Nëna e ëmbël, Pjesa 1

Është një ditë më parë mes i verës, dhe kjo është shumë e nxehtë. Eva dhe unë jam duke bërë dhe pastruar një grimë në garazh, i veshur me veshje minimale, unë kam vetëm një e dy swimwear shumë të vogël në mua, Eva është e veshur me bikini të blera rishtas që, rastësisht, është i vogël, pothuajse indecently ulët.

- Këtu është kurs, unë them.

- Çfarë, pyet Eva?

- Kjo stërvitje ndyrë kam huazuar dhe se babi juaj tjatate herën e fundit ne kemi qenë atje. A nuk duhet të shkojmë mbi të tij, ai me të vërtetë dëshiron që të marrë atë brenda strehës ndaj partisë mes i verës nesër. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 vota, average: 3.48 out of 5)
Loading ... Loading ...

Fun në vend

"Dora Ndihma Conny-së"

- Por, Hanna, Damn, nuk qëndrojnë dhe ëndërr! Cover ajo! Lëvizin këmbët tuaja!

Conny bellowed zemërim, duke përshëndetur dhe gjeste. Hannah kërceu, flexed muskujt këmbë dhe filloi ndaj vajzës kuqe-flokë i cili u shkon deri në drejtim të objektivit, kjo ishte një çështje e sekonda para se ajo kishte topin, gati për të shënuar. Ashtu si Hanna ardhur për të mbuluar, mori avantazhin e topit gjatë flokëverdhë vajzë qendër të kundërshtarit Hannah, e cila është dribblade mjaft e lehtë e kaluara Hanna, mori disa hapa të vogla dhe pastaj, me kujdes, vendin topin në kryq e sipërme të djathtë, që e varfër Rasti Rebecca ishte krejtësisht në gjendje të arrijnë atë. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 vota, average: 3.45 out of 5)
Loading ... Loading ...

Lisa dhe unë në biznesin porn

Lisa dhe kam ndërmend të vazhdojë gruppsexeskapader tonë dhe unë do të doja të blej të re të brendshme femrash sexy te Lisa. Ne synojmë që të josh Betty, një nga madamat e mi të vjetër i cili thuhet se është edhe biseksual. Ne do të takohet me atë që në mbrëmje dhe duhet pra të rregulluar të brendshme shpejt. Ne do të shkojmë në një biznes kryesor i të cilit është produkt videos por edhe të shesë sexprylar tjetër. Ne shpjeguar me nëpunës që ne duhet të kemi rrobat sonte dhe për këtë arsye nuk mund të kthehet në qoftë se ata nuk do të përshtatet dhe do të donte të provoni ato në dyqan. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 vota, average: 3.45 out of 5)
Loading ... Loading ...

Lisa në Egjipt, Pjesa 2

Lisa kishte nisur të butë për të fshij këmbën e majtë kundër njeriut pushimi. Vajza tjetër lëvizi një pozitë pak dhe ndryshim fjetur, por nuk zgjohen. Njeri, i cili dukej të jetë një biznesmen egjiptian i disa lloj, nuk ka reaguar. Lisa tani e mori dorën e saj dhe ledhatohen njeriun në kofshë, të lartë dhe të lartë deri në drejtim të karin ende në gjumë. Papritmas, njeriu u zgjua dhe shikoi i habitur se Lisa. Ai mërmëriti diçka në arabisht, por kaloi në anglisht kur ai vuri re se Lisa nuk e ka kuptuar. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 vota, average: 3.16 out of 5)
Loading ... Loading ...

Lisa në Egjipt, Pjesa 1

Lisa u ul në aeroplan në Kajro, disa orë u largua para se arriti. Ajo do të jetë atje në dy javë. Vetëm udhëtojnë përreth dhe kanë një kohë të mirë. Shih Piramidat, një pushim, bëj banja dielli. Ajo nuk mund të fle edhe pse ishte natë dhe pothuajse të gjithë pasagjerët e tjerë ishin në gjumë. Kjo ishte një dritë të këndshme ulët në kabinën. Ajo u ul në anën e pasme, e shtrydha në mes të një biznesmen të huaj i cili ishte ulur me një PDA dhe ka punuar, dhe një vajzë suedeze e 20 vite të moshës që flinin.

Lisa filloi të ndihen të lagur në brekë e saj dhe filloi të fantasize. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, average: 3.31 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pjesa linda 3

Vazhdoi nga Linda sekondë Tani Rolf u kthye tek unë dhe më tha me një zë të ashpër. E pra Linda, ju të veprojë si një fëmijë dhe duhet të dënohet si i tillë. Hann u ul në karrige nëpër dysheme dhe tërhoqi mua drejt tij. Sot kam veshur një palë e strechtbyxor të ngushtë dhe një top të bardhë. "Poshtë me pantallona të këmbëve të tij, ai urdhëroi ashpër. "Mon nëse jo për ta bërë atë të zemëruar se ai tashmë ishte, unë kam si tha ai. Pantallona ishin me të vërtetë i ngushtë dhe unë kam qenë ama mua siç duhet për të marrë vendimin. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 vota, average: 2.63 out of 5)
Loading ... Loading ...

Pjesa 2 linda

Linda kërkohet në pluhur në finstugan. Ajo është i pakujdesshëm dhe duke marrë poshtë një pjatë me vlerë 20 000 korona. Nëna e saj, Lena gënjyer Rolf dhe thotë se ajo ishte thyer më parë. Rolf ka parë të gjitha nëpërmjet një dritare dhe merrni dehur. Jo vetëm do vajza juaj ka thyer gjellë, tani ju qëndrojnë më drejt deri në fytyrë. Tani do të ju do të ndiqni mua tek stallat kështu që ne të zgjidhur këtë, një herë dhe për të gjithë. Ai mori nënën time dhe mua me jakë dhe na tërheq në shtëpi. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 vota, average: 2.54 out of 5)
Loading ... Loading ...

Verë ime si një kujdestar plazhi

Mendoni se ajo ishte dy vera më parë. ajo duhet të ketë qenë. Unë kam një punë në një hotel mjaft luksoze pranë shtëpisë time. Ka qenë prej kohësh notarët aktive e konkurrencës dhe me disa trajnimeve në përtëritja në shpinë bëri menaxher HR që unë isha jashtëzakonisht mirë përshtatshme për të zëvendësuar për badvakten të rregullt, që do të jetë në pushim të lindjes për disa muaj. Ejani dhe ditën e parë në punë nuk ishte kaq e veçantë. Ka pasur tri pishina se unë do të qëndrojnë më, ose më mirë të ftuarit që ishin në to. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 3.73 out of 5)
Loading ... Loading ...

Trajnimi

Nëse më tej trajnimi katër të papunë. Tre prej tyre ishin djem, por i katërti ishte një grua. Një shëndoshet pak, por me një look që e bëri më të humbur frymën time. Ajo do të jetë vështirë të koncentroheni, kur keni pasur një leksion. Sytë tanë u takuan shpesh dhe unë mund të ndjehen të tensionit që ka ekzistuar mes nesh.

Kur vera erdhi, ajo filloi të përdorë skaj, dhe sikur që nuk ishte e mjaftueshme në mënyrë që ajo u ul gjithmonë larg në klasë, ne huazuara. Unë duhet të pranoj se ishte e vështirë për t'u përqendruar kur ka një grua e mrekullueshme në frontin e një dhe përhapet këmbët e saj të vogla. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 vota, average: 3.65 out of 5)
Loading ... Loading ...

Ndërresa White

Unë isha në Stokholm në kurs. Një natë, unë mendova se do të gjeni diçka emocionuese. Së pari unë shkova në Twilfit. Ai ndjeu dhe unë zgjodha një kohë të gjatë në mesin e të brendshme, le brekë mëndafshi fërkim kundër buzët e mia dhe kaq. [...] Read sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 vota, average: 3.09 out of 5)
Loading ... Loading ...