdhi menjëherë dhe ai qëlloi pidhi e saj të plotë me grumbull pas serisë së spermës, ndërsa trupi i saj u drodh në konvulsione orgazmë. Sapo Jack ndaluar ardhjen shoved Danielin larg atë dhe zuri vendin e tij në mes kofshëve të saj. Ajo donte të ndryshojë qëndrimin kështu që ajo u kthye dhe u ndal mbi të katër këmbët. Pastaj ajo arriti përsëri dorën e tij dhe kapi karin Danne dhe udhëhequr atë në dripping saj pidhi. Pjetri u ngjit në shtrat dhe u zhvillua Danne fundit në mënyrë që Elisabeth mund të thith karin e tij. Së shpejti, Dan dhe Peter laced e saj në mes të tij cocks hard rok në vrimat e individuale. Pjesa tjetër prej nesh dukej në trekëndëshin në shtrat. Thomas u përkul mbi mua dhe tha: "Gruaja jote është me të vërtetë një grua tepër sexy. A është në rregull në qoftë se ne fucked saj të gjithë? "Sigurisht Thomas, gëzojnë atë. Seriozisht, unë nuk mendoj se unë mund të ndaluar atë nga ndyrë të gjithë ju tani, edhe nëse kam kërkuar. Kjo është gjë e coolest kam qenë ndonjëherë përmes. "Faleminderit" tha Thomas si ai ka pritur për nga ana e tij. Unë pashë se karin e tij ishte i butë dhe e vështirë dhe ai me të vërtetë donte të dështoj me gruan time.

Pak minuta më vonë mbulua Danne gruan time të plotë e më shumë sperma. Kur ai u tërhoq nga kar e tij, unë pashë pidhi dripping Elizabeth. Kjo rrodhi nga pidhi i saj dhe sperma të gjithë flokët e errët e saj pubike ishte nerkletat me spermë. Woww çfarë pamje! Peter Danne ndodhi dhe unë pashë një karin tretë rrëshqitje në Elizabeth. Ajo pothuajse dukej sikur pidhi i saj thithur kar e tij. Ajo moaned pak kur ajo ndjeu ajo ishte e mbushur me një tjetër karin. Thomas u zhvillua Pjetrit dhe vrapoi karin e tij në gojën e saj. I pashë se si ai ka gëzuar kur ajo filloi të bëj dhe thith më karin e tij. Kuptohet se si ajo duhet të gëzojnë këtë. Elisabeth është një mrekullisht mirë në gjiri karin. Pastaj ajo filloi të ankohem dhe shkundur në një orgazmë ri. "Oooh Peter" mermeriti ajo nga "Është soooo skööönt. Ju jeni aq stooor. Qij mua e vështirë, Pjetri. Push karin tuaj në mua! "Ishin fjalët e Randy i Elisabeth për më shumë se Pjetri mund të trajtojë dhe ai spurted grumbull pas serisë së thellë në saj pidhi. Elisabeth ishte pak i zhgënjyer se kjo ka ndodhur në mënyrë të shpejtë për të. "Thomas ju lutem qij mua tani", ajo pyeti "Unë kam nevojë për të marrë një kar tani, ju lutem të vazhdojë." Thomas nuk e konsiderojnë atë. Ai u zhvendos shpejt përreth dhe shoved karin e tij në pidhi Elizabeth aq e vështirë sa mundej. Ai fucked vështirë saj dhe të shpejtë. Ndërsa ai fucked saj të vështirë dhe të shpejtë ai shkoi shpejt për Thomas dhe ai ngriu kur ai qëlloi i plotë i saj e ngarkesës sperma e tij. Kur ai u tërhoq nga ai ra në shtrat pranë saj. Unë pashë si sperma dilte nga pidhi gruas sime dhe të mbërthyer në flokët pubike. U ndjeva se unë duhej të bëj atë. Unë kurrë nuk e kishte imagjinuar një gjë të tillë, por unë patjetër ndjeva tani ishte që të bëj sperma dripping saj pidhi dhe bëj me mua atë që dilte nga ajo. I kërrusur mbi të dhe le gjuha ime lapping atë që ka rrjedhur prej saj. Reputacioni Elisabeth, kur ajo e dinte atë. "Honey mos," tha ajo heshtje "Unë jam aq i çrregullt tani." "Po ai është që ju të vërtetë" "Unë kurrë nuk kam parë një të tillë pidhi çrregullt para. Miqtë e mi mbushur me sperma vërtetë Darling. Si unë thau dhe thithur në clit saj, ajo erdhi përsëri. "Ju lutem më lejoni të pushuar pak tani," pyeti ajo "Unë jam aq sensitive atje tani." "Wow, çfarë një femër sexy gruaja juaj është" bërtiti Jack. "Unë kurrë nuk kam fucked tillë një grua me brirë në jetën time. "" Po kjo është ajo me të vërtetë ", thotë Danny. "Unë mendoj se ne të harrojmë për fundjavë tonë poker dhe vetëm qëndroni këtu dhe qij Elisabetën gjithë fundjavës. Nëse ajo dëshiron të, atëherë? "" Unë mendoj kështu ", ka thënë Peter. "Ju të vërtetë kanë një grua sexy" ishte Thomas përjetuar. "Ju jeni një njeri me të vërtetë i lumtur që ka një grua të tillë. dhe ne jemi shumë të lumtur që ju duan të ndajnë atë me ne. "" Thanks guys, "tha Elisabeth dhe u ul deri. "Unë mendoj se unë dua të bëj këtu përsëri shumë. Unë kurrë nuk kam ndjerë në mënyrë të plotë dhe kështu uppknullad diku. Është një ndjenjë e madhe. Ju me të vërtetë kanë dicks mrekullueshme dhe di si t'i përdorin ato. "" Mos harroni mua, i dashur im ", kam kujtuar atë. "Unë nuk e kam marrë për të qij mbi ju. "" Epo, çfarë jeni duke pritur për pastaj "pyeti ajo. "Run karin tuaj në mua tani, unë dua që të ketë një tjetër para përfundimit të mbrëmjes. "

Kur unë shkova në me karin ne pidhi unë e dinte aq mirë, pasi unë fucked herë kaq shumë, ai ndjehet gati si në qoftë se unë fucked një grua tjetër. Pidhi i saj ishte i shtrirë dhe uppknullad pas të gjitha cocks që ishin brenda saj dhe ajo ishte ende plot sperma. Nëse unë nuk ishin aq tepër të brirë Unë ndoshta do të kishte vështirësi kur ajo nuk ishte aq e fortë dhe ishte aq e çrregullt. Tani kam ardhur shpejt anyway. Së shpejti, Elisabeth, një peshë sperma e pesta në saj pidhi. Gjithashtu ajo kishte gëlltitur kulture parë Jack-së. Kur kam filluar djemtë të shkojnë në dhomën e tij të shtrihem. Kur Elizabeth dhe unë kam vënë ne kështu që unë e mori në krahët e mi dhe e pyeti: "Si jeni?". "Si ndiheni në lidhje me çfarë ka ndodhur?" "Unë jam i mirë", u përgjigj ajo. "Ndihem vërtet mjaft uppknullad dhe si një shkatarraq vërtetë, por kam pasur kaq bukur. Si ndiheni? Jeni i çmendur në mua? Kam filluar para se edhe kishte kohë për të folur për diçka si kjo. "" Ndihem i madh! Jo, unë nuk jam i çmendur në ju. Kjo ishte përvoja më erotik kam pasur ndonjëherë. Kishte menduar se kurrë nuk do të jetë aq tepër emocionuese për të parë burra të tjerë qij gruan time. Të bëj që ju të pastër, pasi ata kishin mbulua me ty ishte edhe më e habitshme. A nuk e kuptoni atë veten time, por unë me të vërtetë liked it. "Ne u kthye nga dritat dhe Elizabeta shkoi për të fjetur shpejt. Unë nuk mund të fle në një herë. Ishte ende duke ngacmuar kështu që natën tonë të egër. Mund të shoh para meje sa cocks miqtë e mi të fucked pidhi gruas sime përpara syve të mi. Mund të ndjehen karin e tij u vështirë vetëm të menduarit. Menduar për të sjellë Elisabetën kështu që unë mund qij saj përsëri, por vendosi të le gjumin e saj në vend.

U zgjua në mes të natës nga një tingull të çuditshme dhe të lëvizjes. Ajo mori mua disa sekonda para se të kam vënë re se Jack kishte ardhur me ne, dhe gjurmuar në krevat dopio, dhe tani kishte të dështoj me gruan time edhe një herë. I vë ende dhe vendosi të mos të shqetësojnë ato. Pas disa minutash, kam dëgjuar Jack ankohem "Elisabeth I do. "Pastaj pashë dritën den zbehtë si Elisabeth Shetait karin e madhe Jack dhe flak kokën mbrapa, kur ajo erdhi. Ajo pushoi disa minuta në gjoks Jack-së. "Faleminderit Elisabetën" dëgjuar unë Jack them. "Ju jeni e mrekullueshme të dështoj. "Ai doli nga shtrati dhe nga dhoma. Elisabeth nestled deri në mua dhe u përpoq të mos zgjoni, por kam vendosur mbi të dhe e mori në krahët e mi. "Mbahen me brirë gruan time sexy për të fucked përsëri?" Pëshpëriti unë. "Po. të bërë diçka? "u përgjigj ajo në heshtje. "Jo, asgjë. Ishte ajo e mirë? "" Po, ajo ishte e madhe. Jack ka të tillë karin e një mrekullisht të bukur. "Ne tha Goodnight me njëri-tjetrin dhe ra në gjumë në krahët e njëri-tjetrit.

23 Përgjigjet për të "gruaja ime shkon gjatë gjithë"

 1. Anna:

  Historia sooo tepër të brirë tani unë jam soooo uritur për një LOT të karin

 2. VX + Ax:

  Mirë! Pra, zakonisht gruaja ime dhe unë po bisedonin në shtrat, ajo merr fucked, dhe të dyja ajo dhe i merrni shumë i emocionuar nga ajo që ne mendojmë dhe tregoni njëri-tjetrin. Në këtë histori, unë njohë një shumë prej dëshirave tona. Unë shpresoj se ne mund të jetë pjesë e saj e vërtetë së shpejti. Ka pasur disa herë më moderne, por është e vështirë të pyesni njerëzit, kjo ndjehet e ndërlikuar, nëse ata thonë se nuk ka. Dhe ne do të ketë më tepër pak që ne e di, se ne e dimë prej nesh duan të njëjtën gjë si ne.

 3. Joaqim:

  Çfarë një histori awesome. Yum! Gruaja ime shkon me një mik dhe fucking pasi kam arritur që të bindë atë për ta bërë këtë. Në fillim ajo hezitoi por tani ajo shkon tek ai një herë ose dy herë në javë më vonë kështu që ne fucked dhe ajo berettar atë që ajo e kishte bërë. Djalë është gjatësia shumë normale e karin e tij, por gjeli i madh i përafërt, ajo don karin e tij + kit tij të madh. Ka berettelser shumë e Beretta, por nuk guxon të zbulojë shumë, nuk duan që ajo të mos shkuar në atë. Jeta jonë seksuale ka bërë një mijë herë më të mirë. MVH Joaqim

 4. A:

  vetëm zemërohet kur unë lexoj këtë.

 5. Dildo A është në veshjet:

  Histori shumë të mirë! (:

 6. R dhe T

  hahahah "S" Por hej, Si mund të ulet dhe të marrin Arg në një uppfantiserad porrnovell krejtësisht imagjinar? hahaha ndoshta ju duhet të shikoni për të? NE pëlqente gjithçka në të, dhe VI ishte asgjë por i zemëruar kur lexojmë atë!

 7. Buu!:

  Është e madhe të qenit në gjendje për të investuar sperma karin në një lojë të poker. Elisabeth ka nevojë për të siguruar cocks disa të mëdha qij homoseksual.

 8. Kate:

  Zëvendësimi kk nuk zakonisht do të thotë që ju të merrni shumë me brirë. Sigurisht unë ndyrë një grua divorcuar fqinjit me megivande gruan time. Gruaja që ka një shifër të pakta dhe të bukur mendoj karin tim shpesh ndjehet shumë e madhe, por fqinji shëndoshet pëlqen atë.
  Nuk është zakonisht të paktën një herë në javë si unë fucked saj. Ndonjëherë gruaja ime dhe merr pjesë në sexövningarna. Jeta jonë seksuale ka arritur nivelin më të lartë në këtë mënyrë.
  Një natyrisht ishte e padrejtë, por për të qij gruan e tij se çfarë ajo ka nevojë për të shmangur rrezikun e xhelozisë.

 9. Molla:

  Kështu që unë do të doja që gruaja ime ishte duke vepruar. Unë do të doja të shihja e saj me burra të tjerë që ajo mund të ndihmojnë veten e tyre siç duhet. Më pëlqen këtë histori.

 10. reklamues:

  nuk është asgjë aq emocionuese dhe sexy si bashkëshorte brirë jo besnikë, kjo zonjë ishte e pabesueshme do të ketë nevojë për disa njerëz me brirë, unë tani do të kenë guximin për të shkruar në lidhje me ish-gruan time dhe e shijshme e saj dhe i çoroditur dhe brutal fucked nga meshkujt të ndryshme

 11. Anonim:

  Fantastike - i bukur, me shumë kit!

 12. Lasse:

  Si ndyrë sëmurë mund të jetë me të vërtetë?
  Mund të vërtetë imagjinoni se gruaja juaj merr fucked nga pesë njerëz në para syve të mi për ty? Gjetja e një histori mjekësore që ky fakt është në rregull, por pastaj të gjeni se kjo është një sjellje normale është krejtësisht ndyrë qesharake, unë mendoj. Unë shpresoj se ju nuk jeni serioz në lidhje bërë të njëjtën gjë me gratë tuaja.

 13. Relle:

  Unë do të doja të shihja gruan time uppknullad si kjo, si një depërtimit të dyfishtë. ajo ka një të vërtetë pidhi horaktig, dhe ka nevojë karin shtesë. A ka ndonjë obsion???
  Ju njoftojmë mund të merrni edhe adresën time!

 14. Njeriu:

  Gruaja shumë e shijshme
  Kanë veten një Lady cili zakonisht qij me të tjerët dhe pastaj thoni.
  Ndonjëherë në parti, ajo ka qenë me burra të tjerë që ajo më pyeti për lejen e parë.

  Huu opphetsande.

  mbush me gëzim për gratë e martuara të gatshëm

 15. ligji:

  Unë do të dua të dështoj një grua me brirë dhe të bukur. mund të mos jetë mbi 40 vjeç.

 16. Soren:

  pas leximit këtë histori, unë të bëhet edhe më i dashur i grave jo besnikë janë më të mirë dhe kåtast, kjo gruaja, unë shpresoj se vazhdon të dështoj, të Relle, miqtë e mi dhe unë do të jenë të lumtur dhe të papërpunuara ndyrë gruan tuaj për aq kohë sa ajo mund, ne mund të vazhdojmë qij saj gjithsesi .....

 17. Jocke:

  Bukuroshe. Gruaja ime shkon dhe ndyrë me bashkëshortet e tyre të klasës, pasi unë qij e saj dhe të bëj spermiga saj pidhi, love it kur ajo fucks me karin e tij të bukur të trashë, më pas ajo berettar pozicionet e ndryshme që kishin. Mos prit deri herën tjetër, ajo shkon dhe fucks atë. Unë e di atë mirë. Ai nuk e di se unë e di çdo gjë. Ne zakonisht takohen në kohë, gruaja ime zakonisht vë në lojë atë që të përkulem para tij, kur ajo ka afat-shkurtër skaj, me një varg. Një herë ai fucked saj në shtëpinë tonë, kur unë lodsade jetë gjumi i plotë dhe lodsade, unë masturbated nën kapakët, ajo ishte e mrekullueshme për të parë, kështu që po ... unë kam qenë me brirë, hääärligt. H: Jocke.

 18. Jocke:

  Ju lutem, a mund ndokush tjetër të vijë dhe qij gruan time me brirë? Kështu që unë mund të shikojnë dhe të bëj saj pidhi ndërsa ju llak në dhe në METs fittan1! H: Jocke.

 19. Soren:

  I ndyrë si gruan tënde me brirë .... rëndë

 20. Billy:

  Gratë besnikë apo i pabesë, por 40 vjet është mirë që ju mund të merrni si bedfellows. Ata kanë kohë erfarnhet i qij sa mirë të bëhet. Si rregull, pa prezervativ pa injektimin e krem ​​të lirë. Por ata gjithashtu duan të ndjehen të karin e të paktën një orë, mundësisht dy, plus një xhiruar në mëngjes.

 21. Hamshor:

  Madhe për të parë gruaja e tij aq me brirë dhe le të saj të marrë kar e sa më shumë.

 22. Helge:

  Jeg er pajtohet me Lasse. Historia ju utrolig opphissende, por lindi si një fantazi. Jeg kunne aldri tenkt fshirjen e virkeligheten Kone min.

 23. Carl:

  Histori e mrekullueshme, duan të shohin vajza ime fucked nga burra të tjerë.

Koment Gruaja ime shkon gjatë gjithë