Kamerier

Unë nuk mund të besoj se ishte dhjetë vjet që prej asaj jave të prillit kur unë isha i ri, i egër dhe me brirë. Gjithë familja kishte shkuar deri në ishujt Kanarie për të festuar një ditëlindje dhe unë do të ndajnë një dhomë me dy kushërinjtë e mi të njëjtën moshë. Ne do të kemi kënaqësi të madhe.

Mëngjes i parë në mëngjes, unë kam konfirmuar se këtë javë do të jetë diçka e veçantë. Në një tavolinë në dhomën e ngrënies ishin dy italianë, që fjalë për fjalë ndaluar të hahet kur unë isha duke ecur. Ndoshta shkurtër im, pantallona të gjera të gjerë, dhe prej liri të mirë-cut im kishte diçka të bëjë me të, por unë nuk ishte aspak mësuar me atë lloj vëmendje kështu që unë gëzuar atë, tetëmbëdhjetë vjeçare që isha.

Ditët kaluan dhe unë flirted wildly nga pishinë, për turpin tim turpshëm kushërinjtë e madhe për të gjithë djemtë shumë të vjetra dhe të mirë-formë unë mund të lidhin me të. Edhe kamerierë në hotel ishte gumëzhimë si mizat rreth mjaltë të ëmbël si unë rri aty dhe një mbrëmje ftoi njërin prej tyre jashtë vetes. Megjithë rrugën time të pakujdesshëm nga ana e grupit, unë kam qenë pak i kujdesshëm dhe kjo nuk ishte deri sa ai ka ofruar për të sjellë së bashku një mik kështu kushërinjtë e mi mund të vijnë së bashku si thashë po. U takuam, pasi ata të dy u ndal për një natë jashtë hotelit.

"Kur ne jemi aq shumë, ndoshta ne duhet të marrin dy makina," tha kamerieri ime.

Ne vajzat e shikonin njëri-tjetrin - kjo nuk mund të luajë ndonjë kurs viskulle rol për të njëjtin vend. Pra, dy kushërinjtë e mi shkoi me mikun e tij në makinën e tij dhe unë u ula në kamerier. Pas një moment kisha humbur makinën time si kushërinjtë e mi po udhëtonin në dhe pas një udhëtimi të rrezikshme nëpër rrugët e ngushta të ngadalësuar atë në një bar, të lartë të lartë mbi qytet.

Ne folëm për një përzierje të thyer spanjisht anglisht dhe i përafërt në lidhje me këtë dhe se, por kur ndoshta një e katërta e shkuar, fillova të pyes veten ku Kushërinjtë e mi kishin shkuar dhe më në fund e pyeta.

"Unë mendoj se ata do te disko diçka. A ka rëndësi? Kjo ishte, pas gjithë kësaj që kam kërkuar për të përmbushur. "

Edhe atëherë zemra ime filloi të rrihte më fort në gjoks. I kishte humbur virgjërinë time disa muaj më parë u ulur këtu në natën e errët me një djalë të errët, shumë i vjetër dhe shumë i bukur që natyrisht e dinte atë që ai e donte. Unë gëlltitem kujdes time dhe u përpoqën për të folur për të. Dora e tij mbi kofshën time nuk ka bërë gjërat më të lehtë.

"Është e bukur deri këtu", i thashë. "Ju mendoni kështu?", U përgjigj ai "ndoshta atëherë unë do t'ju tregoj diçka edhe më të bukur."

Ne ecte me makinë dhe tani atmosfera ishte pothuajse e rëndë me pritje. Thithat e mia ngritën krye kundër pëlhurë dhe u ndjeva shumë i trullosur. Ajo kishte veshur off përsëri. Më larg dhe më larg nga dritat e qytetit. Mbaj mend të menduarit "Oh Zot im, unë nuk e di edhe emrin e tij. "Kur ai mori minhand dhe ka mbajtur atë kundër gjoksin e tij.

"A e dini se çfarë zemra ime rreh? Pra, ai ka goditur për ju që nga ajo mëngjesin e parë kur hyri në dhomë ngrënie. "

U ndjeva me flokë tij kalojnë nën gishtat e mi dhe zemra ime ishte aq i dhunshëm sa tij kur ai u tërhoq në një högtupp parkingun në rrugën malore. Ne doli nga makina dhe deri në kangjella. Larg, larg poshtë nesh, blinked dritat e qytetit në mjegull nate. Ai qëndronte prapa meje.

"A mendoni se është e bukur?" Po, shumë "" Ju e dini, "tha ai dhe u kthye drejt vetes" Tani unë bëjë diçka kam kërkuar për të bërë që unë i parë pa ty. "

Duart e tij ishin mbi shpatullat e mia dhe kam arritur në krahë si ai më puthi. Së pari butësisht dhe më pas uri dhe uri. I shtyrë përsëri kundër kangjella dhe mund të ndjehen të tërë trupin e tij presion ndaj minave. I përhapur këmbët e mia dhe presion mua kundër tij.

"Maj unë?"

Unë duhet të ketë nodded, sepse ai zgjodhi mua dhe bëhet më prapa në makinë. Duart e tij caressed gjinjtë e mi nëpër bluzë time dhe ndjeva karin e tij Hard Rock kundër barkun tim. Brenda në makinë, ai ndihmoi mua jashtë me bluzë të saj pa një fjalë të vetme. Ai stroked shrouds e mia dhe cupped duart rreth gjoksit tim, ndërsa unë zbërthyer mizë e tij dhe u përkul përpara për të marrë atë në gojë. Ndoshta unë nuk kanë pasur përvojë shumë me seksin, por për të thithur karin, unë e dinte se si për të. Me gjuha ime caressed jagollonet dhe le të madh, karin e vështirë rrëshqitje në mes të buzëve të mia. Ai groaned me zë të lartë, por qëlluan me shpejt nga ai. Ishte ai që solli në këtë valle. Shpejt ai u tërhoq nga pantallonat e mia si dhe brekë dhe wriggled poshtë në mes kofshëve të mia siç isha ulur në vendin e pasagjerit.

Ai e puthi në brendësi të kofshëve të mia dhe ka punuar në rrugën e tij më tej dhe më tej deri në drejtim të steaming pidhi tim të nxehtë. Sytë e tij gleamed në errësirë, si gjuha e tij e ndarë labia, vendosi gojën e tij kundër hapjes tim dhe ngadalë filloi të gjuhës qij mua. Kjo ishte diçka e re dhe ajo nuk ishte shumë kohë para se unë juckade kundër fytyrës së tij dhe i kërkoi për më shumë. Ai shkau deri mbi trupin tim, dhe pavarësisht hapësirës së imët, unë uppmitt një këmbë mbi kurrizin e tij kur ai vuri karin e ndritur e tij, e vështirë kundër hapjes tim dhe e shtyu. Unë kam qenë i lagësht, por shumë të ngushta, dhe pas pak castesh ai u ngrit në një bërryl dhe dukej seriozisht në mua në errësirë.

"A është hera e parë për ty?" Pyeti ai, dhe unë mund të dëgjojë zërin e tij në eksitim.

Unë kafshonin buzën time për të mbajtur nga qan kur ai ka vazhduar të shtrydh deri në mua. E vërteta ishte ndoshta gjëja e drejtë në këtë situatë kështu që unë e pëshpëriti në heshtje "Nuk e parë, të dytë. "

Ai moaned butë dhe dukej se e di se si ai u rrit në mua.

"Oh, ju jeni kaq bukur, kaq e bukur. "Më në fund ai ishte plotësisht brenda meje dhe filloi të lëvizë. Ajo ishte hyjnor si ai i mbushur me mua në mënyrë krejtësisht dhe u zhvendos ritmikisht brenda dhe jashtë. Së shpejti unë u ndihmuar të hap mirë unë mund dhe rubbed veten kundër tij.

"A e dini se keni njëzet e dy centimetra brenda teje tani?" Ai pëshpëriti hoarsely në veshin tim. "Njëzet e dy inç nxehtë, karin spanjoll."

Diçka në mua shuddered siç tha ai dhe unë presion veten më afër tek ai. U ndjeva si një shkatarraq dhe unë dashur atë. Ritmi ka qenë hotter dhe hetsigare dhe ndjeva frymën e tij mbi qafën time zhveshur. "Kthejeni rreth, unë dua t'ju kthehet"

Quite shurdhër veprova ashtu si tha ai dhe pas pak nudging, unë qëndrova gati në frontin e tij mbi të katër këmbët në karrige me minj mi brirë kundër glans tij. Përvojat e mia të gjashtë deri tani ka qenë shumë i kufizuar dhe kur ai e shtyu të gjitha rrugën në mua, me duart cupped mbi gjoksin tim shpërtheu jashtë botës për mua. I groaned drejtë jashtë dhe mendonin se ai e rriti ritmin e më shumë kur fittmuskler ime masazhin atë. Përfundimisht ai nuk mund të rezistojë më gjatë dhe spurted moaning poshtë kurrizin tim dhe mollaqe. Ai ra në vendin e shoferit dhe shikoi. Dritaret kishte kohë që immat përsëri dhe, ndërsa ne nuk vë unë mund të shohin rreze e dritës nga një tjetër makinë që kaluan kufirin.

"Tani të marrim që të vishen me ne, kështu që unë të kandidojë përsëri në hotel," tha ai me një dorë mbi shpatullat e mia. "Ti je aq e bukur. "

Ne të veshur në heshtje, pak mëdyshje. Ai u përkul dhe e puthi mua dhe pastaj filloi makinën. Jashtë hotelit, ai dukej në mua.

"A e dini emrin tim?" Pyeti ai. I tundi kokën time, turp, por i kënaqur.

"Të sendi mua," tha ai me një buzëqeshje ironike, "dhe kam punuar natë nesër, too. Dëshironi të shihni mua përsëri? "

Dhe po, që kam kërkuar, por çfarë ka ndodhur atëherë, kjo është një tjetër histori.

Koment kamerier