Një befasi e mrekullueshme e keqe

Unë kam ardhur në shtëpi atë ditë, pa ndonjë dyshimet. Kjo ishte një e premte dhe unë kam qenë duke punuar në kohë gjatë javës dhe ndalur tashmë në drekë.

Kur kam hapur derën apartament, kam dëgjuar një herë tingujt e pagabueshme e lovemaking. "A ka ndonjë ndyrë në banesën tonë?" Mendova, mëdyshje. "Si kanë qenë të pranuar? Dhe ku dreqin është Sara? "

I dha prapa dhe grisi deri derën dhoma gjumi. Ajo ishte si bëhet një grusht të vështirë në stomak. Unë duhet sigurisht kanë marrë, sa më shpejt që unë u largua nga dera e përparme, por mendimi ishte më huaji tërësi: Sara dhe unë kam qenë besnik ndaj njëri-tjetrit.

Por ka ajo vë në shtrat me këmbët e saj u përhap larg dhe këmbët sexy në ajër dhe në krye të saj ishte një djalë të cilit vështirë të trajnuar ass lëvizur ritmikisht. I filluar në karin e tij e ashpër derdhur në dhe jashtë, në dhe jashtë saj pidhi lagur. Ai psherëtiu dhe grunted dhe Sara moaned voluptuously. Ata vënë re mua, të zhytur kështu në njëri-tjetrin, ata ishin.

Befasuar, unë ndjeva gungë në barkun tim u zhduk dhe si kar im mori vështirë. Pamja më bëri me brirë!

Unë u rrit deri në shtrat dhe kapi këmbën e majtë Sara dhe thau saj sole e këmbë nga thembra deri te gishtërinjtë. Ajo winced dhe shikoi lart në mua në befasi. Djalë i ndaluar pompimit dhe lart. Unë le vështrimi im i mërzitshëm në sytë e Sara. Ata ishin të mbuluar, ajo ishte me brirë si ferr. I puthi dhe thau vetme e saj përsëri.

"Vazhdo" ulërinin ajo.

I vënë gishtin e saj të madh në gojën e saj dhe filloi gjiri, ndërsa djalë filloi të qij saj përsëri. Unë gjithashtu ndryshuar për këmbë të djathtë Sarës dhe e puthi dhe thau atë shumë.

Pas një kohë unë qëndrova në gjunjë e mia në shtrat dhe filloi massaging hapjen anale e Sarah me gishtin tim tregues. Ajo gasped për frymë dhe murmuriti:

"Po, po".

Lëngje janë nga pidhi i saj i kishte drejtuar poshtë bishtin e saj si unë rubbed gishtin tim me ta para se unë butësisht e mori atë në anus saj. Ajo filloi të dridhen dhe të ankohem.

"Ju lutem, drejtuar një gisht deri gomar për mua," tha njeri pastaj.

Ai ktheu kokën dhe shikoi në mua si ai vazhdoi të ngadalë të sjellë karin e tij brenda dhe jashtë pidhi Sarës. Ai ishte i pashëm. Ai kishte sytë intensive blu. Ajo thithur në stomakun tim. Karin tim ishte pounding brenda pantallona e tij. I lagur tjetër gishtin tim tregues dhe ngadalë sjellë atë në gomar e tij. Ai moaned me kënaqësi dhe filloi humping më shpejt përsëri.

Së shpejti kemi gjetur një ritëm të mrekullueshëm dhe unë u ndezur hipnotizuar në karin e njeriut që shkoi në dhe nga pidhi Sarës dhe pastaj gishtat e mi që kam sjellë në dhe nga asshole shtrënguar e tyre, ndërsa unë thithur ethshëm për Sarah gishtërinjtë e bukur pak.

Kjo nuk ishte e gjatë para se unë ndjeva muskul unazor djalë filloi të mbyllet në kontraktimet rreth gishtin tim dhe ai e shtyu karin e tij të thellë në saj pidhi dhe bërtita në ekstazë. Ndërsa Sara ishte gjithashtu në një orgazmë tërmetit dhe ndjeva muskul unazor e saj u mbyll në kontraktimet rreth gishtit tim të dytë. Pastaj erdhi Unë në një orgazmë dridhur dhe ndjeva karin tim hedhur farën e tij në pantallona tim.

Ne kishim vite të mrekullueshme së bashku dhe unë Sara dhe Pjetri, si emrin e tij. Takimi ynë i parë ishte vetëm një meze të vogël.

Comment një surprizë e mrekullueshme të keqe