Studentsex

Ora ishte 11:30 dhe klasa jonë ishte në rrugën e saj në dhomën e ngrënies. Një vajzë e bukur në klasën time, por që nuk ishte veçanërisht i talentuar u ndal mua. Ajo u tërhoq më në një banjo dhe mbyllur derën. I kishte shkuar nga mësim të fundit, kështu që nuk ishte askush që e panë diçka.

"Unë jam me brirë!" Ajo qendruar si ajo caressed gjinjtë e saj mezi pjekur triko intensivisht. "Ju lutem, a do ta kënaqë mua?" Ajo vazhdoi. Unë kam qenë mjaft i rrinë, por e dinte se si ai filloi tugging mbi karin tim të madh dhe plotësisht me brirë. "Sigurisht!" Thashë me një zë të mbytjeje. Ajo nuk ishte i ngadalshëm për të marrë jashtë të gjitha rrobat e tij përveç sytjena tim dhe brekë. "Stop atë tani atëherë. "Ajo pëshpëriti me padurim si në qoftë se dikush mund të dëgjojë na jashtë. Ajo ishte padyshim një pak nervoz dhe theksoi, mësim tjetër filloi tashmë në dymbëdhjetë përsëri kështu. këtu qenë të shkojë larg në fjalë të tjera.

Ajo e tërhoqi dorën e saj larg panty mënyrë që unë mund të hyrë më lehtë. çfarë një dorë e bukur femra ajo kishte. Me gjak të kuqe manikyrin e thonjve dhe të gjitha. Bishti i saj u ngrit dhe pritur fryrë kundër karin tim, rritur tani në madhësi të plotë dhe të jenë të përgatitur të përplasem në gjirin e saj të ngrohtë, si një dash goditën.

I grabbed mansdon time dhe e solli atë në saj pidhi ku kam le karin tim "nuhatje" pak rreth seksit të saj. Kjo e bëri atë mjaft të egër, por unë isha përgatitur për të, ajo solli bukur gomar e saj të rrumbullakët kundër karin tim në rrënjë që unë vetëm mori frymë thellë.

Pastaj unë nuk ishte vonë në humping kundër. "Aaaaah. ju jeni soooo nice, Lars. Unë dua që ju të merrni në tits tim! "" Uhm. "Unë moaned si një përgjigje ndaj ftesës së trashë e saj bukuroshe.

Ne byttte pozitën dhe unë kam për t'u ulur në banjë, ndërsa ajo ishte ulur me këmbë hapur mua. Ajo hipi mua si i çmendur dhe ishte tani shumë e vështirë për të mbajtur mbrapa farën time të nxehtë. Unë të kërkuar për të kryer veten dhe të jetë si një njeri - një njeri njeri i vërtetë, pavarësisht viteve 18 mia. Unë kam qenë edhe në moshën time të tenderit, duke parë shumë p-filma dhe e dinte se si vajzat e donte atë. Mendova ialf. Ajo ishte Rregulli numër një për mua për të mbajtur derisa vajza vjen e para. Por tani kjo ishte pothuajse një krizë flokët e saj të bukur flokëverdhë mbanin rreth në fytyrën time, ndërsa trupi i saj i tërë u vallëzimi mbi kar tim. Unë mund të ndjehen topat e mi lëkundje lart e poshtë dhe se si ajo tani dhe pastaj mori atë dhe u tërhoq në atë si një levë. Unë mund të ndjehen pak gjinjtë e saj të papjekur, por ende i madh kërcyen si juck bërë. Unë isha djersitje, ajo ishte djersitur dhe kjo na bëri të dy vetëm në edhe më shumë.

Unë u përpoq në të gjitha dëshpërim tim për të mbajtur në spermë, të mendojnë për diçka tjetër, diçka të keqe që do të bëjë karin tim për të zbutur një grimë, por ajo ishte e vështirë dhe pas disa sekonda, unë kam për të të treguar konkluzion time që kam pasur për të marrë atë . "Vetëm pak. "Ajo ulërinin. "Unë kam qenë duke marrë pilulën që kështu të mund të vijë tek unë në vend," tha ajo me një zë të rëndë. Kjo ka lehtësuar mendjen time dhe kam filluar me humping përsëri. Udhëtimi u bë më intensive dhe pas një minutë ndjeva spazma të njohura, ajo e bëri mirë dhe filloi fërkim seks tij femër e më shumë çmendurisht kundër karin tim.

Unë kam ardhur - dhe kaloi jashtë. mendova se do të vdesin nga lodhje.

Unë nuk e di sa kohë unë kam qenë atje, por dera plöstligt fluturoi hapur dhe një vajzë (prep) bërtiti në tmerr mbi korridor. Njerëzit erdhën drejtimin dhe unë u ula me disa spermë në barkun e tij dhe tërhoqi poshtë pantallona.

Unë mendova se do të zhytet nëpër tokë dhe ajo mori kohë për të dalë me shpjegime, por unë kurrë nuk pendohem qij tim të parë me këtë vajzë 18-vjeçare me brirë!

Voto për Studentsex:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 vota, average: 3.25 out of 5)
Loading ... Loading ...
Tregoj një sexnovell Raport!
Matrixjoga të ngjashme:

Koment Studentsex